"Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласын әлеуметтік-экономикалық дамытудың 2012 – 2020 жылдарға арналған кешенді жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 қарашадағы № 1321 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қазандағы № 1314 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 4 қарашадағы № 784 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.11.2021 № 784 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласын әлеуметтік-экономикалық дамытудың 2012 – 2020 жылдарға арналған кешенді жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 қарашадағы № 1321 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласын әлеуметтік-экономикалық дамытудың 2012 – 2020 жылдарға арналған кешенді жоспары осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2012 жылғы 16 қазандағы
№ 1314 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2011 жылғы 11 қарашадағы
№ 1321 қаулысымен
бекітілген
Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласын әлеуметтiк-экономикалық
дамытудың 2012 – 2020 жылдарға арналған кешендi жоспары
Р/с
Iс-шаралар
Аяқталу нысаны
Орындауға (iске асыруға) жауапты
Орындау (iске асыру) мерзiмi
Ұсынылатын шығыстар (мың теңге)
Қаржыландыру көздерi
1
2
3
4
5
6
7
1. Жаңаөзен қаласы халқының шамадан тыс қоныстану проблемасын шешу
1)
Жаңаөзен қаласы тұрғындарының санын 2011 жылғы деңгейде тұрақтандыру бойынша кешенді шаралар қабылдау
ЭДСМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, IIМ
2012 - 2020 жылдар
Талап етiлмейдi
-
2)
Кейiннен тұрғындар санын оңтайландыруды ескере отырып, Жаңаөзен қаласының Бас жоспарын әзiрлеу
Қазақстан Республикасы Үкiметінің қаулысы
ҚТКША, Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2012 жылғы IV тоқсан
Бюджеттiк өтiнiмге сәйкес
Жергiлiктi бюджет
2. Жаңаөзен қаласын жұмыспен қамтудың оңтайлы құрылымын қамтамасыз ету
1. Мұнайгаз саласы кәсiпорындарының тұрақты жұмысын қамтамасыз ету
1)
Жұмыс орындарын сақтау мақсатында "Өзенмұнайгаз" АҚ-ның кен орындарында мұнай өндiру деңгейiн жылына 5,8 млн. тоннадан кемiтпей ұстап тұруды қамтамасыз ету
ЭДСМ-ге ақпарат
"Өзенмұнайгаз" АҚ (келiсiм бойынша)
2012-2020 жылдар
Талап етiлмейдi
-
2)
Геологиялық барлау және одан кейiнгi мұнай өндіруді ұлғайту мақсаттарында "Өзенмұнайгаз" АҚ-ның Өзен кен орнының операторына жаңа аумақтар бөлу және беру мәселелерiн пысықтау
Барлауға, пайдалануға арналған келiсiмшарттар
МГМ, "ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ (келісім бойынша), "Өзенмұнайгаз" АҚ(келісім бойынша), "Қазгеология" ҰГБК АҚ (келiсiм бойынша)

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2011 года № 1321 "Об утверждении Комплексного плана социально-экономического развития города Жанаозен Мангистауской области на 2012 - 2020 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2012 года № 1314. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2021 года № 784.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.11.2021 № 784.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2011 года № 1321 "Об утверждении Комплексного плана социально-экономического развития города Жанаозен Мангистауской области на 2012 – 2020 годы" следующее изменение:
Комплексный план социально-экономического развития города Жанаозен Мангистауской области на 2012 – 2020 годы, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 октября 2012 года № 1314
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 ноября 2011 года № 1321
Комплексный план
социально-экономического развития города Жанаозен
Мангистауской области
на 2012 – 2020 годы
№ п/п
Мероприятия
Форма завершения
Ответственный за исполнение (реализацию)
Срок исполнения (реализации)
Предлагаемые расходы
(тыс. тенге)
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1. Решение проблемы перенаселенности города Жанаозен
1)
принятие комплекса мер по стабилизации численности населения в городе Жанаозен на уровне 2011 года
Информация в МЭРТ
Акимат Мангистауской области, МВД
2012 - 2020 годы
Не требуются
-
2)
разработка Генерального плана города Жанаозен с учетом последующей оптимизации численности населения
Постановление Правительства Республики Казахстан
АДСиЖКХ, акимат Мангистауской области
IV квартал 2012 года
Согласно бюджетной заявке
Местный бюджет
2. Обеспечение оптимальной структуры занятости города Жанаозен
1. Обеспечение стабильной работы предприятий нефтегазовой отрасли
1)
обеспечение уровня добычи нефти на месторождениях АО "Озенмунайгаз" в объеме не менее 5,8 млн. тонн в год с целью сохранения рабочих мест
Информация в МЭРТ
АО "Озенмунайгаз" (по согласованию)
2012 - 2020 годы
Не требуются
-
2)
проработка вопроса выделения и передачи оператору Узеньского месторождения АО "Озенмунайгаз" новых территорий для целей геологоразведки и последующего расширения добычи нефти
Контракты на разведку, добычу
МНГ, МИНТ,
АО "НК "КазМунайГаз" (по согласованию), АО "Озенмунайгаз" (по согласованию), АО "НГК "Казгеология" (по согласованию)

2012-2013 жылдар
Талап етiлмейдi
-
3)
Жаңаөзен қаласындағы жерасты жабдығының диагностикасы және оны жөндеу бойынша цехтың, арнайы техникаға қызмет көрсету үшін арналған сервистік орталықтың құрылысы және ұңғымалардың шуылын басу үшін сұйықтық дайындау жөніндегі тораптардың құрылысы
Пайдалануға беру актісі
"Өзенмұнайгаз" АҚ (келісім бойынша)
2012-2013 жылдар
ТЭН-ге сәйкес
"Өзенмұнайгаз" АҚ қаражаты
4)
Ақтау қаласындағы "КРІ" АҚ базасында шағын МӨЗ кішігірім құрылысын салу мәселесін пысықтау ("КРІ" АҚ әзірлейтін "АПМЗ өндірістік қызметінің стратегиялық дамуы мен әртараптандыруы және инвестициялардың негізделу" ТЭН-інің нәтижелері алынғаннан кейін)
ЭДСМ-ге ақпарат
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ (келiсiм бойынша), Маңғыстау облысының әкімдігі
2012 жылғы IІІ тоқсан
Талап етiлмейдi
-
5)
Тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін қызметтерді сатып алу қағидаларына "Өзенмұнайгаз" АҚ-ның мұқтаждықтары үшін материалдық-техникалық ресурстарды сатып алу кезінде, Жаңаөзен қаласымен шектелместен "Өзенмұнайгаз" АҚ-ның орналасқан жері бойынша өңір кәсіпорындарының өнімдерін, жұмыстарын және көрсетілетін қызметтерін сатып алудың басым құқықтары көзделген өзгерістер енгізу
Директорлар кеңесінің шешімі
"Самұрық–Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша), "ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ (келiсiм бойынша)
2012 жыл
Талап етiлмейдi
-
2. Қалада кәсіпкерлік белсенділікті арттыру және бизнес климатты жақсарту
1)
Жаңаөзен қаласында кәсіпкерлік белсенділікті және бизнес климатты жақсарту бойынша "Бизнестiң жол картасы – 2020", "Өнiмдiлiк – 2020" және басқа ұқсас бағдарламаларды iске асыру аясында шаралар кешенiн қабылдау
Қазақстан Республикасы Үкiметіне ақпарат
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ИЖТМ, ЭДСМ, "Даму" КДҚ" АҚ (келiсiм бойынша)
2012-2020 жылдар
Талап етілмейді
-
2)
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында өз iсiн құруға және кеңейтуге Жаңаөзен қаласының өздiгiнен жұмыспен қамтылған, жұмыссыз және табысы аз тұрғындарына микрокредиттер беру
ЭДСМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2012-2020 жылдар
570 000,
оның ішінде:
2012 ж. - 30 000*
2013 ж. - 120 000*
2014 ж. – 120 000*
Республикалық бюджет
2015 жылдан 2020 жылға дейін жыл сайын 50 000** -нан
Жергілікті бюджет
3)
Жаңаөзен қаласында өңiрдiң мұнайгаз саласы кәсiпорындарының қызметкерлерiн жергілікті өндірушілер - Жаңаөзен қаласындағы тігін фабрикасы мен Ақтау қаласындағы аяқ киім фабрикасы арқылы арнаулы киiмдер және аяқ киімдермен қамтамасыз ету
Арнаулы киiм тiгуге шарт жасасу
"Өзенмұнайгаз" АҚ (келісім бойынша), "Ембімұнайгаз" АҚ (келісім бойынша), өңiрдiң мұнайгаз компаниялары (келiсiм бойынша)
Қаңтар, жыл сайын
Талап етiлмейдi
-

2012 - 2013 годы
Не требуются
-
3)
строительство цеха по диагностике и ремонту подземного оборудования, сервисного центра для обслуживания спецтехники и строительство узлов по подготовке жидкости для глушения скважины в городе Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
АО "Озенмунайгаз" (по согласованию)
2012 - 2013 годы
Согласно ТЭО
Средства АО "Озенмунайгаз"
4)
проработка вопроса строительства малого НПЗ на базе АО "KPI" (после получения результатов ТЭО "Стратегия развития и диверсификации производственной деятельности АЗПМ и обоснования инвестиций", разрабатываемого АО "KPI") в городе Актау
Информация в МЭРТ
АО "НК "КазМунайГаз"(по согласованию), акимат Мангистауской области
III квартал 2012 года
Не требуются
-
5)
внесение в Правила закупок товаров, работ и услуг изменений, предусматривающих приоритетное право приобретения продукции, работ и услуг предприятий региона по месту нахождению АО "Озенмунайгаз", не ограничиваясь городом Жанаозен, при закупках материально-
технических ресурсов для нужд АО "Озенмунайгаз"
Решение совета директоров
АО "ФНБ "Самрук-Казына"
(по согласованию), АО "НК "КазМунайГаз" (по согласованию)
2012 год
Не требуются
-
2. Повышение предпринимательской активности и улучшение бизнес–климата в городе
1)
принятие комплекса мер по повышению предпринимательской активности и улучшению бизнес–
климата в городе Жанаозен в рамках реализации программ "Дорожная карта бизнеса – 2020", "Производительность – 2020" и других аналогичных программ
Информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат Мангистауской области, МИНТ, МЭРТ, АО "ФРП "Даму" (по согласованию)
2012 - 2020 годы
Не требуются
-
2)
предоставление микрокредитов самозанятым, безработным, малообеспеченным жителям города Жанаозен для создания и расширения собственного дела в рамках Программы занятости 2020
Информация в МЭРТ
Акимат Мангистауской области
2012 - 2020 годы
570 000,
в том числе: 2012 г. – 30 000*
2013 г. – 120 000* 2014 г. – 120 000* Ежегодно с 2015 года по 2020 годы по 50 000**
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет
3)
обеспечение спецодеждой и спецобувью работников предприятий нефтегазовой отрасли региона через местных производителей - швейную фабрику города Жанаозен и обувную фабрику города Актау
Заключение договора на пошив спецодежды
АО "Озенмунайгаз" (по согласованию), АО "Эмбамунайгаз" (по согласованию), нефтегазовые компании региона (по согласованию)
Январь, ежегодно
Не требуются
-

4)
"Өзен – Түрікменстанның мемлекеттiк шекарасы" темiржол желiсiнiң бойында (мал шаруашылығы, көкөнiс-бақша дақылдарын өсiру салаларына артықшылық бере отырып) тіршілік етуді қамтамасыз ету мақсатында дамып келе жатқан елдi мекендердегі өздігінен жұмыспен қамтылған халыққа жағдайлар жасау жөнiндегi мәселенi пысықтау
ЭДСМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2012-2014 жылдар
Талап етiлмейдi
-
3. Халықты жұмыспен қамту, экономикалық белсенділігін арттыру, экономикалық өсу нүктелерінде жаңа өндіріс орындарын және жұмыс орындарын құруға жәрдем беру
1. Жаңаөзен қаласында халықты жұмыспен қамтудың белсенді шаралары
1)
Жаңаөзен қаласының еңбекке қабілетті тұрғындарының сапалық, сандық, жас шамасы құрылымының мониторингі
ЭДСМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, Еңбекмині
Жыл сайын, наурыз
Талап етiлмейдi
-
2)
Еңбек нарығындағы сұраным және ұсынысты анықтау:
- Маңғыстау облысы бойынша
- Жаңаөзен қаласы бойынша
Еңбекмині-не ақпарат
Маңғыстау облысының әкiмдiгi
Жыл сайын, наурыз
Талап етiлмейдi
-
3)
- Мемлекеттік үдемелі индустриялық-инновациялық даму бағдарламасы аясында іске асырылатын жобалар;
- ұлттық компаниялар іске асыратын жобалар;
- аймақтық инвестициялық жобалар бойынша құрылыс салу және пайдалану кезінде мамандықтар (кәсіптер) бөлінісінде кадрлар қажеттілігін анықтау
ЭДСМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ИЖТМ, МГМ,АШМ, ұлттық компаниялар (келісім бойынша)
Жыл сайын, наурыз
Талап етiлмейдi
-
4)
Мемлекеттік үдемелі индустриялық-инновациялық даму бағдарламасы және өңірлік инвестициялық жобалар аясында іске асырылатын жобалар үшін Жұмыспен қамту – 2020, мемлекеттік тапсырыс беру, аумақтарды дамыту бағдарламалары бойынша Жаңаөзен қаласының еңбекке қабілетті тұрғындарын кәсіптік даярлауды, қайта даярлауды, біліктілігін арттыруды ұйымдастыру
ЭДСМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, Еңбекмині, БҒМ, ұлттық компаниялар (келісім бойынша)
2012-2020 жылдар
Бағдарламалар мен мемлекеттік тапсырысты іске асыруға бөлінген қаражаттар шегінде
Республикалық бюджет, жергілікті бюджет, жұмыс берушілердің қаражаты
5)
Ірі өндіріс кәсіпорындарының оқыту орталықтары, Атырау қаласындағы аймақаралық мамандар даярлау орталығы, жеке меншік тренингтік-оқыту орталықтары базасында ұлттық компаниялардың іске асыратын жобалары үшін Жаңаөзен қаласының еңбекке қабілетті тұрғындарын кәсіптік даярлауды, қайта даярлауды, біліктілігін арттыруды ұйымдастыру
ЭДСМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ұлттық компаниялар (келісім бойынша)
2012-2020 жылдар
Қарастырылған қаражаттар шегінде
Жұмыс берушілердің қаражаты
6)
Даярланған кадрларды Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасы шеңберінде, оның ішінде жұмыстың вахталық әдісін және жұмыс орындарына квота беруді қолдана отырып, тұрақты жұмысқа орналастыруды ұйымдастыру
ЭДСМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі, Еңбекмині, жұмыс беруші компаниялар (келісім бойынша)

4)
проработка вопроса по созданию условий для самозанятого населения развивающихся населенных пунктов вдоль железнодорожной линии "Узень – государственная граница с Туркменистаном" в целях обеспечения жизнедеятельности (преимущественно в сферах животноводства, выращивания овощебахчевых культур)
Информация в МЭРТ
Акимат Мангистауской области
2012 - 2014 годы
Не требуются
-
3. Обеспечение занятости населения, стимулирование экономической активности, содействие в создании новых производств и рабочих мест в точках экономического роста
1. Активные меры содействия занятости населения города Жанаозен
1)
мониторинг качественной, количественной, возрастной структуры трудоспособного населения города Жанаозен
Информация в МЭРТ
Акимат Мангистауской области, МТСЗН
Ежегодно, март
Не требуются
-
2)
определение спроса и предложения на рынке труда:
- по Мангистауской области
- по городу Жанаозен
Информация в МТСЗН
Акимат Мангистауской области
Ежегодно, март
Не требуются
-
3)
определение потребности в кадрах в разрезе специальностей (профессий) в период строительства и эксплуатации по:
- проектам, реализуемым в рамках Государственной программы форсированного индустриально-инновационного развития;
- проектам, реализуемым национальными компаниями; -региональным инвестиционным проектам.
Информация в МЭРТ
Акимат Мангистауской области, МИНТ, МНГ, МСХ, национальные компании (по согласованию)
Ежегодно, март
Не требуются
-
4)
организация профессиональной подготовки, переподготовки, повышения квалификации трудоспособного населения города Жанаозен по Программе занятости 2020, государственному заказу, программам развития территорий для проектов, реализуемых в рамках Государственной программы форсированного индустриально-
инновационного развития и региональных инвестиционных проектов
Информация в МЭРТ
Акимат Мангистауской области, МТСЗН, МОН, национальные компании (по согласованию)
2012 - 2020 годы
В пределах средств, выделенных на реализацию программ и государст-
венный заказ
Республиканский бюджет, местный бюджет, средства работодателей
5)
организация профессиональной подготовки, переподготовки, повышения квалификации трудоспособного населения города Жанаозен для проектов, реализуемых национальными компаниями на базе учебных центров крупных производственных предприятий, межрегионального центра подготовки кадров в городе Атырау, частных учебно-тренинговых центров
Информация в МЭРТ
Акимат Мангистауской области, национальные компании (по согласованию)
2012 - 2020 годы
В пределах предусмотренных средств
Средства работодателей
6)
организация трудоустройства подготовленных кадров на постоянную работу в рамках Программы занятости 2020, в том числе с использованием вахтового метода работы и квотирования рабочих мест
Информация в МЭРТ
Акимат Мангистауской области, МТСЗН, компании-работодатели (по согласованию)

2012 - 2020 жылдар
Талап етілмейді
-
7)
Даярланған мамандарды ұлттық компаниялардың іске асыратын жобаларына тұрақты жұмысқа орналастыруды, соның ішінде вахталық әдіспен жұмыс жасауды ұйымдастыру
ЭДСМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ұлттық компаниялар (келісім бойынша)
2012 - 2020 жылдар
Талап етілмейді
-
8)
Жаңаөзен қаласы тұрғындарының республиканың басқа өңірлеріне өз еріктерімен көшуін ұйымдастыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын әзірлеу
ЭДСМ-ге ақпарат
Еңбекмині
2012 жыл
Талап етілмейді
-
9)
Жаңаөзен қаласы халқының жұмыспен қамтылуына ықпал ету мақсатында жыл сайын кемінде 1000 қоғамдық жұмыс орнын ұйымдастыруды қамтамасыз ету
ЭДСМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі, "Өзенмұнайгаз" АҚ (келісім бойынша)
2012 - 2020 жылдар
Бюджеттік өтінімге сәйкес 1 800 000 жыл сайын 200 000 -нан
Жергілікті бюджет, келісімшарт міндеттемелерін орындау шеңберіндегі "Өзенмұнайгаз" АҚ қаражаты
10)
Жоғарғы және орта арнайы оқу орындарының түлектеріне жыл сайын кәсіпорындар мен ұйымдарда 160 адамнан кем емес жастар практикасын өткізуді ұйымдастыру (Жаңаөзен қаласының тұрғындар санынан)
ЭДСМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, жұмыс беруші компаниялар (келісім бойынша)
2012 - 2020 жылдар
225 000** жыл сайын 25 000**-нан
Жергілікті бюджет
11)
Ақтау тренинг орталығы - халықаралық стандарттарға сәйкес оқу бағдарламалары бойынша кәсіптік оқыту орталығында жыл сайын Жаңаөзен қаласының жастарының ішінен 50 адамнан кем емес оқыту үшін қаражат бөлу
ЭДСМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2012 - 2020 жылдар
Бюджеттік өтінімге сәйкес
Жергілікті бюджет
12)
Атырау қаласындағы аймақаралық мамандар даярлау орталығында Жаңаөзен қаласы тұрғындарының ішінен жастарды оқыту үшін квотаны бөлу
Оқытуға арналған квота
БҒМ
Жыл сайын, қаңтар
Талап етілмейді
-
13)
Жаңаөзен қаласында 960 орынға арналған мұнай және газ колледжі ғимаратын салу
Пайдалануға беру актiсi
БҒМ, Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2014 жыл
1 560 000,
оның iшiнде:
2014 ж. – 1 404 000*
Республикалық бюджет
2014 ж. – 156 000**
Жергілікті бюджет
14)
Жаңаөзен қаласындағы "Ө. Тұрмағанбетұлы атындағы мұнай және газ колледжi" МКК-ның материалдық-техникалық базасын қайта жарақтандыру
ЭДСМ-ге ақпарат
БҒМ, Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2012 - 2013 жылдар
50 000*,
оның iшiнде:
2012 ж. - 25 000*
2013 ж. - 25 000*
Республикалық бюджет
15)
Аумақтарды дамыту бағдарламасы шеңберінде жұмыспен қамтылуға ықпал етудің белсенді шараларын қолдану есебінен Жаңаөзен қаласының жұмыссыз тұрғындарын жұмысқа орналастыру бойынша жұмысты жандандыру
Еңбекминіне ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі
Жыл сайын, қаңтар
Аумақтарды дамыту бағдарламасын іске асыруға бөлінген қаражат шегінде
Жергілікті бюджет

2012 - 2020 годы
Не требуются
-
7)
организация трудоустройства подготовленных кадров на постоянную работу на проекты, реализуемые национальными компаниями, в том числе организацией вахтового метода работы
Информация в МЭРТ
Акимат Мангистауской области, национальные компании (по согласованию)
2012 - 2020 годы
Не требуются
-
8)
разработка плана мероприятий по организации добровольного переезда жителей города Жанаозен в другие регионы республики
Информация в МЭРТ
МТСЗН
2012 год
Не требуются
-
9)
в целях содействия занятости населения города Жанаозен обеспечения организации не менее 1000 общественных рабочих мест ежегодно
Информация в МЭРТ
Акимат Мангистауской области, АО "Озенмунайгаз" (по согласованию)
2012 - 2020 годы
Согласно бюджетной заявке 1 800 000, ежегодно по 200 000
Местный бюджет, средства АО "Озенмунайгаз" в рамках исполнения контрактных обязательств
10)
организация прохождения молодежной практики выпускников ВУЗов и ССУЗов на предприятиях и организациях ежегодно не менее 160 человек (из числа жителей города Жанаозен)
Информация в МЭРТ
Акимат Мангистауской области, компании- работодатели (по согласованию)
2012 - 2020 годы
225 000** Ежегодно по 25 000**
Местный бюджет
11)
выделение средств для обучения ежегодно не менее 50 человек из числа молодежи города Жанаозен в учебном центре профессионального обучения по учебным программам в соответствии с международными стандартами - Актауский тренинговый центр
Информация в МЭРТ
Акимат Мангистауской области
2012 - 2020 годы
Согласно бюджетной заявке
Местный бюджет
12)
выделение квоты для обучения молодежи из числа жителей города Жанаозен по востребованным специальностям в межрегиональном центре подготовки кадров в городе Атырау
Квота на обучение
МОН
Ежегодно, январь
Не требуются
-
13)
строительство здания колледжа нефти и газа на 960 мест в городе Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
МОН, акимат Мангистауской области
2014 год
1 560 000, в том числе: 2014 г. – 1 404 000*
2014 г. – 156 000**
Республи- канский бюджет
Местный бюджет
14)
переоснащение материально-
технической базы ГКП "Колледж нефти и газа имени О. Турмаганбетулы" в городе Жанаозен
Информация в МЭРТ
МОН, акимат Мангистауской области
2012 - 2013 годы
50 000*,
в том числе: 2012 г. - 25 000* 2013 г. - 25 000*
Республи-
канский бюджет
15)
активизация работы по трудоустройству безработных жителей города Жанаозен за счет применения активных мер содействия занятости в рамках Программы развития территорий
Информация в МТСЗН
Акимат Мангистауской области
Ежегодно, январь
В пределах средств, выделенных на реализацию Программы развития территорий
Местный бюджет

