Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының мемлекеттік қызметтер көрсету стандарттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 26 қарашадағы № 1486 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 17 мамырдағы № 505 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.05.2014 № 505 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 34-бабына және «Әкімшілік ресімдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-115-2-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) «Прокуратура органдарынан, тергеу және анықтау органдарынан шығатын ресми құжаттарға апостиль қою» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты;
2) «Соттылықтың болуы не болмауы туралы анықтама беру» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты;
3) «Құқықтық статистикалық ақпарат беру» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты;
4) «Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің мұрағаты шегінде мұрағаттық анықтамаларды және/немесе мұрағаттық құжаттардың көшірмелерін беру» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 26 қарашадағы
№ 1486 қаулысымен
бекітілген
«Прокуратура органдарынан, тергеу және анықтау органдарынан
шығатын ресми құжаттарға апостиль қою» мемлекеттік қызмет
көрсету стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметті 010000, Астана қаласы, Орынбор көшесі, 8-үй, 2-кіреберіс мекенжайы бойынша Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы (бұдан әрі – уәкілетті орган), мекенжайлары осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі – орталық), халыққа ұтқыр қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі – ұтқыр орталық) көрсетеді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет «Қазақстан Республикасының Шетелдік ресми құжаттарды заңдастыру талаптарын жоятын конвенцияға қосылуы туралы» 1999 жылғы 30 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының, «Ақпараттандыру туралы» 2007 жылғы 11 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңы 29-бабының және «Шетелдік ресми құжаттарды заңдастыруды талап етудің күшін жоятын конвенция (Гаага, 1961 жылғы 5 қазан) ережелерін іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 24 сәуірдегі № 545 қаулысының негізінде көрсетіледі.

Об утверждении стандартов государственных услуг Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2012 года № 1486. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2014 года № 505
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.05.2014 № 505 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 34 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьями 9-115-2 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) стандарт государственной услуги «Апостилирование официальных документов, исходящих из органов прокуратуры, органов следствия и дознания»;
2) стандарт государственной услуги «Выдача справки о наличии либо отсутствии судимости»;
3) стандарт государственной услуги «Предоставление правовой статистической информации»;
4) стандарт государственной услуги «Выдача архивных справок и/или копий архивных документов в пределах архивов Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан и его территориальных управлений».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 ноября 2012 года № 1486
Стандарт государственной услуги
«Апостилирование официальных документов, исходящих из
органов прокуратуры, органов следствия и дознания»
1. Общие положения
1. Государственная услуга оказывается Генеральной прокуратурой Республики Казахстан (далее – уполномоченный орган) по адресу: 010000, город Астана, улица Орынбор, дом 8, подъезд 2, центрами обслуживания населения (далее – центр), адреса которых указаны в приложение 1 к настоящему стандарту, мобильными центрами обслуживания населения (далее – мобильный центр).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании Закона Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года «О присоединении Республики Казахстан к Конвенции, отменяющей требование легализации иностранных официальных документов», статьи 29 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года «Об информатизации» и постановления Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2001 года № 545 «О мерах по реализации положений Конвенции, отменяющей требование легализации иностранных официальных документов (Гаага, 5 октября 1961 года)».

4. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат:
1) уәкілетті органның www.prokuror.kz интернет-ресурсында;
2) Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің «Халыққа қызмет көрсету орталықтары» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының (бұдан әрі – Орталық РМК) www.con.gov.kz. интернет-ресурсында;
3) тізбесі осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген ресми ақпарат көздерінде, уәкілетті органның және орталықтың ғимараттарында орналасқан стенділерде, үлгілері бар ақпараттық тақталарда орналастырылады.
Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы ақпаратты «электрондық үкімет» call-орталығының ақпараттық-анықтамалық қызметінің 1414 телефоны бойынша да алуға болады.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижелері:
уәкілетті органда:
тұлғаның қолтаңбасының түпнұсқалығын куәландыратын және оның өкілеттігін, сондай-ақ осы құжат бекітілген мөрдің немесе мөртабанның түпнұсқалығын не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жауап беруді растайтын арнайы мөртабан – апостиль қойылған қағаз тасымалдағышта құжат беру болып табылады;
орталықта:
қолтаңбаның түпнұсқалығын куәландыратын және оның өкілеттігін, сондай-ақ осы құжат бекітілген мөрдің немесе мөртабанның түпнұсқалығын не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беруді растайтын арнайы мөртабан – апостиль қойылған электрондық нысандағы құжат беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының жеке тұлғаларына, шетелдіктерге және азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы уәкілетті органға жүгінген кезде:
мемлекеттік қызмет көрсетудің ең ұзақ мерзімі – 1 күннен аспауы тиіс;
құжаттарды тапсыру кезінде кезекте күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 40 минут;
құжаттарды алу кезінде кезекте күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 10 минут;
2) мемлекеттік қызметті алушы орталыққа жүгінген кезде:
мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімі – қажетті құжаттар уәкілетті органға келіп түскен күннен бастап 1 күн (құжаттарды қабылдау және беру күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді);
құжаттарды тапсыру кезінде кезекте күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспауы тиіс;
құжаттарды алу кезінде кезекте күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспауы тиіс.
8. Мемлекеттік қызметті көрсеткені үшін «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасы Кодексінің 540-бабы 8) тармақшасына сәйкес республикалық бюджет туралы заңмен белгіленген және мемлекеттік баж төленген күні қолданыста болған айлық есептік көрсеткіштің 50%-ы мөлшерінде мемлекеттік баж алынады. Мемлекеттік баж банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын банктер немесе мекемелер арқылы төленеді.

4. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается:
1) на интернет-ресурсе уполномоченного органа: www.prokuror.kz;
2) на интернет-ресурсе Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – РГП Центр) www.con.gov.kz;
3) официальных источниках информации, на стендах, информационных досках с образцами, размещенными в здании уполномоченного органа и центров, перечень которых указан в приложении 1 к настоящему стандарту.
Также информацию о порядке оказания государственной услуги можно получить по телефону информационно-справочной службы call-центра «электронного правительства» 1414.
5. Результатом оказываемой государственной услуги являются:
в уполномоченном органе:
выдача документа с проставленным апостилем – специальным штампом, удостоверяющим подлинность подписи лица и подтверждающим его полномочия, а также подлинность печати или штампа, которыми скреплен этот документ, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе;
в центре:
выдача документа с проставленным апостилем – специальным штампом, удостоверяющим подлинность подписи лица и подтверждающим его полномочия, а также подлинность печати или штампа, которыми скреплен этот документ, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в форме электронного документа.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам Республики Казахстан, иностранцам и лицам без гражданства (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) при обращении получателя государственной услуги в уполномоченный орган:
срок оказания государственной услуги – не более 1 дня;
максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче документов – не более 40 минут;
максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов – 10 минут;
2) при обращении получателя государственной услуги в центр:
срок оказания государственной услуги – 1 день со дня поступления необходимых документов в уполномоченный орган (день приема и выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги);
максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче документов – не более 20 минут;
максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов – 20 минут.
8. За оказание государственной услуги взимается государственная пошлина в соответствии с подпунктом 8) статьи 540 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» в размере 50 % от месячного расчетного показателя, установленного законом о республиканском бюджете и действующего на дату уплаты государственной пошлины. Государственная пошлина оплачивается через банки или организации, осуществляющие отдельные банковские операции.

9. Мемлекеттік қызметті уәкілетті орган демалыс және мереке күндерін қоспағанда, аптаның бес жұмыс күні ішінде көрсетеді, құжаттарды қабылдау кезек тәртібімен, алдын ала жазылусыз, сағат 11.00-ден 11.30-ға дейін, құжаттарды беру сағат 17.30-дан 18.00-ге дейін жүзеге асырылады.
Орталықтарда мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, еңбек заңнамасына сәйкес сағат 8.00-ден 20.00-ге дейін белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес, үзіліссіз, дүйсенбіден сенбіге дейінгі аралықта күн сайын көрсетіледі.
Қабылдау жеделдетілген қызмет көрсетусіз, «электрондық» кезек тәртібімен жүзеге асырылады.
Ұтқыр орталықтар құжаттарды орталық бекіткен кестеге сәйкес бірақ бір елді мекенде кемінде алты сағат бойы қабылдайды.
10. Уәкілетті органның үй-жайының жеке кіретін есігі, күту залы болады, ол ақпараттық стенділермен жарақтандырылады және ғимараттың бірінші қабатында орналасады, мүмкіндіктері шектеулі мемлекеттік қызметті алушыларға қызмет көрсету үшін жағдайлар көзделген.
Орталықтардың ғимараттарында мүмкіндігі шектеулі мемлекеттік қызметті алушыларға қызмет көрсету үшін жағдайлар көзделген. Залда анықтама бюросы, күту креслолары, бланкілерді толтыру үлгілері бар ақпараттық стенділер орналастырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы:
уәкілетті органға:
өтінішті;
жеке куәліктің көшірмесін (салыстырып тексеру үшін түпнұсқасын бере отырып);
шетелдік ресми құжаттарды заңдастыру талаптарын жоятын, Конвенцияға қатысушы мемлекеттердің аумағында заңдастыру талап етілетін прокуратура органдарының, тергеу және анықтау органдарының ресми құжатын;
мемлекеттік баждың төленгені туралы түбіртекті;
мемлекеттік қызметті алушының мүдделерін үшінші тұлға білдірген кезде нотариус растаған сенімхатты;
орталыққа:
өтінішті;
мемлекеттік қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжатты;
шетелдік ресми құжаттарды заңдастыру талаптарын жоятын, Конвенцияға қатысушы мемлекеттердің аумағында заңдастыру талап етілетін прокуратура органдарының, тергеу және анықтау органдарының ресми құжатын;
мемлекеттік баждың төленгені туралы түбіртекті;
мемлекеттік қызметті алушының мүдделерін үшінші тұлға білдірген кезде нотариус растаған сенімхатты ұсынады.
12. Мемлекеттік қызметті уәкілетті органда алу үшін өтініштердің бланкілерін толтыру талап етілмейді.
Орталықтарда өтініштердің бекітілген нысандағы бланкілері күту залындағы арнайы бағанда, сондай-ақ Орталық РМК www.con.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылады.

9. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом – пять рабочих дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, прием документов осуществляется в порядке очереди без предварительной записи с 11.00 до 11.30 часов, выдача документов с 17.30 до 18.00 часов.
В центрах государственная услуга предоставляется ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству в соответствии с установленным графиком работы с 8.00 часов до 20.00 часов без перерыва.
Прием осуществляется в порядке «электронной» очереди без ускоренного обслуживания.
Мобильные центры осуществляют прием документов согласно утвержденному центром графику, но не менее шести рабочих часов в день в одно населенном пункте.
10. Помещение уполномоченного органа имеет отдельный вход, зал ожидания, оснащается информационными стендами и располагается на первом этаже здания, предусмотрены условия для обслуживания получателей государственной услуги с ограниченными возможностями.
В зданиях центров предусмотрены условия для обслуживания получателей государственной услуги с ограниченными возможностями. В зале располагаются справочное бюро, кресла ожидания, информационные стенды с образцами заполнения бланков.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет:
в уполномоченный орган:
заявление;
копию документа, удостоверяющего личность (с представлением оригинала для сверки);
официальный документ органов прокуратуры, органов следствия и дознания, легализация которого требуется на территории государств-участников Конвенции, отменяющей требование легализации иностранных официальных документов;
квитанцию об уплате государственной пошлины;
доверенность, удостоверенную нотариально – при представлении интересов получателя государственной услуги третьим лицом.
В центр:
заявление;
документ, удостоверяющий личность получателя государственной услуги;
официальный документ органов прокуратуры, органов следствия и дознания, легализация которого требуется на территории государств-участников Конвенции, отменяющей требование легализации иностранных официальных документов;
квитанцию об оплате государственной пошлины;
доверенность, удостоверенную нотариально – при представлении интересов получателя государственной услуги третьим лицом.
12. Для получения государственной услуги в уполномоченном органе заполнение бланков заявлений не требуется.
В центрах бланки заявлений утвержденной формы размещаются на специальной стойке в зале ожидания, а также интернет-ресурсе РГП Центр: www.con.gov.kz.

13. Құжаттар уәкілетті органның жауапты қызметкеріне не орталықтың инспекторына тапсырылады.
Орталықтарда құжаттарды қабылдау операциялық залда жүзеге асырылады.
14. Уәкілетті орган жүгінген адамға құжаттарды қабылдағаны туралы жазбаша растама бермейді.
Құжаттарды орталық арқылы қабылдау кезінде мемлекеттік қызметті алушыға тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат:
өтінішті қабылдау нөмірі мен күні;
сұратылған мемлекеттік қызметтің түрі;
қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
құжаттардың берілген күні, уақыты мен орны;
өтінішті берушінің тегі, аты, әкесінің аты;
құжаттарды ресімдеу үшін өтінішті қабылдаған орталық инспекторының тегі, аты, әкесінің аты көрсетіле отырып, беріледі.
15. Уәкілетті органда апостиль қойылған құжатты жауапты қызметкер уәкілетті органның «Рұқсаттама бюросы» үй-жайында мемлекеттік қызметті алушы не оның өкілі сенімхат бойынша жүгінген кезде береді.
Мемлекеттік қызметті алушының жазбаша сұрауы бойынша апостиль қойылған құжаттарды уәкілетті орган оған почта арқылы жібереді.
Орталықта мемлекеттік қызметті алушыға құжаттарды орталықтың инспекторы мемлекеттік қызметті алушы өзі немесе оның өкілі сенімхат бойынша жүгінген кезде қолхат негізінде береді.
16. Мемлекеттік қызметті көрсетуді тоқтата тұру немесе қызмет көрсетуден бас тарту үшін:
уәкілетті органда:
осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттардың пакетін толық ұсынбау;
ұсынылған құжаттардың жалғандығын анықтау;
орталықта:
осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттардың пакетін толық ұсынбау негіз болып табылады.
3. Жұмыс қағидаттары
17. Бас прокуратураның қызметі адамның конституциялық құқықтарын, қызметтік борышын атқару кезінде заңдылықты сақтау, толыққанды ақпарат беру, оның сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету қағидаттарына негізделеді.
4. Жұмыс нәтижелері
18. Мемлекеттік қызметті алушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы стандартқа 2-қосымшаға сәйкес сапа және тиімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
19. Бас прокуратураның жұмысына баға берілетін «Прокуратура органдарынан, тергеу және анықтау органдарынан шығатын ресми құжаттарға апостиль қою» мемлекеттік қызметін көрсетудің сапа және тиімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәндері жыл сайын Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының тиісті бұйрығымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
20. Бас прокуратура қызметкерлерінің әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану және шағымды дайындауға көмек көрсету тәртібі туралы ақпаратты 8 (7172) 71-25-77 телефоны арқылы немесе www.prokuror.kz интернет-ресурсынан алуға болады.

13. Документы сдаются ответственному сотруднику уполномоченного органа либо инспектору центра.
В центрах прием документов осуществляется в операционном зале.
14. Обратившемуся лицу письменное подтверждение о принятии документов уполномоченным органом не выдается.
При приеме документов через Центр получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема заявления;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названий приложенных документов;
даты, времени и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества заявителя:
фамилии, имени, отчества инспектора центра, принявшего заявление на оформление документов.
15. Выдача апостилированного документа в уполномоченном органе осуществляется ответственным сотрудником в помещении «Бюро пропусков» уполномоченного органа при личном обращении получателя государственной услуги или его представителя по доверенности.
Апостилированные документы на письменный запрос получателя государственной услуги уполномоченным органом направляются ему по почте.
В центре выдача документов получателю государственной услуги осуществляется инспектором центра на основании расписки при личном обращении получателя государственной услуги или его представителя по доверенности.
16. Основанием для приостановления или отказа в оказании государственной услуги являются:
в уполномоченном органе:
непредставление полного пакета документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта;
установление поддельности представленных документов;
в центре:
непредставление получателем государственной услуги полного пакета документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта.
3. Принципы работы
17. Деятельность Генеральной прокуратуры основывается на принципах соблюдения конституционных прав человека, законности при исполнении служебного долга, представления исчерпывающей информации, обеспечения ее сохранности, защиты и конфиденциальности.
4. Результаты работы
18. Результаты оказания государственной услуги получателям государственной услуги измеряются показателями качества и эффективности в соответствии с приложением 2 к настоящему стандарту.
19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственной услуги «Апостилирование официальных документов, исходящих из органов прокуратуры, органов следствия и дознания», по которым оценивается работа Генеральной прокуратуры, ежегодно утверждаются соответствующим приказом Генерального прокурора Республики Казахстан.
5. Порядок обжалования
20. Информация о порядке обжалования действий (бездействия) сотрудников Генеральной прокуратуры и оказание содействия в подготовке жалобы представляется по телефону 8 (7172) 71-25-77 или на интернет-ресурсе: www.prokuror.kz.

Орталық қызметкерлерінің әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану және шағымды дайындауға көмек көрсету тәртібі туралы ақпаратты орталықтың ақпараттық-анықтама қызметінен 8 (7172) 58-00-58, «электрондық үкімет» ақпараттық-анықтамалық call-орталығы қызметінің телефоны (1414) не стандартқа 1-қосымшада көрсетілген мекенжайлар мен телефондар бойынша алуға болады.
21. Уәкілетті орган көрсеткен мемлекеттік қызметтің нәтижесімен келіспеген жағдайда шағым Қазақстан Республикасы Бас прокурорының не оның орынбасарларының атына 010000, Астана қаласы, Орынбор көшесі, 8-үй, 2-кіреберіс, Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы мекенжайы бойынша жазбаша түрде беріледі. Жұмыс кестесі: демалыс және мереке күндерді қоспағанда, аптасына бес күн, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс уақыты сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін.
Орталық көрсеткен мемлекеттік қызметтің нәтижесімен келіспеген жағдайда шағым Орталық РМК директорының атына 010000, Астана қаласы, Республика даңғылы, № 43 үй мекенжайы, 8 (7172) 94-99-93 телефоны, www.con.gov.kz интернет-ресурсы бойынша беріледі.
22. Бас прокуратураның қызметкері дөрекі қызмет көрсеткен жағдайда, шағым Бас прокуратураның кеңсесі 010000, Астана қаласы, Орынбор көшесі, 8-үй, 2-кіреберіс, Бас прокуратура мекенжайы бойынша қабылданады.
Жұмыс кестесі: демалыс және мереке күндерін қоспағанда, аптасына бес күн, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс уақыты сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін.
Орталық қызметкері дөрекі қызмет көрсеткен жағдайда, шағым Орталық қарамағына кіретін орталық басшысының атына беріледі, орталық басшыларының мекенжайлары мен телефондары осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген немесе 010000, Астана қаласы, Республика даңғылы, 43-үй мекенжай бойынша «Орталық» РМК бас директорының атына беріледі.
23. Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда, мемлекеттік қызметті алушының заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқығы бар.
24. Мемлекеттік қызметті алушы шағымды ерікті нысанда қағаз тасымалдағышта береді.
25. Мемлекеттік қызметті алушыға шағымының қабылданғанын растап, шағымның нөмірі, күні, шағымды қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты, байланыс деректері, сондай-ақ шағымды қараудың, оған тиісті жауап алу уақыты мен мерзімі көрсетілген, шағымның тіркелгені туралы құжат беріледі.
Уәкілетті органға келіп түскен шағымдарды қарау Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіппен және мерзімдерде жүзеге асырылады. Өтініш берушіге шағымды қарау нәтижелері туралы жазбаша түрде хабарланады.
Орталыққа қолма-қол және пошта арқылы келіп түскен шағымның қабылдануын растау орталықтың немесе Орталық РМК кеңсесінің тіркеуі (мөртабан, кіріс нөмірі және тіркеу күні шағымның екінші данасына немесе шағымның ілеспе хатына қойылады) болып табылады.
Шағымды қабылдаған адам мемлекеттік қызметті алушыға оның шағымын қабылданғанын растау үшін нөмірі, күні, шағымды қабылдаған адамның тегі, байланыс деректері көрсетілген талонды береді. Шағымды қарау нәтижелері туралы мемлекеттік қызметті алушыға жазбаша түрде пошта арқылы хабарланады.
«Прокуратура органдарынан, тергеу және
анықтау органдарынан шығатын ресми
құжаттарға апостиль қою» мемлекеттік
қызмет көрсету стандартына
1-қосымша
Халыққа қызмет көрсету орталықтарының тізімі
Р/с №
Орталықтардың атаулары (филиалдар, бөлімдер, бөлімшелер)
Орналасқан мекенжайы
Байланыс телефондары
1
2
3
4
«Ақмола облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Ақмола облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Көкшетау қаласы, Әуезов көшесі, 189 «А» үй

