Жер қатынастары, геодезия және картография саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 қарашадағы № 1392 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 358 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.04.2014 № 358 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 12.07.2013 № 722 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 34-бабының 2-тармағына және «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1,  15-2-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) «Жер учаскесіне жеке меншік құқығына актілерді ресімдеу және беру» мемлекеттік қызмет стандарты;
2) «Тұрақты жер пайдалану құқығына актілерді ресімдеу және беру» мемлекеттік қызмет стандарты;
3) «Уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актілерді ресімдеу және беру» мемлекеттік қызмет стандарты;
4) «Уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актілерді ресімдеу және беру» мемлекеттік қызмет стандарты;
5) «Аэротүсірілім жұмыстарын жүргізуге рұқсат беру» мемлекеттік қызмет стандарты;
6) «Геодезиялық пункттердi бұзуға немесе қайта салуға (ауыстыруға) рұқсат беру» мемлекеттік қызмет стандарты;
7) «Жер учаскесінің тиесілілігі туралы ақпарат беру» мемлекеттік қызмет стандарты;
8) «Жер учаскесіне кадастрлық ақпарат беру» мемлекеттік қызмет стандарты;
9) «Жер учаскесіне сәйкестендіру құжатын дайындау туралы ақпарат беру» мемлекеттік қызмет стандарты;
10) «Жер учаскесіне құқықтың алғаш берілуінің құқық белгілеуші құжаты туралы ақпарат беру» мемлекеттік қызмет стандарты;
11) «Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын бекіту» мемлекеттік қызмет стандарты;
12) «Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобаларын бекiту» мемлекеттік қызмет стандарты;

Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере земельных отношений, геодезии и картографии и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2012 года № 1392. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2014 года № 358
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.04.2014 № 358 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 12.07.2013 № 722 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 34 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьями 9-115-2 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) стандарт государственной услуги «Оформление и выдача актов на право частной собственности на земельный участок»;
2) стандарт государственной услуги «Оформление и выдача актов на право постоянного землепользования»;
3) стандарт государственной услуги «Оформление и выдача актов на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды)»;
4) стандарт государственной услуги «Оформление и выдача актов на право временного безвозмездного землепользования»;
5) стандарт государственной услуги «Выдача разрешения на проведение аэросъемочных работ»;
6) стандарт государственной услуги «Выдача разрешения на снос или перезакладку (перенос) геодезических пунктов»;
7) стандарт государственной услуги «Представление информации о принадлежности земельного участка»;
8) стандарт государственной услуги «Представление кадастровой информации на земельный участок»;
9) стандарт государственной услуги «Представление информации об  изготовлении идентификационного документа на земельный участок»;
10) стандарт государственной услуги «Представление информации о  правоустанавливающем документе первичного предоставления права на земельный участок»;
11) стандарт государственной услуги «Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством»;
12) стандарт государственной услуги «Утверждение землеустроительных проектов по формированию земельных участков»;

13) «Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру» мемлекеттік қызмет стандарты;
14) «Iздестіру жұмыстарын жүргізу үшiн жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет стандарты бекітілсін.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.09.2013 № 983 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 ақпандағы № 102 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 15-16, 132-құжат);
2) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 ақпандағы № 102 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 мамырдағы № 545 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 39, 481-құжат);
3) «Мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 ақпандағы № 102 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1429 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 5, 94-құжат).
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 1 қарашадағы
№ 1392 қаулысымен
бекітілген
«Жер учаскесіне жеке меншік құқығына актілерді ресімдеу және беру»
мемлекеттік қызмет стандарты
Ескерту. Стандарт жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 12.07.2013 № 722 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Жалпы ережелер
«Жер учаскесіне жеке меншік құқығына актілерді ресімдеу және беру» мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) жер учаскесінің орналасқан жері бойынша осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің «Жер кадастры ғылыми-өндірістік орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны және оның филиалдары (бұдан әрі – Кадастрды жүргізетін кәсіпорын) тарапынан және мекенжайлары осы стандартқа 2-қосымшада көрсетілген Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және xалыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалдары (бұдан әрі – орталық) арқылы көрсетіледі.

13) стандарт государственной услуги «Выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка»;
14) стандарт государственной услуги «Выдача разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ».
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.09.2013 № 983 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
3. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2010 года № 102 «Об утверждении стандартов государственных услуг и внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 15-16, ст. 132);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2011 года № 545 «О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2010 года № 102» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 39, ст. 481);
3) постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1429 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2010 года № 102 «Об утверждении стандартов государственных услуг и внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 5, ст. 94).
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 ноября 2012 года № 1392
Стандарт государственной услуги
«Оформление и выдача актов на право частной собственности
на земельный участок»
Сноска. Стандарт государственной услуги в редакции постановления Правительства РК от 12.07.2013 № 722 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Оформление и выдача актов на право частной собственности на земельный участок» (далее – государственная услуга) оказывается республиканским государственным предприятием «Научно-производственный центр земельного кадастра» Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан и его филиалами (далее – предприятие, ведущее Кадастр), указанными в приложении 1 к настоящему стандарту, по местонахождению земельного участка и через филиалы Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – центр), адреса которых указаны в приложении 2 к настоящему стандарту.

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет 2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 23 және 43-баптарының негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат:
1) Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің интернет-ресурсында;
2) Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитетінің www.kuzr.gov.kz интернет-ресурсында;
3) Кадастрды жүргізетін кәсіпорындардың ғимараттарындағы стенділерінде;
4) Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның www.aisgzk.kz интернет-ресурсында;
5) орталықтың www.con.gov.kz интернет-ресурсында;
6) орталықтың стенділерінде орналастырылады.
Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат сондай-ақ call-орталығының 1414 телефоны арқылы берілуі мүмкін.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағышта жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні немесе жер учаскесіне жеке меншік құқығына актінің телнұсқасын беру немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту себебі көрсетілген бас тарту туралы дәлелді жазбаша түрдегі жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға жүгіну сәтінен бастап:
жер учаскесіне жеке меншік құқығына арналған актіні берген кезде – 6 жұмыс күні;
жер учаскесіне жеке меншік құқығына арналған актінің телнұсқасын берген кезде – 4 жұмыс күні;
мемлекеттік қызмет алғанға дейін кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минуттан аспайды;
мемлекеттік қызмет алушыға өтініш берген күні қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минуттан аспайды;
2) орталыққа өтініш берген сәттен бастап:
жер учаскесіне жеке меншік құқығына арналған актіні берген кезде – 6 жұмыс күні;
жер учаскесіне жеке меншік құқығына арналған актінің телнұсқасын берген кезде – 4 жұмыс күні;
мемлекеттік қызмет алғанға дейін кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды;
мемлекеттік қызмет алушыға өтініш берген күні қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет ақылы көрсетіледі.
Жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні немесе актінің телнұсқасын дайындағаны үшін мемлекеттік қызмет құны осы стандартқа 3-қосымшаға сәйкес мөлшерде есептеп шығарылады.
Жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні немесе актінің телнұсқасын дайындау үшін ақы төлеу қолма-қол немесе қолма-қол емес тәсілмен екінші деңгейдегі банктер арқылы Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның есеп шотына не Кадастрды жүргізетін кәсіпорын ғимаратындағы кассаларда жүргізіледі, олар төлемнің мөлшері мен уақытын растайтын төлем құжатын (түбіртек) береді. Төлем құжатының (түбіртектің) нысаны осы стандартқа 4-қосымшада көрсетілген.
Жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға олар он сегіз жасқа толғанға дейінгі кезеңге жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні немесе актінің телнұсқасын дайындау өтеусіз негізде жүргізіледі.

2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статей 23 и  43 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года.
4. Информация о государственной услуге располагается на:
1) интернет-ресурсе Министерства регионального развития Республики Казахстан;
2) интернет-ресурсе Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан: www.kuzr.gov.kz;
3) стендах в зданиях предприятий, ведущих Кадастр;
4) интернет-ресурсе предприятия, ведущего Кадастр: www.aisgzk.kz;
5) интернет-ресурсе центра www.con.gov.kz;
6) стендах в центрах.
Информация о государственной услуге может быть также представлена по телефону саll-центра: 1414.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача на бумажном носителе акта на право частной собственности на земельный участок или дубликата акта на право частной собственности на земельный участок или мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги с указанием причины отказа в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента обращения в предприятие, ведущее Кадастр:
при выдаче акта на право частной собственности на земельный участок – 6 рабочих дней;
при выдаче дубликата акта на право частной собственности на земельный участок – 4 рабочих дня;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 30 минут;
2) с момента обращения в центр:
при выдаче акта на право частной собственности на земельный участок – 6 рабочих дней;
при выдаче дубликата акта на право частной собственности на земельный участок – 4 рабочих дня;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 20 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 20 минут.
8. Государственная услуга оказывается платно.
Стоимость государственной услуги за изготовление акта или дубликата акта на право частной собственности на земельный участок исчисляется в размере согласно приложению 3 к настоящему стандарту.
Оплата за изготовление акта или дубликата акта на право частной собственности на земельный участок производится наличным или безналичным способом через банки второго уровня на расчетный счет предприятия, ведущего Кадастр, либо в кассах здания предприятия, ведущего Кадастр, которыми выдается платежный документ (квитанция), подтверждающий размер и дату оплаты. Форма платежного документа (квитанции) приведена в приложении 4 к настоящему стандарту.
Изготовление акта или дубликата акта на право частной собственности на земельный участок для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, на период до достижения ими восемнадцатилетнего возраста осуществляется на безвозмездной основе.

9. Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның жұмыс кестесі: еңбек заңнамасына сәйкес, демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұманы қоса алғанда күн сайын, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9-00-ден 18-00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін.
Орталықтарда құжаттарды қабылдау еңбек заңнамасына сәйкес, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда күн сайын, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз жүзеге асырылады.
Қабылдау «электрондық кезек» тәртібімен жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
10. Мемлекеттік қызмет:
1) Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның ғимаратында көрсетіледі, залда анықтама бюросы, күту орындары, толтырылған бланк үлгілері бар ақпараттық стенділер, өтініш бланкілері бар тағандар орналастырылады, физикалық мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін жағдайлар (пандус, лифт) көзделген;
2) мемлекеттік қызмет алушының таңдауы бойынша орталық ғимаратында көрсетіледі, онда мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін жағдай қарастырылған, өртке қарсы қауіпсіздік шаралары қабылданған. Залда анықтама бюросы, күту орындары, ақпараттық стенділер орналастырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызмет алу үшін мемлекеттік қызмет алушы мыналарды ұсынады:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға:
1) мемлекет жер учаскесіне жеке меншік құқығын берген кезде:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні беруге өтініш;
жергілікті атқарушы органның жер учаскесіне жеке меншік құқығын беру туралы шешімінен үзінді көшірме;
облыстың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың), ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының (бұдан әрі – уәкілетті орган) жер қатынастары саласындағы функцияларды жүзеге асыратын құрылымдық бөлімшесі бекіткен жерге орналастыру жобасының және жергілікті жерде жер учаскесінің шекараларын белгілеу жөніндегі материалдардың көшірмелері;
жеке тұрғын үй құрылысына бөлуге арналған алаңда жер учаскелерін орналастырудың жерге орналастыру жобасы болған жағдайда, көрсетілген жұмыстарды орындаған ұйым беретін, нақты жер учаскесіне арналған жерге орналастыру жобасының бір бөлігі және оның жергілікті жердегі шекараларын белгілеу жөніндегі материалдар;
жер учаскесін сатып алу-сату шартының көшірмесі (жер учаскесін сату кезінде);
уәкілетті органның жер учаскесiнiң сатып алу бағасын төлеу туралы және жер учаскесiн төлеу мерзiмiн ұзартып сату кезінде мәмiле жасасуға тыйым салынатыны туралы (жер учаскесін сату кезінде) анықтамасы;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН) көрсетілген заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;
жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
мемлекеттік қызмет алушының атынан берілген сенімхаттың көшірмесі (қажет болғанда);
Қазақстан Республикасы азаматының не сенім білдірілген тұлғаның жеке куәлігінің немесе төлқұжатының көшірмесі;

9. График работы предприятия, ведущего Кадастр: ежедневно с понедельника по пятницу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству, с установленным графиком работы с 9-00 часов до 18-00 часов, перерыв на обед с 13-00 до 14-00 часов.
В центрах прием документов осуществляется, ежедневно, с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству, в соответствии с установленным графиком работы центра с 9-00 до 20-00 часов, без перерыва.
Прием осуществляется в порядке «электронной очереди» без ускоренного обслуживания.
10. Государственная услуга оказывается:
1) в здании предприятия, ведущего Кадастр, в зале располагаются справочное бюро, кресла ожидания, информационные стенды с образцами заполненных бланков, стойки с бланками заявлений, предусмотрены условия для людей с ограниченными физическими возможностями (пандусы, лифты);
2) в здании центра по выбору получателя государственной услуги, где предусмотрены условия для обслуживания получателя государственной услуги с ограниченными возможностями, приняты меры противопожарной безопасности. В зале располагаются справочное бюро, кресла ожидания, информационные стенды.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет:
в предприятие, ведущее Кадастр:
1) при предоставлении государством права частной собственности на земельный участок:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта на право частной собственности на земельный участок по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
копию выписки из решения местного исполнительного органа о предоставлении права частной собственности на земельный участок;
копии землеустроительного проекта, утвержденного структурным подразделением местного исполнительного органа областей (города республиканского значения, столицы), района (города областного значения), осуществляющими функции в области земельных отношений (далее – уполномоченный орган), и материалов по установлению границ земельного участка на местности;
при наличии землеустроительного проекта размещения земельных участков на площадку для отвода под индивидуальное жилищное строительство представляется часть землеустроительного проекта на конкретный земельный участок и материалы по установлению его границ на местности, выдаваемые организацией, выполнившей указанные работы;
копию договора купли-продажи земельного участка (при продаже земельного участка);
справку уполномоченного органа о произведенной оплате выкупной цены земельного участка, а также о наложении запрета на совершение сделок с земельным участком при его продаже в рассрочку (при продаже земельного участка);
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта на право частной собственности на земельный участок;
копию доверенности от получателя государственной услуги (при необходимости);
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан, либо доверенного лица;

2) бұрын жер пайдалануға берiлген жер учаскесіне жеке меншік құқығын сатып алу кезінде:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні беруге өтініш;
жергілікті атқарушы органның жер учаскесіне жеке меншік құқығын беру туралы шешімінен үзінді көшірме;
жер учаскесін сатып алу-сату шартының көшірмесі (жер учаскесін сату кезінде);
уәкілетті органның жер учаскесiнiң сатып алу бағасын төлеу туралы және жер учаскесiн төлеу мерзiмiн ұзартып сату кезінде мәмiле жасасуға тыйым салынатыны туралы (жер учаскесін сату кезінде) анықтамасы;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН) көрсетілген заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;
жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
мемлекеттік қызмет алушының атынан берілген сенімхаттың көшірмесі (қажет болғанда);
Қазақстан Республикасы азаматының не сенім білдірілген тұлғаның жеке куәлігінің немесе төлқұжатының көшірмесі;
3) жер учаскесінің сәйкестендіру сипаттамалары өзгерген жағдайда:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні беруге өтініш;
жергілікті атқарушы органның бұрын жеке меншік құқығымен берiлген жер учаскесінің сәйкестендiру сипаттамаларын өзгерту туралы шешімінен үзіндінің және/немесе жер учаскесiнiң сәйкестендiру сипаттамаларының өзгергенін растайтын басқа құжаттың көшірмесі;
уәкілетті орган бекіткен жерге орналастыру жобасының және жергілікті жерде жер учаскесінің шекараларын белгілеу жөніндегі материалдардың көшірмелері;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН) көрсетілген заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;
жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
мемлекеттік қызмет алушының атынан берілген сенімхаттың көшірмесі (қажет болғанда);
Қазақстан Республикасы азаматының не сенім білдірілген тұлғаның жеке куәлігінің немесе төлқұжатының көшірмесі;
4) жер учаскесінің сәйкестендіру сипаттамаларында өзгерістер болмаған жағдайда бұрын қолданыста болған Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жер учаскесiне жеке меншiк құқығы актiciн ауыстыру немесе жер учаскесiне жеке меншiк құқығы актiciнің телнұсқасын беру кезінде:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні немесе актінің телнұсқасын беруге өтініш;
жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні немесе актінің телнұсқасын дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
мемлекеттік қызмет алушының атынан берілген сенімхаттың көшірмесі (қажет болғанда);
Қазақстан Республикасы азаматының не сенім білдірілген тұлғаның жеке куәлігінің немесе төлқұжатының көшірмесі;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН) көрсетілген заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;
жер учаскесінің орналасқан жері бойынша жергілікті облыстық газеттің жер учаскесіне жеке меншік құқығына актінің түпнұсқасын жарамсыз деп тану туралы хабарландыру жарияланған данасы;

2) при выкупе в частную собственность земельного участка, ранее предоставленного в землепользование:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта на право частной собственности на земельный участок по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
копию выписки из решения местного исполнительного органа о предоставлении права частной собственности на земельный участок;
копию договора купли-продажи земельного участка (при продаже земельного участка);
справку уполномоченного органа о произведенной оплате выкупной цены земельного участка, а также о наложении запрета на совершение сделок с земельным участком при его продаже в рассрочку (при продаже земельного участка);
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта на право частной собственности на земельный участок;
копию доверенности от получателя государственной услуги (при необходимости);
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан, либо доверенного лица;
3) в случае изменений идентификационных характеристик земельного участка:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта на право частной собственности на земельный участок по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
копию выписки из решения местного исполнительного органа об изменении идентификационных характеристик на ранее предоставленный земельный участок на праве частной собственности и/или иного документа, подтверждающего изменение идентификационных характеристик земельного участка;
копии землеустроительного проекта, утвержденного уполномоченным органом, и материалов по установлению границ земельного участка на местности;
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта на право частной собственности на земельный участок;
копию доверенности от получателя государственной услуги (при необходимости);
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан, либо доверенного лица;
4) при замене акта на право частной собственности на земельный участок, выданного в соответствии с ранее действовавшим законодательством Республики Казахстан, или выдаче дубликата акта на право частной собственности на земельный участок, в случае отсутствия изменений идентификационных характеристик земельного участка:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта или дубликата акта на право частной собственности на земельный участок по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта или дубликата акта на право частной собственности на земельный участок;
копию доверенности от получателя государственной услуги (при необходимости);
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан, либо доверенного лица;
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
экземпляр местной областной газеты по местонахождению земельного участка с опубликованным объявлением о признании подлинника акта на право частной собственности на земельный участок недействительным (при выдаче дубликата акта).

5) жер учаскесінің сәйкестендіру сипаттамаларында өзгерістер болмаған кезде құқық белгілейтін құжат өзгерген жағдайда, бұрын қолданыста болған Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жер учаскесiне жеке меншiк құқығына берілген актiні ауыстыру кезінде:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні беруге өтініш;
жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың көшірмесі;
жер учаскесіне жеке меншік құқығына актінің телнұсқасын дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
мемлекеттік қызмет алушының атынан берілген сенімхаттың көшірмесі (қажет болғанда);
Қазақстан Республикасы азаматының не сенім білдірілген тұлғаның жеке куәлігінің немесе төлқұжатының көшірмесі;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН) көрсетілген заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі.
Ескертпе: * «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны мемлекеттік (есептік) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметі тоқтатылғанға дейін жарамды болады.
Тұлғаның жеке куәлігінің немесе сенімхаттың көшірмелерін тексеру үшін құжаттардың түпнұсқалары ұсынылады, олар тексерілгеннен кейін мемлекеттік қызмет алушыға қайтарылады.
орталыққа:
1) мемлекет жер учаскесіне жеке меншік құқығын берген кезде:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні беруге өтініш;
жергілікті атқарушы органның жер учаскесіне жеке меншік құқығын беру туралы шешімінен үзінді көшірме;
уәкілетті орган бекіткен жерге орналастыру жобасының және жергілікті жерде жер учаскесінің шекараларын белгілеу жөніндегі материалдардың көшірмелері;
жеке тұрғын үй құрылысына бөлуге арналған алаңда жер учаскелерін орналастырудың жерге орналастыру жобасы болған жағдайда, көрсетілген жұмыстарды орындаған ұйым беретін, нақты жер учаскесіне арналған жерге орналастыру жобасының бір бөлігі және оның жергілікті жердегі шекараларын белгілеу жөніндегі материалдар;
жер учаскесін сатып алу-сату шартының көшірмесі (жер учаскесін сату кезінде);
уәкілетті органның жер учаскесiнiң сатып алу бағасын төлеу туралы және жер учаскесiн төлеу мерзiмiн ұзартып сату кезінде мәмiле жасасуға тыйым салынатыны туралы (жер учаскесін сату кезінде) анықтамасы;
жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетілген (БСН) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;
мемлекеттік қызмет алушының атынан берілген сенімхаттың көшірмесі (қажет болғанда);
Қазақстан Республикасы азаматының не сенім білдірілген тұлғаның жеке куәлігінің немесе төлқұжатының көшірмесі;

5) при замене акта на право частной собственности на земельный участок, выданного в соответствии с ранее действовавшим законодательством Республики Казахстан, в случае изменений правоустанавливающего документа на земельный участок при отсутствии изменений идентификационных характеристик земельного участка:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта на право частной собственности на земельный участок по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
копию правоустанавливающего документа на земельный участок;
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление дубликата акта на право частной собственности на земельный участок;
копию доверенности от получателя государственной услуги (при необходимости);
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан, либо доверенного лица;
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
Примечание:* свидетельство о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) юридического лица, выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств», является действительным до прекращения деятельности юридического лица».
Для проверки копии удостоверения личности лица или доверенности предъявляются оригиналы документов, которые после проверки возвращаются получателю государственной услуги.
в центр:
1) при предоставлении государством права частной собственности на земельный участок:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта на право частной собственности на земельный участок по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
копию выписки из решения местного исполнительного органа о предоставлении права частной собственности на земельный участок;
копии землеустроительного проекта, утвержденного уполномоченным органом, и материалов по установлению границ земельного участка на местности;
при наличии землеустроительного проекта размещения земельных участков на площадку для отвода под индивидуальное жилищное строительство представляется часть землеустроительного проекта на конкретный земельный участок и материалы по установлению его границ на местности, выдаваемые организацией, выполнившей указанные работы;
копию договора купли-продажи земельного участка (при продаже земельного участка);
справку уполномоченного органа о произведенной оплате выкупной цены земельного участка, а также о наложении запрета на совершение сделок с земельным участком при его продаже в рассрочку (при продаже земельного участка);
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта на право частной собственности на земельный участок;
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
копию доверенности от получателя государственной услуги (при необходимости);
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан, либо доверенного лица;

5) жер учаскесінің сәйкестендіру сипаттамаларында өзгерістер болмаған кезде құқық белгілейтін құжат өзгерген жағдайда, бұрын қолданыста болған Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жер учаскесiне жеке меншiк құқығына берілген актiні ауыстыру кезінде:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні беруге өтініш;
жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың көшірмесі;
жер учаскесіне жеке меншік құқығына актінің телнұсқасын дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
мемлекеттік қызмет алушының атынан берілген сенімхаттың көшірмесі (қажет болғанда);
Қазақстан Республикасы азаматының не сенім білдірілген тұлғаның жеке куәлігінің немесе төлқұжатының көшірмесі;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН) көрсетілген заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;
Ескертпе: * «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны мемлекеттік (есептік) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметі тоқтатылғанға дейін жарамды болады.
Мемлекеттік ақпараттық ресурс болып табылатын, Қазақстан Республикасы азаматының жеке куәлігінің немесе төлқұжатының, заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтаманың мәліметтерін Орталық тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден халыққа қызмет көрсету ақпараттық жүйесі арқылы уәкілетті қызметкерлердің ЭЦҚ куәландырылған (қол қойылған) электрондық құжат нысанында алады.
Тұлғаның жеке куәлігінің немесе сенімхаттың көшірмелерін тексеру үшін құжаттардың түпнұсқалары ұсынылады, олар тексерілгеннен кейін мемлекеттік қызмет алушыға қайтарылады.
Осы тармақта көрсетілген тиісті құжаттар толық ұсынылмаған жағдайда, Кадастрды жүргізетін кәсіпорын мемлекеттік қызметті алушыны құжаттар тапсырылған сәттен бастап екі жұмыс күнінен аспайтын мерзімде мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту себебі туралы жазбаша хабардар етеді. Одан әрі Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның аталған негіздеме бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартуға құқығы жоқ.
12. Өтініштердің бланкілері анықтама бюросында болады.
Орталықта мемлекеттік қызметті алу үшін өтініштердің бланкілері күту залындағы арнайы тағанда орналастырылады немесе орталықтың консультанттарында болады.

5) при замене акта на право частной собственности на земельный участок, выданного в соответствии с ранее действовавшим законодательством Республики Казахстан, в случае изменений правоустанавливающего документа на земельный участок при отсутствии изменений идентификационных характеристик земельного участка:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта на право частной собственности на земельный участок по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
копию правоустанавливающего документа на земельный участок;
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление дубликата акта на право частной собственности на земельный участок;
копию доверенности от получателя государственной услуги (при необходимости);
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан, либо доверенного лица;
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес – идентификационного номера (БИН);
Примечание:* свидетельство о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) юридического лица, выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств», является действительным до прекращения деятельности юридического лица».
Сведения об удостоверении личности или паспорте гражданина Республики Казахстан, справки о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица, являющиеся государственными электронными информационными ресурсами, центр получает из соответствующих государственных информационных систем через информационную систему центров обслуживания населения в форме электронных документов, удостоверенные (подписанные) ЭЦП уполномоченного лица.
Для проверки копии удостоверения личности лица или доверенности предъявляются оригиналы документов, которые после проверки возвращаются получателю государственной услуги;
При непредставлении полного перечня документов, предусмотренных настоящим пунктом, предприятие, ведущее Кадастр, письменно информирует получателя государственной услуги о причине отказа в предоставлении государственной услуги в срок, не превышающий двух рабочих дней с момента подачи документов. В дальнейшем предприятие, ведущее Кадастр, не имеет права отказать в предоставлении государственной услуги по данному основанию.
12. Бланки заявлений находятся в справочном бюро.
Для получения государственной услуги в центре бланки заявлений размещаются на специальной стойке в зале ожидания либо у консультантов центра.

13. Құжаттарды қабылдауды осы стандартқа 1-қосымшаға сәйкес жер учаскесінің орналасқан орнына байланысты Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның уәкілетті тұлғасы жүзеге асырады.
Орталықта құжаттарды қабылдауды орталықтың қызметкерлері жүзеге асырады.
14. Кадастрды жүргізетін кәсіпорын немесе орталық мемлекеттік қызмет алушыға осы стандартқа 11-тармағында көрсетілген құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат береді, онда:
1) сұраудың нөмірі және қабылданған күні;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
5) мемлекеттік қызмет көрсету үшін өтінішті қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты мен лауазымы көрсетіледі;
6) өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты, уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары көрсетіледі.
15. Жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні беру сенімхатты, қолхатты және мемлекеттік қызмет алушының не сенім білдірілген тұлғаның жеке басын куәландыратын құжатты ұсына отырып, мемлекеттік қызмет алушының жеке өзіне не сенім білдірілген тұлғаға жүзеге асырылады.
16. Кадастрды жүргізетін кәсіпорын мынадай жағдайда мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартады:
1) аталған жер учаскесі бойынша сот шешімдерінің болуы не сот қарауы жүріп жатқаны туралы хабарламаның болуы;
2) Қазақстан Республикасы заңнамасы нормаларының бұзылуы жойылғанға дейін прокурорлық қадағалау актісінің болуы;
3) бір учаскеге құқықты ресімдеуге қатысты бірнеше өтініштің болуы немесе құқықты ресімдеу процесіне осы жер учаскесінің басқа да пайдаланушылары анықталған кезде.
Жер учаскелеріне құқықтарды ресімдеуді сот шешімдері және прокурорлық қадағалау актілері бойынша тоқтата тұру ол үшін негіз болып табылған мән-жайлар анықталғанға дейінгі, ал бірнеше өтініштер түсу себебі бойынша тараптар арасында келісім орнатылғанға дейінгі не заңды күшіне енген сот шешімі ұсынылғанға дейінгі мерзімге кейінге қалдырылған деп есептеледі.
Жер учаскелеріне құқықтарды ресімдеуді тоқтата тұру туралы мәліметтер тіркеу және есепке алу кітабына енгізіледі. Мемлекеттік қызмет алушыға жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні ресімдеуді тоқтата тұруға негіз болған құжатты және тоқтата тұру мерзімдерін көрсете отырып, ресімдеуді тоқтата тұру себептерін жою үшін қызмет алушының кейінгі іс-қимылын көрсете отырып жазбаша хабарлама жолданады.
Кадастрды жүргізетін кәсіпорын белгіленген мерзім ішінде мемлекеттік қызметті алушыға жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты бермеген жағдайда, оны беру күнінің мерзімі өткеннен кейін жер учаскесіне жеке меншік құқығына акті берілген болып есептеледі.

13. Прием документов осуществляется уполномоченным лицом предприятия, ведущего Кадастр, по местонахождению земельного участка согласно приложению 1 к настоящему стандарту.
В центре прием документов осуществляется работниками центра.
14. Предприятием, ведущим Кадастр, или центром получателю государственной услуги выдается расписка о приеме документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта, с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (время) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества и должности лица, принявшего заявление на оказание государственной услуги;
6) фамилии, имени, отчества заявителя, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя и их контактных телефонов.
15. Выдача акта на право частной собственности на земельный участок осуществляется лично получателю государственной услуги либо доверенному лицу с представлением доверенности, расписки и документа, удостоверяющего личность получателя государственной услуги либо доверенного лица.
16. В предоставлении государственной услуги предприятием, ведущим Кадастр, будет отказано в случае наличия:
1) судебных решений по данному земельному участку либо наличия уведомления о ведущемся судебном разбирательстве;
2) акта прокурорского надзора до устранения нарушения норм законодательства Республики Казахстан;
3) нескольких заявлений в отношении оформления прав на один и тот же участок или при выявлении в процессе оформления прав других пользователей этого земельного участка.
Приостановление оформления прав на земельные участки по судебным решениям и актам прокурорского надзора считается отложенным на срок до выяснения обстоятельств, явившихся основанием для приостановления, а по причине поступления нескольких заявлений – до установления соглашения между сторонами либо до представления вступившего в законную силу решения суда.
Сведения о приостановлении оформления права на земельный участок заносятся в книгу регистрации и учета. Получателю государственной услуги направляется письменное уведомление с указанием документа, на основании которого приостановлено оформление акта на право частной собственности на земельный участок, и сроков приостановления с указанием последующих действий получателя государственной услуги для устранения причин приостановления оформления.
В случае, если предприятие, ведущее Кадастр, в установленные сроки не выдало получателю государственной услуги акт на право частной собственности на земельный участок либо мотивированный отказ, то с даты истечения сроков его выдачи акт на право частной собственности на земельный участок считается выданным.

3. Жұмыс қағидаттары
17. Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның және орталықтың мемлекеттік қызметті алушыға қатысты қызметі мынадай қағидаттарға негізделеді:
1) адамның конституциялық құқықтары мен бостандықтарын сақтау;
2) қызметтік борышты атқару кезінде заңдылықты сақтау;
3) мемлекеттік қызмет алушылармен жұмыс істеген кезде сыпайылық таныту;
4) көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат беру;
5) өтінішті қарау кезінде лауазымды тұлғалар қызметінің ашықтығы;
6) мемлекеттік қызмет алушы құжаттарының сақталуын қамтамасыз ету;
7) мемлекеттік қызмет алушы құжаттарының мазмұны жөніндегі ақпаратты қорғау және құпиялылықты сақтау.
4. Жұмыс нәтижелері
18. Мемлекеттік қызмет алушыларға мемлекеттік қызмет көрсету бойынша жұмыс нәтижелері осы стандартқа 6-қосымшаға сәйкес сапа және тиімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
19. Мемлекеттік қызметтің сапа және тиімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәндері жыл сайын осыған құзыреті бар Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі басшысының бұйрығымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
20. Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның уәкілетті тұлғасының әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіретін және шағымдарды дайындауға жәрдем көрсететін лауазымды тұлғалардың байланыс деректері осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген.
Орталық қызметкерінің әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі туралы ақпаратты call-орталықтың 1414 телефоны арқылы алуға болады.
21. Мемлекеттік қызметті көрсетуді ұйымдастыруға Кадастрды жүргізетін кәсіпорын жауапты болып табылады. Мемлекеттік қызмет алушы көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитетіне және мекенжайлары мен телефондары осы стандартқа 7-қосымшада көрсетілген Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның жауапты лауазымды адамына жүгіне алады.
22. Мемлекеттік қызметті көрсету кезінде дөрекі қызмет көрсетуге шағымды мемлекеттік қызмет алушы:
1) Кадастрды жүргізетін кәсіпорында мекенжайлары мен телефондары осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген Кадастрды жүргізетін кәсіпорын басшысының атына;
2) орталықта мекенжайлары мен телефондары осы стандартқа 3-қосымшада көрсетілген орталық басшысының атына жолдайды.
23. Мемлекеттік қызмет алушы көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқылы.
24. Шағым онда көрсетілген мәселелерді шешу құзыретіне кіретін субъектіге немесе лауазымды тұлғаға жолдануға тиіс.
Шағымда тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта болған жағдайда), электрондық мекенжайы, күні көрсетіледі. Шағымға мемлекеттік қызмет алушы қол қоюы тиіс. Шағым берген кезде әрекетіне шағым жасалатын субъектінің атауы немесе лауазымы, лауазымды тұлғалардың тегі және аты-жөні, шағымдану себептері мен талаптары көрсетіледі.

3. Принципы работы
17. Деятельность предприятия, ведущего Кадастр, и центра основывается по отношению к получателю государственной услуги на следующих принципах:
1) соблюдение конституционных прав и свобод человека;
2) соблюдение законности при исполнении служебного долга;
3) вежливость при работе с получателями государственной услуги;
4) представление исчерпывающей информации об оказываемой государственной услуге;
5) прозрачность деятельности должностных лиц при рассмотрении обращений;
6) обеспечение сохранности документов получателя государственной услуги;
7) защита и конфиденциальность информации о содержании документов получателя государственной услуги.
4. Результаты работы
18. Результаты работы по оказанию государственной услуги получателям государственной услуги измеряются показателями качества и эффективности согласно приложению 6 к настоящему стандарту.
19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственной услуги ежегодно утверждаются приказом руководителя Министерства регионального развития Республики Казахстан, имеющего на это полномочия.
5. Порядок обжалования
20. В приложении 1 к настоящему стандарту указаны контактные данные должностного лица, который разъясняет порядок обжалования действий (бездействия) уполномоченного лица предприятия, ведущего Кадастр, и оказывает содействие в подготовке жалобы.
Информацию о порядке обжалования действий (бездействия) работника центра можно получить по телефону call-центра: 1414.
21. Ответственными за организацию оказания государственной услуги является предприятие, ведущее Кадастр. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги, получатель государственной услуги может обратиться в Комитет по управлению земельными ресурсами и к ответственному должностному лицу предприятия, ведущего Кадастр, адреса и телефоны которых указаны в приложении 7 к настоящему стандарту.
22. Жалобы на некорректное обслуживание при оказании государственной услуги получателем государственной услуги направляются путем обращения:
1) в предприятие, ведущее Кадастр, руководителю предприятия, ведущего Кадастр, адрес и телефон которого указаны в приложении 1 к настоящему стандарту;
2) в центре руководителю центра, адрес и телефон которого указаны в приложении 3 к настоящему стандарту.
23. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги, получатель государственной услуги имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
24. Жалоба должна адресоваться субъекту или должностному лицу, в компетенцию которых входит разрешение поставленных в жалобе вопросов.
В жалобе указываются фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность), почтовый адрес, дата. Жалоба должна быть подписана получателем государственной услуги. При подаче жалобы указываются наименование субъекта или должность, фамилии и инициалы должностных лиц, чьи действия обжалуются, мотивы обращения и требования.

25. Қабылданған шағым кіріс құжаттарын есепке алу журналында тіркеледі және «Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы» 2007 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген мерзімде қаралады. Мемлекеттік қызмет алушыға күні мен уақыты, шағымды (арызды) қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні және берілген шағымға жауап алатын орны, шағымның қаралу барысы туралы білуге болатын лауазымды адамдардың байланыс деректері көрсетілген талон беріледі. Шағымның қаралу нәтижесі туралы өтініш иесіне жазбаша түрде пошта арқылы хабарланады.
Азаматтардың өтініштерін қараудың белгіленген мерзімдері – күнтізбелік 30 күн, ал қосымша ақпарат алуды және зерделеуді талап етпеген жағдайда – күнтізбелік 15 күн.
Орталықта: қолма-қол және пошта арқылы шағымдардың қабылдануының растауы оның орталықтың кеңсесінде тіркелуі (мөртабаны, кіріс нөмірі және тіркелген күні шағымның екінші данасында немесе шағымға ілеспе хатқа қойылады) болып табылады.
Шағымды қабылдаған тұлға мемлекеттік қызмет алушыға оның шағымының қабылданғаны жөнінде талон береді, онда нөмірі, күні, шағымды қабылдаған тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты, байланыс телефоны көрсетіледі.
26. Егер мемлекеттік қызмет алушы құжаттарды алуға мерзімінде келмеген жағдайда, Кадастрды жүргізетін кәсіпорын оларды мұрағатта сақтауды қамтамасыз етеді.
Егер мемлекеттік қызмет алушы құжаттарды алуға мерзімінде келмеген жағдайда, орталық оларды бір ай бойы сақтауды қамтамасыз етеді, одан кейін оларды Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға береді.
«Жер учаскесіне жеке меншік
құқығына актілерді ресімдеу
және беру» мемлекеттік
қызмет стандартына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын
басқару комитетінің «Жер кадастры ғылыми-өндірістік орталығы»
республикалық мемлекеттік кәсіпорнының мемлекеттік қызметтер
көрсету жөніндегі бөлімдері мен филиалдарының
тізбесі
Р/с
Кәсіпорынның, филиалдың, бөлімнің атауы
Орналасқан жері, мекенжайы
Мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты лауазымды адам
Байланыс телефоны
Электрондық мекенжайы
1
2
3
4
5
6
1
«Жер кадастры ғылыми-өндірістік орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны
010000, Астана қаласы, Желтоқсан көшесі, 25
Бас директордың орынбасары
8(7172)32-08-68
agnpz@aisgzk.kz
Ақмола облысы
2
«ЖерҒӨО» РМК Ақмола филиалы
020000, Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 89
Директор орынбасары
8(7162)25-33-40
akm_01@aisgzk.kz
3
Ақкөл аудандық бөлімі
020100, Ақкөл ауданы, Ақкөл қаласы, Нұрмағамбетов көшесі, 81
Бөлім басшысы
8(71638)2-30-45
r01001@aisgzk.kz
4
Астрахан аудандық бөлімі
020300, Астрахан ауданы, Астрахан ауылы, Әл-Фараби көшесі, 50
Бөлім басшысы
8(71641)2-27-92
r01002@aisgzk.kz
5
Атбасар аудандық бөлімі
020400, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Ағыбай батыр көшесі, 53а, 38-пәтер
Бөлім басшысы
8(71643)2-43-23
r01003@aisgzk.kz
6
Бұланды аудандық бөлімі
020500, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Некрасов көшесі, 19
Бөлім басшысы
8(71646)2-18-08
r01009@aisgzk.kz
7
Бурабай аудандық бөлімі
021700, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Абылай хан көшесі, 34
Бөлім басшысы
8(71636)4-69-08
r01171@aisgzk.kz
8
Егіндікөл аудандық бөлімі
020600, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Жеңіс көшесі, 6
Бөлім басшысы
8(71642)2-15-10
r01007@aisgzk.kz
9
Еңбекшілдер аудандық бөлімі
020700, Еңбекшілдер ауданы, Степняк қаласы, Біржан сал көшесі, 96
Бөлім басшысы
8(71639)2-20-34
r01172@aisgzk.kz
10
Есіл аудандық бөлімі
020900, Есіл ауданы, Есіл қаласы, Д. Қонаев көшесі, 12
Бөлім басшысы
8(71647)2-02-40
r01284@aisgzk.kz
11
Жақсы аудандық бөлімі
021000, Жақсы ауданы, Жақсы ауылы, Ленин көшесі, 1
Бөлім басшысы
8(71635)2-17-73
r01278@aisgzk.kz
12
Жарқайың аудандық бөлімі
021100, Жарқайың ауданы, Державин қаласы, Захаров көшесі, 31, 4-каб.
Бөлім басшысы
8(71648)9-27-53
r01283@aisgzk.kz
13
Зеренді аудандық бөлімі
021200, Зеренді ауданы, Зеренді ауылы, Бейбітшілік көшесі, 42\2
Бөлім басшысы
8(71632)2-16-97
r01160@aisgzk.kz
14
Сандықтау аудандық бөлімі

25. Принятая жалоба регистрируется в журнале учета входящих документов и рассматривается в сроки, установленные Законом Республики Казахстан от 12 января 2007 года «О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц». Получателю государственной услуги выдается талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего обращение (жалобу), и места получения ответа на поданную жалобу, контактных данных должностных лиц, у которых можно узнать о ходе рассмотрения жалобы. О результатах рассмотрения жалобы заявителю сообщается в письменном виде по почте.
Установленные сроки рассмотрения обращений граждан – 30 календарных дней, а не требующих получения дополнительной информации и изучения, – 15 календарных дней.
В центре: подтверждением принятия жалобы, поступившей как нарочно, так и почтой, является ее регистрация (штамп, входящий номер и дата регистрации проставляются на втором экземпляре жалобы или сопроводительном письме к жалобе) в канцелярии центра.
Получателю государственной услуги в подтверждение о принятии его жалобы лицом, принявшим жалобу, выдается талон, в котором указываются номер, дата, фамилия лица, принявшего жалобу, с указанием контактных данных.
26. В случаях, если получатель государственной услуги не обратился за получением документов в срок, предприятие, ведущее Кадастр, обеспечивает их хранение в архиве.
В случаях, если получатель государственной услуги не обратился за получением документов в срок, центр обеспечивает их хранение в течение одного месяца, после чего передает их в предприятие, ведущее Кадастр.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
«Оформление и выдача актов на право
частной собственности на земельный участок»
Перечень
филиалов и отделений Республиканского государственного
предприятия «Научно-производственный центр
земельного кадастра» Комитета по управлению земельными
ресурсами Министерства регионального развития
Республики Казахстан по оказанию государственной услуги
п/п
Наименование предприятия, филиалов, отделений
Месторасположение, адрес
Ответственное должностное лицо за оказание государственной услуги
Контактный телефон
Электронный адрес
1
2
3
4
5
6
1
Республиканский государственное предприятие «Научно-производственный центр земельного кадастра»
010000, город Астана,
улица Желтоксан, 25
Заместитель Генерального директора
8(7172) 32-08-68
agnpz@ aisgzk.kz
Акмолинская область
2
Акмолинский филиал РГП «НПЦзем»
020000, город Кокшетау,
улица Абая, 89
Заместитель директора
8(7162)
25-33-40
akm_01@aisgzk.kz
3
Аккольское районное отделение
020100, Аккольский район,
город Акколь,
улица Нурмагамбетова, 81
Руководитель отделения
8(71638)
2-30-45
r01001@ aisgzk.kz
4
Астраханское районное отделение
020300, Астраханский район,
село Астраханка,
улица Аль-Фараби, 50
Руководитель отделения
8(71641)
2-27-92
r01002@ aisgzk.kz
5
Атбасарское районное отделение
020400, Атбасарский район,
город Атбасар,
улица Агибай батыра, 53а, кв.38
Руководитель отделения
8(71643)
2-43-23
r01003@ aisgzk.kz
6
Буландынское районное отделение
020500, Буландынский район,
город Макинск, улица Некрасова, 19
Руководитель отделения
8(71646)
2-18-08
r01009@aisgzk.kz
7
Бурабайское районное отделение
021700, Бурабайский район,
город Щучинск, улица Аблай-хана, 34
Руководитель отделения
8(71636)
4-69-08
r01171@aisgzk.kz
8
Егиндыкольское районное отделение
020600, Егиндыкольский район,
село Егиндыколь, улица Победы, 6
Руководитель отделения
8(71642)
2-15-10
r01007@aisgzk.kz
9
Енбекшильдерское районное отделение
020700, Енбекшильдерский район,
город Степняк, улица Биржан-сал, 96
Руководитель отделения
8(71639)
2-20-34
r01172@aisgzk.kz
10
Есильское районное отделение
020900, Есильский район,
город Есиль, улица Кунаева, 12
Руководитель отделения
8(71647)
2-02-40
r01284@aisgzk.kz
11
Жаксынское районное отделение
021000, Жаксынский район,
село Жаксы, улица Ленина, 1
Руководитель отделения
8(71635)
2-17-73
r01278@aisgzk.kz
12
Жаркаинское районное отделение
021100, Жаркаинский район,
город Державинск, улица Захарова, 31, каб. 4
Руководитель отделения
8(71648)
9-27-53
r01283@aisgzk.kz
13
Зерендинское районное отделение
021200, Зерендинский район,
село Зеренда, улица Мира, 42\2
Руководитель отделения
8(71632)
2-16-97
r01160@aisgzk.kz
14
Сандыктауское районное отделение

021400, Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Ленин көшесі, 119
Бөлім басшысы
8(71640)9-22-55
r01004@aisgzk.kz
15
Шортанды аудандық бөлімі
021600, Шортанды ауданы, Шортанды кенті, Лермонтов көшесі, 13
Бөлім басшысы
8(71631)2-24-46
r01012@aisgzk.kz
16
Көкшетау қалалық бөлімі
020000, Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 89
Бөлім басшысы
8(7162)25-73-13
r01174@aisgzk.kz
17
Степногор қалалық бөлімі
021500, Степногор қаласы, 4-ші шағын аудан, 32-үй, 3-пәтер
Бөлім басшысы
8(71645)6-34-77
r01018@aisgzk.kz
18
Целиноград аудандық бөлімі
Астана қаласы, Абай көшесі, 63, 180-кеңсе
Бөлім басшысы
8(7172)40-55-84
r01011@aisgzk.kz
19
Аршалы аудандық бөлімі
020200, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Мәншүк Мәметова көшесі, 12а
Бөлім басшысы
8(71644)2-16-90
r01005@aisgzk.kz
20
Ерейментау аудандық бөлімі
020800, Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласы, А. Құнанбаев көшесі, 136
Бөлім басшысы
8(71633)2-11-61
r01006@aisgzk.kz
21
Қорғалжын аудандық бөлімі
021300, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Болғанбаев көшесі, 9
Бөлім басшысы
8(71637)2-15-20
r01008@aisgzk.kz
Ақтөбе облысы
22
«ЖерҒӨО» РМК Ақтөбе филиалы
030000, Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы, Ш. Қалдаяқов көшесі, 5
Директор орынбасары
8(7132)54-06-94
akt_02@aisgzk.kz
23
Ақтөбе қалалық бөлімі
030000, Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Ш. Қалдаяқов көшесі, 5
Директор орынбасары
8(7132)54-06-94
aktobe@aisgzk.kz
24
Әйтеке би аудандық бөлімі
030100, Әйтеке би ауданы, Комсомол ауылы, Балдырған көшесі, 10/1
Бөлім басшысы
8(71339)21-7-58
r02024@aisgzk.kz
25
Алға аудандық бөлімі
032000, Алға ауданы, Алға қаласы, 5-ші шағын аудан, 4, 317-кеңсе
Бөлім басшысы
8(71337)4-19-13
r02022@aisgzk.kz
26
Байғанин аудандық бөлімі
030300, Байғанин ауданы, Қарауылкелді ауылы, Д. Қонаев көшесі, 36
Бөлім басшысы
8(71345)23-1-56
r02023@aisgzk.kz
27
Ырғыз аудандық бөлімі
Ырғыз ауданы, Ырғыз ауылы, Алтынсарин көшесі, 12
Бөлім басшысы
8(71343)21-8-35
r02025@aisgzk.kz
28
Қарғалы аудандық бөлімі
030500, Қарғалы ауданы, Бадамша ауылы, Әйтеке би көшесі, 32
Бөлім басшысы
8(71342)23-2-66
r02028@aisgzk.kz
29
Қобда аудандық бөлімі
031000, Қобда ауданы, Астана көшесі, 26
Бөлім басшысы
8(71341)22-0-34
r02033@aisgzk.kz
30
Мәртөк аудандық бөлімі
030600, Мәртөк ауданы, Мәртөк кенті, Сейфуллин көшесі, 38
Бөлім басшысы
8(71331)21-6-03
r02029@aisgzk.kz
31
Мұғалжар аудандық бөлімі
030700, Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы, Интернационал көшесі, 7
Бөлім басшысы
8(71333)3-23-78
r02027@aisgzk.kz
32
Темір аудандық бөлімі
030800, Темір ауданы, Шұбарқұдық кенті, Желтоқсан көшесі, 5
Бөлім басшысы
8(71346)23-3-15
r02031@aisgzk.kz
33
Ойыл аудандық бөлімі
030900, Ойыл ауданы, Ойыл ауылы, Көкжар көшесі, 69
Бөлім басшысы
8(71332)2-12-22
r02032@aisgzk.kz
34
Хромтау аудандық бөлімі
031100, Хромтау ауданы, Хромтау қаласы, Спорт көшесі, 2
Бөлім басшысы
8(71336)25-9-92
r02034@aisgzk.kz
35
Шалқар аудандық бөлімі
031200, Шалқар ауданы, Шалқар қаласы, Әйтеке би көшесі, 63
Бөлім басшысы
8(71335)23-4-07
r02035@aisgzk.kz
Алматы облысы
36
«ЖерҒӨО» РМК Алматы филиалы
040000, Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 36/42
Директор орынбасары
8(7282)24-25-31
alm@aisgzk.kz
37
Ақсу ауданы жер қатынастары бөлімі

021400, Сандыктауский район, село Балкашино, улица Ленина, 119
Руководитель отделения
8(71640)
9-22-55
r01004@aisgzk.kz
15
Шортандинское районное отделение
021600, Шортандинский район,
поселок Шортанды,
улица Лермонтова, 13
Руководитель отделения
8(71631)
2-24-46
r01012@aisgzk.kz
16
Кокшетауское городское отделение
020000, город Кокшетау,
улица Абая, 89
Руководитель отделения
8(7162)
25-73-13
r01174@aisgzk.kz
17
Степногорское городское отделение
021500, город Степногорск,
4 микрорайон, дом 32, кв. 3
Руководитель отделения
8(71645)
6-34-77
r01018@aisgzk.kz
18
Целиноградское районное отделение
010000, город Астана,
улица Абая, 63, офис 180
Руководитель отделения
8(7172)
40-55-84
r01011@aisgzk.kz
19
Аршалинское районное отделение
020200, Аршалынский район,
поселок Аршалы, улица Маншук Маметовой, 12а
Руководитель отделения
8(71644)
2-16-90
r01005@aisgzk.kz
20
Ерейментауское районное отделение
020800, Ерейментауский район,
город Ерейментау, улица А. Кунанбаева, 136
Руководитель отделения
8(71633)
2-11-61
r01006@aisgzk.kz
21
Коргалжынское районное отделение
021300, Коргалжынский район,
село Коргалжын, улица Болгамбаева, 9
Руководитель отделения
8(71637)
2-15-20
r01008@aisgzk.kz
Актюбинская область
22
Актюбинский филиал РГП «НПЦзем»
030000, Актюбинская область,
город Актобе, улица Ш. Калдаякова, 5
Заместитель директора
8(7132)
54-06-94
akt_02@aisgzk.kz
23
Актюбинское городское отделение
030000, Актюбинская область,
город Актобе, улица Ш. Калдаякова, 5
Заместитель директора
8(7132)
54-06-94
aktobe@aisgzk.kz
24
Айтекебийское районное отделение
030100, Айтекебийский район,
село Комсомольское улица Балдырган, 10/1
Руководитель отделения
8(71339)
21-7-58
r02024@aisgzk.kz
25
Алгинское районное отделение
032000, Алгинский район,
город Алга, микрорайон 5, дом 4, кабинет 317
Руководитель отделения
8(71337)
4-19-13
r02022@aisgzk.kz
26
Байганинское районное отделение
030300, Байганинский район,
село Карауылкелды, улица Конаева, 36
Руководитель отделения
8(71345)
23-1-56
r02023@aisgzk.kz
27
Иргизское районное отделение
030400, Иргизский район,
село Иргиз, улица Алтынсарина, 12
Руководитель отделения
8(71343)
21-8-35
r02025@aisgzk.kz
28
Каргалинское районное отделение
030500, Каргалинский район,
село Бадамша, улица Айтекеби, 32
Руководитель отделения
8(71342)
23-2-66
r02028@aisgzk.kz
29
Кобдинское районное отделение
031000, Кобдинский район,
село Кобда, улица Астана, 26
Руководитель отделения
8(71341)
22-0-34
r02033@aisgzk.kz
30
Мартукское районное отделение
030600, Мартукский район,
село Мартук, улица С. Сейфуллина, 38
Руководитель отделения
8(71331)
21-6-03
r02029@aisgzk.kz
31
Мугалжарское районное отделение
030700, Мугалжарский район,
город Кандыагаш, улица Интернациональная, 7
Руководитель отделения
8(71333)
3-23-78
r02027@aisgzk.kz
32
Темирское районное отделение
030800, Темирский район,
поселок Шубаркудук, улица Желтоксан, 5
Руководитель отделения
8(71346)
23-3-15
r02031@aisgzk.kz
33
Уилское районное отделение
030900, Уилский район,
село Уил, улица Кокжар, 69
Руководитель отделения
8(71332)
2-12-22
r02032@aisgzk.kz
34
Хромтауское районное отделение
031100, Хромтауский район,
город Хромтау, улица Спортивная, 2
Руководитель отделения
8(71336)
25-9-92
r02034@aisgzk.kz
35
Шалкарское районное отделение
031200, Шалкарский район,
город Шалкар, улица Айтекеби, 63
Руководитель отделения
8(71335)
23-4-07
r02035@aisgzk.kz
Алматинская область
36
Алматинский областной филиал РГП «НПЦзем»
040000, город Талдыкорган,
улица Кабанбай батыра, 36/42
Заместитель директора
8(7282)
24-25-31
alm@aisgzk.kz
37
Аксуское земельно- кадастровое отделение

040100, Ақсу ауданы, Жансүгіров кенті, Желтоқсан көшесі, 5
Бөлім басшысы
8(72832)2-23-14
r03254@aisgzk.kz
38
Алакөл ауданы жер қатынастары бөлімі
040200, Алакөл ауданы, Үшарал қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 112
Бөлім басшысы
8(72833)2-34-43
r03255@aisgzk.kz
39
Ескелді ауданы жер қатынастары бөлімі
041006, Ескелді ауданы, Қарабұлақ кенті, Қ. Сәтпаев көшесі, 35
Бөлім басшысы
8(72836)3-22-06
r03264@aisgzk.kz
40
Текелі қалалық бөлімі
041006, Қарабұлақ кенті, Қ. Сәтпаев көшесі, 35
Бөлім басшысы
8(72836)3-22-06
r03264@aisgzk.kz
41
Қаратал ауданы жер қатынастары бөлімі
041000, Қаратал ауданы, Үштөбе қаласы, Қосмолданов көшесі, 21
Бөлім басшысы
8(72834)2-18-79
r03259@aisgzk.kz
42
Кербұлақ ауданы жер қатынастары бөлімі
041100, Кербұлақ ауданы, Сарыөзек кенті, Момышұлы көшесі, ХҚК ғимараты
Бөлім басшысы
8(72840)3-28-48
r03260@aisgzk.kz
43
Көксу ауданы жер қатынастары бөлімі
041200, Көксу ауданы, Балпық би кенті, Қабанбай батыр көшесі, 10
Бөлім басшысы
8(72838)2-24-36
r03261@aisgzk.kz
44
Панфилов ауданы жер қатынастары бөлімі
040300, Панфилов ауданы, Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, 131
Бөлім басшысы
8(72831)5-39-41
r03262@aisgzk.kz
45
Сарқант ауданы жер қатынастары бөлімі
041500, Сарқант ауданы, Сарқант қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 115
Бөлім басшысы
8(72839)2-10-05
r03263@aisgzk.kz
46
Талдықорған қаласының жер қатынастары бөлімі
040000, Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 36/42
Бөлім басшысы
8(7282)39-03-89
r03268@aisgzk.kz
47
«ЖерҒӨО РМК» Алматы аумақтық филиалы
050008, Алматы қаласы, Әуезов көшесі, 107
Директор орынбасары
8(727)277-99-55
almzem@aisgzk.kz
48
Қарасай аудандық бөлімі
040900, Қарасай ауданы, Қаскелең ауылы, Наурызбай батыр көшесі, 31
Бөлім басшысы
8(72771)2-00-41
r03047@aisgzk.kz
49
Жамбыл аудандық бөлімі
040600, Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ауылы, Қараш батыр көшесі, 117
Бөлім басшысы
8(72770)2-07-88
r03045@aisgzk.kz
50
Еңбекшіқазақ аудандық бөлімі
040400, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Алтын адам көшесі, 140
Бөлім басшысы
8(72775)4-51-67
r03044@aisgzk.kz
51
Талғар аудандық бөлімі
041600, Талғар ауданы, Талғар қаласы, Рысқұлов көшесі, 72
Бөлім басшысы
8(72774)2-41-40
r03051@aisgzk.kz
52
Іле аудандық бөлімі
040700, Іле ауданы, Өтеген батыр ауылы, Титов көшесі, 98
Бөлім басшысы
8(72752)2-26-91
r03046@aisgzk.kz
53
Қапшағай қалалық бөлімі
040800, Қапшағай қаласы, Қойшыманов көшесі, 4
Бөлім басшысы
8(72772)4-16-56
r03055@aisgzk.kz
54
Ұйғыр аудандық бөлімі
041800, Ұйғыр ауданы, Шонжы ауылы, Қасымбеков көшесі, 35
Бөлім басшысы
8(72778)2-28-08
r03052@aisgzk.kz
55
Райымбек аудандық бөлімі
041400, Райымбек ауданы, Кеген ауылы, Бидайбек көшесі, 60
Бөлім басшысы
8(72777)2-11-10
r03050@aisgzk.kz
56
Балқаш аудандық бөлімі
040300, Балқаш ауданы, Бақанас ауылы, Бижанов көшесі, 21/1
Бөлім басшысы
8(72773)9-54-02
r03043@aisgzk.kz
57
«ЖерҒӨО» РМК Алматы қалалық филиалы
050008, Алматы қаласы, М. Әуезов көшесі, 107
Директор орынбасары
8(727)375-42-16
alm_20@aisgzk.kz
58
«ЖерҒӨО» РМК Астана филиалы
010000, Астана қаласы, Желтоқсан көшесі, 25
Директор орынбасары
8(7172)32-88-84
astana@aisgzk.kz, ast_21@aisgzk.kz
Атырау облысы
59
«ЖерҒӨО» РМК Атырау филиалы
060005, Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, 96б
Директор орынбасары
8(7122)45-15-15
atr_04@aisgzk.kz
60
Атырау қалалық бөлімі
060005, Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, 96б
Бөлім басшысы
8(7122)45-15-36
atr_02@aisgzk.kz
61
Махамбет аудандық бөлімі
060700, Махамбет ауданы, Махамбет ауылы, А. Қонаев көшесі, 13
Бөлім басшысы
8(71236)2-10-05
r04065@aisgzk.kz
62
Индер аудандық бөлімі
060200, Индер ауданы, Индер кенті, Меңдіғалиев көшесі, 30
Бөлім басшысы
8(71234)2-22-46
r04060@aisgzk.kz
63
Жылыой аудандық бөлімі
060100, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Ізтұрғанов көшесі, 7
Бөлім басшысы
8(71237)5-23-29
r04059@aisgzk.kz
64
Құрманғазы аудандық бөлімі
060400, Құрманғазы ауданы, Ганюшкин ауылы, Х. Есполаев көшесі, 61
Бөлім басшысы
8(71233)2-10-11
r04063@aisgzk.kz
65
Қызылқоға аудандық бөлімі
060500, Қызылқоға ауданы, Миялы ауылы, Сәтпаев көшесі, 24
Бөлім басшысы
8(71238)2-14-16
r04062@aisgzk.kz
66
Мақат аудандық бөлімі
060600, Доссор ауданы, Мақат кенті, Мұқашев көшесі, 2
Бөлім басшысы
8(71239)3-11-07
r04064@aisgzk.kz
67
Исатай аудандық бөлімі
060300, Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Егемен Қазақстан көшесі, 7
Бөлім басшысы
8(71231)2-13-89
r04061@aisgzk.kz
Шығыс Қазақстан облысы
68
«ЖерҒӨО» РМК Шығыс Қазақстан филиалы
070002, Өскемен қаласы, Ворошилова көшесі, 152
Директор орынбасары
8(7232)22-48-10
vostok@aisgzk.kz
69
Өскемен қалалық бөлімі
070002, Өскемен қаласы, Киев көшесі, 69
Бөлім басшысы
8(7232)22-18-25
r05085@aisgzk.kz
70
Аягөз аудандық бөлімі
070200, Аягөз ауданы, Аягөз қаласы, Дүйсенова көшесі, 100
Бөлім басшысы
8(72237)3-00-32
r05239@aisgzk.kz
71
Глубокое аудандық бөлімі
070500, Глубокое ауданы, Глубокое кенті, Пирогов көшесі, 30
Бөлім басшысы
8(72331)7-90-44
r05068@aisgzk.kz
72
Зайсан аудандық бөлімі
070700, Зайсан ауданы, Зайсан қаласы, Кондюрин көшесі, 3
Бөлім басшысы
8(72340)2-18-30
r05069@aisgzk.kz
73
Зырян аудандық бөлімі
070800, Зырян ауданы, Зырян қаласы, Жақсыбаев көшесі, 32-2
Бөлім басшысы
8(72335)6-20-92
r05070@aisgzk.kz
74
Қатон-Қарағай аудандық бөлімі
070900, Қатон-Қарағай ауданы, Үлкен Нарын ауылы, Абылай хан көшесі, 92
Бөлім басшысы
8(72341)2-19-03
r05071@aisgzk.kz
75
Көкпекті аудандық бөлімі
071000, Көкпекті ауданы, Көкпекті ауылы, Аухадиев көшесі, 42
Бөлім басшысы
8(72348)2-15-18
r05244@aisgzk.kz
76
Күршім аудандық бөлімі
071200, Күршім ауданы, Күршім кенті, Б. Момышұлы көшесі, 77
Бөлім басшысы
8(72339)2-11-00
r05072@aisgzk.kz
77
Риддер қалалық бөлімі
071300, Риддер қаласы, Тоқтаров көшесі, 6
Бөлім басшысы
8(72336)4-28-15
r05083@aisgzk.kz
78
Тарбағатай аудандық бөлімі
071500, Тарбағатай ауданы, Ақсуат ауылы, Кабеков көшесі, 19
Бөлім басшысы
8(72346)2-23-64
r05078@aisgzk.kz
79
Ұлан аудандық бөлімі
071600, Ұлан ауданы, Қасым Қайсенов кенті, 5
Бөлім басшысы
8(72338)2-78-49
r05079@aisgzk.kz
80
Үржар аудандық бөлімі
071700, Үржар ауданы, Үржар ауылы, Абылай хан даңғылы, 142
Бөлім басшысы
8(72230)3-52-56
r05248@aisgzk.kz
81
Шемонаиха аудандық бөлімі
071800, Шемонаиха ауданы, Шемонаиха қаласы, Советская көшесі, 62
Бөлім басшысы

