"Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 қаңтардағы № 14 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 қарашадағы № 1391 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 ақпандағы № 109 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.02.2013 № 109 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 қаңтардағы № 14 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 1, 7-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі туралы ережеде:
15-тармақта:
12), 17), 24), 37) тармақшалар алынып тасталсын;
13) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«13) жеке кәсіпкерлік субъектілеріне қойылатын талаптарды белгілейтіндерін қоспағанда, геодезия және картография саласындағы нормативтік құқықтық актілерді әзірлеу, бекіту;»;
мынадай мазмұндағы 26-1) тармақшамен толықтырылсын:
«26-1) геодезия және картография саласындағы әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы істерді қарау;»;
мынадай мазмұндағы 30-1) тармақшамен толықтырылсын:
«30-1) геодезия және картография саласындағы анықталған бұзушылықтарды жою жөнінде орындалуы міндетті нұсқамалар беру;»;
37-1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«37-1) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен мемлекеттік жер кадастрында қамтылған жер пайдаланушылар және жер учаскелері жөніндегі мәліметтерді салық қызметі органдарына беру;»;
мынадай мазмұндағы 37-2), 37-3) тармақшалармен толықтырылсын:
«37-2) геодезиялық және картографиялық қызметтің басталуы туралы хабарлама берген субъектілердің тізілімін жүргізу;
37-3) «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес міндетті ведомстволық есептіліктің, тексеру парақтарының нысандарын, тәуекел дәрежесін бағалау өлшемдерін, тексерулерді жүргізудің жартыжылдық жоспарларын әзірлеу және бекіту;».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           C. Ахметов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 января 2005 года № 14 "Об утверждении Положения Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2012 года № 1391. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2013 года № 109
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.02.2013 № 109.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 января 2005 года № 14 «Об утверждении Положения Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 1, ст. 7) следующие изменения и дополнения:
в Положении Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 15:
подпункты 12), 17), 24), 37) исключить;
подпункт 13) изложить в следующей редакции:
«13) разработка, утверждение нормативных правовых актов, за исключением устанавливающих требования к субъектам частного  предпринимательства, в области геодезии и картографии;»;
дополнить подпунктом 26-1) следующего содержания:
«26-1) рассмотрение дел об административных правонарушениях в области геодезии и картографии;»;
дополнить подпунктом 30-1) следующего содержания:
«30-1) выдачу обязательных для исполнения предписаний по  устранению выявленных нарушений в области геодезии и картографии;»;
подпункт 37-1) изложить в следующей редакции:
«37-1) представление сведений по землепользователям и земельным  участкам, содержащихся в государственном земельном кадастре, в органы налоговой службы в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан;»;
дополнить подпунктами 37-2), 37-3) следующего содержания:
«37-2) ведение реестра субъектов, подавших уведомление о начале геодезической и картографической деятельности;
37-3) разработка и утверждение форм обязательной ведомственной отчетности, проверочных листов, критериев оценки степени риска, полугодовых планов проведения проверок в соответствии с Законом Республики Казахстан «О государственном контроле и надзоре в Республике Казахстан»;».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                        С. Ахметов