2. Облыстың экономикалық өсу нүктелерінде жаңа өндіріс орындарын және жұмыс орындарын құру
1)
Жаңадан құрылатын жұмыс орындарының жалпы санынан Жаңаөзен қаласы тұрғындары үшін 10 % кем емес квотаны белгілеу, оның iшiнде мына жобалар бойынша жаңа мамандықтар бойынша кадрларды даярлау және қайта даярлауды ұйымдастыру:
ЭДСМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, жұмыс берушi компаниялар (келiсiм бойынша)
2012 - 2020 жылдар
Бюджеттік өтінімге сәйкес
Республикалық бюджет, жергiлiктi бюджет, жұмыс берушілердің қаражаты
Құрық ауылындағы шығарушы жағадағы құрылғыларымен мұнай құю терминалы
ЭДСМ-ге ақпарат
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ (келiсiм бойынша)
Iске асыру мерзiмi Қашаған кен орнының II кезеңi аясында мұнай өндiрудiң басталуымен байланысты
Талап етілмейді
-
Құрық ауылы маңындағы кеме жөндеу/кеме жасау зауыты
ЭДСМ-ге ақпарат
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ (келiсiм бойынша)
2013 - 2017 жылдар
Талап етілмейді
-
Құрық ауылындағы "ЕРСАЙ Каспиан Контрактор" ЖШС-iнiң өндiрiстiк қуатын кеңейту мәселесін пысықтау
ЭДСМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, "ЕРСАЙ Каспиан Контрактор" ЖШС-i (келiсiм бойынша)
Iске асыру мерзiмi КТҚС-ның оңтүстiк секторында мұнай өндiрудiң басталуына байланысты
Талап етілмейді
-
Құрық ауылындағы теңiз мұнай операцияларын қолдау базасы, оның iшiнде су түбiн тереңдететiн флотқа қызмет көрсететiн базаны құру, флотқа техникалық қызмет көрсету аймағын, кемелер тұратын аймақты құру
ЭДСМ-ге ақпарат
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ (келiсiм бойынша)
Iске асыру мерзiмi Қашаған кен орнының II кезеңi аясында мұнай өндiрудiң басталуымен байланысты
Талап етілмейді
-
Құрық ауылындағы қалдықтарды орналастыратын және көметiн полигон
ЭДСМ-ге ақпарат
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ (келiсiм бойынша)
Iске асыру мерзiмi КТҚС-ның оңтүстiк секторында мұнай өндiрудiң басталуына байланысты
Талап етілмейді
-
Ақтау қаласындағы "Ақтау теңiз порты" арнайы экономикалық аймақтың аумағындағы металконструкция зауытын салу мәселесін пысықтау
ЭДСМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, "Дос Марин" ЖШС-і (келiсiм бойынша)
Iске асыру мерзiмi КТҚС-ның оңтүстiк секторында мұнай өндiрудiң басталуына байланысты
Талап етiлмейдi
-
Түпқараған ауданындағы "Сарытас" шығанағындағы теңiз операцияларын қолдайтын жағадағы база
ЭДСМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2014 жыл
Талап етiлмейдi
-
Ақтау қаласындағы "Caspi Bitum" БК" ЖШС-і Ақтау пластиқалық масса зауытында жол битумдарын өндіру
ЭДСМ-ге ақпарат
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ (келiсiм бойынша)
2012 жыл
Талап етілмейді
-
Ақтау қаласында "Медикал Фарм "Ча-Кур" ЖШС-і сұйық дәрілер түрі мен медициналық мәні бар бұйымдар шығаратын фармацевтикалық кешен
ЭДСМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2012 жыл
Талап етiлмейдi
-
Ақтау қаласында "Ақтау құйма зауыты" ЖШС-і электрлік болат қорыту кешенін салу
ЭДСМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкiмдiгi

2. Создание новых производств и рабочих мест в точках экономического роста области
1)
установление для населения города Жанаозен квоты трудоустройства не менее чем 10 % от общего числа создаваемых новых рабочих мест, в том числе организация подготовки и переподготовки кадров по новым специальностям на следующих проектах:
Информация в МЭРТ
Акимат Мангистауской области, компании-
работодатели (по согласованию)
2012 - 2020 годы
Согласно бюджетной заявке
Республиканский бюджет, местный бюджет, средства работодателей
нефтеналивной терминал в селе Курык с выносными причальными устройствами
Информация в МЭРТ
АО "НК"КазМунайГаз" (по согласованию)
Сроки реализации
увязаны с началом добычи нефти в рамках фазы II месторождения Кашаган
Не требуются
-
судоремонтный/ судостроительный завод в районе села Курык
Информация в МЭРТ
АО "НК"КазМунайГаз" (по согласованию)
2013 - 2017 годы
Не требуются
-
проработка вопроса расширения производственной мощности ТОО "ЕРСАЙ Каспиан Контрактор" в селе Курык
Информация в МЭРТ
Акимат Мангистауской области, ТОО "ЕРСАЙ Каспиан Контрактор" (по согласованию)
Срокиреализации
увязаны с началом
добычи нефти
в южном секторе КСКМ
Не требуются
-
база поддержки морских нефтяных операций в селе Курык, в том числе создание базы обслуживания дноуглубительного флота, строительство зон технического обслуживания флота, зоны отстоя судов
Информация в МЭРТ
АО "НК"КазМунайГаз" (по согласованию)
Срокиреализации увязаны с началом добычи нефти в рамках фазы II месторождения Кашаган
Не требуются
-
полигон размещения и захоронения отходов в селе Курык
Информация в МЭРТ
АО "НК"КазМунайГаз" (по согласованию)
Срокиреализации
увязаны с
началом
добычи нефти
в южном секторе КСКМ
Не требуются
-
проработка вопроса строительства завода металлоконструкций на территории специальной экономической зоны "Морпорт Актау" в городе Актау
Информация в МЭРТ
Акимат Мангистауской области, ТОО "Дос
Марин" (по согласованию)
Сроки реализации увязаны с началом добычи нефти в южном секторе КСКМ
Не требуются
-
береговая база поддержки морских операций в заливе "Сартас" в Тупкараганском районе
Информация в МЭРТ
Акимат Мангистауской области
2014 год
Не требуются
-
производство дорожных битумов на Актауском заводе пластических масс" ТОО "СП "Caspi Bitum" в городе Актау
Информация в МЭРТ
АО "НК "КазМунайГаз" (по согласованию)
2012 год
Не требуются
-
фармацевтический комплекс по выпуску жидких лекарственных форм и изделий медицинского назначения" ТОО "Медикал
Информация в МЭРТ
Акимат Мангистауской области
2012 год
Не требуются
-
Фарм "Ча-Кур" в городе Актау строительство электросталепла-
вильного комплекса ТОО "Актауский литейный завод" в городе Актау
Информация в МЭРТ
Акимат Мангистауской области

2012-2013 жылдар
Талап етiлмейдi
-
Тауарлық-бекіре фермаларын салу және пайдалануға беру
ЭДСМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, "Осетр – Аралды" қызмет көрсету ауылшаруашылық серіктестігі
2012 жыл
Талап етілмейді
-
2)
Жаңадан құрылатын жұмыс орындары жалпы санының кемінде 50% жұмыспен қамту квотасын Жаңаөзен қаласының тұрғындары үшін белгілеу, оның ішінде "Кендірлі" курортты демалыс аймағын құру және дамыту және "Жезқазған-Бейнеу" жаңа темір жол желісін салу жөніндегі инвестициялық жобалар шеңберінде жаңа мамандықтар бойынша кадрларды даярлау мен қайта даярлауды ұйымдастыру
ЭДСМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі, жұмыс беруші компаниялар (келісім бойынша)
2012-2020 жылдар
Бюджеттік өтінімге сәйкес
Республикалық бюджет, жергілікті бюджет, жұмыс берушілердің қаражаты
3)
Кендiрлi курортты аймағын құру және дамыту
Қазақстан Республикасы Үкiметіне ақпарат
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ИЖТМ, "Каспий" ӘКК" АҚ (келiсiм бойынша)
2012-2020 жылдар
ТЭН-ге сәйкес
Жеке меншік инвестициялар
4)
"Кендiрлi" курортты демалыс аймағының және халықаралық "Кендiрлi" әуежайының сыртқы инженерлiк инфрақұрылымының 9 объектiсiнiң құрылысы, оның iшiнде:
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ҚТКША, ККМ, ИЖТМ, МГМ, "Каспий" ӘКК" АҚ (келiсiм бойынша)
2013-2015 жылдар
9 294 724,
оның iшiнде:
2013 ж. - 4 006 636*
2014 ж. - 3 328 673*
2015 ж. – 960 609*
Республикалық бюджет
2013 ж. - 515 553**
2014 ж. - 374 297**
2015 ж. - 108 956**
Жергiлiктi бюджет
"Кендiрлi" курортты демалыс аймағының 26 000 текше метрлiк кәрiздiк-тазарту құрылысын салу
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ҚТКША
2013-2015 жылдар
3 289 565,
оның iшiнде:
2013 ж. - 1 000 000*
2014 ж - 1 000 000*
2015 ж. - 960 609*
Республикалық бюджет
2013 ж. - 110 000**
2014 ж - 110 000**
2015 ж. - 108 956**
Жергiлiктi бюджет
халықаралық "Кендiрлi" әуежайының кәрiздiк-тазарту құрылысын салу
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ҚТКША
2013-2014 жылдар
1 005 762,
оның iшiнде:
2013 ж. - 450 000*
2014 ж. - 455 186*
Республикалық бюджет
2013 ж. - 50 000**
2014 ж - 50 576**
Жергiлiктi бюджет
"Кендiрлi" курортты демалыс аймағының "Окарем-Бейнеу" магистралды газ құбырынан газ құбырын тарту және автоматтандырылған газ бөлу жүйесiн салу
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, МГМ
2013-2014 жылдар
883 559,
оның iшiнде:
2013 ж. - 397 602*
2014 ж. - 397 601*
Республикалық бюджет
2013 ж. - 44 178**
2014 ж. - 44 178**
Жергiлiктi бюджет
халықаралық "Кендiрлi" әуежайын газдандыру
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, МГМ
2014 жыл
343 452,
оның iшiнде:
2014 ж.- 309 107*
Республикалық бюджет

