"Ақмола облысы Щучинск-Бурабай курорттық аймағын дамытудың 2012 – 2013 жылдарға арналған жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 шілдедегі № 919 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 қазандағы № 1334 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ақмола облысы Щучинск-Бурабай курорттық аймағын дамытудың 2012 – 2013 жылдарға арналған жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 шілдедегі № 919 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Ақмола облысы Щучинск-Бурабай курорттық аймағын дамытудың 2012 – 2013 жылдарға арналған жоспарында:
«1. Щучинск-Бурабай курорттық аймағының (бұдан әрі – ЩБКА) туристік әлеуетін дамыту жөніндегі шаралар» деген бөлімде:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2012 года № 919 "Об утверждении Плана развития Щучинско-Боровской курортной зоны Акмолинской области на 2012 - 2013 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2012 года № 1334
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан
от 5 июля 2012 года № 919 «Об утверждении Плана развития Щучинско-Боровской курортной зоны Акмолинской области на 2012 – 2013 годы» следующие изменения:
в Плане развития Щучинско-Боровской курортной зоны Акмолинской области на 2012 – 2013 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «1. Меры по развитию туристского потенциала Щучинско-Боровской курортной зоны (далее – ЩБКЗ)»:

«Шучье қаласының 4-ші кезектегі орамішілік су құбырлары желілерін салудың (93,08 км) МС бар жобалық-сметалық құжаттарын (бұдан әрі – ЖСҚ) әзірлеу»;
«БАРЛЫҒЫ» деген жолда:
6-бағандағы «13696,0» деген сандар «17817,2» деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы «3611,9» деген сандар «4425,8» деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы «10084,1» деген сандар «13391,4» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов

«Разработка ПСД с ГЭ на строительство внутриквартальных водопроводных сетей 4-ой очереди города Щучинска (93,08 км)»;
в строке «ВСЕГО»:
в графе 6 цифры «13696,0» заменить цифрами «17817,2»;
в графе 7 цифры «3611,9» заменить цифрами «4425,8»;
в графе 8 цифры «10084,1» заменить цифрами «13391,4».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                         С. Ахметов