"Қазақстан Республикасы салық қызметі органдарының кодтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1716 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 қарашадағы № 1435 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 449 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.06.2015 № 449 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы салық қызметі органдарының кодтарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1716 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 17, 278-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы салық қызметі органдарының кодтары мынадай мазмұндағы 163-1 және 185-1-тармақтармен толықтырылсын:
«163 – 1 ҚР Қаржымині СК Маңғыстау облысы бойынша СД Ақтау қаласы бойынша СБ 4306;
185 – 1 ҚР Қаржымині СК Солтүстік Қазақстан облысы бойынша СД Петропавл қаласы бойынша СБ 4814».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1716 "Об утверждении кодов органов налоговой службы Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2012 года № 1435. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2015 года № 449
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.06.2015 № 449.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1716 «Об утверждении кодов органов налоговой службы Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 17, ст. 278) следующие дополнения:
коды органов налоговой службы Республики Казахстан, утвержденные указанным постановлением, дополнить строками, порядковые номера 163–1 и 185–1, следующего содержания:
«163–1 НУ по городу Актау НД по Мангистауской области НК МФ РК 4306;
185–1 НУ по городу Петропавловск НД по Северо-Казахстанской области НК МФ РК 4814».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                             С. Ахметов