Ұлттық оператор тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 қазандағы № 1333 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 24 қарашадағы № 731 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 24.11.2016 № 731 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 23 ақпандағы № 213 бұйрығын қараңыз.

Об утверждении перечня теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2012 года № 1333. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2016 года № 731
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.11.2016 № 731 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления  см. приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 23 февраля 2016 года № 213.
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 ноября 2012 года.

"Телерадио хабарларын тарату туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 18 қаңтардағы Заңының 6-бабының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған ұлттық оператор тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналардың тізбесі бекітілсін.
2. "Телерадио хабарларын тарату ұйымдарының меншік нысандарына қарамастан, жерсеріктік хабар тарату жүйелері арқылы таратылатын отандық телевизия және радио бағдарламаларының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 наурыздағы № 256 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 27, 315-құжат).

В соответствии с подпунктом 5) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 18 января 2012 года «О телерадиовещании» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2011 года № 256 «Об утверждении перечня отечественных телевизионных и радиопрограмм независимо от форм собственности телерадиовещательных организаций, распространяемых посредством спутниковых систем вещания» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 27, ст. 315).