Информация о порядке обжалования действий (бездействия) работника центра и оказание содействия в подготовке жалобы предоставляются в информационно-справочной службе центра по телефону 8 (7172) 58-00-58, телефону информационно-справочной службы call-центра «электронного правительства» (1414) либо по адресам и телефонам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту.
21. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги уполномоченным органом, жалоба подается в письменном виде на имя Генерального прокурора Республики Казахстан либо его заместителей по адресу: 010000, город Астана, улица Орынбор, 8, подъезд 2, Генеральная прокуратура Республики Казахстан. График работы: пять дней в неделю с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней.
В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги центром, жалоба подается на имя генерального директора РГП Центр, по адресу: 010000, город Астана, проспект Республики, дом № 43, телефон 8 (7172) 94-99-93, интернет-ресурс: www.con.gov.kz.
22. В случае некорректного обслуживания сотрудником Генеральной прокуратуры, жалоба принимается в канцелярии Генеральной прокуратуры по адресу: 010000, город Астана, улица Орынбор, 8, подъезд 2, Генеральная прокуратура.
График работы: пять рабочих дней в неделю с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней.
В случае некорректного обслуживания работником центра, жалоба подается на имя руководителя центра, в ведении которого находится Центр, адреса и телефоны руководителей центра указаны в приложении 1 к настоящему стандарту, или генерального директора РГП Центр по адресу: 010000, город Астана, проспект Республики, дом 43.
23. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги, получатель государственной услуги имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
24. Жалоба получателем государственной услуги подается в произвольной форме на бумажном носителе.
25. Получателю государственной услуги в подтверждение о принятии его жалобы выдается документ о регистрации жалобы, в котором указаны номер, дата, фамилия лица, принявшего жалобу, с указанием контактных данных, а также времени и сроков рассмотрения и получения соответствующего ответа.
Рассмотрение жалоб, поступивших в уполномоченный орган, осуществляется в порядке и сроки, предусмотренные законодательством Республики Казахстан. О результатах рассмотрения жалобы заявителю сообщается в письменном виде.
Подтверждением принятия жалобы, поступившей в центр как нарочно, так и почтой, является ее регистрация (штамп, входящий номер и дата регистрации проставляются на втором экземпляре жалобы или сопроводительном письме к жалобе) в канцелярии центра или РГП Центр.
Получателю государственной услуги в подтверждение о принятии его жалобы лицом, принявшим жалобу, выдается талон, в котором указываются номер, дата, фамилия лица, принявшего жалобу, с указанием контактных данных. О результатах рассмотрения жалобы получателю государственной услуги сообщается в письменном виде по почте.
Приложение 1
к стандарту государственной
услуги «Апостилирование
официальных документов,
исходящих из органов
прокуратуры, органов
следствия и дознания»
Список центров обслуживания населения
п/п
Наименование центров (филиалы, отделы, отделении)
Адрес месторасположения
Номера телефонов
1
2
3
4
Филиал РГП «ЦОН по Акмолинской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Акмолинской области»
г. Кокшетау,
ул. Ауэзова, д. 189 «А»

8 (7162) 40-10-76
8 (7162) 40-10-63
2.
Көкшетау қалалық бөлімі
Көкшетау қаласы, Біржан сал көшесі, 42-үй
8 (7162) 25-00-67
8 (7162) 25-06-21
3.
Красный Яр ауылы аудандық бөлімі
Көкшетау қаласы, Красный Яр ауылы, Ленин көшесі, 65-үй
8 (7162) 40-43-27
4.
Ақкөл аудандық бөлімі
Ақкөл ауданы, Ақкөл қаласы, Нұрмағамбетов көшесі, 102-үй
8 (71638) 2-09-96
8 (71638) 2-18-49
5.
Аршалы аудандық бөлімі
Аршалы ауданы, Аршалы кенті, М. Мәметова көшесі, 19-үй
8 (71644) 2-10-77
8 (71644) 2-28-28
8 (71644) 2-10-77
6.
Атбасар аудандық бөлімі
Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Уәлиханов көшесі, 11-үй
8 (71643) 2-45-94
8 (71643) 4-07-22
8 (71643) 4-12-58
7.
Астрахан аудандық бөлімі
Астрахан ауданы, Астраханка ауылы, әл-Фараби көшесі, 44-үй
8 (71641) 2-35-96
8 (71641) 2-21-94
8.
Бұланды аудандық бөлімі
Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Сейфуллин көшесі, 18б-үй
8 (71646) 2-37-20
8 (71646) 2-37-81
9.
Бурабай аудандық бөлімі
Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Абылай хан көшесі, 28-үй
8 (71636) 4-29-97
8 (71636) 4-28-91
8 (71636) 4-59-28
10.
Егіндікөл аудандық бөлімі
Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Жеңіс көшесі, 7-үй
8 (71642) 2-12-57
11.
Ерейментау аудандық бөлімі
Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласы, Мұсабаев көшесі, 15-үй
8 (71633) 2-44-92
12.
Еңбекшілдер аудандық бөлімі
Еңбекшілдер ауданы, Степняк қаласы, Сыздықов көшесі, 2«А» үй
8 (71639) 2-22-41
8 (71639) 2-22-42
8 (71639) 2-22-18
13.
Есіл аудандық бөлімі
Есіл ауданы, Есіл қаласы, Жеңіс көшесі, 56-үй
8 (71647) 2-22-07
14.
Жарқайың аудандық бөлімі
Жарқайың ауданы, Державин қаласы, Ғабдуллин көшесі, 104-үй
8 (71648) 9-00-35
8 (71647) 2-22-05
15.
Жақсы аудандық бөлімі
Жақсы ауданы, Жақсы ауылы, Ленин көшесі, 8-үй
8 (71635) 2-17-10
16.
Зеренді аудандық бөлімі
Зеренді ауданы, Зеренді ауылы, Мир көшесі, 52-үй
8 (71632) 2-00-74
8 (71632) 2-29-43
17.
Қорғалжын аудандық бөлімі
Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Абай көшесі, 44«А» үй
8 (71637) 2-17-83
8 (71637) 2-20-36
18.
Степногор қалалық бөлімі
Степногорск қаласы, 4 шағын аудан, 7-үй
8 (71645) 2-00-40
8 (71645) 2-00-30
19.
Сандықтау аудандық бөлімі
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Абылай хан көшесі, 119-үй
8 (71640) 9-26-66
20.
Целиноград аудандық бөлімі
Целиноград ауданы, Ақмол ауылы, Гагарин көшесі, 15-үй
8 (71651) 3-12-30
8 (71651) 3-11-98
21.
Шортанды аудандық бөлімі
Шортанды ауданы, Шортанды кенті, Безымянный қиылысы, 1-үй
8 (71631) 2-17-97
«Ақтөбе облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Ақтөбе облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Ақтөбе қаласы, Тургенев к-сі, 109-үй
8 (7132) 56-57-87
2.
№ 1 Ақтөбе қалалық бөлімі
Ақтөбе қаласы, Тургенев к-сі, 109-үй
8 (7132) 57-80-27
3.
Қарғалы ауылы (Жилянка)
Ақтөбе қаласы, Қарғалы ауданы, Қарғалы ауылы (Жилянка), Сәтпаев көшесі, 10-үй