040100, поселок Джансугурова, улица Желтоксан, 5
Руководитель отделения
8(72832)
2-23-14
r03254@aisgzk.kz
38
Алакольское земельно- кадастровое отделение
040200, город Ушарал,
улица Кабанбай батыра, 112А
Руководитель отделения
8(72833)
2-34-43
r03255@aisgzk.kz
39
Ескельдинское земельно- кадастровое отделение
041006, поселок Карабулак,
улица К. Сатбаева, 35
Руководитель отделения
8(72836)
3-22-06
r03264@aisgzk.kz
40
Текелинское городское отделение
041006, поселок Карабулак,
улица К. Сатбаева, 35
Руководитель отделения
8(72836)
3-22-06
r03264@aisgzk.kz
41
Каратальское земельно- кадастровое отделение
041000, город Уштобе,
улица Кусмолданова, 21
Руководитель отделения
8(72834)
2-18-79
r03259@aisgzk.kz
42
Кербулакское земельно- кадастровое отделение
041100, поселок Сарыозек,
улица Б. Момышулы, б/н
Руководитель отделения
8(72840)
3-28-48
r03260@aisgzk.kz
43
Коксуское земельно- кадастровое отделение
041200, поселок Балпыкби,
улица Кабанбай батыра, 10
Руководитель отделения
8(72838)
2-24-36
r03261@aisgzk.kz
44
Панфиловское земельно- кадастровое отделение
040300, город Жаркент,
улица Головацского, 131
Руководитель отделения
8(72831)
5-39-41
r03262@aisgzk.kz
45
Саркандское земельно- кадастровое отделение
041500, город Сарканд,
улица Тауелсыздык, 115
Руководитель отделения
8(72839)
2-10-05
r03263@aisgzk.kz
46
Талдыкорганское земельно- кадастровое отделение
040000, город Талдыкорган,
улица Кабанбай батыра, 36/42
Руководитель отделения
8(7282)
39-03-89
r03268@aisgzk.kz
47
Алматинский региональный филиал «РГП НПЦзем»
050008 город Алматы,
улица Ауэзова, 107
Заместитель директора
8(727)
277-99-55
almzem@aisgzk.kz
48
Карасайское районное отделение
040900, Карасайский район,
город Каскелен, улица Наурызбай батыра, 31
Руководитель отделения
8(72771)
2-00-41
r03047@aisgzk.kz
49
Жамбылское районное отделение
040600, Жамбылский район,
село Узынагаш, ул. Карас батыра, 117
Руководитель отделения
8(72770)
2-07-88
r03045@aisgzk.kz
50
Енбекшиказахское районное отделение
040400, Енбекшиказахский район,
город Есик, улица Алтын адам, 140
Руководитель отделения
8(72775)
4-51-67
r03044@aisgzk.kz
51
Талгарское районное отделение
041600, Талгарский район,
город Талгар, улица Рыскулова, 72
Руководитель отделения
8(72774)
2-41-40
r03051@aisgzk.kz
52
Илийское районное отделение
040700, Илийский район,
поселок Отеген батыр, улица Титова, 98
Руководитель отделения
8(72752)
2-26-91
r03046@aisgzk.kz
53
Капчагайское городское отделение
040800, город Капчагай,
улица Койчиманова, 4
Руководитель отделения
8(72772)
4-16-56
r03055@aisgzk.kz
54
Уйгурское районное отделение
041800, Уйгурский район,
село Шонжа, улица Касымбекова, 35
Руководитель отделения
8(72778)
2-28-08
r03052@aisgzk.kz
55
Райымбекское районное отделение
041400, Райымбекский район,
село Кеген, улица Бидайбекова, д. 60
Руководитель отделения
8(72777)
2-11-10
r03050@aisgzk.kz
56
Балхашское районное отделение
040300, Балхашский район,
село Баканас, улица Бижанова, 21/1
Руководитель отделения
8(72773)
9-54-02
r03043@aisgzk.kz
57
Алматинский городской филиал РГП «НПЦзем»
050008, город Алматы,
улица М. Ауэзова, 107
Заместитель директора
8(727)
375-42-16
alm_20@aisgzk.kz
58
Астанинский филиал РГП «НПЦзем»
010000, город Астана,
улица Желтоксан, 25
Заместитель директора
8(7172)
32-88-84
astana@aisgzk.kz, ast_21@aisgzk.kz
Атырауская область
59
Атырауский филиал РГП «НПЦзем»
060005, город Атырау,
проспект Азаттык, 96б
Заместитель директора
8(7122)
45-15-15
atr_04@aisgzk.kz
60
Атырауское городское отделение
060005, город Атырау,
проспект Азаттык, 96б
Руководитель отделения
8(7122)
45-15-36
atr_02@aisgzk.kz
61
Махамбетское районное отделение
060700, Махамбеткий район,
село Махамбет, улица А. Кунанбаева, 13
Руководитель отделения
8(71236)
2-10-05
r04065@aisgzk.kz
62
Индерское районное отделение
060200, Индерский район,
поселок Индерборский, улица Мендигалиева, 30
Руководитель отделения
8(71234)
2-22-46
r04060@aisgzk.kz
63
Жылыойское районное отделение
060100, Жылыойский район,
город Кульсары, улица Изтурганова,7
Руководитель отделения
8(71237)
5-23-29
r04059@aisgzk.kz
64
Курмангазинское районное отделение
060400, Курмангазинский район,
село Ганюшкино, улица Х. Испулаева, 61
Руководитель отделения
8(71233)
2-10-11
r04063@aisgzk.kz
65
Кызылкогинское районное отделение
060500, Кызылкогинский район,
село Миялы, улица Сатпаева, 24
Руководитель отделения
8(71238)
2-14-16
r04062@aisgzk.kz
66
Макатское районное отделение
060600, Доссорский район,
поселок Макат, улица Мукашева, 2
Руководитель отделения
8(71239)
3-11-07
r04064@aisgzk.kz
67
Исатайский районное отделение
060300, Исатайский район,
село Аккистау, улица Егемен Казахстан,7
Руководитель отделения
8(71231)
2-13-89
r04061@aisgzk.kz
Восточно-Казахстанская область
68
Восточно-Казахстанский филиал РГП «НПЦзем»
070002, город Усть-Каменогорск,
улица Ворошилова, 152
заместитель директора
8(7232)
22-48-10
vostok@aisgzk.kz
69
Усть-Каменогорское городское отделение
070002, город Усть-Каменогорск,
улица Киевская, 69
Руководитель отделения
8(7232)
22-18-25
r05085@aisgzk.kz
70
Аягозское районное отделение
070200, Аягозский район,
город Аягоз, улица Дуйсенова, 100
Руководитель отделения
8(72237)
3-00-32
r05239@aisgzk.kz
71
Глубоковское районное отделение
070500, Глубоковский район,
поселок Глубокое, улица Пирогова, 30
Руководитель отделения
8(72331)
7-90-44
r05068@aisgzk.kz
72
Зайсанское районное отделение
070700,Зайсанский район,
город Зайсан, улица Кондюрина, 3
Руководитель отделения
8(72340)
2-18-30
r05069@aisgzk.kz
73
Зыряновское районное отделение
070800, Зыряновский район,
город Зыряновск, улица Жаксыбаева, 32-2
Руководитель отделения
8(72335)
6-20-92
r05070@aisgzk.kz
74
Катон-Карагайское районное
070900, Катон-Карагайский район,
село Улкен Нарын, улица Абылайхана, 92
Руководитель отделения
8(72341)
2-19-03
r05071@aisgzk.kz
75
Кокпектинское районное отделение
071000, Кокпектинский район,
село Кокпекты, улица Аухадиева, 42
Руководитель отделения
8(72348)
2-15-18
r05244@aisgzk.kz
76
Курчумское районное отделение
071200, Курчумский район,
село Курчум, улица Бауржан Момышулы, 77
Руководитель отделения
8(72339)
2-11-00
r05072@aisgzk.kz
77
Риддерское городское отделение
071300, город Риддер,
улица Тохтарова, 6
Руководитель отделения
8(72336)
4-28-15
r05083@aisgzk.kz
78
Тарбагатайское районное отделение
071500, Тарбагатайский район,
село Аксуат, улица Кабекова, 19
Руководитель отделения
8(72346)
2-23-64
r05078@aisgzk.kz
79
Уланское районное отделение
071600, Уланский район,
поселок Касыма, Кайсенова, 5
Руководитель отделения
8(72338)
2-78-49
r05079@aisgzk.kz
80
Урджарское районное отделение
071700, Урджарский район,
село Урджар, ул. Абылайхана, 142
Руководитель отделения
8(72230)
3-52-56
r05248@aisgzk.kz
81
Шемонаихинское районное отделение
071800, Шемонаихинский район,
город Шемонаиха, улица Советская, 62
Руководитель отделения

8(72332)3-17-86
r05086@aisgzk.kz
82
«ЖерҒӨО» РМК Семей аумақтық филиалы
071410, Семей қаласы, Байтұрсынов көшесі, 6
Директор орынбасары
8(7222)42-26-35
smgzk@aisgzk.kz
83
Абай аудандық бөлімі
070100, Абай ауданы, Қарауыл ауылы, Құнанбай көшесі, 12
Бөлім басшысы
8(72252)9-15-95
r05236@aisgzk.kz
84
Бесқарағай аудандық бөлімі
070300, Бесқарағай ауданы, Бесқарағай ауылы, Сейфуллин көшесі, 146
Бөлім басшысы
8(72236)9-06-61
r05240@aisgzk.kz
85
Бородулиха аудандық бөлімі
070400, Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы, Достық көшесі, 227
Бөлім басшысы
8(72351)2-20-37
r05241@aisgzk.kz
86
Жарма аудандық бөлімі
070600, Жарма ауданы, Қалбатау ауылы, Мұсылманқұлов көшесі, 62
Бөлім басшысы
8(72347)6-55-16
r05243@aisgzk.kz
Жамбыл облысы
87
«ЖерҒӨО» РМК Жамбыл филиалы
080000, Тараз қаласы, Қазыбек би көшесі, 26
Директор орынбасары
8(7262)43-72-20
Taraz@aisgzk.kz
88
Байзақ аудандық бөлімі
080111, Байзақ ауданы, Сарыкемер ауылы, Байзақ батыр көшесі, 115
Бөлім басшысы
8(72637)2-13-21
r06087@aisgzk.kz
89
Жамбыл аудандық бөлімі
080200, Жамбыл ауданы, Аса ауылы, Абай көшесі, 121
Бөлім басшысы
8(72633)2-12-13
r06088@aisgzk.kz
90
Жуалы аудандық бөлімі
080300, Жуалы ауданы, Бауыржан Момышұлы ауылы, Рыспек батыр көшесі, 56
Бөлім басшысы
8(72635)2-18-68
r06089@aisgzk.kz
91
Қордай аудандық бөлімі
080400, Қордай ауданы, Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі, 197
Бөлім басшысы
8(72636)2-16-04
r06090@aisgzk.kz
92
Меркі аудандық бөлімі
080500, Меркі ауданы, Меркі ауылы, Мұсабеков көшесі, 1
Бөлім басшысы
8(72632)2-16-09
r06092@aisgzk.kz
93
Мойынқұм аудандық бөлімі
080600, Мойынқұм ауданы, Мойынқұм ауылы, Амангелді көшесі, 68
Бөлім басшысы
8(72642)2-14-49
r06093@aisgzk.kz
94
Сарысу аудандық бөлімі
080700, Сарысу ауданы, Жаңатас қаласы, 1-ші шағын аудан, 18
Бөлім басшысы
8(72634)6-23-26
r06094@aisgzk.kz
95
Талас аудандық бөлімі
080800, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Шейн көшесі, 47
Бөлім басшысы
8(72644)6-33-13
r06095@aisgzk.kz
96
Т. Рысқұлов аудандық бөлімі
080900, Т. Рысқұлов атындағы аудан, Құлан ауылы, Жібек жолы көшесі, н/ж
Бөлім басшысы
8(72631)2-31-74
r06091@aisgzk.kz
97
Шу аудандық бөлімі
081100, Шу ауданы, Төле би ауылы, Б. Шолақ көшесі, 189
Бөлім басшысы
8(72643)2-10-99
r06096@aisgzk.kz
98
Тараз қалалық бөлімі
080000, Тараз қаласы, Желтоқсан көшесі, 28
Бөлім басшысы
8(7262)43-85-66
r06097@aisgzk.kz
Батыс Қазақстан облысы
99
«ЖерҒӨО» РМК Батыс Қазақстан филиалы
090002, Орал қаласы, Ә. Молдағұлова көшесі, 22
Директор орынбасары
8(7112)26-99-09
zapkaz@aisgzk.kz

8(72332)3-17-86
r05086@aisgzk.kz
82
Семейский региональный филиал РГП «НПЦзем»
071410, город Семей,
улица Байтурсынова, 6
Заместитель директора
8(7222)
42-26-35
smgzk@aisgzk.kz
83
Абайское районное отделение
070100, Абайский район,
село Караул, улица Кунанбая, 12
Руководитель отделения
8(72252)
9-15-95
r05236@aisgzk.kz
84
Бескарагайское районное отделение
070300, Бескарагайский район,
село Бескарагай, улица С. Сейфуллина, 146
Руководитель отделения
8(72236)
9-06-61
r05240@aisgzk.kz
85
Бородулихинское районное отделение
070400, Бородулихинский район,
село Бородулиха, улица Достык, 227
Руководитель отделения
8(72351)
2-20-37
r05241@aisgzk.kz
86
Жарминское районное отделение
070600, Жарминский район,
село Калбатау, улица Мусылманкулова, 62
Руководитель отделения
8(72347)
6-55-16
r05243@aisgzk.kz
Жамбылская область
87
Жамбылский филиал РГП «НПЦзем»
080000, город Тараз,
2-ой поворот Казыбек би, 26
Заместитель директора
8(7262)
43-72-20
taraz@aisgzk.kz
88
Байзакское районное отделение
080111, Байзакский район,
село Сарыкемер, улица Байзак батыра, 115
Руководитель отделения
8(72637)
2-13-21
r06087@aisgzk.kz
89
Жамбылское районное отделение
080200, Жамбылский район,
село Аса, улица Абая, 121
Руководитель отделения
8(72633)
2-12-13
r06088@aisgzk.kz
90
Жуалынское районное отделение
080300, Жуалынский район,
село Б. Момышулы, улица Рыспек батыра, 56
Руководитель отделения
8(72635)
2-18-68
r06089@aisgzk.kz
91
Кордайское районное отделение
080400, Кордайский район,
село Кордай, улица Жибек жолы, 197
Руководитель отделения
8(72636)
2-16-04
r06090@aisgzk.kz
92
Меркенское районное отделение
080500, Меркенский район,
село Мерке, улица Мусабекова, 1
Руководитель отделения
8(72632)
2-16-09
r06092@aisgzk.kz
93
Мойынкумское районное отделение
080600, Мойынкумский район,
село Мойынкум, улица Амангельды, 68
Руководитель отделения
8(72642)
2-14-49
r06093@aisgzk.kz
94
Сарысуское районное отделение
080700, Сарысуский район,
город Жанатас, 1-ый мкр., 18
Руководитель отделения
8(72634)
6-23-26
r06094@aisgzk.kz
95
Таласское районное отделение
080800, Таласский район,
город Каратау, улица Шейна, 47
Руководитель отделения
8(72644)
6-33-13
r06095@aisgzk.kz
96
Т. Рыскуловское районное отделение
080900, район Т. Рыскулова,
село Кулан, улица Жибек жолы, б/н
Руководитель отделения
8(72631)
2-31-74
r06091@aisgzk.kz
97
Шуское районное отделение
081100, Шусский район,
село Толе би, улица Б. Шолак, 189
Руководитель отделения
8(72643)
2-10-99
r06096@aisgzk.kz
98
Таразсккое городское отделение
080000, город Тараз,
улица Желтоксан, 28
Руководитель отделения
8(7262)
43-85-66
r06097@aisgzk.kz
Западно-Казахстанская область
99
Западно-Казахстанский филиал РГП «НПЦзем»
090002, город Уральск,
улица А. Молдагуловой, 22
Заместитель директора
8 (7112)
26-99-09
zapkaz@aisgzk.kz

100
Ақжайық аудандық бөлімі
090100, Ақжайық ауданы, Чапаев ауылы, Әбілқайыр хан көшесі, 57/а
Бөлім басшысы
8(71136)9-24-62
r08127@aisgzk.kz
101
Бөкей ордасы аудандық бөлімі
090200, Бөкей ордасы ауданы, Сайқын ауылы, Т. Жароков көшесі, 27
Бөлім басшысы
8(71140)2-18-36, 2-11-96
r08126@aisgzk.kz
102
Бөрілі аудандық бөлімі
090300, Бөрілі ауданы, Ақсай қаласы, Советская көшесі, 60/2
Бөлім басшысы
8(71133)2-19-70
r08114@aisgzk.kz
103
Жаңақала аудандық бөлімі
090400, Жаңақала ауданы, Жаңақала ауылы, 1 мамыр көшесі, 14
Бөлім басшысы
8(71141)2-24-02
r08115@aisgzk.kz
104
Жәнібек аудандық бөлімі
090500, Жәнібек ауданы, Жәнібек ауылы, Ғ. Қараш көшесі, 63
Бөлім басшысы
8(71135)2-20-15
r08116@aisgzk.kz
105
Зеленов аудандық бөлімі
090600, Зеленов ауданы, Переметное ауылы, Гагарин көшесі, 83
Бөлім басшысы
8(71130)2-34-46
r08118@aisgzk.kz
106
Қазталов аудандық бөлімі
090700, Қазталов ауданы, Қазталов ауылы, Жабаев көшесі, 4
Бөлім басшысы
8(71144)3-11-28
r08119@aisgzk.kz
107
Қаратөбе аудандық бөлімі
090800, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылы, Құрманғалиев көшесі, 19
Бөлім басшысы
8(71145)3-11-71
r08120@aisgzk.kz
108
Сырым аудандық бөлімі
090900, Сырым ауданы, Жымпиты ауылы, Қазақстан көшесі, 8
Бөлім басшысы
8(71134)3-12-98
r08122@aisgzk.kz
109
Тасқала аудандық бөлімі
091000, Тасқала ауданы, Тасқала ауылы, Абай көшесі, 19А
Бөлім басшысы
8(71139)2-25-09
r08124@aisgzk.kz
110
Теректі аудандық бөлімі
091100, Теректі ауданы, Федеровка ауылы, Юбилейная көшесі, 20
Бөлім басшысы
8(71132)2-30-88
r08125@aisgzk.kz
111
Шыңғырлау аудандық бөлімі
091200, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылы, Тайманов көшесі, 93А
Бөлім басшысы
8(71137)3-42-58
r08128@aisgzk.kz
112
Орал қалалық бөлімі
090002, Орал қаласы, Ә. Молдағұлова көшесі, 22
Бөлім басшысы
8(71125)4-70-43
r08130@aisgzk.kz
Қарағанды облысы
113
«ЖерҒӨО» РМК Қарағанды филиалы
100009, Қарағанды қаласы, Пассажирская көшесі, 15
Директор орынбасары
8(7212)47-52-32
kar_09@aisgzk.kz
114
Қарағанды қалалық бөлімі
100009, Қарағанды қаласы, Пассажирская көшесі, 15а
Бөлім басшысы
8(7212)47-56-66
r09142@aisgzk.kz
115
Жезқазған қалалық бөлімі
100600, Жезқазған қаласы, Холмецкий көшесі, 80а
Бөлім басшысы
8(71027)2-10-50
r09109@aisgzk.kz
116
Ұлытау аудандық бөлімі
100600, Жезқазған қаласы, Холмецкий көшесі, 80а
Бөлім басшысы
8(71027)2-10-50
r09109@aisgzk.kz

100
Акжаикское районное отделение
090100, Акжаикский район,
село Чапаево, улица имени Абулхаирхана, 57/а
Руководитель отделения
8(71136)
9-24-62
r08127@aisgzk.kz
101
Бокейординское районное отделение
090200, Бокейординский район,
село Сайхин, улица имени Т. Жарокова, 27
Руководитель отделения
8(71140)
2-18-36,
2-11-96
r08126@aisgzk.kz
102
Бурлинское районное отделение
090300, Бурлинский район,
город Аксай, улица Советская, 60/2
Руководитель отделения
8(71133)
2-19-70
r08114@aisgzk.kz
103
Жангалинское районное отделение
090400, Жангалинскийрайон,
село Жанакала, улица имени 1 Мая, 14
Руководитель отделения
8(71141)
2-24-02
r08115@aisgzk.kz
104
Жанибекское районное отделение
090500, Жанибекский район,
село Жанибек, улица имени Г. Караша, 63
Руководитель отделения
8(71135)
2-20-15
r08116@aisgzk.kz
105
Зеленовское районное отделение
090600, Зеленовский район,
село Переметное, улица имени Ю. Гагарина, 83
Руководитель отделения
8(71130)
2-34-46
r08118@aisgzk.kz
106
Казталовское районное отделение
090700, Казталовский район,
село Казталовка, улица имени Ж. Жабаева, 4
Руководитель отделения
8(71144)
3-11-28
r08119@aisgzk.kz
107
Каратобинское районное отделение
090800, Каратобинский район,
село Каратобе, улица имени Г. Курмангалиева, 19
Руководитель отделения
8(71145)
3-11-71
r08120@aisgzk.kz
108
Сырымское районное отделение
090900, Сырымский район,
село Жымпиты, улица Казахстанская, 8
Руководитель отделения
8(71134)
3-12-98
r08122@aisgzk.kz
109
Таскалинское районное отделение
091000, Таскалинский район,
село Таскала, улица имени Абая, 19А
Руководитель отделения
8(71139)
2-25-09
r08124@aisgzk.kz
110
Теректинское районное отделение
091100, Теректинский район,
село Федоровка, улица Юбилейная, 20
Руководитель отделения
8(71132)
2-30-88
r08125@aisgzk.kz
111
Чингирлауское районное отделение
091200, Чингирлауский район,
село Шыңғырлау, улица имени Тайманова, 93А
Руководитель отделения
8(71137)
3-42-58
r08128@aisgzk.kz
112
Уральское городское отделение
090002, город Уральск,
улица А. Молдагуловой, 22
Руководитель отделения
8(71125)
4-70-43
r08130@aisgzk.kz
Карагандинская область
113
Карагандинский филиал РГП «НПЦзем»
100009, город Караганда,
улица Пассажирская, 15
Заместитель директора
8(7212)
47-52-32
kar_09@aisgzk.kz
114
Карагандинское городское отделение
100009, город Караганда,
улица Пассажирская, 15а
Руководитель отделения
8 (7212)
47-56-66
r09142@aisgzk.kz
115
Жезказганское городское отделение
100600, город Жезказган,
улица Холмецкого, 80а
Руководитель отделения
8(71027)
2-10-50
r09109@aisgzk.kz
116
Улытауское районное отделение
100600, город Жезказган,
улица Холмецкого, 80а
Руководитель отделения
8(71027)
2-10-50
r09109@aisgzk.kz

117
Сәтпаев қалалық бөлімі
100600, Жезқазған қаласы, Холмецкий көшесі, 80а
Бөлім басшысы
8(71027)2-10-50
r09109@aisgzk.kz
118
Теміртау қалалық бөлімі
101400, Теміртау қаласы, Металлургтер көшесі, 12
Бөлім басшысы
8(72139)1-83-57
r09145@aisgzk.kz
119
Абай аудандық бөлімі
100100, Абай ауданы, Абай қаласы, Энгельс көшесі, 37, 24-пәтер
Бөлім басшысы
8(72131)4-66-67
r09134@aisgzk.kz
120
Ақтоғай аудандық бөлімі
100200, Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылы, Ержанов көшесі, 1а
Бөлім басшысы
8(71037)2-15-38
r09102@aisgzk.kz
121
Балқаш қалалық бөлімі
100300, Балқаш қаласы, Уәлиханов көшесі, 5
Бөлім басшысы
8(71036)4-27-26
r09108@aisgzk.kz
122
Бұқар жырау аудандық бөлімі
100400, Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Абылай хан көшесі, 38а
Бөлім басшысы
8(72154)2-20-94
r09140@aisgzk.kz
123
Жаңаарқа аудандық бөлімі
100500, Жаңаарқа ауданы, Атасу кенті, Тәуелсіздік даңғылы, 2
Бөлім басшысы
8(71030)2-82-50
r09104@aisgzk.kz
124
Қарқаралы аудандық бөлімі
100800, Қарқаралы ауданы, Қарқаралы кенті, Бөкейханов көшесі, 40
Бөлім басшысы
8(72146)3-15-08
r09133@aisgzk.kz
125
Қаражал қалалық бөлімі
100700, Қаражал қаласы, Сары Тоқа көшесі, 1
Бөлім басшысы
8(71032)2-66-92
r09110@aisgzk.kz
126
Нұра аудандық бөлімі
100900, Нұра ауданы, Киевка кенті, Д. Қонаев көшесі, 31
Бөлім басшысы
8(72144)2-23-92
r09136@aisgzk.kz
127
Осакаровка аудандық бөлімі
101000, Осакаровка ауданы, Осакаровка кенті, Октябрьская көшесі, 123/1
Бөлім басшысы
8(72149)4-15-74
r09137@aisgzk.kz
128
Приозерск қалалық бөлімі
101100, Приозерск қаласы, Балхашская көшесі, 5
Бөлім басшысы
8(71039)5-39-87
r09111@aisgzk.kz
129
Саран қалалық бөлімі
101200, Саран ауданы, Саран қаласы, Ленин көшесі, 4
Бөлім басшысы
8(72137)2-30-72
r09144@aisgzk.kz
130
Шахтинск қалалық бөлімі
101600, Шахтинск қаласы, Абай даңғылы, 67, 49, 50-пәтер
Бөлім басшысы
8(72156)5-39-80
r09146@aisgzk.kz
131
Шет аудандық бөлімі
101712, Шет ауданы, Ақсу-Аюлы ауылы, Шортанбай жырау көшесі, 28/2
Бөлім басшысы
8(71031)2-23-57
r09107@aisgzk.kz
Қостанай облысы
132
«ЖерҒӨО» РМК Қостанай филиалы
110000, Қостанай қаласы, Амангелді көшесі, 93А
Директор орынбасары
8(7142)54-08-01
kos_12@aisgzk.kz, kos_10@aisgzk.kz
133
Қостанай қалалық бөлімі
110000, Қостанай қаласы, Амангелді көшесі, 93А
Директор орынбасары
8(7142)54-08-01
kos_12@aisgzk.kz, kos_10@aisgzk.kz
134
Алтынсарин аудандық бөлімі
110101, Алтынсарин ауданы, Обаған ауылы, Ленин көшесі, 4
Бөлім басшысы
8(71445)3-42-84
r12178@aisgzk.kz

117
Сатпаевское городское отделение
100600, город Жезказган,
улица Холмецкого, 80а
Руководитель отделения
8(71027)
2-10-50
r09109@aisgzk.kz
118
Темиртауское городское отделение
101400, город Темиртау,
улица Металлургов, 12
Руководитель отделения
8(72139)
1-83-57
r09145@aisgzk.kz
119
Абайское районное отделение
100100, Абайский район,
город Абай, Улица Энгельса, 37, квартира 24
Руководитель отделения
8(72131)
4-66-67
r09134@aisgzk.kz
120
Актогайское районное отделение
100200, Актогаский район,
село Актогай, улица Ержанова, 1а
Руководитель отделения
8(71037)
2-15-38
r09102@aisgzk.kz
121
Балхашское городское отделение
100300, город Балхаш, улица Ш. Уалиханова, 5
Руководитель отделения
8(71036)
4-27-26
r09108@aisgzk.kz
122
Бухар-Жырауское районное отделение
100400, Бухар-Жырауский район,
поселок Ботакара, улица Аблай хана, 38а
Руководитель отделения
8(72154)
2-20-94
r09140@aisgzk.kz
123
Жанааркинское районное отделение
100500, Жанааркинский район,
поселок Атасу, проспект Тауелсыздык, 2
Руководитель отделения
8(71030)
2-82-50
r09104@aisgzk.kz
124
Каркаралинское районное отделение
100800, Каркаралинский район,
город Каркаралинск, улица Бокейханова, 40
Руководитель отделения
8(72146)
3-15-08
r09133@aisgzk.kz
125
Каражалское городское отделение
100700, город Каражал,
улица Сары Тока, 1
Руководитель отделения
8(71032)
2-66-92
r09110@aisgzk.kz
126
Нуринское районное отделение
100900, Нуринский район,
поселок Киевка, улица Д. Кунаева, 31
Руководитель отделения
8(72144)
2-23-92
r09136@aisgzk.kz
127
Осакаровское районное отделение
101000, Осакаровский район,
поселок Осакаровка, улица Октябрьская,123/1
Руководитель отделения
8(72149)
4-15-74
r09137@aisgzk.kz
128
Приозерское городское отделение
101100, город Приозерск,
улица Балхашская, 5
Руководитель отделения
8(71039)
5-39-87
r09111@aisgzk.kz
129
Саранское городское отделение
101200, Саранский район,
город Сарань, улица Ленина, 4
Руководитель отделения
8(72137)
2-30-72
r09144@aisgzk.kz
130
Шахтинское городское отделение
101600, город Шахтинск,
проспект Абая, 67, квартира 49,50
Руководитель отделения
8(72156)
5-39-80
r09146@aisgzk.kz
131
Шетское районное отделение
101712, Шетский район
село Аксу-Аюлы, улица Шортанбая, 28/2
Руководитель отделения
8(71031)
2-23-57
r09107@aisgzk.kz
Костанайская область
132
Костанайский филиал РГП «НПЦзем»
110000, город Костанай,
улица Амангельды, 93А
Заместитель директора
8(7142)
54-08-01
kos_12@aisgzk.kz, kos_10@aisgzk.kz
133
Костанайское городское отделение
110000, город Костанай,
улица Амангельды, 93А
Заместитель директора
8(7142)
54-08-01
kos_12@aisgzk.kz, kos_10@aisgzk.kz
134
Алтынсаринское районное отделение
110101, Алтынсаринский район,
село Убаганское, улица Ленина, 4
Руководитель отделения
8(71445)
3-42-84
r12178@aisgzk.kz

135
Амангелді аудандық бөлімі
110200, Амангелді ауданы, Амангелді ауылы, Майлин көшесі, 14
Бөлім басшысы
8(71440)2-19-73
r12272@aisgzk.kz
136
Арқалық аудандық бөлімі
110300, Арқалық қаласы, Абай даңғылы, 43
Бөлім басшысы
8(71430)7-01-14
r12282@aisgzk.kz
137
Әулиекөл аудандық бөлімі
110400, Әулиекөл ауданы, Әулиекөл ауылы, Целинный көшесі, 7
Бөлім басшысы
8(71453)2-11-86
r12188@aisgzk.kz
138
Денисов аудандық бөлімі
110500, Денисов ауданы, Денисов ауылы, 50 лет Октября көшесі, 29
Бөлім басшысы
8(71434)2-12-61
r12187@aisgzk.kz
139
Жангелді аудандық бөлімі
110600, Жангелді ауданы, Торғай ауылы, Алтынсарин көшесі, 4
Бөлім басшысы
8(71439)2-16-32
r121276@aisgzk.kz
140
Жітіқара аудандық бөлімі
110700, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы, 6-шағын аудан, 55-үй, 205-кабинет
Бөлім басшысы
8(71435)2-65-93
r12192@aisgzk.kz
141
Қамысты аудандық бөлімі
110800, Қамысты ауданы, Қамысты ауылы, Ленин көшесі, 22
Бөлім басшысы
8(71437)2-20-23
r12180@aisgzk.kz
142
Қарабалық аудандық бөлімі
110900, Қарабалық ауданы, Қарабалық кенті, Ленин көшесі, 16, 3-кабинет
Бөлім басшысы
8(71441)3-36-51
r12182@aisgzk.kz
143
Қарасу аудандық бөлімі
111000, Қарасу ауданы, Қарасу ауылы, Исаков көшесі, 66
Бөлім басшысы
8(71452)2-21-25
r12181@aisgzk.kz
144
Қостанай аудандық бөлімі
110010, Қостанай ауданы, Затобол кенті, Терешков көшесі, 13
Бөлім басшысы
8(71455)2-23-34
r12183@aisgzk.kz
145
Лисаковск қалалық бөлімі
111200, Лисаковск қаласы, 2-шағын аудан, 13а
Бөлім басшысы
8(71433)3-21-42
r12184@aisgzk.kz
146
Меңдіқара аудандық бөлімі
111300, Меңдіқара ауданы, Боровское ауылы, Летунов көшесі, 1
Бөлім басшысы
8(71443)2-11-58
r12185@aisgzk.kz
147
Наурызым аудандық бөлімі
111400, Наурызым ауданы, Қарамеңді ауылы, Шаяхметов көшесі, 4
Бөлім басшысы
8(71454)2-16-87
r12186@aisgzk.kz
148
Рудный қалалық бөлімі
111500, Рудный қаласы, Космонавтар даңғылы, 12
Бөлім басшысы
8(71431)4-80-24
r12195@aisgzk.kz
149
Сарыкөл аудандық бөлімі
111600, Сарыкөл ауданы, Сарыкөл кенті, Ленин көшесі, 67
Бөлім басшысы
8(71451)2-27-06
r12190@aisgzk.kz
150
Таран аудандық бөлімі
111700, Таран ауданы, Таран ауылы, Калинин көшесі, 72
Бөлім басшысы
8(71436)3-63-42
r12189@aisgzk.kz
151
Ұзынкөл аудандық бөлімі
111800, Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл ауылы, Абылай хан көшесі, 38
Бөлім басшысы
8(71444)2-44-83
r12184@aisgzk.kz

135
Амангельдинское районное отделение
110200, Амангельдинский район,
село Амангельды, улица Б. Майлина, 14
Руководитель отделения
8(71440)
2-19-73
r12272@aisgzk.kz
136
Аркалыкское районное отделение
110300, город Аркалык,
улица Абая, 43
Руководитель отделения
8(71430)
7-01-14
r12282@aisgzk.kz
137
Аулиекольское районное отделение
110400, Аулиекольский район,
село Аулиеколь, улица Целинная, 7
Руководитель отделения
8(71453)
2-11-86
r12188@aisgzk.kz
138
Денисовское районное отделение
110500, Денисовский район,
село Денисовка, улица 50 лет Октября, 29
Руководитель отделения
8(71434)
2-12-61
r12187@aisgzk.kz
139
Жангельдинское районное отделение
110600, Жангельдинский район,
село Торгай, улица И. Алтынсарина, 4
Руководитель отделения
8(71439)
2-16-32
r121276@aisgzk.kz
140
Житикаринское районное отделение
110700, Житикаринский район,
город Житикара, 6 микрорайон, дом 55, кабинет 205
Руководитель отделения
8(71435)
2-65-93
r12192@aisgzk.kz
141
Камыстинское районное отделение
110800, Камыстинский район,
село Камысты, улица Ленина, 22
Руководитель отделения
8(71437)
2-20-23
r12180@aisgzk.kz
142
Карабалыкское районное отделение
110900, Карабалыкский район,
поселок Карабалык, улица Ленина, 16, кабинет 3
Руководитель отделения
8(71441)
3-36-51
r12182@aisgzk.kz
143
Карасуское районное отделение
111000, Карасуский район,
село Карасу, улица А. Исакова, 66
Руководитель отделения
8(71452)
2-21-25
r12181@aisgzk.kz
144
Костанайское районное отделение
110010, Костанайский район,
поселок Затобольск, улица  В. Терешковой, 13
Руководитель отделения
8(71455)
2-23-34
r12183@aisgzk.kz
145
Лисаковское городское отделение
111200, город Лисаковск,
2 микрорайон, 13а
Руководитель отделения
8(71433)
3-21-42
r12184@aisgzk.kz
146
Мендыкаринское районное отделение
111300, Мендыкаринский район,
село Боровское, улица Летунова, 1
Руководитель отделения
8(71443)
2-11-58
r12185@aisgzk.kz
147
Наурзумское районное отделение
111400, Наурзумский район,
село Караменды, улица Шаяхметова, 4
Руководитель отделения
8(71454)
2-16-87
r12186@aisgzk.kz
148
Рудненское городское отделение
111500, город Рудный,
улица Космонавтов, 12
Руководитель отделения
8(71431)
4-80-24
r12195@aisgzk.kz
149
Сарыкольское районное отделение
111600, Сарыколский район, поселок Сарыколь, улица Ленина, 67
Руководитель отделения
8(71451)
2-27-06
r12190@aisgzk.kz
150
Тарановское районное отделение
111700, Тарановский район,
село Тарановское, улица Калинина, 72
Руководитель отделения
8(71436)
3-63-42
r12189@aisgzk.kz
151
Узункольское районное отделение
111800, Узункольский район,
село Узунколь, улица Аблай хана, 38
Руководитель отделения
8(71444)
2-44-83
r12184@aisgzk.kz

152
Федоров аудандық бөлімі
111900, Федоров ауданы, Федоров ауылы, Красноармейский көшесі, 53
Бөлім басшысы
8(71442)2-22-34
r12191@aisgzk.kz
Қызылорда облысы
153
«ЖерҒӨО» РМК Қызылорда филиалы
120008, Қызылорда қаласы, Абай Құнанбаев даңғылы, 48
Директор орынбасары
8(7242)23-44-35
priem_10@aisgzk.kz
154
Арал аудандық бөлімі
120100, Арал ауданы, Арал қаласы, Мектеп көшесі, 35
Бөлім басшысы
8(72433)2-45-41
r10147@aisgzk.kz
155
Қазалы аудандық бөлімі
120400, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Жанқожа батыр көшесі, 11
Бөлім басшысы
8(72438)2-38-21
r10150@aisgzk.kz
156
Қармақшы аудандық бөлімі
120500, Қармақшы ауданы, Жосалы кенті, Абай көшесі, 95
Бөлім басшысы
8(72437)2-29-29
r10151@aisgzk.kz
157
Жалағаш аудандық бөлімі
120200, Жалағаш ауданы, Жалағаш кенті, М. Мырзалиев көшесі, 22
Бөлім басшысы
8(72431)3-11-64
r10148@aisgzk.kz
158
Жаңақорған аудандық бөлімі
120300, Жаңақорған ауданы, Жаңақорған кенті, М. Көкенов көшесі, 31
Бөлім басшысы
8(72435)2-11-49
r10149@aisgzk.kz
159
Сырдария аудандық бөлімі
120600, Сырдария ауданы, Тереңөзек кенті, Ж. Жабаев көшесі, 10
Бөлім басшысы
8(72436)2-15-94
r10153@aisgzk.kz
160
Шиелі аудандық бөлімі
120700, Шиелі ауданы, Шиелі кенті, М. Шоқай көшесі, 10
Бөлім басшысы
8(72432)4-25-86
r10154@aisgzk.kz
161
Қызылорда қалалық бөлімі
120008, Қызылорда қаласы, Абай Құнанбаев даңғылы, 25А
Бөлім басшысы
8(7242)23-44-35
priem_10@aisgzk.kz
Маңғыстау облысы
162
«ЖерҒӨО» РМК Маңғыстау филиалы
130000, Ақтау қаласы, 23-шағын аудан, 103
Директор орынбасары
8(7292)33-90-70
man_13@aisgzk.kz
163
Ақтау қалалық бөлімі
130000, Ақтау қаласы, 23-шағын аудан, 103
Директор орынбасары
8(7292)33-90-70
man_13@aisgzk.kz
164
Қарақия аудандық бөлімі
130100, Қарақия ауданы, Кұрық ауылы, Досан батыр көшесі, 3
Бөлім басшысы
8(72937)2-20-92
r13197@aisgzk.kz
165
Бейнеу аудандық бөлімі
130100, Бейнеу ауданы, Бейнеу ауылы, Төремұрат көшесі
Бөлім басшысы
8(72932)5-09-51
r13196@aisgzk.kz
166
Маңғыстау аудандық бөлімі
130100, Маңғыстау ауданы, Шетпе ауылы, Орталық қөшесі, № 1
Бөлім басшысы
8(72931)2-15-11
r13198@aisgzk.kz
167
Түпқараған аудандық бөлімі
130100, Түпқараған ауданы, Форт-Шевченко қаласы, Өргенішбайұлы көшесі, 14/2
Бөлім басшысы
8(72938)2-23-99
r13199@aisgzk.kz
168
Жаңаөзен қалалық бөлімі
130100, Жаңаөзен қаласы, Шаңырақ шағын ауданы, Мичурин көшесі, 8-барак
Бөлім басшысы
8(72934)3-21-20
r13201@aisgzk.kz

152
Федоровское районное отделение
111900, Федоровский район,
село Федоровка, улица Красноармейская, 53
Руководитель отделения
8(71442)
2-22-34
r12191@aisgzk.kz
Кызылординская область
153
Кызылординский филиал РГП «НПЦзем»
120008, город Кызылорда,
проспект Абая Кунанбаева, 48
Заместитель директора
8(7242)
23-44-35
priem_10@aisgzk.
Kz
154
Аральское районное отделение
120100, Аральский район,
город Аральск, улица Школьная, 35
Руководитель отделения
8(72433)
2-45-41
r10147@aisgzk.kz
155
Казалинское районное отделение
120400, Казалинский район,
село Айтеке би, улица Жанкожа батыр, 11
Руководитель отделения
8(72438)
2-38-21
r10150@aisgzk.kz
156
Кармакшинское районное отделение
120500, Кармакшинский район,
поселок Жосалы, улица Абая, 95
Руководитель отделения
8(72437)
2-29-29
r10151@aisgzk.kz
157
Жалагашское районное отделение
120200, Жалагашский район,
поселок Жалагаш, улица Н. Мырзалиева, 22
Руководитель отделения
8(72431)
3-11-64
r10148@aisgzk.kz
158
Жанакорганское районное отделение
120300, Жанакорганский район,
поселок Жанакорган, улица М. Кокенова, 31
Руководитель отделения
8(72435)
2-11-49
r10149@aisgzk.kz
159
Сырдарьинское районное отделение
120600, Сырдарьинский район,
поселок Теренозек, улица  Ж. Жабаева, 10
Руководитель отделения
8(72436)
2-15-94
r10153@aisgzk.kz
160
Шиелийское районное отделение
120700, Шиелийский район,
поселок Шиели, улица М. Шокай, 10
Руководитель отделения
8(72432)
4-25-86
r10154@aisgzk.kz
161
Кызылординского городское отделение
120008, город Кызылорда,
проспект Абая Кунанбаева, 25А
Руководитель отделения
8(7242)
23-44-35
priem_10@aisgzk.
kz
Мангистауская область
162
Мангистауский филиал РГП «НПЦзем»
130000, город Актау,
микрорайон 23, 103
Заместитель директора
8(7292)
33-90-70
man_13@aisgzk.kz
163
Актауское городское отделение
130000, город Актау,
микрорайон 23, 103
Заместитель директора
8(7292)
33-90-70
man_13@aisgzk.kz
164
Каракиянское районное отделение
130100, Каракиянский район,
село Курык, ул. Досан Батыра № 3
Руководитель отделения
8(72937)
2-20-92
r13197@aisgzk.kz
165
Бейнеуское районное отделение
130100, Бейнеуский район,
село Бейнеу, ул. Торемурат
Руководитель отделения
8(72932)
2-50-34
r13196@aisgzk.kz
166
Мангистауское районное отделение
130100, Мангистауский район,
село Шетпе, ул. Центральная 1
Руководитель отделения
8(72931)
2-15-11
r13198@aisgzk.kz
167
Тупкараганское районное отделение
130100, Тупкараганский район,
город  Форт-Шевченко, улица Үргенішбайұлы, 14/2
Руководитель отделения
8(72938)
2-23-99
r13199@aisgzk.kz
168
Жанаозенское городское отделение
130100, город Жанаозен,
улица Мичурина, 8
Руководитель отделения
8(72934)
3-21-20
r13201@aisgzk.kz

169
Мұнайлы аудандық бөлімі
130100, Мұнайлы ауданы, Маңғыстау ауылы
Бөлім басшысы
8(7292)34-50-52
r13203@aisgzk.kz
Павлодар облысы
170
«ЖерҒӨО» РМК Павлодар филиалы
140000, Павлодар қаласы, Жеңіс даңғылы, 17
Директор орынбасары
8(7182)32-07-55
pav_14@aisgzk.kz
171
Павлодар қалалық бөлімі
140000, Павлодар қаласы, Жеңіс даңғылы, 17
Бөлім басшысы
8(7182)32-22-91
r14218@aisgzk.kz
172
Екібастұз қалалық бөлімі
141200, Екібастұз қаласы, Екібастұз қаласының 50 жылдығы көшесі, 10
Бөлім басшысы
8(71877)5-43-10
r14219@aisgzk.kz
173
Ақсу қалалық бөлімі
140100, Ақсу қаласы, Пушкин көшесі, 40, 16-пәтер
Бөлім басшысы
8(71837)6-44-14
r14215@aisgzk.kz
174
Курчатов қалалық бөлімі
071100, Курчатов қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 4
Бөлім басшысы
8(71837)6-44-14
r14217@aisgzk.kz
175
Ақтоғай аудандық бөлімі
140200, Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылы, Абай көшесі, 77
Бөлім басшысы
8(71841)2-21-12
r14204@aisgzk.kz
176
Баянауыл аудандық бөлімі
140300, Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылы, Жарылғапберді көшесі, 12
Бөлім басшысы
8(71840)9-23-39
r14205@aisgzk.kz
177
Железинка аудандық бөлімі
140400, Железинка ауданы, Железинка ауылы, Квитков көшесі, 13
Бөлім басшысы
8(71831)2-25-53
r14206@aisgzk.kz
178
Ертіс аудандық бөлімі
140500, Ертіс ауданы, Ертіс ауылы, Бөгенбай көшесі, 110
Бөлім басшысы
8(71832)2-29-27
r14207@aisgzk.kz
179
Қашыр аудандық бөлімі
140600, Қашыр ауданы, Тереңкөл ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 219
Бөлім басшысы
8(71833)2-41-89
r14208@aisgzk.kz
180
Лебяжі аудандық бөлімі
140700, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Баймолдин көшесі, 1
Бөлім басшысы
8(71839)2-16-96
r14209@aisgzk.kz
181
Май аудандық бөлімі
140800, Май ауданы, Көктөбе ауылы, Абылай хан көшесі, 30
Бөлім басшысы
8(71838)9-10-56
r14210@aisgzk.kz
182
Павлодар аудандық бөлімі
140000, Павлодар қаласы, Жеңіс даңғылы, 17
Бөлім басшысы
8(7182)32-48-97
r14211@aisgzk.kz
183
Успен аудандық бөлімі
141000, Успен ауданы, Успенка ауылы, В. Терешков көшесі 3, 2-пәтер
Бөлім басшысы
8(71834)9-14-17
r14212@aisgzk.kz
184
Шарбақты аудандық бөлімі
141100, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, Ленин көшесі, 36
Бөлім басшысы
8(71836)2-33-35
r14213@aisgzk.kz
Солтүстік Қазақстан облысы
185
«ЖерҒӨО» РМК Солтүстік Қазақстан филиалы
150000, Петропавл қаласы, Интернациональная көшесі, 70
Директор орынбасары
8(7152)33-07-30
sek_15@aisgzk.kz
186
Айыртау аудандық бөлімі
150101, Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, Ш. Уәлиханов көшесі, 70
Бөлім басшысы
8(71533)2-02-57
r15157@aisgzk.kz

169
Мунайлинское районное отделение
130100, Мунайлинский район,
село Мангистау
Руководитель отделения
8(7292)
34-50-52
r13203@aisgzk.kz
Павлодарская область
170
Павлодарский филиал РГП «НПЦзем»
140000, город Павлодар,
площадь Победы, 17
Заместитель директора
8(7182)
32-07-55
pav_14@aisgzk.kz
171
Павлодарское городское отделение
140000, город Павлодар,
площадь Победы, 17
Руководитель отделения
8(7182)
32-22-91
r14218@aisgzk.kz
172
Экибастузское городское отделение
141200, город Экибастуз,
улица 50 лет города Экибастузу, 10
Руководитель отделения
8(71877)
5-43-10
r14219@aisgzk.kz
173
Аксуское городское отделение
140100, город Аксу,
улица Пушкина, 40, квартира 16
Руководитель отделения
8(71837)
6-44-14
r14215@aisgzk.kz
174
Курчатовское городское отделение
071100, город Курчатов,
улица Тауелсыздык, 4
Руководитель отделения
8(71837)
6-44-14
r14217@aisgzk.kz
175
Актогайское районное отделение
140200, Актогайский район,
село Актогай, улица Абая, 77
Руководитель отделения
8(71841)
2-21-12
r14204@aisgzk.kz
176
Баянаульское районное отделение
140300, Баянаульский район,
село Баянаул, улица Жарылгапберды, 12
Руководитель отделения
8(71840)
9-23-39
r14205@aisgzk.kz
177
Железинское районное отделение
140400, Железинский район,
село Железинка, улица Квиткова, 13
Руководитель отделения
8(71831)
2-25-53
r14206@aisgzk.kz
178
Иртышское районное отделение
140500, Иртышский район,
село Иртышск, улица Богембая батыра, 110
Руководитель отделения
8(71832)
2-29-27
r14207@aisgzk.kz
179
Качирское районное отделение
140600, Качирский район,
село Теренколь, улица Тауелсыздык, 219
Руководитель отделения
8(71833)
2-41-89
r14208@aisgzk.kz
180
Лебяжинское районное отделение
140700, Лебяжинский район,
село Акку, улица Баймулдина, 1
Руководитель отделения
8(71839)
2-16-96
r14209@aisgzk.kz
181
Майское районное отделение
140800, Майский район,
село Коктобе, улица Абылайхана, 30
Руководитель отделения
8(71838)
9-10-56
r14210@aisgzk.kz
182
Павлодарское районное отделение
140000, город Павлодар,
площадь Победы, 17
Руководитель отделения
8(7182)
32-48-97
r14211@aisgzk.kz
183
Успенское районное отделение
141000, Успенский район, село Успенка,
улица В. Терешковой, 3 квартира 2
Руководитель отделения
8(71834)
9-14-17
r14212@aisgzk.kz
184
Щербактинское районное отделение
141100, Щербактинский район,
село Шарбакты, улица Ленина, 36
Руководитель отделения
8(71836)
2-33-35
r14213@aisgzk.kz
Северо-Казахстанская область
185
Северо-Казахстанский филиал РГП «НПЦзем»
150000, город Петропавловск, улица Интернациональная, 70
Заместитель директора
8(7152)
33-07-30
sek_15@aisgzk.kz
186
Айыртауское районное отделение
150101, Айыртауский район, село Саумалколь, улица Ш. Уалиханова, 70
Руководитель отделения
8(71533)
2-02-57
r15157@aisgzk.kz

187
Ақжар аудандық бөлімі
150200, Ақжар ауданы, Талшық ауылы, Целинная көшесі, 13
Бөлім басшысы
8(71546)2-14-20
r15167@aisgzk.kz
188
Аққайың аудандық бөлімі
150300, Аққайың ауданы, Смирнов ауылы, Народная көшесі, 37
Бөлім басшысы
8(71532)2-23-37
r15229@aisgzk.kz
189
Ғ. Мүсірепов атындағы аудандық бөлімі
150402, Ғ. Мүсірепов атындағы аудан, Новоишимское ауылы, Абылай хан көшесі, 11
Бөлім басшысы
8(71535)2-25-28
r15165@aisgzk.kz
190
Есіл аудандық бөлімі
150506, Есіл ауданы, Явленка ауылы, Ленин көшесі, 4
Бөлім басшысы
8(71543)2-16-51
r15224@aisgzk.kz
191
Жамбыл аудандық бөлімі
150600, Жамбыл ауданы, Пресновка ауылы, Иванов көшесі, 31
Бөлім басшысы
8(71544)2-11-59
r15223@aisgzk.kz
192
Қызылжар аудандық бөлімі
150700, Қызылжар ауданы, Бескөл ауылы, Институтская көшесі, 1
Бөлім басшысы
8(71538)2-20-57
r15220@aisgzk.kz
193
М. Жұмабаев атындағы аудандық бөлімі
150801, М. Жұмабаев атындағы аудан, Булаево қаласы, Целинная көшесі, 1А
Бөлім басшысы
8(71531)2-00-53
r15221@aisgzk.kz
194
Мамлют аудандық бөлімі
150908, Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы, Кұнанбаев көшесі, 5
Бөлім басшысы
8(71541)2-24-87
r15225@aisgzk.kz
195
Тайынша аудандық бөлімі
151007, Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 206
Бөлім басшысы
8(71536)2-18-90
r15175@aisgzk.kz
196
Тимирязев аудандық бөлімі
151110, Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Молодежная көшесі, 31
Бөлім басшысы
8(71537)2-10-89
r15231@aisgzk.kz
197
Уәлиханов аудандық бөлімі
151200, Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл ауылы, Уәлиханов көшесі, 85
Бөлім басшысы
8(71542)2-24-52
r15162@aisgzk.kz
198
Шал ақын аудандық бөлімі
151300, Шал ақын ауданы, Сергеев қаласы, Победа көшесі, 36
Бөлім басшысы
8(71534)2-01-36
r15228@aisgzk.kz
199
Петропавл қалалық бөлімі
150000, Петропавл қаласы, Интернациональная көшесі, 70
Бөлім басшысы
8(7152)33-85-99
sek_15@aisgzk.kz
Оңтүстік Қазақстан облысы
200
«ЖерҒӨО» РМК Оңтүстік Қазақстан филиалы
160011, Шымкент қаласы, М. Дулати көшесі, 3
Директор орынбасары
8(7252)53-05-14
shim01@aisgzk.kz
201
Бәйдібек аудандық бөлімі
160200, Бәйдібек ауданы, Шаян ауылы, Әуезов көшесі, н/ж
Бөлім басшысы
8(72548)2-22-31
r286@aisgzk.kz
202
Арыс қалалық бөлімі
160100, Арыс қаласы, 1-шағын аудан, н/ж
Бөлім басшысы
8(72540)2-22-54
r287@aisgzk.kz
203
Қазығұрт аудандық бөлімі
160300, Қазығұрт ауданы, Қазығұрт ауылы, Тоғаев көшесі, 2
Бөлім басшысы
8(72539)2-26-69
r289@aisgzk.kz

187
Акжарское районное отделение
150200, Акжарский район, село Талшик, улица Целинная, 13
Руководитель отделения
8(71546)
2-14-20
r15167@aisgzk.kz
188
Аккайынское районное отделение
150300, Аккайынский район, село Смирново, улица Народная, 37
Руководитель отделения
8(71532)
2-23-37
r15229@aisgzk.kz
189
Районное отделение имени Габита Мусрепова
150402, район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Абылай-хана, 11
Руководитель отделения
8(71535)
2-25-28
r15165@aisgzk.kz
190
Есильское районное отделение
150506, Есильский район, село Явленка, улица Ленина, 4
Руководитель отделения
8(71543)
2-16-51
r15224@aisgzk.kz
191
Жамбылское районное отделение
150600, Жамбылский район, село Пресновка, улица Иванова, 31
Руководитель отделения
8(71544)
2-11-59
r15223@aisgzk.kz
192
Кызылжарское районное отделение
150700, Кызылжарский район, аул Бесколь, улица Институтская, 1
Руководитель отделения
8(71538)
2-20-57
r15220@aisgzk.kz
193
Районное отделение имени Магжана Жумабаева
150801, район Магжана Жумабаева, город Булаево, улица Целинная, 1А
Руководитель отделения
8(71531)
2-00-53
r15221@aisgzk.kz
194
Мамлютское районное отделение
150908, Мамлютский район, город Мамлютка, улица А. Кунанбаева, 5
Руководитель отделения
8(71541)
2-24-87
r15225@aisgzk.kz
195
Тайыншинское районное отделение
151007, Тайыншинский район, село Тайынша, улица Конституции Казахстана, 206
Руководитель отделения
8(71536)
2-18-90
r15175@aisgzk.kz
196
Тимирязевское районное отделение
151110, Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Молодежная, 31
Руководитель отделения
8(71537)
2-10-89
r15231@aisgzk.kz
197
Уалихановское районное отделение
151200, Уалихановский район, село Кишкенеколь, улица Ш. Уалиханова, 85
Руководитель отделения
8(71542)
2-24-52
r15162@aisgzk.kz
198
Шалакынское районное отделение
151300, район Шал акына, город Сергеевка, улица Победы, 36
Руководитель отделения
8(71534)
2-01-36
r15228@aisgzk.kz
199
Петропавловское городское отделение
150000, город Петропавловск, улица Интернациональная, 70
Руководитель отделения
8(7152)
33-85-99
sek_15@aisgzk.kz
Южно-Казахстанская область
200
Южно-Казахстанский филиал РГП «НПЦзем»
160011, город Шымкент, улица М. Дулати, 3
Заместитель директора
8(7252)
53-05-14
shim01@aisgzk.kz
201
Байдибекское районное отделение
160200, Байдибекский район, село Шаян, улица Ауезова, б/н
Руководитель отделения
8(72548)
2-22-31
r19286@aisgzk.kz
202
Арысское городское отделение
160100, город Арыс, микрорайон1, б/н
Руководитель отделения
8(72540)
2-22-54
r19287@aisgzk.kz
203
Казгуртское районное отделение
160300, Казгуртский район, село Казыгурт, улица Тогаева, 2
Руководитель отделения
8(72539)
2-26-69
r19289@aisgzk.kz

204
Кентау қалалық бөлімі
160400, Кентау қаласы, Панфилов көшесі, 11
Бөлім басшысы
8(72536)3-07-86
r304@aisgzk.kz
205
Мақтаарал аудандық бөлімі
160500, Мақтаарал ауданы, Жетісай қаласы, Яссауи көшесі, 69
Бөлім басшысы
8(72534)6-32-08
r288@aisgzk.kz
206
Ордабасы аудандық бөлімі
160600, Ордабасы ауданы, Темірлан ауылы, Қажымұқан көшесі, 216 А
Бөлім басшысы
8(72530)2-22-82
r293@aisgzk.kz
207
Отырар аудандық бөлімі
160711, Отырар ауданы, Шәуілдір ауылы, Алтанбеков көшесі, 3
Бөлім басшысы
8(72544)2-24-45
r294@aisgzk.kz
208
Созақ аудандық бөлімі
161000, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Жібек жолы көшесі, 69
Бөлім басшысы
8(72546)4-27-54
r297@aisgzk.kz
209
Түлкібас аудандық бөлімі
161300, Түлкібас ауданы, Т. Рысқұлов ауылы, Т. Рысқұлов көшесі, 175
Бөлім басшысы
8(72538)5-15-89
r300@aisgzk.kz
210
Төле би аудандық бөлімі
161100, Төле би ауданы, Леңгір қаласы, Төле би көшесі, 292 Б
Бөлім басшысы
8(72547)6-12-61
r298@aisgzk.kz
211
Шардара аудандық бөлімі
161400, Шардара қаласы, Темірбеков көшесі, н/ж
Бөлім басшысы
8(72535)2-17-26
r301@aisgzk.kz
212
Сарыағаш аудандық бөлімі
160900, Сарыағаш қаласы, Дүйсенбаев көшесі, 4 А
Бөлім басшысы
8(72537)2-53-06
r296@aisgzk.kz
213
Сайрам аудандық бөлімі
160800, Сайрам ауданы, Ақсукент ауылы, Қыстаубай көшесі, н/ж
Бөлім басшысы
8(72531)2-01-77
r295@aisgzk.kz
214
Түркістан қалалық бөлімі
161200, Түркістан қаласы, Бәйдібек көшесі, 18
Бөлім басшысы
8(72533)3-32-60
r307@aisgzk.kz
215
Шымкент қалалық бөлімі
160011, Шымкент қаласы, М. Дулати көшесі, 3
Бөлім басшысы
8(7252)55-00-35
r309@aisgzk.kz
«Жер учаскесіне жеке меншік
құқығына актілерді ресімдеу
және беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің
Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және xалыққа
қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық
мемлекеттік кәсіпорындарының
тізбесі
Р/с
Орталықтардың атауы
(филиалдары, бөлімдері, секторлары)
Орналасқан мекенжайы
Байланыс деректері
1
2
3
4
1
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Астана қаласы, Республика даңғылы, 43 А
8 (7172) 94-99-95
Ақмола облысы
2
Ақмола облысы бойынша филиалы
Көкшетау қаласы, Әуезов көшесі, 189 а
8 (7162) 40-10-76
8 (7162) 40-10-63
3
Көкшетау қалалық бөлімі
Көкшетау қаласы, Біржан сал көшесі, 42

204
Кентауское городское отделение
160400, город Кентау, улица И. Панфилова, 11
Руководитель отделения
8(72536)
3-07-86
r19304@aisgzk.kz
205
Махтааральское районное отделение
160500, Махтааральский район, город Жетысай, улица Яссави, 69
Руководитель отделения
8(72534)
6-32-08
r19288@aisgzk.kz
206
Ордабасинское районное отделение
160600, Ордабасинский район, село Темирлан, улица Кажымукана, 216 А
Руководитель отделения
8(72530)
2-22-82
r19293@aisgzk.kz
207
Отрарское районное отделение
160711, Отрарский район, село Шаульдер, улица Алтынбекова, 3
Руководитель отделения
8(72544)
2-24-45
r19294@aisgzk.kz
208
Сузакское районное отделение
161000, Сузакский район, село Шолаккорган, улица Жибекжолы, 69
Руководитель отделения
8(72546)
4-27-54
r19297@aisgzk.kz
209
Тюлькубасское районное отделение
161300, Тюлькубасский район, село Т. Рыскулова, улица Т. Рыскулова, 175
Руководитель отделения
8(72538)
5-15-89
r19300@aisgzk.kz
210
Толебийское районное отделение
161100 Толебийский район, город Ленгер, улица Толеби, 292 Б
Руководитель отделения
8(72547)
6-12-61
r19298@aisgzk.kz
211
Шардаринское районное отделение
161400, Шардаринский район, город Шардара, улица Темирбекова, б/н
Руководитель отделения
8(72535)
2-17-26
r19301@aisgzk.kz
212
Сарыгашское районное отделение
160900, Сарыагашский район, город Сарыагаш, улица Дуйсебаева, 4 А
Руководитель отделения
8(72537)
2-53-06
r19296@aisgzk.kz
213
Сайрамское районное отделение
160800, Сайрамский район, село Аксукент, улица Кыстаубаева, б/н
Руководитель отделения
8(72531)
2-01-77
r19295@aisgzk.kz
214
Туркестанское городское отделение
161200, город Туркестан, улица Байдибек батыра, 18
Руководитель отделения
8(72533)
3-32-60
r19307@aisgzk.kz
215
Шымкентское городское отделение
160011, город Шымкент, улица М. Дулати, 3
Руководитель отделения
8(7252)
55-00-35
r19309@aisgzk.kz
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
«Оформление и выдача актов на право
частной собственности на земельный участок»
Перечень
Республиканских государственных предприятий
«Центр обслуживания населения» Комитета по контролю
автоматизации государственных услуг и координации
деятельности центров обслуживания населения Министерства
транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
№ п/п
Наименование центров (филиалы, отделы, секторы)
Адрес месторасположения
Контактные данные
1
2
3
4
1
Республиканское государственное предприятие «Центр обслуживания населения»
Город Астана, проспект Республики, 43 А
8 (7172) 94-99-95
Акмолинская область
2
Филиал по Акмолинской области
Город Кокшетау, улица Ауэзова, 189 а
8 (7162) 40-10-76
8 (7162) 40-10-63
3
Отдел города Кокшетау
Город Кокшетау, улица Биржан Сал, 42

8 (7162) 25-00-67
8 (7162) 25-06-21
4
Красный Яр ауылдық бөлімі
Көкшетау қаласы, Красный Яр ауылы, Ленин көшесі, 65
8 (7162) 40-43-27
5
Ақкөл аудандық бөлімі
Ақкөл ауданы, Ақкөл қаласы, Нұрмағамбетов көшесі, 102
8 (71638) 2-09-96
8 (71638) 2-18-49
6
Аршалы аудандық бөлімі
Аршалы ауданы, Аршалы кенті, М. Мәметова көшесі, 19
8 (71644) 2-10-77
8 (71644) 2-28-28
8 (71644) 2-10-77
7
Атбасар аудандық бөлімі
Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Уәлиханов көшесі, 11
8 (71643) 2-45-94
8 (71643) 4-07-22
8 (71643) 4-12-58
8
Астрахан аудандық бөлімі
Астрахан ауданы, Астраханка ауылы, Әл-Фараби көшесі, 44
8 (71641) 2-35-96
8 (71641) 2-21-94
9
Бұланды аудандық бөлімі
Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Сейфуллин көшесі, 18 б
8 (71646) 2-37-20
8 (71646) 2-37-81
10
Бурабай аудандық бөлімі
Бурабай ауданы, Шучинск қаласы, Абылай хан көшесі, 28
8 (71636) 4-29-97
8 (71636) 4-28-91
8 (71636) 4-59-28
11
Егіндікөл аудандық бөлімі
Егіндікөл ауданы, Егіндікөл кенті, Жеңіс көшесі, 7
8 (71642) 2-12-57
12
Ерейментау аудандық бөлімі
Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласы, Мұсабаев көшесі, 15
8 (71633) 2-44-92
13
Еңбекшілдер аудандық бөлімі
Еңбекшілдер ауданы, Степняк қаласы, Сыздықов көшесі, 2 а
8 (71639) 2-22-41
8 (71639) 2-22-42
8 (71639) 2-22-18
14
Есіл аудандық бөлімі
Есіл ауданы, Есіл қаласы, Жеңіс көшесі, 56
8 (71647) 2-22-07
15
Жарқайың аудандық бөлімі
Жарқайың ауданы, Державин қаласы, Ғабдуллин көшесі, 104
8 (71648) 9-00-35
8 (71647) 2-22-05
16
Жақсы аудандық бөлімі
Жақсы ауданы, Жақсы ауылы, Ленин көшесі, 8
8 (71635) 2-17-10
17
Зеренді аудандық бөлімі
Зеренді ауданы, Зеренді ауылы, Бейбітшілік көшесі, 52
8 (71632) 2-00-74
8 (71632) 2-29-43
18
Қорғалжын аудандық бөлімі
Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Абай көшесі, 44 а
8 (71637) 2-17-83
8 (71637) 2-20-36
19
Степногорск қалалық бөлімі
Степногорск қаласы, 4-шағын ауданы, 7
8 (71645) 2-00-40
8 (71645) 2-00-30
20
Сандықтау аудандық бөлімі
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Абылай хан көшесі, 119
8 (71640) 9-26-66
21
Целиноград аудандық бөлімі
Целиноград ауданы, Ақмол ауылы, Гагарин көшесі, 15
8 (71651) 3-12-30
8 (71651) 3-11-98
22
Шортанды аудандық бөлімі
Шортанды ауданы, Шортанды кенті, Безымянный тұйық көшесі, 1
8 (71631) 2-17-97
Ақтөбе облысы
23
Ақтөбе облысы бойынша филиалы
Ақтөбе қаласы, Тургенев көшесі, 109
8 (7132) 56-57-87
24
Ақтөбе қалалық бөлімі
Ақтөбе қаласы, Тургенев қаласы, 109
8 (7132) 57-80-27
25
Қарғалы (Жилянка) ауылдық бөлімі
Ақтөбе қаласы, Қарғалы ауданы, Қарғалы (Жилянка) ауылы, Сәтпаев көшесі, 10
8 (7132) 98-60-06
8 (7132) 98-60-05
26
Алға аудандық бөлімі
Алға ауданы, Алға қаласы, Киров көшесі, 23