2012 - 2013 годы
Не требуются
-
строительство и эксплуатация товарно-осетровой фермы
Информация в МЭРТ
Акимат Мангистауской области, "Сервисное сельскохозяйственное товарищество "Осетр-Аралды"
2012 год
Не требуются
-
2)
установление для населения города Жанаозен квоты трудоустройства не менее чем 50 % от общего числа создаваемых новых рабочих мест, в том числе организация подготовки и переподготовки кадров по новым специальностям в рамках инвестиционных проектов по созданию и развитию курортной зоны отдыха "Кендерли" и строительству новой железнодорожной линии "Жезказган-Бейнеу"
Информация в МЭРТ
Акимат Мангистауской области, компании работодатели (по согласованию)
2012 - 2020 годы
Согласно бюджетной заявке
Республиканский бюджет, местный бюджет, средства работодателей
3)
создание и развитие курортной зоны отдыха "Кендерли"
Информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат Мангистауской области, МИНТ, АО СПК "Каспий" (по согласованию)
2012 - 2020 годы
Согласно ТЭО
Частные инвестиции
4)
Строительство 9 объектов внешней инженерной инфраструктуры курортной зоны отдыха "Кендерли" и международного аэропорта "Кендерли", в том числе:
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, АДСиЖКХ, МТК, МИНТ, МНГ, АО СПК "Каспий" (по согласованию)
2013 - 2015 годы
9 294 724, в том числе:
2013 г. – 4 006 636* 2014 г. – 3 328 673* 2015 г. – 960 609*
2013 г. – 515 553** 2014 г. – 374 297 ** 2015 г. – 108 956**
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет
канализационно-
очистного
сооружения на 26 000 куб.м курортной зоны отдыха "Кендерли"
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, АДСиЖКХ
2013 - 2015 годы
3 289 565
В том числе: 2013 г. – 1 000 000* 2014 г. - 1 000 000* 2015 г. – 960 609*
2013 г. – 110 000** 2014 г. – 110 000** 2015 г. – 108 956**
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет
канализационно-
очистных сооружений международного аэропорта "Кендерли"
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, АДСиЖКХ
2013 - 2014 годы
1 005 762, в том числе:
2013 г. – 450 000* 2014 г. – 455 186*
2013 г. – 50 000** 2014 г. – 50 576**
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет
газопроводного отвода и автоматизированной газораспределительной системы от магистрального газопровода "Окарем-Бейнеу" курортной зоны отдыха "Кендерли"
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, МНГ
2013 - 2014 годы
883 559,
в том числе: 2013 г. - 397 602* 2014 г. - 397 601* 2013 г. – 44 178** 2014 г. – 44 178**
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет
газификация международного аэропорта "Кендерли"
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, МНГ
2014 год
343 452, в том числе: 2014 г. - 309 107*

2014 ж. - 34 345**
Жергiлiктi бюджет
халықаралық "Кендiрлi" әуежайын сумен қамтамасыз ету
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ҚТКША
2013 жыл
346 672,
оның iшiнде:
2013 ж. - 242 671*
Республикалық бюджет
2013 ж - 104 001**
Жергiлiктi бюджет
Халықаралық "Кендiрлi" әуежайының қашықтығы 6,4 км автомобиль жолдары
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ККМ
2013 жыл
686 307,
оның iшiнде:
2013 ж. – 617 676*
Республикалық бюджет
2013 ж. – 68 631**
Жергiлiктi бюджет
"Кендiрлi" курортты демалыс аймағының қашықтығы 2,2 км автомобиль жолдары
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ККМ
2013 жыл
282 257,
оның iшiнде:
2013 ж. – 254 031*
Республикалық бюджет
2013 ж. – 28 226**
Жергiлiктi бюджет
110-4Н схемасы бойынша қуаты 40 МВА, ОРУ – 110 кВ екi күш беретiн трансформаторлы 110/6 кВ жаңа қосалқы станцияның құрылысын, жұмыс істеп тұрған жоғары вольттi кВ Л-Фетисово желiсiн сымдарын толық және тiреулерiн iшiнара ауыстыра отырып қайта жаңғырту және "Кендiрлi" курортты демалыс аймағының жаңа электр беру желiсiнiң құрылысын салу
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ИЖТМ
2013-2014 жылдар
1 851 977,
оның iшiнде:
2013 ж.- 500 000*
2014 ж.- 1 166 779*
Республикалық бюджет
2013 ж. - 50 000**
2014 ж. - 135 198**
Жергiлiктi бюджет
халықаралық "Кендiрлi" әуежайының 110/10 кВ қосалқы станциясының құрылысы
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ИЖТМ
2013 жыл
605 173,
оның iшiнде:
2013 ж. – 544 656*
Республикалық бюджет
2013 ж. – 60 517**
Жергiлiктi бюджет
5)
"Өзен – Түркіменстанның мемлекеттiк шекарасы" темiржол желiсiнiң инфрақұрылымында, оның iшiнде Болашақ, Бопай станцияларында, Бастау, Бестөрткөл, Ақбөбек, Тайғыр, Құрмаш разъездері елді мекендер аумағын дамытумен Жаңаөзен қаласының тұрғын халқы үшiн жұмыс орындарын құруды қамтамасыз ету
ЭДСМ-ге ақпарат
"ҚТЖ" ҰҚ" АҚ
2012 жыл
Талап етiлмейдi
-
6)
"Кендірлі" курорттық демалыс аймағының аумағында қонақүйлер мен отельдер салу мәселесін пысықтау
ЭДСМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
2012 жыл
Талап етілмейді
-
7)
Жаңаөзен қаласында сауда және ойын-сауық орталығының құрылысын салу
Пайдалануға беру актісі
Жаңаөзен қаласының әкімдігі
2013-2014 жылдар
Өтінімге сәйкес
Жеке инвестициялар
8)
Жаңаөзен қаласында "Ақтау теңіз порты" АЭА-ның жаңа шағын аймағын құру мәселесін пысықтау
ЭДСМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі, ИЖТМ
2012 жыл
Талап етілмейді
-
3. Жаңа елді мекендер мен жоғары әлеуетті дамуы бар елді мекендерді дамыту
1)
Әлеуметтiк, инженерлiк және көлiк инфрақұрылымы объектiлерi құрылысын қаржыландыру қажеттiлiгiн анықтау мақсатында жаңадан салынатын елдi мекендерінiң және жоғары әлеуетті дамуы бар елді мекендердің тұрғындар санын болжамдау және мониторингі
ЭДСМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ҚТКША, ЭДСМ
Жыл сайын
Талап етiлмейдi
-

2014 г. – 34 345**
Республиканский бюджет
Местный бюджет
водоснабжение международного аэропорта "Кендерли"
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, АДСиЖКХ
2013 год
346 672, в том числе: 2013 г. – 242 671*
2013 г. – 104 001**
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет
автодороги международного аэропорта "Кендерли" протяженностью 6,4 км
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, МТК
2013 год
686 307,
в том числе: 2013 г. – 617 676*
2013 г. – 68 631**
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет
автодороги курортной зоны отдыха "Кендерли" протяженностью 2,2 км. новой подстанции 110/6 кВ с двумя силовыми трансформаторами мощностью 40 МВА, ОРУ – 110 кВ по схеме 110-4Н, реконструкция существующей высоковольтной линии кВ Л-Фетисово с полной заменой проводов и частичной заменой опор и строительство новой питающей линии электропередачи курортной зоны отдыха "Кендерли"
Акт ввода в эксплуатацию Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, МТК Акимат Мангистауской области, МИНТ
2013 год 2013 - 2014 годы
282 257,
в том числе: 2013 г. – 254 031*
2013 г. – 28 226** 1 851 977,в том числе:
2013 г. - 500 000* 2014 г.- 1 166 779*
2013 г. – 50 000** 2014 г. – 135 198**
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет
подстанции 110/10 кВ международного аэропорта "Кендерли"
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, МИНТ
2013 год
605 173,
в том числе: 2013 г. – 544 656*
2013 г. – 60 517**
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет
5)
обеспечение создания рабочих мест для населения города Жанаозен на инфраструктуре железнодорожной линии "Узень – государственная граница Туркменистана" с развитием населенных пунктов вокруг станций и разъездов, расположенных на данной линии, в том числе: на станциях Болашак, Бопай и разъездах Бастау, Бестортколь, Акбобек, Тайгыр, Курмаш
Информация в МЭРТ
АО "НК "КТЖ"
2012 год
Не требуются
-
6)
проработка вопроса строительства гостиниц и отелей на территории курортной зоны отдыха "Кендерли"
Информация в МЭРТ
Акимат Мангистауской области, АО "ФНБ "Самрук-Казына" (по согласованию)
2012 год
Не требуются
-
7)
строительство в городе Жанаозен торгово-
развлекательного центра
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат города Жанаозен
2013-2014 годы
Согласно заявке
Частные инвестиции
8)
проработка вопроса создания в городе Жанаозен новой субзоны СЭЗ "Морпорт Актау"
Информация в МЭРТ
Акимат Мангистауской области, МИНТ
2012 год
Не требуются
-
3. Развитие новых населенных пунктов и населенных пунктов с высоким
потенциалом развития
1)
прогнозирование и мониторинг численности жителей новых населенных пунктов и населенных пунктов с высоким потенциалом развития в целях определения потребности в финансировании строительства объектов социальной, инженерной и транспортной инфраструктуры
Информация в МЭРТ
Акимат Мангистауской области, АДСиЖКХ, МЭРТ
Ежегодно
Не требуются
-