8 (7162) 40-10-76
8 (7162) 40-10-63
2.
Кокшетауский городской отдел
г. Кокшетау,
ул. Биржан Сал, д. 42
8 (7162) 25-00-67
8 (7162) 25-06-21
3.
Районный отдел с.Красный Яр
г. Кокшетау,
с.Красный Яр, ул. Ленина, д. 65
8 (7162) 40-43-27
4.
Аккольский районный отдел
Аккольский район,
г. Акколь, ул. Нурмагамбетова, д. 102
8 (71638) 2-09-96
8 (71638) 2-18-49
5.
Аршалынский районный отдел
Аршалынский район,
п. Аршалы, ул. М.Маметовой, д. 19
8 (71644) 2-10-77
8 (71644) 2-28-28
8 (71644)2-10-77
6
Атбасарский районный отдел
Атбасарский район,
г. Атбасар, ул. Валиханова, д. 11
8 (71643) 2-45-94
8 (71643) 4-07-22
8 (71643) 4-12-58
7.
Астраханский районный отдел
Астраханский район,
с. Астраханка, ул. Аль-Фараби, д. 44
8 (71641) 2-35-96
8 (71641) 2-21-94
8.
Буландынский районный отдел
Буландынский район,
г. Макинск, ул. Сейфуллина, д. 18б
8 (71646) 2-37-20
8 (71646) 2-37-81
9.
Бурабайский районный отдел
Бурабайский район,
г. Щучинск, ул. Абылай Хана, д. 28
8 (71636) 4-29-97
8 (71636) 4-28-91
8 (71636) 4-59-28
10.
Егиндыкольский районный отдел
Егиндыкольский район,
с. Егиндыколь, ул. Победы, д. 7
8 (71642) 2-12-57
11.
Ерейментауский районный отдел
Ерейментауский район,
г. Ерейментау, ул. Мусабаева, д. 15
8 (71633) 2-44-92
12.
Енбекшильдерский районный отдел
Енбекшильдерский район,
г. Степняк, ул.Сыздыкова, д. 2 «А»
8 (71639) 2-22-41
8 (71639) 2-22-42
8 (71639) 2-22-18
13.
Есильский районный отдел
Есильский район,
г. Есиль, ул. Победы, д. 56
8 (71647) 2-22-07
14.
Жаркаинский районный отдел
Жаркаинский район,
г. Державинск, ул. Габдуллина, д. 104
8 (71648) 9-00-35
8 (71647) 2-22-05
15.
Жаксынский районный отдел
Жаксынский район,
с. Жаксы, ул. Ленина, д. 8
8 (71635) 2-17-10
16.
Зерендинский районный отдел
Зерендинский район,
с. Зеренда, ул. Мира, д. 52
8 (71632) 2-00-74
8 (71632) 2-29-43
17.
Коргалжинский районный отдел
Коргалжинский район,
с. Коргалжын, ул. Абая, д. 44 «А»
8 (71637) 2-17-83
8 (71637)2-20-36
18.
Степногорский городской отдел
г. Степногорск, 4 мкр. д.7
8 (71645) 2-00-40
8 (71645) 2-00-30
19.
Сандыктауский районный отдел
Сандыктауский район,
с. Балкашино, ул. Абылай Хана, д. 119
8 (71640) 9-26-66
20.
Целиноградский районный отдел
Целиноградский район,
а. Акмол, ул. Гагарина, д. 15
8 (71651) 3-12-30
8 (71651) 3-11-98
21.
Шортандинский районный отдел
Шортандинский район,
п. Шортанды, переулок Безымянный, д. 1
8 (71631) 2-17-97
Филиал РГП «ЦОН по Актюбинской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Актюбинской области»
г. Актобе,
ул.Тургенева, д. 109
8 (7132) 56-57-87
2.
Актобинский городской отдел № 1
г. Актобе,
ул.Тургенева, д. 109
8 (7132) 57-80-27
3.
с. Каргалинское (Жилянка)
г. Актобе, Каргалинский район,
с. Каргалинское (Жилянка), ул. Сатпаева, д. 10

8 (7132) 98-60-06
8 (7132) 98-60-05
4.
Алға аудандық бөлімі
Алға ауданы, Алға қаласы, Киров көшесі, 23-үй
8 (71337) 3-20-79
8 (71337) 3-10-96
5.
Мәртөк аудандық бөлімі
Мәртөк ауданы, Мәртөк кенті, Байтұрсынов көшесі, 1«Б» үй
8 (71331) 22-4-13
8 (71331) 22-1-14
6.
Хромтау аудандық бөлімі
Хромтау ауданы, Хромтау қаласы, Абай көшесі, 12-үй
8 (71336) 26-6-33
8 (71336) 26-6-34
7.
Қандыағаш аудандық бөлімі
Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы, Молодежный шағын ауданы, 47«Б» үй
8 (71333) 30-2-19
8 (71333) 30-2-18
8.
Ембі аудандық бөлімі
Мұғалжар ауданы, Ембі қаласы, Әміров көшесі, 10-үй
8 (71334) 23-9-83
9.
№ 8 Темір аудандық бөлімі
Темір ауданы, Шұбарқұдық кенті, Байғанин көшесі, 15«А» үй
8 (71346) 23-5-83
8 (71334) 23-9-87
10.
Қобда аудандық бөлімі
Қобда ауданы, Қобда кенті, Нұрымжанов қиылысы, 2-үй
8 (71341) 22-1-47
8 (71341) 22-1-38
11.
Қарғалы аудандық бөлімі, Бадамша ауылы
Қарғалы ауданы, Бадамша ауылы, Әйтеке би көшесі, 27-үй
8 (71342) 23-4-64
8 (71342) 23-4-62
12
Ойыл аудандық бөлімі
Ойыл ауданы, Ойыл ауылы, Көкжар көшесі, 64-үй
8 (71332) 21-1-81
8 (71332) 21-1-82
13.
Әйтеке би аудандық бөлімі
Әйтеке би ауданы, Комсомол ауданы, Балдырған көшесі, 10-үй
8 (71339) 22-3-73
8 (71339) 22-3-74
14
Байғанин ауданы бойынша бөлім
Байғанин ауданы, Қарауылкелді ауылы, Барақ батыр көшесі, 41«А» үй
8 (71345) 23-5-86
8 (71345) 23-5-87
15
Ырғыз аудандық бөлімі
Ырғыз ауданы, Ырғыз ауылы, Жангелдин көшесі, 7-үй
8 (71343) 21-8-28
16
Шалқар аудандық бөлімі
Шалқар ауданы, Шалқар қаласы, Әйтеке би көшесі, 63-үй
8 (71335) 23-6-10
8 (71335) 23-6-11
«Алматы облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Алматы облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Талдықорған қаласы,Тәуелсіздік көшесі, 67«Б» үй
8 (7282) 24-15-06
8 (7282) 24-41-33
2.
Ақсу аудандық бөлімі
Жансүгіров кенті, Қабанбай батыр көшесі, 20-үй
8 (72832) 2-14-51
3.
Қапал бөлімшесі
Қапал ауылы, Алпысбаев көшесі, 3-үй
8 (72841) 2-17-60
4.
Алакөл аудандық бөлімі
Үшарал қаласы, 8 наурыз көшесі, 63-үй
8 (72833) 2-35-46
8 (72833) 2-35-48
5.
Қабанбай бөлімшесі
Қабанбай кенті, Абылайхан көшесі, 237-үй
8 (72837) 4-13-85
6.
Балқаш аудандық бөлімі
Бақанас ауылы, Бижанов көшесі, 25«А» үй
8 (72773) 95-2-22
8 (72773) 9-18-20
7.
Еңбекшіқазақ аудандық бөлімі
Есік қаласы, Абай көшесі, 314«А» үй
8 (72775) 4-54-70
8 (72775) 4-54-69
8.
Шелек бөлімшесі
Шелек ауылы, Бижанов көшесі, 100-үй
8 (72775) 2-34-96
8 (72775) 2-34-97
9.
Ескелді аудандық бөлімі
Қарабұлақ кенті, Оразбеков көшесі, 52-үй
8 (72836) 3-22-16
10.
Жамбыл аудандық бөлімі
Ұзынағаш кенті, Мәжитов көшесі, 1-үй
8 (72770) 2-30-90
11.
Іле аудандық бөлімі
Өтеген батыр кенті, Қуат шағын ауданы, Тәуелсіздік көшесі, 25-үй
8 (727) 251-74-46

8 (7132) 98-60-06
8 (7132) 98-60-05
4.
Алгинский районный отдел
Алгинский район,
г. Алга, ул. Кирова, д. 23
8 (71337)3-20-79
8 (71337) 3-10-96
5.
Мартукский районный отдел
Мартукский район, п. Мартук, ул. Байтурсынова, д. 1 «Б»
8 (71331) 22-4-13
8 (71331) 22-1-14
6.
Хромтауский районный отдел
Хромтауский район,
г. Хромтау, ул. Абая, д. 12
8 (71336) 26-6-33
8 (71336) 26-6-34
7.
Кандыагашский районный отдел
Мугалжарский район, г. Кандыагаш мкр. Молодежный, д 47 «Б»
8 (71333) 30-2-19
8 (71333) 30-2-18
8.
Эмбенский районный отдел
Мугалжарский район,
г. Эмба, ул.Амирова, д. 10
8 (71334) 23-9-83
9.
Темирский районный отдел № 8
Темирский район,
п. Шубаркудук, ул. Байганина, д. 15 «А»
8 (71346) 23-5-83
8 (71334) 23-9-87
10.
Кобдинский районный отдел
Кобдинский район,
п. Кобда, пер. Нурымжанова, д. 2
8 (71341) 22-1-47
8 (71341) 22-1-38
11.
Каргалинский районный отдел с.Бадамша
Каргалинский район,
с. Бадамша, ул. Айтеке-би, д. 27
8 (71342) 23-4-64
8 (71342) 23-4-62
12.
Ойылский районный отдел
Уилский район,
с. Уил, ул. Кокжар, д. 64
8 (71332) 21-1-81
8 (71332) 21-1-82
13.
Айтекебийский районный отдел
Айтекебийский район,
с. Комсомольское, ул. Балдырган, д. 10
8 (71339) 22-3-73
8 (71339) 22-3-74
14.
Байганинский районный отдел
Байганинский район,
с. Карыуылкелди, ул. Барак батыра, д. 41 «А»
8 (71345) 23-5-86
8 (71345) 23-5-87
15.
Ыргызский районный отдел
Иргизский район,
с. Иргиз, ул. Жангельдина, д. 7
8 (71343) 21-8-28
16.
Шалкарский районный отдел
Шалкарский район, г. Шалкар, ул. Айтеке-би, д. 63
8 (71335) 23-6-10
8 (71335) 23-6-11
Филиал РГП «ЦОН по Алматинской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Алматинской области»
г. Талдыкорган,
ул. Тауелсыздык, д. 67 «Б»
8 (7282)24-15-06
8 (7282) 24-41-33
2.
Аксуский районный отдел
п. Жансугурова,
ул. Кабанбай батыра, д. 20
8 (72832) 2-14-51
3.
Отделение Капал
с. Капал,
ул. Алпысбаева, д. 3
8 (72841) 2-17-60
4.
Алакольский районный отдел
г. Ушарал, ул. 8 марта, д. 63
8 (72833) 2-35-46
8 (72833) 2-35-48
5.
Отделение Кабанбай
п. Кабанбай,
ул. Абылайхана, д. 237
8 (72837) 4-13-85
6.
Балхашский районный отдел
с. Баканас,
ул. Бижанова, д. 25 «А»
8 (72773) 95-2-22
8 (72773) 9-18-20
7.
Енбекшиказахский районный отдел
г. Есик,
ул. Абая, д. 314 «А»
8(72775) 4-54-70
8(72775) 4-54-69
8.
Отделение Шелек
с. Шелек,
ул. Бижанова, д. 100
8(72775) 2-34-96
8 (72775) 2-34-97
9.
Ескельдинский районный отдел
п. Карабулак,
ул. Оразбекова, 52
8 (72836) 3-22-16
10.
Жамбылский районный отдел
п. Узынагаш,
ул. Мажитова, д. 1
8 (72770) 2-30-90
11.
Илийский районный отдел
п. Отеген батыра,
мкр. Куат, ул. Тауелсіздік, д. 25
8 (727) 251-74-46

8 (727) 251-74-47
12.
Боралдай бөлімшесі
Боралдай ауылы, Вокзальная көшесі, 6«А» үй
8 (72738) 7-82-42
13.
Қараой бөлімшесі
Қараой ауылы, Тыңдала көшесі, 9-үй
8 (7275) 24-88-10
14.
Ақши бөлімшесі
Ақши ауылы, Қонаев көшесі, 29-үй
15.
Қарасай аудандық бөлімі
Қаскелең қаласы, Жанғозин көшесі, 38-үй
8 (72771) 2-56-86
8 (72771) 2-56-96
16.
Тау-Самалы бөлімшесі
Тау Самалы кенті, Рысқұлов көшесі, 129-үй
8 (727) 391-38-58
17.
Шамалған бөлімшесі
Шамалған станциясы, Қонаев көшесі, 1«В» үй
8 (7272) 93-66-33
18.
Қаратал аудандық бөлімі
Үштөбе қаласы, Абылай хан көшесі, 22-үй
8 (72834) 2-02-07
8 (72834) 2-20-92
19.
Кербұлақ аудандық бөлімі
Сарыөзек қаласы, Момышұлы көшесі, н/ж
8 (72840) 3-25-88
20.
Қоғалы бөлімшесі
Қоғалы кенті, Желтоқсан көшесі, 45-үй
8 (72842) 9-10-59
21.
Көксу аудандық бөлімі
Балпық би кенті, Измайлов көшесі, 10-үй
8 (72838) 2-16-19
8 (72838) 2-16-18
22.
Қапшағай қалалық бөлімі
Қапшағай қаласы, Қонаев көшесі, 41-үй
8 (72772) 4-79-61
8 (72772) 4-79-60
23.
Шеңгелді бөлімшесі
Шеңгелді ауылы, Сейфуллин көшесі, 34-үй
8 (72772) 7-11-94
24.
Сарқант аудандық бөлімі
Сарқант қаласы, Жамбыл көшесі, н/ж
8 (72839) 2-35-80
8 (72839) 2-37-14
25.
Лепсі бөлімшесі
Лепсі станциясы, Төлебаев көшесі, 1-үй
8 (72843) 2-10-16
26.
Райымбек аудандық бөлімі
Кеген ауылы, Момышұлы көшесі, н/ж
8 (72777) 2-20-84
8 (72777) 2-20-82
8 (72777) 2-18-78
27.
Нарынқол бөлімшесі
Нарынқол ауылы, Райымбек көшесі, н/ж
8 (72779) 2-11-65
28.
Панфилов аудандық бөлімі
Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, н/ж
8 (72831) 5-51-11
29.
Талғар аудандық бөлімі
Талғар қаласы, Лермонтов көшесі, 53«А» үй
8 (727) 388-11-30
8 (72774) 2-21-43
8 (72774) 2-21-33
30.
Нұра бөлімшесі
Нұра ауылы, Школьная көшесі, 10-үй
8 (72774) 5-80-62
31.
Талдықорған қалалық бөлімі
Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 67«Б» үй
8 (7282) 24-49-75
8 (7282) 24-40-43
32.
Текелі қалалық бөлімі
Текелі қаласы, Октябрь көшесі, 7-үй
8 (72835) 4-35-38
8 (72835) 4-35-18
33.
Ұйғыр аудандық бөлімі
Шонжы ауылы, Қасымбеков көшесі, 35-үй
8 (72778) 2-43-35
8 (72778) 2-43-31
8 (72778) 2-43-32
«Атырау облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Атырау облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Атырау қаласы, Сәтпаев даңғылы, 23-үй
8 (7122) 21-34-67
2.
Облыстық бөлім
Атырау қаласы, Сәтпаев даңғылы, 23-үй
8 (7122) 21-29-42
3.
№ 1 қалалық бөлім
Атырау қаласы, Баймұханов көшесі, 16«А» үй
8 (7122) 35-75-05
8 (7122) 35-75-30
4.
№ 2 қалалық бөлім
Атырау қаласы, Байжігітов көшесі, 80«А» үй
8 (7122) 24-34-90
8 (7122) 24-37-89
5.
Индер аудандық бөлімі
Индер ауданы, Индербор кенті, Меңдіғалиев көшесі, 30-үй
8 (71234) 2-12-96
8 (71234) 2-18-38
6.
Махамбет аудандық бөлімі
Махамбет ауданы, Махамбет ауылы, Абай көшесі, 10-үй

8 (727) 251-74-47
12.
Отделение Боролдай
с. Боролдай,
ул. Вокзальная, д. 6 «А»
8 (72738) 7-82-42
13.
Отделение Караой
с. Караой,
ул. Тындала, д. 9
8 (7275) 24-88-10
14.
Отделение Акши
с. Акши,
ул. Конаева, д. 29
15.
Карасайский районный отдел
г. Каскелен,
ул. Жангозина, д. 38
8 (72771) 2-56-86
8 (72771) 2-56-96
16.
Отделение Тау-Самалы
п. Тау Самалы,
ул. Рыскулова, д. 129
8 (727) 391-38-58
17.
Отделение Шамалган
ст. Шамалган,
ул. Конаева, д. 1 «В»
8 (7272) 93-66-33
18.
Караталский районный отдел
г. Уштобе,
ул. Абылай хана, д. 22
8 (72834) 2-02-07
8 (72834) 2-20-92
19.
Кербулакский районный отдел
г. Сарыөзек,
ул. Момышұлы, б/н
8 (72840) 3-25-88
20.
Отделение Когалы
п. Когалы, ул. Желтоксан, д. 45
8 (72842) 9-10-59
21.
Коксуский районный отдел
п. Балпык би,
ул. Измайлова, д. 10
8 (72838) 2-16-19
8 (72838) 2-16-18
22.
Капшагайский городской отдел
г. Капшагай,
ул. Кунаева, д. 41
8 (72772) 4-79-61
8 (72772) 4-79-60
23.
Отделение Шенгелды
с. Шенгельды,
ул. Сейфуллина, д. 34
8 (72772) 7-11-94
24.
Саркандский районный отдел
г. Саркан,
ул. Жамбыла, б/н
8 (72839) 2-35-80
8 (72839) 2-37-14
25.
Отделение Лепсы
ст. Лепсы, ул. Толебаева, д. 1
8 (72843) 2-10-16
26.
Райымбекский районный отдел
с. Кеген,
ул. Момышұлы, б/н
8 (72777) 2-20-84
8 (72777) 2-20-82
8 (72777) 2-18-78
27.
Отделение Нарынкол
с. Нарынкол,
ул. Райымбека, б/н
8 (72779) 2-11-65
28.
Панфиловский районный отдел
г. Жаркент,
ул. Головацкого, б/н
8 (72831) 5-51-11
29.
Талгарский районный отдел
г. Талгар,
ул. Лермонтова, д. 53 «А»
8 (727) 388-11-30
8 (72774) 2-21-43
8 (72774) 2-21-33
30.
Отделение Нура
с. Нура,
ул. Школьная, д. 10
8 (72774) 5-80-62
31.
Талдыкорганский городской отдел
г. Талдыкорган,
ул. Тауелсыздык, д. 67 «Б»
8 (7282) 24-49-75
8 (7282) 24-40-43
32.
Текелийский городской отдел
г. Текели,
ул. Октябрьская, д. 7
8 (72835) 4-35-38
8 (72835) 4-35-18
33.
Уйгурский районный отдел
с. Чунджа,
ул. Касымбекова, д. 35
8 (72778) 2-43-35
8 (72778) 2-43-31
8 (72778) 2-43-32
Филиал РГП «ЦОН по Атырауской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Атырауской области»
г. Атырау,
пр-кт Сатпаева, д. 23
8 (7122) 21-34-67
2.
Областной отдел
г. Атырау,
пр-кт Сатпаева, д. 23
8 (7122) 21-29-42
3.
Городской отдел № 1
г. Атырау,
ул. Баймуханова, д. 16 «А»
8 (7122) 35-75-05
8 (7122) 35-75-30
4.
Городской отдел № 2
г. Атырау, Балыкшы,
ул. Байжигитова, д. 80 «А»
8 (7122) 24-34-90
8 (7122) 24-37-89
5.
Индерский районный отдел
Индерский район,
пос. Индерборский,
ул. Мендыгалиева, д. 30
8 (71234) 2-12-96
8 (71234) 2-18-38
6.
Махамбетский районный отдел
Махамбетский район,
с. Махамбет, ул. Абая, д.10

8 (71236) 2-24-96
8 (71236) 2-15-25
8.
Қызылқоға аудандық бөлімі
Қызылқоға ауданы, Миялы ауылы, Абай көшесі, 1-үй
8 (71238) 2-20-46
8 (71238) 2-20-27
9.
Жылыой аудандық бөлімі
Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Бейбітшілік көшесі, 8-үй
8 (71237) 5-03-54
8 (71237) 5-01-28
10.
Құрманғазы аудандық бөлімі
Құрманғазы ауданы, Ганюшкин ауылы, Есболаев көшесі, 66«А» үй
8 (71233) 2-05-13
8 (71233) 2-07-14
11.
Мақат аудандық бөлімі
Мақат ауданы, Мақат кенті, Центральная көшесі, 2-үй
8 (71239) 3-22-97
8 (71239) 3-22-96
12.
Исатай аудандық бөлімі
Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Егеменді Қазақстан көшесі, 9-үй
8 (71231) 2-16-70
8 (71231) 2-16-69
«Шығыс Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Шығыс Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Өскемен қаласы, Белинский көшесі, 37«А» үй
8 (7232) 78-42-36
8 (7232) 28-94-67
2.
№ 1 Өскемен қалалық бөлімі
Өскемен қаласы, Сатпаев даңғылы, 20/1-үй
8 (7232) 60-39-22
3.
№ 2 Өскемен қалалық бөлімі
Өскемен қаласы, Қазақстан көшесі, 99/1-үй
8 (7232) 57-83-88
8 (7232) 22-81-37
4.
Глубокое аудандық бөлімі
Глубокое ауданы, Глубокое кенті, Попович көшесі, 22-үй
8 (72331) 2-23-35
5.
Зайсан қалалық бөлімі
Зайсан ауданы, Зайсан қаласы, Жангелдин көшесі, 52«А» үй
8 (72340) 2-67-81
6.
Зырян аудандық бөлімі
Зырян ауданы, Зырян қаласы, Стаханов көшесі, 39-үй
8 (72335) 6-02-39
7.
Қатон-Қарағай аудандық бөлімі
Қатон-Қарағай ауданы, Үлкен-Нарын ауылы, Абылайхан көшесі, 96-үй
8 (72341) 2-23-60
8.
Күршім аудандық бөлімі
Күршім ауданы, Күршім ауылы, Б. Момышұлы көшесі, 77-үй
8 (72339) 2-13-10
9.
Риддер аудандық бөлімі
Риддер қаласы, Семей көшесі, 12-үй
8 (72336) 4-62-62
10.
Тарбағатай аудандық бөлімі
Тарбағатай ауданы, Ақсуат ауылы, Абылайхан көшесі, 23-үй
8 (72346) 2-24-96
11.
Ұлан аудандық бөлімі
Ұлан ауданы, Молодежный кенті, 9-үй
8 (72338) 2-78-96
12.
Шемонайха қалалық бөлімі
Шемонайха ауданы, Шемонайха қаласы, 3-шағын аудан, 12-үй
8 (72332) 3-41-00
13.
№ 1 Семей қалалық бөлімі
Семей қаласы, 408-орам, 21-үй
8 (7222) 33-57-97
8 (7222) 33-55-93
14.
№ 2 Семей қалалық бөлімі
Семей қаласы, Найманбаев көшесі, 161«А» үй
8 (7222) 52-69-29
15.
Абай аудандық бөлімі
Абай ауданы, Қарауыл ауылы, Құнанбаев көшесі, 12-үй
8 (72252) 2-22-64
16.
Аягөз қалалық бөлімі
Аягөз ауданы, Аягөз қаласы, Дүйсенов көшесі, 84-үй
8 (72237) 5-24-32
17.
Бесқарағай аудандық бөлімі
Бесқарағай ауданы, Бесқарағай ауылы, Пушкин көшесі, 2«А» үй
8 (72236) 9-06-30
18.
Бородулиха аудандық бөлімі
Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы, Молодежная көшесі, 25-үй
8 (72351) 2-20-48
19.
Жарма аудандық бөлімі
Жарма ауданы, Қалбатау ауылы, Достық көшесі, 98-үй

8 (71236) 2-24-96
8 (71236) 2-15-25
7.
Кызылкогинский районный отдел
Кызылкугинский район,
с. Миялы, ул. Абая, д. 1
8 (71238) 2-20-46
8 (71238) 2-20-27
8.
Жылыойский районный отдел
Жылыойский район,
г. Кульсары, ул. Бейбитшилик, д. 8
8 (71237) 5-03-54
8 (71237) 5-01-28
9.
Курмангазинский районный отдел
Курмангазинский район,
с. Ганюшкино, ул. Есболаев, д. 66 «А»
8 (71233) 2-05-13
8 (71233) 2-07-14
10.
Макатский районный отдел
Макатский район, п. Макат,
ул. Центральная, д. 2
8 (71239) 3-22-97
8 (71239) 3-22-96
11.
Исатайский районный отдел
Исатайский район,
с. Аккыстау,
ул. Егеменды Казахстан, д. 9
8 (71231) 2-16-70
8 (71231) 2-16-69
Филиал РГП «ЦОН по Восточно-Казахстанской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Восточно-Казахстанской области»
г. Усть-Каменогорск,
ул. Белинского, д. 37 «А»
8 (7232) 78-42-36
8 (7232) 28-94-67
2.
Усть-Каменогорский городской отдел № 1
г. Усть-Каменогорск,
пр-кт Сатпаева, д. 20/1
8 (7232) 60-39-22
3.
Усть-Каменогорский городской отдел № 2
г. Усть-Каменогорск,
ул. Казахстан д. 99/1
8 (7232) 57-83-88
8 (7232) 22-81-37
4.
Глубоковский районный отдел
Глубоковский район, п. Глубокое, ул. Поповича, д. 22
8 (72331) 2-23-35
5.
Зайсанский городской отдел
Зайсанский район, г. Зайсан,
ул. Жангельдина, д. 52 «А»
8 (72340) 2-67-81
6.
Зыряновский районный отдел
Зыряновский район,
г. Зыряновск, ул. Стахановская, д. 39
8 (72335) 6-02-39
7.
Катон-Карагайский районный отдел
Катон-Карагайский район, с. Улкен-Нарын, ул. Абылайхана, д. 96
8 (72341) 2-23-60
8.
Курчумский районный отдел
Курчумский район, с. Курчум,
ул. Б. Момышулы, д. 77
8 (72339) 2-13-10
9.
Риддерский районный отдел
г. Риддер,
ул. Семипалатинская, д. 12
8 (72336) 4-62-62
10.
Тарбагатайский районный отдел
Тарбагатайский район,
с. Аксуат, ул. Абылайхана, д. 23
8 (72346) 2-24-96
11.
Уланский районный отдел
Уланский район,
п. Молодежный д. 9
8 (72338) 2-78-96
12.
Шемонаихинский городской отдел
Шемонаихинский район,
г. Шемонайха, 3-микрорайон д. 12
8 (72332) 3-41-00
13.
Семейский городской отдел № 1
г. Семей,
408 квартал, д. 21
8 (7222) 33-57-97
8 (7222) 33-55-93
14.
Семейский городской отдел № 2
г. Семей,
ул. Найманбаева д. 161 «А»
8 (7222) 52-69-29
15.
Абайский районный отдел
Абайский район,
с. Карауыл, ул. Кунанбаева, д. 12
8 (72252) 2-22-64
16.
Аягозский городской отдел
Аягозский район,
г. Аягоз, ул. Дуйсенова, д. 84
8 (72237) 5-24-32
17.
Бескарагайский районный отдел
Бескарагайский район,
с. Бескарагай, ул. Пушкина, д. 2 «А»
8 (72236) 9-06-30
18.
Бородулихинский районный отдел
Бородулихинский район,
с. Бородулиха, ул. Молодежная, д. 25
8 (72351) 2-20-48
19.
Жарминский районный отдел
Жарминский район,
с. Калбатау, ул. Достык, д. 98

8 (72347) 6-54-00
20.
Курчатов аудандық бөлімі
Курчатов ауданы, Курчатов қаласы, Абай көшесі, 12-үй
8 (72251) 2-21-66
21.
Көкпекті аудандық бөлімі
Көкпекті ауданы, Көкпекті ауылы, Шериаздан көшесі, 38-үй
8 (72348) 2-21-71
22.
Үржар аудандық бөлімі
Үржар ауданы, Үржар ауылы, Абылайхан көшесі, 116-үй
8 (72230) 2-19-85
«Жамбыл облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Жамбыл облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Тараз қаласы, Абай даңғылы, 232-үй
8 (7262) 56-90-01
8 (7262) 46-00-28
2.
Тараз қалалық бөлімі
Тараз қаласы, К. Қойгелді көшесі, 158«А» үй
8 (7262) 43-84-21
3.
№ 1 бөлім
Тараз қаласы, Сәтпаев көшесі, 1«Б» үй
8 (7262) 56-90-27
4.
№ 2 бөлім
Тараз қаласы, Талас шағын ауданы, 2-үй
8 (72622) 6-17-78
5.
№ 3 бөлім
Тараз қаласы, Абай даңғылы, 232-үй
8 (7262) 56-90-04
6.
Байзақ аудандық бөлімі
Сарыкемер ауылы, Медеуов көшесі, 33-үй
8 (72637) 2-28-04
7.
Жамбыл аудандық бөлімі
Аса ауылы, Абай көшесі, 127-үй
8 (72633) 2-11-99
8.
Жуалы аудандық бөлімі
Б.Момышұлы ауылы, Сауранбекұлы көшесі, 49-үй
8 (72635) 5-02-46
9.
Қордай аудандық бөлімі
Қордай ауылы, Домалақ ана көшесі, 215-үй
8 (72636) 2-13-52
10.
Мерке аудандық бөлімі
Мерке ауылы, Исмайылов көшесі, 232-үй
8 (72632) 4-42-54
11.
Мойынқұм аудандық бөлімі
Мойынқұм ауылы, Рысқұлбеков көшесі, 215-үй
8 (72642) 2-47-93
12.
Сарысу аудандық бөлімі
Жаңатас қаласы, Жібек жолы көшесі, 1-үй
8 (72634) 6-33-00
13.
Талас аудандық бөлімі
Қаратау қаласы, Молдағұлова көшесі, 51-үй
8 (72644) 6-33-93
14.
Т.Рысқұлов ауданының бөлімі
Құлан ауылы, Жібек жолы көшесі, 71-үй
8 (72631) 2-18-10
15.
Шу аудандық бөлімі
Шу қаласы, Автобаза көшесі, 1-үй
8 (72643) 2-17-97
16.
Гродеково ауылдық бөлімі
Гродеково ауылы, Бейбітшілік көшесі, 88-үй
8 (72633) 3-16-76
8 (7262) 51-23-24
«Батыс Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Батыс Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Орал қаласы, Жамбыл көшесі, 81/2-үй
8 (7112) 23-68-81
8 (7112) 28-25-27
8 (7112) 28-29-14
2.
Ақжайық ауданы бойынша бөлім
Ақжайық ауданы, Чапаев ауылы, Ақжайық қиылысы, 2-үй
8 (71136) 9-25-80
3.
Бөкейорда ауданы бойынша бөлім
Бөкейорда ауданы, Сайхын ауылы, Берғалиев көшесі, 1-үй
8 (71140) 2-18-47
8 (71140) 2-18-35
4.
Бөрілі ауданы бойынша бөлім
Бөрілі ауданы, Ақсай қаласы, Железнодорожная көшесі, 121«А» үй
8 (71133) 3-55-50
8 (71133) 3-67-78
5.
Жаңақала ауданы бойынша бөлім
Жаңақала ауданы, Жаңақала ауылы, Халықтар достығы көшесі, 63«А» үй
8 (71141) 2-24-03
8 (71141) 2-24-04
6.
Жәнібек ауданы бойынша бөлім
Жәнібек ауданы, Жәнібек ауылы, Иманов көшесі, 79-үй
8 (71135) 2-24-25
7.
Зеленов ауданы бойынша бөлім
Зеленов ауданы, Переметное ауылы, Гагарин көшесі, 69«Б» үй
8 (71130) 2-36-14
8 (71130) 2-36-16
8.
Казталов ауданы бойынша бөлім
Казталов ауданы, Казталов ауылы, Лұқманов көшесі, 22«А» үй