8 (7162) 25-00-67
8 (7162) 25-06-21
4
Отдел село Красный Яр
Город Кокшетау, село Красный Яр, улица Ленина, 65
8 (7162) 40-43-27
5
Отдел Аккольского района
Аккольский район, город Акколь, улица Нурмагамбетова, 102
8 (71638) 2-09-96
8 (71638) 2-18-49
6
Отдел Аршалынского района
Аршалынский район, поселок Аршалы, улица М. Маметовой, 19
8 (71644) 2-10-77
8 (71644) 2-28-28
8 (71644) 2-10-77
7
Отдел Атбасарского района
Атбасарский район, город Атбасар, улица Валиханова, 11
8 (71643) 2-45-94
8 (71643) 4-07-22
8 (71643) 4-12-58
8
Отдел Астраханского района
Астраханский район, село Астраханка, улица Аль-Фараби, 44
8 (71641) 2-35-96
8 (71641) 2-21-94
9
Отдел Буландинского района
Буландынский район, город Макинск, улица Сейфуллина, 18 б
8 (71646) 2-37-20
8 (71646) 2-37-81
10
Отдел Бурабайского района
Бурабайский район, город Щучинск, улица Абылай Хана, 28
8 (71636) 4-29-97
8 (71636) 4-28-91
8 (71636) 4-59-28
11
Отдел Егиндыкольского района
Егиндыкольский район, село Егиндыколь, улица Победы, 7
8 (71642) 2-12-57
12
Отдел Ерейментауского района
Ерейментауский район, город Ерейментау, улица Мусабаевад, 15
8 (71633) 2-44-92
13
Отдел Енбекшильдерского района
Енбекшильдерский район, город Степняк, улица Сыздыкова, 2а
8 (71639) 2-22-41
8 (71639) 2-22-42
8 (71639) 2-22-18
14
Отдел Есильского района
Есильский район, город Есиль, улица Победы, 56
8 (71647) 2-22-07
15
Отдел Жаркаинского района
Жаркаинский район, город Державинск, улица Габдуллина, 104
8 (71648) 9-00-35
8 (71647) 2-22-05
16
Отдел Жаксынского района
Жаксынский район, село Жаксы, улица Ленина, 8
8 (71635) 2-17-10
17
Отдел Зерендинского района
Зерендинский район, село Зеренда, улица Мира, 52
8 (71632) 2-00-74
8 (71632) 2-29-43
18
Отдел Коргалжинского района
Коргалжинский район, село Коргалжын, улица Абая, 44а
8 (71637) 2-17-83
8 (71637)
2-20-36
19
Отдел города Степногорск
Город Степногорск, 4 мкр., 7
8 (71645) 2-00-40
8 (71645) 2-00-30
20
Отдел Сандыктауского района
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Абылай-хана, 119
8 (71640) 9-26-66
21
Отдел Целиноградского района
Целиноградский район, село Акмол, улица Гагарина, 15
8 (71651) 3-12-30
8 (71651) 3-11-98
22
Отдел Шортандинского района
Шортандинский район, поселок Шортанды, переулок Безымянный,1
8 (71631) 2-17-97
Актюбинская область
23
Филиал по Актюбинской области
Город Актобе, улица Тургенева, 109
8 (7132) 56-57-87
24
Отдел города Актобе
Город Актобе, улица Тургенева, 109
8 (7132) 57-80-27
25
Отдел села Каргалинское (Жилянка)
Город Актобе, Каргалинский район, село Каргалинское (Жилянка), улица Сатпаева, 10
8 (7132) 98-60-06
8 (7132) 98-60-05
26
Отдел Алгинского района
Алгинский район, город Алга, улица Кирова, 23

8 (71337) 3-20-79
8 (71337) 3-10-96
27
Мәртөк аудандық бөлімі
Мәртөк ауданы, Мәртөк кенті, Байтұрсынов көшесі, 1 «Б»
8 (71331) 22-4-13
8 (71331) 22-1-14
28
Хромтау қалалық бөлімі
Хромтау ауданы, Хромтау қаласы, Абай көшесі, 12
8 (71336) 26-6-33
8 (71336) 26-6-34
29
Қандыағаш аудандық бөлімі
Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы, Молодежный шағын ауданы, 47 Б
8 (71333) 30-2-19
8 (71333) 30-2-18
30
Ембі қалалық бөлімі
Мұғалжар ауданы, Ембі қаласы, Әміров көшесі, 10
8 (71334) 23-9-83
31
Темір аудандық бөлімі
Темір ауданы, Шұбарқұдық кенті, Байғанин көшесі, 15 А
8 (71346) 23-5-83
8 (71334) 23-9-87
32
Қобда аудандық бөлімі
Қобда ауданы, Қобда кенті, Нұрымжанов тұйық көшесі, 2
8 (71341) 22-1-47
8 (71341) 22-1-38
33
Қарғалы ауданының Бадамша ауылдық бөлімі
Қарғалы ауданы, Бадамша ауылы, Әйтеке би көшесі, 27
8 (71342) 23-4-64
8 (71342) 23-4-62
34
Ойыл аудандық бөлімі
Ойыл ауданы, Ойыл ауылы, Көкжар көшесі, 64
8 (71332) 21-1-81
8 (71332) 21-1-82
35
Әйтеке би аудандық бөлімі
Әйтеке би ауданы, Комсомол ауылы, Балдырған көшесі, 10
8 (71339) 22-3-73
8 (71339) 22-3-74
36
Байғанин аудандық бөлімі
Байғанин ауданы, Қарауылкелді ауылы, Барақ батыр көшесі, 41«А»
8 (71345) 23-5-86
8 (71345) 23-5-87
37
Ырғыз аудандық бөлімі
Ырғыз ауданы, Ырғыз ауданы, Жангелдин көшесі, 7
8 (71343) 21-8-28
38
Шалқар аудандық бөлімі
Шалқар ауданы, Шалқар қаласы, Әйтеке би, 63
8 (71335) 23-6-10
8 (71335) 23-6-11
Алматы облысы
39
Алматы облысы бойынша филиалы
Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 67 Б
8 (7282) 24-15-06
8 (7282) 24-41-33
40
Ақсу аудандық бөлімі
Жансүгіров кенті, Қабанбай батыр көшесі, 20
8 (72832) 2-14-51
41
Ақсу аудандық бөлімінің Қапал ауылдық секторы
Қапал ауылы, Алпысбаев көшесі, 3
8 (72841) 2-17-60
42
Алакөл аудандық бөлімі
Үшарал қаласы, 8 наурыз көшесі, 63
8 (72833) 2-35-46
8 (72833) 2-35-48
43
Алакөл аудандық бөлімінің Қабанбай ауылдық секторы
Қабанбай кенті, Абылай хан көшесі, 237
8 (72837) 4-13-85
44
Балқаш аудандық бөлімі
Бақанас ауылы, Бижанов көшесі, 25 «А»
8 (72773) 95-2-22
8 (72773) 9-18-20
45
Еңбекшіқазақ аудандық бөлімі
Есік қаласы, Абай көшесі, 314 А
8 (72775) 4-54-70
8 (72775) 4-54-69
46
Еңбекшіқазақ аудандық бөлімінің Шелек ауылдық секторы
Шелек ауылы, Бижанов көшесі, 100
8 (72775) 2-34-96
8 (72775) 2-34-97
47
Ескелді аудандық бөлімі
Қарабұлақ кенті, Оразбеков көшесі, 52
8 (72836) 3-22-16
48
Жамбыл аудандық бөлімі
Ұзынағаш кенті, Мәжитов көшесі, 1
8 (72770) 2-30-90
49
Іле аудандық бөлімі
Өтеген батыр кенті, Қуат шағын ауданы, Тәуелсіздік көшесі, 25
8 (727) 251-74-46
8 (727) 251-74-47
50
Іле аудандық бөлімінің Боралдай секторы
Боралдай ауылы, Вокзальная көшесі, 6 А

8 (71337) 3-20-79
8 (71337) 3-10-96
27
Отдел Мартукского района
Мартукский район, поселок Мартук, улица Байтурсынова, 1 «Б»
8 (71331) 22-4-13
8 (71331) 22-1-14
28
Отдел города Хромтау
Хромтауский район, город Хромтау, улица Абая, 12
8 (71336) 26-6-33
8 (71336) 26-6-34
29
Отдел Кандыагашского района
Мугалжарский район, город Кандыагаш, микрорайон Молодежный, 47 «В»
8 (71333) 30-2-19
8 (71333) 30-2-18
30
Отдел города Эмба
Мугалжарский район, город Эмба, улица Амирова, 10
8 (71334) 23-9-83
31
Отдел Темирского района
Темирский район, поселок Шубаркудук, улица Байганина, 15 «А»
8 (71346) 23-5-83 8 (71334)
23-9-87
32
Отдел Кобдинского района
Кобдинский район, поселок Кобда, переулок Нурымжанова, 2
8 (71341) 22-1-47
(71341)
22-1-38
33
Отдел Каргалинского района села Бадамша
Каргалинский район, село Бадамша, улица Айтеке-би, 27
8 (71342) 23-4-64
8 (71342) 23-4-62
34
Отдел Уилского района
Уилский район, село Уил, улица Кокжар, 64
8 (71332) 21-1-81
8 (71332) 21-1-82
35
Отдел Айтекебийского района
Айтекебийский район, село Комсомольское, улица Балдырган, 10
8 (71339) 22-3-73
8 (71339) 22-3-74
36
Отдел Байганинского района
Байганинский район, село Карыуылкелди, улица Барак батыра, 41 «А»
8 (71345) 23-5-86
8 (71345) 23-5-87
37
Отдел Иргизского района
Актюбинская область, Иргизский район, село Иргиз, улица Жангельдина, 7
8 (71343) 21-8-28
38
Отдел Шалкарского района
Актюбинская область, Шалкарский район, город Шалкар, улица Айтеке-би, 63
8 (71335) 23-6-10
8 (71335) 23-6-11
Алматинская область
39
Филиал по Алматинской области
Город Талдыкорган, улица Тауелсиздик, 67 Б
8 (7282) 24-15-06
8 (7282) 24-41-33
40
Отдел Аксуского района
Поселок Жансугурова, улица Кабанбай батыра, 20
8 (72832) 2-14-51
41
Сектор села Капал отдела Аксуского района
Село Капал, улица Алпысбаева, 3
8 (72841) 2-17-60
42
Отдел Алакольского района
Город Ушарал, улица 8 марта, 63
8 (72833) 2-35-46
8 (72833) 2-35-48
43
Сектор Кабанбай отдела Алакольского района
Поселок Кабанбай, улица Абылайхана, 237
8 (72837) 4-13-85
44
Отдел Балхашского района
Село Баканас, улица Бижанова, 25 «А»
8 (72773) 95-2-22
8 (72773) 9-18-20
45
Отдел Енбекшиказахского района
Город Есик, улица Абая, 314 А
8 (72775) 4-54-70
8 (72775) 4-54-69
46
Сектор села Шелек отдела Енбекшиказахского района
Село Шелек, улица Бижанова, 100
8 (72775) 2-34-96
8 (72775) 2-34-97
47
Отдел Ескельдинского района
Поселок Карабулак, улица Оразбекова, 52
8 (72836) 3-22-16
48
Отдел Жамбылского района
Поселок Узынагаш, улица Мажитова, 1
8 (72770) 2-30-90
49
Отдел Илийского района
Поселок Отеген батыра, микрорайон Куат, улица Тауелсіздік, 25
8 (727) 251-74-46
8 (727) 251-74-47
50
Сектор Боролдай отдела Илийского района
Село Боролдай, улица Вокзальная, 6 «А»

8 (72738) 7-82-42
51
Іле аудандық бөлімінің Қараой ауылдық секторы
Қараой ауылы, Тыңдала көшесі, 9
8 (7275) 24-88-10
52
Қарасай аудандық бөлімі
Қаскелең қаласы, Жанғозин көшесі, 38
8 (72771) 2-56-86
8 (72771) 2-56-96
53
Қарасай аудандық бөлімінің Тау самалы ауылдық секторы
Тау самалы кенті, Рысқұлов көшесі, 129
8 (727) 391-38-58
54
Қарасай аудандық бөлімінің Шамалған станциясы секторы
Шамалған станциясы, Қонаев көшесі, 1 В
8 (7272) 93-66-33
55
Каратал аудандық бөлімі
Үштөбе қаласы, Абылай хан көшесі, 22
8 (72834) 2-02-07
8 (72834) 2-20-92
56
Кербұлақ аудандық бөлімі
Сарыөзек қаласы, Момышұлы көшесі
8 (72840) 3-25-88
57
Кербұлақ аудандық бөлімінің Қоғалы ауылдық секторы
Қоғалы кенті, Желтоқсан көшесі, 45
8 (72842) 9-10-59
58
Көксу аудандық бөлімі
Бапық би кенті, Измайлов көшесі, 10
8 (72838) 2-16-19
8 (72838) 2-16-18
59
Қапшағай қалалық бөлімі
Қапшағай қаласы, Қонаев көшесі, 41
8 (72772) 4-79-61
8 (72772) 4-79-60
60
Қапшағай аудандық бөлімінің Шеңгелді ауылдық секторы
Шеңгелді ауылы, Сейфуллин көшесі, 34
8 (72772) 7-11-94
61
Сарқант аудандық бөлімі
Сарқант қаласы, Жамбыл көшесі
8 (72839) 2-35-80
8 (72839) 2-37-14
62
Сарқант аудандық бөлімінің Лепсі ауылдық секторы
Лепсі станциясы, Төлебаев көшесі, 1
8 (72843) 2-10-16
63
Райымбек аудандық бөлімі
Кеген ауылы, Момышұлы көшесі
8 (72777) 2-20-84
8 (72777) 2-20-82
64
Райымбек аудандық бөлімінің Нарынқол ауылдық секторы
Нарынқол ауылы, Райымбек көшесі
8 (72779) 2-11-65
65
Панфилов аудандық бөлімі
Жаркент қаласы, Головацкий көшесі
8 (72831) 5-51-11
66
Талғар аудандық бөлімі
Талғар қаласы, Лермонтов көшесі, 53 А
8 (727) 388-11-30
8 (72774) 2-21-43
8 (72774) 2-21-33
67
Талғар аудандық бөлімінің Нұра ауылдық секторы
Нұра ауылы, Школьная көшесі, 10
8 (72774) 5-80-62
68
Талдықорған қалалық бөлімі
Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 67 Б
8 (7282) 24-49-75
8 (7282) 24-40-43
69
Текелі қалалық бөлімі
Текелі қаласы, Октябрьская көшесі, 7
8 (72835) 4-35-38
8 (72835) 4-35-18
70
Ұйғыр аудандық бөлімі
Шонжы ауылы, Қасымбеков көшесі, 35
8 (72778) 2-43-35
8 (72778) 2-43-31
Атырау облысы
71
Атырау облысы бойынша филиалы
Атырау қаласы, Сәтпаев даңғылы, 23
8 (7122) 21-34-67
72
Атырау қалалық бөлімі
Атырау қаласы, Сәтпаев даңғылы, 23
8 (7122) 21-29-42
73
№ 1 Атырау қалалық бөлім
Атырау қаласы, Баймұханов көшесі, 16а
8 (7122) 35-75-05
8 (7122) 35-75-30
74
№ 2 Атырау қалалық бөлім
Атырау қаласы, Балықшы көшесі, Байжігітов көшесі, 80а
8 (7122) 24-34-90
8 (7122) 24-37-89
75
Индер аудандық бөлімі
Индер ауданы, Индербор кенті, Мендіғалиев көшесі, 30
8 (71234) 2-12-96
8 (71234) 2-18-38
76
Махамбет аудандық бөлімі
Махамбет ауданы, Махамбет ауылы, Абай көшесі, 10

8 (72738) 7-82-42
51
Сектор села Караой отдела Илийского района
Село Караой, улица Тындала, 9
8 (7275) 24-88-10
52
Отдел Карасайского района
Город Каскелен, улица Жангозина, 38
8 (72771) 2-56-86
8 (72771) 2-56-96
53
Сектор села Тау-Самалы отдела Карасайского района
Поселок Тау Самалы, улица Рыскулова, 129
8 (727) 391-38-58
54
Сектор станции Шамалган отдела Карасайского района
Станция Шамалган, улица Конаева, 1 «В»
8 (7272) 93-66-33
55
Отдел Караталского района
Город Уштобе, улица Абылай хана, 22
8 (72834) 2-02-07
8 (72834) 2-20-92
56
Отдел Кербулакского района
Город Сарыөзек, улица Момышұлы
8 (72840) 3-25-88
57
Сектор села Когалы отдела Кербулакского района
Поселок Когалы, улица Желтоксан, 45
8 (72842) 9-10-59
58
Отдел Коксуского района
Поселок Балпык би, улица Измайлова, 10
8 (72838) 2-16-19
8 (72838) 2-16-18
59
Отдел города Капчагай
Город Капшагай, улица Кунаева, 41
8 (72772) 4-79-61
8 (72772) 4-79-60
60
Сектор Шенгелди отдела Капчагайского района
Село Шенгельды, улица Сейфуллина, 34
8 (72772) 7-11-94
61
Отдел Саркандского района
Город Саркан, улица Жамбыла
8 (72839) 2-35-80
8 (72839) 2-37-14
62
Сектор Лепсы отдела Саркандского района
Станция Лепсы, улица Толебаева, 1
8 (72843) 2-10-16
63
Отдел Райымбекского района
Село Кеген, улица Момышұлы
8 (72777) 2-20-84
8 (72777) 2-20-82
8 (72777) 2-18-78
64
Сектор села Нарынкол отдела Райымбекского района
Село Нарынкол, улица Райымбека
8 (72779) 2-11-65
65
Отдел Панфиловского района
Город Жаркент, улица Головацкого
8 (72831) 5-51-11
66
Отдел Талгарского района
Город Талгар, улица Лермонтова, 53 «А»
8 (727) 388-11-30
8 (72774) 2-21-43
8 (72774) 2-21-33
67
Сектор села Нура отдела Талгарского района
Село Нура, улица Школьная, 10
8 (72774) 5-80-62
68
Отдел города Талдыкорган
Город Талдыкорган, улица Тауелсыздык, 67 Б
8 (7282) 24-49-75
8 (7282) 24-40-43
69
Отдел города Текели
Город Текели, улица Октябрьская, 7
8 (72835) 4-35-38
8 (72835) 4-35-18
70
Отдел Уйгурского района
Село Чунджа, улица Касымбекова, 35
8 (72778) 2-43-35
8 (72778) 2-43-31
8 (72778) 2-43-32
Атырауская область
71
Филиал по Атырауской области
Город Атырау, проспект Сатпаева, 23
8 (7122) 21-34-67
72
Отдел города Атырау
Город Атырау, проспект Сатпаева, 23
8 (7122) 21-29-42
73
Отдел № 1 города Атырау
Город Атырау, улица Баймуханова, 16а
8 (7122) 35-75-05
8 (7122) 35-75-30
74
Отдел № 2 города Атырау
Город Атырау, Балыкшы, улица Байжигитова, 80а
8 (7122) 24-34-90
8 (7122) 24-37-89
75
Отдел Индерского района
Атырауская область, Индерский район, поселок Индерборский, улица Мендыгалиева, 30
8 (71234) 2-12-96
8 (71234) 2-18-38
76
Отдел Махамбетского района
Атырауская область, Махамбетский район, село Махамбет, улица Абая, 10

8 (71236) 2-24-96
8 (71236) 2-15-25
77
Қызылқоға аудандық бөлімі
Қызылқоға ауданы, Миялы ауылы, Абай көшесі, 1
8 (71238) 2-20-46
8 (71238) 2-20-27
78
Жылыой аудандық бөлімі
Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Бейбітшілік көшесі, 8
8 (71237) 5-03-54
8 (71237) 5-01-28
79
Құрманғазы аудандық бөлімі
Құрманғазы ауданы, Ганюшкино ауылы, Есболаев көшесі, 66 а
8 (71233) 2-05-13
8 (71233) 2-07-14
80
Мақат аудандық бөлімі
Мақат ауданы, Мақат кенті, Центральная көшесі, 2
8 (71239) 3-22-97
8 (71239) 3-22-96
81
Исатай аудандық бөлімі
Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Егеменді Қазақстан көшесі, 9
8 (71231) 2-16-70
8 (71231) 2-16-69
Шығыс Қазақстан облысы
82
Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалы
Өскемен қаласы, Белинский көшесі, 37а
8 (7232) 78-42-36
8 (7232) 28-94-67
83
№ 1 Өскемен қалалық бөлімі
Өскемен қаласы, Сәтпаев даңғылы, 20/1
8 (7232) 60-39-22
84
№ 2 Өскемен қалалық бөлімі
Өскемен қаласы, Қазақстан көшесі, 99/1
8 (7232) 57-83-88
8 (7232) 22-81-37
85
Глубокое аудандық бөлімі
Глубокое ауданы, Глубокое кенті, Попович көшесі, 22
8 (72331) 2-23-35
86
Зайсан қалалық бөлімі
Зайсан қаласы, Жангелдин көшесі, 52 а
8 (72340) 2-67-81
87
Зырян аудандық бөлімі
Зырян қаласы, Стаханов көшесі, 39
8 (72335) 6-02-39
88
Катон-Қарағай аудан бөлімі
Катон-Қарағай ауданы, Үлкен Нарын ауылы, Абылай хан, 96
8 (72341) 2-23-60
89
Күршім аудандық бөлімі
Күршім ауданы, Күршім ауылы, Момышұлы көшесі, 77
8 (72339) 2-13-10
90
Риддер қалалық бөлімі
Риддер қаласы, Семей көшесі, 12
8 (72336) 4-62-62
91
Тарбағатай аудандық бөлімі
Тарбағатай ауылы, Ақсуат ауылы, Абылай хан көшесі, 23
8 (72346) 2-24-96
92
Ұлан ауданы бөлімі
Ұлан ауданы, Молодежный кенті, 9
8 (72338) 2-78-96
93
Шемонаиха қалалық бөлімі
Шемонаиха қаласы, 3-шағын аудан, 12
8 (72332) 3-41-00
94
№ 1 Семей қалалық бөлімі
Семей қаласы, 408-орам, 21
8 (7222) 33-57-97
8 (7222) 33-55-93
95
№ 2 Семей қалалық бөлімі
Семей қаласы, Найманбаев көшесі, 161 А
8 (7222) 52-69-29
96
Абай аудандық бөлімі
Абай ауданы, Қарауыл ауылы, Құнанбаев көшесі, 12
8 (72252) 2-22-64
97
Аягөз аудандық бөлімі
Аягөз қаласы, Дүйсенов көшесі, 84
8 (72237) 5-24-32
98
Бесқарағай аудандық бөлімі
Бесқарағай ауданы, Бесқарағай ауылы, Пушкин көшесі, 2А
8 (72236) 9-06-30
99
Бородулиха аудандық бөлімі
Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы, Молодежная көшесі, 25
8 (72351) 2-20-48

8 (71236) 2-24-96
8 (71236) 2-15-25
77
Отдел Кызылкогинского района
Атырауская область, Кызылкугинский район, село Миялы, улица Абая, 1
8 (71238) 2-20-46
8 (71238) 2-20-27
78
Отдел Жылыойского района
Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица Бейбитшилик, 8
8 (71237) 5-03-54
8 (71237) 5-01-28
79
Отдел Курмангазинского района
Атырауская область, Курмангазинский район, село Ганюшкино, улица Есболаев, 66а
8 (71233) 2-05-13
8 (71233) 2-07-14
80
Отдел Макатского района
Атырауская область, Макатский район, поселок Макат, улица Центральная, 2
8 (71239) 3-22-97
8 (71239) 3-22-96
81
Отдел Исатайского района
Атырауская область, Исатайский район, село Аккыстау, улица Егеменды Казахстан, 9
8 (71231) 2-16-70
8 (71231) 2-16-69
Восточно-Казахстанская область
82
Филиал по Восточно-Казахстанской области
Город Усть-Каменогорск, улица Белинского, 37 а
8 (7232) 78-42-36
8 (7232) 28-94-67
83
Отдел № 1 города Усть-Каменогорск
Город Усть-Каменогорск, проспект Сатпаева, 20/1
8 (7232) 60-39-22
84
Отдел № 2 города Усть-Каменогорск
Город Усть-Каменогорск, улица Казахстан, 99/1
8 (7232) 57-83-88
8 (7232) 22-81-37
85
Отдел Глубоковского района
Глубоковский район, поселок Глубокое, улица Поповича, 22
8 (72331) 2-23-35
86
Отдел Зайсанского района
Зайсанский район, город Зайсан, улица Жангельдина, 52а
8 (72340) 2-67-81
87
Отдел Зыряновского района
Зыряновский район, город Зыряновск, улица Стахановская, 39
8 (72335) 6-02-39
88
Отдел Катон-Карагайского района
Катон-Карагайский район, село Улкен-Нарын, улица Абылайхана, 96
8 (72341) 2-23-60
89
Отдел Курчумского района
Курчумский район, село Курчум, улица Б. Момышулы, 77
8 (72339) 2-13-10
90
Отдел города Риддер
Город Риддер, улица Семипалатинская, 12
8 (72336) 4-62-62
91
Отдел Тарбагатайского района
Тарбагатайский район, село Аксуат, улица Абылайхана, 23
8 (72346) 2-24-96
92
Отдел Уланского района
Уланский район, поселок Молодежный дом, 9
8 (72338) 2-78-96
93
Отдел Шемонаихинского района
Шемонаихинский район, город Шемонайха, микрорайон 3, № 12
8 (72332) 3-41-00
94
Отдел № 1 горола Семей
Город Семей, 408 квартал, 21
8 (7222) 33-57-97
8 (7222) 33-55-93
95
Отдел № 2 города Семей
Город Семей, улица Найманбаева, 161 А
8 (7222) 52-69-29
96
Отдел Абайского района
Абайский район, село Карауыл, улица Кунанбаева, 12
8 (72252) 2-22-64
97
Отдел Аягозского района
Аягозский район, город Аягоз, улица Дуйсенова, 84
8 (72237) 5-24-32
98
Отдел Бескарагайского района
Бескарагайский район, село Бескарагай, улица Пушкина, 2А
8 (72236) 9-06-30
99
Отдел Бородулихинского района
Бородулихинский район, село Бородулиха, улица Молодежная, 25
8 (72351) 2-20-48

100
Жарма аудандық бөлімі
Жарма ауданы, Қалбатау ауылы, Достық көшесі, 98
8 (72347) 6-54-00
101
Курчатов қалалық бөлімі
Курчатов қаласы, Абай көшесі, 12
8 (72251) 2-21-66
102
Көкпекті аудандық бөлімі
Көкпекті ауданы, Көкпекті ауылы, Шериаздан көшесі, 38
8 (72348) 2-21-71
103
Үржар аудандық бөлімі
Үржар ауданы, Үржар ауылы, Абылай хан көшесі, 116
8 (72230) 2-19-85
Жамбыл облысы
104
Жамбыл облысы бойынша филиалы
Тараз қаласы, Абай даңғылы, 232
8 (7262) 56-90-01
8 (7262) 46-00-28
105
Тараз қалалық бөлімі
Тараз қаласы, К. Қойгелді көшесі, № 158 а
8 (7262) 43-84-21
106
№ 1 Тараз қалалық бөлімі
Тараз қаласы, Сәтпаев көшесі, 1 б
8 (7262) 56-90-27
107
№ 2 Тараз қалалық бөлімі
Тараз қаласы, Талас шағын ауданы, 2
8 (72622) 6-17-78
108
№ 3 Тараз қалалық бөлімі
Тараз қаласы, Абай даңғылы, 232
8 (7262) 56-90-04
109
Байзақ аудандық бөлімі
Сарыкемер ауылы, Медеуов көшесі, 33
8 (72637) 2-28-04
110
Жамбыл аудандық бөлімі
Аса ауылы, Абай көшесі, 127
8 (72633) 2-11-99
111
Жуалы аудандық бөлімі
Б. Момышұлы ауылы, Сауранбекұлы көшесі, 49
8 (72635) 5-02-46
112
Қордай аудандық бөлімі
Қордай ауылы, Домалақ ана көшесі, 215
8 (72636) 2-13-52
113
Меркі аудандық бөлімі
Меркі ауылы, Исмайылов көшесі, 232
8 (72632) 4-42-54
114
Мойынқұм аудандық бөлімі
Мойынқұм ауылы, Рысқұлбеков көшесі, 215
8 (72642) 2-47-93
115
Сарысу аудандық бөлімі
Жаңатас қаласы, Жібек жолы көшесі, 1
8 (72634) 6-33-00
116
Талас аудандық бөлімі
Қаратау қаласы, Молдағұлова көшесі, 51

100
Отдел Жарминского района
Жарминский район, село Калбатау, улица Достык, 98
8 (72347) 6-54-00
101
Отдел города Курчатов
Курчатовский район, город Курчатов, улица Абая, 12
8 (72251) 2-21-66
102
Отдел Кокпектинского района
Кокпектинский район, село Кокпекты, улица Шериаздана, 38
8 (72348) 2-21-71
103
Отдел Урджарского района
Урджарский район, село Урджар, улица Абылайхана, 116
8 (72230) 2-19-85
Жамбылская область
104
Филиал по Жамбылской области
Город Тараз, проспект Абая, 232
8 (7262) 56-90-01
8 (7262) 46-00-28
105
Отдел города Тараз
Город Тараз, улица К. Койгелды, 158 «а»
8 (7262) 43-84-21
106
Отдел № 1 города Тараз
Город Тараз, улица Сатпаева, 1 «б»
8 (7262) 56-90-27
107
Отдел № 2 города Тараз
Город Тараз, микрорайон Талас, 2
8 (72622) 6-17-78
108
Отдел № 3 города Тараз
Город Тараз, проспект Абая, 232
8 (7262) 56-90-04
109
Отдел Байзакского района
Село Сарыкемер, улица Медеуова, 33
8 (72637) 2-28-04
110
Отдел Жамбылского района
Село Аса, улица Абая, 127
8 (72633) 2-11-99
111
Отдел Жуалынского района
Село Б. Момышулы, улица Сауранбекулы, 49
8 (72635) 5-02-46
112
Отдел Кордайского района
Село Кордай, улица Домалак ана, 215
8 (72636) 2-13-52
113
Отдел Меркенского района
Село Мерке, улица Исмаилова, 232
8 (72632) 4-42-54
114
Отдел Мойынкумского района
Село Мойынкум, улица Рыскулбекова, 215
8 (72642) 2-47-93
115
Отдел Сарысуского района
Город Жанатас, улица Жибек жолы, 1
8 (72634) 6-33-00
116
Отдел Таласского района
Город Каратау, улица Молдагулова, 51

8-711-43-91-316
Қарағанды облысы
137
Қарағанды облысы бойынша филиалы
Қарағанды қаласы, Чкалов көшесі, 7
8 (7212) 41-63-10
138
№ 1 Қарағанды қалалық бөлімі
Қарағанды қаласы, Ержанов көшесі, 47/3
8 (7212) 33-13-10
139
№ 2 Қарағанды қалалық бөлімі
Қарағанды қаласы, Чкалов көшесі, 7
8 (7212) 41-03-92
140
№ 3 Қарағанды қалалық бөлімі
Қарағанды қаласы, Мұқанов көшесі, 5
8 (7212) 77-26-57
141
№ 4 Қарағанды қалалық бөлімі
Қарағанды қаласы, Архитектурная көшесі, 8
8 (7212) 45-71-01
142
№ 5 Қарағанды қалалық бөлімі
Қарағанды қаласы, 21-шағын аудан, 6/7
8 (7212) 32-92-51
143
№ 6 Қарағанды қалалық бөлімі
Қарағанды қаласы, Серов көшесі, 73
8 (7212) 93-16-94
144
№ 1 Теміртау қалалық бөлімі
Теміртау қаласы, Блюхер көшесі, 23
8 (7213) 44-67-45
145
№ 2 Теміртау қалалық бөлімі
Теміртау қаласы, Республика даңғылы, 128
8 (7213) 99-79-96
146
№ 1 Абай аудандық бөлімі
Абай қаласы, Абай көшесі, 54
8 (72131) 4-77-07
147
№ 2 Абай аудандық бөлімі
Абай қаласы, Топар кенті, Қазыбек би көшесі, 3
8 (72153) 3-04-46
148
Саран қалалық бөлімі
Саран қаласы, Жамбыл көшесі, 85
8 (72137) 4-25-26
149
№ 1 Шахтинск қалалық бөлімі
Шахтинск қаласы, Құнанбаев көшесі, 65 Б
8 (72156) 5-21-25
150
№ 2 Шахтинск қалалық бөлімі
Шахтинск қаласы, Шахан кенті, 10/16 орам, 16-орам
8 (72156) 3-20-99
151
№ 1 Осакаровка аудандық бөлімі
Осакаровка кенті, Пристанционная көшесі, 12
8 (72149) 4-32-62
152
№ 2 Осакаровка аудандық бөлімі
Осакаровка ауданы, Молодежный кенті, Абай көшесі, 13
8 (72148) 2-22-46
153
Сәтпаев қалалық бөлімі
Сәтпаев қаласы, Сәтпаев даңғылы, 111
8 (71063) 4-03-47
154
Балқаш қалалық бөлімі
Балқаш қаласы, Бөкейхан көшесі, 20 а
8 (71036) 6-83-37
155
Шет аудандық бөлімі
Ақсу-Аюлы ауылы, Жапақов көшесі, 23/1
8 (71031) 2-21-88
156
Жезқазған қалалық бөлімі
Жезқазған қаласы, Б. Момышұлы көшесі, 9
8 (7102) 73-81-09
157
Жаңаарқа аудандық бөлімі
Жаңаарқа ауданы, Атасу кенті, Оспанов көшесі, 40
8 (71030) 2-69-09
158
Қаражал қалалық бөлімі
Қаражал қаласы, Ленин көшесі, 18
8 (71032) 2-70-21
159
Приозерск қалалық бөлімі
Приозерск қаласы, Балқаш көшесі, 7
8 (71039) 5-27-37
160
№ 1 Бұқар жырау аудандық бөлімі
Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Абылай хан көшесі, 37
8 (72154) 2-23-73
161
№ 2 Бұқар жырау аудандық бөлімі
Бұқар жырау ауданы, Бейбітшілік көшесі, 24
8 (72138) 3-15-62
162
№ 1 Ақтоғай аудандық бөлімі
Ақтоғай кенті, Бөкейхан көшесі, 10
8 (71037) 2-11-05
163
№ 2 Ақтоғай аудандық бөлімі
Сарышаған кенті, Абай көшесі, 12
8 (71038) 22-3- 39
164
Нұра аудандық бөлімі
Киевка кенті, Сүлейменовтер көшесі, 2
8 (721-44) 2-11-11
165
Ұлытау аудандық бөлімі
Ұлытау ауданы, Ұлытау кенті, Амангелді көшесі, 29 а
8 (71035) 2-13-06
166
Қарқаралы аудандық бөлімі
Қарқаралы қаласы, Әубәкіров көшесі, 21

8-711-43-91-316
Карагандинская область
137
Филиал по Карагандинской области
Город Караганда, улица Чкалова 7
8 (7212) 41-63-10
138
Отдел № 1 города Караганда
Город Караганда, улица Ержанова, 47/3
8 (7212) 33-13-10
139
Отдел № 2 города Караганда
Город Караганда, улица Чкалова, 7
8 (7212) 41-03-92
140
Отдел № 3 города Караганда
Город Караганда, улица Муканова, 5
8 (7212) 77-26-57
141
Отдел № 4 города Караганда
Город Караганда, улица Архитектурная, 8
8 (7212) 45-71-01
142
Отдел № 5 города Караганда
Город Караганда, 21 мирорайон, 6/7
8 (7212) 32-92-51
143
Отдел № 6 города Караганда
Город Караганда, улица Серова,73
8 (7212) 93-16-94
144
Отдел № 1 горора Темиртау
Город Темиртау, улица Блюхера, 23
8 (7213) 44-67-45
145
Отдел № 2 города Темиртау
Город Темитау, проспект Республики, 128
8 (7213) 99-79-96
146
Отдел № 1 Абайского района
Город Абай, улица Абая, 54
8 (72131) 4-77-07
147
Отдел № 2 Абайского района
Город Абай, поселок Топар, улица Казыбек би, 3
8 (72153) 3-04-46
148
Отдел города Сарань
Город Сарань, улица Жамбыла, 85
8 (72137) 4-25-26
149
Отдел № 1 города Шахтинск
Город Шахтинск, проспект А, улица Кунанбаева, 65Б
8 (72156) 5-21-25
150
Отдел № 2 города Шахтинск
Город Шахтинск, поселок Шахан Квартал 10/16, 16
8 (72156) 3-20-99
151
Отдел № 1Осакаровского района
Поселок Осакаровка, улица Пристационная,12
8 (72149) 4-32-62
152
Отдел № 2 Осакаровского района
Район Осакаровка, поселок Молодежный, улица Абая, 13
8 (72148) 2-22-46
153
Отдел города Сатпаев
Город Сатпаев, проспект Сатпаева, 111
8 (71063) 4-03-47
154
Отдел города Балхаш
Город Балхаш, улица Бокейхана, 20а
8 (71036) 6-83-37
155
Отдел Шетского района
Село Аксу – Аюлы, улица Жапакова, 23/1
8 (71031) 2-21-88
156
Отдел города Жезказган
Город Жезказган, улица Б. Момышулы, 9
8 (7102) 73-81-09
157
Отдел Жанааркинского района
Жанааркинский район, поселок Атасу, улица А. Оспанова, 40
8 (71030) 2-69-09
158
Отдел города Каражал
Город Каражал, улица Ленина,18
8 (71032) 2-70-21
159
Отдел города Приозерск
Город Приозерск, улица Балхашская, 7
8 (71039)
5-27-37
160
Отдел № 1 Бухар-Жырауского района
Бухар-Жырауского район, поселок Ботакара, улица Абылай хана, 37
8 (72154) 2-23-73
161
Отдел № 2 Бухар-Жырауского района
Бухар-Жырауского район, улица Мира, 24
8 (72138) 3-15-62
162
Отдел № 1 Актогайского района
Поселок Актогай, улица Бокейхана, 10
8 (71037) 2-11-05
163
Отдел № 2 Актогайского района
Поселок Сары-шаган, улица Абая, 12
8 (71038)
22-3- 39
164
Отдел Нуринского района
Поселок Киевка, улица Сулейменовых, 2
8 (721-44)
2-11-11
165
Отдел Улытауского района
Улытауский район, поселок Улытау, улица Амангельды, 29 а
8 (71035) 2-13-06
166
Отдел Каркаралинского района
Город Каркаралинск, улица Аубакирова, 21

8 (72146) 3-17-03
Қостанай облысы
167
Қостанай облысы бойынша филиалы
Қостанай қаласы, Таран көшесі, 114
8 (7142) 53-44-84
8 (7142) 53-25-56
168
Қостанай қалалық бөлімі
Қостанай қаласы, Гашек көшесі, 14
8 (7142) 26-45-51
169
Алтынсарин аудандық бөлімі
Силантьевка кенті, Ленин көшесі, 51
8 (71445) 21-5-28
8 (71445) 21-5-29
170
Амангелді аудандық бөлімі
Амангелді ауылы, Майлин көшесі, 27/7
8 (71440) 21-2-55
8 (71440) 21-2-69
171
Арқалық қалалық бөлімі
Арқалық қаласы, Абай көшесі, 62
8 (71430) 75-6-87
8 (71430) 75-6-86
172
Әулиекөл аудандық бөлімі
Әулиекөл ауылы, Ленин көшесі, 32
8 (71453) 21-8-31
8 (71453) 21-9-02
173
Денисов аудандық бөлімі
Денисовка ауылы, Советская көшесі, 13
8 (71434) 22-0-30
8 (71434) 92-7-16
174
Жангелді аудандық бөлімі
Жангелді ауданы, Торай ауылы, 8 наурыз көшесі, 37
8 (71439) 22-0-05
8 (71439) 21-5-85
175
Жітіқара қалалық бөлімі
Жітіқара қаласы, Ленин көшесі, 108
8 (71435) 28-2-83
8 (71435) 28-2-00
176
Қамысты аудандық бөлімі
Қамысты ауданы, Қамысты ауылы, Ержанов көшесі, 66
8 (71437) 22-2-76
8 (71437) 22-2-75
177
Қарабалық аудандық бөлімі
Қарабалық ауданы, Қарабалық кенті, Космонавтар көшесі, 16
8 (71441) 32-9-61
8 (71441) 32-5-02
178
Қарасу аудандық бөлімі
Қарасу ауданы, Қарасу ауылы, Комсомол көшесі, 24
8 (71452) 22-1-47
8 (71452) 21-9-69
179
Лисаковск қалалық бөлімі
Лисаковск қаласы, № 4 шағын аудан, 25
8 (71433) 32-0-90
8 (71433) 35-3-89
180
Меңдіқара аудандық бөлімі
Меңдіқара ауданы, Боровское ауылы, Королев көшесі, 4 А
8 (714-43) 22-4-60
181
Наурызым аудандық бөлімі
Наурызым ауданы, Қарамеңді кенті, Шақшақ Жәнібек көшесі, 5
8 (714-54) 21-0-53
8 (714-54) 21-0-15
182
№ 1 Рудный қалалық бөлімі
Рудный қаласы, Космонавтар даңғылы, 12
8 (714-31) 49-8-02
183
№ 2 Рудный қалалық бөлімі
Рудный қаласы, Корчагин көшесі, 76
8 (71431) 90-0-38
8 (71431) 98-9-47
184
Сарыкөл аудандық бөлімі
Сарыкөл ауданы, Сарыкөл кенті, Ленин көшесі, 104
8 (71451) 21-3-21
8 (71451) 21-2-09
185
Таран аудандық бөлімі
Таран ауданы, Таран ауылы, Калинин көшесі, 93
8 (71436) 36-5-89
8 (71436) 37-4-52
186
Ұзынкөл аудандық бөлімі
Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл ауылы, Абай көшесі, 97
8 (71444) 21-5-67
8 (71444) 21-1-62
187
Федоров аудандық бөлімі
Федоров ауданы, Федоровка ауылы, Красноармейская көшесі, 56
8 (71442) 22-5-18
8 (71442) 23-2-83
188
Қостанай аудандық бөлімі
Қостанай ауданы, Затобол кенті, Калинин көшесі, 53
8 (71455) 24-3-15
8 (71455) 24-3-16
Қызылорда облысы
189
Қызылорда облысы бойынша филиалы
Қызылорда қаласы, Мұратбаев көшесі, 2 Е
8 (7242) 23-07-16
190
№ 1 Қызылорда қалалық бөлімі
Қызылорда қаласы, Тасбөгет кенті, Амангелді көшесі

8 (72146) 3-17-03
Костанайская область
167
Филиал по Костанайской области
Город Костанай, улица Тарана, 114
8 (7142) 53-44-84
8 (7142) 53-25-56
168
Отдел города Костанай
Город Костанай, улица Гашика, 14
8 (7142) 26-45-51
169
Отдел Алтынсаринского района
Поселок Силантьевка, улица Ленина, 51
8 (71445) 21-5-28
8 (71445) 21-5-29
170
Отдел Амангельдинского района
Село Амангельды, улица Майлина, 27/7
8 (71440) 21-2-55
8 (71440) 21-2-69
171
Отдел города Аркалык
Город Аркалык, улица Абая, 62
8 (71430) 75-6-87
8 (71430) 75-6-86
172
Отдел Аулиекольского района
Село Аулиеколь, улица Ленина, 32
8 (71453) 21-8-31
8 (71453) 21-9-02
173
Отдел Денисовского района
Село Денисовка, улица Советская, 13
8 (71434) 22-0-30
8 (71434) 92-7-16
174
Отдел Жангельдинского района
Жангельдинский район, село Торай, улица 8 марта, 37
8 (71439) 22-0-05
8 (71439) 21-5-85
175
Отдел Житикаринского района
Город Житикара, улица Ленина, 108
8 (71435) 28-2-83
8 (71435) 28-2-00
176
Отдел Камыстинского района
Камыстинский район, село Камысты, улица Ержанова, 66
8 (71437) 22-2-76
8 (71437) 22-2-75
177
Отдел Карабалыкского района
Карабалыкский район, поселок Карабалык, улица Космонавтов, 16
8 (71441) 32-9-61
8 (71441) 32-5-02
178
Отдел Карасуского района
Карасуский район, село Карасу, улица Комсомольская, 24
8 (71452) 22-1-47
8 (71452) 21-9-69
179
Отдел города Лисаковск
Город Лисаковск, микрорайон № 4, 25
8 (71433) 32-0-90
8 (71433) 35-3-89
180
Отдел Мендыкаринского района
Мендыкаринский район, село Боровское, улица Королева, 4А
8 (714-43) 22-4-60
181
Отдел Наурзумского района
Наурзумский район, поселок Караменды, улица Шакшак Жанибека, 5
8 (714-54) 21-0-53
8 (714-54) 21-0-15
182
Отдел № 1 города Рудный
Город Рудный, проспект Космонавтов, 12
8 (714-31) 49-8-02
183
Отдел № 2 города Рудный
Город Рудный, улица Корчагина, 76
8 (71431) 90-0-38
8 (71431) 98-9-47
184
Отдел Сарыкольского района
Сарыкольский район, поселок Сарыколь, улица Ленина, 104
8 (71451) 21-3-21
8 (71451) 21-2-09
185
Отдел Тарановского района
Тарановский район, село Тарановское, улица Калинина, 93
8 (71436) 36-5-89
8 (71436) 37-4-52
186
Отдел Узункольского района
Узункольский район, село Узынколь, улица Абая, 79
8 (71444) 21-5-67
8 (71444) 21-1-62
187
Отдел Федоровского района
Федоровский район, село Федоровка, улица Красноармейская 56
8 (71442) 22-5-18
8 (71442) 23-2-83
188
Отдел Костанайского района
Костанайский район, поселок Затабольск, улица Калинина, 53
8 (71455) 24-3-15
8 (71455) 24-3-16
Кызылординская область
189
Филиал по Кызылординской области
Город Кызылорда улица Г. Муратбаева, 2Е
8 (7242) 23-07-16
190
Отдел № 1 города Кызылорда
Город Кызылорда, поселок Тасбогет, улица Амангельды

8 (7242) 21-66-64
191
№ 2 Қызылорда қалалық бөлімі
Қызылорда қаласы, Жанқожа батыр көшесі, 82
8 (7242) 25-60-57
192
№ 3 Қызылорда қалалық бөлімі
Қызылорда қаласы, Шұғыла шағын ауданы, 45
8 (7242) 24-86-11
193
№ 4 Қызылорда қалалық бөлімі
Қызылорда қаласы, Ақмешіт шағын ауданы, 16
8 (7242) 22-48-27
194
Байқоңыр қалалық бөлімі
Байқоңыр қаласы, Максимов көшесі, № 17 а
8 (3362) 27-54-81
195
Арал аудандық бөлімі
Арал ауданы, Қарасақал көшесі
8 (72433) 25-0-02
196
Қазалы аудандық бөлімі
Қазалы қаласы, Жанқожа батыр көшесі
8 (72438) 26-1-27
197
Қармақшы аудандық бөлімі
Жосалы кенті, Абай көшесі
8 (72437) 2-11-62
198
Жалағаш аудандық бөлімі
Жалағаш кенті, Желтоқсан көшесі
8 (72431) 32-3-03
199
Сырдария аудандық бөлімі
Тереңөзек кенті, Амангелді көшесі, 55 «а»
8 (72436) 2-29-00
200
Шиелі аудандық бөлімі
Шиелі кенті, Рысқұлов көшесі
8 (72432) 4-15-59
201
Жаңақорған аудандық бөлімі
Жаңақорған кенті, Сығанақ көшесі
8 (72435) 21-4-51
Маңғыстау облысы
202
Маңғыстау облысы бойынша филиалы
Ақтау қаласы, № 15 шағын аудан, 67 б
8 (7292) 42-23-11
8 (7292) 42-23-12
203
Ақтау қалалық бөлімі
Ақтау қаласы, № 15 шағын аудан, 67 б
8 (7292) 42-23-17
204
Жаңаөзен қалалық бөлімі
Жаңаөзен қаласы, Өркен шағын ауданы, Оқушылар шығармашылығы үйі ғимараты
8 (72934) 5-03-90
205
Мұнайлы аудандық бөлімі
Мұнайлы ауданы, Маңғыстау ауылы, қоғамдық ұйымдар ғимараттары
8 (7292) 46-56-83
206
Бейнеу аудандық бөлімі
Бейнеу ауылы, Қосай ата көшесі, Жастар орталығы ғимараты
8 (72932) 2-55-35
207
Бейнеу аудандық бөлімінің Боранқұл ауылдық секторы
Боранқұл ауылы, 7-ауыл, «Боранқұл мәдениеті» мемлекеттік мекемесінің ғимараты
8 (72932) 3-16-95
208
Маңғыстау аудандық бөлімі
Шетпе ауылы, Центральная көшесі, 15, Қазпошта ғимараты
8 (72931) 22-0-79
209
Қарақия аудандық бөлімі
Құрық ауылы, Уәлиханов көшесі, 15
8 (72937) 22-2-10
210
Түпқараған аудандық бөлімі
Форт-Шевченко қаласы, Маяулыз көшесі, 6
8 (72938) 2-30-38
211
Түпқараған аудандық бөлімінің Ақшүкір ауылдық секторы
Ақшүкір ауылы, Үштерек көшесі, 5
8 (72938) 33-28-44
212
Қарақия ауданының Жетібай ауылдық бөлімі
Жетібай кенті, Жаңақұрылыс көшесі, 10
8 (72935) 26-9-33
Павлодар облысы
213
Павлодар облысы бойынша филиалы
Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48
8 (7182) 33-47-35
8 (7182) 70-42-01
214
№ 2 Павлодар қалалық бөлімі
Павлодар қаласы, Кутузов көшесі, 204
8 (7182) 34-59-04
8 (8182) 34-59-05
215
№ 1 Павлодар қалалық бөлімі
Павлодар қаласы, Исиналиев көшесі, 24
8 (7182) 32-04-67
8 (7182) 70-42-09
216
Павлодар аудандық бөлімі
Павлодар қаласы, Толстой көшесі, 10
8 (7182) 62-92-29
8 (7182) 32-26-83
217
Екібастұз қалалық бөлімі
Екібастұз қаласы, Мәшһүр-Жүсіп көшесі, 92/2
8 (7187) 77-66-93

8 (7242) 21-66-64
191
Отдел № 2 города Кызылорда
Город Кызылорда, улица Жанкожа батыр, 82
8 (7242) 25-60-57
192
Отдел № 3 города Кызылорда
Город Кызылорда, микрорайон Шугыла, 45
8 (7242) 24-86-11
193
Отдел № 4 города Кызылорда
Город Кызылорда, микрорайон Акмешит, 1б
8 (7242) 22-48-27
194
Отдел города Байконур
Город Байконыр, улица Максимова, № 17 а
8 (3362) 27-54-81
195
Отдел Аральского района
Город Аральск, улица Карасакал
8 (72433) 25-0-02
196
Отдел Казалинского района
Город Казалинск, улица Жанкожа батыра
8 (72438) 26-1-27
197
Отдел Кармакшинского района
Поселок Жосалы, улица Абая
8 (72437) 2-11-62
198
Отдел Жалагашского района
Поселок Жалагаш, улица Желтоксан
8 (72431) 32-3-03
199
Отдел Сырдарьинского района
Поселок Теренозек, улица Амангельди, 55 «а»
8 (72436) 2-29-00
200
Отдел Шиелинского района
Поселок Шиели, улица Рыскулова
8 (72432) 4-15-59
201
Отдел Жанакорганского района
Поселок Жанакорган, улица Сыганак
8 (72435) 21-4-51
Мангистауская область
202
Филиал по Мангистауской области
Город Актау, 15 микрорайон, 67 б
8 (7292) 42-23-11
8 (7292) 42-23-12
203
Отдел города Актау
Город Актау, 15 микрорайон, 67 б
8 (7292) 42-23-17
204
Отдел города Жанаозен
Город Жанаозен, микрорайон Оркен, здания Дом творчества школьников
8 (72934) 5-03-90
205
Отдел Мунайлинского района
Мунайлинский район, село Мангистау, здания общественных организаций
8 (7292) 46-56-83
206
Отдел Бейнеуского района
Село Бейнеу, улица Косай ата здание Центр молодежи
8 (72932) 2-55-35
207
Сектор села Боранкул отдела Бейнеуского района
Село Боранкул, 7 аул, здание ГУ Боранкулмадениет
8 (72932) 3-16-95
208
Отдел Мангистауского района
Село Шетпе, улица Центральная, 15 здание Казпочта
8 (72931) 22-0-79
209
Отдел Каракиянского района
Село Курык, улица Валиханова, 15
8 (72937) 22-2-10
210
Отдел Тупкараганского района
Город Форт-Шевченко, улица Маяулыз, 6-д
8 (72938) 2-30-38
211
Сектор села Акшукур отдела Тупкараганского района
Село Акшукур, улица Уштерек, 5
8 (72938)33-28-44
212
Отдел села Жетибай Каракиянского района
Поселок Жетибай, улица Жанакурылыс, 10
8 (72935) 26-9-33
Павлодарская область
213
Филиал по Павлодарской области
Город Павлодар, улица Павлова, 48
8 (7182) 33-47-35
8 (7182) 70-42-01
214
Отдел № 2 города Павлодар
Город Павлодар, улица Кутузова, 204
8 (7182) 34-59-04
8 (8182) 34-59-05
215
отдел № 1 города Павлодар
Город Павлодар, улица Исиналиева, 24
8 (7182) 32-04-67
8 (7182) 70-42-09
216
Отдел Павлодарского района
Город Павлодар, улица Толстого, 10
8 (7182) 62-92-29
8 (7182) 32-26-83
217
Отдел города Экибастуз
Город Экибастуз, улица Машхур-Жусуп, 92/2
8 (7187) 77-66-93

8 (7182) 70-42-27
218
Ақсу қалалық бөлімі
Ақсу қаласы, Ленин көшесі, 10
8 (7183) 76-90-60
8 (7183) 76-91-77
219
Ақтоғай аудандық бөлімі
Ақтоғай ауылы, Абай көшесі, 72
8 (71841) 2-21-66
220
Баянауыл аудандық бөлімі
Баянауыл ауылы, Сәтпаев көшесі, 49
8 (71840) 9-23-65
8 (71840) 9-23-61
221
Железинка аудандық бөлімі
Железинка ауылы, Торайғыров көшесі, 58
8 (71831) 2-25-86
222
Шарбақты аудандық бөлімі
Шарбақты ауылы, В. Чайко көшесі, 45
8 (71836) 2-34-43
8 (71836) 2-33-37
223
Қашыр аудандық бөлімі
Тереңкөл ауылы, Тургенев көшесі, 85
8 (71833) 2-24-79
224
Лебяжі аудандық бөлімі
Аққу ауылы, Тәшімов көшесі, 114
8 (71839) 2-11-07
225
Ертіс аудандық бөлімі
Ертіс ауылы, Иса Байзақов көшесі, 14
8 (71832) 22-91-12
8 (71832) 22-91-11
226
Май аудандық бөлімі
Май ауылы, Сейфуллин көшесі, 13
8 (71838) 9-21-44
227
Успен аудандық бөлімі
Успен ауылы, Тәуелсіздікке 10 жыл көшесі
8 (71834) 9-18-40
8 (71834) 9-12-51
Солтүстік Қазақстан облысы
228
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалы
Петропавл қаласы, Әуезов көшесі, 157
8 (7152) 33-12-57
229
Петропавл қалалық бөлімі
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 72
8 (7152) 33-02-26
230
Айыртау аудандық бөлімі
Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, Д. Сыздықов көшесі, 4
8 (71533) 2-01-84
231
Ақжар аудандық бөлімі
Ақжар ауданы, Талшық ауылы, Жеңіс көшесі, 67
8 (71546) 2-21-08
232
Аққайың аудандық бөлімі
Аққайың ауданы, Смирнов ауылы, Еңбек көшесі, 11
8 (71532) 2-25-86
233
Есіл аудандық бөлімі
Есіл ауданы, Явленка ауылы, Ленин көшесі, 6
8 (71543) 2-20-03
234
Жамбыл аудандық бөлімі
Жамбыл ауданы, Пресновка ауылы, Горький тұйық көшесі, 10Г
8 (71544) 2-29-16
235
Ғ. Мүсірепов атындағы аудандық бөлімі
Ғ. Мүсірепов атындағы аудан, Новоишимское ауылы, Ленин көшесі, 7
8 (71535) 2-22-19
236
Қызылжар аудандық бөлімі
Қызылжар ауданы, Бескөл ауылы, Институт көшесі, 1 А
8 (71538) 2-17-46
237
М. Жұмабаев атындағы аудандық бөлімі
М. Жұмабаев атындағы аудан, Булаево қаласы, Юбилейная көшесі, 62
8 (71531) 2-03-76
238
Мамлют аудандық бөлімі
Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы, С. Мұқанов көшесі, 11
8 (71541) 2-27-48
239
Тайынша аудандық бөлімі
Тайынша ауданы, Тайынша ауылы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 208
8 (71536) 2-36-03
240
Тимирязев аудандық бөлімі
Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Уәлиханов көшесі, 17
8 (71537) 2-03-02
241
Уәлиханов аудандық бөлімі
Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл ауылы, Уәлиханов көшесі, 80
8 (71542) 2-28-11
242
Шал ақын аудандық бөлімі
Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Желтоқсан көшесі, 31
8 (71534) 2-73-90
Оңтүстік Қазақстан облысы
243
Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалы
Шымкент қаласы, Мәделі Қожа көшесі
8 (7252) 30-06-79
8 (7252) 21-09-00

8 (7182) 70-42-27
218
Отдел города Аксу
Город Аксу, улица Ленина, 10
8 (7183) 76-90-60
8 (7183) 76-91-77
219
Отдел Актогайского района
Село Актогай, улица Абая, 72
8 (71841) 2-21-66
220
Отдел Баянаульского района
Село Баянаул, улица Сатпаева, 49
8 (71840) 9-23-65
8 (71840) 9-23-61
221
Отдел Железинского района
Село Железинка, улица Торайгырова, 58
8 (71831) 2-25-86
222
Отдел Щербактинского района
Село Щербакты, улица В. Чайко, 45
8 (71836) 2-34-43
8 (71836) 2-33-37
223
Отдел Качирского района
Село Теренколь, улица Тургенова, 85
8 (71833) 2-24-79
224
Отдел Лебяжинского района
Село Акку, улица Ташимова, 114
8 (71839) 2-11-07
225
Отдел Иртышского района
Село Иртышск, улица Исы-Байзакова, 14
8 (71832) 22-91-12
8 (71832) 22-91-11
226
Отдел Майского района
Село Майск, улица Сейфуллина,13
8 (71838) 9-21-44
227
Отдел Успенского района
Село Успенка, улица 10 лет Независимости
8 (71834) 9-18-40
8 (71834) 9-12-51
Северо-Казахстанская область
228
Филиал по Северо-Казахстанской области
Город Петропавловск, улица Ауэзова 157
8 (7152) 33-12-57
229
Отдел города Петропавловск
Город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 72
8 (7152) 33-02-26
230
Отдел Айыртауского района
Айыртауский район, улица Д. Сыздыкова, 4
8 (71533) 2-01-84
231
Отдел Акжарского района
Акжарский район, улица Победы, 67
8 (71546) 2-21-08
232
Отдел Аккайынского района
Аккайынский район, улица Труда, 11
8 (71532) 2-25-86
233
Отдел Есильского района
Есильский район, улица Ленина 6
8 (71543) 2-20-03
234
Отдел Жамбылского района
Жамбылский район, улица переулок Горького, 10 Г
8 (71544) 2-29-16
235
Отдел района имени Г. Мусрепова
Район имени Г. Мусрепова, улица Ленина, 7
8 (71535) 2-22-19
236
Отдел Кызылжарского района
Кызылжарский район, улица Институтская, 1 А
8 (71538) 2-17-46
237
Отдел района имени М. Жумабаева
Район имени М. Жумабаева, улица Юбилейная 62
8 (71531) 2-03-76
238
Отдел Мамлютского района
Мамлютский район, улица С. Муканова, 11
8 (71541) 2-27-48
239
Отдел Тайыншинского района
Тайыншинский район, улица Конституции Казахстана, 208
8 (71536) 2-36-03
240
Отдел Тимирязевского района
Тимирязевский район, улица Уалиханова, 17
8 (71537) 2-03-02
241
Отдел Уалихановского района
Уалихановский район, улица Уалиханова, 80
8 (71542) 2-28-11
242
Отдел Шалакынского района
Шал акынский район, улица Желтоксан, 31
8 (71534) 2-73-90
Южно-Казахстанская область
243
Филиал по Южно-
Казахстанской области
Город Шымкент, улица Мадели Кожа
8 (7252) 30-06-79
8 (7252) 21-09-00

244
№ 1 Шымкент қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Мәделі Қожа көшесі
8 (7252) 30-06-79
8 (7252) 99-72-76
245
№ 2 Шымкент қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Мәделі Қожа көшесі
8 (7252) 99-72-31
246
№ 3 Шымкент қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Оспанов көшесі, 61
8 (7252) 30-01-35
247
№ 4 Шымкент қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Сайрам көшесі
8 (7252) 52-50-84
248
№ 5 Шымкент қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Республика көшесі, 15
8 (7252) 56-52-84
249
Арыс қалалық бөлімі
Арыс қаласы, Ергөбек көшесі
8 (72540) 2-31-18
250
Бәйдібек аудандық бөлімі
Шаян ауылы, Мыңбұлақ көшесі
8 (72548) 21-443
251
Кентау қалалық бөлімі
Кентау қаласы, Абылай хан көшесі, 10
8 (72536) 36-456
252
Қазығұрт аудандық бөлімі
Қазығұрт ауылы, Қонаев көшесі
8 (72539) 22-757
253
Мақтаарал аудандық бөлімі
Жетісай қаласы, Жайшыбеков көшесі
8 (72534) 61-343
254
Отырар аудандық бөлімі
Шәуілдір ауылы, Жібек жолы даңғылы
8 (72544) 22-616
255
Ордабасы аудандық бөлімі
Темірлан ауылы, Қажымұқан көшесі
8 (72530) 22-670
256
Түркістан қалалық бөлімі
Түркістан қаласы, Тілеулі мыңбасы көшесі
8 (72533) 41679
257
Төлеби аудандық бөлімі
Леңгір қаласы, Төле би көшесі
8 (72547) 61-90-56
258
Түлкібас аудандық бөлімі
Түлкібас ауылы, Т. Рысқұлов көшесі, 189
8 (72538) 52-709
259
Сайрам аудандық бөлімі
Ақсукент ауылы, Қыстаубаев көшесі
8 (72531) 77-079
260
Созақ аудандық бөлімі
Шолаққорған ауылы, Қожанов көшесі
8 (72546) 43-329
261
Сарыағаш аудандық бөлімі
Сарыағаш ауылы, Шораұлы көшесі
8 (72537) 27-020
262
Абай ауылдық бөлімі
Абай ауылы, А. Жылқышиев көшесі
8 (72532) 31-629
263
Шардара аудандық бөлімі
Шардара қаласы, Шардара тұйығы
8 (72535) 21-583
Алматы қаласы
264
Алматы қаласы бойынша филиалы
Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 51
8 (727) 247-16-28
265
Әуезов аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 51
8 (727) 247-16-27
266
Алмалы аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 221
8 (727) 378-09-09
267
Алатау аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Шаңырақ-2 шағын ауданы, Жанқожа батыр көшесі, 24
8 (727) 395-36-10
268
Бостандық аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Алмагүл шағын ауданы, 9 а
8 (727) 396-37-00
269
Жетісу аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Төле би көшесі, 155
8 (727) 330-72-43
270
Медеу аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Марков көшесі, 44
8 (727) 239-65-52
271
Түрксіб аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Рихард Зорге көшесі, 9
8 (727) 234-09-74
Астана қаласы
272
Астана қаласы бойынша филиалы
Астана қаласы, Республика даңғылы, 12/2
8 (7172) 57-07-74
273
Алматы аудандық бөлімі
Астана қаласы, Мирзоян көшесі, 25
8 (7172) 61-84-11
274
Алматы аудандық бөлімінің № 1 секторы
Астана қаласы, Республика даңғылы, 12/2
8 (7172) 32-80-10
275
Алматы аудандық бөлімінің № 2 секторы
Астана қаласы, Абай даңғылы, 53

244
Отдел № 1 города Шымкент
Город Шымкент, улица Мадели Кожа
8 (7252) 30-06-79
8 (7252) 99-72-76
245
Отдел № 2 города Шымкент
Город Шымкент, улица Мадели Кожа
8 (7252) 99-72-31
246
Отдел № 3 города Шымкент
Город Шымкент, улица Оспанова, 61
8 (7252) 30-01-35
247
Отдел № 4 города Шымкент
Город Шымкент, улица Сайрамская
8 (7252) 52-50-84
248
Отдел № 5 города Шымкент
Город Шымкент, улица Республики, 15
8 (7252) 56-52-84
249
Отдел города Арыс
Город Арыс, улица Ергөбек
8 (72540) 2-31-18
250
Отдел Байдибекского района
Село Шаян, улица Мынбулак
8 (72548) 21-443
251
Отдел города Кентау
Город Кентау, улица Абылай хан, 10
8 (72536) 36-456
252
Отдел Казыгуртского района
Село Казыгурт, улица Конаев
8 (72539) 22-757
253
Отдел Мактаральского района
Город Жетисай, улица Жайшыбекова
8 (72534) 61-343
254
Отдел Отырарского района
Село Шауилдир, проспект Жибек-жолы
8 (72544) 22-616
255
Отдел Ордабасинского района
Село Темирлан,улица Кажымухан
8 (72530) 22-670
256
Отдел города Туркестан
Город Туркестан, улица Тылеулы мынбасы
8 (72533)
41679
257
Отдел Толебийского района
Город Ленгер, улица Толе-би
8 (72547) 61-90-56
258
Отдел Тулькибасского района
Село Тулькибас, улица Т. Рыскулова 189
8 (72538) 52-709
259
Отдел Сайрамского района
Село Аксукент, улица Кыстаубаев
8 (72531) 77-079
260
Отдел Созакского района
Село Шолаккорган, улица Кожанова
8 (72546) 43-329
261
Отдел Сарыагашского района
Село Сарыагаш, улица Шораулы
8 (72537) 27-020
262
Отдел села Абай
Село Абай, улица А. Жылкышиева
8 (72532) 31-629
263
Отдел Шардаринского района
Город Шардара, тупик Шардара
8 (72535) 21-583
город Алматы
264
Филиал по городу Алматы
Город Алматы, улица Джандосова, 51
8 (727) 247-16-28
265
Отдел Ауэзовского района
Город Алматы, улица Джандосова, 51
8 (727) 247-16-27
266
Отдел Алмалинского района
Город Алматы, улица Богенбай батыра, 221
8 (727) 378-09-09
267
Отдел Алатауского района
Город Алматы, микрорайон Шанырак-2, улица Жанкожа батыра, 24
8 (727) 395-36-10
268
Отдел Бостандыкского района
Город Алматы, микрорайон Алмагуль, 9а
8 (727) 396-37-00
269
Отдел Жетысуского района
Город Алматы, улица Толе би, 155
8 (727) 330-72-43
270
Отдел Медеуского района
Город Алматы, улица Маркова, 44
8 (727) 239-65-52
271
Отдел Турксибского района
Город Алматы, улица Рихарда Зорге, 9
8 (727) 234-09-74
город Астана
272
Филиал по городу Астана
Город Астана, проспект Республики, 12/2
8 (7172) 57-07-74
273
Отдел района Алматы
Город Астана, улица Мирзояна, 25
8(7172) 61-84-11
274
Сектор № 1 отдела района Алматы
Город Астана, проспект Республики, 12/2
8 (7172) 32-80-10
275
Сектор № 2 отдела района Алматы
Город Астана, улица Абая, 53