2)
"Өзен – Түркіменстанның мемлекеттiк шекарасы" темiржол желiсiнiң бойындағы Өзен, Болашақ, Бопай станцияларында әлеуметтік және мәдени - тұрмыстық маңыздағы объектілер құрылысын салу
Пайдалануға беру актісі
"ҚТЖ" ҰҚ" АҚ (келісім бойынша)
2012 жыл
4 195 748
"ҚТЖ" ҰҚ" АҚ қаражаты
3)
Өзен станциясы - Болашақ станциясы бағыты бойынша пойыздың жүруін ұйымдастыру мәселесін пысықтау
Қазақстан Республикасы Үкіметіне ақпарат
"ҚТЖ" ҰК" АҚ (келісім бойынша), Маңғыстау облысының әкімдігі
2012 жыл
Талап етілмейді
4. Жаңаөзен қаласының әлеуметтiк және инженерлiк инфрақұрылымын қолдау
1. Денсаулық сақтау
1)
Жаңаөзен қаласының Теңге және Қызылсай ауылдарында дәрiгерлiк амбулаториялар құрылысын аяқтау
Пайдалануға беру актiсi
ДСМ, Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2012 жыл
152 037,
оның iшiнде:
2012 ж. – 126 833*
Республикалық бюджет
2012 ж. – 25 204**
Жергiлiктi бюджет
2)
Жаңаөзен қаласының "Рахат" шағын ауданында емхана салу
Пайдалануға беру актiсi
ДСМ, Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2012 жыл
611 431,
оның iшiнде:
2012 ж. – 550 288*
Республикалық бюджет
2012 ж. – 61 143**
Жергiлiктi бюджет
3)
Жаңаөзен қаласында қалалық аурухананың терапевтiк корпус ғимаратын салу
Пайдалануға беру актiсi
ДСМ, Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2012-2013 жылдар
525 000,
оның iшiнде:
2012 ж. – 180 000*
2013 ж. – 292 500*
Республикалық бюджет
2012 ж. – 52 500**
Жергiлiктi бюджет
4)
Жаңаөзен қаласында 50 төсек-орындық медициналық емдеу орталығын (емхана) салу
Пайдалануға беру актiсi
"Өзенмұнайгаз" АҚ, Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2013-2014 жылдар
3 000 000,
оның ішінде:
2013 ж. – 1 300 000
2014 ж. – 1 700 000
"Өзенмұнайгаз" АҚ қаражаты
2. Білім беру
1)
Жаңаөзен қаласындағы "Жұлдыз" шағын ауданында 320 орындық балалар бақшасының құрылысын аяқтау
Пайдалануға беру актiсi
БҒМ, Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2012 жыл
165 181*
Республикалық бюджет
2)
Жаңаөзен қаласында "Бостандық" (Арай-3) шағын ауданында 320 орындық балалар бақшасының құрылысын аяқтау
Пайдалануға беру актiсi
БҒМ, Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2012 жыл
324 510,
оның iшiнде:
2012 ж. – 282 059*
Республикалық бюджет
2012 ж. – 42 451**
Жергiлiктi бюджет
3)
Жаңаөзен қаласында мектепке дейiнгi 8 балалар мекемесiн (әрқайсысы 320 орыннан кем емес балалар бақшаларын) салу мәселесiн пысықтау
БҒМ-не бюджеттік өтінім
БҒМ, Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2015-2017 жылдар
* 2015-2017 жылдар кезеңiнде қаржыландыру бюджеттiк өтiнiмге сәйкес
Республикалық бюджет
4)
Жаңаөзен қаласында "Бостандық" (Арай-3) шағын ауданында 624 орындық орта мектеп салу
Пайдалануға беру актiсi
БҒМ, Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2012 жыл
805 187,
оның iшiнде:
2012 ж. – 708 318*
Республикалық бюджет

2)
строительство объектов социального и культурно-бытового назначения на станциях Узень, Болашак, Бопай железнодорожной линии "Узень – государственная граница Туркменистана"
Акт ввода в эксплуатацию
АО "НК "КТЖ" (по согласованию)
2012 год
4 195 748
Средства АО "НК "КТЖ"
3)
проработка вопроса организации курсирования поезда по маршруту "Узень - станция Болашак"
Предложение в Правительство Республики Казахстан
АО "НК "КТЖ" (по согласованию), Акимат Мангистауской области
2012 год
Не требуются
-
4. Поддержание социальной и инженерной инфраструктуры города Жанаозен
1. Здравоохранение
1)
завершение строительства врачебных амбулаторий в селах Тенге и Кызылсай города Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
МЗ, акимат Мангистауской области
2012 год
152 037,
в том числе: 2012 г. - 126 833*
2012 г. – 25 204**
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет
2)
строительство поликлиники в микрорайоне "Рахат" города Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
МЗ, акимат Мангистауской области
2012 год
611 431,
в том числе: 2012 г. – 550 288*
2012 г. – 61 143**
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет
3)
строительство здания терапевтического корпуса городской больницы в городе Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
МЗ,акимат Мангистауской области
2012-2013 годы
525 000,
в том числе: 2012 г. – 180 000* 2013 г. – 292 500*
2012 г. – 52 500**
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет
4)
строительство лечебного медицинского центра (поликлиники) со стационаром на 50 койко-мест в городе Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
АО "Озенмунайгаз" (по согласованию), акимат Мангистауской области
2013 - 2014 годы
3 000 000, в том числе: 2013 г. – 1 300 000 2014 г. – 1 700 000
Средства АО "Озенмунайгаз"
2. Образование
1)
завершение строительства детского сада на 320 мест в микрорайоне "Жулдыз" города Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
МОН, акимат Мангистауской области
2012 год
165 181*
Республи-
канский бюджет
2)
завершение строительства детского сада на 320 мест в микрорайоне "Бостандык" (Арай-3) города Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
МОН,
акимат Мангистауской области
2012 год
324 510
в том числе: 2012 г. - 282 059*
2012 г. – 42 451**
Республиканский бюджет
Местный бюджет
3)
проработка вопроса строительства 8-ми детских дошкольных учреждений (детские сады не менее 320 мест каждый) в городе Жанаозен
Бюджетная заявка в МОН
МОН, акимат Мангистауской области
2015 – 2017 годы
*в период с 2015-2017 годы финансиро-
вание согласно бюджетной заявке
Республи-
канский бюджет
4)
строительство средней школы на 624 места в микрорайоне "Бостандык" (Арай-3) города Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
МОН, акимат Мангистауской области
2012 год
805 187, в том числе: 2012 г. – 708 318*

2012 ж. – 96 869**
Жергiлiктi бюджет
5)
Жаңаөзен қаласында Теңге ауылында 900 орындық орта мектеп салу
Пайдалануға беру актiсi
БҒМ, Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2012-2013 жылдар
1 350 000,
оның iшiнде:
2012 ж. – 100 000*
2013 ж.– 1 115 000*
Республикалық бюджет
2012 ж. - 35 000**
2013 ж. - 100 000**
Жергiлiктi бюджет
6)
Жаңаөзен қаласында "Мерей" шағын ауданында 1200 орындық мектеп салу
Пайдалануға беру актiсi
БҒМ, Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2012-2013 жылдар
1 500 000,
оның iшiнде:
2012 ж. – 200 000*
2013 ж. – 1 150 000*
Республикалық бюджет
2012 ж. – 22 000**
2013 ж. – 128 000**
Жергiлiктi бюджет
7)
Жаңаөзен қаласында 11-12 сыныптағы балалар үшiн 1200 орындық бейiндiк мектеп салу
Пайдалануға беру актiсi
БҒМ, Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2014 жыл
1 000 000*
Республикалық бюджет
3. Мәдениет және спорт
1)
Жаңаөзен қаласында 24 спорт құрылысын (спорт алаңдарын) салу
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2012-2020 жылдар
450 000**
жыл сайын 50 000**-нан
Жергiлiктi бюджет
2)
Жаңаөзен қаласының Теңге және Қызылсай ауылдарында ауылдық мәдениет үйлерiн салу
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, "ҚазМұнайГаз" БӨ" АҚ (келiсiм бойынша)
2012 жыл
297 884
Келісімшарт міндеттемелерін орындау шеңберіндегі "ҚазМұнайГаз" БӨ" АҚ-тың қаражаты (келiсiм бойынша)
3)
Жаңаөзен қаласында қалалық кітапхана салу
Пайдалануға беру актiсi
МАМ, Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2014 жыл
ЖСҚ-ға сәйкес
Республикалық бюджет
4. Жастардың бос уақыты мен демалысын ұйымдастыру
1)
Жаңаөзен қаласында Оқушылар сарайын салу
Пайдалануға беру актiсi
БҒМ, Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2014 жыл
ЖСҚ-ға сәйкес
Республикалық бюджет
2)
Жаңаөзен қаласында 20 аулалық алаңқай салу және 12 мектеп ауласын орналастыру
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2012-2020 жылдар
135 000**
жыл сайын 15 000**-нан
Жергілікті бюджет
5. Жаңаөзен қаласының тыныс-тiршiлiгін қамтамасыз ету инфрақұрылымын дамыту
1)
Тұрғындарды электрмен, жылумен, сумен, газбен және кәрiзбен қамтамасыз ету инфрақұрылымын жасау, оның iшiнде:
ЭДСМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ИЖТМ, ҚТКША
2012-2020 жылдар
7 371 350,
оның ішінде:
2012 ж.– 3 497 844*
2013 ж. – 1 833 287*
2014 ж. – 753 290*
2015 ж. – 964 000*
Республикалық бюджет
2012 ж. – 97 229**
2013 ж. – 35 000**
2014 ж. – 83 700**
2015 ж. – 107 000**
Жергілікті бюджет
Жаңаөзен қаласындағы электрмен қамтамасыз ету желiлерiн қайта жаңғырту және кеңейту
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ҚТКША
2012-2014 жылдар
886 990,
оның ішінде:
2012 ж. – 270 000*
2013 ж. – 315 000*
2014 ж. – 213 290*
Республикалық бюджет

2012 г. – 96 869**
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет
5)
строительство средней школы на 900 мест в селе Тенге города Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
МОН,
акимат Мангистауской области
2012 – 2013 годы
1 350 000, в том числе: 2012 г. – 100 000* 2013 г. – 1 115 000*
2012 г. – 35 000** 2013 г. – 100 000**
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет
6)
строительство школы на 1200 мест в микрорайоне "Мерей" города Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
МОН, акимат Мангистауской области
2012 – 2013 годы
1 500 000, в том числе: 2012 г. – 200 000* 2013 г. – 1 150 000*
2012 г. – 22 000** 2013 г. – 128 000**
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет
7)
строительство профильной школы на 1200 мест для детей 11-12 классов в городе Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
МОН, акимат Мангистауской области
2014 год
1 000 000*
Республи- канский бюджет
3. Культура и спорт
1)
строительство 24-х спортивных сооружений (спортивные площадки) в городе Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области
2012 - 2020 годы
450 000** Ежегодно по 50 000**
Местный бюджет
2)
строительство сельских домов культуры в селах Тенге и Кызылсай города Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, АО "РД "КазМунайГаз" (по согласованию)
2012 год
297 884
Средства АО "РД "КазМунайГаз" (по согласованию) в рамках исполнения контрактных обязательств
3)
строительство городской библиотеки в городе Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
МКИ, акимат Мангистауской области
2014 год
Согласно ПСД
Раеспубли-канский бюджет
4. Организация досуга и отдыха молодежи
1)
строительство Дворца школьников в городе Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
МОН, акимат Мангистауской области
2014 год
Согласно ПСД
Республи- канский бюджет
2)
строительство 20 дворовых площадок и обустройство 12 школьных дворов в городе Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области
2012 - 2020 годы
135 000**, ежегодно по 15 000**
Местный бюджет
5. Развитие жизнеобеспечивающей инфраструктуры города Жанаозен
1)
создание инфраструктуры по обеспечению населения электричеством, теплом, водоснабжением, газоснабжением и канализацией, в том числе:
Информация в МЭРТ
Акимат Мангистауской области, МИНТ, АДСиЖКХ
2012 - 2020 годы
7 371 350, в том числе: 2012 г. – 3 497 844* 2013 г. – 1 833 287* 2014 г. – 753 290* 2015 г. – 964 000*
2012 г. – 97 229**
2013 г. – 35 000**
2014 г. – 83 700**
2015 г. – 107 000**
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет
реконструкция и расширение существующих сетей электроснабжения города Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, АДСиЖКХ
2012 - 2014 годы
886 990,
в том числе: 2012 г. – 270 000* 2013 г. – 315 000* 2014 г. – 213 290*