8 (72347) 6-54-00
20.
Курчатовский районный отдел
Курчатовский район,
г. Курчатов, ул. Абая, д. 12
8 (72251) 2-21-66
21.
Кокпектинский районный отдел
Кокпектинский район,
с. Кокпекты, ул. Шериаздана, д. 38
8 (72348) 2-21-71
22.
Урджарский районный отдел
Урджарский район,
с. Урджар, ул. Абылайхана, д. 116
8 (72230) 2-19-85
Филиал РГП «ЦОН по Жамбылской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Жамбылской области»
г. Тараз,
пр-кт Абая, д. 232
8 (7262) 56-90-01
8 (7262) 46-00-28
2.
Таразский городской отдел
г. Тараз,
ул. К.Койгелды, д. 158 «А»
8 (7262) 43-84-21
3.
Отдел № 1
г. Тараз,
ул. Сатпаева, д. 1 «Б»
8 (7262) 56-90-27
4.
Отдел № 2
г. Тараз,
мкр. Талас, д. 2
8 (72622) 6-17-78
5.
Отдел № 3
г. Тараз
пр-кт Абая, д. 232
8 (7262) 56-90-04
6.
Байзакский районный отдел
с. Сарыкемер,
ул. Медеуова, д.
8 (72637) 2-28-04
7.
Жамбылский районный отдел
с. Аса,
ул. Абая, д. 127
8 (72633) 2-11-99
8.
Жуалынский районный отдел
с. Б.Момышулы,
ул. Сауранбекулы, д. 49
8 (72635) 5-02-46
9.
Кордайский районный отдел
с. Кордай,
ул. Домалак ана, д. 215
8 (72636) 2-13-52
10.
Меркенский районный отдел
с. Мерке,
ул. Исмаилова, д. 232
8 (72632) 4-42-54
11.
Мойынкумский районный отдел
с. Мойынкум,
ул. Рыскулбекова, д. 215
8 (72642) 2-47-93
12.
Сарысуский районный отдел
г. Жанатас,
ул. Жибек жолы, д. 1
8 (72634) 6-33-00
13.
Таласский районный отдел
г. Каратау,
ул. Молдагулова, д. 51
8 (72644) 6-33-93
14.
Отдел Т.Рыскуловского района
с. Кулан,
ул. Жибек жолы, д. 71
8 (72631) 2-18-10
15.
Шуский районный отдел
г. Шу,
ул. Автобазовская, д. 1
8 (72643) 2-17-97
16.
Отдел с. Гродеково
с. Гродеково,
ул. Мира, д. 88
8 (72633) 3-16-76
8 (7262) 51-23-24
Филиал РГП «ЦОН по Западно-Казахстанской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Западно-Казахстанской области»
г. Уральск,
ул. Жамбыла, д. 81/2
8 (7112) 23-68-81
8 (7112) 28-25-27
8 (7112) 28-29-14
2.
Отдел по Акжаикскому району
Акжаикский район,
с. Чапаев, переулок Акжаикский, д. 2
8 (71136) 9-25-80
3.
Отдел по Бокейординскому району
Бокейординский район,
с. Сайхин,
ул. Бергалиева, д. 1
8 (71140) 2-18-47
8 (71140) 2-18-35
4.
Отдел по Бурлинскому району
Бурлинский район,
г. Аксай,
ул. Железнодорожная, д. 121 «А»
8 (71133) 3-55-50
8 (71133) 3-67-78
5.
Отдел по Жангалинскому району
Жангалинский район,
с. Жангала,
ул. Халыктар достыгы, д. 63 «А»
8 (71141) 2-24-03
8 (71141) 2-24-04
6.
Отдел по Жанибекскому району
Жанибекский район,
с. Жанибек,
ул. Иманова, д. 79
8 (71135) 2-24-25
7.
Отдел по Зеленовскому району
Зеленовский район,
с. Переметное,
ул. Гагарина, д. 69 «Б»
8(71130) 2-36-14
8 (71130) 2-36-16
8.
Отдел по Казталовскому району
Казталовский район,
с. Казталовка,
ул. Лукманова, д. 22 «А»

8 (71144) 3-22-04
8 (71144) 3-22-05
9.
Қаратөбе ауданы бойынша бөлім
Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылы, Құрманғалиев көшесі, 23/1-үй
8 (71145) 3-18-00
8 (71145) 3-14-63
10.
Сырым ауданы бойынша бөлім
Сырым ауданы, Жымпиты ауылы, Қазақстан көшесі, 11/2-үй
8 (71134) 3-14-46
8 (71134) 3-14-47
11.
Тасқала ауданы бойынша бөлім
Тасқала ауданы, Тасқала ауылы, Вокзальная көшесі, 6-үй
8 (71139) 2-23-98
8 (71139) 2-19-79
12.
Теректі ауданы бойынша бөлім
Теректі ауданы, Федоровка ауылы, Юбилейная көшесі, 24-үй
8 (71132) 2-33-78
8 (71132) 2-33-79
13.
Шыңғырлау ауданы бойынша бөлім
Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылы, Тайманов көшесі, 95-үй
8 (71137) 3-33-11
8 (71137) 3-44-20
14.
Казталов ауданы бойынша бөлім
Казталов ауданы, Жалпақтал ауылы, С. Датұлы көшесі, 23-үй
8 (71138) 2-10-44
8 (71138) 2-10-45
15.
Дарьинское ауылдық округі бойынша бөлімі
Зеленов ауданы, Дарьинское ауылы, Балдырған көшесі, 27/1-үй
8 (71131) 2-40-80
8 (71131) 2-40-82
16.
Тайпақ ауылдық округі бойынша бөлім
Ақжайық ауданы, Тайпақ ауылы, Шемякин көшесі, 13-үй
8 (71142) 2-18-84
17.
Ақжайық ауылдық округі бойынша бөлім
Теректі ауданы, Ақжайық ауылы, Ақ жайық көшесі, 5-үй
8 (71143) 9-13-16
«Қарағанды облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Қарағанды облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Қарағанды қаласы, Чкалов көшесі, 7-үй
8 (7212) 41-63-10
2.
№ 1 қалалық бөлім
Қарағанды қаласы, Ержанов көшесі, 47/3-үй
8 (7212) 33-13-10
3.
№ 2 қалалық бөлім
Қарағанды қаласы, Чкалов көшесі, 7-үй
8 (7212) 41-03-92
4.
№ 3 қалалық бөлім
Қарағанды қаласы, Мұқанов көшесі, 5-үй
8 (7212) 77-26-57
5.
№ 4 қалалық бөлім
Қарағанды қаласы, Архитектурная көшесі, 8-үй
8 (7212) 45-71-01
6.
№ 5 қалалық бөлім
Қарағанды қаласы, 21 шағын аудан, 6/7-үй
8 (7212) 32-92-51
7.
№ 6 қалалық бөлім
Қарағанды қаласы, Серов көшесі, 73-үй
8 (7212) 93-16-94
8.
№ 1 Теміртау қалалық бөлімі
Теміртау қаласы, Блюхер көшесі, 23-үй
8 (7213) 44-67-45
9.
№ 2 Теміртау қалалық бөлімі
Теміртау қаласы, Республика даңғылы, 128-үй
8 (7213) 99-79-96
10.
№ 1 Абай аудандық бөлімі
Абай қаласы, Абай көшесі, 54-үй
8 (72131) 4-77-07
11.
№ 2 Абай аудандық бөлімі
Абай қаласы,Топар кенті, Қазыбек би көшесі, 3-үй
8 (72153) 3-04-46
12.
Саран қ. бөлімі
Саран қаласы, Жамбыл көшесі, 85-үй
8 (72137) 4-25-26
13.
№ 1 Шахтинск қалалық бөлімі
Шахтинск қаласы, А. Құнанбаев даңғылы, 65«Б» үй
8 (72156) 5-21-25
14.
№ 2 Шахтинск қалалық бөлімі
Шахтинск қаласы, Шахан кенті, 10/16 квартал, 16-үй
8 (72156) 3-20-99
15.
№ 1 Осакаровка аудандық бөлімі
Осакаровка кенті, Пристационная көшесі, 12-үй
8 (72149) 4-32-62
16.
№ 2 Осакаровка аудандық бөлімі
Осакаровка ауданы, Молодежный кенті, Абай көшесі, 13-үй
8 (72148) 2-22-46
17.
Сәтпаев қалалық бөлімі
Сәтпаев қаласы, Сәтпаев даңғылы, 111-үй