100 га дейін – 1,1;
500 га дейін – 1,2;
1000 га дейін – 1,3;
1000 га жоғары – 1,4
3
Заңды тұлғалар, шағын кәсіпкерлік субъектілері
0,5-ке дейін
3,2
1 га дейін – 1,1;
10 га дейін – 1,2;
50 га дейін – 1,3;
50 га жоғары – 1,4
4
Үй-жайлардың меншiк иелерi (кондоминиумге қатысушылар)
1-ге дейін
5,2
1,5 га дейін – 1,1;
2,0 га дейін – 1,2;
2,5 га дейін – 1,3;
2,5 га жоғары – 1,4
«Жер учаскесіне жеке меншік
құқығына актілерді ресімдеу
және беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
4-қосымша
Түбіртек
Ақша жіберуші _______________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты, ЖСН/БСН
_____________________________________________________________________
Төлемді алушы _______________________________________________________
мамандандырылған кәсіпорынның атауы, СТН
Делдал банк
_____________________________________________________________________
екінші деңгейдегі банктің атауы
Р/с
Төлемнің атауы
Сомасы
Жиыны
оның ішінде ҚҚС
Қол үшін және мөрдің орны
___________________________________  ________________________________
ақша жіберушінің қолы          жауапты орындаушының қолы, күні
---------------------------------------------------------------------
Ақша жіберуші _______________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты, ЖСН/БСН
_____________________________________________________________________
Төлемді алушы _______________________________________________________
мамандандырылған кәсіпорынның атауы, ЖСН/БСН
Делдал банк
_____________________________________________________________________
екінші деңгейдегі банктің атауы
Р/с
Төлемнің атауы
Сомасы
Жиыны
оның ішінде ҚҚС
Қол үшін және мөрдің орны
___________________________________  ________________________________
ақша жіберушінің қолы          жауапты орындаушының қолы, күні
«Жер учаскесіне жеке меншік
құқығына актілерді ресімдеу
және беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
5-қосымша
_____________________________________________
(Кадастрды жүргізетін кәсіпорын атауы)
филиалының директоры/бөлімшесінің бастығы
_____________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
_____________________________________________
(жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты
_____________________________________________
не заңды тұлғаның толық атауы)
_____________________________________________
(жеке немесе заңды тұлғаның жеке
_____________________________________________
басын куәландыратын құжаттардың
_____________________________________________
деректемелері, байланыс телефоны,
_____________________________________________
мекенжайы)
Жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні беру туралы
өтініш
___________________________________________________________ берілген,
(жер учаскесінің нысаналы мақсаты)
_____________________________________________________________________
(жер учаскесінің (орналасқан жері) мекенжайы)
______________________________________________ бойынша орналасқан жер
учаскесіне жеке меншік құқығына актіні (актінің телнұсқасын)
беруіңізді сұраймын.
Күні __________    Өтініш беруші ______________________________
(жеке немесе заңды тұлғаның не
______________________________
уәкілетті тұлғаның тегі, аты,
______________________________
әкесінің аты, қолы)
«Жер учаскесіне жеке меншік
құқығына актілерді ресімдеу
және беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
6-қосымша
Сапа және тиімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және тиімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4

до 100 га – 1,1;
до 500 га – 1,2;
до 1000 га – 1,3;
свыше 1000 га – 1,4
3
Юридические лица, субъекты малого предпринимательства
до 0,5
3,2
до 1 га – 1,1;
до 10 га – 1,2;
до 50 га – 1,3;
свыше 50 га – 1,4
4
Собственники помещений (участники кондоминиума)
до 1
5,2
до 1,5 га – 1,1;
до 2,0 га – 1,2;
до 2,5 га – 1,3;
свыше 2,5 га – 1,4
Приложение 4
к стандарту государственной услуги
«Оформление и выдача актов на право
частной собственности на земельный участок»
Квитанция
Отправитель денег _________________________________________________
Фамилия, имя, отчество, ИИН/БИН
___________________________________________________________________
Получатель платежа_________________________________________________
___________________________________________________________________
наименование специализированного предприятия, РНН
Банк посредник ____________________________________________________
наименование банка второго уровня
№ п/п
Наименование платежа
Сумма
Итого
в том числе НДС
Место для подписи и печати
_______________________________
подпись отправителя денег
_____________________________
подпись ответственного исполнителя, дата
-------------------------------------------------------------------
Отправитель денег _________________________________________________
Фамилия, имя, отчество, ИИН/БИН
___________________________________________________________________
Получатель платежа ________________________________________________
наименование специализированного предприятия, ИИН/БИН
Банк посредник ____________________________________________________
наименование банка второго уровня
п/п
Наименование платежа
Сумма
Итого
в том числе НДС
Место для подписи и печати
__________________________
подпись отправителя денег
_____________________________
подпись ответственного исполнителя, дата
Приложение 5
к стандарту государственной услуги
«Оформление и выдача актов на право
частной собственности на земельный участок»
Директору филиала/Начальнику отделения
_______________________________________
(наименование предприятия, ведущее Кадастр)
_______________________________________
(фамилия, имя, отчество)
от _____________________________________
(фамилия, имя, отчество физического лица
_______________________________________
либо полное наименование
_______________________________________
юридического лица)
_______________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего
_______________________________________
личность физического или юридического
_______________________________________
лица, контактный телефон, адрес)
Заявление
о выдаче акта на право частной собственности на земельный участок
Прошу выдать акт (дубликат акта) на право частной собственности
на земельный участок, расположенный по адресу: ______________________
_____________________________________________________________________
(адрес (местонахождение) земельного участка)
предоставленный _____________________________________________________
(целевое назначение земельного участка)
Дата __________ Заявитель___________________________________
(фамилия, имя, отчество физического
_______________________________________
или наименование юридического лица либо
_______________________________________
уполномоченного лица, подпись)
Приложение 6
к стандарту государственной услуги
«Оформление и выдача актов на право
частной собственности на земельный участок»
Значения показателей качества и эффективности
Показатели качества и эффективности
Нормативное значение показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее значение показателя в отчетном году
1
2
3
4

1. Уақтылылығы
1.1. Құжаттарды тапсырған сәттен бастап белгіленген мерзімде қызметті ұсыну оқиғаларының %-ы (үлесі)
2. Сапасы
2.1. Қызметті ұсыну үдерісінің сапасына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
3. Қолжетімділік
3.1. Қызметті ұсынудың сапасына және оны ұсыну тәртібі туралы ақпаратқа қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
3.2. Ақпаратқа электронды форматта қол жеткізуге болатын қызметтер %-ы (үлесі)
4. Шағымдану үдерісі
4.1. Шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
5. Сыпайылық
5.1. Персоналдың сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
«Жер учаскесіне жеке меншік
құқығына актілерді ресімдеу
және беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын
басқару комитетінің мемлекеттік қызмет көрсетуді ұйымдастыруға
жауапты «Жер кадастры ғылыми-өндірістік орталығы» республикалық
мемлекеттік кәсіпорны филиалдарының
тізбесі
Р/с
Кәсіпорындар, филиалдар атауы
Орналасқан жері, мекенжайы
Мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты адам
Байланыс телефоны
Электрондық мекенжайы
1
2
3
4
5
6
1
«Жер кадастры ғылыми-өндірістік орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны
010000, Астана қаласы, Желтоқсан көшесі, 25
Бас директордың орынбасары
8(7172)32-08-68
agnpz@aisgzk.kz
2
«ЖерҒӨО» РМК Ақмола филиалы
020000, Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 89
Директор орынбасары
8(7162)25-33-40
akm_01@aisgzk.kz
3
«ЖерҒӨО» РМК Ақтөбе филиалы
030000, Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Ш. Қалдаяқов көшесі, 5
Директор орынбасары
8(7132)54-06-94
akt_02@aisgzk.kz, aktobe@aisgzk.kz
4
«ЖерҒӨО» РМК Алматы облыстық филиалы
040000, Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 36/42
Директор орынбасары
8(7282)24-25-31
alm@aisgzk.kz
5
«ЖерҒӨО» РМК Алматы өңірлік филиалы
050008, Алматы қаласы, М. Әуезов көшесі, 107
Директор орынбасары
8(727)277-99-55
almzem@aisgzk.kz
6
«ЖерҒӨО» РМК Алматы қалалық филиалы
050008, Алматы қаласы, М. Әуезов көшесі, 107
Директор орынбасары
8(727)375-42-16
alm_20@aisgzk.kz
7
«ЖерҒӨО» РМК Астана филиалы
010000, Астана қаласы, Желтоқсан көшесі, 25
Директор орынбасары
8(7172)32-88-84
astana@aisgzk.kz, ast_21@aisgzk.kz
8
«ЖерҒӨО» РМК Атырау филиалы
060005, Атырау қаласы, Азаттық даңғылы
Директор орынбасары
8(7122)45-15-15
atr_04@aisgzk.kz
9
«ЖерҒӨО» РМК Шығыс Қазақстан филиалы
070002, Өскемен қаласы, Ворошилов көшесі, 152
Директор орынбасары
8(7232)22-48-10
vostok@aisgzk.kz
10
«ЖерҒӨО» РМК Семей өңірлік филиалы

1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев предоставления услуги в установленный срок с момента сдачи документа
2. Качество
2.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных качеством процесса предоставления услуги
3. Доступность
3.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных качеством и информацией о порядке предоставления услуги
3.2. % (доля) услуг, информация о которых доступна в электронном формате
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных существующим порядком обжалования
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных вежливостью персонала
Приложение 7
к стандарту государственной услуги
«Оформление и выдача актов на право
частной собственности на земельный участок»
Перечень
филиалов Республиканского государственного предприятия
«Научно-производственный центр земельного кадастра»
Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства
регионального развития Республики Казахстан
ответственных за организацию оказания
государственных услуг
№ п/п
Наименование предприятия, филиалов
Месторасположение, адрес
Ответственное должностное лицо за оказание государственной услуги
Контактный телефон
Электронный адрес
1
2
3
4
5
6
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Научно-
производственный центр земельного кадастра»
010000, город Астана, улица Желтоксан, 25
Заместитель Генерального директора
8(7172) 32-08-68
agnpz@aisgzk.kz
2
Акмолинский филиал РГП «НПЦзем»
020000, город Кокшетау, улица Абая, 89
Заместитель директора
8(7162)
25-33-40
akm_01@aisgzk.kz
3
Актюбинский филиал РГП «НПЦзем»
030000, Актюбинская область, город Актобе, улица Ш. Калдаякова, 5
Заместитель директора
8(7132)
54-06-94
akt_02@ aisgzk.kz, aktobe@aisgzk.kz
4
Алматинский областной филиал РГП «НПЦзем»
040000, город Талдыкорган, улица Кабанбай батыра, 36/42
Заместитель директора
8(7282)
24-25-31
alm@aisgzk.kz
5
Алматинский региональный филиал «РГП НПЦзем»
050008 город Алматы, улица Ауэзова, 107
Заместитель директора
8(727)
277-99-55
almzem@aisgzk.kz
6
Алматинский городской филиал РГП «НПЦзем»
050008, город Алматы, улица М. Ауэзова, 107
Заместитель директора
8(727)
375-42-16
alm_20@ aisgzk.kz
7
Астанинский филиал РГП «НПЦзем»
010000, город Астана, улица Желтоксан, 25
Заместитель директора
8(7172)
32-88-84
astana@aisgzk.kz ast_21@ aisgzk.kz
8
Атырауский филиал РГП «НПЦзем»
060005, город Атырау, проспект Азаттык, 96б
Заместитель директора
8(7122)
45-15-15
atr_04@aisgzk.kz
9
Восточно-
Казахстанский филиал РГП «НПЦзем»
070002, город Усть-Каменогорск, улица Ворошилова, 152
заместитель директора
8(7232)
22-48-10
vostok@ aisgzk.kz
10
Семейский региональный филиал РГП «НПЦзем»

071410, Семей қаласы, Байтұрсынов көшесі, 6
Директор орынбасары
8(7222)42-26-35
smgzk@aisgzk.kz
11
«ЖерҒӨО» РМК Жамбыл филиалы
080000, Тараз қаласы, Қазыбек би көшесі, 26
Директор орынбасары
8(7262)43-72-20
Taraz@aisgzk.kz
12
«ЖерҒӨО» РМК Батыс Қазақстан филиалы
090002, Орал қаласы, Ә. Молдағұлова көшесі, 22
Директор орынбасары
8(7112)26-99-09
zapkaz@aisgzk.kz
13
«ЖерҒӨО» РМК Қарағанды филиалы
100009, Қарағанды қаласы, Пассажирская көшесі, 15
Директор орынбасары
8(7212)47-52-32
kar_09@aisgzk.kz
14
«ЖерҒӨО» РМК Қостанай филиалы
110000, Қостанай қаласы, Амангелді көшесі, 93А
Директор орынбасары
8(7142)54-08-01
kos_12@aisgzk.kz, kos_10@aisgzk.kz
15
«ЖерҒӨО» РМК Қызылорда филиалы
120008, Қызылорда қаласы, Абай Құнанбаев даңғылы, 48
Директор орынбасары
8(7242)23-44-35
priem_10@aisgzk.kz
16
«ЖерҒӨО» РМК Маңғыстау филиалы
130000, Ақтау қаласы, 23-шағын аудан, 103
Директор орынбасары
8(7292)33-90-70
man_13@aisgzk.kz
17
«ЖерҒӨО» РМК Павлодар филиалы
140000, Павлодар қаласы, Жеңіс даңғылы, 17
Директор орынбасары
8(7182)32-07-55
pav_14@aisgzk.kz
18
«ЖерҒӨО» РМК Солтүстік Қазақстан филиалы
150000, Петропавлск қаласы, Интернациональная көшесі, 70
Директор орынбасары
8(7152)33-07-30
sek_15@aisgzk.kz
19
«ЖерҒӨО» РМК Оңтүстік Қазақстан филиалы
160011, Шымкент қаласы, М. Дулати көшесі, 3
Директор орынбасары
8(7252)53-05-14
shim01@aisgzk.kz
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 1 қарашадағы
№ 1392 қаулысымен
бекітілген
«Тұрақты жер пайдалану құқығына актілерді ресімдеу және беру»
мемлекеттік қызмет стандарты
Ескерту. Стандарт жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 12.07.2013 № 722 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Жалпы ережелер
1. «Жер учаскесіне тұрақты жер пайдалану құқығына актілерді ресімдеу және беру» мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) жер учаскесінің орналасқан жері бойынша осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің «Жер кадастры ғылыми-өндірістік орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны және оның филиалдары (бұдан әрі – Кадастрды жүргізетін кәсіпорын) тарапынан және мекенжайлары осы стандартқа 2-қосымшада көрсетілген Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және xалыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалдары (бұдан әрі – орталық) арқылы көрсетеді.

071410, город Семей, улица Байтурсынова, 6
Заместитель директора
8(7222)
42-26-35
smgzk@aisgzk.kz
11
Жамбылский филиал РГП «НПЦзем»
080000, город Тараз, 2-ой поворот Казыбек би, 26
Заместитель директора
8(7262)
43-72-20
Taraz@aisgzk.kz
12
Западно-
Казахстанский филиал РГП «НПЦзем»
090002, город Уральск, улица А. Молдагуловой, 22
Заместитель директора
8 (7112)
26-99-09
zapkaz@aisgzk.kz
13
Карагандинский филиал РГП «НПЦзем»
100009, город Караганда, улица Пассажирская, 15
Заместитель директора
8(7212)
47-52-32
kar_09@ aisgzk.kz
14
Костанайский филиал РГП «НПЦзем»
110000, город Костанай, улица Амангельды, 93А
Заместитель директора
8(7142)
54-08-01
kos_12@ aisgzk.kz kos_10@ aisgzk.kz
15
Кызылординский филиал РГП «НПЦзем»
120008, город Кызылорда, проспект Абая Кунанбаева, 48
Заместитель директора
8(7242)
23-44-35
priem_10@aisgzk.kz
16
Мангистауский филиал РГП «НПЦзем»
130000, город Актау, микрорайон 23, 103
Заместитель директора
8(7292)
33-90-70
man_13@
aisgzk.kz
17
Павлодарский филиал РГП «НПЦзем»
140000, город Павлодар, площадь Победы, 17
Заместитель директора
8(7182)
32-07-55
pav_14@aisgzk.kz
18
Северо-
Казахстанский филиал РГП «НПЦзем»
150000, город Петропавловск, улица Интернациональная, 70
Заместитель директора
8(7152)
33-07-30
sek_15@ aisgzk.kz
19
Южно-
Казахстанский филиал РГП «НПЦзем»
160011, город Шымкент, улица М. Дулати, 3
Заместитель директора
8(7252)
53-05-14
shim01@ aisgzk.kz
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 ноября 2012 года № 1392
Стандарт государственной услуги
«Оформление и выдача актов на право постоянного
землепользования»
Сноска. Стандарт государственной услуги в редакции постановления Правительства РК от 12.07.2013 № 722 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Оформление и выдача актов на право постоянного землепользования» (далее – государственная услуга) оказывается республиканским государственным предприятием «Научно-производственный центр земельного кадастра» Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан и его филиалами (далее – предприятие, ведущее Кадастр), указанными в приложении 1 к настоящему стандарту, по местонахождению земельного участка и через филиалы Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – центр), адреса которых указаны в приложении 2 к настоящему стандарту.

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет 2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 34 және 43-баптары негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет жөніндегі ақпарат:
1) Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің интернет-ресурсында;
2) Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің www.kuzr.gov.kz интернет-ресурсында;
3) Кадастрды жүргізетін кәсіпорындардың ғимараттарындағы стенділерінде;
4) Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның www.aisgzk.kz интернет-ресурсында;
5) орталықтың www.con.gov.kz интернет-ресурсында;
6) орталықтың стенділерінде орналастырылған.
Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат сондай-ақ call-орталығының 1414 телефоны арқылы берілуі мүмкін.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағышта тұрақты жер пайдалану құқығына актіні немесе тұрақты жер пайдалану құқығына актінің телнұсқасын беру немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту себебі жазбаша көрсетілген ол туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға жүгіну сәтінен бастап:
тұрақты жер пайдалану құқығына арналған актіні берген кезде – 6 жұмыс күні;
тұрақты жер пайдалану құқығына арналған актінің телнұсқасын берген кезде – 4 жұмыс күні;
мемлекеттік қызмет алғанға дейін кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минуттан аспайды;
мемлекеттік қызмет алушыға өтініш берген күні қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минуттан аспайды;
2) орталыққа өтініш берген сәттен бастап:
тұрақты жер пайдалану құқығына арналған актіні берген кезде – 6 жұмыс күні;
тұрақты жер пайдалану құқығына арналған актінің телнұсқасын берген кезде - 4 жұмыс күні;
мемлекеттік қызмет алғанға дейін кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды;
мемлекеттік қызметті алушыға өтініш берген күні қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет ақылы көрсетіледі.
Жер учаскесіне тұрақты жер пайдалану құқығына актіні дайындағаны үшін мемлекеттік қызмет құны осы стандартқа 3-қосымшаға сәйкес мөлшерде есептеп шығарылады.
Жер учаскесіне тұрақты жер пайдалану құқығына актіні дайындау үшін ақы төлеу қолма-қол немесе қолма-қол емес тәсілмен екінші деңгейдегі банктер арқылы Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның есеп шотына не Кадастрды жүргізетін кәсіпорын ғимаратындағы кассаларда жүргізіледі, олар төлемнің мөлшері мен уақытын растайтын төлем құжатын (түбіртек) береді. Төлем құжатының (түбіртектің) нысаны осы стандартқа 4-қосымшада көрсетілген.

2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статей 34 и  43 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года.
4. Информация о государственной услуге располагается на:
1) интернет-ресурсе Министерства регионального развития Республики Казахстан;
2) интернет-ресурсе Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан: www.kuzr.gov.kz;
3) стендах в зданиях предприятий, ведущих Кадастр;
4) интернет-ресурсе предприятия, ведущего Кадастр: www.aisgzk.kz;
5) интернет-ресурсе центра www.con.gov.kz;
6) стендах в центрах.
Информация о государственной услуге может быть также представлена по телефону саll-центра: 1414.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача на бумажном носителе акта на право постоянного землепользования или дубликата акта на право постоянного землепользования или мотивированного ответа об отказе в представлении государственной услуги с указанием причины отказа в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается государственным юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента обращения в предприятие, ведущее Кадастр:
при выдаче акта на право постоянного землепользования – 6 рабочих дней;
при выдаче дубликата акта на право постоянного землепользования – 4 рабочих дня;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 30 минут;
2) с момента обращения в центр:
при выдаче акта на право постоянного землепользования – 6 рабочих дней;
при выдаче дубликата акта на право постоянного землепользования – 4 рабочих дня;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 20 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 20 минут.
8. Государственная услуга оказывается платно.
Стоимость государственной услуги за изготовление акта или дубликата акта на право постоянного землепользования исчисляется в размере согласно приложению 3 к настоящему стандарту.
Оплата за изготовление акта или дубликата акта на право постоянного землепользования на земельный участок производится наличным или безналичным способом через банки второго уровня на расчетный счет предприятия, ведущего Кадастр, либо в кассах здания предприятия, ведущего Кадастр, которыми выдается платежный документ (квитанция), подтверждающий размер и дату оплаты. Форма платежного документа (квитанции) приведена в приложении 4 к настоящему стандарту.

9. Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның жұмыс кестесі: еңбек заңнамасына сәйкес, демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұманы қоса алғанда күн сайын, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9-00-ден 18-00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін.
Орталықтарда құжаттарды қабылдау еңбек заңнамасына сәйкес, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда күн сайын, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз жүзеге асырылады.
Қабылдау «электрондық кезек» тәртібімен жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
10. Мемлекеттік қызмет:
1) Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның ғимаратында көрсетіледі, залда анықтама бюросы, күту орындары, толтырылған бланк үлгілері бар ақпараттық стенділер, өтініш бланкілері бар тағандар орналастырылады, физикалық мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін жағдайлар (пандус, лифт) көзделген;
2) мемлекеттік қызмет алушының қалауы бойынша орталық ғимаратында көрсетіледі, онда мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін жағдай қарастырылған, өртке қарсы сақтық шаралары қабылданған. Залда анықтама бюросы, күту орындары, ақпараттық стенділер орналастырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызмет алу үшін мемлекеттік қызмет алушы мыналарды ұсынады:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға:
1) Мемлекет тұрақты жер пайдалану құқығын берген кезде:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшада берілген нысан бойынша жер учаскесіне тұрақты жер пайдалану құқығына актіні беруге өтініш;
жергілікті атқарушы органның жер учаскесіне тұрақты жер пайдалану құқығын беру туралы шешімінен үзінді көшірме;
жер қатынастары саласындағы функцияларды жүзеге асыратын облыстың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың), ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының (бұдан әрі – уәкілетті орган) құрылымдық бөлімшесі бекіткен жерге орналастыру жобасының және жергілікті жерде жер учаскесінің шекараларын белгілеу жөніндегі материалдардың көшірмелері;
жер учаскесіне тұрақты жер пайдалану құқығына актіні дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетілген (БСН) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;
уәкілетті өкілдің жеке басын куәландыратын құжат;
өкілдің өкілеттігін куәландыратын құжаттың немесе төлқұжаттың көшірмесі;
2) жер учаскесінің сәйкестендіру сипаттамалары өзгерген жағдайда:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне тұрақты жер пайдалану құқығына актіні беруге өтініш;
жергілікті атқарушы органның бұрын тұрақты жер пайдалану құқығымен берiлген жер учаскесінің сәйкестендiру сипаттамаларының өзгеруі туралы шешімінен үзінді көшірме және/немесе жер учаскесiнiң сәйкестендiру сипаттамаларының өзгергенін растайтын басқа құжат;
уәкілетті орган бекіткен жерге орналастыру жобасының және жергілікті жерде жер учаскесінің шекараларын белгілеу жөніндегі материалдардың көшірмелері;
уәкілетті өкілдің жеке басын куәландыратын құжат;
өкілдің өкілеттігін куәландыратын құжаттың немесе төлқұжаттың көшірмесі;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетілген (БСН) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;
жер учаскесіне тұрақты жер пайдалану құқығына актіні дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
Қазақстан Республикасы азаматының жеке басын куәландыратын құжаттың немесе төлқұжаттың көшірмесі;

9. График работы предприятия, ведущего Кадастр: ежедневно с понедельника по пятницу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству, с установленным графиком работы с 9-00 часов до 18-00 часов, перерыв на обед с 13-00 до 14-00 часов.
В центрах прием документов осуществляется, ежедневно, с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству, в соответствии с установленным графиком работы центра с 9-00 до 20-00 часов, без перерыва.
Прием осуществляется в порядке «электронной очереди» без ускоренного обслуживания.
10. Государственная услуга оказывается:
1) в здании предприятия, ведущего Кадастр, в зале располагаются справочное бюро, кресла ожидания, информационные стенды с образцами заполненных бланков, стойки с бланками заявлений, предусмотрены условия для людей с ограниченными физическими возможностями (пандусы, лифты);
2) в здании центра по выбору получателя государственной услуги, где предусмотрены условия для обслуживания получателя государственной услуги с ограниченными возможностями, приняты меры противопожарной безопасности. В зале располагаются справочное бюро, кресла ожидания, информационные стенды.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет:
в предприятие, ведущее Кадастр:
1) при предоставлении государством права постоянного землепользования:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта на право постоянного землепользования по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
копию выписки из решения местного исполнительного органа о предоставлении права постоянного землепользования;
копии землеустроительного проекта, утвержденного структурным подразделением местного исполнительного органа областей (города республиканского значения, столицы), района (города областного значения), осуществляющими функции в области земельных отношений (далее – уполномоченный орган), и материалов по установлению границ земельного участка на местности;
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта на право постоянного землепользования;
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
документ, удостоверяющий полномочия представителя;
копию удостоверения личности или паспорта уполномоченного представителя;
2) в случае изменений идентификационных характеристик земельного участка:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта на право постоянного землепользования по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
копию выписки из решения местного исполнительного органа об изменении идентификационных характеристик на ранее предоставленный земельный участок на праве постоянного землепользования и/или иного документа, подтверждающего изменение идентификационных характеристик земельного участка;
копии землеустроительного проекта, утвержденного уполномоченным органом, и материалов по установлению границ земельного участка на местности;
документ, удостоверяющий полномочия представителя;
копию удостоверения личности или паспорта уполномоченного представителя;
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта на право постоянного землепользования;
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан;

3) жер учаскесінің сәйкестендіру сипаттамаларында өзгерістер болмаған жағдайда бұрын қолданыста болған Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жер учаскесiне тұрақты жер пайдалану құқығы актiciн ауыстыру немесе жер учаскесiне тұрақты жер пайдалану құқығы актiciнің телнұсқасын беру кезінде:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне тұрақты жер пайдалану құқығына актіні беруге өтініш;
жер учаскесіне тұрақты жер пайдалану құқығына актіні немесе актісінің телнұсқасын дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
жер учаскесінің орналасқан жері бойынша жергілікті облыстық газеттің жер учаскесіне тұрақты жер пайдалану құқығына актінің түпнұсқасын жарамсыз деп тану туралы хабарландыру жарияланған данасы;
уәкілетті өкілдің жеке басын куәландыратын құжат;
өкілдің өкілеттігін куәландыратын құжаттың немесе төлқұжаттың көшірмесі;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетілген (БСН) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;
4) жер учаскесінің сәйкестендіру сипаттамаларында өзгерістер болмаған кезде жер учаскесіне құқық белгілейтін құжат өзгерген жағдайда, бұрын қолданыста болған Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жер учаскесiне тұрақты жер пайдалану құқығына берілген актiні ауыстыру кезінде:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне тұрақты жер пайдалану құқығына актіні беруге өтініш;
жер учаскесіне тұрақты жер пайдалану құқығына актінің телнұсқасын дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
Қазақстан Республикасы азаматының жеке басын куәландыратын құжаттың немесе төлқұжаттың көшірмесі;
уәкілетті өкілдің жеке басын куәландыратын құжат;
өкілдің өкілеттігін куәландыратын құжаттың немесе төлқұжаттың көшірмесі;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетілген (БСН) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі.
Ескертпе: * «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны мемлекеттік (есептік) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметі тоқтатылғанға дейін жарамды болады.
Тұлғаның жеке куәлігінің немесе сенімхаттың көшірмелерін тексеру үшін құжаттардың түпнұсқалары ұсынылады, олар тексерілгеннен кейін мемлекеттік қызмет алушыға қайтарылады.
орталыққа:

3) при замене акта на право постоянного землепользования, выданного в соответствии с ранее действовавшим законодательством Республики Казахстан, или выдаче дубликата акта на право постоянного землепользования, в случае отсутствия изменений идентификационных характеристик земельного участка:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта или на выдачу дубликата акта на право постоянного землепользования по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта или дубликата акта на право постоянного землепользования;
экземпляр местной областной газеты по местонахождению земельного участка с опубликованным объявлением о признании подлинника акта на право постоянного землепользования недействительным (при выдаче дубликата акта);
документ, удостоверяющий полномочия представителя;
копию удостоверения личности или паспорта уполномоченного представителя;
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
4) при замене акта на право постоянного землепользования, выданного в соответствии с ранее действовавшим законодательством Республики Казахстан, в случае изменений правоустанавливающего документа на земельный участок при отсутствии изменений идентификационных характеристик земельного участка:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта на право постоянного землепользования по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта или дубликата акта на право постоянного землепользования;
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан;
документ, удостоверяющий полномочия представителя;
копию удостоверения личности или паспорта уполномоченного представителя;
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
Примечание:* свидетельство о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) юридического лица, выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств», является действительным до прекращения деятельности юридического лица».
Для проверки копии удостоверения личности или паспорта лица, или документа удостоверяющего полномочия представителя предъявляются их оригиналы, которые после проверки возвращаются получателю государственной услуги.
в центр:

13. Құжаттарды қабылдауды осы стандартқа 1-қосымшаға сәйкес жер учаскесінің орналасқан орнына байланысты Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның уәкілетті тұлғасы жүзеге асырады.
Орталықта құжаттарды қабылдауды орталықтың қызметкерлері жүзеге асырады.
14. Кадастрды жүргізетін кәсіпорын немесе орталық мемлекеттік қызмет алушыға осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат береді, онда:
1) сұраудың нөмірі және қабылданған күні;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
5) мемлекеттік қызмет көрсету үшін өтінішті қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты мен лауазымы көрсетіледі;
6) өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты, уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары.
15. Тұрақты жер пайдалану құқығына актіні беру сенімхатты, қолхатты және мемлекеттік қызмет алушының не сенім білдірілген тұлғаның жеке басын куәландыратын құжатты ұсына отырып, мемлекеттік қызмет алушының жеке өзіне не сенім білдірілген тұлғаға жүзеге асырылады.
16. Кадастрды жүргізетін кәсіпорын мынадай жағдайда мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартады:
1) аталған жер учаскесі бойынша сот шешімдерінің болуы не сот қарауы жүріп жатқаны туралы хабарламаның болуы;
2) Қазақстан Республикасы заңнамасы нормаларының бұзылуы жойылғанға дейін прокурорлық қадағалау актісінің болуы;
3) бір учаскеге құқықты ресімдеуге қатысты бірнеше өтініштің болуы немесе құқықты ресімдеу процесіне осы жер учаскесінің басқа да пайдаланушылары анықталған кезде.
Жер учаскелеріне құқықтарды ресімдеуді сот шешімдері және прокурорлық қадағалау актілері бойынша тоқтата тұру ол үшін негіз болып табылған мән-жайлар анықталғанға дейінгі, ал бірнеше өтініштер түсу себебі бойынша тараптар арасында келісім орнатылғанға дейінгі не заңды күшіне енген сот шешімі ұсынылғанға дейінгі мерзімге кейінге қалдырылған деп есептеледі.
Жер учаскелеріне құқықтарды ресімдеуді тоқтата тұру туралы мәліметтер тіркеу және есепке алу кітабына енгізіледі. Мемлекеттік қызмет алушыға тұрақты жер пайдалану құқығына актіні ресімдеуді тоқтата тұруға негіз болған құжатты және тоқтата тұру мерзімдерін көрсете отырып, ресімдеуді тоқтата тұру себептерін жою үшін мемлекеттік қызмет алушының кейінгі іс-қимылын көрсете отырып жазбаша хабарлама жолданады.
Кадастрды жүргізетін кәсіпорын белгіленген мерзім ішінде мемлекеттік қызметті алушыға жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты бермеген жағдайда, оны беру күнінің мерзімі өткеннен кейін жер учаскесіне жеке меншік құқығына акті берілген болып есептеледі.

13. Прием документов осуществляется уполномоченным лицом предприятия, ведущего Кадастр, по местонахождению земельного участка согласно приложению 1 к настоящему стандарту.
В центре прием документов осуществляется работниками центра.
14. Предприятием, ведущим Кадастр, или центром получателю государственной услуги выдается расписка о приеме документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта, с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (время) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества и должности лица, принявшего заявление на оказание государственной услуги;
6) фамилии, имени, отчества заявителя, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя и их контактных телефонов.
15. Выдача акта на право постоянного землепользования осуществляется лично получателю государственной услуги либо доверенному лицу с представлением доверенности, расписки и документа, удостоверяющего личность получателя государственной услуги либо доверенного лица.
16. В предоставлении государственной услуги предприятием, ведущим Кадастр, будет отказано в случае наличия:
1) судебных решений по данному земельному участку либо наличия уведомления о ведущемся судебном разбирательстве;
2) акта прокурорского надзора до устранения нарушения норм законодательства Республики Казахстан;
3) нескольких заявлений в отношении оформления прав на один и тот же участок или при выявлении в процессе оформления прав других пользователей этого земельного участка.
Приостановление оформления прав на земельные участки по судебным решениям и актам прокурорского надзора считается отложенным на срок до выяснения обстоятельств, явившихся основанием для приостановления, а по причине поступления нескольких заявлений – до установления соглашения между сторонами либо до предоставления вступившего в законную силу решения суда.
Сведения о приостановлении оформления права на земельный участок заносятся в книгу регистрации и учета. Получателю государственной услуги направляется письменное уведомление с указанием документа, на основании которого приостановлено оформление акта на право постоянного землепользования, и сроков приостановления с указанием последующих действий получателя государственной услуги для устранения причин приостановления оформления.
В случае если предприятие, ведущее Кадастр, в установленные сроки не выдало получателю государственной услуги акт на право постоянного землепользования либо мотивированный отказ, то с даты истечения сроков его выдачи акт на право постоянного землепользования на земельный участок считается выданным.

1. Жалпы ережелер
1. «Жер учаскесіне уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актілерді ресімдеу және беру» мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) жер учаскесінің орналасқан жері бойынша осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің «Жер кадастры ғылыми-өндірістік орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны және оның филиалдары (бұдан әрі – Кадастрды жүргізетін кәсіпорын) тарапынан және мекенжайлары осы стандартқа 2-қосымшада көрсетілген Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және xалыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалдары (бұдан әрі – орталық) арқылы көрсетеді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет 2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 3537 және 43-баптары негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет жөніндегі ақпарат:
1) Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің интернет-ресурсында;
2) Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің www.kuzr.gov.kz интернет-ресурсында;
3) Кадастрды жүргізетін кәсіпорындардың ғимараттарындағы стенділерінде;
4) Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның www.aisgzk.kz интернет-ресурсында;
5) орталықтың www.con.gov.kz интернет-ресурсында;
6) орталықтың стенділерінде орналастырылған.
Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат сондай-ақ call-орталығының 1414 телефоны арқылы берілуі мүмкін.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағышта жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні немесе жер учаскесіне жеке меншік құқығына актінің телнұсқасын беру немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту себебі көрсетілген бас тарту туралы дәлелді жазбаша түрдегі жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға жүгіну сәтінен бастап:
уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына арналған актіні берген кезде – 6 жұмыс күні;
уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына арналған актінің телнұсқасын берген кезде – 4 жұмыс күні;
мемлекеттік қызмет алғанға дейін кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минуттан аспайды;
мемлекеттік қызмет алушыға өтініш берген күні қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минуттан аспайды;

1. Общие положения
1. Государственная услуга «Оформление и выдача актов на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды)» (далее – государственная услуга) оказывается республиканским государственным предприятием «Научно-производственный центр земельного кадастра» Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан и его филиалами (далее – предприятие, ведущее Кадастр), указанными в приложении 1 к настоящему стандарту, по местонахождению земельного участка и через филиалы Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – центр), адреса которых указаны в приложении 2 к настоящему стандарту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статей 35,  37 и 43 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года.
4. Информация о государственной услуге располагается на:
1) интернет-ресурсе Министерства регионального развития Республики Казахстан;
2) интернет-ресурсе Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан: www.kuzr.gov.kz;
3) стендах в зданиях предприятий, ведущих Кадастр;
4) интернет-ресурсе предприятия, ведущего Кадастр: www.aisgzk.kz;
5) интернет-ресурсе центра www.con.gov.kz;
6) стендах в центрах.
Информация о государственной услуге может быть также представлена по телефону саll-центра: 1414.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача на бумажном носителе акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) или дубликата акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) или мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги с указанием причины отказа в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента обращения в предприятие, ведущее Кадастр:
при выдаче акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) – 6 рабочих дней;
при выдаче дубликата акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) – 4 рабочих дня;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 30 минут;

2) орталыққа өтініш жасаған сәттен бастап:
уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына арналған актіні берген кезде – 6 жұмыс күні;
уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына арналған актінің телнұсқасын берген кезде – 4 жұмыс күні;
мемлекеттік қызмет алғанға дейін кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды;
мемлекеттік қызмет алушыға өтініш берген күні қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет ақылы көрсетіледі.
Уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актіні дайындағаны үшін мемлекеттік қызмет құны осы стандартқа 3-қосымшаға сәйкес мөлшерде есептеп шығарылады.
Жер учаскесіне уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актіні дайындау үшін ақы төлеу қолма-қол немесе қолма-қол емес тәсілмен екінші деңгейдегі банктер арқылы Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның есеп шотына не Кадастрды жүргізетін кәсіпорын ғимаратындағы кассаларда жүргізіледі, олар төлемнің мөлшері мен уақытын растайтын төлем құжатын (түбіртек) береді. Төлем құжатының (түбіртектің) нысаны осы стандартқа 4-қосымшада көрсетілген.
Жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған он сегіз жасқа толмаған балаларға жер учаскесіне уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актіні дайындау өтеусіз негізде жүргізіледі.
9. Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның жұмыс кестесі: еңбек заңнамасына сәйкес, демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұманы қоса алғанда күн сайын, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9-00-ден 18-00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін.
Орталықтарда құжаттарды қабылдау еңбек заңнамасына сәйкес, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда күн сайын, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз жүзеге асырылады.
Қабылдау «электрондық кезек» тәртібімен жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
10. Мемлекеттік қызмет:
1) Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның ғимаратында көрсетіледі, залда анықтама бюросы, күту орындары, толтырылған бланк үлгілері бар ақпараттық стенділер, өтініш бланкілері бар тағандар орналастырылады, физикалық мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін жағдайлар (пандус, лифт) көзделген;
2) мемлекеттік қызмет алушының қалауы бойынша орталық ғимаратында көрсетіледі, онда мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін жағдай қарастырылған, өртке қарсы сақтық шаралары қабылданған. Залда анықтама бюросы, күту орындары, ақпараттық стенділер орналастырылады.

2) с момента обращения в центр:
при выдаче акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) – 6 рабочих дней;
при выдаче дубликата акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) – 4 рабочих дня;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 20 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 20 минут.
8. Государственная услуга оказывается платно.
Стоимость государственной услуги за изготовление акта или дубликата акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) исчисляется в размере согласно приложению 3 к настоящему стандарту.
Оплата за изготовление акта или дубликата акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) производится наличным или безналичным способом через банки второго уровня на расчетный счет предприятия, ведущего Кадастр, либо в кассах здания предприятия, ведущего Кадастр, которыми выдается платежный документ (квитанция), подтверждающий размер и дату оплаты. Форма платежного документа (квитанции) приведена в приложении 4 к настоящему стандарту.
Изготовление акта или дубликата на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей на период до достижения ими восемнадцатилетнего возраста осуществляются на безвозмездной основе.
9. График работы предприятия, ведущего Кадастр: ежедневно с понедельника по пятницу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству, с установленным графиком работы с 9-00 часов до 18-00 часов, перерыв на обед с 13-00 до 14-00 часов.
В центрах прием документов осуществляется, ежедневно, с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству, в соответствии с установленным графиком работы центра с 9-00 до 20-00 часов, без перерыва.
Прием осуществляется в порядке «электронной очереди» без ускоренного обслуживания.
10. Государственная услуга оказывается:
1) в здании предприятия, ведущего Кадастр, в зале располагаются справочное бюро, кресла ожидания, информационные стенды с образцами заполненных бланков, стойки с бланками заявлений, предусмотрены условия для людей с ограниченными физическими возможностями (пандусы, лифты);
2) в здании центра по выбору получателя государственной услуги, где предусмотрены условия для обслуживания получателя государственной услуги с ограниченными возможностями, приняты меры противопожарной безопасности. В зале располагаются справочное бюро, кресла ожидания, информационные стенды.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызмет алу үшін мемлекеттік қызмет алушы мыналарды ұсынады:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға:
1) уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығын беру кезінде:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актіні беруге өтініш;
жергілікті атқарушы органның жер учаскесіне уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығын беру туралы шешімінен үзінді көшірме;
жер қатынастары саласындағы функцияларды жүзеге асыратын облыстың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың), ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының (бұдан әрі – уәкілетті орган) құрылымдық бөлімшесі бекіткен жерге орналастыру жобасының және жергілікті жерде жер учаскесінің шекараларын белгілеу жөніндегі материалдардың көшірмелері;
жеке тұрғын үй құрылысына бөлуге арналған алаңда жер учаскелерін орналастырудың жерге орналастыру жобасы болған жағдайда, көрсетілген жұмыстарды орындаған ұйым беретін, нақты жер учаскесіне арналған жерге орналастыру жобасының бір бөлігі және оның жергілікті жердегі шекараларын белгілеу жөніндегі материалдар;
уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жерді пайдалану (жалдау) туралы шарт және/немесе уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жерді пайдалану (жалдау) құқықты сатып алу шарттың көшірмесі;
жер учаскесіне уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актіні дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
мемлекеттік қызмет алушының атынан берілген сенімхаттың көшірмесі (қажет болғанда);
Қазақстан Республикасы азаматының не сенім білдірілген тұлғаның жеке куәлігінің немесе төлқұжатының көшірмесі;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетілген (БСН) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;
2) жер учаскесінің сәйкестендіру сипаттамалары өзгерген жағдайда:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актіні беруге өтініш;
жергілікті атқарушы органның бұрын уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығымен берiлген жер учаскесінің сәйкестендiру сипаттамаларының өзгеруі туралы шешімінен үзінді көшірме және/немесе жер учаскесiнiң сәйкестендiру сипаттамаларының өзгергенін растайтын басқа құжат;
уәкілетті орган бекіткен жерге орналастыру жобасының және жергілікті жерде жер учаскесінің шекараларын белгілеу жөніндегі материалдардың көшірмелері;
уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жерді пайдалану (жалдау) туралы шарт және/немесе уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жерді пайдалану (жалдау) құқығын сатып алу шартының көшірмесі;
жер учаскесіне уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актіні дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
мемлекеттік қызмет алушының атынан берілген сенімхаттың көшірмесі (қажет болғанда);
Қазақстан Республикасы азаматының не сенім білдірілген тұлғаның жеке куәлігінің немесе төлқұжатының көшірмесі;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетілген (БСН) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;

2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет:
в предприятие, ведущее Кадастр:
1) при предоставлении государством права временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды):
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
копию выписки из решения местного исполнительного органа о предоставлении права временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды);
копии землеустроительного проекта, утвержденного структурным подразделением местного исполнительного органа областей (города республиканского значения, столицы), района (города областного значения), осуществляющими функции в области земельных отношений (далее – уполномоченный орган), и материалов по установлению границ земельного участка на местности;
при наличии землеустроительного проекта размещения земельных участков на площадку для отвода под индивидуальное жилищное строительство представляется часть землеустроительного проекта на конкретный земельный участок и материалы по установлению его границ на местности, выдаваемые организацией, выполнившей указанные работы;
копию договора временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) и/или выкупа право временного возмездного (долгосрочного) землепользования (аренды);
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды);
копию доверенности от получателя государственной услуги (при необходимости);
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан, либо доверенного лица;
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
2) в случае изменений идентификационных характеристик земельного участка:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) на земельный участок по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
копию выписки из решения местного исполнительного органа об изменении идентификационных характеристик на ранее предоставленный земельный участок на праве временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) и/или иного документа, подтверждающего изменение идентификационных характеристик земельного участка;
копии землеустроительного проекта, утвержденного уполномоченным органом, и материалов по установлению границ земельного участка на местности;
копию договора временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) и/или выкупа право временного возмездного (долгосрочного) землепользования (аренды);
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды);
копию доверенности от получателя государственной услуги (при необходимости);
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан, либо доверенного лица;
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);

3) жер учаскесінің сәйкестендіру сипаттамаларында өзгерістер болмаған жағдайда бұрын қолданыста болған Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығы актiciн ауыстыру немесе уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығы актiciнің телнұсқасын беру кезінде:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актіні немесе актісінің телнұсқасын беруге өтініш;
жер учаскесіне уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актіні немесе актінің телнұсқасын дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
мемлекеттік қызмет алушының атынан берілген сенімхаттың көшірмесі (қажет болғанда);
Қазақстан Республикасы азаматының не сенім білдірілген тұлғаның жеке куәлігінің немесе төлқұжатының көшірмесі;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетілген (БСН) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;
Қазақстан Республикасы азаматының жеке басын куәландыратын құжат немесе паспорт;
жер учаскесінің орналасқан жері бойынша жергілікті облыстық газеттің жер учаскесіне уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актінің түпнұсқасын жарамсыз деп тану туралы хабарландыру жарияланған данасы;
заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің нотариалды расталған көшірмесі немесе заңды тұлғаның бизнес-сәйкестендіру номері көрсетілген анықтама (БСН);
4) жер учаскесінің сәйкестендіру сипаттамаларында өзгерістер болмаған кезде жер учаскесіне құқық белгілейтін құжат өзгерген жағдайда, бұрын қолданыста болған Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жер учаскесiне уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына берілген актiні ауыстыру кезінде:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшада берілген нысан бойынша жер учаскесіне уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актінің телнұсқасын беруге өтініш;
жер учаскесіне уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актінің телнұсқасын дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
мемлекеттік қызмет алушының атынан берілген сенімхаттың көшірмесі (қажет болғанда);
Қазақстан Республикасы азаматының не сенім білдірілген тұлғаның жеке куәлігінің немесе төлқұжатының көшірмесі;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетілген (БСН) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;
Ескертпе: * «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны мемлекеттік (есептік) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметі тоқтатылғанға дейін жарамды болады.
Тұлғаның жеке куәлігінің немесе сенімхаттың көшірмелерін тексеру үшін құжаттардың түпнұсқалары ұсынылады, олар тексерілгеннен кейін мемлекеттік қызмет алушыға қайтарылады.
орталыққа:

3) при замене акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды), выданного в соответствии с ранее действовавшим законодательством Республики Казахстан, или выдаче дубликата акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды), в случае отсутствия изменений идентификационных характеристик земельного участка:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта или дубликата акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) на земельный участок по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта или дубликата акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды);
копию доверенности от получателя государственной услуги (при необходимости);
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан, либо доверенного лица;
экземпляр местной областной газеты по местонахождению земельного участка с опубликованным объявлением о признании подлинника акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) недействительным (при выдаче дубликата акта).
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
Примечание:* свидетельство о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) юридического лица, выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств», является действительным до прекращения деятельности юридического лица».
4) при замене акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды), выданного в соответствии с ранее действовавшим законодательством Республики Казахстан, в случае изменений правоустанавливающего документа на земельный участок при отсутствии изменений идентификационных характеристик земельного участка:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды);
копию доверенности от получателя государственной услуги (при необходимости);
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан, либо доверенного лица;
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
Для проверки копии удостоверения личности лица или доверенности предъявляются оригиналы документов, которые после проверки возвращаются получателю государственной услуги.
в центр:

12. Өтініштердің бланкілері анықтама бюросында болады.
Орталықта мемлекеттік қызметті алу үшін өтініштердің бланкілері күту залындағы арнайы тағанға орналастырылады немесе орталықтың консультанттарында болады.
13. Құжаттарды қабылдауды осы стандартқа 1-қосымшаға сәйкес жер учаскесінің орналасқан орнына байланысты Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның уәкілетті тұлғасы жүзеге асырады.
Орталықта құжаттарды қабылдауды орталықтың қызметкерлері жүзеге асырады.
14. Кадастрды жүргізетін кәсіпорын немесе орталық мемлекеттік қызмет алушыға осы стандартқа 11-тармағында көрсетілген құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат береді, онда:
1) сұраудың нөмірі және қабылданған күні;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
5) мемлекеттік қызмет көрсету үшін өтінішті қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты мен лауазымы көрсетіледі;
6) өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты, уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары.
15. Уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актіні беру сенімхатты, қолхатты және мемлекеттік қызмет алушының не сенім білдірілген тұлғаның жеке басын куәландыратын құжатты ұсына отырып, мемлекеттік қызмет алушының жеке өзіне не сенім білдірілген тұлғаға жүзеге асырылады.
16. Кадастрды жүргізетін кәсіпорын мынадай жағдайда мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартады:
1) аталған жер учаскесі бойынша сот шешімдерінің болуы не сот қарауы жүріп жатқаны туралы хабарламаның болуы;
2) Қазақстан Республикасы заңнамасы нормаларының бұзылуы жойылғанға дейін прокурорлық қадағалау актісінің болуы;
3) бір учаскеге құқықты ресімдеуге қатысты бірнеше өтініштің болуы немесе құқықты ресімдеу процесіне осы жер учаскесінің басқа да пайдаланушылары анықталған кезде.
Жер учаскелеріне құқықтарды ресімдеуді сот шешімдері және прокурорлық қадағалау актілері бойынша тоқтата тұру ол үшін негіз болып табылған мән-жайлар анықталғанға дейінгі, ал бірнеше өтініштер түсу себебі бойынша тараптар арасында келісім орнатылғанға дейінгі не заңды күшіне енген сот шешімі ұсынылғанға дейінгі мерзімге кейінге қалдырылған деп есептеледі.
Жер учаскелеріне құқықтарды ресімдеуді тоқтата тұру туралы мәліметтер тіркеу және есепке алу кітабына енгізіледі. Мемлекеттік қызмет алушыға жер учаскесіне уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актіні ресімдеуді тоқтата тұруға негіз болған құжатты және тоқтата тұру мерзімдерін көрсете отырып, ресімдеуді тоқтата тұру себептерін жою үшін мемлекеттік қызмет алушының кейінгі іс-қимылын көрсете отырып жазбаша хабарлама жолданады.
Кадастрды жүргізетін кәсіпорын белгіленген мерзім ішінде мемлекеттік қызметті алушыға жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты бермеген жағдайда, оны беру күнінің мерзімі өткеннен кейін жер учаскесіне жеке меншік құқығына акті берілген болып есептеледі.

12. Бланки заявлений находятся в справочном бюро.
Для получения государственной услуги в центре бланки заявлений размещаются на специальной стойке в зале ожидания либо у консультантов центра.
13. Прием документов осуществляется уполномоченным лицом предприятия, ведущего Кадастр, по местонахождению земельного участка согласно приложению 1 к настоящему стандарту.
В центре прием документов осуществляется работниками центра.
14. Предприятием, ведущим Кадастр, или центром получателю государственной услуги выдается расписка о приеме документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта, с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (время) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества и должности лица, принявшего заявление на оказание государственной услуги;
6) фамилии, имени, отчества заявителя, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя и их контактных телефонов.
15. Выдача акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) осуществляется лично получателю государственной услуги либо доверенному лицу с представлением доверенности, расписки и документа, удостоверяющего личность получателя государственной услуги либо доверенного лица.
16. В предоставлении государственной услуги предприятием, ведущим Кадастр, будет отказано в случае наличия:
1) судебных решений по данному земельному участку либо наличия уведомления о ведущемся судебном разбирательстве;
2) акта прокурорского надзора до устранения нарушения норм законодательства Республики Казахстан;
3) нескольких заявлений в отношении оформления прав на один и тот же участок или при выявлении в процессе оформления прав других пользователей этого земельного участка.
Приостановление оформления прав на земельные участки по судебным решениям и актам прокурорского надзора считается отложенным на срок до выяснения обстоятельств, явившихся основанием для приостановления, а по причине поступления нескольких заявлений – до установления соглашения между сторонами либо до представления вступившего в законную силу решения суда.
Сведения о приостановлении оформления права на земельный участок заносятся в книгу регистрации и учета. Получателю государственной услуги направляется письменное уведомление с указанием документа, на основании которого приостановлено оформление акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды), и сроков приостановления с указанием последующих действий получателя государственной услуги для устранения причин приостановления оформления.
В случае, если предприятие, ведущее Кадастр, в установленные сроки не выдало получателю государственной услуги акт на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) либо мотивированный отказ, то с даты истечения сроков его выдачи акт на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) считается выданным.

1. Жалпы ережелер
1.  «Жер учаскесіне уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актілерді ресімдеу және беру» мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) жер учаскесінің орналасқан жері бойынша осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің «Жер кадастры ғылыми-өндірістік орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны және оның филиалдары (бұдан әрі – Кадастрды жүргізетін кәсіпорын) тарапынан және мекенжайлары осы стандартқа 2-қосымшада көрсетілген Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және xалыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалдары (бұдан әрі – орталық) арқылы көрсетеді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет 2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 3536 және 43-баптары негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет жөніндегі ақпарат:
1) Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің интернет-ресурсында;
2) Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитетінің www.kuzr.gov.kz интернет-ресурсында;
3) Кадастрды жүргізетін кәсіпорындардың ғимараттарындағы стенділерінде;
4) Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның www.aisgzk.kz интернет-ресурсында;
5) орталықтың www.con.gov.kz интернет-ресурсында;
6) орталықтың стенділерінде орналастырылған.
Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат сондай-ақ call-орталығының 1414 телефоны арқылы берілуі мүмкін.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағышта жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні немесе жер учаскесіне жеке меншік құқығына актінің телнұсқасын беру немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту себебі көрсетілген бас тарту туралы дәлелді жазбаша түрдегі жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға жүгіну сәтінен бастап:
уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына арналған актіні берген кезде – 6 жұмыс күні;
уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына арналған актінің телнұсқасын берген кезде – 4 жұмыс күні;
мемлекеттік мемлекеттік қызмет алғанға дейін кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минуттан аспайды;
мемлекеттік қызмет алушыға өтініш берген күні қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минуттан аспайды;

1. Общие положения
1. Государственная услуга «Оформление и выдача актов на право временного безвозмездного землепользования» (далее – государственная услуга) оказывается республиканским государственным предприятием «Научно-производственный центр земельного кадастра» Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан и его филиалами (далее – предприятие, ведущее Кадастр), указанными в приложении 1 к настоящему стандарту, по местонахождению земельного участка и через филиалы Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – центр), адреса которых указаны в приложении 2 к настоящему стандарту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статей 35,  36 и 43 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года.
4. Информация о государственной услуге располагается на:
1) интернет-ресурсе Министерства регионального развития Республики Казахстан;
2) интернет-ресурсе Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан: www.kuzr.gov.kz;
3) стендах в зданиях предприятий, ведущих Кадастр;
4) интернет-ресурсе предприятия, ведущего Кадастр:
www.aisgzk.kz;
5) интернет-ресурсе центра www.con.gov.kz;
6) стендах в центрах.
Информация о государственной услуге может быть также представлена по телефону саll-центра: 1414.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача на бумажном носителе акта на право временного безвозмездного землепользования или дубликата акта на право временного безвозмездного землепользования или мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги с указанием причины отказа в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента обращения в предприятие, ведущее Кадастр:
при выдаче акта на право временного безвозмездного землепользования – 6 рабочих дней;
при выдаче дубликата акта на право временного безвозмездного землепользования – 4 рабочих дня;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 30 минут;

2) орталыққа өтініш жасаған сәттен бастап:
уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына арналған актіні берген кезде – 6 жұмыс күні;
уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына арналған актінің телнұсқасын берген кезде – 4 жұмыс күні;
мемлекеттік қызмет алғанға дейін кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды;
мемлекеттік қызмет алушыға өтініш берген күні қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет ақылы көрсетіледі.
Уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актіні дайындағаны үшін мемлекеттік қызмет құны осы стандартқа 3-қосымшаға сәйкес мөлшерде есептеп шығарылады.
Жер учаскесіне уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актіні дайындау үшін ақы төлеу қолма-қол немесе қолма-қол емес тәсілмен екінші деңгейдегі банктер арқылы Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның есеп шотына не Кадастрды жүргізетін кәсіпорын ғимаратындағы кассаларда жүргізіледі, олар төлемнің мөлшері мен уақытын растайтын төлем құжатын (түбіртек) береді. Төлем құжатының (түбіртектің) нысаны осы стандартқа 4-қосымшада көрсетілген.
9. Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның жұмыс кестесі: еңбек заңнамасына сәйкес, демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұманы қоса алғанда күн сайын, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9-00-ден 18-00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін.
Орталықтарда құжаттарды қабылдау еңбек заңнамасына сәйкес, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда күн сайын, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз жүзеге асырылады.
Қабылдау «электрондық кезек» тәртібімен жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
10. Мемлекеттік қызмет:
1) Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның ғимаратында көрсетіледі, залда анықтама бюросы, күту орындары, толтырылған бланк үлгілері бар ақпараттық стенділер, өтініш бланкілері бар тағандар орналастырылады, физикалық мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін жағдайлар (пандус, лифт) көзделген;
2) мемлекеттік қызмет алушының қалауы бойынша орталық ғимаратында көрсетіледі, онда мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін жағдай қарастырылған, өртке қарсы сақтық шаралары қабылданған. Залда анықтама бюросы, күту орындары, ақпараттық стенділер орналастырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызмет алу үшін мемлекеттік қызмет алушы мыналарды ұсынады:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға:
1) уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығын беру кезінде:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актіні беруге өтініш;
жергілікті атқарушы органның жер учаскесіне уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығын беру туралы шешімінен үзінді көшірме;
уәкілетті орган бекіткен жерге орналастыру жобасының және жергілікті жерде жер учаскесінің шекараларын белгілеу жөніндегі материалдардың көшірмелері;
уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығын беру шартының көшірмесі;
жер учаскесіне уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актіні дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетілген (БСН) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;
мемлекеттік қызмет алушының атынан берілген сенімхаттың көшірмесі (қажет болғанда);
Қазақстан Республикасы азаматының не сенім білдірілген тұлғаның жеке куәлігінің немесе төлқұжатының көшірмесі;

2) с момента обращения в Центр:
при выдаче акта на временное безвозмездное землепользование – 6 рабочих дней;
при выдаче дубликата акта на право временного безвозмездного землепользования – 4 рабочих дня;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 20 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 20 минут.
8. Государственная услуга оказывается платно.
Стоимость государственной услуги за изготовление акта или дубликата акта на право временного безвозмездного землепользования исчисляется в размере согласно приложению 3 к настоящему стандарту.
Оплата за изготовление акта или дубликата акта на право временного безвозмездного землепользования производится наличным или безналичным способом через банки второго уровня на расчетный счет предприятия, ведущего Кадастр, либо в кассах здания предприятия, ведущего Кадастр, которыми выдается платежный документ (квитанция), подтверждающий размер и дату оплаты. Форма платежного документа (квитанции) приведена в приложении 4 к настоящему стандарту.
9. График работы предприятия, ведущего Кадастр: ежедневно с понедельника по пятницу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству, с установленным графиком работы с 9-00 часов до 18-00 часов, перерыв на обед с 13-00 до 14-00 часов.
В центрах прием документов осуществляется, ежедневно, с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству, в соответствии с установленным графиком работы центра с 9-00 до 20-00 часов, без перерыва.
Прием осуществляется в порядке «электронной очереди» без ускоренного обслуживания.
10. Государственная услуга оказывается:
1) в здании предприятия, ведущего Кадастр, в зале располагаются справочное бюро, кресла ожидания, информационные стенды с образцами заполненных бланков, стойки с бланками заявлений, предусмотрены условия для людей с ограниченными физическими возможностями (пандусы, лифты);
2) в здании Центра по выбору получателя государственной услуги, где предусмотрены условия для обслуживания получателя государственной услуги с ограниченными возможностями, приняты меры противопожарной безопасности. В зале располагаются справочное бюро, кресла ожидания, информационные стенды.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет:
в предприятие, ведущее Кадастр:
1) при предоставлении государством права временного безвозмездного землепользования:
заявление в уполномоченный орган на выдачу акта на право временного безвозмездного землепользования по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
копию выписки из решения местного исполнительного органа о предоставлении права временного безвозмездного землепользования;
копии землеустроительного проекта, утвержденного структурным подразделением местного исполнительного органа областей (города республиканского значения, столицы), района (города областного значения), осуществляющими функции в области земельных отношений (далее – уполномоченный орган), и материалов по установлению границ земельного участка на местности;
копию договора временного безвозмездного землепользования;
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта на право временного безвозмездного землепользования;
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
копию доверенности от получателя государственной услуги (при необходимости);
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан, либо доверенного лица;

2) жер учаскесінің сәйкестендіру сипаттамалары өзгерген жағдайда:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актіні беруге өтініш;
жергілікті атқарушы органның бұрын уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығымен берiлген жер учаскесінің сәйкестендiру сипаттамаларының өзгеруі туралы шешімінен үзінді көшірме және/немесе жер учаскесiнiң сәйкестендiру сипаттамаларының өзгергенін растайтын басқа құжат;
уәкілетті орган бекіткен жерге орналастыру жобасының және жергілікті жерде жер учаскесінің шекараларын белгілеу жөніндегі материалдардың көшірмелері;
жер учаскесіне уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актіні дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
мемлекеттік қызмет алушының атынан берілген сенімхаттың көшірмесі (қажет болғанда);
Қазақстан Республикасы азаматының не сенім білдірілген тұлғаның жеке куәлігінің немесе төлқұжатының көшірмесі;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетілген (БСН) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;
3) жер учаскесінің сәйкестендіру сипаттамаларында өзгерістер болмаған жағдайда бұрын қолданыста болған Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығы актiciн ауыстыру немесе уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығы актiciнің телнұсқасын беру кезінде:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актіні немесе актінің телнұсқасын беруге өтініш;
жер учаскесіне уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актіні немесе актінің телнұсқасын дайындағаны үшін ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
жер учаскесінің орналасқан жері бойынша жергілікті облыстық газеттің жер учаскесіне уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актінің түпнұсқасын жарамсыз деп тану туралы хабарландыру жарияланған данасы;
мемлекеттік қызмет алушының атынан берілген сенімхаттың көшірмесі (қажет болғанда);
Қазақстан Республикасы азаматының не сенім білдірілген тұлғаның жеке куәлігінің немесе төлқұжатының көшірмесі;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетілген (БСН) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;
4) жер учаскесінің сәйкестендіру сипаттамаларында өзгерістер болмаған кезде жер учаскесіне құқық белгілейтін құжат өзгерген жағдайда, бұрын қолданыста болған Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жер учаскесiне уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына берілген актiні ауыстыру кезінде:
Кадастрды жүргізетін кәсіпорынға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер учаскесіне уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актіні беруге өтініш;
жер учаскесіне уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актінің телнұсқасын дайындағаны үшін қызметтерге ақы төленгені туралы төлем құжаты (түбіртек);
мемлекеттік қызмет алушының атынан берілген сенімхаттың көшірмесі (қажет болғанда);
Қазақстан Республикасы азаматының не сенім білдірілген тұлғаның жеке куәлігінің немесе төлқұжатының көшірмесі;
бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетілген (БСН) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама немесе нотариалды расталған куәліктің* көшірмесі;
Ескертпе: * «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны мемлекеттік (есептік) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметі тоқтатылғанға дейін жарамды болады.
Тұлғаның жеке куәлігінің немесе сенімхаттың көшірмелерін тексеру үшін құжаттардың түпнұсқалары ұсынылады, олар тексерілгеннен кейін мемлекеттік қызмет алушыға қайтарылады.
орталыққа:

2) в случае изменений идентификационных характеристик земельного участка:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта на право временного безвозмездного землепользования по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
копию выписки из решения местного исполнительного органа об изменении идентификационных характеристик на ранее предоставленный земельный участок на праве временного безвозмездного землепользования и/или иного документа, подтверждающего изменение идентификационных характеристик земельного участка;
копии землеустроительного проекта, утвержденного уполномоченным органом, и материалов по установлению границ земельного участка на местности;
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта на право временного безвозмездного землепользования;
копию доверенности от получателя государственной услуги (при необходимости);
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан, либо доверенного лица;
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
3) при замене акта на право временного безвозмездного землепользования, выданного в соответствии с ранее действовавшим законодательством Республики Казахстан, или выдаче дубликата акта на право временного безвозмездного землепользования, в случае отсутствия изменений идентификационных характеристик земельного участка:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта или дубликата акта на право временного безвозмездного землепользования на земельный участок по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта или дубликата акта на право временного безвозмездного землепользования;
экземпляр местной областной газеты по местонахождению земельного участка с опубликованным объявлением о признании подлинника акта на право временного безвозмездного землепользования недействительным (при выдаче дубликата акта);
копию доверенности от получателя государственной услуги (при необходимости);
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан, либо доверенного лица;
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
4) при замене акта на право временного безвозмездного землепользования, выданного в соответствии с ранее действовавшим законодательством Республики Казахстан, в случае изменений правоустанавливающего документа на земельный участок при отсутствии изменений идентификационных характеристик земельного участка:
заявление в предприятие, ведущее Кадастр, на выдачу акта на право временного безвозмездного землепользования по форме согласно приложению 5 к настоящему стандарту;
платежный документ (квитанцию) об уплате услуг за изготовление акта на право временного безвозмездного землепользования;
копию доверенности от получателя государственной услуги (при необходимости);
копию удостоверения личности или паспорта гражданина Республики Казахстан, либо доверенного лица;
нотариально заверенная копия свидетельства* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера (БИН);
Примечание:* свидетельство о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) юридического лица, выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств», является действительным до прекращения деятельности юридического лица».
Для проверки копии удостоверения личности лица или доверенности предъявляются оригиналы документов, которые после проверки возвращаются получателю государственной услуги.
в центр:

12. Өтініштердің бланкілері анықтама бюросында болады.
Орталықта мемлекеттік қызметті алу үшін өтініштердің бланкілері күту залындағы арнайы тағанға орналастырылады немесе орталықтың консультанттарында болады.
13. Құжаттарды қабылдауды осы стандартқа 1-қосымшаға сәйкес жер учаскесінің орналасқан орнына байланысты Кадастрды жүргізетін кәсіпорынның уәкілетті тұлғасы жүзеге асырады.
Орталықта құжаттарды қабылдауды орталықтың қызметкерлері жүзеге асырады.
14. Кадастрды жүргізетін кәсіпорын немесе орталық мемлекеттік қызмет алушыға осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат береді, онда:
1) сұраудың нөмірі және қабылданған күні;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
5) мемлекеттік қызмет көрсету үшін өтінішті қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты мен лауазымы көрсетіледі;
6) өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты, уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары.
15. Уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актіні беру сенімхатты, қолхатты және мемлекеттік қызмет алушының не сенім білдірілген тұлғаның жеке басын куәландыратын құжатты ұсына отырып, мемлекеттік қызмет алушының жеке өзіне не сенім білдірілген тұлғаға жүзеге асырылады.
16. Кадастрды жүргізетін кәсіпорын мынадай жағдайда мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартады:
1) аталған жер учаскесі бойынша сот шешімдерінің болуы не сот қарауы жүріп жатқаны туралы хабарламаның болуы;
2) Қазақстан Республикасы заңнамасы нормаларының бұзылуы жойылғанға дейін прокурорлық қадағалау актісінің болуы;
3) бір учаскеге құқықты ресімдеуге қатысты бірнеше өтініштің болуы немесе құқықты ресімдеу процесіне осы жер учаскесінің басқа да пайдаланушылары анықталған кезде.
Жер учаскелеріне құқықтарды ресімдеуді сот шешімдері және прокурорлық қадағалау актілері бойынша тоқтата тұру ол үшін негіз болып табылған мән-жайлар анықталғанға дейінгі, ал бірнеше өтініштер түсу себебі бойынша тараптар арасында келісім орнатылғанға дейінгі не заңды күшіне енген сот шешімі ұсынылғанға дейінгі мерзімге кейінге қалдырылған деп есептеледі.
Жер учаскелеріне құқықтарды ресімдеуді тоқтата тұру туралы мәліметтер тіркеу және есепке алу кітабына енгізіледі. Мемлекеттік қызмет алушыға жер учаскесіне уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актіні ресімдеуді тоқтата тұруға негіз болған құжатты және тоқтата тұру мерзімдерін көрсете отырып, ресімдеуді тоқтата тұру себептерін жою үшін мемлекеттік қызмет алушының кейінгі іс-қимылын көрсете отырып жазбаша хабарлама жолданады.
Кадастрды жүргізетін кәсіпорын белгіленген мерзім ішінде мемлекеттік қызметті алушыға жер учаскесіне жеке меншік құқығына актіні немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты бермеген жағдайда, оны беру күнінің мерзімі өткеннен кейін жер учаскесіне жеке меншік құқығына акті берілген болып есептеледі.

