"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2012 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1680 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 қазандағы № 1364 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2012 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1680 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 15, 251-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2012 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 24, 25-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 28-5 және 28-6-жолдармен толықтырылсын:
«
28-5
Мемлекеттік қызметтер туралы
ЭДСМ
Мамыр
Шілде
Қараша
Д.М. Шәженова
28-6
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭДСМ
Мамыр
Шілде
Қараша
Д.М. Шәженова
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1680 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2012 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 1364
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1680 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2012 год» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 15, ст. 251) следующие изменения и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2012 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 24, 25, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 28-5 и 28-6, следующего содержания:
«
28-5
О государственных
услугах
МЭРТ
Май
Июль
Ноябрь
Шаженова Д.М.
28-6
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам
государственных услуг
МЭРТ
Май
Июль
Ноябрь
Шаженова Д.М.
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов