Г.С. Исаева туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 қазандағы № 1276 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Гүлмира Сұлтанбайқызы Исаева Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                                     С. Ахметов

Об Исаевой Г.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2012 года № 1276
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Исаеву Гульмиру Султанбайкызы вице-министром сельского хозяйства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                        С. Ахметов