12. Бланки заявлений находятся в справочном бюро.
Для получения государственной услуги в центре бланки заявлений размещаются на специальной стойке в зале ожидания, либо у консультантов центра.
13. Прием документов осуществляется уполномоченным лицом предприятия, ведущего Кадастр, по местонахождению земельного участка согласно приложению 1 к настоящему стандарту.
14. Предприятием, ведущим Кадастр, или центром получателю государственной услуги выдается расписка о приеме документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта, с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (время) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества и должности лица, принявшего заявление на оказание государственной услуги;
6) фамилии, имени, отчества заявителя, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя и их контактных телефонов.
15. Выдача акта на право временного безвозмездного землепользования осуществляется лично получателю государственной услуги либо доверенному лицу с представлением доверенности, расписки и документа, удостоверяющего личность получателя государственной услугу либо доверенного лица.
16. В предоставлении государственной услуги предприятием, ведущим Кадастр, будет отказано в случае наличия:
1) судебных решений по данному земельному участку либо наличия уведомления о ведущемся судебном разбирательстве;
2) акта прокурорского надзора до устранения нарушения норм законодательства Республики Казахстан;
3) нескольких заявлений в отношении оформления прав на один и тот же участок или при выявлении в процессе оформления прав других пользователей этого земельного участка.
Приостановление оформления прав на земельные участки по судебным решениям и актам прокурорского надзора считается отложенным на срок до выяснения обстоятельств, явившихся основанием для приостановления, а по причине поступления нескольких заявлений – до установления соглашения между сторонами либо до представления, вступившего в законную силу решения суда.
Сведения о приостановлении оформления права на земельный участок заносятся в книгу регистрации и учета. Получателю государственной услуги направляется письменное уведомление с указанием документа, на основании которого приостановлено оформление акта на право временного безвозмездного землепользования, и сроков приостановления с указанием последующих действий получателя государственной услуги для устранения причин приостановления оформления.
В случае если предприятие, ведущее Кадастр, в установленные сроки не выдало получателю государственной услуги акт на право временного безвозмездного землепользования либо мотивированный отказ, то с даты истечения сроков его выдачи акт на право временного безвозмездного землепользования считается выданным.

1. Жалпы ережелер
1. «Аэротүсірілім жұмыстарын жүргізуге рұқсат беру» мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі (бұдан әрі – Агенттік) мына мекенжай бойынша: Астана қаласы, Есіл ауданы, Орынбор көшесі, 10-үй, 12-кіреберіс, № 510 кабинет, тел: 8 (7172) 74-24-40 көрсетеді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет «Геодезия және картография туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 3 шілдедегі Заңының 6-бабы 8) тармақшасының, «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабының, «Аэротүсірілім жұмыстарын жүргізуге рұқсаттарды тіркеу, есепке алу және беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 4 маусымдағы № 530 қаулысының негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы толық ақпарат Агенттіктің www.auzr.kz интернет-ресурсында орналастырылған.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі қағаз тасығышта аэротүсірілім жұмыстарын жүргізуге рұқсат (бұдан әрі – рұқсат) немесе жазбаша түрде бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке немесе заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет алушы осы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған күннен бастап 25 (жиырма бес) жұмыс күнінен кешіктірмей;
2) құжаттарды тапсырған кезде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды;
3) құжаттарды алған кезде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 15 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Агенттіктің жұмыс кестесі: сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс және «Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы» 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес мереке күндерінен басқа.
Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз, кезек тәртібімен жүзеге асырылады.
10. Мемлекеттік қызмет Агенттіктің ғимаратында көрсетіледі: ғимаратқа кіру жеке кіреберісі бар рұқсаттама бюросы жеке тұлғаны куәландыратын құжатты көрсеткен жағдайда беретін бір реттік рұқсаттама бойынша жүзеге асырылады. Ғимаратта құқықтық тәртіпті қолдау үшін тәулік бойы күзет бекеті, өртке қарсы қауіпсіздік сигнализациялары бар. Ғимарат физикалық мүмкіндіктері шектеулі адамдардың кіруіне арналған пандустары бар кіреберіспен жабдықталған.

1. Общие положения
1. Государственная услуга «Выдача разрешения на проведение аэросъемочных работ» (далее – государственная услуга) оказывается Агентством Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами (далее – Агентство) по адресу: город Астана, район Есиль, улица Орынбор, дом 10, подъезд № 12, кабинет № 510, тел: 8 (7172) 74-24-40.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 8) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 3 июля 2002 года «О геодезии и картографии», статьи 9-1 Закона Республики Казахстан 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», постановления Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2003 года № 530 «Об утверждении Правил регистрации, учета и выдачи разрешений на проведение аэросъемочных работ».
4. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах располагается на интернет-ресурсе Агентства: www.auzr.kz.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача разрешения на проведение аэросъемочных работ (далее – разрешение) на бумажном носителе, либо мотивированный ответ об отказе, в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим или юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) со дня сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункте 11 настоящего стандарта – не позднее 25 (двадцати пяти) рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче документов – не более 20 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов – 15 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. График работы Агентства: с 9.00 до 18.30 часов, перерыв на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года «О праздниках в Республике Казахстан».
Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
10. Государственная услуга оказывается в здании Агентства: вход в здание осуществляется по разовому пропуску, выдаваемому в бюро пропусков, по предъявлению документа, удостоверяющего личность, которое имеет отдельный вход. Для поддержания правопорядка здание имеет круглосуточный пост охраны, противопожарные сигнализации безопасности. Здание оборудовано входом с пандусами, предназначенными для доступа людей с ограниченными физическими возможностями.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттар тізімі:
1) мемлекеттік қызмет алушы қол қойған еркін нысандағы өтінім. Өтінімде аэротүсірілім шарттары және уақыты, түсірілім объектілерінің аумақтық орналасуы, олардың ауданы, аэротүсірілімнің мақсаты және техникалық шарттары көрсетілуі тиіс;
2) азаматтық әуе кемесімен аэротүсірілім жұмыстарының қызметтерін көрсетуге арналған шарттың көшірмесі (мемлекеттік қызмет алушы құжаттардың нотариалды куәландырылған көшірмелерін немесе салыстырып тексеру үшін түпнұсқаларын ұсынады);
3) географиялық координаталарын көрсете отырып, аэротүсірілім жұмыстарын жүргізу жоспарланып отырған аумақтың картограммасы, төрт данада;
4) жоспарланып отырған аэротүсірілім жұмыстарының техникалық жобалары (немесе техникалық тапсырмалары), екі данада.
Құжаттардың толық тізбесі ұсынылмаған жағдайда, құжаттарды тапсырған сәттен бастап екі жұмыс күнінен аспайтын мерзімде Агенттіктің уәкілетті қызметкері мемлекеттік қызмет алушыға мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жазбаша түрде хабарлайды.
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш бланкілерін толтыру талап етілмейді.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін құжаттарды Агенттік кеңсесінің уәкілетті қызметкері мына мекенжай бойынша қабылдайды: Астана қаласы, Есіл ауданы, Орынбор көшесі, 10-үй, 12-кіреберіс, № 510 кабинет, тел: 8 (7172) 74-24-40.
14. Агенттікке тікелей жазбаша өтініш берген мемлекеттік қызмет алушыға тиісті құжаттардың қабылдағаны туралы қолхат беріледі, онда:
1) өтінішті қабылдау нөмірі мен күні;
2) мемлекеттің қызметтің сұралатын түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) мемлекеттік қызмет алушының жеке өзі келген жағдайда қолма-қол мемлекеттік қызметті алатын күні мен орны көрсетіледі.
15. Рұқсатты беруді мемлекеттік қызмет алушы немесе сенімхат бойынша оның уәкілетті өкілі жеке өзі келген жағдайда Агенттік кеңсесінің уәкілетті қызметкері мына мекенжай бойынша жүзеге асырады: Астана қаласы, Есіл ауданы, Орынбор көшесі, 10-үй, 12-кіреберіс, № 510 кабинет, тел: 8 (7172) 74-24-40 немесе пошта арқылы жолданады.
16. Агенттік мынадай жағдайларда рұқсат беруден бас тартылады:
1) өтінім берілген жұмыстар, бұрын мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылған аэротүсірілім жұмыстарын қайталайтыны анықталған жағдайда. Мұндай жағдайда, уәкілетті орган екі жұмыс күні ішінде мемлекеттік қызмет алушыны хабардар етеді. Бұл ретте мемлекеттік қызмет алушы бұрын жасалған аэротүсірілім материалдары мен деректерін пайдаланады;

2. Порядок оказания государственной услуги
11. Перечень необходимых документов для получения государственной услуги:
1) заявка произвольной формы, подписанная получателем государственных услуг. В заявке должны быть указаны условия и время аэросъемки, территориальное размещение объектов съемки, их площади, назначение и технические условия аэросъемки;
2) копия договора на оказание услуг c гражданским воздушным судном на аэросъемочные работы (получатель государственной услуги предоставляет нотариально засвидетельствованные копии документов, либо предъявляет оригиналы документов для сверки);
3) картограмма территории, на которой планируется проведение аэросъемочных работ с указанием ее географических координат, в четырех экземплярах;
4) технические проекты (или технические задания) на планируемые аэросъемочные работы в двух экземплярах.
При представлении неполного перечня документов, уполномоченный сотрудник Агентства письменно информирует получателя государственной услуги о причине отказа в предоставлении государственной услуги в срок, не превышающий двух рабочих дней с момента подачи документов.
12. Для получения государственной услуги заполнение бланков заявлений не требуется.
13. Документы для получения государственной услуги принимаются уполномоченным сотрудником канцелярии Агентства по адресу: город Астана, район Есиль, улица Орынбор, дом 10, подъезд № 12, кабинет № 510, тел: 8 (7172) 74-24-40.
14. Получателю государственной услуги, непосредственно обратившемуся письменно в Агентство, выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема заявления;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты и места получения государственной услуги получателем государственной услуги нарочно при личном посещении.
15. Выдача разрешения осуществляется ответственным сотрудником канцелярии Агентства при личном посещении получателя государственной услуги или по доверенности его уполномоченного представителя по адресу: город Астана, район Есиль, улица Орынбор, дом 10, подъезд № 12, кабинет № 510, тел: 8 (7172) 74-24-40, либо направляется почтой.
16. В выдаче разрешения будет отказано в случаях, если:
1) будет выявлено дублирование заявляемых работ, ранее проведенным аэросъемочным работам, при финансировании данных работ из средств государственного бюджета. В этом случае, уполномоченный орган в течение двух рабочих дней уведомляет получателя государственной услуги. При этом получатель государственной услуги использует ранее созданные аэросъемочные материалы и данные;

2) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі және (немесе) олардың құзыреті шегінде өзге де мемлекеттік органдар қоса берілген құжаттары бар өтінім бойынша ескертулер берген жағдайда. Мұндай жағдайда уәкілетті орган дәлелді негіздеме көрсетумен ескертулерді жою туралы хат жолдайды және мемлекеттік органдардың ескертулерін алған күннен бастап үш жұмыс күні ішінде қоса берілген құжаттары бар өтінімді мемлекеттік қызмет алушыға жолдайды немесе береді.
Агенттік осы стандартта белгіленген мерзім ішінде мемлекеттік қызмет алушыға рұқсат немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты жазбаша түрде бермеген жағдайда, оны беру күнінің мерзімі өткеннен кейін рұқсат берілген болып есептеледі.
3. Жұмыс қағидаттары
17. Уәкілетті органның қызметі мынадай қағидаттарға негізделеді:
1) адамның конституциялық құқықтары мен бостандықтарын сақтау;
2) қызметтік борышты атқару кезінде заңдылықты сақтау;
3) сыпайылық;
4) түпкілікті және толық ақпаратты беру;
5) ақпараттың қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету;
6) мемлекеттік қызмет алушы белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету.
4. Жұмыс нәтижелері
18. Мемлекеттік қызмет алушыға мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелері осы стандартқа қосымшаға сәйкес сапа және тиімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
19. Мемлекеттік қызметтің сапа және тиімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәндері жыл сайын Агенттік төрағасының бұйрығымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
20. Агенттік қызметкерлерінің мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі № 510 кабинетте, тел: 8 (7172) 74-24-40 бойынша түсіндіріледі.
21. Агенттік мемлекеттік қызметті көрсетуді ұйымдастыруға жауапты болып табылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерімен келіспеген жағдайда шағымдар мемлекеттік қызмет алушының таңдауы бойынша:
1) тікелей Агенттік төрағасына немесе оның орынбасарларына. Басшылардың азаматтарды қабылдау кестесі Агенттіктің порталында мына мекенжай бойынша www.auzr.kz орналастырылған;
2) Агенттік төрағасының блогына (Агенттіктің интернет-ресурсындағы www.auzr.kz мекенжайы бойынша «Агенттік төрағасының блогы» беті);
3) жазбаша шағыммен Агенттіктің кеңсесіне мына мекенжай бойынша: Астана қаласы, Есіл ауданы, Орынбор көшесі, 10-үй, 12-кіреберіс, № 510 кабинет, тел: 8 (7172) 74-24-40 шағымдана алады.
22. Мемлекеттік қызметті көрсету кезінде әдептілік сақталмаған жағдайдағы шағымды мемлекеттік қызмет алушы Агенттік төрағасына мына мекенжай бойынша: Астана қаласы, Есіл ауданы, Орынбор көшесі, 10-үй, 12-кіреберіс, № 510 кабинет, тел: 8 (7172) 74-24-40 жібереді.

2) будут предоставлены Министерством обороны Республики Казахстан и (или) иными, в пределах их компетенции, государственными органами замечания по заявке с прилагаемыми документами. В этом случае, уполномоченный орган направляет письмо об устранении замечаний с указанием мотивированного обоснования и направляет, либо вручает мотивированный ответ об отказе с прилагаемыми документами получателю государственной услуги в течение трех рабочих дней со дня получения замечаний государственных органов.
В случае, если Агентство, в установленные настоящим стандартом сроки, не выдало получателю государственных услуг разрешение, либо не предоставило письменный мотивированный отказ, то с даты истечения срока его выдачи, разрешение считается выданным.
3. Принципы работы
17. Деятельность уполномоченного органа основывается на следующих принципах:
1) соблюдение конституционных прав и свобод человека;
2) соблюдение законности при исполнении служебных обязанностей;
3) вежливость;
4) представление исчерпывающей и полной информации;
5) защита и конфиденциальность информации;
6) обеспечение сохранности документов, которые получатель государственной услуги не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
18. Результаты оказания государственной услуги получателю государственной услуги измеряются показателями качества и эффективности в соответствии с приложением к настоящему стандарту.
19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственной услуги ежегодно утверждаются приказом Председателя Агентства.
5. Порядок обжалования
20. Порядок обжалования действий (бездействия) сотрудников Агентства в процессе оказания государственной услуги разъясняется в кабинете № 510, тел: 8 (7172) 74-24-40.
21. Ответственным за организацию оказания государственной услуги является Агентство.
Жалобы в случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги направляются по выбору получателя государственной услуги путем обращения:
1) непосредственно к Председателю Агентства или его заместителям. График приема граждан руководителей размещен на портале Агентства по адресу: www.auzr.kz.;
2) на блог Председателя Агентства (страница «Блог Председателя Агентства» интернет-ресурса Агентства по адресу: www.auzr.kz.);
3) с письменной жалобой в канцелярию Агентства по адресу: г. Астана, улица Орынбор, 10, подъезд № 12, кабинет № 510, тел: 8 (7172) 74-24-40.
22. Жалобы на некорректное обслуживание при оказании государственной услуги, получателем государственной услуги направляются Председателю Агентства, по адресу: г. Астана, улица Орынбор, 10, подъезд № 12, кабинет № 510, тел: 8 (7172) 74-24-40.

Агенттіктің жұмыс кестесі: сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс және «Қазақстан Республикасының мерекелер туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Заңына сәйкес мереке күндерінен басқа.
23. Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда мемлекеттік қызмет алушы заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа шағымдануға құқылы.
24. Шағым еркін нысанда жасалады. Қажет болған жағдайда шағымға мемлекеттік қызмет алушы сілтеме жасайтын жағдайларды растайтын құжаттар қоса беріледі.
25. Шағымды қабылдау кезінде мемлекеттік қызмет алушыға күні мен уақыты, өтінішті қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
Шағымдарды қарау «Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы» 2007 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңында көзделген тәртіппен және мерзімде жүзеге асырылады.
Берілген шағымға жауапты не шағымның қаралу барысы туралы ақпаратты мемлекеттік қызмет алушы мына мекенжай бойынша алады: Астана қаласы, Есіл ауданы, Орынбор көшесі, 10-үй, 12-кіреберіс, № 510 кабинет, тел: 8 (7172) 74-24-40.
«Аэротүсірілім жұмыстарын
жүргізуге рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
қосымша
Сапа және тиімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және тиімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4
1. Уақтылылығы
1.1. Құжаттарды тапсырған сәттен бастап белгіленген мерзімде қызметті ұсыну оқиғаларының %-ы (үлесі)
2. Сапасы
2.1. Қызметті ұсыну үдерісінің сапасына қанағаттанған Алушылардың %-ы (үлесі)
3. Қолжетімділік
3.1. Қызметті ұсынудың сапасына және оны ұсыну тәртібі туралы ақпаратқа қанағаттанған Алушылардың %-ы (үлесі)
3.2. Ақпаратқа электронды форматта қол жеткізуге болатын қызметтер %-ы (үлесі)
4. Шағымдану үдерісі
4.1. Шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған Алушылардың %-ы (үлесі)
5. Сыпайылық
5.1. Персоналдың сыпайылығына қанағаттанған Алушылардың %-ы (үлесі)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 1 қарашадағы
№ 1392 қаулысымен
бекітілген
«Геодезиялық пункттердi бұзуға немесе қайта салуға (ауыстыруға)
рұқсат беру» мемлекеттік қызмет стандарты
1. Жалпы ережелер
1. «Геодезиялық пункттердi бұзуға немесе қайта салуға (ауыстыруға) рұқсат беру» мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі (бұдан әрі – Агенттік) мына мекенжай бойынша: Астана қаласы, Есіл ауданы, Орынбор көшесі, 10-үй, 12-кіреберіс, № 510 кабинет, тел: 8 (7172) 74-24-40 көрсетеді.

График работы Агентства: с 9-00 часов до 18-30 часов, перерыв с 13-00 до 14-30 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года «О праздниках в Республике Казахстан».
23. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги получатель государственной услуги имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
24. Жалоба составляется в произвольной форме. При необходимости к жалобе прилагаются документы, подтверждающие обстоятельства, на которые ссылается получатель государственной услуги.
25. При принятии жалобы уполномоченным сотрудником получателю государственной услуги выдается талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу.
Рассмотрение жалоб осуществляется в порядке и сроки, предусмотренные Законом Республики Казахстан от 12 января 2007 года «О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц».
Ответ на поданную жалобу, либо информацию о ходе рассмотрения жалобы получатель государственной услуги получает по адресу: город Астана, район Есиль, улица Орынбор, дом 10, подъезд № 12, кабинет № 510, тел: 8 (7172) 74-24-40.
Приложение
к стандарту государственной услуги
«Выдача разрешения на
аэрофотосъемочные работы»
Значения показателей качества и эффективности
Показатели качества и эффективности
Нормативное значение показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее значение показателя в отчетном году
1
2
3
4
1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев предоставления услуги в установленный срок с момента сдачи документа
2. Качество
2.1. % (доля) Получателей, удовлетворенных качеством процесса предоставления услуги
3. Доступность
3.1. % (доля) Получателей, удовлетворенных качеством и информацией о порядке предоставления услуги
3.2. % (доля) услуг, информация о которых доступна в электронном формате
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) Получателей,  удовлетворенных существующим порядком обжалования
5. Вежливость
5.1. % (доля) Получателей, удовлетворенных вежливостью персонала
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 ноября 2012 года № 1392
Стандарт государственной услуги
«Выдача разрешения на снос или перезакладку (перенос)
геодезических пунктов»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Выдача разрешения на снос или перезакладку (перенос) геодезических пунктов» (далее – государственная услуга) оказывается Агентством Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами (далее – Агентство) по адресу: город Астана, район Есиль, улица Орынбор, дом 10, подъезд № 12, кабинет № 510, тел: 8 (7172) 74-24-40.

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет «Геодезия және картография туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 3 шілдедегі Заңының 16-бабының, «Геодезиялық және картографиялық қызмет саласындағы мемлекеттiк қадағалауды жүзеге асыру ережесiн, Қазақстан Республикасы Ұлттық картографиялық-геодезиялық қорының құжаттарын қалыптастыру, жинау, сақтау және пайдалану ережесiн, Геодезиялық пункттерді қорғау туралы ереженi бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 23 маусымдағы № 593 қаулысының негізінде жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы толық ақпарат Агенттіктің www.auzr.kz интернет-ресурсында орналастырылған.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі қағаз тасығышта геодезиялық пункттердi бұзуға немесе қайта салуға (ауыстыруға) рұқсат (бұдан әрі – рұқсат) немесе жазбаша түрде бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет алушы осы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған күнінен бастап күнтізбелік 30 (отыз) күнінен кешіктірмей;
2) құжаттарды тапсырған кезде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды;
3) құжаттарды алған кезде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 15 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі:
9. Агенттіктің жұмыс кестесі: сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс және «Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы» 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес мереке күндерінен басқа.
Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз, кезек тәртібімен жүзеге асырылады.
10. Мемлекеттік қызмет Агенттіктің ғимаратында көрсетіледі: ғимаратқа кіру жеке кіреберісі бар рұқсаттама бюросы жеке тұлғаны куәландыратын құжатты көрсеткен жағдайда беретін бір реттік рұқсаттама бойынша жүзеге асырылады. Ғимаратта құқықтық тәртіпті қолдау үшін тәулік бойы күзет бекеті, өртке қарсы қауіпсіздік сигнализациялары бар. Ғимарат физикалық мүмкіндіктері шектеулі адамдардың кіруіне арналған пандустары бар кіреберіспен жабдықталған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттар тізбесі:
1) еркін нысандағы өтініш;
2) заңды тұлға үшін – жарғының және өтініш берушінің заңды тұлға ретінде мемлекеттік тіркелгені туралы куәліктің (салыстырып тексеру үшін түпнұсқалары берілмеген жағдайда нотариат куәландырған) көшірмелері;

2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается в соответствии со  статьей 16 Закона Республики Казахстан от 3 июля 2002 года «О геодезии и картографии», постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2003 года № 593 «Об утверждении Правил осуществления государственного надзора в области геодезической и картографической деятельности, Правил формирования, сбора, хранения и использования документов Национального картографо-геодезического фонда Республики Казахстан, Правил об охране геодезических пунктов».
4. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на интернет-ресурсе Агентства: www.auzr.kz.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача разрешения на снос или перезакладку (перенос) геодезических пунктов (далее – разрешение) на  бумажном носителе, либо мотивированный ответ об отказе, в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) со дня сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункте 11 настоящего стандарта – не позднее 30 (тридцати) календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче документов – не более 20 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов – 15 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. График работы Агентства: с 9.00 до 18.30 часов, перерыв на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года «О праздниках в Республике Казахстан».
Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
10. Государственная услуга оказывается в здании Агентства: вход в здание осуществляется по разовому пропуску, выдаваемому в бюро пропусков, по предъявлению документа, удостоверяющего личность, которое имеет отдельный вход. Для поддержки правопорядка здание имеет круглосуточный пост охраны, противопожарные сигнализации и другие меры безопасности. Здание оборудовано входом с пандусами, предназначенными для доступа людей с ограниченными физическими возможностями.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Перечень необходимых документов для получения государственной услуги:
1) заявление произвольной формы;
2) копии устава и свидетельства о государственной регистрации заявителя в качестве юридического лица – для юридического лица (нотариально засвидетельствованные копии этих документов в случае не предоставления оригинала для сверки);

3) жеке тұлға үшін – жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
4) мемлекеттік қызмет алушының құрылыс жұмыстарын, карьерлерді әзірлеу, құрылыстарды көтеру немесе бұзу және тиісті геодезиялық пункттер орналасқан аумақта басқа да жұмыстарды жүзеге асыруының заңдылығы туралы куәландыратын басқа құжаттардың көшірмесі;
Құжаттардың толық тізбесі ұсынылмаған жағдайда, құжаттарды тапсырған сәттен бастап екі жұмыс күнінен аспайтын мерзімде Агенттіктің уәкілетті қызметкері мемлекеттік қызмет алушыға мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жазбаша түрде хабарлайды.
12. Бланкілер, өтініш нысандарын толтыру талап етілмейді.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін құжаттарды Агенттік кеңсесінің уәкілетті қызметкері мына мекенжай бойынша қабылдайды: Астана қаласы, Есіл ауданы, Орынбор көшесі, 10-үй, 12-кіреберіс, № 510 кабинет, тел: 8 (7172) 74-24-40.
14. Агенттікке тікелей өтініш берген мемлекеттік қызмет алушыға тиісті құжаттардың қабылдағаны туралы қолхат беріледі, онда:
1) өтінішті қабылдау нөмірі мен күні;
2) мемлекеттің қызметтің сұралатын түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) мемлекеттік қызмет алушының жеке өзі келген жағдайда қолма-қол мемлекеттік қызметті алатын күні мен орны көрсетіледі.
15. Рұқсатты беруді мемлекеттік қызмет алушы немесе сенімхат бойынша оның уәкілетті өкілі жеке өзі келген жағдайда Агенттік кеңсесінің уәкілетті қызметкері мына мекенжай бойынша жүзеге асырады: Астана қаласы, Есіл ауданы, Орынбор көшесі, 10-үй, 12-кіреберіс, № 510 кабинет, тел: 8 (7172) 74-24-40 немесе пошта арқылы жолданады.
16. Агенттік мынадай негіздердің біреуі болған жағдайда мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартады (екі жұмыс күнінен аспайтын мерзімде):
1) осы алаңдағы геодезиялық пункттердің қажетті санының жоқ болуы;
2) қолда бар геодезиялық желiлердi дамыту және жаңарту перспективаларының болуы;
3) геодезиялық пункттерді орнатуға арналған орынның болмауы.
Агенттік осы стандартта белгіленген мерзім ішінде мемлекеттік қызмет алушыға рұқсат немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты жазбаша түрде бермеген жағдайда, оны беру күнінің мерзімі өткеннен кейін рұқсат берілген болып есептеледі.
3. Жұмыс қағидаттары
17. Агенттіктің қызметі мынадай қағидаттарға негізделеді:
1) адамның конституциялық құқықтары мен бостандықтарын сақтау;
2) қызметтік борышты атқару кезінде заңдылықты сақтау;
3) сыпайылық;
4) түпкілікті және толық ақпаратты беру;
5) ақпараттың қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету;

3) копия документа, удостоверяющего личность – для физических лиц;
4) копии документов, свидетельствующих о правомерности получателя государственной услуги осуществлять производство строительных работ, разработку карьеров, возведение или снос сооружений и проведение других работ на территории, где расположены соответствующие геодезические пункты.
При представлении неполного перечня документов, уполномоченный сотрудник Агентства письменно информирует получателя государственной услуги о причине отказа в предоставлении государственной услуги в срок, не превышающий двух рабочих дней с момента подачи документов.
12. Заполнение бланков, форм заявлений не требуется.
13. Документы для получения государственной услуги принимаются уполномоченным сотрудником канцелярии Агентства по адресу: город Астана, район Есиль, улица Орынбор, дом 10, подъезд № 12, кабинет № 510, тел: 8 (7172) 74-24-40.
14. Получателю государственной услуги, непосредственно обратившемуся в Агентство, выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номер и дата приема заявления;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты и места получения государственной услуги получателем государственной услуги при индивидуальной явке.
15. Выдача разрешения осуществляется ответственным сотрудником канцелярии Агентства при личном посещении получателя государственной услуги или по доверенности его уполномоченного представителя по адресу: город Астана, район Есиль, улица Орынбор, дом 10, подъезд № 12, кабинет № 510, тел: 8 (7172) 74-24-40, либо путем направления почтой.
16. В предоставлении государственной услуги Агентством будет отказано при наличии одного из следующих оснований (в срок, не превышающий двух рабочих дней):
1) отсутствие необходимого количества геодезических пунктов на данную площадь;
2) наличие перспективы развития и обновления существующей государственной геодезической сети;
3) отсутствие места для установки геодезического пункта.
В случае, если Агентство, в установленные настоящим стандартом сроки, не выдало получателю государственных услуг разрешение, либо не предоставило письменный мотивированный отказ, то с даты истечения срока его выдачи, разрешение считается выданным.
3. Принципы работы
17. Деятельность Агентства основывается на следующих принципах:
1) соблюдение конституционных прав и свобод человека;
2) соблюдение законности при исполнении служебных обязанностей;
3) вежливость;
4) предоставление исчерпывающей и полной информации;
5) защита и конфиденциальность информации;

Берілген шағымға жауапты не шағымның қаралу барысы туралы ақпаратты мемлекеттік қызмет алушы мына мекенжай бойынша алады: Астана қаласы, Есіл ауданы, Орынбор көшесі, 10-үй, 12-кіреберіс, № 510 кабинет, тел: 8 (7172) 74-24-40.
«Геодезиялық пункттердi бұзуға
немесе қайта салуға (ауыстыруға)
рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
қосымша
Сапа және тиімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және тиімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4
1. Уақтылылығы
1.1. Құжаттарды тапсырған сәттен бастап белгіленген мерзімде қызметті ұсыну оқиғаларының %-ы (үлесі)
2. Сапасы
2.1. Қызметті ұсыну үдерісінің сапасына қанағаттанған Алушылардың %-ы (үлесі)
3. Қолжетімділік
3.1. Қызметті ұсынудың сапасына және оны ұсыну тәртібі туралы ақпаратқа қанағаттанған Алушылардың %-ы (үлесі)
3.2. Ақпаратқа электронды форматта қол жеткізуге болатын қызметтер %-ы (үлесі)
4. Шағымдану үдерісі
4.1. Шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған Алушылардың %-ы (үлесі)
5. Сыпайылық
5.1. Персоналдың сыпайылығына қанағаттанған Алушылардың %-ы (үлесі)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 1 қарашадағы
№ 1392 қаулысымен
бекітілген
«Жер учаскесінің тиесілілігі туралы ақпарат беру» мемлекеттік
қызмет стандарты
1. Жалпы ережелер
1. «Жер учаскесінің тиесілілігі туралы ақпарат беру» мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің «Жер кадастры ғылыми-өндiрiстiк орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі – мамандандырылған кәсіпорын) электрондық цифрлық қолтаңба (бұдан әрі – ЭЦҚ) болған жағдайда мемлекеттік жер кадастрының автоматтандырылған ақпараттық жүйесі арқылы www.egov.kz «электрондық үкімет» веб-порталы арқылы (бұдан әрі – портал), сондай-ақ мекенжайлары осы стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген Қазақстан Республикасы Көлік және Коммуникация министрлігінің Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалдары (бұдан әрі – орталық) арқылы көрсетеді.
Мемлекеттік қызметтердің шалғайдағы елді мекендер тұрғындарына қолжетімділігін қамтамасыз ету үшін мемлекеттік қызметтерді көрсету мобильдік орталықтар арқылы жүргізіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: толық автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 158-бабының, «Ақпараттандыру туралы» 2007 жылғы 11 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 29-бабының негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат:

Ответ на поданную жалобу либо информацию о ходе рассмотрения жалобы получатель государственной услуги получает по адресу: город Астана, район Есиль, улица Орынбор, дом 10, подъезд № 12, кабинет № 510, тел: 8 (7172) 74-24-40.
Приложение
к стандарту государственной услуги
«Выдача разрешения на снос или
перезакладку (перенос)
геодезических пунктов»
Значения показателей качества и эффективности
Показатели качества и эффективности
Нормативное значение показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее значение показателя в отчетном году
1
2
3
4
1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев предоставления услуги в установленный срок с момента сдачи документа
2. Качество
2.1. % (доля) Получателей, удовлетворенных качеством процесса предоставления услуги
3. Доступность
3.1. % (доля) Получателей, удовлетворенных качеством и информацией о порядке предоставления услуги
3.2. % (доля) услуг, информация о которых доступна в электронном формате
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) Получателей,  удовлетворенных существующим порядком обжалования
5. Вежливость
5.1. % (доля) Получателей, удовлетворенных вежливостью персонала
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 ноября 2012 года № 1392
Стандарт государственной услуги
«Представление информации о принадлежности земельного участка»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Представление информации о принадлежности земельного участка» (далее – государственная услуга) оказывается Республиканским государственным предприятием «Научно-производственный центр земельного кадастра» Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами (далее – специализированное предприятие) посредством Автоматизированной информационной системы государственного земельного кадастра через веб-портал «электронного правительства» www.e.gov.kz (далее – портал) при условии наличия электронной цифровой подписи (далее – ЭЦП), а также через филиалы Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – центр), адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему стандарту.
В целях обеспечения доступности государственных услуг жителям отдаленных населенных пунктов допускается оказание государственных услуг через мобильные центры.
2. Форма оказываемой государственной услуги: полностью автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статьи 158 Земельного кодекса Республики Казахстан от  20 июня 2003 года,  статьи 29 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года «Об информатизации».
4. Информация о государственной услуге располагается на:

1) Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) www.auzr.kz интернет-ресурсында;
2) мамандандырылған кәсіпорынның www.aisgzk.kz интернет-ресурсында;
3) орталықтың www.con.gov.kz интернет-ресурсында;
4) орталықтардың стенділерінде;
5) порталда орналастырылған.
Сонымен бірге мемлекеттік қызмет туралы ақпарат call-орталықтың 1414 телефон нөмірі арқылы беріледі.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі (уәкілетті тұлғаның электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған (қол қойылған) электронды және/немесе қағаз түрдегі жер учаскесінің тиесілілігі туралы ақпарат беру немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауабы болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы орталыққа немесе порталға жүгінген сәттен бастап – 20 минуттан аспайды;
2) мемлекеттік қызметті алғанға дейін кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Жұмыс кестесі:
1) орталықтарда – күн сайын, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, демалыс және «Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы» 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес мереке күндерін қоспағанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес үзіліссіз сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін.
Қабылдау «электрондық» кезек тәртібімен жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
Мобильдік орталықтар құжат қабылдауды орталық бекіткен кестеге сәйкес, алайда бір елді мекенде аптасына кемінде алты сағат жұмыс уақытымен жүргізеді;
2) порталда – тәулік бойы.
10. Мемлекеттік қызмет:
1) мүмкіндігі шектеулі мемлекеттік қызметті алушыларға қызмет көрсету үшін жағдайлар көзделген, өртке қарсы қауіпсіздік шаралары қабылданған орталық ғимаратында көрсетіледі. Ғимаратта анықтама бюросы, күту креслолары, ақпараттық стенділер орналастырылады;
2) порталда – «жеке кабинет» арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті алушы немесе оның өкілі (сенімхат бойынша) мынадай құжаттарды тапсырады:
орталықта:
1) жеке тұлғалар үшін – жеке басын куәландыратын құжат;
2) заңды тұлғалар үшін – заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің мәліметтері (БСН).
Орталық мемлекеттік электрондық ақпараттық ресурс болып табылатын мәліметтерді тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден халыққа қызмет көрсету орталықтарының ақпараттық жүйесі арқылы уәкілетті тұлғаның ЭЦҚ куәландырылған (қол қойылған) электронды құжат түрінде алады.
Орталық қызметкері құжаттар түпнұсқалылығын мемлекеттік органдардың мемлекеттік ақпараттық жүйелерінен ұсынылған мәліметтермен салыстырып, түпнұсқаларды мемлекеттік қызметті алушыға қайтарады;
порталда: мемлекеттік қызметті алушының ЭЦҚ куәландырылған (қол қойылған) электронды құжат нысанында сұраныс ұсынылады.
Мемлекеттік электрондық ақпараттық ресурс болып табылатын мәліметтерді уәкілетті орган тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден халыққа қызмет көрсету орталықтарының ақпараттық жүйесі арқылы уәкілетті тұлғаның ЭЦҚ куәландырылған (қол қойылған) электронды құжат түрінде алады.

1) интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами (далее – Агентство): www.auzr.kz;
2) интернет-ресурсе специализированного предприятия: www.aisgzk.kz;
3) интернет-ресурсе центра www.con.gov.kz;
4) стендах в центрах;
5) портале.
Информация о государственной услуге представляется также по номеру телефона саll-центра: 1414.
5. Результатом оказания государственной услуги является представление информации о принадлежности земельного участка в форме электронного документа и/или в бумажном виде (удостоверенных (подписанных) ЭЦП уполномоченного лица) либо мотивированный ответ об отказе в представлении государственной услуги.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Срок оказания государственной услуги:
1) с момента обращения получателя государственной услуги в центр или на портал – не более 20 минут;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 20 минут.
8. Государственная услуга представляется бесплатно.
9. График работы:
1) В центрах государственная услуга представляется ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, согласно Закону Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года «О праздниках в Республике Казахстан», согласно  установленному графику работы с 9-00 до 20-00 часов без перерыва.
Прием осуществляется в порядке «электронной» очереди, без ускоренного обслуживания.
Мобильные центры осуществляют прием документов согласно утвержденному центром графику, но не менее шести рабочих часов в неделю в одном населенном пункте;
2) портала – круглосуточно.
10. Государственная услуга оказывается:
1) в здании центра, где предусмотрены условия для обслуживания получателей государственной услуги с ограниченными возможностями, приняты меры противопожарной безопасности. В здании располагаются справочное бюро, кресла ожидания, информационные стенды;
2) на портале – в «личном кабинете».
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Получатель государственной услуги либо представитель (по доверенности) представляет следующие документы:
в центре:
1) документ, удостоверяющий личность – для  физического лица;
2) сведения свидетельства о государственной регистрации юридического лица (БИН) – для юридического лица.
Сведения документов, являющиеся государственными электронными информационными ресурсами, центр получает из соответствующих государственных информационных систем через информационную систему центров обслуживания населения в форме электронных документов, удостоверенных (подписанных) ЭЦП уполномоченного лица.
Работник центра сверяет подлинность оригиналов документов со сведениями, представленными из государственных информационных систем государственных органов, после чего возвращает оригиналы получателю государственной услуги;
на портале: запрос в форме электронного документа, удостоверенный (подписанный) ЭЦП получателя государственной услуги.
Сведения документов, являющиеся государственными электронными информационными ресурсами, уполномоченный орган получает из соответствующих государственных информационных систем посредством портала в форме электронных документов, удостоверенные (подписанные) ЭЦП уполномоченного лица.

12. Орталықта мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш бланкілерін толтыру талап етілмейді.
Портал арқылы мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы электрондық сұраныс нысанының қажетті жолдарын толтырады.
13. Орталықта құжаттарды қабылдауды орталықтың қызметкерлері жүзеге асырады.
Порталда электрондық сұранысты қабылдау мемлекеттік қызметті алушының «жеке кабинетінде» жүзеге асырылады.
14. Құжаттарды орталық арқылы қабылдағанда, орталық қызметкері халыққа қызмет көрсету орталықтарының ақпараттық жүйесінде тиісті жазба жасайды.
Портал арқылы жүгінген жағдайда мемлекеттік қызметті алушының «жеке кабинетіне» мемлекеттік қызметтің нәтижесін алу күні мен уақытын көрсете отырып, мемлекеттік қызметті көрсету үшін сұраныстың қабылданғаны туралы хабарлама-есеп жолданады.
15. Мемлекеттік қызметтің нәтижесі:
1) орталықта – қолма-қол;
2) порталда – «жеке кабинетте» ұсынылады.
16. Орталықта және порталда мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту қарастырылмаған.
3. Жұмыс қағидаттары
17. Орталықтың мемлекеттік қызметті алушыға қатысты қызметі мынадай қағидаттарға негізделеді:
1) адамның конституциялық құқықтарын және бостандықтарын сақтау;
2) қызметтік борышты атқару кезінде заңдылықты сақтау;
3) мемлекеттік қызметті алушымен жұмыс істеген кезде сыпайылық таныту;
4) көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат беру;
5) өтініштерді қарастырғанда лауазымды тұлғалар қызметінің ашықтығы;
6) мемлекеттік қызметті алушы құжаттарының сақталуын қамтамасыз ету;
7) мемлекеттік қызметті алушы құжаттарының мазмұны бойынша ақпаратты қорғау және құпиялылығын сақтау.
4. Жұмыс нәтижелері
18. Мемлекеттік қызметті алушыларға мемлекеттік қызметті көрсету бойынша жұмыс нәтижелері осы стандарттың 2-қосымшасына сәйкес сапа және тиімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
19. Мамандандырылған кәсіпорынның құрылымдық бөлімшелерінің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтің сапасы мен тиімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәндері Агенттік төрағасының бұйрығымен жыл сайын бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
20. Лауазымды қызметкерлердің әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіруді, сондай-ақ шағым дайындауға жәрдемдесуді: Астана қаласы, «Сарыарқа» ауданы, Желтоқсан көшесі, 25 (41) мекенжайы бойынша мамандандырылған кәсіпорынның уәкілетті мамандары жүзеге асырады.
Орталық қызметкерінің әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі туралы ақпаратты саll-орталығының 1414 телефон нөмірі бойынша алуға болады.
21. Көрсетілген мемлекеттік қызметтердің нәтижелерімен келіспеген жағдайда шағымдар мемлекеттік қызметті алушының таңдауы бойынша:

12. Для получения государственной услуги в центре заполнение бланков заявлений не требуется.
Для получения государственной услуги через портал получатель государственной услуги заполняет необходимые поля в электронной форме запроса.
13. В центре прием документов осуществляется работниками центра.
На портале прием электронного запроса осуществляется в «личном кабинете» получателя государственной услуги.
14. При приеме документов через центр, работник центра производит соответствующую запись в информационной системе центров обслуживания населения.
В случае обращения через портал, получателю государственной услуги в «личный кабинет» направляется уведомление – отчет о принятии запроса для представления государственной услуги с указанием даты и времени получения результата государственной услуги.
15. Результат государственной услуги представляется:
1) в центре – нарочно;
2) на портале – в «личном кабинете».
16. Отказ в представлении государственной услуги центром и порталом не предусмотрен.
3. Принципы работы
17. Деятельность центра основывается по отношению к получателю государственной услуги на следующих принципах:
1) соблюдение конституционных прав и свобод человека;
2) соблюдение законности при исполнении служебного долга;
3) вежливость при работе с получателями государственной услуги;
4) представление исчерпывающей информации об оказываемой государственной услуге;
5) прозрачность деятельности должностных лиц при рассмотрении обращений;
6) обеспечение сохранности документов получателя государственной услуги;
7) защиты и конфиденциальности информации о содержании документов получателя.
4. Результаты работы
18. Результаты работы по оказанию государственной услуги получателем государственной услуги измеряются показателями качества и эффективности согласно приложению 2 к настоящему стандарту.
19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственной услуги, по которым оценивается работа структурных подразделений специализированного предприятия, ежегодно утверждаются приказом Председателя Агентства.
5. Порядок обжалования
20. Разъяснение порядка обжалования действий (бездействий) должностных лиц, а также оказание содействия в подготовке жалобы осуществляются уполномоченными специалистами специализированного предприятия по адресу: город Астана, район «Сарыарка», улица Желтоксан, 25 (41).
Информацию о порядке обжалования действий (бездействия) работника центра можно получить по номеру телефона call-центра: 1414.
21. Жалобы в случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги направляются по выбору получателя государственной услуги путем обращения:

3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 14-1-бабының негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат:
1) уәкілетті органның стенділерінде және бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік және орыс тілдерінде жарияланады;
2) Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) www.auzr.kz интернет-ресурсында орналастырылған.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағыштағы бекiтілген жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісі немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жазбаша жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет алушы осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 3 жұмыс күні;
2) құжаттарды тапсыру және алу кезінде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут;
3) құжаттарды тапсыру және алу кезінде қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Уәкілетті органның жұмыс кестесі: күнделікті, дүйсенбіден жұма күнін қоса алғанда, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 9-00-ден 18-00-ге дейін көрсетіледі, демалыс күндері: сенбі, жексенбі және «Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы» 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес мереке күндері.
Құжаттарды қабылдау кезекке тұру тәртібімен алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
10. Мемлекеттік қызмет уәкілетті органның ғимаратында көрсетіледі. Залда анықтама бюросы, күту орындары, толтырылған бланк үлгілері бар ақпараттық стенділер, өтініш бланкілері бар тағандар орналастырылады, физикалық мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін жағдайлар (пандус, лифт) көзделген.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін мынадай құжаттарды ұсыну қажет:
1) осы стандарттың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтініш;
2) мемлекеттік қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі не мемлекеттік қызметті алушының атынан берілген сенімхаттың және сенім білдірілген тұлғаның жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі – жеке тұлғалар үшін;
3) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, заңды тұлға өкілінің өкілеттігін растайтын құжат және мемлекеттік қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат көшірмесі – заңды тұлғалар үшін;

3. Государственная услуга оказывается на основании статьи 14-1 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года.
4. Информация о государственной услуге располагается на:
1) стендах уполномоченного органа и опубликовывается в средствах массовой информации на государственном и русском языках;
2) интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами (далее – Агентство): www.auzr.kz.
5. Результатом оказания государственной услуги является утвержденный акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка на бумажном носителе или мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги с указанием причины отказа, в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Срок оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта – 3 рабочих дня;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче и получении документов – 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получении документов – 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. График работы уполномоченного органа: ежедневно с понедельника по пятницу включительно с 9-00 часов до 18-00 часов, перерывы на обед с 13-00 до 14-00 часов, выходные дни: суббота, воскресенье и праздничные дни, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года «О праздниках в Республике Казахстан».
Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
10. Государственная услуга оказывается в здании уполномоченного органа. В зале располагаются справочное бюро, кресла ожидания, информационные стенды с образцами заполненных бланков, стойки с бланками заявлений, предусмотрены условия для людей с ограниченными физическими возможностями (пандусы, лифты).
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги необходимо представление следующих документов:
1) заявление по форме согласно приложению 2 к настоящему стандарту;
2) копия документа, удостоверяющего личность получателя государственной услуги, либо копия доверенности от получателя государственной услуги и документа, удостоверяющего личность доверенного лица – для физического лица;
3) свидетельство о государственной регистрации юридического лица, документ, подтверждающий полномочия представителя юридического лица и копия документа, удостоверяющего личность получателя государственной услуги – для юридического лица;

4) осы стандарттың 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік жер кадастрын жүргізетін мемлекеттік кәсіпорынмен есептелген жер учаскесінің бағалау құнын айқындау актісі;
5) тиісті жергілікті атқарушы органдармен құрылған жер учаскесіне құқық беру туралы жер комиссиясының оң қорытындысының көшірмесі.
Тұлғаның жеке куәлігінің немесе сенімхаттың көшірмелерін тексеру үшін құжаттардың түпнұсқалары ұсынылады, олар тексерілгеннен кейін қайтарылады.
12. Өтініш бланкілері уәкілетті органның кеңсе қызметкерлерімен беріледі.
13. Құжаттарды қабылдау осы стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген мекенжайлар бойынша уәкілетті органның уәкілетті қызметкері жүзеге асырады.
14. Уәкілетті орган мемлекеттік қызмет алушыға осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттардың қабылдағаны туралы қолхат береді, онда:
1) сұраудың нөмірі және қабылданған күні;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) және орны;
5) мемлекеттік қызмет көрсету үшін өтінішті қабылдаған тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты мен лауазымы көрсетіледі.
15. Бекiтілген жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісі мемлекеттік қызмет алушының жеке өзіне немесе сенімхат бойынша уәкілетті тұлғаға беріледі.
16. Мемлекеттік қызмет алушы осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды табыс етпеген жағдайда, мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
Мемлекеттік қызмет алушыға көрсетілген өтінім келіп түскен күнінен бастап бір күн ішінде жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісін бекітуді тоқтатуға себеп болған құжатты, рәсімдеудің тоқтатылуын жоюға мемлекеттік қызмет алушының қажетті іс-әрекетерін көрсете отырып және оның мерзімі туралы жазбаша хабардар етеді.
Уәкілетті орган белгіленген мерзімде мемлекеттік қызмет алушыға бекiтілген жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісін немесе қызмет беруден бас тарту туралы уәжделген жауап бермеген жағдайда, онда беру мерзімінің өткен күнінен бастап жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісі бекітілді деп есептеледі.
3. Жұмыс қағидаттары
17. Уәкілетті органның қызметі мынадай қағидаттарға негізделеді:
1) адамның конституциялық құқықтарын және бостандықтарын сақтау;
2) қызметтік борышты атқару кезінде заңдылықты сақтау;
3) сыпайылық;
4) көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат беру;

4) акт определения оценочной стоимости земельного участка, рассчитанный государственным предприятием, ведущим государственный земельный кадастр по форме согласно приложению 3 к настоящему стандарту;
5) копия положительного заключения комиссии о предоставлении права на земельный участок, создаваемой соответствующими местными исполнительными органами.
Для проверки достоверности копии удостоверения личности лица или доверенности предъявляются оригиналы документов, которые после проверки возвращаются.
12. Бланки заявлений выдаются сотрудниками канцелярии уполномоченного органа.
13. Прием документов осуществляется уполномоченным лицом уполномоченного органа по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту.
14. Уполномоченным органом получателю государственной услуги выдается расписка о приеме документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта, с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (время) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества и должности лица, принявшего заявление на оказание государственной услуги.
15. Утвержденный акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка выдается при личном посещении получателю государственной услуги либо по доверенности уполномоченному лицу.
16. В предоставлении государственной услуги отказывается в случае непредставления получателем государственной услуги документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта.
Получателю государственной услуги направляется письменное уведомление в течение одного дня, со дня поступления заявления с указанием документа, на основании которого приостановлено утверждение акта кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка и сроков приостановления с указанием последующих действий получателя государственной услуги для устранения причин приостановления оформления.
В случае если уполномоченный орган в установленные сроки не выдал получателю государственной услуги утвержденный акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка или мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги, то с даты истечения сроков их выдачи акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка считается утвержденным.
3. Принципы работы
17. Деятельность уполномоченного органа основывается на следующих принципах:
1) соблюдение конституционных прав и свобод человека;
2) соблюдение законности при исполнении служебных обязанностей;
3) вежливости;
4) представление исчерпывающей информации об оказываемой государственной услуге;

5) өтініштерді қарау кезінде лауазымды тұлғалар қызметінің ашықтығы;
6) мемлекеттік қызмет алушы құжаттарының сақталуын қамтамасыз ету;
7) мемлекеттік қызмет алушының құжатарының мазмұны бойынша ақпараттардың жабықтығын және құпиялылығын сақтау.
4. Жұмыс нәтижелері
18. Мемлекеттік қызмет алушыларға мемлекеттік қызмет көрсету бойынша жұмыс нәтижелері осы стандарттың 4-қосымшасына сәйкес сапа мен тиімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
19. Мемлекеттік қызметтің сапасы мен тиімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәндері жыл сайын Агенттік төрағасының тиісті бұйрығымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
20. Уәкілетті орган қызметкерлерінің әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіру және шағым дайындауға жәрдемдесу үшін мемлекеттік қызмет алушы мекенжайлары мен телефондары осы стандарттың 1-қосымшасындағы тиісті уәкілетті органмен белгіленген жауапты лауазымды тұлғаға жүгіне алады.
21. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесімен келіспеген жағдайда, мекенжайлары мен телефондары осы стандарттың 5-қосымшасында көрсетілген тиісті облыстың (республикалық маңызы бар қала, астана), ауданның (облыстық маңызы бар қала) жергілікті атқарушы органының жауапты лауазымды тұлғасына жүгінуі арқылы асырады.
22. Мемлекеттік қызметті әдепсіз көрсеткен жағдайда, шағым мекенжайлары мен телефондары осы стандарттың 5-қосымшасында көрсетілген тиісті жергілікті атқарушы органның аппарат басшысының атына жолданады.
23. Мемлекеттік қызмет алушы көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқылы.
24. Шағым пошта арқылы электрондық мекенжай арқылы (қолданыстағы Қазақстан Республикасының заңнамасында қарастырылған жағдайларда), немесе қолма-қол жазбаша нысанда қабылданады.
25. Қабылданған шағым жергілікті атқарушы орнанның жауапты кеңсе қызметкерімен кіріс құжаттарын тіркеу журналында тіркеледі. Мемлекеттік қызмет алушыға күні мен уақыты, шағымды (арызды) қабылдаған тұлғаның аты-жөні және берілген шағымға жауап алатын орны, шағымның қаралу барысы туралы білуге болатын лауазымды адамдардың байланыс деректері көрсетілген талон беріледі.
Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қараудың белгіленген мерзімдері – күнтізбелік 30 күн, ал қосымша ақпарат алуды және зерделеуді талап етпеген жағдайда – күнтізбелік 15 күн.
Мемлекеттік қызмет алушы өзімен берілген шағымға жауапты жеке қатысуымен алады немесе шағымда көрсетілген мекенжай бойынша поштаға немесе электрондық поштаға жолданады.

5) прозрачность деятельности должностных лиц при рассмотрении обращений;
6) обеспечение сохранности документов получателя государственных услуг;
7) защиты и конфиденциальности информации о содержании документов получателя государственной услуги.
4. Результаты работы
18. Результаты оказания государственной услуги получателям государственной услуги измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением 4 к настоящему стандарту.
19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственной услуги ежегодно утверждаются соответствующим приказом Председателя Агентства.
5. Порядок обжалования
20. Для разъяснения порядка обжалования действий (бездействия) сотрудников уполномоченного органа и оказания содействия в подготовке жалобы получатель государственной услуги может обратиться к ответственному должностному лицу определенному соответствующим уполномоченным органом, адреса и телефоны которых указаны в приложении 1 к настоящему стандарту.
21. Жалобы, в случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги, направляются на имя ответственного должностного лица соответствующего местного исполнительного органа области (города республиканского значения, столицы), района (города областного значения), адреса и телефоны которых указаны в приложении 5 к настоящему стандарту.
22. Жалобы на некорректное обслуживание при оказании государственной услуги направляются на имя руководителя аппарата соответствующего местного исполнительного органа, адреса и телефоны которых указаны в приложении 5 к настоящему стандарту.
23. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги получатель государственной услуги имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
24. Жалобы принимаются в письменной форме по почте или по электронной почте (в случаях, предусмотренных действующим законодательством Республики Казахстан), либо нарочно.
25. Принятая жалоба регистрируется ответственным сотрудником канцелярии местного исполнительного органа в журнале учета входящих документов. Получателю государственной услуги выдается талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего обращение (жалобу), срока и места получения ответа на поданную жалобу, контактные данные должностных лиц у которых можно узнать о ходе рассмотрения жалобы.
Установленные сроки рассмотрения обращений физических и юридических лиц – 30 календарных дней, а не требующих получения дополнительной информации и изучения – 15 календарных дней.
Ответ на поданную жалобу получатель государственной услуги получит при личном посещении, либо направляется по почте, либо электронной почте по адресу, указанному в жалобе.