2012 ж. – 30 000**
2013 ж. – 35 000**
2014 ж. – 23 700**
Жергілікті бюджет
Жаңаөзен қаласындағы жылу желiлерiн қайта жаңғырту және кеңейтуді аяқтау
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ИЖТМ
2012 жыл
1 544 387*
Республикалық бюджет
Жаңаөзен қаласындағы Орталық қазандықты кiшi ЖЭО-ға ауыстыра отырып, қайта жаңғырту және кеңейтуді аяқтау
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ИЖТМ
2012-2013 жылдар
2 005 000
оның ішінде:
2012 ж.- 1 005 000*
2013 ж. – 1 000 000*
Республикалық бюджет
Жаңаөзен қаласының "Рахат-2" шағын ауданының сумен жабдықтау жүйесiнiң құрылысын аяқтау (2-кезегi)
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ҚТКША
2012 жыл
92 445,
оның ішінде:
2012 ж. – 75 950*
Республикалық бюджет
2012 ж. – 16 495**
Жергілікті бюджет
Жаңаөзен қаласының "Рахат-2" шағын ауданының сумен жабдықтау жүйесiнiң құрылысын аяқтау (3-кезегi)
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ҚТКША
2012 жыл
26 833,
оның ішінде:
2012 ж. – 16 900*
Республикалық бюджет
2012 ж. – 9 933**
Жергілікті бюджет
Жаңаөзен қаласының "Жұлдыз" және "Мерей" шағын аудандарын сумен жабдықтаудың бөлу желiлерiнiң құрылысы
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ҚТКША
2014-2015 жылдар
1 671 000,
оның ішінде:
2014 ж. – 540 000*
2015 ж. – 964 000*
Республикалық бюджет
2014 ж. – 60 000**
2015 ж. – 107 000**
Жергілікті бюджет
Жаңаөзен қаласының "Рахат-3" шағын ауданының сумен жабдықтау жүйесiнiң құрылысы (1-кезегi, қосымша)
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ҚТКША
2012-2013 жылдар
222 008,
оның ішінде:
2012 ж. – 155 406*
2013 ж. – 44 401*
Республикалық бюджет
2012 ж. – 22 201**
Жергілікті бюджет
Жаңаөзен қаласының "Рахат-3" шағын ауданының сумен жабдықтау жүйесiнiң құрылысы (2-кезегi, қосымша)
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ҚТКША
2012-2013 жылдар
186 001,
оның ішінде:
2012 ж. – 130 201*
2013 ж. – 37 200*
Республикалық бюджет
2012 ж. – 18 600**
Жергілікті бюджет
Жаңаөзен қаласының "Жұлдыз" және "Мерей" жаңа шағын аудандарының электрмен жабдықтау жүйесiнiң құрылысын аяқтау
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ИЖТМ
2012 жыл
736 686*,
оның ішінде:
2012 ж. – 300 000*
2013 ж. – 436 686*
Республикалық бюджет
2)
Жаңаөзен қаласының iшiндегi жолдарды салу және қайта жаңғырту
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2012-2020 жылдар
900 000**
жыл сайын 100 000**-нан
Жергілікті бюджет
3)
Қалалық және ауылдық елдi мекендерде құдықтарды барлауды және бұрғылауды жүзеге асыру, жергiлiктi су құбырларының су құбыры құрылыстары мен желiлерiн жаңғырту
ЭДСМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкiмдiгi

2012 г. – 30 000**
2013 г. – 35 000**
2014 г. – 23 700**
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет
завершение реконструкции и расширение тепловых сетей в городе Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, МИНТ
2012 год
1 544 387*
Республи-
канский бюджет
завершение реконструкции и расширение центральной котельной с переводом на мини-ТЭЦ в городе Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, МИНТ
2012 - 2013 годы
2 005 000*, в том числе: 2012 г.- 1 005 000* 2013 г. – 1 000 000*
Республи-
канский бюджет
завершение строительства систем водоснабжения микрорайона "Рахат-2" (2 очередь) города Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, АДСиЖКХ
2012 год
92 445, в том числе: 2012 г. – 75 950*
2012 г. – 16 495**
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет
завершение строительства систем водоснабжения микрорайона "Рахат-2" (3- очередь) города Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, АДСиЖКХ
2012 год
26 833, в том числе: 2012 г. – 16 900*
2012 г. – 9 933**
Республиканский бюджет
Местный бюджет
строительство распределительных сетей водоснабжения микрорайона "Жулдыз" и "Мерей" города Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, АДСиЖКХ
2014 - 2015 годы
1 671 000, в том числе: 2014 г. – 540 000* 2015 г. – 964 000*
2014 г. – 60 000** 2015 г. – 107 000**
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет
строительство системы водоснабжения микрорайона "Рахат-3" города Жанаозен (1 очередь, дополнение)
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, АДСиЖКХ
2012 - 2013 годы
222 008, в том числе: 2012 г. – 155 406* 2013 г. – 44 401*
2012 г. – 22 201**
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет
строительство системы водоснабжения микрорайона "Рахат-3" города Жанаозен (2- очередь, дополнение)
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, АДСиЖКХ
2012 - 2013 годы
186 001,
в том числе:
2012 г. – 130 201* 2013 г. – 37 200*
2012 г. – 18 600**
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет
завершение строительства систем электроснабжения в новых микрорайонах "Жулдыз" и "Мерей" города Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, МИНТ
2012 - 2013 годы
736 686*
в том числе: 2012 г. – 300 000* 2013 г. – 436 686*
Республи-
канский бюджет
2)
строительство и реконструкция дорог внутри города Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, МТК
2012 - 2020 годы
900 000**, ежегодно по 100 000**
Местный бюджет
3)
осуществление разведки и бурения колодцев, реконструкция водопроводных сооружений и сетей локальных водопроводов в городских и сельских населенных пунктах
Информация в МЭРТ
Акимат Мангистауской области

2012–2018 жылдар
ЖСҚ-ға сәйкес
Жергілікті бюджет
4)
Жаңаөзен қаласында тұрмыстық қатты қалдықтарды қайта өңдеу, кәдеге жарату және көму бойынша комбинат салу (1-3 кезеңдерi)
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ҚТКША
2012-2013 жылдар
1 072 324,
оның ішінде:
2012 ж. - 403 500*
2013 ж. - 541 942*
Республикалық бюджет
2012 ж. – 60 000**
2013 ж. – 66 882**
Жергілікті бюджет
5)
Жаңаөзен қаласының канализациялық-тазарту ғимаратын құрылысы (1-2 кезеңдері)
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ҚТКША
2014-2015 жылдар
800 000*,
оның ішінде:
2014 ж. – 500 000*
2015 ж. – 300 000*
Республикалық бюджет
6)
Жаңаөзен қаласы Теңге ауылының сумен жабдықтау жүйесінің құрылысы (қосымша)
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ҚТКША
2012 жыл
81 673,
оның ішінде:
2012 ж. – 71 464*
Республикалық бюджет
2012 ж. – 10 209**
Жергілікті бюджет
7)
Жаңаөзен қаласы "Жұлдыз" (Рахат-3 1-2 кезегі) (қосымша жұмыстар) шағын ауданында салқын суға есептеуіш қондыру және орнату
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ҚТКША
2012 жыл
122 619,
оның ішінде:
2012 ж. – 107 292*
Республикалық бюджет
2012 ж. – 15 327**
Жергілікті бюджет
8)
Жаңаөзен қаласының және Теңге, Қызылсай ауылдарының жұмыс жасап тұрған сумен жабдықтау және газбен жабдықтау желілерін ауыстыру
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2012 жыл
76 869**
Жергілікті бюджет
9)
Жаңаөзен қаласына іргелес жатқан елді мекендердің аяқталмаған учаскелерінің инженерлік желілерінің құрылысы (газбен, сумен жабдықтау)
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2012 жыл
20 513**
Жергілікті бюджет
10)
Жаңаөзен қаласының қалалық суару жүйесіне айдау үшін сорғы станциясынан келген кәріздік тазартылған суды сақтау үшін СЖР-5000м3 құрылысы
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2012 жыл
176 775**
Жергілікті бюджет
11)
Жаңаөзен қаласының "Ақсу" шағын ауданындағы "Адайдың алпыс батыры" аллеясын, "Көктем", "Самал" шағын аудандарындағы Бейбітшілік, Достық, Маңғыстау, Қашаған, Сарбөпеев, 17 маусым көшелерін абаттандыру
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2012-2013 жылдар
847 108**,
оның ішінде
2012 ж. – 634 448**
2013 ж. – 212 660**
Жергілікті бюджет
12)
Жаңаөзен қаласының орталық көшелері бойынша - тұрғын үй-кондоминиум нысандарын қаптау, көркем сырлау
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2012-2013 жылдар
ЖСҚ–ға сәйкес
Жергілікті бюджет, 2013 жылға келісімшарт міндеттемелерін орындау шеңберіндегі "Өзенмұнайгаз" АҚ-ның қаражаты (келiсiм бойынша)
13)
Жаңаөзен қаласының Қашаған, Маңғыстау, Қосқұлақов, Бейбітшілік, Достық, Абай, Мұнайшы, Мичурин, 17 маусым орталық көшелерін жарықтандыру желілерін қайта жаңғырту
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi

2012 - 2018 годы
Согласно ПСД
Местный бюджет
4)
строительство комбината по переработке, утилизации и захоронению твердых бытовых отходов в городе Жанаозен (1-3 этапы)
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, АДСиЖКХ
2012 - 2013 годы
1 072 324, в том числе: 2012 г. - 403 500* 2013 г. - 541 942*
2012 г. – 60 000**
2013 г. – 66 882**
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет
5)
строительство канализационно-
очистных сооружений (1 и 2 очереди) в городе Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, АДСиЖКХ
2014 - 2015 годы
800 000*, в том числе: 2014 г. – 500 000* 2015 г. – 300 000*
Республи-
канский бюджет
6)
строительство систем водоснабжения села Тенге города Жанаозен (дополнение)
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, АДСиЖКХ
2012 год
81 673, в том числе: 2012 г. – 71 464*
2012 г. – 10 209**
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет
7)
устройство и установка счетчиков холодной воды в микрорайоне "Жулдыз" (Рахат-3, 1-2 очередь) (дополнительные работы) города Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, АДСиЖКХ
2012 год
122 619, в том числе: 2012 г. – 107 292*
2012 г. – 15 327**
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет
8)
перенос существующих сетей водоснабжения и газоснабжения сел Кызылсай, Тенге и города Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области
2012 год
76 869**
Местный бюджет
9)
строительство инженерных сетей по незавершенным участкам прилегающих населенных пунктов города Жанаозен (газо, водоснабжение)
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области
2012 год
20 513**
Местный бюджет
10)
строительство РВС-5000 м3 для хранения канализационных очищенных вод с насосной станции для перекачки к городским поливочным системам города Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области
2012 год
176 775**
Местный бюджет
11)
благоустройство улиц Бейбитшилик, Достык, Мангистау, Кашагана, Сарбопеева, 17 маусым, микрорайонов "Самал", "Коктем", аллеи "Адайдың алпыс батыры" в микрорайоне "Аксу" города Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области
2012 - 2013 годы
847 108**, в том числе: 2012 г. – 634 448** 2013 г. – 212 660**
Местный бюджет
12)
облицовка, художественная покраска жилых домов – объектов кондоминиума по центральным улицам города Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области
2012 - 2013 годы
Согласно ПСД
Местный бюджет, средства АО "Озенмунайгаз" (по согласованию) в рамках исполнения контрактных обязательств 2013г.
13)
реконструкция линий освещения центральных улиц Кашагана, Мангистау, Коскулакова, Бейбитшилик, Достык, Абая, Мунайшы, Мичурина, 17 маусым города Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области

2014-2016 жылдар
750 000**,
оның ішінде:
2014 ж. – 222 990**
2015 ж. – 263 505**
2016 ж. - 263 505**
Жергілікті бюджет
14)
Жаңаөзен қаласының Теңге, Қызылсай ауылдарының және "Мұнайлы", "Бостандық", "Рахат", "Ақсу", "Бәйтерек", "Ақбұлақ", "Мамыр", "Арай", "Астана" шағын аудандарының орталық көшелерін жарықтандыру желілерінің құрылысы
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ҚТКША
2014-2016 жылдар
ЖСҚ–ға сәйкес
Жергілікті бюджет
15)
Жаңаөзен қаласының 3000 орындық орталық стадионын күрделі жөндеу
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, "ҚазМұнайГаз" БӨ" АҚ (келісім бойынша)
2012 жыл
100 000
Келісімшарт міндеттемелерін орындау шеңберіндегі "ҚазМұнайГаз" БӨ" АҚ-тың қаражаты (келiсiм бойынша)
16)
Жаңаөзен қаласына берілетін тұщы су көлемін барынша жоғары тұтыну кезеңінде "Астрахань-Маңғышлақ" сутартқышының барлық ұзындығы бойынша тұтынушылардың (оның ішінде, ауылшаруашылық өндірушілердің) ұтымды пайдалануы есебінен арттыру жөніндегі мәселені пысықтау
Қазақстан Республикасы Үкіметіне ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі, ЭДСМ, АШМ, ҚТКША, "ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ (келісім бойынша), "ҚазТрансОйл" АҚ (келісім бойынша)
2012-2013 жылдар
Талап етілмейді
-
17)
"ҚазТрансОйл" АҚ-ның белгіленген тәртіпте Маңғыстау облысының әкімдігіне "Жаңаөзен қаласындағы еділ суын тәулігіне 30 мың текше метрге дейін ауыз су сапасында дайындауы үшін арналған су тазарту ғимараттарының құрылысы" жобасын ЖСҚ-ға арналған мемлекеттік сараптама қорытындысымен бірге беруі
Жұмыс жобасының қабылдау – тапсыру актісі
"ҚазТрансОйл" АҚ (келісім бойынша)
2012 жыл
Талап етілмейді
18)
Жаңаөзен қаласындағы суды тазарту станциясының резервтік желісін қайта жаңарту, резервуарлық су паркін кеңейту
Пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі, ҚТКША
2014 жыл
Бюджеттік өтінімге сәйкес
Республикалық бюджет
5. Өңiрдi азық-түлiкпен қамтамасыз ету мәселелерi
1)
Қазақстан өңiрлерi мен iргелес мемлекеттерден (Әзiрбайжан, Иран, Ресей және өзге iргелес мемлекеттер) азық-түлiк тауарларын жеткiзудi ұйымдастыру
ЭДСМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, "Каспий" ӘКК" АҚ (келісім бойынша), "ҚТКФ" АҚ (келісім бойынша)
2012-2020 жылдар
Талап етілмейді
-
2)
Жаңаөзен қаласында ұзақ мерзiмдi кезеңге тамақ өнімдері (жармалар, күнбағыс майы және өзге тамақ өнімдері) қоймаларын салу мәселесiн пысықтау
ЭДСМ-ге ұсыныс
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, "Каспий" ӘКК" АҚ (келісім бойынша)
2012 жыл
ТЭН-ге сәйкес
Жеке меншік инвестициялар
3)
Жаңаөзен қаласында және iргелес аумақтарында көкөнiс қоймаларын, жылыжайлар құрылысын салу
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, "Каспий" ӘКК" АҚ, "ҚазАгро" ҰБХ" АҚ (келісім бойынша)
2013 жылғы II тоқсаны
Талап етілмейді
-

2014-2016 годы
750 000**, в том числе: 2014 г. – 222 990** 2015 г. – 263 505** 2016 г. - 263 505**
Местный бюджет
14)
строительство линий освещения центральных улиц микрорайонов "Мунайлы", "Бостандык", "Рахат", "Аксу", "Байтерек", "Акбулак", "Мамыр", "Арай", "Астана" и сел Тенге, Кызылсай города Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, АДСиЖКХ
2014-2016 годы
Согласно ПСД
Местный бюджет
15)
капитальный ремонт центрального стадиона на 3000 мест в городе Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, АО "РД "КазМунайГаз" (по согласованию)
2012 год
100 000
Средства АО "РД "КазМунайГаз" (по согласованию) в рамках исполнения контрактных обязательств
16)
проработка вопроса по увеличению объемов подаваемой в город Жанаозен пресной воды в период максимального потребления за счет рационального использования воды потребителями (в т.ч. сельхозпроизводи-
телями) по всей протяженности водовода "Астрахань - Мангишлак"
Информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат Мангистауской области, МЭРТ, МСХ, АДСиЖКХ, АО "НК "КазМунайГаз" (по согласованию), АО "КазТрансОйл" (по согласованию)
2012 - 2013 годы
Не требуются
-
17)
АО "КазТрансОйл" в установленном порядке передать в Акимат Мангистауской области проект "Строительство водоочистных сооружений для подготовки волжской воды до питьевого качества до 30 тыс.м3 в сутки в г.Жанаозен" с заключением госэкспертизы на ПСД
Акт приема-передачи рабочего проекта
АО "КазТрансОйл" (по согласованию)
2012 год
Не требуются
-
18)
реконструкция резервной линии станции очистки воды, расширение резервуарного парка воды в городе Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, АДСиЖКХ
2014 год
Согласно бюджетной заявки
Республиканский бюджет
5. Вопросы продовольственного обеспечения региона
1)
организация доставки продовольственных товаров из регионов Казахстана и сопредельных государств (Азербайджан, Иран, Россия и другие сопредельные государства)
Информация в МЭРТ
Акимат Мангистауской области, АО СПК "Каспий" (по согласованию), АО "КМТФ" (по согласованию)
2012 - 2020 годы
Не требуются
-
2)
проработка вопроса строительства хранилищ продуктов питания (крупы, подсолнечное масло и другие продукты питания) на долгосрочный период в городе Жанаозен
Предложение в МЭРТ
Акимат Мангистауской области, АО СПК "Каспий" (по согласованию)
2012 год
Согласно ТЭО
Частные инвестиции
3)
строительство овощехранилищ, теплиц в городе Жанаозен и прилегающих территориях
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, АО СПК "Каспий" (по согласованию), АО "НУХ "КазАгро" (по согласованию)
II квартал 2013 года
Не требуются
-

4)
Коммуналдық базарлар салудың орындылығы туралы ұсыныстар әзірлеу
ЭДСМ-ге ұсыныс
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, "Каспий" ӘКК" АҚ (келісім бойынша)
2012 жыл
Талап етілмейді
-
5)
Жаңаөзен қаласында және іргелес жатқан елді мекендерде қосалқы және жылыжай шаруашылықтарды дамытудың келешекті сызбасын әзірлеу
ЭДСМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2012 жыл
Талап етілмейді
-
6. Құқықтық тәртiпті, қоғамдық қауiпсiздiктi нығайту және төтенше жағдайлардың алдын алу жөнiндегi шаралар
1)
Жаңаөзен қаласында үлгiлiк әскери қалашық салу
Пайдалануға беру актiсi
ІІМ
2012-2014 жылдар
4 534 251*,
оның ішінде:
2012 ж. – 1 373 161*
2013 ж. – 1 371 161*
2014 ж. – 1 789 929*
Республикалық бюджет
2)
Iшкi iстер органдарын материалдық-техникалық қамтамасыз ету және Жаңаөзен қаласында есiрткiге қарсы бағытталған iс-шаралар өткiзу
ЭДСМ-ге ақпарат
ІІМ, Маңғыстау облысының ІІД
2012-2020 жылдар
Тиісті бюджеттiк бағдарламалар бойынша iшкi iстер органдарына жергiлiктi және республикалық бюджеттерде қарастырылған қаражаттар шегiнде
Республикалық бюджет, жергілікті бюджет
3)
Жаңаөзен қаласының "Шаңырақ" шағын ауданындағы жедел басқару орталығының құрылысын аяқтау
Пайдалануға беру актiсi
ІІМ, Маңғыстау облысының ІІД, Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2012 жыл
178 297,
оның ішінде:
2012 ж. – 150 467*
Республикалық бюджет
2012 ж. – 27 830**
Жергілікті бюджет
4)
Жаңаөзен қаласында әскери комиссариат ғимаратын салу
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2013-2014 жылдар
245 500**,
оның ішінде:
2013 ж. – 122 750**
2014 ж. – 122 750**
Жергілікті бюджет
5)
Жаңаөзен қаласының Теңге және Қызылсай ауылдарында тiрек пунктi құрылысын салу
Пайдалануға беру актiсi
Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2013 жыл
30 000**
Жергілікті бюджет
6)
Жаңаөзен қаласының 6 шығар жолы бар үлгілік өртке қарсы депо құрылысын салу
Пайдалануға беру актiсi
ТЖМ, Маңғыстау облысының әкiмдiгi
2012-2013 жылдар
989 000*,
оның ішінде:
2012 ж. – 150 000*
2013 ж. – 839 000*
Республикалық бюджет
7)
Жаңаөзен қаласының "Шаңырақ" шағын ауданындағы жедел басқару орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру
ЭДСМ-ге ақпарат
ІІМ, Маңғыстау облысының ІІД
2013 жыл
570 000*
Республикалық бюджет
8)
Жаңаөзен қаласындағы ішкі істер органдарының қызметкерлері үшін 60 және 100 пәтерлік 2 тұрғын үй (пәтерлік үлгідегі жатақхана) құрылысын салу
Пайдалануға беру актісі
ІІМ, Маңғыстау облысының ІІД, Маңғыстау облысының әкімдігі
2012-2013 жылдар
1 033 654,
оның ішінде:
2012 ж. – 18 934*
2013 ж. – 911 355*
Республикалық бюджет
2013 ж. – 103 365**
Жергілікті бюджет
9)
Құжаттаманы әзірлеу (жергілікті жерге байланыстыру) және Жаңаөзен қаласында учаскелік полиция пунктіне арналған орынжайлар салу (10 бірлік)
Пайдалануға беру актісі
ІІМ, Маңғыстау облысының ІІД, Маңғыстау облысының әкімдігі

4)
выработка предложений о целесообразности строительства коммунальных рынков
Предложение в МЭРТ
Акимат Мангистауской области, АО СПК "Каспий" (по согласованию)
2012 год
Не требуются
-
5)
разработка перспективной схемы развития подсобных и тепличных хозяйств в городе Жанаозен и прилегающих к нему населенных пунктов
Информация в МЭРТ
Акимат Мангистауской области
2012 год
Не требуются
-
6. Меры по укреплению правопорядка, общественной безопасности и предупреждению чрезвычайных ситуаций
1)
строительство типового военного городка в городе Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
МВД
2012 - 2014 годы
4 534 251*, в том числе: 2012 г. – 1 373 161* 2013 г. – 1 371 161* 2014 г. – 1 789 929*
Республи-
канский бюджет
2)
материально-
техническое обеспечение органов внутренних дел и проведение мероприятий антинаркотической направленности в городе Жанаозен
Информация в МЭРТ
МВД, ДВД Мангистауской области
2012 - 2020 годы
В пределах средств, предусмат-
риваемых в республиканском и местном бюджетах органам внутренних дел по соответствующим бюджетным программам
Республи-
канский бюджет, местный бюджет
3)
завершение строительства центра оперативного управления в микрорайоне "Шанырак" города Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
МВД, ДВД Мангистауской области, акимат Мангистауской области
2012 год
178 297, в том числе: 2012 г. – 150 467*
2012 г. – 27 830**
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет
4)
строительство здания военкомата в города Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области
2013 - 2014 годы
245 500**, в том числе: 2013 г. – 122 750** 2014 г. – 122 750**
Местный бюджет
5)
строительство опорных пунктов в селах Тенге и Кызылсай города Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области
2013 год
30 000**
Местный бюджет
6)
строительство типового пожарного депо на 6 выездов в городе Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
МЧС, акимат Мангистауской области
2012 - 2013 годы
989 000*, в том числе: 2012 г. – 150 000* 2013 г. – 839 000*
Республи-
канский бюджет
7)
материально-
техническое оснащение центра оперативного управления в микрорайоне "Шанырак" города Жанаозен
Информация в МЭРТ
МВД, ДВД Мангистауской области
2013 год
570 000*
Республи-
канский бюджет
8)
строительство 2-х жилых домов на 60 и 100 квартир (общежития квартирного типа) для сотрудников органов внутренних дел в г.Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
МВД, ДВД Мангистауской области, акимат Мангистауской области
2012 - 2013 годы
1 033 654, в том числе: 2012 г. – 18 934*
2013 г. – 911 355*
2013 г. – 103 365**
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет
9)
разработка документации (привязка к местности) и строительство помещений для участкового пункта полиции в городе Жанаозен (10 единиц)
Акт ввода в эксплуатацию
МВД, ДВД Мангистауской области, акимат Мангистауской области

2012-2013 жылдар
92 567,
оның ішінде:
2012 ж. – 11 000*
2013 ж. – 72 310*
Республикалық бюджет
2013 ж. – 9 257**
Жергілікті бюджет
10)
Құжаттаманы әзірлеу (жергілікті жерге байланыстыру) және Жаңаөзен қаласында "Рубеж" стационарлық бақылау бекетін салу
Пайдалануға беру актісі
ІІМ, Маңғыстау облысының ІІД, Маңғыстау облысының әкімдігі
2012 жыл
22 147,
оның ішінде:
2012 ж. – 19 932*
Республикалық бюджет
2012 ж. – 2 215**
Жергілікті бюджет

2012 - 2013 годы
92 567, в том числе: 2012 г. – 11 000* 2013 г. – 72 310*
2013 г. – 9 257**
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет
10)
разработка документации (привязка к местности) и строительство стационарного контрольного поста "Рубеж" в городе Жанаозен
Акт ввода в эксплуатацию
МВД, ДВД Мангистауской области, акимат Мангистауской области
2012 год
22 147, в том числе: 2012 г. – 19 932*
2012 г. – 2 215**
Республи-
канский бюджет
Местный бюджет

11)
Құжаттаманы әзірлеу (жергілікті жерге байланыстыру) және Жаңаөзен қаласында стационарлық полиция бекетін салу (2 бірлік)
Пайдалануға беру актісі
ІІМ, Маңғыстау облысының ІІД, Маңғыстау облысының әкімдігі
2012-2013 жылдар
21 898,
оның ішінде:
2012 ж. – 782*
2013 ж. – 18 926*
Республикалық бюджет
2013 ж. – 2 190**
Жергілікті бюджет
ЖИЫНЫ
48 048 247
2012 ж.
14 612 269
2013 ж.
15 882 774
2014 ж.
11 945 629
2014 жылдан кейін

11)
разработка документации (привязка к местности) и строительство стационарного поста полиции в городе Жанаозен (2 единицы)
Акт ввода в эксплуатацию
МВД, ДВД Мангистауской области, акимат Мангистауской области
2012 – 2013 годы
21 898, в том числе: 2012 г. – 782*
2013 г. – 18 926*
2013 г. – 2 190**
Республиканский бюджет
Местный бюджет
ИТОГО
48 048 247
2012 г.
14 612 269
2013 г.
15 882 774
2014 г.
11 945 629
после 2014 г.

5 607 575
БАРЛЫҒЫ: республикалық бюджет
32 159 673,
оның ішінде:
2012 ж.
8 172 055
2013 ж.
12 867 117
2014 ж.
8 895 892
2014 жылдан кейін
2 224 609
БАРЛЫҒЫ: жергілікті бюджет
6 494 942,
оның ішінде:
2012 ж.
1 646 582
2013 ж.
1 515 657
2014 ж.
1 149 737
2014 жылдан кейін
2 182 966
БАРЛЫҒЫ: басқа көздерден
9 393 632,
оның ішінде:
2012 ж.
4 793 632
2013 ж.
1 500 000
2014 ж.
1 900 000
2014 жылдан кейін
1 200 000
Ескертпе:
* - 2012 жылға арналған республикалық бюджет қаражаты есебiнен қаржыландырылатын iс-шаралар бойынша шығыстар көлемi тиiстi жылға арналған республикалық бюджетті нақтылау кезінде заңнамамен белгіленген тәртіппен қарастырылатын болады; 2013 - 2015 жылдарға арналған шығыс көлемдері 2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджетті қалыптастыру кезінде заңнамамен белгіленген тәртіппен қарастырылатын болады
** - қаржыландыру көлемдерi тиiстi жылға жергiлiктi бюджеттi қалыптастыру кезiнде нақтыланады.
аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚТКША – Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық агенттiгi
IIМ – Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
ИЖТМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
МГМ - Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлiгi
АШМ - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
ККМ - Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
БҒМ – Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi
Еңбекминi - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
ДСМ – Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi
Қаржыминi – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
ЭДСМ - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлiгi
МАМ - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi
ТЖМ- Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
Маңғыстау облысының IIД – Маңғыстау облысының Iшкi iстер департаментi
"ҚТҚЖБ" АҚ – "Қазақстанның тұрғын үй-құрылыс жинақ банкi" акционерлiк қоғамы
"ҚТКФ" АҚ – "Қазтеңiзкөлiкфлоты" ұлттық теңiз кеме қатынасы" акционерлiк қоғамы
"Қазгеология" ҰГБК АҚ - "Қазгеология" ұлттық геологиялық барлау компаниясы" акционерлiк қоғамы
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамы
"ҚТЖ" ҰК" АҚ - "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамы
"ҚазАгро" ҰБХ" АҚ - "ҚазАгро" Ұлттық басқарушы холдинг" акционерлiк қоғамы
"ҚазМұнайГаз" БӨ" АҚ – "ҚазМұнайГаз" Барлау - Өндiру" акционерлiк қоғамы
"ҚазТрансОйл" АҚ - "ҚазТрансОйл" акционерлiк қоғамы
"Каспий" ӘКК" АҚ - "Каспий" әлеуметтiк-кәсiпкерлiк корпорациясы" акционерлiк қоғамы
"Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ - "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлiк қоғамы
"Даму" КДҚ" АҚ – "Даму" кәсiпкерлiктi дамыту қоры" акционерлiк қоғамы
"Өзенмұнайгаз" АҚ" - "Өзенмұнайгаз" акционерлiк қоғамы
КТҚС – Каспий теңiзiнiң қазақстандық секторы
АПЗМ – Ақтау пластмасса массасы зауыты
"КРI" АҚ – "Kazakhstan Petrol Industrial" акционерлiк қоғамы
ЖСҚ – жобалық-сметалық құжаттама
ТЭН – техникалық-экономикалық негiздеме
ЖОО – жоғарғы оқу орны
ОАОО – орта арнайы оқу орны
МКК – мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
ЖШС – жауапкершілігі шектеулі серіктестік
БК – бірлескен кәсіпорын
ЖЭО – жылу-электр орталығы
СЖР – сумен жабдықтау резервуары

5 607 575
ВСЕГО: республиканский бюджет
32 159 673, в том числе:
2012 г.
8 172 055
2013 г.
12 867 117
2014 г.
8 895 892
после 2014 г.
2 224 609
ВСЕГО: местный бюджет
6 494 942, в том числе:
2012 г.
1 646 582
2013 г.
1 515 657
2014 г.
1 149 737
после 2014 г.
2 182 966
ВСЕГО: другие источники
9 393 632, в том числе:
2012 г.
4 793 632
2013 г.
1 500 000
2014 г.
1 900 000
после 2014 г.
1 200 000
Примечания:
* - объемы расходов на 2012 год по мероприятиям, финансируемым за счет средств республиканского бюджета, будут рассмотрены в установленном законодательством порядке при уточнении республиканского бюджета на соответствующий год;
объемы расходов на 2013 – 2015 годы будут рассмотрены в установленном законодательством порядке при формировании (уточнении) республиканского бюджета на 2013 – 2015 годы.
** - объемы финансирования будут уточняться при составлении местного бюджета соответствующего года.
расшифровка аббревиатур:
АДСиЖКХ – Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
МВД – Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МИНТ– Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
МНГ – Министерство нефти и газа Республики Казахстан
МСХ – Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МТК – Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
МОН – Министерство образования и науки Республики Казахстан
МТСЗН – Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МЗ – Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МФ – Министерство финансов Республики Казахстан
МЭРТ – Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан
МКИ – Министерство культуры и информации Республики Казахстан
МЧС – Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
ДВД Мангистауской области – Департамент внутренних дел Мангистауской области
АО "ЖССБК" – акционерное общество "Жилстройсбербанк Казахстана"
АО "КМТФ" – акционерное общество "Национальная морская судоходная компания "Казмортрансфлот"
АО "НГК "Казгеология" – акционерное общество "Национальная геологоразведочная компания "Казгеология"
АО "НК "КазМунайГаз" – акционерное общество "Национальная компания "КазМунайГаз"
АО "НК "КТЖ" – акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы"
АО "НУХ "КазАгро" – акционерное общество "Национальный управляющий холдинг "КазАгро"
АО "РД "КазМунайГаз" – акционерное общество "Разведка Добыча "КазМунайГаз"
АО "КазТрансОйл" – акционерное общество "КазТрансОйл"
АО СПК "Каспий" – акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Каспий"
АО "ФНБ "Самрук-Казына" – акционерное общество "Фонд ационального благосостояния "Самрук-Казына"
АО "ФРП "Даму" – акционерное общество "Фонд развития редпринимательства "Даму"
АО "Озенмунайгаз" – акционерное общество "Озенмунайгаз"
КСКМ – казахстанский сектор Каспийского моря
АЗПМ – Актауский завод пластических масс
НПЗ – нефтеперерабатывающий завод
АО "KPI" – акционерное общество "Kazakhstan Petrol Industrial"
ПСД – проектно-сметная документация
ТЭО – технико-экономическое обоснование
ВУЗ - высшее учебное заведение
ССУЗ - среднеспециальное учебное заведение
ГКП – государственное коммунальное предприятие
ТОО – товарищество с ограниченной ответственностью
СП – совместное предприятие
ТЭЦ – тепловая электростанция
РВС - резервуар водоснабжения