"Бюджеттік кредиттер бойынша берешектің бір бөлігін өтеу есебіне ұсынылатын мүлікті Ақтөбе, Шығыс Қазақстан, Солтүстік Қазақстан, Маңғыстау облыстарының коммуналдық меншігінен республикалық меншікке айналдыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 маусымдағы № 875 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 қазандағы № 1302 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Бюджеттік кредиттер бойынша берешектің бір бөлігін өтеу есебіне ұсынылатын мүлікті Ақтөбе, Шығыс Қазақстан, Солтүстік Қазақстан, Маңғыстау облыстарының коммуналдық меншігінен республикалық меншікке айналдыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 маусымдағы № 875 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) қаулыға 2-қосымшада:
3-бағанда:
реттік нөмірі 22-жолда «0,0955» деген сандар «0,0995» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 57-жолда «0,0191» деген сандар «0,0920» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 95-жолда «0,0911» деген сандар «0,0782» сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 421-жолдың 4-бағанындағы «70,2» деген сандар «70,7» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 444-жолдың 3-бағанындағы «0,088» деген сандар «0,0808» деген сандармен ауыстырылсын;
2) қаулыға 3-қосымшада:
реттік нөмірі 67-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Бір пәтерлі 3 бөлмелі тұрғын үй, Бәйтерек ауылы, 60-поз.»;
реттік нөмірі 124-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«15-220-032-243».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2012 года № 875 "Об обращении из коммунальной собственности Актюбинской, Восточно-Казахстанской, Северо-Казахстанской, Мангистауской областей в республиканскую собственность имущества, предлагаемого в счет погашения части задолженности по бюджетным кредитам"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2012 года № 1302
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2012 года № 875 «Об обращении из коммунальной собственности Актюбинской, Восточно-Казахстанской, Северо-Казахстанской, Мангистауской областей в республиканскую собственность имущества, предлагаемого в счет погашения части задолженности по бюджетным кредитам» следующие изменения:
1) в приложении 2 к постановлению:
в графе 3:
строки, порядковый номер 22, цифры «0,0955» заменить цифрами «0,0995»;
строки, порядковый номер 57, цифры «0,0191» заменить цифрами «0,0920»;
строки, порядковый номер 95, цифры «0,0911» заменить цифрами «0,0782»;
в графе 4 строки, порядковый номер 421, цифры «70,2» заменить цифрами «70,7»;
в графе 3 строки, порядковый номер 444, цифры «0,088» заменить цифрами «0,0808»;
2) в приложении 3 к постановлению:
графу 2 строки, порядковый номер 67, изложить в следующей редакции:
«Одноквартирный 3-х комнатный жилой дом, а.Байтерек, поз. 60»;
графу 6 строки, порядковый номер 124, изложить в следующей редакции:
«15-220-032-243».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                           С. Ахметов