26. Егер мемлекеттік қызмет алушы құжаттарды алуға мерзімінде келмеген жағдайда, уәкілетті орган оларды 6 ай бойы сақтауды қамтамасыз етеді.
«Мемлекет жеке меншікке сататын
нақты жер учаскелерінің
кадастрлық (бағалау) құнын бекіту»
мемлекеттік қызмет стандартына
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі уәкілетті
органдардың тізбесі
Облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың), ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары саласындағы функцияларды жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдарының құрылымдық бөлімшелерінің атауы
Орналасқан жері, мекенжайы
Мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты адам
Байланыс телефоны
Электрон
дық мекен
жайы
1
2
3
4
5
Ақмола облысы
«Ақмола облысының жер қатынастары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы, Сәтпаев көшесі, 1 Б
Басқарма бастығы
8-716-2 25-00-96
uzo_akm@mail.ru
«Ақкөл ауданы ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Ақкөл қаласы, Нұрмағамбетов көшесі, 81
Бөлім бастығы
8-716-38 2-25-48
zem_akkol@ mail.ru
«Аршалы ауданы ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Ташенов көшесі, 47
Бөлім бастығы
8-716-44 2-13-56
zem archaly@ mail.ru
«Астрахан ауданы ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Астрахан ауылы, Әл-Фараби көшесі, 50
Бөлім бастығы
8-716-41 2-38-65
astrshan_zem@ mail.ru
«Атбасар ауданы ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Уәлиханов көшесі,9
Бөлім бастығы
8-716-43 2-13-45, 2-43-71
atbasar_ozo@ mail.ru
«Бұланды ауданы ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Некрасов көшесі, 19
Бөлім бастығы
8-716-46 2-38-15
zem-bul@ mail.ru
«Егіндікөл ауданы ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Жеңіс көшесі, 6
Бөлім бастығы
8-716-42 2-15-10
otdelzemotnegin@ mail.ru
«Еңбекшілдер ауданы ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Степняк қаласы, Ленин көшесі, 109
Бөлім бастығы
8-716-39 2-14-73 2-22-83
uzoenbek@ mail.ru
«Ерейментау ауданы ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласы, А. Құнанбаев көшесі, 136
Бөлім бастығы

26. В случаях, если получатель государственной услуги не обратился за получением документов в установленный срок, уполномоченный орган обеспечивает их хранение в течение 6 месяцев.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
«Утверждение кадастровой
(оценочной) стоимости конкретных
земельных участков, продаваемых в
частную собственность
государством»
Перечень уполномоченных органов
по оказанию государственной услуги
Наименование структурных подразделений местных исполнительных органов  областей (города  республиканского значения, столицы), района (города областного значения), осуществляющих функции в области земельных отношений
Месторасположение, адрес
Ответственное лицо за оказание государственной услуги
Контактный телефон
Электронный адрес
1
2
3
4
5
Акмолинская область
Государственное
учреждение
«Управление земельных отношений по Акмолинской области»
Город Кокшетау, улица Сатпаева,1 Б
Начальник управления
8-716-2 25-34-71
uzo_akm@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства и земельных отношений Аккольского района»
Аккольский район, город Акколь, улица Нурмагамбетова, 81
Начальник отдела
8-716-38 2-25-48
zem_akkol@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства и земельных отношений Аршалынского района»
Аршалынский район, поселок Аршалы, улица Ташенова, 47
Начальник отдела
8-716-44 2-13-56
zemarchaly@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства и земельных отношений Астраханского района»
Астраханский район, село Астраханка, улица Аль-Фараби, 50
Начальник отдела
8-716-41 2-38-65
astrshan_zem@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства и земельных отношений Атбасарского района»
Атбасарский район, город Атбасар, улица Валиханова, 9
Начальник отдела
8-716-43 2-13-45, 2-43-71
atbasar_ozo@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства и земельных отношений Буландынского района»
Буландынский район, город Макинск, улица Некрасова, 19
Начальник отдела
8-716-46  2-38-15
zem-bul@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства и земельных отношений Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район, село Егиндыколь, улица Победы, 6
Начальник отдела
8-716-42 2-15-10
otdelzemotnegin@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства и земельных отношений Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, город Степняк, улица Ленина, 109
Начальник отдела
8-716-39  2-14-73, 2-22-83
uzoenbek@ mail.ru
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства и земельных отношений Ерейментауского района»
Ерейментауский район, город Ерейментау, улица А. Кунанбаева, 136
Начальник отдела

8-716-33 2-12-74
eremenzem@ mail.ru
«Есіл ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Есіл қаласы, Д.Қонаев көшесі, 13
Бөлім бастығы
8-716-47 2-16-47
Esil_zemcom@ mail.ru
«Жақсы ауданы ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы, Жақсы ауылы, Ленин көшесі, 32
Бөлім бастығы
8-716-35 2-20-11
bota_99_29_@ mail.ru
«Жарқайың ауданы ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы, Державин қаласы, Захаров көшесі, 16/4
Бөлім бастығы
8-716-48 9-23-87
otzemot@ kokshetau.online.kz
«Зеренді ауданы ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Зеренді ауылы, Бейбітшілік көшесі, 81
Бөлім бастығы
8-716-32 21-9-91 21-1-87
OZO_ZER@ mail.ru
«Қорғалжын ауданы ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Болғанбаев көшесі, 9
Бөлім бастығы
8-716-37 2-16-21
Zemkorg@ mail.ru
«Сандықтау ауданы ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Абылайхан көшесі, 119
Бөлім бастығы
8-716-40 9-13-56
zand_zem_@ mail.ru
«Целиноград ауданы ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Ақмол ауылы, Гагарин көшесі, 15
Бөлім бастығы
8-716-51 3-11-24 3-11-64
Zimcom73@ mail.ru
«Шортанды ауданы ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Шортанды кенті, Лермонтов көшесі, 13
Бөлім бастығы
8-716-31 2-26-40 2-18-80
zemshort@ mail.ru
«Бурабай ауданы ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы, Щучье қаласы, Абылайхан көшесі, 34
Бөлім бастығы
8-716-36 4-22-89
OZOHR@ mail.ru
«Степногор қаласы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Степногор қаласы, 4-ші шағын аудан, 1-ші ғимарат
Бөлім бастығы
8-716-45 6-25-12
zem_step@ mail.ru
«Көкшетау қаласы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 89
Бөлім бастығы
8-716-2 25-35-56 25-46-79
ozo@mail.ru
Ақтөбе облысы
«Ақтөбе облысының жер қатынастары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе қаласы, Әбілхайыр хан даңғылы, 40
Басқарма бастығы
8-713-2 56-03-55
zem_otnosh@mail.kz
«Әйтеке би ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Әйтеке би ауданы, Комсомол ауылы, Балдырған көшесі, 10
Бөлім бастығы
8-713-39 2-15-72
Zemotdel_Aitek@mail.ru
«Алға ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі

8-716-33 2-12-74
eremenzem@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Есильского района»
Есильский район, город Есиль, улица Д. Конаева, 13
Начальник отдела
8-716-47 2-16-47
Esil_zemcom@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства и земельных отношений Жаксынского района»
Жаксынский район, село Жаксы, улица Ленина, 32
Начальник отдела
8-716-35 2-20-11
bota_99_29_@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства и земельных отношений Жаркаинского района»
Жаркаинский район, город Державинск, улица Захарова, 16/4
Начальник отдела
8-716-48 9-23-87
otzemot@kokshetau.online.kz
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства и земельных отношений Зерендинского района»
Зерендинский район, село Зеренда, улица Мира, 81
Начальник отдела
8-716-32 21-9-91, 21-1-87
OZO_ZER@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства земельных отношений Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Коргалжын, улица Болганбаева, 9
Начальник отдела
8-716-37 2-16-21
Zemkorg@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства земельных отношений Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Абылайхана, 119
Начальник отдела
8-716-40 9-13-56
zand_zem_@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства и земельных отношений Целиноградского района»
Целиноградский район, село Акмол, улица Гагарина, 15
Начальник отдела
8-716-51 3-11-24, 3-11-64
Zemcom73@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства и земельных отношений Шортандинского района»
Шортандинский район, поселок Шортанды, улица Лермонтова, 13
Начальник отдела
8-716-31 2-26-40, 2-18-80
zemshort@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства и земельных отношений Бурабайского района»
Бурабайский район, город Щучинск, улица Абылайхана, 34
Начальник отдела
8-716-36 4-22-89
OZOHR@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Степногорск»
Город Степногорск, 4 микрорайон, здание 1
Начальник
отдела
8-716-45 6-25-12
zem_step@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Кокшетау»
Город Кокшетау, улица Абая, 89
Начальник отдела
8-716-2 25-35-56,25-46-79
ozo@mail.ru
Актюбинская область
Государственное учреждение «Управление земельных отношений Актюбинской области»
Город Актобе, проспект Абылхайр хана, 40
Начальник управления
8-713-2 56-03-55,ф. 54-59-42
zem_otnoh@mail.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Айтекебийского района»
Айтекебийский район, село Комсомол, улица Балдырган, 10
Начальник отдела
8-713-39 2-15-72
Zemotdel_Aitek@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Алгинского района»

Алға ауданы, Алға қаласы, 5-ші шағын аудан, 4
Бөлім бастығы
8-713-37 3-10-37
Alga-zem@ mail.ru
«Байғанин ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Байғанин ауданы, Қарауылкелді ауылы, Д. Қонаев көшесі, 36
Бөлім бастығы
8-713-45 2-25-57
Baiganin_zemotno@mail.ru
«Ырғыз ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ырғыз ауданы, Ырғыз ауылы, Әбілхайыр хан көшесі, 28
Бөлім бастығы
8-713-43 2-10-61
irgizzem@kz
«Қарғалы ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қарғалы ауданы, Бадамша ауылы, Әйтеке би көшесі, 32
Бөлім бастығы
8-713-42 2-27-66
Kargalazem@kz
«Қобда ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қобда ауданы, Желтоқсан көшесі, 26
Бөлім бастығы
8-713-41 2-16-34
hobdazem@ mail.ru
«Мәртөк ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мәртөк ауданы, Мәртөк кенті, Сейфуллин көшесі, 38
Бөлім бастығы
8-713-31 2-11-10
Martukzher@mail.ru
«Мұғалжар ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы, Гагарин көшесі, 6
Бөлім бастығы
8-713-33 36-5-29
Mur.zemotdel@mail.ru
«Темір ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Темір ауданы, Шұбарқұдық кенті, Желтоқсан көшесі, 5
Бөлім бастығы
8-713-46 2-21-22
Zem_otnoh@mail.kz
«Ойыл ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ойыл ауданы, Ойыл ауылы, Көкжар көшесі, 69
Бөлім бастығы
8-713-32 2-18-80
Zem_komytet@mail.ru
«Шалқар ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шалқар ауданы, Шалқар қаласы, Әйтеке би көшесі, 63
Бөлім бастығы
8-713-35 2-13-29
Zhalkar-gkb @mail.ru
«Хромтау ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Хромтау ауданы, Хромтау қаласы, Спорт көшесі, 2
Бөлім бастығы
8-713-36 2-51-47
Khromtau zem @mail.ru
«Ақтөбе қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе қаласы, Алтынсарин көшесі, 2
Бөлім бастығы
8-713-2 21-25-56
zem.komytet@mail.ru
Алматы облысы
«Алматы облысының жер қатынастары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 36/42
Басқарма бастығы
8-728-2 27-01-25, ф. 24-16-70
yprzo@mail.ru
«Ақсу ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақсу ауданы, Жансүгіров кенті, Желтоқсан көшесі, 5
Бөлім бастығы
8-728-32 2-21-26 2-16-60
zemotdelaks@megaline.kz
«Алакөл ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Алакөл ауданы, Үшарал қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 91 г
Бөлім бастығы

Алгинский район, город Алга, 5 микрорайон, 4
Начальник отдела
8-713-37
3-10-37
Alga-zem@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Байганинского района»
Байганинский район, село Карауылкелди, улица Д. Конаева, 36
Начальник отдела
8-713-45 2-25-57
Baiganin_zemotno@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Иргизского района»
Иргизский район, село Иргиз, улица Абылхайыр хана, 28
Начальник отдела
8-713-43 2-10-61
irgizzem@kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Каргалинского района»
Каргалинский район, поселок Бадамша, улица Айтеке би, 32
Начальник отдела
8-713-42  2-27-66
KARGALAZEM@KZ
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Кобдинского района»
Кобдинский район, поселок Кобда, улица Желтоксан, 26
Начальник отдела
8-713-41   2-16-34
hobdazem@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Мартукского района»
Мартукский район, поселок Мартук, улица Сейфуллина, 38
Начальник отдела
8-713-31 2-11-10
Martukzher@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Мугалжарского района»
Мугалжарский район, город Кандыагаш, улица Гагарина, 6
Начальник отдела
8-713-33 36-5-29
Mur.zemotdel@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Темирского района»
Темирский район, поселок Шубаркудык, улица Желтоксан, 5
Начальник отдела
8-713-46 2-21-22
Zem_otnoh@mail.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Уилского района»
Уилский район, село Уил, улица Кокжар, 69
Начальник отдела
8-713-32 2-18-80
Zem_komytet@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Шалкарского района»
Шалкарский район, город Шалкар, улица Айтеке би, 63
Начальник отдела
8-713-35 2-13-29
Zhalkar-gkb@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Хромтауского района»
Хромтауский район, город Хромтау, улица Спорт, 2
Начальник отдела
8-713-36 2-51-47
Khromtauzem@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Актобе»
Город Актобе, улица Алтынсарина, 2
Начальник отдела
8-713-2 21-25-56
zem.komytet@mail.ru
Алматинская область
Государственное учреждение «Управление земельных отношений Алматинской области»
Город Талдыкорган, улица Кабанбай батыра, 36/42
Начальник управления
8-728-2 27-01-25
yprzo@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Аксуского района»
Аксуский район, поселок Жансугурова, улица Желтоксан, 5
Начальник отдела
8-728-32 2-21-26, 2-16-60
zemotdelaks@megaline.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Алакольского района»
Алакольский район, город Учарал, улица Кабанбай батыра, 91 г
Начальник отдела

8-728-33 2-33-33 2-22-08
akimat_Alako@mail.ru
«Балқаш ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Балқаш ауданы, Бақанас ауылы, Қонаев көшесі, 66
Бөлім бастығы
8-727-73 9-12-15 9-16-82
bagi_88@mail.ru
«Еңбекшіқазақ ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Тоқатаев көшесі, 53
Бөлім бастығы
8-727-75 4-54-07 4-57-77
Beiseuov Busashevieh
«Ескелді ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ескелді ауданы, Қарабұлақ кенті, Сәтпаев көшесі, 65
Бөлім бастығы
8-728-36 3-00-66 3-17-68
otdel_zhkh @mail.ru
«Жамбыл ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ауылы, Қараш батыр көшесі, 117
Бөлім бастығы
8-727-70 2-29-51 2-07-44 2-15-11
Umirzakova Saruar
«Іле ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Іле ауданы, Өтеген батыр ауылы, Абай көшесі, 23
Бөлім бастығы
8-727-52 2-26-91 2-09-78
IIiiorgodel08. @mail.ru
«Қарасай ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қарасай ауданы, Қаскелең ауылы, Гаражная көшесі, 34
Бөлім бастығы
8-727-71 2-00-41 2-58-41
karasay_akimat @ram bler.ru
«Қаратал ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қаратал ауданы, Үштөбе қаласы, Қосмолданов көшесі, 21
Бөлім бастығы
8-728-34 2-10-45
org_karatal @mail.ru
«Кербұлақ ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Кербұлақ ауданы, Сарыөзек кенті, Момышұлы көшесі, ХҚК ғимараты
Бөлім бастығы
8-728-40 2-16-01 3-22-53
kerbakimbux @mail.ru
«Көксу ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Көксу ауданы, Балпық би кенті, Мырзабекұлы көшесі, 38
Бөлім бастығы
8-728-38 2-08-61 2-03-07
fkimat-koksu @mail.ru
«Панфилов ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Панфилов ауданы, Жаркент қаласы, Головацк көшесі, 131
Бөлім бастығы
8-728-31 5-11-36 5-01-19
js_rima @bk.ru
«Райымбек ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Райымбек ауданы, Кеген ауылы, Әзімжанов көшесі, 3
Бөлім бастығы
8-727-77 2-15-69 2-15-24
raimbek_akimat @mail.ru
«Сарқант ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сарқант ауданы, Сарқант қаласы, Тынышбаев көшесі, 8
Бөлім бастығы
8-728-39 2-17-93 2-32-79
sarkand-2009 @mail.ru
«Талғар ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Талғар ауданы, Талғар қаласы, Рысқұлов көшесі, 98
Бөлім бастығы
8-727-73 88-16-71 88-16-72
talgar-akimat @rambler.ru
«Ұйғыр ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ұйғыр ауданы, Шонжы ауылы, Кентал Исламов көшесі, 70
Бөлім бастығы

8-728-33 2-33-33, 2-22-08
akimat_Alako@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Балхашского района»
Балхашский район, село Баканас, улица Конаева, 66
Начальник отдела
8-727-73 9-12-15, 9-16-82
bagi_88@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Енбекшиказахского района»
Енбекшиказахский район, город Есик, улица Токатаева, 53
Начальник отдела
8-727-75 4-54-07, 4-57-77
Lotus Notus-Beiseuov Busashevieh
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Ескельдинского района»
Ескельдинский район, поселок Карабулак, улица Сатпаева, 65
Начальник отдела
8-728-36 3-00-66, 3-17-68
otdel_zhkh@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений
Жамбылского района»
Жамбылский район, село Узынагаш, улица Караш батыра, 117
Начальник отдела
8-727-70 2-29-51, 2-07-44, 2-15-11
Lotus Notus-Umirzakova Saruar
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Илийского района»
Илийский район, село Отеген батыра, улица Абая, 23
Начальник отдела
8-727-52 2-26-91, 2-09-78
Iliiorgodel08.@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Карасайского района»
Карасайский район, село Каскелен, улица Гаражная, 34
Начальник отдела
8-727-71 2-00-41, 2-58-41
karasay_akimat@rambler.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Каратальского района»
Каратальский район, город Уштобе, улица Космолданова, 21
Начальник отдела
8-728-34 2-10-45
org_karatal@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Кербулакского района»
Кербулакский район, поселок Сарыозек, улица Момышулы, здание ЦОН
Начальник отдела
8-728-40 2-16-01, 3-22-53
kerbakimbux@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Коксуского района»
Коксуский район, поселок Балпык би, улица Мырзабекулы,38
Начальник отдела
8-728-38 2-08-61, 2-03-07
akimat-koksu @mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Панфиловского района»
Панфиловский район, город Жаркент, улица Головацкого, 131
Начальник отдела
8-728-31 5-11-36, 5-01-19
js_rima@bk.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Райымбекского района»
Райымбекский район, село Кеген, улица Азимжапова, 3
Начальник отдела
8-727-77 2-15-69, 2-15-24
raimbek_akimat@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Саркандского района»
Саркандский район, город Сарканд, улица Тынышбаева, 8
Начальник отдела
8-728-39 2-17-93, 2-32-79
sarkand-2009@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Талгарского района»
Талгарский район, город Талгар, улица Рыскулова, 98
Начальник отдела
8-727-73 88-16-71 88-16-72
talgar-akimat@rambler.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Уйгурского района»
Уйгурский район, село Чунджа, улица Кентал Исламова, 70
Начальник отдела

8-727-78 2-16-50 2-16-96
www.uigur-akimat.kz
«Қапшағай қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қапшағай қаласы, Қойшыманов көшесі, 4
Бөлім бастығы
8-727-72 4-07-75 4-14-04
O_sholpan_67 @mail.ru
«Текелі қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Текелі қаласы, Абылайхан көшесі, 34
Бөлім бастығы
8-728-35 4-27-96
akimat_tekeliforever.kz ozeo @mail.ru
«Талдықорған қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 36/42
Бөлім бастығы
8-728-2 24-01-45 24-19-76
zemotdelaks@mtgaline.kz
Атырау облысы
«Атырау облысы жер қатынастары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Атырау қаласы, Абай көшесі, 10 А
Басқарма бастығы
8-712-2 35-46-00, 35-44-06
Atyrau_uzo@mail.kz
«Жылыой ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жылыой ауданы Құлсары қаласы, Махамбет даңғылы, 7
Бөлім бастығы
8-712-37 5-09-01
zemkom_kulsary@mail.ru
«Индер ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Индер ауданы, Индер кенті, Меңдіғалиев көшесі, 30/12
Бөлім бастығы
8-712-34 2-17-96
InderRZO@mail.ru
«Исатай ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Ынтымақ көшесі, 23
Бөлім бастығы
8-712-31 2-01-59
Isatai_Zem.com@mail.ru
«Құрманғазы ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құрманғазы ауданы, Ганюшкин ауылы, Көшекбаев көшесі, 25
Бөлім бастығы
8-712-33 2-14-47
Z_o_kurmangazy@mail.ru
«Қызылқоға ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қызылқоға ауданы, Миялы ауылы, Сәтпаев көшесі, 24
Бөлім бастығы
8-712-38 2-15-18
Suindik_k@mail.ru
«Мақат ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мақат ауданы, Мақат кенті, Орталық алаң көшесі, 2
Бөлім бастығы
8-712-39 3-22-04
rafaell 81 @mail.ru
«Махамбет ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Махамбет ауданы, Махамбет ауылы, Абай көшесі, 13
Бөлім бастығы
8-712-36 2-19-45
Zhukovg1950@mail.ru
«Атырау қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Атырау қаласы, Азаттық көшесі, 94 Б
Бөлім бастығы
8-712-2 45-14-82
Atyraugorzem_@mail.ru
Шығыс Қазақстан облысы
«Шығыс Қазақстан облысының жер қатынастары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Өскемен қаласы, К. Либкнехт көшесі, 19
Басқарма бастығы
8-723-2 25-36-81
gzivko@mail.ru
«Абай ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Абай ауданы, Қарауыл ауылы, Құнанбай көшесі, 12
Бөлім бастығы

8-727-78 2-16-50 2-16-96
www.uigur-akimat.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Капшагай»
Город Капшагай, улица Койшымапова, 4
Начальник отдела
8-727-72 4-07-75 4-14-04
O_sholpan_67@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Текели»
Город Текели, улица Абылайхана, 34
Начальник отдела
8-728-35 4-27-96
akimat_tekeliforever.kz ozeo@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Талдыкорган»
Город Талдыкорган, улица Кабанбай батыра, 36/42
Начальник отдела
8-728-2 24-01-45 24-19-76
zemotdelaks@mtgaline.kz
Атырауская область
Государственное учреждение «Управление земельных отношений Атырауской области»
Город Атырау, улица Абая, 10 А
Начальник управления
8-712-2 32-46-00
Atyrau_uzo@mail.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Жылыойского района»
Жылыойский район, город Кульсары, проспект Махамбета, 7
Начальник отдела
8-712-37 5-09-01
zemkom_kulsary@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Индерского района»
Индерский район, поселок Индер, улица Мендигалиева, 30/12
Начальник отдела
8-712-34 -17-96
InderRZO@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Исатайского района»
Исатайский район, село Аккистау, улица Ынтымак, 23
Начальник отдела
8-712-31 2-01-59
Isatai_Zem.com@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Курмангазинского района»
Курмангазинский район, село Ганюшкино, улица Кошекбаева, 25
Начальник отдела
8-712-33
2-14-47
Z_o_kurmangazy@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Кызылкугинского района»
Кызылкогинский район, село Миялы, улица Сатпаева, 24
Начальник отдела
8-712-38 2-15-18
Suindik_k@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Макатского района»
Макатский район, поселок Макат, улица Центральная площадь, 2
Начальник отдела
8-712-39 3-22-04
rafaell 81@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Махамбетского района»
Махамбетский район, село Махамбет, улица Абая, 13
Начальник отдела
8-712-36 2-19-45
Zhukovg1950@ mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Атырау»
Город Атырау, улица Азаттык, 94 Б
Начальник отдела
8-712-2 45-14-82
Atyraugorzem_@mail.ru
Восточно-Казахстанская область
Государственное учреждение «Управление земельных отношений Восточно-Казахстанской области»
Город Усть-Каменогорск, улица К. Либкнехта, 19
Начальник управления
8-723-2 25-36-81
uzovko@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Абайского района»
Абайский район, село Крауыл, улица Кунанбая, 12
Начальник отдела

8-722-52 9-12-18
abayzem@mail.kz
«Аягөз ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Аягөз ауданы, Аягөз қаласы, Ақанаев көшесі, 63
Бөлім бастығы
8-722-37 3-25-87
zemkom_ayagoz@mail.ru
«Бесқарағай ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бесқарағай ауданы, Бесқарағай ауылы, Сейфуллин көшесі, 144
Бөлім бастығы
8-722-36 9-07-26
zemkaragay@yandex.ru
«Бородулиха ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы, Ленин көшесі, 227
Бөлім бастығы
8-723-51 2-10-63
Boroduliha.zem@mail.ru
«Глубокий ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Глубокий ауданы, Глубокий кенті, Попович көшесі, 11 А
Бөлім бастығы
8-723-31 2-16-41
kancil@akimglubokoe.kz
«Жарма ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жарма ауданы, Қалбатау ауылы, Достық көшесі, 98
Бөлім бастығы
8-723-47 6-58-01
Zharma_zemkom@mail.ru
«Зайсан ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Зайсан ауданы, Зайсан қаласы, Жангелді көшесі, 54
Бөлім бастығы
8-723-40 2-72-11
акимат- zsnakim@mail.ru
«Зырян ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Зырян ауданы, Зырян қаласы, Советская көшесі, 18
Бөлім бастығы
8-723-35 6-21-22
zem_zyryan@mail.ru
«Қатон-Қарағай ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қатон-Қарағай ауданы, Үлкен Нарын ауылы Амангелді көшесі, 73
Бөлім бастығы
8-723-41 2-19-06
ozo_katon@mail.ru
«Көкпекті ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Көкпекті ауданы, Көкпекті ауылы, Абылайхан көшесі, 17
Бөлім бастығы
8-723-48 2-12-94
zemotd@mail.ru
«Күршім ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Күршім ауданы, Күршім кенті, Б. Момышұлы көшесі, 77
Бөлім бастығы
8-723-39 2-15-93
zem_kurchum@mail.ru
«Тарбағатай ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Тарбағатай ауданы, Ақсуат ауылы, Абылайхан көшесі, 11
Бөлім бастығы
8-723-46 2-24-66
tarb_ray_akimat@mail.ru
«Ұлан ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ұлан ауданы, Молодежный кенті, 5
Бөлім бастығы
8-723-38 2-72-76
ulan_zem@mail.ru
«Үржар ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Үржар ауданы, Үржар ауылы, Абылайхан даңғылы, 122
Бөлім бастығы
8-722-30 3-34-98
tasaryk75@mail.ru
«Шемонаиха ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шемонаиха ауданы, Шемонаиха қаласы, Советская көшесі, 61
Бөлім бастығы

8-722-52 9-12-18
abayzem@mail.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Аягозского района»
Аягозский район, город Аягоз, улица Аканаева, 63
Начальник отдела
8-722-37 3-25-87
zemkom_ayagoz@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Бескарагайского района»
Бескарагайский район, село Бескарагай, улица Сейфуллина, 144
Начальник отдела
8-722-36 9-07-26
zemkaragay@yandex.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Бородулихинского района»
Бородулихинский район, село Бородулиха, улица Ленина, 227
Начальник отдела
8-723-51 2-10-63
Boroduliha.zem@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Глубоковского района»
Глубоковский район, поселок Глубокое, улица Поповича, 11 А
Начальник отдела
8-723-31 2-16-41
kancil@akimglubokoe.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Жарминского района»
Жарминский район, село Калбатау, улица Достык, 98
Начальник отдела
8-723-47 6-58-01
Zharma_zemkom@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Зайсанского района»
Зайсанский район, город Зайсан, улица Жангельдина, 54
Начальник отдела
8-723-40
2-72-11
zsnakim@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Зыряновского района»
Зыряновский район, город Зыряновск, улица Советская, 18
Начальник отдела
8-723-35 6-21-22
zem_zyryan@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Катон-Карагайского района»
Катон-Карагайский район, село Большенарым, улица Амангельды, 73
Начальник отдела
8-723-41 2-19-06
ozo_katon@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Кокпектинского района»
Кокпектинский район, село Кокпекты, улица Аблайхана, 17
Начальник отдела
8-723-48 2-12-94
zemotd@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Курчумского района»
Курчумский район, поселок Курчум, улица Бауржана Момышулы, 77
Начальник отдела
8-723-39 2-15-93
zem_kurchum@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Тарбагатайского района»
Тарбагатайский район, село Аксуат, улица Аблайхана, 11
Начальник отдела
8-723-46 2-24-66
tarb_ray_akimat@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Уланского района»
Уланский район, поселок Молодежный, 5
Начальник отдела
8-723-38 2-72-76
ulan_zem@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Урджарского района»
Урджарский район, село Урджар, проспект Аблайхана, 122
Начальник отдела
8-722-30 3-34-98
tasaryk75@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Шемонаихинского района»
Шемонаихинский район, город Шемонаиха, улица Советская, 61
Начальник отдела

8-723-32 3-19-57
Otdelzemelotnash@mail.ru
«Риддер қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Риддер қаласы, Тоқтаров көшесі, 6
Бөлім бастығы
8-723-36 4-27-55
Ozo_ridder@mail.ru
«Семей қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Семей қаласы, Интернациональная көшесі, 8
Бөлім бастығы
8-722-2 52-23-33
Chancellerryzemotnoshenie@akimsemey.gov.kz
«Өскемен қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Өскемен қаласы, Киров көшесі, 33
Бөлім бастығы
8-723-2 26-34-64
Zem_vko@mail.ru
Жамбыл облысы
«Жамбыл облысының жер қатынастары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Тараз қаласы, Қазыбек би 2-ші бұрылыс, 26
Басқарма бастығы
8-726-2 43-58-87, ф. 43-58-89
gzivko@mail.ru
«Байзақ ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Байзақ ауданы, Сарыкемер ауылы, Сыздықов көшесі, 1
Бөлім бастығы
8-726-37 2-28-20
zemkombaizak@mail.ru
«Жамбыл ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы, Аса ауылы, Абай көшесі, 123
Бөлім бастығы
8-726-33 2-13-53
otd_zem_otn_asa@mail.ru
«Жуалы ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жуалы ауданы, Бауыржан ауылы, Қонаев көшесі, 1
Бөлім бастығы
8-726-35 2-18-82
zem_jua@mail.ru
«Қордай ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қордай ауданы, Қордай ауылы, Төле би көшесі, 102
Бөлім бастығы
8-726-36 2-27-95
raszem.@mail.ru
«Мерке ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мерке ауданы, Мерке ауылы, Смайылов көшесі, 169
Бөлім бастығы
8-726-32 2-12-77
merke_esen@mail.ru
«Мойынқұм ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мойынқұм ауданы, Мойынқұм ауылы, Амангелді көшесі, 141
Бөлім бастығы
8-726-42 2-48-38
moinkum.zher@mail.ru
«Т. Рысқұлов атындағы ауданының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Т. Рысқұлов атындағы аудан, Құлан ауылы, Жібек жолы көшесі, 75
Бөлім бастығы
8-726-31 2-21-84
kulan_jer@mail.ru
«Талас ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Талас ауданы, Қаратау қаласы, Щейн көшесі, 47
Бөлім бастығы
8-726-44 6-04-53
jer_talas@mail.ru
«Шу ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шу ауданы, Шу қаласы, Төле би көшесі, 240
Бөлім бастығы
8-726-38 3-18-53
shu_ger@mail.ru
Сарысу ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сарысу ауданы, Жаңатас қаласы, 1/25
Бөлім бастығы
8-726-34 6-39-39
sarisu@mail.ru
«Тараз қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Тараз қаласы, Желтоқсан көшесі, 28
Бөлім бастығы

8-723-32 3-19-57
Otdelzemelotnash@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Риддера»
Город Риддер, улица Тохтарова, 6
Начальник отдела
8-723-36 4-27-55
Ozo_ridder@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Семей»
Город Семей, улица Интернациональная, 8
Начальник отдела
8-722-2 52-23-33
Chancellerryzemotnoshenie@akimsemey.gov.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Усть-Каменогорск»
Город Усть-Каменогорск, улица Кирова, 33
Начальник отдела
8-723-2 26-34-64
Zem_vko@mail.ru
Жамбылская область
Государственное учреждение «Управление земельных отношений Жамбылской области»
Город Тараз, 2-й переулок Казыбек би, 26
Начальник управления
8-726-2 43-58-87
jer@taraz.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Байзакского района»
Байзакский район, село Сарыкемер, улица Сыздыкова, 1
Начальник отдела
8-726-37 2-28-20
zemkombaizak@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Жамбылского района»
Жамбылский район, село Аса, улица Абая, 123
Начальник отдела
8-726-33 2-13-53
otd_zem_otn_asa@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Жуалынского района»
Жуалынский район, село Бауыржан, улица Конаева, 1
Начальник отдела
8-726-35 2-18-82
zem_jua@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Кордайского района»
Кордайский район, село Кордай, улица Толе би, 102
Начальник отдела
8-726-36 2-27-95
raszem.@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Меркенского района»
Меркенский район, село Мерке, улица Смайлова, 169
Начальник отдела
8-726-32 2-12-77
merke_esen@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Мойынкумского района»
Мойынкумский район, село Мойынкум, улица Амангельды, 141
Начальник отдела
8-726-42 2-48-38
moinkum.zher@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений района им. Т. Рыскулова»
Район имени Т. Рыскулова, село Кулан, улица Жибек жолы, 75
Начальник отдела
8-726-31 2-21-84
kulan_jer@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Таласского района»
Таласский район, город Каратау, улица Щейн, 47
Начальник отдела
8-726-44 6-04-53
jer_talas@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Шуского района»
Шуский район, город Шу, улица Толе би, 240
Начальник отдела
8-726-38 3-18-53
shu_ger@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Сарысуского района»
Сарысуский район, город Жанатас, 1/25
Начальник отдела
8-726-34 6-39-39
sarisu@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Тараз»
Город Тараз, улица Желтоксан, 28
Начальник отдела

8-726-2 43-77-98
taraz_gorzem@ok.kz
Батыс Қазақстан облысы
«Батыс Қазақстан облысының жер қатынастары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Орал қаласы, Достық даңғылы, 215
Басқарма бастығы
8-711-2 50-66-46, ф. 50-05- 61
UZOZKO@nursat.kz
«Ақжайық ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақжайық ауданы, Чапаев ауылы, Қонаев көшесі, 73
Бөлім бастығы
8-711-36 9-13-01
akimakzhaik@mail.kz
«Бөкейорда ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бөкейорда ауданы, Сайқын ауылы, Бергалиев көшесі, 1
Бөлім бастығы
8-711-40 2-11-96
akimat_B@mail.ru
«Бөрілі ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бөрілі ауданы, Ақсай қаласы, Советская көшесі, 60/2
Бөлім бастығы
8-711-33 2-19-60
SES1983@mail.ru
«Жаңақала ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жаңақала ауданы, Жаңақала ауылы, Халықтар достығы көшесі, 44
Бөлім бастығы
8-711-41 2-18-92
akimjangala@mail.ru
«Жәнібек ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жәнібек ауданы, Жәнібек ауылы, Ғ.Қараш көшесі, 35
Бөлім бастығы
8-711-35 2-13-61
akimzhanibek@rambler.
«Зеленов ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Зеленов ауданы, Переметное ауылы, Гагарин көшесі, 137
Бөлім бастығы
8-711-30 2-23-96
akimzelenov@mail.ru
«Казталов ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қазталов ауданы, Қазталов ауылы, Жабаев көшесі, 4
Бөлім бастығы
8-711-44 3-15-95
zemkomkazt@mail.ru
«Қаратөбе ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылы, Құрманғалиев көшесі, 19
Бөлім бастығы
8-711-45 3-11-71
akimkaratoba@mail.kz
«Сырым ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сырым ауданы, Жымпиты ауылы, Қазақстан көшесі, 13
Бөлім бастығы
8-711-34 3-11-14
akim_sirim@mail.ru
«Тасқала ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Тасқала ауданы, Тасқала ауылы, Абай көшесі, 23
Бөлім бастығы
8-711-39 2-11-66
akimtaskala@mail.kz
«Теректі ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Теректі ауданы, Федеровка ауылы, Юбилейная көшесі, 20
Бөлім бастығы
8-711-32 2-14-84
terekta@rambler.ru
«Шыңғырлау ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылы, Қылышев көшесі, 93
Бөлім бастығы
8-711-37 3-33-44
Akimchingirlau@mail.ru
«Орал қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Орал қаласы, Достық даңғылы, 182/1
Бөлім бастығы

8-726-2 43-77-98
taraz_gorzem@ok.kz
Западно-Казахстанская область
Государственное учреждение «Управление земельных отношений Западно-Казахстанской области»
Город Уральск, проспект Достык, 215
Начальник управления
8-711-2 50-66-46,ф.50-05-61
UZOZKO@nursat.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Акжаикского района»
Акжаикский район, село Чапаева, улица Кунаева, 70
Начальник отдела
8-711-36 9-13-01
akimakzhaik@mail.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Бокейординского района»
Бокейординский район, село Сайхин, улица Бергалиев, 1
Начальник отдела
8-711-40 2-11-96
akimat_B@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Бурлинского района»
Бурлинский район, город Аксай, улица Советская, 60/2
Начальник отдела
8-711-33 2-19-60
SES1983@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Жангалинского района»
Жангалинский район, село Жанакала, улица Халыктар достыгы, 44
Начальник отдела
8-711-41 2-18-92
akimjangala@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Жанибекского района»
Жанибекский район, село Жанибек, улица Г. Караш, 35
Начальник отдела
8-711-35 2-13-61
akimzhanibek@rambler.
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Зеленовского района»
Зеленовский район, село Переметное, улица Гагарина, 137
Начальник отдела
8-711-30 2-23-96
akimzelenov@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Казталовского района»
Казталовский район, село Казталов, улица Жабаева, 4
Начальник отдела
8-711-44
3-15-95
zemkomkazt@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Каратобинского района»
Каратобинский район, село Каратобе, улица Курмангалиева, 19
Начальник отдела
8-711-45
3-11-71
akimkaratoba@mail.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Сырымского района»
Сырымский район, село Жымпиты, улица Казахстан, 13
Начальник отдела
8-711-34 3-11-14
akim_sirim@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Таскалинского района»
Таскалинский район, село Таскала, улица Абая, 23
Начальник отдела
8-711-39 2-11-66
akimtaskala@mail.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Теректинского района»
Теректинский район, село Федеровка, улица Юбилейная, 20
Начальник
отдела
8-711-32 2-14-84
terekta@rambler.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Чингирлауского района»
Чингирлауский район, село Чингирлау, улица Клышева, 93
Начальник отдела
8-711-37 3-33-44
Akimchingirlau@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Уральск»
Город Уральск, проспект Достык-Дружбы, 182/1
Начальник отдела

8-711-2 50-39-82
Akimat@pochta.ru
Қарағанды облысы
«Қарағанды облысының жер қатынастары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Қарағанды қаласы, Гоголь көшісі, 34
Басқарма бастығы
8-721-2 56-08-99
uzo_kanc@krg.gov.kz
«Абай ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Абай ауданы, Абай қаласы, Курчатов көшесі, 43
Бөлім бастығы
8-721-31 4-16-43
www.abay-akimat-karaganda.kz
«Ақтоғай ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылы, Бөкейхан көшесі, 5
Бөлім бастығы
8-710-37 2-13-83
ergan_77@mail.ru
«Бұхар жырау ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бұхар жырау ауданы, Ботақара кенті, Абылай хан көшесі, 38
Бөлім бастығы
8-721-54 2-18-32
www.ozo.bukhar-zhiray.kz
«Жаңаарқа ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жаңаарқа ауданы, Атасу кенті, Тәуелсіздік даңғылы, 2
Бөлім бастығы
7-710-30-2-64-59
ZherZhanaarka@mail.ru
«Қарқаралы ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қарқаралы ауданы, Қарқаралы кенті, Бөкейханов көшесі, 40
Бөлім бастығы
8-721-46 3-14-04
karkar_orgotdel@mail.ru
«Нұра ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Нұра ауданы, Киевка кенті, Сейфуллин көшесі, 34
Бөлім бастығы
8-721-44 2-11-95
www.nurinsk.kz.
«Осакаровка ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Осакаровка ауданы, Осакаровка кенті, Новая көшесі, 36
Бөлім бастығы
8-721-49 4-20-84
osak_izbirkom@mail.kz
«Ұлытау ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ұлытау ауданы, Ұлытау ауылы, Абай көшесі, 23
Бөлім бастығы
8-710-35 2-13-22
zem_kom82@mail.ru
«Шет ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шет ауданы, Ақсу-Аюлы ауылы, Шортанбай жырау көшесі, 24
Бөлім бастығы
8-710-31 2-12-00 2-12-70
akimshet@mail.ru
«Жезқазған қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жезқазған қаласы, Алаш алаңы, 1
Бөлім бастығы
8-710-2 77-33-18 77-34-32
zhez_zemkom@krg.gor.kz
«Балқаш қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Балқаш қаласы, Уәлиханов көшесі,5
Бөлім бастығы
8-710-36 4-97-53 4-10-59
www.zemlya.balkhas.rz
«Қаражал қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қаражал қаласы, Сары тоқа көшесі, 1
Бөлім бастығы
8-710-32 2-71-97
Karazhal-zem@ mail.ru
«Приозерск қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Приозерск қаласы, Космонавттар көшесі, 2
Бөлім бастығы
8-710-39 5-41-90 5-30-92
prio_zo@krg.gor.kz
«Саран қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Саран қаласы, Жамбыл көшесі, 67
Бөлім бастығы

8-711-2 50-39-82
Akimat@pochta.ru
Карагандинская область
Государственное учреждение «Управление земельных отношений Карагандинской области»
Город Караганда, улица Гоголя, 34
Начальник управления
8-721-2 56-08-99
uzo_kanc@krg.gov.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Абайского района"
Абайский район, город Абай, улица Курчатова, 43
Начальник отдела
8-721-31 4-16-43
www.abay-akimat-karaganda.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Актогайского района»
Актогайский район, село Актогай, проспект Бокейхана, 5
Начальник отдела
8-710-37 2-13-83
ergan_77@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Бухар-Жырауского района»
Бухар-Жырауский район, поселок Ботакара, улица Абылайхана, 38
Начальник отдела
8-721-54
2-18-32
www.ozo.bukhar-zhiray.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Жанааркинского района»
Жанааркинский район, поселок Атасу, проспект Независимости, 2
Начальник отдела
8-710-30-2-64-59
ZherZhanaarka@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Каркаралинского района»
Каркаралинский район, город Каркаралинск, улица Бокейханова, 40
Начальник отдела
8-721-46 3-14-04
karkar_orgotdel@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Нуринского района»
Нуринский район, поселок Киевка, улица Сейфуллина, 34
Начальник отдела
8-721-44 2-11-95
www.nurinsk.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Осакаровского района»
Осакаровский район, поселок Осакаровка, улица Новая, 36
Начальник отдела
8-721-49 4-20-84
osak_izbirkom@mail.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Улытауского района»
Улытауский район, село Улытау, улица Абая, 23
Начальник отдела
8-710-35 2-13-22
zem_kom82@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Шетского района»
Шетский район, село Аксу-Аюлы, улица Шортанбай жырау, 24
Начальник отдела
8-710-31 2-12-00 2-12-70
akimshet@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Жезказган"
Город Жезказган, площадь Алаша, 1
Начальник отдела
8-710-2 77-33-18 77-34-32
zhez_zemkom@krg.gor.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Балхаш»
Город Балхаш, улица Уалиханова, 5
Начальник отдела
8-710-36 4-97-53 4-10-59
www.zemlya.balkhas.rz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Каражал»
Город Каражал, улица Сары-тока, 1
Начальник отдела
8-710-32 2-71-97
Karazhal-zem@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Приозерск»
Город Приозерск, улица Космонавтов, 2
Начальник отдела
8-710-39 5-41-90 5-30-92
prio_zo@krg.gor.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Сарань»
Город Сарань, улица Жамбыла, 67
Начальник
отдела

8-721-37 4-44-03
www.ozo.saran.kz
«Сәтпаев қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сәтпаев қаласы, Сәтпаев даңғылы, 108
Бөлім бастығы
8-710-63 3-84-69
satp_ztm@krg.gor.kz
«Теміртау қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Теміртау қаласы, Металлургтер көшесі, 12
Бөлім бастығы
8-721-3 91-75-73 92-01-92
zemcom.temirtau.kz
«Шахтинск қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шахтинск қаласы, Московская көшесі, 29
Бөлім бастығы
8-721-56 5-57-55
zemljash@mail.ru
«Қарағанды қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қарағанды қаласы, Бұхар жырау көшесі, 16
Бөлім бастығы
8-721-2 42-03-07
akimat07@mail.ru
Қостанай облысы
«Қостанай облысының жер қатынастары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Қостанай қаласы, Павшие борцы көшесі, 88
Басқарма бастығы
8-714-2 56-89-02, 56-88-86
uzo@kostanay.kz, www.e-kostanai.kz
«Алтынсарин ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Алтынсарин ауданы, Обаған ауылы, Ленин көшесі, 4
Бөлім бастығы
8-714-45 3-42-35
ozo_altyn@mail.ru
«Амангелді ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Амангелді ауданы, Амангелді ауылы, Майлин көшесі, 14
Бөлім бастығы
8-714-40 2-12-76
Amanzher@mail.ru
«Әулиекөл ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Әулиекөл ауданы, Әулиекөл ауылы, Целинный көшесі, 7
Бөлім бастығы
8-714-53 2-11-63
ayliekoljer@mail.ru
«Денисов ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Денисов ауданы, Денисов ауылы, Калинин көшесі, 5
Бөлім бастығы
8-714-34 9-26-73
Den_zemotdel@kostanay.kz
«Жангелді ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жангелді ауданы, Торғай ауылы, Алтынсарин көшесі, 4
Бөлім бастығы
8-714-39 2-16-35
JangeldyGer@mail.ru
«Жітіқара ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы, Асанбаев көшесі, 51
Бөлім бастығы
8-714-35 2-22-96
jitzem@mail.ru
«Қарабалық ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қарабалық ауданы, Қарабалық кенті, Космонавттар көшесі, 16
Бөлім бастығы
8-714-41 3-21-08
Kar_zemot@mail.ru
«Қостанай ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қостанай ауданы, Затобол кенті, Калинин көшесі, 66
Бөлім бастығы
8-714-55 2-26-83
zemotdelkst@mail.ru
«Қамысты ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қамысты ауданы, Қамысты ауылы, Ержанов көшесі, 61
Бөлім бастығы
8-714-37 2-21-82
zem-kamysty@yande[.ru
«Қарасу ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қарасу ауданы, Қарасу ауылы, Исаков көшесі, 66
Бөлім бастығы

8-721-37 4-44-03
www.ozo.saran.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Сатпаев»
Город Сатпаев, проспект Сатпаева, 108
Начальник отдела
8-710-63 3-84-69
satp_ztm@krg.gor.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Темиртау»
Город Темиртау, проспект металлургов, 12
Начальник отдела
8-721-3 91-75-73 92-01-92
zemcom.temirtau.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Шахтинск»
Город Шахтинск, улица Московская, 29
Начальник отдела
8-721-56 5-57-55
zemljash@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Караганды»
Город Караганда, проспект Бухар-Жырау, 16
Начальник отдела
8-721-2 42-03-07
akimat07@mail.ru
Костанайская область
Государственное учреждение «Управление земельных отношений Костанайской области»
Город Костанай, улица павших борцов, 88
Начальник управления
8-714-2 56-89-02,56-88-86
uzo@kostanay.kz,www.e-kostanai.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Алтынсаринского района»
Алтынсаринский район, село Убаган, улица Ленина, 4
Начальник отдела
8-714-453-42-35
ozo_altyn@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Амангельдинского района»
Амангельдинский район, село Амангельды, улица Майлина, 14
Начальник отдела
8-714-40 2-12-76
Amanzher@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Аулиекольского района»
Аулиекольский район, село Аулиеколь, улица Целинная, 7
Начальник отдела
8-714-53 2-11-63
ayliekoljer@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Денисовского района»
Денисовский район, село Денисовка, улица Калинина, 5
Начальник отдела
8-714-34 9-26-73
Den_zemotdel@kostanay.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Джангелдинского района»
Джангелдинский район, село Торгай, улица Алтынсарина, 4
Начальник отдела
8-714-39 2-16-35
JangeldyGer@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Житикаринского района»
Житикаринский район, город Житикара, улица Асанбаева, 51
Начальник отдела
8-714-35 2-22-96
jitzem@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Карабалыкского района»
Карабалыкский район, поселок Карабалык, улица Космонавтов, 16
Начальник отдела
8-714-41 3-21-08
Kar_zemot@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Костанайского района»
Костанайский район, поселок Затобольск, улица Калинина, 66
Начальник отдела
8-714-55 2-26-83
zemotdelkst@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Камыстинского района»
Камыстинский район, село Камысты, улица Ержанова, 61
Начальник отдела
8-714-37 2-21-82
zem-kamysty@yandex.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Карасуского района»
Карасуский район, село Карасу, улица Исакова, 66
Начальник отдела

8-714-52 2-17-71
karasuzem@mail.ru
«Меңдіқара ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Меңдіқара ауданы, Боровское ауылы, Королев көшесі, 5
Бөлім бастығы
8-714-43 2-15-78
mendzemkom@mail.ru
«Наурызым ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Наурызым ауданы, Қараменді ауылы, Шақшақ Жәнібек көшесі, 1
Бөлім бастығы
8-714-54 2-15-26
naurzhe@mail.kz
«Сарыкөл ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сарыкөл ауданы, Сарыкөл кенті, Ленин көшесі, 76
Бөлім бастығы
8-714-51 2-18-49
ozo@krcc.kz
«Таран ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Таран ауданы, Таран ауылы, Калинин көшесі, 60
Бөлім бастығы
8-714-36 3-64-51
Zemly_taran@mail.kz
«Ұзынкөл ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл ауылы, Мүсірепов көшесі, 14
Бөлім бастығы
8-714-44 2-15-47
zem_ot@mail.ru
«Федоров ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Федоров ауданы, Федоров ауылы, Красноармейский көшесі,57
Бөлім бастығы
8-714-42 2-18-76
Fed_zem@mail.ru
«Арқалық қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Арқалық қаласы, Абай даңғылы, 29
Бөлім бастығы
8-714-30 7-23-52
Zem.ark@mail.kz
«Лисаковск қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Лисаковск қаласы, Бейбітшілік көшесі, 31
Бөлім бастығы
8-714-33 3-32-34
Terra_lsk@mail.kz
«Рудный қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Рудный қаласы, Космонавттар даңғылы, 12
Бөлім бастығы
8-714-31 4-09-73
zemotd@mail.kz
«Қостанай қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қостанай қаласы, Амангелді көшесі, 93
Бөлім бастығы
8-714-2 57-57-44
gorzem@mail.ru
Қызылорда облысы
«Қызылорда облысының жер қатынастары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Қызылорда қаласы, Абай даңғылы, 27
Басқарма бастығы
8-724- 2- 23-98-67
UZO_KZ@mail.ru
«Арал ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Арал қаласы, Мектеп көшесі, 35
Бөлім бастығы
8-724-3 2-15-43
rusaral@mail.ru
«Жалағаш ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жалағаш ауданы, Жалағаш кенті, М.Мырзалиев көшесі
Бөлім бастығы
8-724-31 3-19-78
zhalsemotn@mail.ru
«Жаңақорған ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жаңақорған ауданы, Жанақорған кенті, М. Көкенов көшесі, 35
Бөлім бастығы
8-724-35 2-12-78
pozakim@mail.ru org_acim@mail.ru
«Қазалы ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Пірімова көшесі, 5
Бөлім бастығы

8-714-52 2-17-71
karasuzem@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Мендыкаринского района»
Мендыкаринский район, село Боровское, улица Королева, 5
Начальник отдела
8-714-43 2-15-78
mendzemkom@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Наурзумского района»
Наурзумский район, село Караменды, улица Шакшак Жанибек, 1
Начальник отдела
8-714-54 т 2-15-26
naurzhe@mail.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Сарыкольского района»
Сарыкольский район, поселок Сарыколь, улица Ленина, 76
Начальник отдела
8-714-51 2-18-49
ozo@krcc.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Тарановского района»
Тарановский район, село Тарановское, улица Калинина, 60
Начальник отдела
8-714-36 3-64-51
Zemly_taran@mail.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Узункольского района»
Узункольский район, село Узунколь, улица Мусрепова, 14
Начальник отдела
8-714-44 2-15-47
zem_ot@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Федоровского района»
Федоровский район, село Федоровка, улица Красноармейская, 57
Начальник отдела
8-714-42 2-18-76
Fed_zem@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Аркалык»
Город Аркалык, проспект Абая, 29
Начальник отдела
8-714-30 7-23-52
Zem.ark@mail.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Лисаковск»
Город Лисаковск, улица Мира, 31
Начальник отдела
8-714-33 3-32-34
Terra_lsk@mail.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Рудный»
Город Рудный, проспект Космонавтов, 12
Начальник отдела
8-714-31 4-09-73
zemotd@mail.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Костанай»
Город Костанай, улица Амангельды, 93
Начальник отдела
8-714-2 57-57-44
gorzem@mail.ru
Кызылординская область
Государственное учреждение «Управление земельных отношений Кызылординской области»
Город Кызылорда, проспект Абая, 27
Начальник управления
8-724-2- 23-98-67
UZO_KZ@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Аральского района»
Город Арал, улица Мектеп, 35
Начальник отдела
8-724-33 2-15-43
rusaral@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Жалагашского района»
Жалагашский район, поселок Жалагаш, улица М. Мырзалиева б/н
Начальник отдела
8-724-31 3-19-78
zhalsemotn@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Жанакорганского района»
Жанакорганский район, поселок Жанакорган, улица М. Көкенова, 35
Начальник отдела
8-724-35 2-12-78
pozakim@mail.ru org_acim@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Казалинского района»
Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Пиримова, 5
Начальник отдела

8-724-38 2-16-47
baidenesova_A@mail.ru
«Қармақшы ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қармақшы ауданы, Жосалы кенті, Абай көшесі, 95
Бөлім бастығы
8-724-37 2-18-08
karmakshizher@mail.ru
«Сырдария ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сырдария ауданы, Тереңөзек кенті, Абай көшесі, 21
Бөлім бастығы
8-724-36 2-17-96
Sirdaria_zemkom@mail.ru
«Шиелі ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Жақаев көшесі, 8
Бөлім бастығы
8-724-32 4-20-82
Zemkom_shieli@mail.ru
«Қызылорда қаласы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қызылорда қаласы, Амангелді көшесі, 102
Бөлім бастығы
8-724-2 23-11-51
Alisha_zher@mail.ru
Маңғыстау облысы
«Маңғыстау облысының жер қатынастары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Ақтау қаласы, 23-ші шағын аудан, 100
Басқарма бастығы
8-729-2
43-13-39
Aktau_UZO@mail.ru
«Бейнеу ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бейнеу ауданы, Бейнеу ауылы, Д.Тәжиев көшесі
Бөлім бастығы
8-729-32 2-20-84
Karakuman@mail.ru
«Қарақия ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қарақия ауданы, Кұрық ауылы, Досан батыр көшесі, 8
Бөлім бастығы
8-729-37 2-18-00
karakia_zemcom@mail.ru
«Маңғыстау ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Маңғыстау ауданы, Шетпе ауылы, Орталық көшесі
Бөлім бастығы
8-729-31 2-24-11
mroz@mail.ru o
«Мұнайлы ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұнайлы ауданы, Маңғыстау ауылы
Бөлім бастығы
8-729-2 75-03-52
munailyzem@mail.ru
«Түпқараған ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Түпқараған ауданы, Форт-Шевченко қаласы, Ш.Еркеғұлов көшесі, 1
Бөлім бастығы
8-729-38 2-25-88
Fort_akyman@mail.ru
«Жаңаөзен қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жаңаөзен қаласы, Сәтпаев көшесі, 1
Бөлім бастығы
8-729-34 3-44-45
Zem_uzen@mail.ru
«Ақтау қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақтау қаласы, 4-ші шағын аудан, 72
Бөлім бастығы
8-729-2 33-67-37
www.Aktau_info.kz
Павлодар облысы
«Павлодар облысының жер қатынастары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы, Жеңіс даңғылы, 17
Басқарма бастығы
8-718-2 32-49-57
kense.uzo@pavlodar.gov.kz
«Ақтоғай ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылы, Абай көшесі, 77
Бөлім бастығы
8-718-41 2-14-25
OZO Aktjgai @mail.ru
«Баянауыл ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылы, Сәтпаев көшесі, 55
Бөлім бастығы

8-724-38 2-16-47
baidenesova_A@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Кармакшинского района»
Кармакшинский район, поселок Жосалы, улица Абая, 95
Начальник отдела
8-724-37 2-18-08
karmakshizher@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Сырдарьинского района»
Сырдарьинский район, поселок Теренузек, улица Абая, 21
Начальник отдела
8-724-36 2-17-96
Sirdaria_zemkom@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Шиелийского района»
Шиелийский район, поселок Шиели, улица Жахаева, 8
Начальник отдела
8-724-32 4-20-82
Zemkom_shieli@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Кызылорда»
Город Кызылорда, улица Аманкельди, 102
Начальник отдела
8-724-2 23-11-51
Alisha_zher@mail.ru
Мангистауская область
Государственное учреждение «Управление земельных отношений Мангистауской области"
Город Актау, 23 микрорайон, 100
Начальник управления
8-729-2 43-13-39
Aktau_UZO@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Бейнеуского района»
Бейнеуский район, село Бейнеу, улица Д. Тажиева
Начальник отдела
8-729-32 2-20-84
Karakuman@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Каракиянского района»
Каракиянский район, село Курык, улица Досан-батыра, 8
Начальник отдела
8-729-37 2-18-00
karakia_zemcom@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Мангистауского района»
Мангистауский район, село Шетпе, улица Центральная
Начальник отдела
8-729-31 2-24-11
mroz@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Мунайлинского района»
Мунайлинский район, село Мангистау
Начальник отдела
8-729-2 75-03-52 75-03-04
munailyzem@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Тупкараганского района»
Тупкараганский район, город Форт-Шевченко, улица Ш. Еркегулова, 1
Начальник отдела
8-729-38 2-25-88
Fort_akyman@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Жанаозен»
Город Жанаозен, улица Сатпаева, 1
Начальник отдела
8-729-34
3-44-45
Zem_uzen@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Актау»
город Актау, 4 микрорайон, 72
Начальник отдела
8-729-2 33-67-37
www.Aktau_info.kz
Павлодарская область
Государственное учреждение «Управление земельных отношений Павлодарской области»
Город Павлодар, проспект Победы, 17
Начальник управления
8-718-2 32-49-57
kense.uzo@pavlodar.gov.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Актогайского района»
Актогайский район, село Актогай, улица Абая, 77
Начальник отдела
8-718-41 2-14-25
OZO Aktjgai@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Баянаульского района»
Баянаульский район, село Баянаул, улица Сатпаева, 55
Начальник отдела

8-718-40 9-13-43
kense.abr@pavlodar.gov.kz
«Железинка ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Железинка ауданы, Железинка ауылы, Квитков көшесі, 7
Бөлім бастығы
8-718-31 2-12-56
semotdelselesinka@rambler.ru
«Ертіс ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ертіс ауданы, Ертіс ауылы, Бөгенбай көшесі, 97
Бөлім бастығы
8-718-32 2-15-46
irtadm@pavlakimat.kzirtadm@ mail.ru
«Қашыр ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қашыр ауданы, Тереңкөл ауылы, Тургенев көшесі, 85 А
Бөлім бастығы
8-718-33 2-11-78
OZO.kach@rambler.ru
«Лебяже ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Лебяже ауданы, Аққу ауылы, Бейбітшілік көшесі, 1
Бөлім бастығы
8-718-39 2-10-03
Shakirov.alr@pavlodar.gov.kz
«Май ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Май ауданы, Көктөбе ауылы, Абылайхан көшесі, 30
Бөлім бастығы
8-718-38 9-13-77
Kense.arm@Pavlodar.gov.kz
«Павлодар ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Павлодар ауданы, Павлодар қаласы, Толстой көшесі, 22
Бөлім бастығы
8-718-2 32-32-36
Kense.arm@pavlodar.gov.kz
«Успен ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Успен ауданы, Успенка ауылы, Ленин көшесі, 70
Бөлім бастығы
8-718-34 9-17-30
Ozouspen. ru
«Шарбақты ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, Советтер көшесі, 49
Бөлім бастығы
8-718-36 2-16-51
Sherb_OZO@mail.ru
«Ақсу қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақсу қаласы, Пушкин көшесі, 42
Бөлім бастығы
8-718-37 6-22-46 5-01-25
kokin.aa@pavlodar.gov.kz
«Екібастұз қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Екібастұз қаласы, Екібастұз қаласының 50 жылдығы көшесі, 10
Бөлім бастығы
8-718-77 5-43-00
co.zemres@mail.ru
«Павлодар қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 17
Бөлім бастығы
8-718-2 32-48-27
Cityd@nursat.kz
Солтүстік Қазақстан облысы
«Солтүстік Қазақстан облысының жер қатынастары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, С. Мұқанов көшесі, 58
Басқарма бастығы
8-715-2 46-98-83 ф. 42-24-72
oblzem@sko.kz
«Айыртау ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, Озерная көшесі, 4
Бөлім бастығы
8-715-33 2-28-05
sazeml@mail.ru
«Ақжар ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақжар ауданы, Талшық ауылы, Целинная көшесі,15
Бөлім бастығы
8-715-46 2-13-44
zemelni_2009@mail.ru
«Аққайың ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Аққайың ауданы, Смирнов ауылы, Народная көшесі,37
Бөлім бастығы

8-718-40 9-13-43
kense.abr@pavlodar.gov.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Железинского района»
Железинский район, село Железинка, улица Квиткова, 7
Начальник отдела
8-718-31 2-12-56
semotdelselesinka@rambler.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Иртышского района»
Иртышский район, село Иртышск, улица Богенбая, 97
Начальник отдела
8-718-32 2-15-46
irtadm@pavlakimat.kz
irtadm@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Качирского района»
Качирский район, село Теренколь, улица Тургенева, 85 а
Начальник отдела
8-718-33 2-11-78
OZO.kach@rambler.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Лебяжинского района»
Лебяжинский район, село Акку, улица Мира, 1
Начальник отдела
8-718-39 2-10-03
Shakirov.alr@pavlodar.gov.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Майского района»
Майский район, село Коктобе, улица Аблайхана, 30
Начальник отдела
8-718-38 9-13-77
Kense.arm@Pavlodar.gov.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Павлодарского района»
Павлодарский район, город Павлодар, улица Толстого, 22
Начальник отдела
8-718-2 32-32-36
Kense.arm@pavlodar.gov.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Успенского района»
Успенский район, село Успенка, улица Ленина, 70
Начальник отдела
8-718-34 9-17-30
Ozouspen.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Щербактинского района»
Щербактинский район, село Шарбакты, улица Советов, 49
Начальник отдела
8-718-36 2-16-51
Sherb_OZO@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Аксу»
Город Аксу, улица Пушкина, 42
Начальник отдела
8-718-37 6-22-46 5-01-25
kokin.aa@pavlodar.gov.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Экибастуз»
Город Экибастуз, улица 50-летия города Экибастуза, 10
Начальник отдела
8-718-77 5-43-00
co.zemres@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Павлодар»
Город Павлодар, площадь Победы, 17
Начальник отдела
8-718-2 32-48-27
Cityd@nursat.kz
Северо-Казахстанская область
Государственное учреждение «Управление земельных отношений Северо-Казахстанской области»
Город Петропавловск, улица С. Муканова, 58
Начальник управления
8-715-2 42-24-72
oblzem@sko.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Айыртауского района»
Айыртауский район, село Саумалколь, улица Озерная, 4
Начальник отдела
8-715-33 2-28-05
sazeml@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Акжарского района»
Акжарский район, село Талшик, улица Целинная, 15
Начальник отдела
8-715-46 2-13-44
zemelni_2009@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Аккайынского района»
Аккайынский район, село Смирново, улица Народная, 37
Начальник отдела

8-715-32 2-14-86
akkaiynozo@mail.ru
«Ғ. Мүсірепов атындағы ауданның жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ғ. Мүсірепов атындағы аудан, Новоишимское ауылы, Школьная көшесі, 19
Бөлім бастығы
8-715-35 2-14-74
ozo-gm @mail.ru
«Есіл ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Явленка ауылы, Ленин көшесі, 10
Бөлім бастығы
8-715-43 2-26-15
Ishim-vesti @mail.ru
«Жамбыл ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы, Пресновка ауылы, Дружба көшесі, 6
Бөлім бастығы
8-715-44 2-28-11
zemgam78@mail.ru
«Қызылжар ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауданы, Бескөл ауылы, Гагарин көшесі, 11
Бөлім бастығы
8-715-38 2-01-77
Zemotdish@mail.kz
«М. Жұмабаев атындағы ауданның жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
М. Жұмабаев атындағы аудан, Булаево қаласы, Целинная көшесі, 4
Бөлім бастығы
8-715-34 2-01-72
Dshl l @mail.kz
«Мамлют ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы, Кұнанбаев көшесі, 5
Бөлім бастығы
8-715-41 2-27-47
mamlzem@mail.ru
«Тайынша ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 206
Бөлім бастығы
8-715-36 2-21-85
tainsha-otd-zem-otn@yandex.ru
«Тимирязев ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Уәлиханов көшесі, 1/101
Бөлім бастығы
8-715-37 2-02-03
Timiryazevo-akimat@sko.kz
«Уәлиханов ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл ауылы, Уәлиханов көшесі, 85
Бөлім бастығы
8-715-42 2-18-99
ual_zem@mail, online.kz
«Шал ақын ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шал ақын ауданы, Сергеев қаласы, Победа көшесі, 35
Бөлім бастығы
8-715-42 2-02-30
gisemcom@mail.ru
«Петропавл қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы, көшесі, 23
Бөлім бастығы
8-715-2 46-02-06
zempetr@mail.ru
Оңтүстік Қазақстан облысы
«Оңтүстік Қазақстан облысының жер қатынастары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Тоқаев көшесі, 17
Басқарма бастығы
8-725-2 54-06-56
zem.otnosh.uko@mail.ru
«Арыс қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Арыс қаласы, Әл-Фараби көшесі, 3
Бөлім бастығы
8-725-40 2-22-53
ordotdel-arys @mail.ru
«Бәйдібек ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Шаян ауылы, Спатаев көшесі
Бөлім бастығы

8-715-32 2-14-86
akkaiynozo@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений района им. Г. Мусрепова»
Район имени Г. Мусрепова, село Новоишимское, улица Школьная, 19
Начальник отдела
8-715-352-14-74
ozo-gm@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Есильского района»
Есильский район, село Явленка, улица Ленина, 10
Начальник отдела
8-715-432-26-15
Ishim-vesti@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Жамбылского района»
Жамбылский район, село Пресновка, улица Дружбы, 6
Начальник отдела
8-715-44 2-28-11
zemgam78@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Кызылжарского района»
Кызылжарский район, село Бишкуль, улица Гагарина, 11
Начальник отдела
8-715-38 2-01-77
zemotdish@mail.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений района им. М. Жумабаева»
Район имени М. Жумабаева, город Булаево, улица Целинная, 4
Начальник отдела
8-715-34 2-01-72
Dshl l@mail.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Мамлютского района»
Мамлютский район, город Мамлютка, улица Кунанбаева, 5
Начальник отдела
8-715-41 2-27-47
mamlzem@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Тайыншинского района»
Тайыншинский район, город Тайынша, улица Конституции Казахстана, 206
Начальник отдела
8-715-36 2-21-85
tainsha-otd-zem-otn@yandex.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Тимирязевского района»
Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Валиханова, 1/101
Начальник отдела
8-715-37 2-02-03
Timiryazevo-akimat@sko.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Уалихановского района»
Уалихановский район, село Кишкенеколь, улица Уалиханова, 85
Начальник отдела
8-715-42
2-18-99
ual_zem@mail, online.kz
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений района Шал акын»
Район Шал акына, город Сергеевка, улица Победы, 35
Начальник отдела
8-715-42 2-02-30
gisemcom@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Петропавловск»
Город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 23
Начальник отдела
8-715-2 46-02-06
zempetr@mail.ru
Южно-Казахстанская область
Государственное учреждение «Управление земельных отношений Южно-Казахстанской области»
Город Шымкент, улица Токаева, 17
Начальник управления
8-725-2 54-06-56
zem.otnosh.uko@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Арысь»
Город Арысь, улица Аль-Фараби, 3
Начальник отдела
8-725-40 2-22-53
ordotdel-arys@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Байдибекского района»
Байдибекский район, село Шаян, улица Спатаева б/н
Начальник отдела

8-725-48 2-23-55
temir74@mail.ru
«Мақтаарал ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Жетісай қаласы, Қалыбеков көшесі, 21
Бөлім бастығы
8-725-34 6-29-94
Jer.kz@mail.ru
«Қазығұрт ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауданы, Қазығұрт ауылы, Тоғаев көшесі, 2
Бөлім бастығы
8-725-39 2-32-86
akim_kazgurt@mail.ru
«Ордабасы ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ордабасы ауданы, Темірлан ауылы, Қазыбек би көшесі,
Бөлім бастығы
8-725-30 2-13-17
ordabasy_org@mail.ru
«Отырар ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Шәуілдір ауылы, Жібек жолы көшесі, 37
Бөлім бастығы
8-725-44 2-24-50
otrar-akimat@mail.ru
«Сайрам ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Ақсукент ауылы, Қыстаубай көшесі, н/ж
Бөлім бастығы
8-725-31 2-24-45
cairam@mail.ru
«Сарыағаш ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш қаласы, Ысмайыл көшесі, н/ж
Бөлім бастығы
8-725-37 2-28-32
sariagachakim@mail.ru
«Созақ ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Жібек жолы көшесі, н/ж
Бөлім бастығы
8-725-46 4-17-69
uzo_sosak@mail.ru
«Төлеби ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Леңгір қаласы, Әйтеке би көшесі, 28
Бөлім бастығы
8-725-47 6-03-37
tolebi.akim@mail.ru
«Түлкібас ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Т. Рысқұлов ауылы, Жантұров көшесі, 17
Бөлім бастығы
8-725-38 5-25-95
trko@mail.ru
«Шардара ауданы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шардара қаласы, Төле би көшесі, н/ж
Бөлім бастығы
8-725-35 2-25-53
shar_zem_ot@mail.ru
«Кентау қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Кентау қаласы, Панфилов көшесі, 11
Бөлім бастығы
8-725-36 3-41-71
Abai_baitu@mail.ru
«Түркістан қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Ғ. Мүсірепов көшесі, 3
Бөлім бастығы
8-725-33 3-22-81
tur-akiman @mail.ru
«Шымкент қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Түркістан көшесі, 11
Бөлім бастығы
8-725-52 53-56-58
Shimkent.gov. @mail.kz
Алматы қаласы
«Алматы қаласының жер қатынастары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы, Төле би көшесі, 155
Басқарма бастығы
8-727 278-46-81 278-46-67
uzoalmata@mail.ru
Астана қаласы
«Астана қаласының жер қатынастары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Астана қаласы, Иманов көшесі, 19
Басқарма бастығы

8-725-48 2-23-55
temir74@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Мактааральского района»
Мактааральский район, город Жетысай, улица Калыбекова, 21
Начальник отдела
8-725-34 6-29-94
Jer.kz@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Казыгуртского района»
Казыгуртский район, село Казыгурт, улица Тогаева, 2
Начальник отдела
8-725-39 2-32-86
akim_kazgurt@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Ордабасинского района»
Ордабасинский район, село Темирлан, улица Казыбек би, б/н
Начальник отдела
8-725-30 2-13-17
ordabasy_org@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Отырарского района»
Отырарский район, село Шаульдер, проспект Жибек жолы, 37
Начальник отдела
8-725-44 2-24-50
otrar-akimat@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Сайрамского района»
Сайрамский район, село Аксукент, улица Кыстаубайев, б/н
Начальник отдела
8-725-31 2-24-45
cairam@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Сарыагашского района»
Сарыагашский район, город Сарыагаш, улица Исмаилова, б/н
Начальник отдела
8-725-37 2-28-32
sariagachakim@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Сузакского района»
Сузакский район, село Шолаккорган, улица Жибек жолы, б/н
Начальник отдела
8-725-46 4-17-69
uzo_sosak@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Толебийского района»
Толебийский район, город Ленгер, улица Айтеке би, 28
Начальник отдела
8-725-47 6-03-37
tolebi.akim@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село имени Т. Рыскулова, улица Жантурова, 17
Начальник отдела
8-725-38 5-25-95
trko@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Шардаринского района»
Шардаринский район, город Шардара, улица Толеби, б/н
Начальник отдела
8-725-352-25-53
shar_zem_ot@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Кентау»
Город Кентау, улица Панфилова, 11
Начальник отдела
8-725-36 3-41-71
Abai_baitu@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Туркестан»
Город Туркестан, улица Г. Мусрепова, 3
Начальник отдела
8-725-33 3-22-81
tur-akiman@mail.ru
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Шымкент»
Город Шымкент, улица Туркестанский, 11
Начальник отдела
8-725-52 53-56-58
Shimkent.gov@mail.kz
Город Алматы
Государственное учреждение «Управление земельных отношений города Алматы»
Город Алматы, улица Толе би,155
Начальник управления
8-727 278-46-81278-46-67
uzoalmata@mail.ru
Город Астана
Государственное учреждение «Управление земельных отношений города Астаны»
Город Астана, улица Иманова, 19
Начальник управления

8-7172 78-72-53
ulpanUZO @mail.ru
«Мемлекет жеке меншікке сататын
нақты жер учаскелерінің кадастрлық
(бағалау) құнын бекіту»
мемлекеттік қызмет стандартына
2-қосымша
_________________________________________
(уәкілетті органның атауы)
жер қатынастары бойынша уәкілетті органның
бастығы _________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
_________________________________________
(жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты
_________________________________________
не заңды тұлғаның толық атауы)
_________________________________________
(жеке немесе заңды тұлғаның жеке
_________________________________________
басын куәландыратын құжаттардың
_________________________________________
деректемелері, байланыс телефоны,
_________________________________________
мекенжайы)
Өтініш
________________________________________________________ мекенжайында
(жер учаскесінің орналасқан жері)
орналасқан жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісін бекітуіңізді сұраймын.
Күні ________            Өтініш беруші ______________________________
(жеке немесе заңды тұлғаның не
___________________________________
уәкілетті тұлғаның тегі, аты,
_________________________________
әкесінің аты, қолы)
«Мемлекет жеке меншікке сататын
нақты жер учаскелерінің кадастрлық
(бағалау) құнын бекіту»
мемлекеттік қызмет стандартына
3-қосымша
Жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құнын айқындау актісі
1. Акті азамат (ша) өтінімі негізінде жасалды
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
заңды тұлғаның
_____________________________________________________________________
(заңды тұлғаның атауы)
_____________________________________________________________________ жер учаскесін бағалауға байланысты өтінімі негізінде жасалады.
2. Жер учаскесінің пайдалану мақсаты: _______________________________
_____________________________________________________________________
3. Жер учаскесінің орналасқан жері: _________________________________
_____________________________________________________________________
4. Жер учаскесінің бағалау құнының есебі (жер пайдалану құқығы)
Аймақ нөмірі (елді мекен жерлеріне), алқап түрлері, топырақтың үлгісі (ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге)
Көлемі
Базалық ставкасы
Түзету коэффициенті
Бағалау құны
барлығы
5. Жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны
__________________________________________________________ құрайды.
(жазбаша сомасы)
Осы акт анықталды ___________________________________________________
(жер кадастрын жүргізетін кәсіпорынның атауы)
М.О. ______________ _________________________________________________
(қолы)              (басшының тегі, аты, әкесінің аты)
М.О. ____________ ___________________________________________________
(қолы )  (уәкілеті орган бастығының тегі, аты, әкесінің аты)
Күні «____» ____________
«Мемлекет жеке меншікке сататын
нақты жер учаскелерінің кадастрлық
(бағалау) құнын бекіту»
мемлекеттік қызмет стандартына
4-қосымша
Сапа және тиімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және қолжетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің алдағы жылдағы мақсатты мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні
1. Уақытылығы
1. Құжаттарды тапсырған сәттен бастап қызметті белгіленген мерзімде ұсыну жағдайларының %-ы (үлесі)
100
2. Сапасы
2. Қызмет көрсету үдерісінің сапасына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
100
3. Қолжетімділік
3. Қызмет көрсету сапасына және оның тәртібі туралы ақпаратқа қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
100
4. Ақпаратқа электрондық форматта қолжетімділік болатын қызметтердің %-ы (үлесі)
0
4. Шағымдану үдерісі
5. Шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
100
5. Сыпайылық
6. Персоналдың сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
100
«Мемлекет жеке меншікке сататын
нақты жер учаскелерінің кадастрлық
(бағалау) құнын бекіту»
мемлекеттік қызмет стандартына
5-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетуді ұйымдастыруға жауапты
жергілікті атқарушы органдардың тізбесі
Облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, (астананың), ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары саласындағы уәкілетті органның қызметін ұйымдастыруға жауапты мемлекеттік мекемесінің атауы
Орналасқан жері, мекенжайы
Мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты тұлға
Байланыс телефоны
Электрон-дық мекенжайы
1
2
3
4
5
Ақмола облысы
Ақмола облысы әкімінің аппараты
Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 83
Мемлекеттік қызметтерді ұсынуды талдау бөлімінің меңгерушісі
8-716-2 25-74-26
Kanz_akim@akmo.kz
Ақкөл ауданы әкімінің аппараты
Ақкөл ауданы, Ақкөл қаласы, Нұрмағамбетов көшесі, 94
Әкімнің орынбасары
8-716-38 2-01-84
akkol_orgotdel@mail.ru
Аршалы ауданы әкімінің аппараты
Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Тәшенов көшесі, 47
Әкімнің орынбасары
8-716-44 2-14-65
arshaly_org83@mail.ru
Астрахан ауданы әкімінің аппараты
Астрахан ауданы, Астрахан ауылы, Әл-Фараби көшесі, 50
Әкімнің орынбасары
8-716-41 2-22-35
otdel.DO.ast@mail.ru
Атбасар ауданы әкімінің аппараты
Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Уәлиханов көшесі, 9
Әкімнің орынбасары
8-716-43 2-43-02
Atbasar_OORA@mail.ru
Бұланды ауданы әкімінің аппараты
Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Некрасов көшесі, 19
Әкімнің орынбасары
8-716-46 2-23-44
Bulakimat@mail.ru
Бурабай ауданы әкімінің аппараты
Бурабай ауданы, Щучье қаласы, Абылай хан көшесі, 32
Әкімнің орынбасары
8-716-36 4-59-02
lieve@kokshetau.online.kz
Егіндікөл ауданы әкімінің аппараты
Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Победа көшесі, 6
Әкімнің орынбасары
8-716-42 2-17-10
egin_akm@mail.ru
Еңбекшілдер ауданы әкімінің аппараты
Еңбекшілдер ауданы, Степняк қаласы, Біржан сал көшесі, 23
Әкім аппаратының басшысы
8-716-39 2-11-45
enbek21@rambler.ru
Ерейментау ауданы әкімінің аппараты
Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласы, Құнанбаев көшесі, 121
Әкім аппаратының басшысы
8-716-33 2-37-22
orqotd_erem@mail.ru
Есіл ауданы әкімінің аппараты
Есіл ауданы, Есіл қаласы, Қонаев көшесі, 6
Әкімнің орынбасары
8-716-47 2-13-49 2-15-65
esilirina@mail.ru
Жақсы ауданы әкімінің аппараты
Жақсы ауданы, Жақсы ауылы, Достық көшесі, 3
Әкімнің орынбасары
8-716-35 2-13-01 2-10-01
jaksakimat@mail.ru
Жарқайың ауданы әкімінің аппараты
Жарқайың ауданы, Державинск қаласы, Ленин көшесі, 34
Әкімнің орынбасары
8-716-48 9-16-50
akm-jarkain@bk.ru
Зеренді ауданы әкімінің аппараты
Зеренді ауданы, Зеренді көшесі, Бейбітшілік көшесі, 67
Әкімнің орынбасары
8-716-32 2-12-80
akim_zer@kokshetau.online/kz
Қорғалжын ауданы әкімінің аппараты
Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Болғанбаев көшесі, 9
Әкімнің орынбасары
8-716-37 2-15-79
Akimat.korg@mail.ru
Сандықтау ауданы әкімінің аппараты
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Абылай хан көшесі, 117
Әкімнің орынбасары
8-716-40 9-14-76
sandakimat@mail.ru
Целиноград ауданы әкімінің аппараты
Целиноград ауданы, Ақмол ауылы, Гагарин көшесі, 14
Әкімнің орынбасары
8-716-51 3-11-04
apparat-07@mail.ru
Шортанды ауданы әкімінің аппараты
Шортанды ауданы, Шортанды кенті, Абылайхан көшесі, 20
Әкімнің орынбасары
8-716-31 2-10-69
shortakim@mail.ru
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
Көкшетау қаласы, Әуезов көшесі, 141
Әкімнің орынбасары
8-716-2 25-10-96
Akimat_kokshetay@mail.ru
Степногор қаласы әкімінің аппараты

8-7172 78-72-53
ulpanUZO@mail.ru
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
«Утверждение кадастровой
(оценочной) стоимости конкретных
земельных участков, продаваемых в
частную собственность
государством»
Начальнику ОЗО
_______________________________________
(фамилия, имя, отчество)
от _____________________________________
(фамилия, имя, отчество физического лица
_______________________________________
либо полное наименование
_______________________________________
юридического лица)
_______________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего
_______________________________________
личность физического или юридического
_______________________________________
лица, контактный телефон, адрес)
Заявление
Прошу утвердить акт кадастровой (оценочной) стоимости
земельного участка, расположенного по адресу________________________
____________________________________________________________________
(место нахождения земельного участка)
Дата __________ Заявитель________________________________
(фамилия, имя, отчество физического
__________________________________
или наименование юридического лица,
_________________________________
либо уполномоченного лица, подпись)
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
«Утверждение кадастровой
(оценочной) стоимости конкретных
земельных участков, продаваемых в
частную собственность
государством»
Акт
определения кадастровой (оценочной) стоимости земельного
участка
1. Акт составлен в соответствии с заявлением гражданина (ки)
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О.)
юридического лица
_____________________________________________________________________
(наименование юридического лица)
в связи с оценкой земельного участка: _______________________________
_____________________________________________________________________
2. Целевое использование земельного участка: ________________________
_____________________________________________________________________
3. Местоположение земельного участка:______________________________
_____________________________________________________________________
4. Расчет оценочной стоимости земельного участка (права землепользования)
Номер зоны (для земель
населенных пунктов),
виды угодий, типы почв
(для земель
сельскохозяйственного
назначения)
Площадь
Базовая
ставка
Поправочный
коэффициент
Оценочная
стоимость
Итого
5. Оценочная стоимость земельного участка (права
землепользования) составляет:
____________________________________________________________________
(сумма прописью)
Настоящий акт определен ______________________________________
(наименование предприятия, ведущего земельный кадастр)
М.П. ____________________ _________________________________
(подпись)            (Ф.И.О. руководителя )
М.П. ____________________ ________________________________________
(подпись)    (Ф.И.О. начальника уполномоченного органа)
Дата «____» ____________
Приложение 4
к стандарту государственной услуги
«Утверждение кадастровой
(оценочной) стоимости конкретных
земельных участков, продаваемых в
частную собственность
государством»
Значения показателей качества и эффективности
Показатели качества и
эффективности
Нормативное
значение
показателя
Целевое
значение
показателя в
последующем
году
Текущее
значение
показателя
в отчетном
году
1
2
3
4
1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев
предоставления услуги в
установленный срок с
момента сдачи
документа
100
2. Качество
2.1. % (доля)
потребителей,
удовлетворенных
качеством процесса
предоставления услуги
100
3. Доступность
3.1. % (доля)
потребителей,
удовлетворенных
качеством и информацией
о порядке
предоставления услуги
100
3.2. % (доля) услуг,
информация о которых
доступна в электронном
формате
0
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля)
потребителей,
удовлетворенных
существующим порядком
обжалования
100
5. Вежливость
5.1. % (доля)
потребителей,
удовлетворенных
вежливостью персонала
100
Приложение 5
к стандарту государственной услуги
«Утверждение кадастровой
(оценочной) стоимости конкретных
земельных участков, продаваемых в
частную собственность
государством»
Перечень местных исполнительных органов,
ответственных за организацию оказания государственной услуги
Наименование государственных учреждений областей (города республиканского значения, столицы), района (города областного значения), ответственных за организацию деятельности уполномоченного органа по земельным отношениям
Месторасположение, адрес
Ответственное лицо за оказание государственной услуги
Контактный телефон
Электронный адрес
1
2
3
4
5
Акмолинская область
Аппарат акима Акмолинской области
Город Кокшетау, улица Абая, 83
Заведующий отделом анализа предоставления государственных услуг
8-716-2 29-72-23
abdrahmanova_ga@akmo.kz
Аппарат акима Аккольского района
Аккольский район, город Акколь, улица Нурмагамбетова, 94
Заместитель акима
8-716-38 2-02-82
akkol_orgotdel@mail.ru
Аппарат акима Аршалынского района
Аршалынский район, поселок Аршалы, улица Ташенова, 47
Заместитель акима
8-716-44  2-11-68
archal_ak@inbox.ru
Аппарат акима Астраханского района
Астраханский район, село Астраханка, улица аль-Фараби, 50
Заместитель акима
8-716-41 2-21-33
astr_zm@mail.ru
Аппарат акима Атбасарского района
Атбасарский район, город Атбасар, улица Валиханова, 9
Заместитель акима
8-716-43 2-43-43
atbasar_oko@mail.ru
Аппарат акима Буландынского района
Буландынский район, город Макинск, улица Некрасова, 19
Заместитель акима
8-716-46  2-12-92
Bulakimat@mail.ru
Аппарат акима Бурабайского района
Бурабайский район, город Щучинск, улица Абылайхана, 32
Заместитель акима
8-716-36 4-33-54
lieve@kokshetau.online.kz
Аппарат акима
Егиндыкольского района
Егиндыкольский район, село Егиндыколь, улица Победы, 6
Заместитель акима
8-716-42 2-14-33
egin_akm@mail.ru
Аппарат акима
Енбекшильдерского района
Енбекшильдерский район, город Степняк, улица Биржан сал, 23
Руководитель аппарата
8-716-39 2-15-41
enbek21@rambler.ru
Аппарат акима
Ерейментауского района
Ерейментауский район, город Ерейментау, улица Кунанбаева, 121
Руководитель аппарата
8-716-33 2-13-33
orqotd_erem@mail.ru
Аппарат акима Есильского района
Есильский район, город Есиль, улица Конаева, 6
Заместитель акима
8-716-47 2-14-47
esil_org@mail.kz
Аппарат акима Жаксынского района
Жаксынский район, село Жаксы, улица Дружбы, 3
Заместитель акима
8-716-35 2-15-61
jaksakimat@mail.ru
Аппарат акима Жаркаинского района
Жаркаинский район, город Державинск, улица Ленина, 34
Заместитель акима
8-716-48 9-10-01
akm-jarkain@mail.kz
Аппарат акима Зерендинского района
Зерендинский район, село Зеренда, улица Мира, 67
Заместитель акима
8-716-32 2-12-70
akim_zer@kokshetau.online.kz
Аппарат акима Коргалжынского района
Коргалжынский район, село Коргалжын, улица Болганбаева, 9
Заместитель акима
8-716-37 2-13-66
korakim@mail.kz
Аппарат акима Сандыктауского района
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Абылайхана, 117
Заместитель акима
8-716-40 9-17-42
sand_akimat@mail.kz
Аппарат акима Целиноградского района
Целиноградский район, село Акмол, улица Гагарина, 14
Заместитель акима
8-716-51 3-11-02
apparat@mail.kz
Аппарат акима Шортандинского района
Шортандинский район, поселок Шортанды, улица Абылайхана, 20
Заместитель акима
8-716-31  2-12-13
shortakim@mail.ru
Аппарат акима города Кокшетау
Город Кокшетау, улица Ауезова, 141
Заместитель акима
8-716-2  25-28-45
Akimat_kokshetay@mail.ru
Аппарат акима города Степногорска

Степногор қаласы, 4 шағын аудан, 1
Әкімнің орынбасары
8-716-45 6-21-35
step.akmol.kz
Ақтөбе облысы
Ақтөбе облысы әкімінің аппараты
Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау бөлімінің меңгерушісі
8-713-2 93-20-34, 56-42-66, 93-20-67
mail@akimataktobe.kz
Әйтеке би ауданы әкімінің аппараты
Әйтеке би ауданы, Комсомол ауылы, Жүргенов көшесі, 45
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау бөлімінің меңгерушісі
8-713-39 2-22-39, 2-16-71, 2-13-65
atekebi_akimat@mail.ru
Алға ауданы әкімінің аппараты
Алға ауданы, Алға қаласы, 5-ші шағын аудан, 4
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау бөлімінің меңгерушісі
8-713-37 3-11-90, 3-17-57, 3-20-00, 3-21-00
alga_apparat@mail.ru
Байғанин ауданы әкімінің аппараты
Байғанин ауданы, Қарауылкелді ауылы, Қонаев көшесі, 36
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау бөлімінің меңгерушісі
8-713-35 2-22-48, 2-29-65
baiganin_apparat@mail.ru
Ырғыз ауданы әкімінің аппараты
Ырғыз ауданы, Ырғыз ауылы, Алтынсарин көшесі, 7
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау бөлімінің меңгерушісі
8-713-43 2-16-08, 2-13-11, 2-18-65
irgiznal@taxaktub.mgd.kz
020201@rups.kazpost.kz
Қарғалы ауданы әкімінің аппараты
Қарғалы ауданы, Бадамша кенті, Әйтеке би көшесі, 32
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау бөлімінің меңгерушісі
8-713-42 2-11-85, 2-21-84
kargala@mail.ru
Қобда ауданы әкімінің аппараты
Қобда ауданы, Қобда кенті, Астана көшесі, 48
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау бөлімінің меңгерушісі
8-713-41 2-12-35, 2-14-51
kobdaakimat@rambler.ru
Мәртөк ауданы әкімінің аппараты
Мәртөк ауданы, Мәртөк кенті, Сейфуллин көшесі, 36
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау бөлімінің меңгерушісі
8-713-31 2-20-06, 2-19-82, 2-15-55
martuk_ra@mail.ru
Мұғалжар ауданы әкімінің аппараты
Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы, Гагарин көшесі, 6
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау бөлімінің меңгерушісі
8-713-33 3-74-54, 3-60-00, 3-61-40
raiakimat.60@mail.ru
Темір ауданы әкімінің аппараты
Темір ауданы, Шұбарқұдық кенті, Желтоқсан көшесі, 8
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау бөлімінің меңгерушісі
8-713-46 2-22-61
temirakim@mail.ru
Ойыл ауданы әкімінің аппараты
Ойыл ауданы, Ойыл ауылы, Құрманғазы көшесі, 43
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау бөлімінің меңгерушісі
8-713-32 2-15-95, 2-17-11, 2-14-87, 2-17-24
uil.akimat@mail.ru
Хромтау ауданы әкімінің аппараты
Хромтау ауданы, Хромтау қаласы, Горький көшесі, 9
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау бөлімінің меңгерушісі

Город Степногорск, 4 микрорайон, здание 1
Заместитель акима
8-716-45 6-14-25
stepokol@mail.ru
Актюбинская область
Аппарат акима Актюбинской области
Город Актобе, проспект Абылхайр хана, 40
Заведующий отделом контроля за соблюдением качества предоставления государственных услуг
8-713-2 93-20-34, 56-42-66,93-20-67
mail@akimataktobe.kz
Аппарат акима Айтекебийского района
Айтекебийский район, село Комсомол, улица Жургенова, 45
Заведующий отделом контроля за соблюдением качества предоставления государственных услуг
8-713-39 2-22-39, 2-16-71, 2-13-65
atekebi_akimat@mail.ru
Аппарат акима Алгинского района
Алгинский район, город Алга, 5 микрорайон, 4
Заведующий отделом контроля за соблюдением качества предоставления государственных услуг
8-713-37 3-11-90, 3-17-57, 3-20-00, 3-21-00
alga_apparat@mail.ru
Аппарат акима Байганинского района
Байганинский район, село Карауылкелди, улица Конаева, 36
Заведующий отделом контроля за соблюдением качества предоставления государственных услуг
8-713-35 2-22-48, 2-29-65
baiganin_apparat@mail.ru
Аппарат акима Иргизского района
Иргизский район, село Иргиз, улица Алтынсарина, 7
Заведующий отделом контроля за соблюдением качества предоставления государственных услуг
8-713-43 2-16-08, 2-13-11, 2-18-65
irgiznal@taxaktub.mgd.kz 020201@rups.kazpost.kz
Аппарат акима Каргалинского района
Каргалинский район, поселок Бадамша, улица Айтеке би, 32
Заведующий отделом контроля за соблюдением качества предоставления государственных услуг
8-713-42 2-11-85, 2-21-84
kargala@mail.ru
Аппарат акима
Хобдинского района
Кобдинский район, поселок Кобда, улица Астана, 48
Заведующий отделом контроля за соблюдением качества предоставления государственных услуг
8-713-41 2-12-35, 2-14-51
kobdaakimat@rambler.ru
Аппарат акима Мартукского района
Мартукский район, поселок Мартук, лица Сейфуллина, 36
Заведующий отделом контроля за соблюдением качества предоставления государственных услуг
8-713-312-20-06,2-19-82,2-15-55
martuk_ra@mail.ru
Аппарат акима Мугалжарского района
Мугалжарский район, город Кандыагаш, улица Гагарина, 6
Заведующий отделом контроля за соблюдением качества предоставления государственных услуг
8-713-33 3-74-54,  3-60-00, 3-61-40
raiakimat.60@mail.ru
Аппарат акима Темирского района
Темирский район, поселок Шубаркудык, улица Желтоксан, 8
Заведующий отделом контроля за соблюдением качества предоставления государственных услуг
8-713-46 2-22-61
temirakim@mail.ru
Аппарат акима
Уилского района
Уилский район, село Уил, улица Курмангазина, 43
Заведующий отделом контроля за соблюдением качества предоставления государственных услуг
8-713-32
2-15-95, 2-17-11, 2-14-87, 2-17-24
uil.akimat@mail.ru
Аппарат акима Хромтауского района
Хромтауский район, город Хромтау, улица Горького, 9
Заведующий отделом контроля за соблюдением качества предоставления государственных услуг

8-713-36 2-22-79, 2-75-68
hromtau_akimat@rambler.ru
Шалқар ауданы әкімінің аппараты
Шалқар ауданы, Шалқар қаласы, Есет Көтібарұлы көшесі, 33
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау бөлімінің меңгерушісі
8-713-35 2-14-23, 2-14-35
akimat_shalkar@mail.ru
Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты
Ақтөбе қаласы, Ахтанов көшесі, 50
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау бөлімінің меңгерушісі
8-713-2 22-12-11, 21-04-24, 21-00-14, 21-14-48
ak_aktobe@mail.ru
iao_aktobe@mail.ru
Алматы облысы
Алматы облысы әкімінің аппараты
Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 38
Әкімнің орынбасары, Мемлекеттік-құқықтық жұмысы, әкімшілік және мемлекеттік қызметтер сапасын бақылау бөлімінің меңгерушісі
8-728-2 27-08-22 27-16-41, 27-37-22
tkooblakimat@globl.kz
Алакөл ауданы әкімінің аппараты
Үшарал қаласы, Қонаев көшесі, 74
Әкімнің орынбасары
8-728-33 2-14-35, 2-15-75
Akimat_alakol@mail.ru
Ақсу ауданы әкімінің аппараты
Ақсу ауданы, Жансүгіров кенті, Желтоқсан көшесі, 5
Әкімнің орынбасары
8-728-32 2-25-51
aksu-akimat@mail.ru
Балқаш ауданы әкімінің аппараты
Балқаш ауданы, Бақанас ауылы, Қонаев көшесі, 68
Әкімнің орынбасары
8-727-73 9-16-30
balhash_akimat@mail.ru
Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің аппараты
Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Жамбыл даңғылы, 21
Әкімнің орынбасары
8-727-75 4-57-04
Enbekshikazah@mail.ru
Ескелді ауданы әкімінің аппараты
Ескелді ауданы, Қарабұлақ кенті, Оразбеков көшесі, 67
Әкімнің орынбасары
8-728-36 3-04-00
eckeldi_akimat@mail.ru
Жамбыл ауданы әкімінің аппараты
Жамбыл ауданы,Ұзынағаш ауылы, Абай көшесі, 56
Әкімнің орынбасары
8-727-70 2-13-25
zhambulakimat@mail.ru
Іле ауданы әкімінің аппараты
Іле ауданы, Өтеген батыр кенті, З.Батталханов көшесі, 8
Әкімнің орынбасары
8-727-52 2-09-88, 8-727-2 51-79-76
ile-tanu@nur.kz
Кербұлақ ауданы әкімінің аппараты
Кербұлақ ауданы, Сарыөзек кенті, Б. Момышұлы көшесі, 12
Әкімнің орынбасары
8-728-40 3-12-00
kerbakimbux@mail.ru
Көксу ауданы әкімінің аппараты
Көксу ауданы, Балпық би кенті, Мырзабекұлы көшесі, 40
Әкімнің орынбасары
8-728-38 2-00-09
Akimat-Koksu@mail.ru
Қарасай ауданы әкімінің аппараты
Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы, Абылайхан көшесі, 213
Әкімнің орынбасары
8-727-71 2-11-42, 8-727-2 98-38-30
Karasay-akimat@Lenta.ru
Қаратал ауданы әкімінің аппараты
Қаратал ауданы, Үштөбе қаласы, Қонаев даңғылы, 9
Әкімнің орынбасары
8-728-34 2-18-85
Ort_karatal@mail.ru
Панфилов ауданы әкімінің аппараты
Панфилов ауданы, Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, 129
Әкімнің орынбасары
8-728-31
5-35-60
JC_curbanow@bk.ru
Райымбек ауданы әкімінің аппараты
Райымбек ауданы, Кеген ауылы, Б.Момышұлы көшесі, 9
Әкімнің орынбасары

8-713-36 2-22-79, 2-75-68
hromtau_akimat@rambler.ru
Аппарат акима Шалкарского района
Шалкарский район, город Шалкар, улица Есет Котибарулы, 33
Заведующий отделом контроля за соблюдением качества предоставления государственных услуг
8-713-35 2-14-23, 2-14-35
akimat_shalkar@mail.ru
Аппарат акима города Актобе
Город Актобе, улица Ахтанова, 50
Заведующий отделом контроля за соблюдением качества предоставления государственных услуг
8-713-2 22-12-11, 21-04-24, 21-00-14, 21-14-48
ak_aktobe@ mail.ru iao_aktobe@mail.ru
Алматинская область
Аппарат акима Алматинской области
Город Талдыкорган, улица Тауелсиздик, 38
Заместитель акима, заведующий отделом государственно–правовой работы, администрирования и контроля за качеством государственных услуг
8-728-2 27-08-22, 27-16-41, 27-37-22
tkooblakimat@globl.kz
Аппарат акима Алакольского района
Город Учарал, улица Конаева, 74
Заместитель акима
8-728-33 2-14-35, 2-15-75
Akimat_alakol@mail.ru
Аппарат акима Аксуского района
Аксуский район, поселок Жансугурова, улица Желтоксан, 5
Заместитель акима
8-728-32 2-25-51
aksu-akimat@mail.ru
Аппарат акима Балхашского района
Балхашский район, село Баканас, улица Конаева, 68
Заместитель акима
8-727-73 9-16-30
balhash_akimat@mail.ru
Аппарат акима Енбекшиказахского района
Енбекшиказахский район, город Иссык, проспект Жамбыла, 21
Заместитель акима
8-727-75 4-57-04
Enbekshikazah@mail.ru
Аппарат акима Ескельдинского района
Ескельдинский район, поселок Карабулак, улица Оразбекова, 67
Заместитель акима
8-728-36 3-04-00
eckeldi_akimat@mail.ru
Аппарат акима Жамбылского района
Жамбылский район, село Узын-агаш, улица Абая, 56
Заместитель акима
8-727-70 2-13-25
zhambulakimat@mail.ru
Аппарат акима Илийского района
Илийский район, поселок Отеген батыра, улица З. Батталханова, 8
Заместитель акима
8-727-52 2-09-88,  8-727-2 51-79-76
ile-tanu@nur.kz
Аппарат акима Кербулакского района
Кербулакский район, поселок Сарыозек, улица Б. Момышулы, 12
Заместитель акима
8-728-40 3-12-00
kerbakimbux@mail.ru
Аппарат акима Коксуского района
Коксуский район, поселок Балпык би, улица Мырзабекулы, 40
Заместитель акима
8-728-38 2-00-09
Akimat-Koksu@mail.ru
Аппарат акима Карасайского района
Карасайский район, город Каскелен, улица Абылайхана, 213
Заместитель акима
8-727-71 2-11-42,  8-727-2 98-38-30
Karasay-akimat@Lenta.ru
Аппарат акима Каратальского района
Каратальский район, город Уштобе, проспект Конаева, 9
Заместитель акима
8-728-34 2-18-85
Ort_karatal@mail.ru
Аппарат акима Панфиловского района
Панфиловский район, город Жаркент, улица Головацкого, 129
Заместитель акима
8-728-31 5-35-60
JC_curbanow@bk.ru
Аппарат акима Райымбекского района
Райымбекский район, село Кеген, улица Б. Момышулы, 9
Заместитель акима

8-727-77 2-14-53
Raimbek-akimat@mail.ru
Сарқант ауданы әкімінің аппараты
Сарқант ауданы, Сарқан қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 111
Әкімнің орынбасары
8-728-39 2-14-90
sarkand-akimat@mail.ru
Талғар ауданы әкімінің аппараты
Талғар ауданы, Талғар қаласы, Қонаев көшесі, 65
Әкімнің орынбасары
8-727-2 95-64-58
talgar-akimat@rambler.ru
Ұйғыр ауданы әкімінің аппараты
Ұйғыр ауданы, Шонжы ауылы, Раджибаев көшесі, 73
Әкімнің орынбасары
8-727-78 2-10-62
Uigurski@mail.ru
Текелі қаласы әкімінің аппараты
Текелі қаласы, Абылайхан көшесі, 34
Әкімнің орынбасары
8-728-35 4-26-77
Akimat_tekeli@mail.ru
Талдықорған қаласы әкімінің аппараты
Талдықорған қаласы, Абай көшесі, 256
Әкімнің орынбасары
8-728-2 27-07-29, 27-27-42
akimattld@mail.ru
Қапшағай қаласы әкімінің аппараты
Қапшағай қаласы, Жамбыл көшесі, 13
Әкімнің орынбасары
8-727-72 4-45-51
ocx040800@mail.ru
Атырау облысы
Атырау облысы әкімінің аппараты
Атырау қаласы, Әйтеке би көшесі, 77
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау бөлімінің меңгерушісі
8-712-2 35-45-32, 27-09-12
muksiev@global.kz
Жылыой ауданы әкімінің аппараты
Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Махамбет даңғылы, 26
Әкім
8-712-37 5-15-09
-
Индер ауданы әкімінің аппараты
Индер ауданы, Индер кенті, Қонаев көшесі, 12
Әкім
8-712-34 2-12-13
Akimat.inder@mail.ru
Исатай ауданы әкімінің аппараты
Исатай ауданы, Ақыстау ауылы, Егемен Қазақстан көшесі, 12
Әкім
8-712-31 2-03-48
Isatai_raiakimat@mail.ru
Құрманғазы ауданы әкімінің аппараты
Құрманғазы ауданы, Ганюшкино ауылы, Көшекбаев көшесі, 25
Әкім
8-712-33 2-12-92
Amantai55@mail.ru
Қызылқоға ауданы әкімінің аппараты
Қызылқоға ауданы, Миялы ауылы, Абай көшесі, 4
Әкім
8-712-38 2-14-80
Kizilkoga_akimat@mail.ru
Мақат ауданы әкімінің аппараты
Мақат ауданы, Мақат кенті, Орталық алаң көшесі, 1
Әкім
8-712-39 3-03-99
-
Махамбет ауданы әкімінің аппараты
Махамбет ауданы, Махамбет ауылы, Абай көшесі, 16
Әкім
8-712-36 2-22-56
Kurmanbaevar@mail.ru
Атырау қаласы әкімінің аппараты
Атырау қаласы, Әйтеке би көшесі, 77
Әкімнің орынбасары
8-712-2 35-41-53
Orgotdel atyray@mail.online.kz
Шығыс Қазақстан облысы
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты
Өскемен қаласы, Горький көшесі, 40
Әкімнің орынбасары, Ақпараттық технологиялар және мемлекеттік қызметтер мониторингі бөлімінің меңгерушісі
8-723-2 26-42-48 26-89-20
GPinchuk@akimvko.gov.kz
Абай ауданы әкімінің аппараты
Абай ауданы, Қарауыл ауылы, Құнанбаев көшесі, 14
Әкімнің орынбасары
8-722-52 9-18-55
akim@abay.vko.gov.kz
Аягөз ауданы әкімінің аппараты
Аягөз ауданы, Аягөз қаласы, Абай бульвары, 14
Әкімнің орынбасары
8-722-37 3-17-38
akim.ayaguz@mail.ru
Бесқарағай ауданы әкімінің аппараты
Бесқарағай ауданы, Бесқарағай ауылы, Сейфуллин көшесі, 144
Әкімнің орынбасары

8-727-77 2-14-53
Raimbek-akimat@mail.ru
Аппарат акима Саркандского района
Саркандский район, город Сарканд, улица Тауелсиздик, 111
Заместитель акима
8-728-39 2-14-90
sarkand-akimat@mail.ru
Аппарат акима Талгарского района
Талгарский район, город Талгар, улица Конаева, 65
Заместитель акима
8-727-2 95-64-58
talgar-akimat@rambler.ru
Аппарат акима Уйгурского района
Уйгурский район, село Чунджа, улица Раджибаева, 73
Заместитель акима
8-727-78 2-10-62
Uigurski@mail.ru
Аппарат акима города Текели
Город Текели, улица Абылайхана, 34
Заместитель акима
8-728-35 4-26-77
Akimat_tekeli@mail.ru
Аппарат акима города Талдыкорган
Город Талдыкорган, улица Абая, 256
Заместитель акима
8-728-2 27-07-29, 27-27-42
akimattld@mail.ru
Аппарат акима города Капшагай
Город Капшагай, улица Жамбыла, 13
Заместитель акима
8-727-72 4-45-51
ocx040800@mail.ru
Атырауская область
Аппарат акима Атырауской области
Город Атырау, улица Айтеке би, 77
Заведующий отделом контроля за соблюдением качества предоставления государственных услуг
8-712-2 35-45-32, 27-09-12
muksiev@global.kz
Аппарат акима Жылыойского района
Жылыойский район, город Кульсары, проспект Махамбета, 26
Аким
8-712-37 5-15-09
-
Аппарат акима Индерского района
Индерский район, поселок Индер, улица Конаева, 12
Аким
8-712-34 2-12-13
Akimat.inder@mail.ru
Аппарат Акима Исатайского района
Исатайский район, село Аккистау, улица Егемен Казахстан, 12
Аким
8-712-31 2-03-48
Isatai_raiakimat@mail.ru
Аппарат акима Курмангазинского района
Курмангазинский район, село Ганюшкино, улица Кошекбаева, 25
Аким
8-712-33 2-12-92
Amantai55@mail.ru
Аппарат акима Кызылкогинского района
Кызылкогинский район, село Миялы, улица Абая, 4
Аким
8-712-38 2-14-80
Kizilkoga_akimat@mail.ru
Аппарат акима Макатского района
Макатский район, поселок Макат, улица Центральная площадь, 1
Аким
8-712-39 3-03-99
-
Аппарат акима Махамбетского района
Махамбетский район, село Махамбет, улица Абая, 16
Аким
8-712-36 2-22-56
Kurmanbaevar@mail.ru
Аппарат акима города Атырау
Город Атырау, улица Айтеке би, 77
Заместитель акима
8-712-2
35-41-53
Orgotdelatyray@mail.online.kz
Восточно-Казахстанская область
Аппарат акима Восточно-Казахстанской области
Город Усть-Каменогорск, улица Горького, 40
Заместитель акима, заведующий отдела информационных технологий и мониторинга государственных услуг
8-723-2 26-42-48, 26-89-20
GPinchuk@akimvko.gov.kz
Аппарат акима Абайского района
Абайский район, село Крауыл, улица Кунанбаева, 14
Заместитель акима
8-722-52 9-18-55
akim@abay.vko.gov.kz
Аппарат акима Аягозского района
Аягозский район, город Аягоз, бульвар Абая, 14
Заместитель акима
8-722-37 3-17-38
akim.ayaguz@mail.ru
Аппарат акима Бескарагайского района
Бескарагайский район, село Бескарагай, улица Сейфуллина, 144
Заместитель акима

8-722-36 9-14-47
kancelyariyarayakimat@rambler.ru
Бородулиха ауданы әкімінің аппараты
Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 69
Әкімнің орынбасары
8-723-51 2-14-75
boroduliha@mail.kz
Глубокий ауданы әкімінің аппараты
Глубокий ауданы, Глубокое кенті, Попович көшесі, 11 А
Әкімнің орынбасары
8-723-31 2-28-25
Kancil@glubokoe.gov.kz
Жарма ауданы әкімінің аппараты
Жарма ауданы, Қалбатау ауылы, Достық көшесі, 105
Әкімнің орынбасары
8-723-47 6-57-66
Zharma_akimat@mail.kz
Зайсан ауданы әкімінің аппараты
Зайсан ауданы, Зайсан қаласы, Жангелдин көшесі, 54
Әкімнің орынбасары
8-723-40 2-72-11
zsnakim@mail.kz
Зырян ауданы әкімінің аппараты
Зырян ауданы, Зырян қаласы, Советская көшесі, 20
Әкімнің орынбасары
8-723-35 6-16-66
akimat_zyr@mail.kz
Қатон-Қарағай ауданы әкімінің аппараты
Қатон-Қарағай ауданы, Үлкен Нарын ауылы, Абылайхан көшесі, 102
Әкімнің орынбасары
8-723-41 2-12-30
Katon_rayakimat@mail.kz
Көкпекті ауданы әкімінің аппараты
Көкпекті ауданы, Көкпекті ауылы, Фахрудинов көшесі, 44 А
Әкімнің орынбасары
8-723-48 2-72-30
Kokpekty_akimat@mail.ru
Күршім ауданы әкімінің аппараты
Күршім ауданы, Күршім көшесі, Ибежанов көшесі, 23
Әкімнің орынбасары
8-723-39 2-21-05
Kurchumakimat@rambler.ru
Тарбағатай ауданы әкімінің аппараты
Тарбағатай ауданы, Ақсуат ауылы, Төлегетай баба көшесі, 1
Әкімнің орынбасары
8-723-46 2-12-00
tarb_ray_akimat@mail.ru
Ұлан ауданы әкімінің аппараты
Ұлан ауданы, Молодежный кенті, 1
Әкімнің орынбасары
8-723-38 2-79-84
Administrator85_@mail.ru
Үржар ауданы әкімінің аппараты
Үржар ауданы, Үржар ауылы, Абылайхан даңғылы, 122
Әкімнің орынбасары
8-722-30 3-37-78
Urdzhar@mail.kz
Шемонаиха ауданы әкімінің аппараты
Шемонаиха қаласы, Советская көшесі, 59
Әкімнің орынбасары
8-723-32 3-24-00
ApparatAkimaShem@mail.ru
Риддер қаласы әкімінің аппараты
Риддер қаласы, Семенова көшесі, 12
Әкімнің орынбасары
8-723-36 4-45-20
akimat@ridder.kz
Семей қаласы әкімінің аппараты
Семей қаласы, Интернациональная көшесі, 8
Әкімнің орынбасары
8-722-2 52-01-83
Chancellery@akimsemey.gov.kz
Өскемен қаласы әкімінің аппараты
Өскемен қаласы, Пермитин көшесі, 17
Әкімнің орынбасары
8-723-2 26-12-15
Prakima@oskemen.kz
Жамбыл облысы
Жамбыл облысы әкімінің аппараты
Тараз қаласы, Абай көшесі, 125
Мемлекеттік қызметтерді көрсету сапасын жетілдіру мониторингі бөлімінің меңгерушісі
8-726-2 43-38-90, 43-34-54, 43-36-95
Akim_tz@hamby.kz
Байзақ ауданы әкімінің аппараты
Байзақ ауданы, Сарыкемер ауылы, Байзақ батыр көшесі, 101 «д»
Әкімнің орынбасары
8-726-37 2-24-63
Zemkombaizak@mail.ru
Жамбыл ауданы әкімінің аппараты
Жамбыл ауданы, Аса ауылы, Абай көшесі, 27
Әкімнің орынбасары

8-722-36 9-14-47
kancelyariyarayakimat@rambler.ru
Аппарат акима Бородулихинского района
Бородулихинский район, село Бородулиха, улица Тауелсиздик, 69
Заместитель акима
8-723-51 2-14-75
boroduliha@mail.kz
Аппарат акима Глубоковского района
Глубоковский район, поселок Глубокое, улица Поповича, 11 А
Заместитель акима
8-723-31 2-28-25
Kancil@glubokoe.gov.kz
Аппарат акима Жарминского района
Жарминский район, село Калбатау, улица Достык, 105
Заместитель акима
8-723-47 6-57-66
Zharma_akimat@mail.kz
Аппарат акима Зайсанского района
Зайсанский район, город Зайсан, улица Жангельдина, 54
Заместитель акима
8-723-40 2-72-11
zsnakim@mail.kz
Аппарат акима
Зыряновского района
Зыряновский район, город Зыряновск, улица Советская, 20
Заместитель акима
8-723-35 6-16-66
akimat_zyr@mail.kz
Аппарат акима Катон-Карагайского района
Катон-Карагайский район, село Улкен Нарын, улица Абылайхана, 102
Заместитель акима
8-723-41 2-12-30
Akimat_koton@mail.ru
Аппарат акима Кокпектинского района
Кокпектинский район, село Кокпекты, улица Фахрудинова, 44А
Заместитель акима
8-723-48 2-72-30
Kokpekty_akimat@mail.ru
Аппарат акима Курчумского района
Курчумский район, село Курчум, улица Ибежанова, 23
Заместитель акима
8-723-39 2-21-05
Kurchumakimat@rambler.ru
Аппарат акима Тарбагатайского района
Тарбагатайский район, село Аксуат, улица Толегетай бабы, 1
Заместитель акима
8-723-46 2-12-00
tarb_ray_akimat@mail.ru
Аппарат акима Уланского района
Уланский район, поселок Молодежный, 1
Заместитель акима
8-723-38 2-79-84
Administrator85_@mail.ru
Аппарат акима Урджарского района
Урджарский район, село Урджар, проспект Абылайхана, 122
Заместитель акима
8-722-30 3-37-78
Urdzhar@mail.kz
Аппарат акима Шемонаихинского района
Город Шемонаиха, улица Советская, 59
Заместитель акима
8-723-32 3-24-00
ApparatAkimaShem@mail.ru
Аппарат акима города Риддер
Город Риддер, улица Семеновой, 19
Заместитель акима
8-723-36 4-45-20
akimat@ridder.kz
Аппарат акима города Семей
Город Семей, улица Интернациональная, 8
Заместитель акима
8-722-2 52-01-83
Chancellery@akimsemey.gov.kz
Аппарат акима города Усть-Каменогорск
Город Усть-Каменогорск, улица Пермитина, 17
Заместитель акима
8-723-2 26-12-15
Prakima@oskemen.kz
Жамбылская область
Аппарат акима Жамбылской области
Город Тараз, улица Абая, 125
Заведующий отделом развития мониторинга качества оказания государственных услуг
8-726-2 43-38-90, 43-34-54, 43-36-95
Akim_tz@hamby.kz
Аппарат акима Байзакского района
Байзакский район, село Сарыкемер, улица Байзак батыра, 101 "д"
Заместитель акима
8-726-37 2-24-63
Zemkombaizak@mail.ru
Аппарат акима Жамбылского района
Жамбылский район, село Аса, улица Абая, 27
Заместитель акима

8-726-33 2-13-53
Akim_tz@hamby.kz
Жуалы ауданы әкімінің аппараты
Жуалы ауданы, Б.Момышұлы ауылы, Қонаев көшесі, 1
Әкімнің орынбасары
8-726-35 2-15-39
Akim_tz@hamby.kz
Қордай ауданы әкімінің аппараты
Қордай ауданы, Қордай ауылы, Кенесары көшесі, 151
Әкімнің орынбасары
8-726-36 4-51-81
Raszem@mail.ru
Мерке ауданы әкімінің аппараты
Мерке ауданы, Мерке ауылы, Смайылов көшесі, 169
Әкімнің орынбасары
8-726-32 2-12-77
-
Мойынқұм ауданы әкімінің аппараты
Мойынқұм ауданы, Мойынқұм ауылы, Амангелді көшесі, 147
Әкімнің орынбасары
8-726-42 2-48-38
-
Т. Рысқұлов ауданы әкімінің аппараты
Т. Рысқұлов ауданы, Құлан ауылы, Жібек жолы көшесі, 75
Әкімнің орынбасары
8-726-31 2-21-84
-
Сарысу ауданы әкімінің аппараты

8-726-33 2-13-53
Akim_tz@hamby.kz
Аппарат акима Жуалынского района
Жуалынский район, село Б. Момышулы, улица Конаева, 1
Заместитель акима
8-726-35 2-15-39
Akim_tz@hamby.kz
Аппарат акима Кордайского района
Кордайский район, село Кордай, улица Кенесары, 151
Заместитель акима
8-726-36 4-51-81
Raszem@mail.ru
Аппарат акима Меркенского района
Меркенский район, село Мерке, улица Смайлова, 169
Заместитель акима
8-726-32 2-12-77
Akim_tz@hamby.kz
Аппарат акима
Мойынкумского района
Мойынкумский район, село Мойынкум, улица Амангельды, 147
Заместитель акима
8-726-42
2-48-38
Akim_tz@hamby.kz
Аппарат акима района Т. Рыскулова
Района Т. Рыскулова, село Кулан, улица Жибек жол, 75
Заместитель акима
8-726-31 2-21-84
Akim_tz@hamby.kz
Аппарат акима Сарысуского района

Сарысу ауданы, Жаңатас қаласы, 1 шағын ауданы, 25
Әкімнің орынбасары
8-726-23 46-31-39
sarysu_zher@mail.ru
Талас ауданы әкімінің аппараты
Талас ауданы, Қаратау қаласы, Щейн көшесі, 47
Әкімнің орынбасары
8-726-44 6-04-53
Jer_talas@mail.ru
Шу ауданы әкімінің аппараты
Шу ауданы, Шу қаласы, Төле би көшесі, 240
Әкімнің орынбасары
8-726-38 3-18-53
JerB@bk.ru
Тараз қаласы әкімінің аппараты
Тараз қаласы, Желтоқсан көшесі, 28
Әкімнің орынбасары
8-726-2 43-54-77
tarazgorzem2009@mail.ru
Батыс Қазақстан облысы
Батыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты
Орал қаласы, Достық даңғылы, 179
Әкімнің орынбасары, Мемлекеттік қызметтерді экономикалық талдау, ішкі бақылау және мониторинг бөлімінің меңгерушісі
8-711-2 50-66-46, 50-88-49
UZOZKO@nursat.kz
Ақжайық ауданы әкімінің аппараты
Ақжайық ауданы, Чапаев ауылы, Қонаев көшесі, 73
Әкімнің орынбасары
8-711-36 91-3-01
akimakzhaik@inbox. ru
Бөкейорда ауданы әкімінің аппараты
Бөкейорда ауданы, Сайқын ауылы, Берғалиев көшесі, 1
Әкімнің орынбасары
8-711-40 21-1-96
akimat_B@mail.ru
Бөрлі ауданы әкімінің аппараты
Бөрлі ауданы, Ақсай қаласы, Советская көшесі,60/2
Әкімнің орынбасары
8-711-33 21-9-60
SESI1983@mail.ru
Жаңақала ауданы әкімінің аппараты
Жаңақала ауданы, Жаңақала ауылы, Халықтар достығы көшесі, 44
Әкімнің орынбасары
8-711-41 21-8-92
Jangala-rozo@mail.ru
Жәнібек ауданы әкімінің аппараты
Жәнібек ауданы, Жәнібек ауылы, Ғ. Қараш көшесі, 35
Әкімнің орынбасары
8-711-35 21-3-61
akimzhanibek@rambler.
Зеленов ауданы әкімінің аппараты
Зеленов ауданы, Переметное ауылы, Гагарин көшесі, 137
Әкімнің орынбасары
8-711-30 22-3-96
akimzelenov@mail.ru
Казталов ауданы әкімінің аппараты
Қазталов ауданы, Қазталов ауылы, Жабаев көшесі, 4
Әкімнің орынбасары
8-711-44 31-5-95
zemkomkazt@mail.ru
Қаратөбе ауданы әкімінің аппараты
Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылы, Ғ. Құрманғалиев көшесі, 19
Әкімнің орынбасары
8-711-45 31-1-71
akimkaratoba@mail.ru
Сырым ауданы әкімінің аппараты
Сырым ауданы, Жымпиты ауылы, Қазақстан көшесі, 13
Әкімнің орынбасары
8-711-34 31-1-14
akim_sirim@mail.ru
Тасқала ауданы әкімінің аппараты
Тасқала ауданы, Тасқала ауылы, Абай көшесі, 23
Әкімнің орынбасары
8-711-39 21-1-66
akimtaskala@mail.kz
Теректі ауданы әкімінің аппараты
Теректі ауданы, Федоровка ауылы, Юбилейная көшесі, 20
Әкімнің орынбасары
8-711-32 21-4-84
terekta@rambler.ru
Шыңғырлау ауданы әкімінің аппараты
Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылы, Л. Қылышев көшесі, 93
Әкімнің орынбасары
8-711-37 33-3-44
Akimchingirlau@mail.ru
Орал қаласы әкімінің аппараты
Орал қаласы, Достық даңғылы, 182/1
Әкімнің орынбасары
8-711-2 50-39-82
Akimat@pochta.ru
Қарағанды облысы
Қарағанды облысы әкімінің аппараты
Қарағанды қаласы, Бейбітшілік бульвары, 39
Әкімнің орынбасары, Мемлекеттік қызметтер сапасының мониторингі және ақпараттық технологияларды дамыту бөлімінің меңгерушісі

Сарысуский район, город Жанатас, 1 микрорайон, 25
Заместитель акима
8-726-23 46-31-39
sarysu_zher@mail.ru
Аппарат акима Таласского района
Таласский район, город Каратау, улица Щейн, 47
Заместитель акима
8-726-44 6-04-53
Jer_talas@mail.ru
Аппарат акима Шуского района
Шуский район, город Шу, улица Толе би, 240
Заместитель акима
8-726-38 3-18-53
JerB@bk.ru
Аппарат акима города Тараз
Город Тараз, улица Желтоксан, 28
Заместитель акима
8-726-2 43-54-77
tarazgorzem2009@mail.ru
Западно-Казахстанская область
Аппарат акима Западно-Казахстанской области
Город Уральск, проспект Достык, 179
Заместитель акима, заведующий отделом экономического анализа и внутреннего контроля и мониторинга государственных услуг
8-711-2 50-66-46, 50-88-49
UZOZKO@nursat.kz
Аппарат акима Акжаикского района
Акжаикский район, село Чапаева, улица Конаева, 73
Заместитель акима
8-711-3691-3-01
akimakzhaik@inbox. ru
Аппарат акима Бокейординского района
Бокейординский район, село Сайхин, улица Бергалиева, 1
Заместитель акима
8-711-40 21-1-96
akimat_B@mail.ru
Аппарат акима Бурлинского района
Бурлинский район, город Аксай, улица Советская, 60/2
Заместитель акима
8-711-33 21-9-60
SESI1983@mail.ru
Аппарат акима Жангалинского района
Жангалинский район, село Жанакала, улица Халыктар достыгы, 44
Заместитель акима
8-711-41 21-8-92
Jangala-rozo@mail.ru
Аппарат акима Жанибекского района
Жанибекский район, село Жанибек, улица Г. Караша, 35
Заместитель акима
8-711-35 21-3-61
akimzhanibek@rambler.
Аппарат акима Зеленовского района
Зеленовский район, село Переметное, улица Гагарина, 137
Заместитель акима
8-711-30 22-3-96
akimzelenov@mail.ru
Аппарат акима Казталовского района
Казталовский район, село Казталовка, улица Жабаева, 4
Заместитель акима
8-711-44 31-5-95
zemkomkazt@ mail.ru
Аппарат акима Каратобинского района
Каратобинский район, село Каратобе, улица Г. Курмангалиева, 19
Заместитель акима
8-711-45 31-1-71
akimkaratoba@mail.ru
Аппарат акима Сырымского района
Сырымский район, село Жымпиты, улица Казахстан, 13
Заместитель акима
8-711-34 31-1-14
akim_sirim@mail.ru
Аппарат акима Таскалинского района
Таскалинский район, село Таскала, улица Абая, 23
Заместитель акима
8-711-39
21-1-66
akimtaskala@mail.kz
Аппарат акима Теректинского района
Теректинский район, село Федоровка, улица Юбилейная, 20
Заместитель акима
8-711-32 21-4-84
terekta@rambler.ru
Аппарат акима Чингирлауского района
Чингирлауский район, село Чингирлау, улица Л. Кылышева, 93
Заместитель акима
8-711-37 33-3-44
Akimchingirlau@mail.ru
Аппарат акима города Уральск
Город Уральск, проспект Достык, 182/1
Заместитель акима
8-711-2 50-39-82
Akimat@pochta.ru
Карагандинская область
Аппарат акима Карагандинской области
Город Караганда, Бульвар Мира, 39
Заместитель акима, заведующий отделом мониторинга качества оказания государственных услуг и развития информационных технологий

8-721-2 42-10-80 42-10-90
kancelyaria@krg.gov.kz
Абай ауданы әкімінің аппараты
Абай ауданы, Абай қаласы, Жеңіс данғылы, 3
Әкім
8-721-2 43-23-55
olga_akimat23@mail.
ru
Ақтоғай ауданы әкімінің аппараты
Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылы, Бөкей хан даңғылы, 4
Әкім
8-710-37 2-10-74
ergan_77@mail.ru
Бұқар жырау ауданы әкімінің аппараты
Бұқар жырау ауданы, Ботақара селосы, Абылайхан көшесі, 39
Әкім
8-721-2 43-23-59
gasik@topmail.kz
Жаңаарқа ауданы әкімінің аппараты
Жаңаарқа ауданы, Атасу кенті, Тәуелсіздік даңғылы, 5
Әкім
8-721-2 43-40-66
zhanaarka_akimat@mail.ru
Қарқаралы ауданы әкімінің аппараты
Қарқаралы ауданы, Т. Әубәкіров көшесі, 23
Әкім
8-721-2 43-23-61
karkaraly_ra@mail.ru
Нұра ауданы әкімінің аппараты
Нұра ауданы, Киевка ауылы, Мыңбаев көшесі, 44
Әкім
8-721-2 43-23-62
Yerlan_nura@mail.ru
Осакаровка ауданы әкімінің аппараты
Осакаровка ауданы, Осакаровка ауылы, Новая көшесі, 33
Әкім
8-721-2 43-23-56
osak_izbirkom@mail.kz
Ұлытау ауданы әкімінің аппараты
Ұлытау ауданы, Ұлытау ауылы, Абай көшесі, 27
Әкім
8-710-35 2-13-39
ulytauakim@mail.krg. gov.kz
Шет ауданы әкімінің аппараты
Шет ауданы, Ақсу-Аюлы ауылы, Шортанбай Жырау көшесі, 24
Әкім
8-710-31 2-15-09
shet_org@krg.gov.kz
Қарағанды қаласы әкімінің аппараты
Қарағанды қаласы, Бұқар жырау даңғылы, 16
Әкім
8-721-2 42-02-20
akimat07@mail.ru
Балқаш қаласы әкімінің аппараты
Балқаш қаласы, Уәлиханов көшесі, 3
Әкім
8-710-36 4-20-61
inform_kont@krg.
gov.kz
Жезқазған қаласы әкімінің аппараты
Жезқазған қаласы, Алаш даңғылы, 1
Әкім
8-710-2 43-65-94
mokeevaon@mail.ru
Қаражал қаласы әкімінің аппараты
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 9
Әкім
8-721-2 43-40-70
karajal_akimat@
mail.ru
Приозерск қаласы әкімінің аппараты
Приозерск қаласы, Пушкин көшесі, 7
Әкім
8-710-39 5-40-48
makisheva_shb@
krg.gov.kz
Саран қаласы әкімінің аппараты
Саран қаласы, Жамбыл көшесі, 67
Әкім
8-721-2 43-70-79
borodina@mail.kz
Сәтпаев қаласы әкімінің аппараты
Сәтпаев қаласы, К.Сәтпаев даңғылы, 108
Әкім
8-710-63 3-36-36
masenov_ak@krg.
gov.kz
Теміртау қаласы әкімінің аппараты
Теміртау қаласы, Тәуелсіздік бульвары, 12
Әкім
8-721-2 43-06-46
akimat.temirtau@
mail.ru
Шахтинск қаласы әкімінің аппараты
Шахтинск қаласы, Абай даңғылы, 50 а
Әкім
8-721-2 43-06-46
Shahtinsk_cancel@krg.gov.kz
Қостанай облысы
Қостанай облысы әкімінің аппараты
Қостанай қаласы, Әл-Фараби көшесі, 66
Әкімнің орынбасары, Құқықтық сараптама және мемлекеттік қызметтер мониторингі бөлімінің меңгерушісі
8-714-2
57-50-10 57-50-43
akim@kostanay.kz, abenov@kostanay.kz
Алтынсарин ауданы әкімінің аппараты
Алтынсарин ауданы, Обаған ауылы, Ленин көшесі, 4
Әкім аппаратының басшысы
8-714-4 53-41-77
altynsar@kostanay.kz
Амангелді ауданы әкімінің аппараты
Амангелді ауданы, Амангелді ауылы, Майлин көшесі, 14
Әкімнің орынбасары

8-721-2 42-10-80, 42-10-90
kancelyaria@krg.gov.kz
Аппарат акима Абайского района
Абайский район, город Абай, проспект Победы, 3
Аким
8-721-2 43-23-55
olga_akimat23@mail.ru
Аппарат акима Актогайского района
Актогайский район, село Актогай, проспект Бокей хана, 4
Аким
8-710-37 2-10-74
ergan_77@mail.ru
Аппарат акима Бухаржырауского района
Бухаржырауский район, село Ботакара, улица Абылай хана, 39
Аким
8-721-2 43-23-59
gasik@topmail.kz
Аппарат акима Жанааркинского района
Жанааркинский район, поселок Атасу, проспект Тауелсиздик, 5
Аким
8-721-2 43-40-66
zhanaarka_akimat@mail.ru
Аппарат акима Каркаралинского района
Каркаралинский район, город Каркаралинск, улица
Т. Аубакирова, 23
Аким
8-721-2 43-23-61
karkaraly_ra@mail.ru
Аппарат акима Нуринского района
Нуринский район, село Киевка, улица Мынбаева, 44
Аким
8-721-2 43-23-62
Yerlan_nura@mail.ru
Аппарат акима Осакаровского района
Осакаровский район, село Осакаровка, улица Новая, 33
Аким
8-721-2 43-23-56
osak_izbirkom@mail.kz
Аппарат акима Улытауского района
Улытауский район, село Улытау, улица Абая, 27
Аким
8-710-35 2-13-39
ulytauakim@mail.krg.gov.kz
Аппарат акима Шетского района
Шетский район, село Аксу-Аюлы, улица Шортанбай Жырау, 24
Аким
8-710-31 2-15-09
shet_org@krg.gov.kz
Аппарат акима города Караганды
Город Караганда, проспект Бухар-Жырау, 16
Аким
8-721-2 42-02-20
akimat07@mail.ru
Аппарат акима города Балхаш
Город Балхаш, улица Уалиханова, 3
Аким
8-710-36 4-20-61
inform_kont@krg.gov.kz
Аппарат акима города Жезказган
Город Жезказган, проспект Алаша, 1
Аким
8-710-2 43-65-94
mokeevaon@mail.ru
Аппарат акима города Каражал
Город Каражал, улица Абая, 9
Аким
8-721-2 43-40-70
karajal_akimat@mail.ru
Аппарат акима города Приозерск
Город Приозерск, улица Пушкина, 7
Аким
8-710-39 5-40-48
makisheva_shb@krg.gov.kz
Аппарат акима города Сарань
Город Сарань, улица Жамбыла, 67
Аким
8-721-243-70-79
borodina@mail.kz
Аппарат акима города Сатпаева
Город Сатпаев, проспект К. Сатпаева, 108
Аким
8-710-633-36-36
masenov_ak@krg.gov.kz
Аппарат акима города Темиртау
Город Темиртау, бульвар Независимости, 12
Аким
8-721-2 43-06-46
akimat.temirtau@mail.ru
Аппарат акима города Шахтинска
Город Шахтинск, проспект Абая, 50 а
Аким
8-721-2 43-06-46
Shahtinsk_cancel@krg.gov.kz
Костанайская область
Аппарат акима Костанайской области
Город Костанай, улица Аль-Фараби, 66
Заместитель акима, заведующий отделом юридической экспертизы и мониторинга государственных услуг
8-714-2 57-50-10, 57-50-43
akim@kostanay.kz, abenov@kostanay.kz
Аппарат акима Алтынсаринского района
Алтынсаринский район, село Убаганское, улица Ленина, 4
Руководитель аппарата
8-714-4 53-41-77
altynsar@kostanay.kz
Аппарат акима Амангельдинского района
Амангельдинский район, село Амангельды, улица Майлина, 14
Заместитель акима

8-714-40 2-13-00
amangeldy@kostanay.kz
Әулиекөл ауданы әкімінің аппараты
Әулиекөл ауданы, Әулиекөл ауылы, 1 май көшесі, 44
Әкімнің орынбасары
8-714-53 2-10-03
auliekol@kostanay.kz
Денисов ауданы әкімінің аппараты
Денисов ауданы, Денисов ауылы, Калинин көшесі, 5
Аппарат басшысы
8-714-34 2-11-49
denisovka@kostanay.kz
Жангелді ауданы әкімінің аппараты
Жангелді ауданы, Торғай ауылы, Алтынсарин көшесі, 4
Әкімнің орынбасары
8-714-39 2-15-01
jangeldy@kostanay.kz
Жітіқара ауданы әкімінің аппараты
Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы, 6 шағын аудан, 65
Аппарат басшысы
8-714-35 2-00-04
zhitikara@kostanay.kz
Қамысты ауданы әкімінің аппараты
Қамысты ауданы, Қамысты ауылы, Ержанов көшесі, 61
Әкімнің орынбасары
8-714-37 2-16-45
kamysty@kostanay.kz
Қарабалық ауданы әкімінің аппараты
Қарабалық ауданы, Қарабалық кенті, Космонавттар көшесі, 31
Әкімнің орынбасары
8-714-41 3-35-70
karabalyk@kostanay/kz
Қарасу ауданы әкімінің аппараты
Қарасу ауданы, Қарасу ауылы, А. Исақов көшесі, 73
Аппарат басшысы
8-714-52 2-13-63
karasu@kostanay.kz
Қостанай ауданы әкімінің аппараты
Қостанай ауданы, Затобол кенті, Калинин көшесі,65
Әкімнің орынбасары
8-714-55 2-20-35
kost_region@kostanay.kz
Меңдіқара ауданы әкімінің аппараты
Меңдіқара ауданы, Боровское ауылы, Королев көшесі, 5
Аппарат басшысы
8-714-43 2-15-71
mendikara@kostanay.kz
Наурызым ауданы әкімінің аппараты
Наурызым ауданы, Қарамеңді ауылы, Шақшақ Жәнібек көшесі, 1
Аппарат басшысы
8-714-54 2-19-38
naurzum@kostanay.kz
Сарыкөл ауданы әкімінің аппараты
Сарыкөл ауданы, Сарыкөл кенті, Ленин көшесі, 72
Әкімнің орынбасары
8-714-51 2-12-76
sarykol@kostanay.kz
Таран ауданы әкімінің аппараты
Таран ауданы, Таран ауылы, Калинин көшесі, 60
Әкімнің орынбасары
8-714-36 3-63-73
taranovka@kostanay.kz
Ұзынкөл ауданы әкімінің аппараты
Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл ауылы, Мүсірепов көшесі, 14
Әкімнің орынбасары
8-714-44 2-42-90
uzunkol@kostanay.kz
Федоров ауданы әкімінің аппараты
Федоров ауданы, Федоров ауылы, Красноармейский көшесі, 53
Әкімнің орынбасары
8-714-42 2-13-04
fedorovka@kostanay.kz
Қостанай қаласы әкімінің аппараты
Қостанай қаласы, Пушкин көшесі, 98
Әкімнің орынбасары
8-714-2 57-57-11
gorakimat@kostanay.kz
Арқалық қаласы әкімінің аппараты
Арқалық қаласы, Абай көшесі, 29
Аппарат басшысы
8-714-30 7-01-42
arkalyk@kostanay.kz
Лисаковск қаласы әкімінің аппараты
Лисаковск қаласы, Бейбітшілік көшесі, 31
Әкімнің орынбасары
8-714-33 3-36-39
lisakovsk@kostanay.kz
Рудный қаласы әкімінің аппараты
Рудный қаласы, Ленин көшесі, 95
Аппарат басшысы
8-714-31 4-55-20
rudnu@kostanay.kz
Қызылорда облысы
Қызылорда облысы әкімінің аппараты
Қызылорда қаласы, Ы.Жақаев көшесі, 76
Аппарат басшысының орынбасары, Мемлекеттік қызметтер көрсетудің сапасын сақтауды бақылау бөлімінің меңгерушісі
8-724-2
26-13-09, 26-19-28
oblKorda@nursat.kz
Арал ауданы әкімінің аппараты
Арал ауданы, Арал қаласы, Школьная көшесі, 33
Әкімнің орынбасары

8-714-40 2-13-00
amangeldy@kostanay.kz
Аппарат акима Аулиекольского района
Аулиекольский район, село Аулиеколь, улица 1 мая, 44
Заместитель акима
8-714-53 2-10-03
auliekol@kostanay.kz
Аппарат акима Денисовского района
Денисовский район, село Денисовка, улица Калинина, 5
Руководитель аппарата
8-714-34 2-11-49
denisovka@kostanay.kz
Аппарат акима Джангельдинского района
Джангельдинский район, село Торгай, улица Алтынсарина, 4
Заместитель акима
8-714-39 2-15-01
jangeldy@kostanay.kz
Аппарат акима Житикаринского района
Житикаринский район, город Житикара, 6 мкр, 65
Руководитель аппарата
8-714-35 2-00-04
zhitikara@kostanay.kz
Аппарат акима Камыстинского района
Камыстинский район, село Камысты, улица Ержанова, 61
Заместитель акима
8-714-37 2-16-45
kamysty@kostanay.kz
Аппарат акима Карабалыкского района
Карабалыкский район, поселок Карабалык, улица Космонавтов, 31
Заместитель акима
8-714-41 3-35-70
karabalyk@kostanay/kz
Аппарат акима Карасуского района
Карасуский район, село Карасу, улица А. Исакова, 73
Руководитель аппарата
8-714-52 2-13-63
karasu@kostanay.kz
Аппарат акима Костанайского района
Костанайский район, поселок Затобольск, улица Калинина, 65
Заместитель акима
8-714-55 2-20-35
kost_region@kostanay.kz
Аппарат акима Мендыкаринского района
Мендыкаринский район, село Боровское, улица Королева, 5
Руководитель аппарата
8-714-432-15-71
mendikara@kostanay.kz
Аппарат акима Наурзумского района
Наурзумский район, поселок Караменды, улица Шакшак Жанибек, 1
Руководитель аппарата
8-714-54 2-19-38
naurzum@kostanay.kz
Аппарат акима Сарыкольского района
Сарыкольский район, поселок Сарыколь, улица Ленина, 72
Заместитель акима
8-714-51 2-12-76
sarykol@kostanay.kz
Аппарат акима Тарановского района
Тарановский район, село Тарановка, улица Калинина, 60
Заместитель акима
8-714-36 3-63-73
taranovka@kostanay.kz
Аппарат акима Узункольского района
Узункольский район, село Узунколь, улица Мусрепова, 14
Заместитель акима
8-714-44 2-42-90
uzunkol@kostanay.kz
Аппарат акима Федоровского района
Федоровский район, село Федоровка, улица Красноармейская, 53
Заместитель акима
8-714-42 2-13-04
fedorovka@kostanay.kz
Аппарат акима города Костанай
Город Костанай, улица Пушкина, 98
Заместитель акима
8-714-2 57-57-11
gorakimat@kostanay.kz
Аппарат акима города Аркалык
Город Аркалык, улица Абая, 29
Руководитель аппарата
8-714-30 7-01-42
arkalyk@kostanay.kz
Аппарат акима города Лисаковск
Город Лисаковск, улица Мира, 31
Заместитель акима
8-714-33 3-36-39
lisakovsk@kostanay.kz
Аппарат акима города Рудный
Город Рудный, улица Ленина, 95
Руководитель аппарата
8-714-31 4-55-20
rudnu@kostanay.kz
Кызылординская область
Аппарат акима Кызылординской области
Город Кызылорда, улица Ы. Жахаева, 76
Заместитель руководителя аппарата, заведующий отделом по контролю соблюдения качества государственных услуг
8-724-2 26-13-09, 26-19-28
oblKorda@nursat.kz
Аппарат акима Аральского района
Аральский район, город Арал, улица Школьная, 33
Заместитель акима

8-724-33 2-13-80
Aralkalasy@mail.ru
Жалағаш ауданы әкімінің аппараты
Жалағаш ауданы, Жалағаш кенті, Әйтеке би көшесі, 12
Әкімнің орынбасары
8-724-31 3-17-77
kma_1977@mail.ru
Жаңақорған ауданы әкімінің аппараты
Жаңақорған ауданы, Жаңақорған кенті,М. Көкенов көшесі, 37
Әкімнің орынбасары
8-724-35 2-24-01
E-mailorg-akim@mail.ru
Қармақшы ауданы әкімінің аппараты
Қармақшы ауданы, Жосалы кенті, Қорқыт Ата көшесі, 1
Аппарат басшысы
8-724-37 2-13-54
karmakchi@mail.ru
Қазалы ауданы әкімінің аппараты
Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Әйтеке би көшесі, 60
Аппарат басшысы
8-724-38 2-11-14
Kazaly_akimat@mail.ru
Сырдария ауданы әкімінің аппараты
Сырдария ауданы, Тереңөзек кенті, Абай көшесі, 17
Әкімнің орынбасары
8-724-36 2-25-89
yerjan zan @mail.ru
Шиелі ауданы әкімінің аппараты
Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Т. Рысқұлов көшесі, 6
Әкімнің орынбасары
8-724-32 4-23-54
Akimat_shieli@mail.ru
Қызылорда қаласы әкімінің аппараты
Қызылорда қаласы, Ә.Бөкейхан көшесі, н/ж
Әкімнің орынбасары
8-724-2 23-70-78
gor.akimat_kz.list.ru
Маңғыстау облысы
Маңғыстау облысы әкімінің аппараты
Ақтау қаласы, 14 шағын аудан, 1
Әкімнің орынбасары, мемлекеттік қызметтер көрсетудің сапасын бақылау бөлімінің меңгерушісі
8-729-2
31-45-32, 42-74-70
Standart_414@mail.ru
Қарақия ауданы әкімінің аппараты
Қарақия ауданы, Құрық ауылы, Досан батыр көшесі,8
Әкімнің орынбасары
8-729-37 2-23-60
Akimat_karaya@mail.ru
Маңғыстау ауданы әкімінің аппараты
Маңғыстау ауданы, Маңғыстау ауылы, Орталық көшесі, 1
Әкімнің орынбасары
8-729-31 2-14-51
Lazym81@mail.ru
Түпқараған ауданы әкімінің аппараты
Түпқараған ауданы, Форт-Шевченко қаласы, Д. Тәжіұлы көшесі, н/ж
Әкімнің орынбасары
8-729-38 2-22-90
Fort_akimat.mail.ru
Бейнеу ауданы әкімінің аппараты
Бейнеу ауданы, Бейнеу ауылы, Д. Тәжиев көшесі, н/ж
Әкімнің орынбасары
8-729-32 2-12-32
Apparat_beineu@mail.ru
Мұнайлы ауданы әкімінің аппараты
Мұнайлы ауданы, Маңғыстау ауылы, н/ж
Әкімнің орынбасары
8-729-2 46-62-35
Cufa-pip@mail.ru
Жаңаөзен қаласы әкімінің аппараты
Жаңаөзен каласы, Сәтпаев көшесі, 1
Әкімнің орынбасары
8-729-34 5-04-55
Akimat_uzen@mail.ru
Ақтау қаласы әкімінің аппараты
Ақтау қаласы, 4 шағын ауданы, 72
Әкімнің орынбасары
8-729-2 33-65-11
Aktau_apparat@mail.ru
Павлодар облысы
Павлодар облысы әкімінің аппараты
Павлодар қаласы, Академик Сәтбаев көшесі, 49
Әкімнің орынбасары, әкімшілік-қаржылық бөлімінің меңгерушісі
8-718-2 32-25-67
kense.ao@pavlodar.gov.kz
Ақтоғай ауданы әкімінің аппараты
Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылы, Абай көшесі, 75
Әкімнің орынбасары
8-718-41 2-11-97
kense.aakr@pavlodar.gov.kz.
Баянауыл ауданы әкімінің аппараты
Баянауыл ауданы, Баянаул ауылы, Сәтпаев көшесі, 45
Әкімнің орынбасары

8-724-33 2-13-80
Aralkalasy@mail.ru
Аппарат акима Жалагашского района
Жалагашский район, поселок Жалагаш, улица Айтеке би, 12
Заместитель акима
8-724-31 3-17-77
kma_1977@mail.ru
Аппарат акима Жанакорганского района
Жанакорганский район, поселок Жанакорган, улица М. Кокенова, 37
Заместитель акима
8-724-35 2-24-01
E-mailorg-akim@mail.ru
Аппарат акима Кармакшинского района
Кармакшинский район, поселок Жосалы, улица Коркыт Ата, 1
Руководитель аппарата
8-724-37 2-13-54
karmakchi@mail.ru
Аппарат акима Казалинского района
Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Айтеке би, 60
Руководитель аппарата
8-724-38 2-11-14
Kazaly_akimat@mail.ru
Аппарат акима Сырдарьинского района
Сырдарьинский район, поселок Теренозек, улица Абая, 17
Заместитель акима
8-724-36 2-25-89
yerjan zan@mail.ru
Аппарат акима Шиелийского района
Шиелийский район, поселок Шиели, улица Т. Рыскулова, 6
Заместитель акима
8-724-32 4-23-54
Akimat_shieli@mail.ru
Аппарат акима города Кызылорда
Город Кызылорда, улица А. Бөкейхана, б/н
Заместитель акима
8-724-2 23-70-78
gor.akimat_kz.list.ru
Мангистауская область
Аппарат акима Мангистауской области
Город Актау, микрорайон 14, 1
Заместитель акима, заведующий отделом по контролю за качеством оказания государственных услуг
8-729-2 31-45-32, 42-74-70
Standart_414@mail.ru
Аппарат акима Каракиянского района
Каракиянский район, село Курык, улица Досан батыра, 8
Заместитель акима
8-729-37 2-23-60
Akimat_karaya@mail.ru
Аппарат акима
Мангистауского района
Мангистауский район, село Шетпе, улица Центральный, 1
Заместитель акима
8-729-31 2-14-51
Lazym81@mail.ru
Аппарат акима Тупкарганского района
Тупкарганский район, город Форт-Шевченко, улица Д. Тәжіұлы, б/н
Заместитель акима
8-729-38 2-22-90
Fort_akimat.@mail.ru
Аппарат акима Бейнеуского района
Бейнеуский район, село Бейнеу, улица Д. Тәжиева, б/н
Заместитель акима
8-729-32 2-12-32
Apparat_beineu@mail.ru
Аппарат акима Мунайлинского района
Мунайлинский район, село Мангистау, б/н
Заместитель акима
8-729-2 46-62-35
Cufa-pip@mail.ru
Аппарат акима города Жанаозен
Город Жанаозен, улица Сатпаева, 1
Заместитель акима
8-729-34 5-04-55
Akimat_uzen@mail.ru
Аппарат акима города Актау
Город Актау, микрорайон 4, 72
Заместитель акима
8-729-2 33-65-11
Aktau_apparat@mail.ru
Павлодарская область
Аппарат акима Павлодарской области
Город Павлодар, улица академика Сатпаева, 49
Заместитель акима, заведующий административно-финансового отдела
8-718-2 32-25-67, 32-40-42
kense.ao@pavlodar.gov.kz
Аппарат акима Актогайского района
Актогайский район, село Актогай, улица Абая, 75
Заместитель акима
8-718-41 2-11-97
kense.aakr@pavlodar.gov.kz.
Аппарат акима Баянаульского района
Баянаульский район, село Баянаул, улица Сатпаева, 45
Заместитель акима

8-718-40 9-19-24
kense.abr@pavlodar.gov.kz.
Железинка ауданы әкімінің аппараты
Железин ауданы, Железинка ауылы, М. Әуезов көшесі, 19
Әкімнің орынбасары
8-718-31 2-24-32
kense.azhr@pavlodar.gov.kz.
Ертіс ауданы әкімінің аппараты
Ертіс ауданы, Ертіс ауылы, Қажымұқан көшесі, 118
Әкімнің орынбасары
8-718-32 2-13-53
kense.aer@pavlodar.gov.kz
Қашыр ауданы әкімінің аппараты
Қашыр ауданы, Тереңкөл ауылы, Елгин көшесі, 172
Әкімнің орынбасары
8-718-33 2-13-00
kense.akr@pavlodar.gov.kz
Лебяже ауданы әкімінің аппараты
Лебяже ауданы, Аққу ауылы, Иванов көшесі, 92
Әкімнің орынбасары
8-718-39 2-10-21
kense.alr@pavlodar.gov.kz
Май ауданы әкімінің аппараты
Май ауданы, Көктөбе ауылы, Абылайхан көшесі, 34
Әкімнің орынбасары
8-718-38 9-13-41
kense.amr@pavlodar.gov.kz
Павлодар ауданы әкімінің аппараты
Павлодар ауданы, Павлодар қаласы, Қайырбаев көшесі, 32
Әкімнің орынбасары
8-718-2 32-30-98
kense.apr@pavlodar.gov.kz
Успен ауданы әкімінің аппараты
Успен ауданы, Успенка ауылы, Ленин көшесі, 71
Әкімнің орынбасары
8-718-34 9-17-33
kense.aur@pavlodar.gov.kz.
Шарбақты ауданы әкімінің аппараты
Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, Советтер көшесі, 51
Әкімнің орынбасары
8-718-36 2-14-23
kense.ashr@pavlodar.gov.kz.
Павлодар қаласы әкімінің аппараты
Павлодар қаласы, Қайырбаев көшесі, 32
Әкімнің орынбасары
8-718-2 32-25-18
kense.ao@pavlodar.gov.kz
Екібастұз қаласы әкімінің аппараты
Екібастұз қаласы, М. Жүсіп көшесі, 45
Әкімнің орынбасары
8-718-73 4-06-28
kense.aе@pavlodar.gov.kz
Ақсу қаласы әкімінің аппараты
Ақсу қаласы, Астана көшесі, 52
Әкімнің орынбасары
8-718-37 5-09-07
kense. aa@pavlodar.gov.kz
Солтүстік Қазақстан облысы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 58
Әкімнің орынбасары, электрондық мемлекеттік қызметтер бөлімінің меңгерушісі
8-715-2 46-24-52, 46-72-65
EMahmetov@SKO.kz
Айыртау ауданы әкімінің аппараты
Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, Ш. Уәлиханов көшесі, 44
Әкімнің орынбасары
8-715-33 2-12-67
airtay\-akimat@sko.kz
Ақжар ауданы әкімінің аппараты
Ақжар ауданы, Талшық ауылы, Целинная көшесі, 15
Әкімнің орынбасары
8-715-46 2-17-08
akzhar\-akimat@sko.kz
Аққайың ауданы әкімінің аппараты
Аққайың ауданы, Смирнов ауылы, Народная көшесі, 50
Әкімнің орынбасары
8-715-32 2-28-05
akkain\-akimat@sko.kz
Есіл ауданы әкімінің аппараты
Есіл ауданы, Явленка ауылы, Ленин көшесі, 10
Әкімнің орынбасары
8-715-43 2-11-42
esil\-akimat@sko.kz
Жамбыл ауданы әкімінің аппараты
Жамбыл ауданы, Пресновка ауылы, Дружба көшесі, 10
Әкімнің орынбасары
8-715-44 2-15-32
zhambil\-akimat@sko.kz
М. Жұмабаев ауданы әкімінің аппараты
М. Жұмабаев ауданы, Булаево қаласы, Юбилейная көшесі, 56
Әкімнің орынбасары

8-718-40 9-19-24
kense.abr@pavlodar.gov.kz.
Аппарат акима Железинского района
Железинский район, село Железинка, улица М. Әуезова, 19
Заместитель акима
8-718-31 2-24-32
kense.azhr@pavlodar.gov.kz.
Аппарат акима Иртышского района
Иртышский район, село Иртышское, улица Қажымукана, 118
Заместитель акима
8-718-32 2-13-53
kense.aer@pavlodar.gov.kz
Аппарат акима Качирского района
Качирский район, село Теренколь, улица Елгина, 172
Заместитель акима
8-718-33 2-13-00
kense.akr@pavlodar.gov.kz
Аппарат акима Лебяжинского района
Лебяжинский район, село Акку, улица Иванова, 92
Заместитель акима
8-718-39 2-10-21
kense.alr@pavlodar.gov.kz
Аппарат акима Майского района
Майский район, село Коктобе, улица Абылайхана, 34
Заместитель акима
8-718-38 9-13-41
kense.amr@pavlodar.gov.kz
Аппарат акима Павлодарского района
Павлодарский район, город Павлодар, улица Қаирбаева, 32
Заместитель акима
8-718-2 32-30-98
kense.apr@pavlodar.gov.kz
Аппарат акима Успенского района
Успенский район, село Успенка, улица Ленина, 71
Заместитель акима
8-718-34 9-17-33
kense.aur@pavlodar.gov.kz.
Аппарат акима Щербактинского района
Щербактинский район, село Шарбакты, улица Советов, 51
Заместитель акима
8-718-36 2-14-23
kense.ashr@pavlodar.gov.kz.
Аппарат акима города Павлодар
Город Павлодар, улица Кайрбаева, 32
Заместитель акима
8-718-2
32-25-18
kense.ao@pavlodar.gov.kz
Аппарат акима города Экибастуз
Город Экибастуз, улица М. Жүсіп, 45
Заместитель акима
8-718-73
4-06-28
kense.aе@pavlodar.gov.kz
Аппарат акима города Аксу
Город Аксу, улица Астаны, 52
Заместитель акима
8-718-37 5-09-07
kense.aa@pavlodar.gov.kz
Северо-Казахстанская область
Аппарат акима Северо-Казахстанской области
Город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 58
Заместитель акима, заведующий отдела электронных государственных услуг
8-715-2 46-24-52, 46-72-65
EMahmetov@SKO.kz
Аппарат акима Айыртауского района
Айыртауский район, село Саумалколь, улица Ч. Уалиханова, 44
Заместитель акима
8-715-33 2-12-67
airtay\-akimat@sko.kz
Аппарат акима Акжарского района
Акжарский район, село Талшик, улица Целинная, 15
Заместитель акима
8-715-46 2-17-08
akzhar\-akimat@sko.kz
Аппарат акима Аккайынского района
Аккаинский район, село Смирново, улица Народная, 50
Заместитель акима
8-715-32 2-28-05
akkain\-akimat@sko.kz
Аппарат акима Есильского района
Есильский район, село Явленка, улица Ленина, 10
Заместитель акима
8-715-43 2-11-42
esil\-akimat@sko.kz
Аппарат акима Жамбылского района
Жамбылский район, село Пресновка, улица Дружбы, 10
Заместитель акима
8-715-44 2-15-32
zhambil\-akimat@sko.kz
Аппарат акима района М. Жумабаева
Район М. Жумабаева, город Булаево, улица Юбилейная, 56
Заместитель акима

8-715-31 2-21-94
mzhumabaeva\-akimat@sko.kz
Қызылжар ауданы әкімінің аппараты
Қызылжар ауданы, Бескөл ауылы, Гагарин көшесі, 11
Әкімнің орынбасары
8-715-38 2-13-03
kyzylzhar\-akimat@sko.kz
Мамлют ауданы әкімінің аппараты
Мамлютка ауданы, Мамлютка қаласы, С. Мұқанов көшесі, 12
Әкімнің орынбасары
8-715-41 2-14-72
maml\-akimat@sko.kz
Ғ. Мүсірепов ауданы әкімінің аппараты
Ғ. Мүсірепов ауданы, Новоишимское ауылы, Абылайхан көшесі, 28
Әкімнің орынбасары
8-715-35 2-13-34
gmusrepova\-akimat@sko.kz
Тайынша ауданы әкімінің аппараты
Тайынша ауданы, Тайынша ауылы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 197
Әкімнің орынбасары
8-715-36 2-29-81
tainsha\-akimat@sko.kz
Тимирязев ауданы әкімінің аппараты
Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Ш.Уәлиханов көшесі, 1
Әкімнің орынбасары
8-715-37 2-12-40
Timiryazevo\-akimat@sko.kz
Уәлиханов ауданы әкімінің аппараты
Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл ауылы, Ш.Уәлиханов көшесі, 85
Әкімнің орынбасары
8-715-42 2-18-63
ualihan\-akimat@sko.kz
Шал ақын ауданы әкімінің аппараты
Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Победа көшесі, 35
Әкімнің орынбасары
8-715-34 2-12-64
shalakyn\-akimat@sko.kz
Петропавл қаласы әкімінің аппараты
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 23
Әкімнің орынбасары
8-715-2 46-46-85
petropavlovsk@sko.kz
Оңтүстік Қазақстан облысы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты
Шымкент қаласы, Тәуке хан даңғылы, 6
Аппарат басшысы, мемлекеттік қызметтер көрсетудің сапасын бақылау бөлімінің меңгерушісі
8-725-2 53-53-78, 55-12-39
O_kontrol@mail.ru
Түркістан қаласы әкімінің аппараты
Түркістан қаласы, Есімхан көшесі, 3
Әкімнің орынбасары
8-725-33 4-12-51
Tur_akimat@mail.ru
Бәйдібек ауданы әкімінің аппараты
Бәйдібек ауданы, Шаян ауылы, Бәйдібек көшесі, 69
Әкімнің орынбасары
8-725-48 6-15-96
Jazilbek_kz@mail.ru
Қазығұрт ауданы әкімінің аппараты
Қазығұрт ауданы, Қонаев көшесі, 95
Әкімнің орынбасары
8-725-39 2-13-71
Akim_kazgurt@mail.ru
Мақтаарал ауданы әкімінің аппараты
Мақтарал ауданы, Жетісай қаласы, Әуезов көшесі, 20
Әкімнің орынбасары
8-725-34 2-24-49
Timur_kz78@mail.ru
Ордабасы ауданы әкімінің аппараты
Ордабасы ауданы, Темірлан ауылы, Т. Рысқұлов көшесі, 14
Әкімнің орынбасары
8-725-30 2-10-12
Ordabasy_org@mail.ru
Отырар ауданы әкімінің аппараты
Отырар ауданы, Шәуілдір ауылы, Жібек Жолы көшесі, 25
Әкімнің орынбасары
8-725-44 2-16-34
Otrar_akimat@mail.ru
Сайрам ауданы әкімінің аппараты
Сайрам ауданы, Ақсу ауылы, Жібек Жолы көшесі, 95
Әкімнің орынбасары
8-725-31 2-22-44
Sairam-adm@mail.ru
Сарыағаш ауданы әкімінің аппараты
Сарыағаш ауданы, Сарыағаш қаласы, Исмайылов көшесі, 37
Әкімнің орынбасары
8-725-37 2-34-63
Saryagash_akimat@mail.ru
Созақ ауданы әкімінің аппараты
Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Жібек жолы көшесі, н/ж
Әкімнің орынбасары
8-725-46 4-11-69
Sozak-akim@mail.ru
Төлеби ауданы әкімінің аппараты
Төлеби ауданы, Леңгір қаласы, Әйтеке би, 28
Әкімнің орынбасары

8-715-31 2-21-94
mzhumabaeva\-akimat@sko.kz
Аппарат акима Кызылжарского района
Кызылжарский район, село Бишкуль, улица Гагарина, 11
Заместитель акима
8-715-38 2-13-03
kyzylzhar\-akimat@sko.kz
Аппарат акима Мамлютского района
Мамлютский район, город Мамлютка, улица С. Муканова, 12
Заместитель акима
8-715-41 2-14-72
maml\-akimat@sko.kz
Аппарат акима района Г. Мусрепова
Район Г. Мусрепова, село Новоишимское, улица Абылайхана, 28
Заместитель акима
8-715-35 2-13-34
gmusrepova\-akimat@sko.kz
Аппарат акима Тайыншинского района
Тайыншинский район, село Тайынша, улица Конституции Казахстана, 197
Заместитель акима
8-715-36 2-29-81
tainsha\-akimat@sko.kz
Аппарат акима Тимирязевского района
Тимирязевский район, село Тимирязевка, улица Ч. Уалиханова, 1
Заместитель акима
8-715-37 2-12-40
Timiryazevo\-akimat@sko.kz
Аппарат акима Уалихановского района
Уалихановский район, село Кишкениколь, улица Ч. Уалиханова, 85
Заместитель акима
8-715-42 2-18-63
ualihan\-akimat@sko.kz
Аппарат акима района Шал акына
Район Шал акына, город Сергеевка, улица Победы, 35
Заместитель акима
8-715-34 2-12-64
shalakyn\-akimat@sko.kz
Аппарат акима города Петропавловска
Город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 23
Заместитель акима
8-715-2 46-46-85
petropavlovsk@sko.kz
Южно-Казахстанская область
Аппарат акима Южно-Казахстанской области
Город Шымкент, проспект Тауке хана, 6
Руководитель аппарата, заведующий отделом контроля за качеством предоставления государственных услуг
8-725-2 53-53-78, 55-12-39
O_kontrol@mail.ru
Аппарат акима города Туркестан
Город Туркестан, улица Есимхана, 3
Заместитель акима
8-725-33 4-12-51
Tur_akimat@mail.ru
Аппарат акима Байдибекского района
Байдибекский район, село Шаян, улица Байдибека, 69
Заместитель акима
8-725-48 6-15-96
Jazilbek_kz@mail.ru
Аппарат акима Казыгуртского района
Казыгуртский район, улица Конаева, 95
Заместитель акима
8-725-39 2-13-71
Akim_kazgurt@mail.ru
Аппарат акима Махтаральского района
Махтаральский район, город Жетысай, улица Ауезова, 20
Заместитель акима
8-725-34 2-24-49
Timur_kz78@mail.ru
Аппарат акима Ордабасинского района
Ордабасинский район, село Темирлан, улица Т. Рыскулова, 14
Заместитель акима
8-725-30 2-10-12
Ordabasy_org@mail.ru
Аппарат акима Отырарского района
Отырарский район, село Шаульдер, улица Жибек Жолы, 25
Заместитель акима
8-725-44 2-16-34
Otrar_akimat@mail.ru
Аппарат акима Сайрамского района
Сайрамский район, село Аксу, улица Жибек Жолы, 95
Заместитель акима
8-725-31 2-22-44
Sairam-adm@mail.ru
Аппарат акима Сарыагашского район
Сарыагашский район, город Сарыагаш, улица Исмайлова, 37
Заместитель акима
8-725-37 2-34-63
Saryagash_akimat@mail.ru
Аппарат акима Сузакского района
Сузакский район, село Шолаккорган, улица Жибек жолы, б/н
Заместитель акима
8-725-46
4-11-69
Sozak-akim@mail.ru
Аппарат акима Толебийского района
Толебийский район, город Ленгер, улица Айтеке би, 28
Заместитель акима

8-725-47 6-15-18
Tolebiorgotdel@mail.ru
Түлкібас ауданы әкімінің аппараты
Түлкібас ауданы, Т. Рысқұлов ауылы, Т. Рысқұлов көшесі, 201
Әкімнің орынбасары
8-725-38 5-24-96
Tulkubas7975@mail.ru
Шардара ауданы әкімінің аппараты
Шардара ауданы, Шардара қаласы, Төлеби көшесі, 41
Әкімнің орынбасары
8-725-35 2-24-49
Baha1980_80@mail.ru
Арыс қаласы әкімінің аппараты
Арыс қаласы, Әл-Фараби көшесі, 3
Әкімнің орынбасары
8-725-40 3-58-57
Orgotdel-arys@mail.ru
Кентау қаласы әкімінің аппараты
Кентау қаласы, Яссауи көшесі, 87
Әкімнің орынбасары
8-725-36 3-58-57
Akimat_kentau@mail.ru
Шымкент қаласы әкімінің аппараты
Шымкент қаласы, Тыныбаев көшесі, 49
Әкімнің орынбасары
8-725-2 53-00-00
32_52@mail.ru
Алматы қаласы
Алматы қаласы әкімінің аппараты
Алматы қаласы, Республика алаңы, 4
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау бөлімінің меңгерушісі
8-727-2 72-24-02
Almaty_con@mail.ru
Астана қаласы
Астана қаласы әкімінің аппараты
Астана қаласы, Бейбітшілік көшесі, 11
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау бөлімінің меңгерушісі
8-717-2 55-64-54, 55-64-41
r.beseev@astana.kz
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 1 қарашадағы
№ 1392 қаулысымен
бекітілген
«Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобаларын бекiту» мемлекеттік қызмет стандарты
1. Жалпы ережелер
1. «Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобаларын бекiту» мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) жер учаскесінің орналасқан жері бойынша жер қатынастары саласындағы функцияларды жүзеге асыратын, осы стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың), ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органдарының құрылымдық бөлімшелері (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетеді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 14-1 және 150-баптарына негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет жөніндегі ақпарат:
1) уәкілетті органның арнайы ақпараттық стенділерінде орналастырылады және бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік және орыс тілдерінде жарияланады;
2) Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің www.auzr.kz интернет-ресурсында орналастырылған.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағыштағы жер учаскесін қалыптастыру жөніндегі бекiтілген жерге орналастыру жобасы (бұдан әрі – жерге орналастыру жобасы) немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жазбаша жауап беру болып табылады.

8-725-47 6-15-18
Tolebiorgotdel@mail.ru
Аппарат акима Тюлькубасского района
Тюлькубасский район, село Т. Рыскулова, улица Т. Рыскулова, 201
Заместитель акима
8-725-38 5-24-96
Tulkubas7975@mail.ru
Аппарат акима Шардаринского района
Шардаринский район, город Шардара, улица Толеби, 41
Заместитель акима
8-725-35 2-24-49
Baha1980_80@mail.ru
Аппарат акима города Арысь
Город Арысь, улица аль-Фараби, 3
Заместитель акима
8-725-40 3-58-57
Orgotdel-arys@mail.ru
Аппарат акима города Кентау
Город Кентау, улица Яссауи, 87
Заместитель акима
8-725-36 3-58-57
Akimat_kentau@mail.ru
Аппарат акима города Шымкент
Город Шымкент, улица Тыныбаева, 49
Заместитель акима
8-725-2 53-00-00
32_52@mail.ru
Город Алматы
Аппарат акима города Алматы
Город Алматы, площадь Республики, 4
Заведующий отделом контроля за соблюдением качества предоставления государственных услуг
8-727-2 72-24-02
Almaty_con@mail.ru
Город Астана
Аппарат акима города Астана
Город Астана, улица Бейбітшілік, 11
Заведующий отделом контроля за соблюдением качества предоставления государственных услуг
8-717-2 55-64-54,55-64-41
r.beseev@astana.kz
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 ноября 2012 года № 1392
Стандарт государственной услуги
«Утверждение землеустроительных проектов по
формированию земельных участков»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Утверждение землеустроительных проектов по формированию земельных участков» (далее – государственная услуга) оказывается структурными подразделениями местных исполнительных органов областей (города республиканского значения, столицы), района (города областного значения), осуществляющими функции в области земельных отношений (далее – уполномоченный орган), указанными в приложении 1 к настоящему стандарту по местонахождению земельного участка.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Оказание государственной услуги осуществляется на основании статей 14-1 и 150 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года.
4. Информация о государственной услуге располагается на:
1) стендах уполномоченного органа и опубликовывается в средствах массовой информации на государственном и русском языках;
2) интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами (далее – Агентство): www.auzr.kz.
5. Результатом оказания государственной услуги является утвержденный землеустроительный проект по формированию земельного участка (далее – землеустроительный проект) на бумажном носителе или мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги с указанием причины отказа в письменном виде.

6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет алушы осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 7 жұмыс күні;
2) құжаттарды тапсыру және алу кезінде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут;
3) құжаттарды тапсыру және алу кезінде қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Уәкілетті органның жұмыс кестесі: күнделікті, дүйсенбіден жұма күнін қоса алғанда, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 9-00-ден 18-00-ге дейін көрсетіледі, демалыс күндері: сенбі, жексенбі және «Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы» 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес мереке күндері.
Құжаттарды қабылдау кезекке тұру тәртібімен алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырады.
10. Мемлекеттік қызмет уәкілетті органның ғимаратында көрсетіледі. Залда анықтама бюросы, күту орындары, толтырылған бланк үлгілері бар ақпараттық стенділер, өтініш бланкілері бар тағандар орналастырылады, физикалық мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін жағдайлар (пандус, лифт) көзделген.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін мынадай құжаттарды ұсыну қажет:
1) мемлекет жер учаскесіне жеке меншік құқығын немесе жер пайдалану құқығын берген кезде:
осы стандарттың 2-қосымшасына сәйкес нысандағы жерге орналастыру жобасын бекітуге өтініш;
тиісті жергілікті атқарушы органдармен құрылған жер учаскелерін жеке меншікке беру бойынша жер комиссиясының оң қорытындысының көшірмесі;
жобаланып отырған учаскенің орналасу орнының (жерге орналастыру объектісінің шекарсы мен олардын координаттары) мемлекеттік жер кадастрының автоматтандырылған ақпараттық жүйесіндегі графикалық мәліметтерге сәйкестігі бойынша мемлекеттік жер кадастрын жүргізетін кәсіпорынмен келісілген жерге орналастыру жобасы;
жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құнын айқындау актісі (қажет болғанда);
мемлекеттік қызмет алушының жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі не мемлекеттік қызмет алушының атынан берілген сенімхаттың және сенім білдірілген тұлғаның жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі – жеке тұлға үшін;
заңды тұлғанын мемлекеттік тіркеліуі туралы куәлігі, заңды тұлғанын өкілеттігін куәландыратын құжат және мемлекеттік қызмет алушының жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі – заңды тұлға үшін;

6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Срок оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта – 7 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче и получении документов – 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получении документов – 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. График работы уполномоченного органа: ежедневно с понедельника по пятницу включительно с 9-00 часов до 18-00 часов, перерыв на обед с 13-00 до 14-00 часов, выходные дни: суббота, воскресенье и праздничные дни, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года «О праздниках в Республике Казахстан».
Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
10. Государственная услуга оказывается в здании уполномоченного органа. В здании располагаются справочное бюро, кресла ожидания, информационные стенды с образцами заполненных бланков, стойки с бланками заявлений, предусмотрены условия для людей с ограниченными физическими возможностями (пандусы, лифты).
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги необходимо представление следующих документов:
1) при испрашивании права частной собственности на земельный участок или права землепользования:
заявление на утверждение землеустроительного проекта по форме согласно приложению 2 к настоящему стандарту;
копия положительного заключения комиссии, создаваемой соответствующими местными исполнительными органами, о предоставлении земельного участка;
землеустроительный проект, согласованный государственным предприятием, ведущим государственный земельный кадастр, в части соответствия месторасположения проектируемого участка (границ объекта землеустройства и их координат) графическим данным автоматизированной информационной системы государственного земельного кадастра;
акт оценочной (кадастровой) стоимости земельного участка (при необходимости);
копия документа, удостоверяющего личность получателя государственной услуги, либо копия доверенности от получателя государственной услуги и документа, удостоверяющего личность доверенного лица – для физического лица;
свидетельство о регистрации юридического лица, документ, подтверждающий полномочия представителя юридического лица и копия документа, удостоверяющего личность получателя государственной услуги – для юридического лица;

2) жер учаскесінің сәйкестендіру сипаттамалары өзгерген жағдайда:
осы стандарттың 2-қосымшасына сәйкес нысандағы жерге орналастыру жобасын бекітуге өтініш;
мемлекеттік жер кадастрын жүргізетін мемлекеттік кәсіпорынмен мемлекеттік жер кадастрының автоматтандырылған ақпараттық жүйесінде жобаланып отырған учаскенің орналасу орынының сәйкестігі жөнінде келісілген, жерге орналастыру жобасы;
жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құнын айқындау актісі (қажет болғанда);
мемлекеттік қызмет алушының жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі не мемлекеттік қызмет алушының атынан берілген сенімхаттың және сенім білдірілген тұлғаның жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі – жеке тұлға үшін;
заңды тұлғанын мемлекеттік тіркеліуі туралы куәлігі, заңды тұлғанын өкілеттігін куәландыратын құжат және мемлекеттік қызмет алушының жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі – заңды тұлға үшін.
Тұлғаның жеке куәлігінің немесе сенімхаттың көшірмелерін тексеру үшін құжаттардың түпнұсқалары ұсынылады, олар тексерілгеннен кейін қайтарылады.
12. Өтініш бланкілері мекенжайлары және телефондары осы стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген уәкілетті органның кеңсе қызметкерлерімен беріледі.
13. Құжаттарды қабылдау жер учаскесінің орналасқан орнына байланысты осы стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген уәкілетті органның уәкілетті тұлғасымен жүзеге асырылады.
14. Уәкілетті орган мемлекеттік қызмет алушыға осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттардың қабылдағаны туралы қолхат береді, онда:
1) сұраудың нөмірі және қабылданған күні;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) және орны;
5) мемлекеттік қызмет көрсету үшін өтінішті қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты мен лауазымы көрсетіледі.
15. Бекiтілген жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобасы мемлекеттік қызмет алушының жеке өзіне немесе сенімхат бойынша уәкілетті тұлғаға беріледі.
16. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартылады, егер құрастырылған жерге орналастыру жобасы:
1) Қазақстан Республикасының Жер кодексінің талаптарына және нормаларына;
2) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 қыркүйектегі № 958 қаулысымен бекітілген, Қазақстан Республикасында мемлекеттiк жер кадастрын жүргiзудiң ережесiне сәйкес болмаған жағдайда.
Мемлекеттік қызмет алушыға жер учаскелерін қалыптастыру жөнінде жерге орналастыру жобасын бекiтуді тоқтатуға себеп болған құжатты көрсете отырып және бекітпеу себептерін жою үшін мемлекеттік қызмет алушының кейінгі іс-қимылын көрсететін жазбаша хабарлама жолданады.
Осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген тиісті құжаттар толық ұсынылмаған жағдайда уәкілетті орган мемлекеттік қызмет алушының құжаттарды тапсырған күнінен бастап екі жұмыс күнінен аспайтын уақытта мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту жөнінде жазбаша хабардар етеді.
Уәкілетті орган белгіленген мерзімде мемлекеттік қызмет алушыға бекiтілген жерге орналастыру жобасын немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жауап бермеген жағдайда, онда беру мерзімінің өткен күнінен бастап жерге орналастыру жобасы бекітілді деп есептеледі.

2) в случае изменений идентификационных характеристик земельного участка:
заявление на утверждение землеустроительного проекта по форме согласно приложению 2 к настоящему стандарту;
землеустроительный проект, согласованный государственным предприятием, ведущим государственный земельный кадастр, в части соответствия месторасположения проектируемого участка (границ объекта землеустройства и их координат) графическим данным автоматизированной информационной системы государственного земельного кадастра;
акт оценочной (кадастровой) стоимости земельного участка (при необходимости);
копия документа, удостоверяющего личность получателя государственной услуги, либо копия доверенности от получателя государственной услуги и документа, удостоверяющего личность доверенного лица – для физического лица;
свидетельство о регистрации юридического лица, документ подтверждающий полномочия представителя юридического лица и копия документа, удостоверяющего личность получателя государственной услуги – для юридического лица.
Для проверки достоверности копии удостоверения личности лица или доверенности предъявляются оригиналы документов, которые после проверки возвращаются получателю государственной услуги.
12. Бланки заявлений выдаются сотрудниками канцелярии уполномоченного органа по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту.
13. Прием документов осуществляется уполномоченным лицом уполномоченного органа по местонахождению земельного участка по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту.
14. Уполномоченным органом получателю государственных услуг выдается расписка о приеме документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта, с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (время) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества и должности лица, принявшего заявление на оказание государственной услуги.
15. Утвержденный землеустроительный проект по формированию земельных участков выдается при личном посещении получателю государственной услуги либо по доверенности уполномоченному лицу.
16. В предоставлении государственной услуги отказывается в случае, если составленный землеустроительный проект не соответствует:
1) нормам и требованиям Земельного кодекса Республики Казахстан;
2) Правилам ведения государственного земельного кадастра в Республике Казахстан, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2003 года № 958.
Получателю государственной услуги направляется письменное уведомление с указанием документа, на основании которого отказывают в утверждении землеустроительного проекта и последующих действий получателя государственной услуги для устранения причин.
При непредставлении полного перечня документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта, уполномоченный орган письменно информируют получателя государственной услуги о причине отказа в предоставлении государственной услуги в срок, не превышающий двух рабочих дней с момента подачи документов.
В случае если уполномоченный орган в установленные сроки не выдал получателю государственной услуги утвержденный землеустроительный проект или мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги, то с даты истечения сроков его выдачи землеустроительный проект считается утвержденным.

3. Жұмыс қағидаттары
17. Уәкілетті органның қызметі мынадай қағидаттарға негізделеді:
1) адамның конституциялық құқықтары мен бостандықтарын сақтау;
2) қызметтік міндеттерді орындау кезінде заңдылықты сақтау;
3) сыпайылық;
4) түбегейлі және толық ақпарат беру;
5) ақпаратты қорғау және құпиялылықты сақтау;
6) белгіленген мерзімде мемлекеттік қызмет алушы алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету.
4. Жұмыс нәтижелері
18. Мемлекеттік қызмет алушыларға мемлекеттік қызмет көрсету бойынша жұмыс нәтижелері осы стандарттың 3-қосымшасына сәйкес сапа және тиімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
19. Мемлекеттік қызметтің сапасы мен тиімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәндері жыл сайын Агенттік төрағасының тиісті бұйрығымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
20. Уәкілетті орган қызметкерлерінің әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіру және шағым дайындауға жәрдемдесу үшін мемлекеттік қызмет алушы мекенжайлары мен телефондары осы стандарттың 1-қосымшасындағы тиісті уәкілетті органмен белгіленген жауапты лауазымды тұлғаға жүгіне алады.
21. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесімен келіспеген жағдайда, мекенжайлары мен телефондары осы стандарттың 4-қосымшасында көрсетілген тиісті облыстың (республикалық маңызы бар қала, астана), ауданның (облыстық маңызы бар қала) жергілікті атқарушы органының жауапты лауазымды тұлғасына жүгінуі арқылы асырады.
22. Мемлекеттік қызметті әдепсіз көрсеткен жағдайда, шағым мекенжайлары мен телефондары осы стандарттың 4-қосымшасында көрсетілген және жергілікті атқарушы органның үй-жайларында орналасқан стенділерде көрсетілген тиісті жергілікті атқарушы органның аппарат басшысының атына жолданады.
23. Мемлекеттік қызмет алушы көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқылы.
24. Шағым пошта арқылы электрондық мекенжай арқылы (қолданыстағы Қазақстан Республикасының заңнамасында қарастырылған жағдайларда), немесе қолма-қол жазбаша нысанда қабылданады.
25. Қабылданған шағым жауапты кеңсе қызметкерімен кіріс құжаттарын тіркеу журналында тіркеледі. Мемлекеттік қызмет алушыға күні мен уақыты, шағымды (арызды) қабылдаған тұлғаның аты-жөні және берілген шағымға жауап алатын орны, шағымның қаралу барысы туралы білуге болатын лауазымды адамдардың байланыс деректері көрсетілген талон беріледі.

3. Принципы работы
17. Деятельность уполномоченного органа основывается на следующих принципах:
1) соблюдение конституционных прав и свобод человека;
2) соблюдение законности при исполнении служебных обязанностей;
3) вежливость;
4) представление исчерпывающей и полной информации;
5) защита и конфиденциальность информации;
6) обеспечение сохранности документов, которые получатель государственной услуги не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
18. Результаты оказания государственной услуги получателям государственной услуги измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением 3 к настоящему стандарту.
19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственной услуги ежегодно утверждаются соответствующим приказом Председателя Агентства.
5. Порядок обжалования
20. Для разъяснения порядка обжалования действий (бездействия) сотрудников уполномоченного органа и оказания содействия в подготовке жалобы получатель государственной услуги может обратиться к ответственному должностному лицу определенному уполномоченным органом, адреса и телефоны которых указаны в приложении 1 к настоящему стандарту.
21. Жалобы, в случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги направляются на имя ответственного должностного лица соответствующего местного исполнительного органа области (города республиканского значения, столицы), района (города областного значения), адреса и телефоны которых указаны в приложении 4 к настоящему стандарту.
22. Жалобы на некорректное обслуживание при оказании государственной услуги направляются на имя руководителя аппарата местного исполнительного органа, адреса и телефоны которых указаны в приложении 4 к настоящему стандарту и на стендах, расположенных в помещениях местного исполнительного органа.
23. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги получатель государственной услуги имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
24. Жалобы принимаются в письменной форме по почте, или по электронной почте (в случаях, предусмотренных действующим законодательством Республики Казахстан), либо нарочно.
25. Принятая жалоба регистрируется ответственным сотрудником канцелярии в журнале учета входящих документов. Получателю государственной услуги выдается талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего обращение (жалобу), срока и места получения ответа на поданную жалобу, контактных данных должностных лиц у которых можно узнать о ходе рассмотрения жалобы.

8-7172 78-72-53
ulpanUZO @mail.ru
«Жер учаскелерін қалыптастыру
жөнінде жерге орналастыру
жобаларын бекiту»
мемлекеттік қызмет стандартына
2-қосымша
__________________________________________________
(уәкілетті органның атауы)
жер қатынастары бойынша уәкілетті органның бастығы
__________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
__________________________________________________
(жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты
__________________________________________________
не заңды тұлғаның толық атауы)
__________________________________________________
(жеке немесе заңды тұлғаның жеке
__________________________________________________
басын куәландыратын құжаттардың
__________________________________________________
деректемелері, байланыс телефоны,
__________________________________________________
мекенжайы)
Жер учаскелерін қалыптастыру жөнінде жерге орналастыру жобаларын
бекiтуге өтініш
Жерге орналастыру жобасын құрастырушы - тегі, аты, әкесінің аты немесе заңды тұлғаның толық атауы
Жер учаскесіне құқық беруге өтініш білдірушіні ң тегі, аты, әкесінің аты немесе заңды тұлғаның атауы
Жерге орналастыру жобасының атауы
Жер учаскесінің мекенжайы(орналасқан орны)
Жер учаскесінің сұралу мақсаты және алаңы, га
Жерге орналастыру жобасының данасының саны
1
2
3
4
5
6
Жерге орналастыру жобасы әзірленді: мемлекет жер учаскесіне жеке меншік құқығын немесе жер пайдалану құқығын берген кезде, жер учаскесінің сәйкестендіру сипаттамалары өзгерген жағдайда (қажеттісін сызу)
Күні __________       Өтініш беруші____________________________
(жеке немесе заңды тұлғаның не
________________________________
уәкілетті тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты,
_________________________________
қолы)
«Жер учаскелерін қалыптастыру
жөнінде жерге орналастыру
жобаларын бекiту»
мемлекеттік қызмет стандартына
3-қосымша
Сапа және тиімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және тиімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4
1. Уақтылылығы
1.1. Құжаттарды тапсырған сәттен бастап белгіленген мерзімде қызметті ұсыну оқиғаларының %-ы (үлесі)
2. Сапасы
2.1. Қызметті ұсыну үдерісінің сапасына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
3. Қолжетімділік
3.1. Қызметті ұсынудың сапасына және оны ұсыну тәртібі туралы ақпаратқа қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
3.2. Ақпаратқа электронды форматта қол жеткізуге болатын қызметтер %-ы (үлесі)
4. Шағымдану үдерісі
4.3. Шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)

8-7172 78-72-53
ulpanUZO@mail.ru
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
«Утверждение землеустроительных
проектов по формированию
земельных участков»
Начальнику уполномоченного органа
по земельным отношениям
_______________________________________
(наименование уполномоченного органа)
_______________________________________
(фамилия, имя, отчество)
от ____________________________________
(фамилия, имя, отчество физического лица
_______________________________________
либо полное наименование
_______________________________________
юридического лица)
_______________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего _______________________________________
личность физического или юридического
_______________________________________
лица, контактный телефон, адрес)
Заявление на утверждение землеустроительного проекта
по формированию земельного участка
Разработчик землеустроительного проекта - Фамилия, имя, отчество или полное наименование юридического лица
Фамилия, имя, отчество или наименование юридического лица, ходатайствующего о предоставлении права на земельный участок
Наименование землеустрои-
тельного проекта
Адрес (место нахождения) земельного участка
Запрашиваемое целевое назначение земельного участка и площадь, га
Количество экземпляров землеустрои-
тельного проекта
1
2
3
4
5
6
Землеустроительный проект изготовлен: при предоставлении государством права частной собственности на земельный участок или права землепользования, в случае изменений идентификационных характеристик земельного участка (нужное подчеркнуть)
Дата _______ Заявитель ______________________________________
(фамилия, имя, отчество физического
______________________________________
или наименование юридического лица либо
______________________________________
уполномоченного лица, подпись)
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
«Утверждение землеустроительных
проектов по формированию
земельных участков»
Значения показателей качества и эффективности
Показатели качества и эффективности
Нормативное значение показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее значение показателя в отчетном году
1
2
3
4
1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев предоставления услуги в установленный срок с момента сдачи документа
2. Качество
2.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных качеством процесса предоставления услуги
3. Доступность
3.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных качеством и информацией о порядке предоставления услуги
3.2. % (доля) услуг, информация о которых доступна в электронном формате
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных существующим порядком обжалования

5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағыштағы жер учаскесінің пайдалану мақсатын өзгертуге шешім (бұдан әрі – шешім) немесе бас тарту себебтерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жазбаша жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет алушы осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырған сәттен бастап күнтізбелік – 37 күн;
2) құжаттарды тапсыру және алу кезінде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут;
3) құжаттарды тапсыру және алу кезінде қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Жергілікті атқарушы органның жұмыс кестесі: күнделікті, дүйсенбіден жұма күнін қоса алғанда, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 9-00-ден 18-00-ге дейін көрсетіледі, демалыс күндері: сенбі, жексенбі және «Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы» 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес мереке күндері.
Құжаттарды қабылдау кезекке тұру тәртібімен алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
10. Мемлекеттік қызмет жергілікті атқарушы органның ғимаратында көрсетіледі. Залда анықтама бюросы, күту орындары, толтырылған бланк үлгілері бар ақпараттық стенділер, өтініш бланкілері бар тағандар орналастырылады, физикалық мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін жағдайлар (пандус, лифт) көзделген.
Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін мынадай құжаттарды ұсыну қажет:
1) осы стандарттың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтініш;
2) жер учаскесіне құқықты куәландыратын құжаттың көшірмесі;
3) жер учаскесіне сәйкестендіру құжатының көшірмесі;
4) салықтық қарыздың жоқтығы туралы салық органдарынан анықтама;
5) жер учаскесіне ауыртпалықтардың жоқтығы туралы әділет органдарынан анықтама;
6) жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құнын анықтау актісі (қажет болғанда);
7) елді мекеннің бас жоспарына сәйкес құрылыс объектілерін салған жағдайда, жылжымайтын мүліктердін әр бұрынғы меншік иесімен жер учаскесін сатып алу бойынша жасалған келісім шарттың көшірмелері (қажет болғанда);
8) жылжымайтын мүлік объектісіне құқықты куәландыратын құжаттың көшірмесі (қажет болғанда);
9) жылжымайтын мүлік объектісінің техникалық төлқұжаты (қажет болғанда);
10) мемлекеттік қызмет алушының жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі не мемлекеттік қызмет алушының атынан берілген сенімхаттың және сенім білдірілген тұлғаның жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі – жеке тұлғаға;

5. Результатом оказания государственной услуги является выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка (далее – решение) на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги с указанием причины отказа в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта – 37 календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче и получении документов – 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получении документов – 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. График работы местного исполнительного органа: ежедневно с понедельника по пятницу включительно с 9-00 часов до 18-00 часов, перерыв на обед с 13-00 до 14-00 часов, выходные дни: суббота, воскресенье и праздничные дни, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года «О праздниках в Республике Казахстан».
Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
10. Государственная услуга оказывается в здании местного исполнительного органа. В здании располагаются справочное бюро, кресла ожидания, информационные стенды с образцами заполненных бланков, стойки с бланками заявлений, предусмотрены условия для людей с ограниченными физическими возможностями (пандусы, лифты).
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги необходимо представление следующих документов:
1) заявления по форме согласно приложению 2 к настоящему стандарту;
2) копии правоустанавливающего документа на земельный участок;
3) копии идентификационного документа на земельный участок;
4) справки с налогового органа об отсутствии налоговой задолженности;
5) справки с органов юстиции об отсутствии обременении на земельный участок;
6) акта кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка (при необходимости);
7) копии договора, заключенного с каждым бывшим собственником недвижимости на земельном участке, о выкупе земельных участков, в случае строительства объектов, предусмотренных генеральным планом населенного пункта (при необходимости);
8) копии правоустанавливающего документа на объект недвижимости (при необходимости);
9) копии технического паспорта объекта недвижимости (при необходимости);
10) копии документа, удостоверяющего личность получателя государственной услуги, либо копии доверенности от получателя государственной услуги и документа, удостоверяющего личность доверенного лица – для физического лица;

11) заңды тұлғанын мемлекеттік тіркеліуі туралы куәлігі, заңды тұлғанын өкілеттігін куәландыратын құжат және мемлекеттік қызмет алушының жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі – заңды тұлғаларға;
Тұлғаның жеке куәлігінің немесе сенімхаттың көшірмелерін тексеру үшін құжаттардың түпнұсқалары ұсынылады, олар тексерілгеннен кейін қайтарылады.
12. Өтініш бланкілері мекенжайлары және телефондары осы стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген, жергілікті атқарушы органның кеңсе қызметкерлерімен беріледі.
13. Құжаттарды қабылдау осы стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген мекенжайлары бойынша жергілікті атқарушы органның уәкілетті тұлғасымен жүзеге асырылады.
14. Жергілікті атқарушы органның кеңсе қызметкерімен мемлекеттік қызмет алушыға осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттардың қабылдағаны туралы қолхат беріледі, онда:
1) өтініштің нөмірі және қабылданған күні;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
5) мемлекеттік қызмет көрсету үшін өтінішті қабылдаған тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты мен лауазымы көрсетіледі.
15. Шешім мемлекеттік қызмет алушының жеке өзіне немесе сенімхат бойынша уәкілетті тұлғаға беріледі.
16. Құқықтық режимі, жер учаскесінің санатқа тиесілігі және жерді аймақтарға бөлуге сәйкес рұқсат етілген пайдалану негізінде нысаналы мақсатын өзгертуге рұқсат беру мүмкін емес болған жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
Осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген тиісті құжаттар толық ұсынылмаған жағдайда жергілікті атқарушы орган мемлекеттік қызмет алушының құжаттарды тапсырған күнінен бастап екі жұмыс күнінен аспайтын уақытта мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту жөнінде жазбаша хабардар етеді.
Жергілікті атқарушы орган белгіленген мерзімде мемлекеттік қызмет алушыға бекiтілген шешім немесе қызмет беруден бас тарту туралы уәжделген жауап бермеген жағдайда, онда беру мерзімінің өткен күнінен бастап шешім берілді деп есептеледі.
3. Жұмыс қағидаттары
17. Жергілікті атқарушы органның қызметі мынадай қағидаттарға негізделеді:
1) адамның конституциялық құқықтарын мен бостандықтарын сақтау;
2) қызметтік борышты атқару кезінде заңдылықты сақтау;
3) сыпайылық;
4) түбегейлі және толық ақпарат беру;
5) ақпаратты қорғау және құпиялылықты сақтау;
6) белгіленген мерзімде мемлекеттік қызмет алушы алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету.

11) свидетельства о государственной регистрации юридического лица, документа, подтверждающего полномочия представителя юридического лица и копии документа, удостоверяющего личность получателя государственной услуги – для юридического лица.
Для проверки достоверности копии удостоверения личности лица или доверенности предъявляются оригиналы документов, которые после проверки возвращаются.
12. Бланки заявлений выдаются сотрудниками канцелярии местного исполнительного органа, адреса и телефоны которых указаны в приложении 1 к настоящему стандарту.
13. Прием документов осуществляется уполномоченным лицом местного исполнительного органа по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту.
14. Сотрудником канцелярии местного исполнительного органа получателю государственной услуги выдается расписка о приеме документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта, с указанием:
1) номера и даты приема заявления;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (время) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества и должности лица, принявшего заявление на оказание государственной услуги.
15. Решение выдается при личном посещении получателю государственной услуги либо по доверенности уполномоченному лицу.
16. В предоставлении государственной услуги отказывается в случае невозможности изменения целевого назначения земельного участка в соответствии с его правовым режимом, принадлежности категорий земель и разрешенного использования в соответствии с зонированием земель.
При непредставлении полного перечня документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта, местный исполнительный орган письменно информирует получателя государственной услуги о причине отказа в предоставлении государственной услуги в срок, не превышающий двух рабочих дней с момента подачи документов.
В случае если местный исполнительный орган в установленные сроки не выдал получателю государственной услуги решение или мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги, то с даты истечения сроков его выдачи решение считается выданным.
3. Принципы работы
17. Деятельность местного исполнительного органа основывается на следующих принципах:
1) соблюдение конституционных прав и свобод человека;
2) соблюдение законности при исполнении служебных обязанностей;
3) вежливость;
4) представление исчерпывающей и полной информации;
5) защита и конфиденциальность информации;
6) обеспечение сохранности документов, которые получатель государственных услуг не получил в установленные сроки.

1. Уақтылылығы
1.1. Құжаттарды тапсырған сәттен бастап белгіленген мерзімде қызметті ұсыну оқиғаларының %-ы (үлесі)
2. Сапасы
2.1. Қызметті ұсыну үдерісінің сапасына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
3. Қолжетімділік
3.1. Қызметті ұсынудың сапасына және оны ұсыну тәртібі туралы ақпаратқа қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
3.2. Ақпаратқа электронды форматта қол жеткізуге болатын қызметтер %-ы (үлесі)
4. Шағымдану үдерісі
4.3. Шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
5. Сыпайылық
5.1. Персоналдың сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 1 қарашадағы
№ 1392 қаулысымен
бекітілген
«Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін
пайдалануға рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет стандарты
1. Жалпы ережелер
1. «Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру» мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) жер учаскесінің орналасқан жері бойынша, мекенжайлары осы стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген ауданның (облыстық маңызы бар қаланың), ал егiстiкте, жақсартылған шабындықтар мен жайылымдарда, көп жылдық екпелер бар жерде, сондай-ақ ерекше қорғалатын табиғи аумақтар жерi мен орман қоры жерiнде облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – жергілікті атқарушы орган) көрсетеді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 16171871-баптары негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат:
1) жергілікті атқарушы органның стенділерінде және бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік және орыс тілдерінде жарияланады;
2) Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік):www.auzr.kz интернет-ресурсында орналастырылған.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағыштағы іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру (бұдан әрі – рұқсат) немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жазбаша жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет алушы осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 10 жұмыс күні;

1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев предоставления услуги в установленный срок с момента сдачи документа
2. Качество
2.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных качеством процесса предоставления услуги
3. Доступность
3.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных качеством и информацией о порядке предоставления услуги
3.2. % (доля) услуг, информация о которых доступна в электронном формате
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных существующим порядком обжалования
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных вежливостью персонала
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 ноября 2012 года № 1392
Стандарт государственной услуги
«Выдача разрешения на использование
земельного участка для изыскательских работ»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Выдача разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ» (далее – государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами района (города областного значения), а для проведения работ на пашне, улучшенных сенокосах и пастбищах, на землях, занятых многолетними насаждениями, а также на землях особо охраняемых природных территорий и землях лесного фонда – местными исполнительными органами областей, города республиканского значения, столицы (далее – местный исполнительный орган), адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему стандарту по местонахождению земельного участка.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Оказание государственной услуги осуществляется на основании статей 16171871 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года.
4. Информация о государственной услуге располагается на:
1) стендах местного исполнительного органа и опубликовывается в средствах массовой информации на государственном и русском языках;
2) интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами (далее – Агентство): www.auzr.kz.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ (далее – разрешение) на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги с указанием причины отказа в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта – 10 рабочих дней;

2) құжаттарды тапсыру және алу кезінде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут;
3) құжаттарды тапсыру және алу кезінде қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Жергілікті атқарушы органның жұмыс кестесі: күнделікті, дүйсенбіден жұма күнін қоса алғанда, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 9-00-ден 18-00-ге дейін көрсетіледі, демалыс күндері: сенбі, жексенбі және «Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы» 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес мереке күндері.
Құжаттарды қабылдау сағат 9-00-ден 18-00-ге дейін кезекке тұру тәртібімен алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
10. Мемлекеттік қызмет жергілікті атқарушы органның ғимаратында көрсетіледі. Залда анықтама бюросы, күту орындары, толтырылған бланк үлгілері бар ақпараттық стенділер, өтініш бланкілері бар тағандар орналастырылады, физикалық мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін жағдайлар (пандус, лифт) көзделген.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін келесі құжаттарды тапсыру қажет:
1) осы стандарттың 2-қосымшасына сәйкес нысанда, іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскелерін пайдалануға рұқсат беру туралы жеке тұлғадан өтініш немесе іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскелерін пайдалануға рұқсат беру туралы мерзімдерін, орналасқан жері мен көлемі көрсетілген заңды тұлғадан өтініш;
2) заңды тұлға ретінде өтініш берушінің мемлекеттік тіркеу туралы куәлігінің көшірмесі – заңды тұлға үшін;
3) жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі – жеке тұлға үшін;
4) дара кәсіпкер ретінде өтініш берушінің мемлекеттік тіркеу туралы куәлігінің көшірмесі – дара кәсіпкер үшін;
5) іздестіру жұмыстарын жүргізуге тапсырманың көшірмесі;
6) іздестіру жұмыстарын жүргізу аймағының жоспары (сызбасы);
7) мемлекеттік қызметті алушымен бекітілген іздестіру жұмыстарын жүргізу бойынша графигі;
8) кепіл хат – топырақ қабатын бүлдірген кезде топырақ қабатын қалпына келтіруді, сондай-ақ келтірілген зиянды төлеу кезінде (қажет болған жағдайда) және жерді нысаналы мақсатында пайдалану үшін оларды пайдалануға жарамды қалпына келтіру жөніндегі іздестіру жұмыстарын орындаушылардың міндеттемесі.
Құжаттардың көшірмелерін тексеру үшін құжаттардың түпнұсқалары ұсынылады, олар тексерілгеннен кейін мемлекеттік қызметті алушыға қайтарылады.
12. Өтініш бланкілері жергілікті атқарушы органның кеңсе қызметкерлерімен беріледі.
13. Құжаттарды қабылдау жер учаскесінің орналасқан орнына байланысты осы стандарттың 1-қосымшасында сәйкес жергілікті атқарушы органның уәкілетті тұлғасымен жүзеге асырылады.

2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче и получении документов – 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получении документов – 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. График работы местного исполнительного органа: ежедневно с понедельника по пятницу включительно с 9-00 часов до 18-00 часов, перерыв на обед с 13-00 до 14-00 часов, выходные дни: суббота, воскресенья и праздничные дни, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года «О праздниках в Республике Казахстан».
Прием осуществляется в порядке очереди с 9-00 часов до 18-00 часов без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
10. Государственная услуга оказывается в здании местного исполнительного органа. В здании располагаются справочное бюро, кресла ожидания, информационные стенды с образцами заполненных бланков, стойки с бланками заявлений, предусмотрены условия для людей с ограниченными физическими возможностями (пандусы, лифты).
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги необходимо представление следующих документов:
1) заявления от физического лица по форме согласно приложению 2 к настоящему стандарту, или письма-ходатайства от юридического лица о выдаче разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ с указанием сроков, местоположения и площади земельного участка;
2) копии свидетельства о государственной регистрации получателя государственных услуг в качестве юридического лица – для юридического лица;
3) копии документа удостоверяющего личность – для физического лица;
4) копии свидетельства о государственной регистрации получателя государственных услуг в качестве индивидуального предпринимателя – для индивидуального предпринимателя;
5) копии задания на выполнение изыскательских работ;
6) плана (схемы) района проведения изыскательских работ;
7) графика выполнения изыскательских работ, утвержденного получателем государственной услуги;
8) гарантийного письма – обязательства исполнителей изыскательских работ по восстановлению почвенного покрова, в случае нарушения почвенного покрова, а также возмещению убытков (при необходимости) и приведению земель в состояние пригодное для их использования по целевому назначению.
Для проверки копии документов предъявляются оригиналы документов, которые после проверки возвращаются получателю государственной услуги.
12. Бланки заявлений выдаются сотрудниками канцелярии местного исполнительного органа.
13. Прием документов осуществляется уполномоченным лицом местного исполнительного органа по местонахождению земельного участка по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту.

14. Жергілікті атқарушы органның кеңсесінің қызметкерімен мемлекеттік қызмет алушыға осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттардың қабылдағаны туралы қолхат беріледі, онда:
1) сұраудың нөмірі және қабылданған күні;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
5) мемлекеттік қызмет көрсету үшін өтінішті қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты мен лауазымы көрсетіледі.
15. Рұқсат мемлекеттік қызмет алушының жеке өзіне немесе сенімхатпен уәкілетті тұлғаға беріледі.
16. Маусымдық ауыл шаруашылық жұмыстары жүргізілген жағдайда мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартылады.
Осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген тиісті құжаттар толық ұсынылмаған жағдайда, құжаттарды тапсырған күнінен бастап екі жұмыс күнінен аспайтын уақытта, жергілікті атқарушы орган мемлекеттік қызмет алушыны мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту жөнінде жазбаша хабардар етеді.
Жергілікті атқарушы орган белгіленген мерзімде мемлекеттік қызметті алушыға рұқсат немесе қызмет беруден бас тарту туралы уәжделген жауап бермеген жағдайда, онда беру мерзімінің өткен күнінен бастап рұқсат берілді деп есептеледі.
3. Жұмыс қағидаттары
17. Жергілікті атқарушы органның қызметі мынадай қағидаттарға негізделеді:
1) адамның конституциялық құқықтары мен бостандықтарын сақтау;
2) қызметтік борышты атқару кезінде заңдылықты сақтау;
3) сыпайылық;
4) түбегейлі және толық ақпарат беру;
5) ақпаратты қорғау және құпиялылықты сақтау;
6) мемлекеттік қызмет алушының белгіленген мерзімде алмаған құжаттарын сақталуын қамтамасыз ету.
4. Жұмыс нәтижелері
18. Мемлекеттік қызмет алушыларға мемлекеттік қызмет көрсету бойынша жұмыс нәтижелері осы стандарттың 3-қосымшасына сәйкес сапа мен тиімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
19. Мемлекеттік қызметтің сапасы мен тиімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәндері жыл сайын Агенттік төрағасының тиісті бұйрығымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
20. Жергілікті атқарушы орган қызметкерлерінің әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіру және шағым дайындауға жәрдемдесу үшін мемлекеттік қызмет алушы мекенжайлары мен телефондары осы стандарттың 1-қосымшасындағы тиісті жергілікті атқарушы органмен белгіленген жауапты лауазымды тұлғаға жүгіне алады.
21. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесімен келіспеген жағдайда, мекенжайлары мен телефондары осы стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген тиісті облыстың (республикалық маңызы бар қала, астана), ауданның (облыстық маңызы бар қала) жергілікті атқарушы органының жауапты лауазымды тұлғасына жүгінуі арқылы асырылады.

14. Сотрудником канцелярии местного исполнительного органа получателю государственной услуги выдается расписка о приеме документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта, с указанием:
1) номера и даты приема заявления;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (время) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества и должности лица, принявшего заявление на оказание государственной услуги.
15. Выдача разрешения осуществляется лично получателю государственной услуги либо по доверенности уполномоченному лицу.
16. В предоставлении государственной услуги отказывается в случае проведения сезонных сельскохозяйственных работ.
При непредставлении полного перечня документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта, местный исполнительный орган письменно информирует получателя государственной услуги о причине отказа в предоставлении государственной услуги в срок не превышающий двух рабочих дней с момента подачи документов.
В случае если местный исполнительный орган в установленные сроки не выдал получателю государственной услуги разрешение или мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги, то с даты истечения сроков его выдачи разрешение считается выданным.
3. Принципы работы
17. Деятельность местного исполнительного органа основывается на следующих принципах:
1) соблюдение конституционных прав и свобод человека;
2) соблюдение законности при исполнении служебных обязанностей;
3) вежливость;
4) представление исчерпывающей и полной информации;
5) защита и конфиденциальность информации;
6) обеспечение сохранности документов, которые получатель государственной услуги не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
18. Результаты работы по оказанию государственной услуги получателям государственных услуг измеряются показателями качества и эффективности согласно приложению 3 к настоящему стандарту.
19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственной услуги ежегодно утверждаются соответствующим приказом Председателя Агентства.
5. Порядок обжалования
20. Для разъяснения порядка обжалования действий (бездействия) сотрудников местного исполнительного органа и оказания содействия в подготовке жалобы получатель государственной услуги может обратиться к ответственному должностному лицу, определенному местным исполнительным органом, адреса и телефоны которых указаны в приложении 1 к настоящему стандарту.
21. Жалобы, в случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги, направляются к ответственному должностному лицу местных исполнительных органов областей (города республиканского значения, столицы), района (города областного значения), адреса и телефоны которых указаны в приложении 1 к настоящему стандарту.