8 (71144) 3-22-04
8 (71144) 3-22-05
9.
Отдел по Каратобинскому району
Каратобинский район,
с. Каратобе,
ул. Курмангалиева, д. 23/1
8 (71145) 3-18-00
8 (71145) 3-14-63
10.
Отдел по Сырымскому району
Сырымский район,
с. Жымпиты,
ул. Казахстанская, д. 11/2
8 (71134) 3-14-46
8 (71134) 3-14-47
11.
Отдел по Таскалинскому району
Таскалинский район,
с. Таскала,
ул. Вокзальная, д. 6
8 (71139) 2-23-98
8 (71139) 2-19-79
12.
Отдел по Теректинскому району
Теректинский район,
с. Федоровка,
ул. Юбилейная, д. 24
8 (71132) 2-33-78
8 (71132) 2-33-79
13.
Отдел по Чингирлаускому району
Чингирлауский район,
с. Чингирлау,
ул. Тайманова, д. 95
8 (71137) 3-33-11
8 (71137) 3-44-20
14.
Отдел по Казталовскому району
Казталовский район,
с. Жалпактал,
ул. С.Датулы, д. 23
8 (71138) 2-10-44
8 (71138) 2-10-45
15.
Отдел по Дарьинскому сельскому округу
Зеленовский район,
с. Дарьинское,
ул. Балдырган, д. 27/1
8 (71131) 2-40-80
8 (71131) 2-40-82
16.
Отдел по Тайпакскому сельскому округу
Акжаикский район,
с. Тайпак,
ул. Шемякина, д. 13
8 (71142) 2-18-84
17.
Отдел по Акжаикскому сельскому округу
Теректинский район,
с. Акжаик,
ул. Ак жайык, д. 5
8 (71143) 9-13-16
Филиал РГП «ЦОН по Карагандинской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Карагандинской области»
г. Караганда,
ул. Чкалова, д. 7
8 (7212) 41-63-10
2.
Городской отдел № 1
г. Караганда,
ул. Ержанова, д. 47/3
8 (7212) 33-13-10
3.
Городской отдел № 2
г. Караганда,
ул. Чкалова, д. 7
8 (7212) 41-03-92
4.
Городской отдел № 3
г. Караганда,
ул. Муканова, д. 5
8 (7212) 77-26-57
5.
Городской отдел № 4
г. Караганда,
ул. Архитектурная, д. 8
8 (7212) 45-71-01
6.
Городской отдел № 5
г. Караганда,
21 микрорайон. д. 6/7
8 (7212) 32-92-51
7.
Городской отдел № 6
г. Караганда,
ул. Серова, д. 73
8 (7212) 93-16-94
8.
Отдел № 1 г. Темиртау
г. Темиртау,
ул. Блюхера, д. 23
8 (7213) 44-67-45
9.
Отдел № 2 г. Темиртау
г. Темиртау,
пр-кт Республики, д. 128
8 (7213) 99-79-96
10.
Абайский районный отдел № 1
г.Абай,
ул. Абая, д. 54
8 (72131) 4-77-07
11.
Абайский районный отдел № 2
г.Абай,
п. Топар, ул. Казыбек би, д. 3
8 (72153) 3-04-46
12.
Отдел г. Сарань
г. Сарань,
ул. Жамбыла, д. 85
8 (72137) 4-25-26
13.
Отдел № 1 г. Шахтинск
г. Шахтинск,
пр-кт А. Кунанбаева д. 65 «Б»
8 (72156) 5-21-25
14.
Отдел № 2 г. Шахтинск
г. Шахтинск,
п. Шахан Квартал 10/16, д. 16
8 (72156) 3-20-99
15.
Осакаровский районный отдел № 1
п. Осакаровка,
ул. Пристационная, д. 12
8 (72149) 4-32-62
16.
Осакаровский районный отдел № 2
р-н Осакаровка,
п. Молодежный ул. Абая, д. 13
8 (72148) 2-22-46
17.
Отдел г. Сатпаев
г. Сатпаев,
пр-кт Сатпаева, д. 111

8 (71063) 4-03-47
18.
Балқаш қалалық бөлімі
Балқаш қаласы, Бөкейхан көшесі, 20«А» үй
8 (71036) 6-83-37
19.
Шет аудандық бөлімі
Ақсу-Аюлы ауылы, Жапақов көшесі, 23/1-үй
8 (71031) 2-21-88
20.
Жезқазған қалалық бөлімі
Жезқазған қаласы, Б. Момышұлы көшесі, 9-үй
8 (7102) 73-81-09
21.
Жаңаарқа аудандық бөлімі
Жаңаарқа ауданы, Атасу кенті, А. Оспанов көшесі, 40-үй
8 (71030) 2-69-09
22.
Қаражал қалалық бөлімі
Қаражал қаласы, Ленин көшесі, 18-үй
8 (71032) 2-70-21
23.
Приозерск қалалық бөлімі
Приозерск қаласы, Балқаш көшесі, 7-үй
8 (71039) 5-27-37
24.
№ 1 Бұқар жырау аудандық бөлімі
Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Абылай хан көшесі, 37-үй
8 (72154) 2-23-73
25.
№ 2 Бұқар жырау аудандық бөлімі
Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Мир көшесі, 24-үй
8 (72138) 3-15-62
26.
№ 1 Ақтоғай аудандық бөлімі
Ақтоғай кенті, Бөкейхан көшесі, 10-үй
8 (71037) 2-11-05
27.
№ 2 Ақтоғай аудандық бөлімі
Сарышаған кенті, Абай көшесі, 12-үй
8 (71038) 2-23-39
28.
Нұра аудандық бөлімі
Киевка кенті, Сүлейменовтер көшесі, 2-үй
8 (72144) 2-11-11
29.
Ұлытау аудандық бөлімі
Ұлытау ауданы, Ұлытау кенті, Амангелді көшесі, 29«А» үй
8 (71035) 2-13-06
30.
Қарқаралы аудандық бөлімі
Қарқаралы қаласы, Әубәкіров көшесі, 21-үй
8 (72146) 3-17-03
«Қостанай облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Қостанай облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Қостанай қаласы, Таран көшесі, 114-үй
8 (7142) 53-44-84
8 (7142) 53-25-56
2.
Қостанай қалалық бөлімі
Қостанай қаласы, Гашек көшесі, 14-үй
8 (7142) 26-45-51
3.
Алтынсарин бөлімі
Силантьевка кенті, Ленин көшесі, 51-үй
8 (71445) 21-5-28
8 (71445) 21-5-29
4.
Амангелді бөлімі
Амангелді ауылы, Майлин көшесі, 27/7-үй
8 (71440) 21-2-55
8 (71440) 21-2-69
5.
Арқалық бөлімі
Арқалық қаласы, Абай көшесі, 62-үй
8 (71430) 75-6-87
8 (71430) 75-6-86
6.
Әулиекөл бөлімі
Әулиекөл ауданы, Ленин көшесі, 32-үй
8 (71453) 21-8-31
8 (71453) 21-9-02
7.
Денисовка бөлімі
Денисовка ауылы, Советская көшесі, 13-үй
8 (71434) 22-0-30
8 (71434) 92-7-16
8.
Жангелдин бөлімі
Жангелдин ауданы, Торғай ауылы, 8 наурыз көшесі, 37-үй
8 (71439) 22-0-05
8 (71439) 21-5-85
9.
Жітіқара бөлімі
Жітіқара қаласы, Ленин көшесі, 108-үй
8 (71435) 28-2-83
8 (71435) 28-2-00
10.
Қамысты бөлімі
Қамысты ауданы, Қамысты ауылы, Ержанов көшесі, 66-үй
8 (71437) 22-2-76
8 (71437) 22-2-75
11.
Қарабалық бөлімі
Қарабалық ауданы, Қарабалық кенті, Ғарышкерлер көшесі, 16-үй
8 (71441) 32-9-61
8 (71441) 32-5-02
12.
Қарасу бөлімі
Қарасу ауданы, Қарасу ауылы, Комсомол көшесі, 24-үй
8 (71452) 22-1-47
8 (71452) 21-9-69
13.
Лисаковск бөлімі
Лисаковск қаласы, 4-шағын аудан, 25-үй
8 (71433) 32-0-90
8 (71433) 35-3-89
14.
Меңдіқара бөлімі
Меңдіқара ауданы, Боровское ауылы, Королев көшесі, 4«А» үй
8 (71443) 22-4-60
15.
Наурызым бөлімі
Наурызым ауданы, Қарамеңді ауылы, Шақшақ Жәнібек көшесі, 5-үй
8 (71454) 21-0-53
8 (71454) 21-0-15
16.
№ 1 Рудный бөлімі
Рудный қаласы, Ғарышкерлер даңғылы, 12-үй
8 (71431) 49-8-02
17.
№ 2 Рудный бөлімі
Рудный қаласы, Корчагин көшесі, 76-үй
8 (71431) 90-0-38
8 (71431) 98-9-47
18.
Сарыкөл бөлімі
Сарыкөл ауданы, Сарыкөл кенті, Ленин к-сі 104-үй
8 (71451) 21-3-21
8 (71451) 21-2-09
19.
Таран бөлімі
Таран ауданы, Тарановское ауылы, Калинин көшесі, 93-үй
8 (71436) 36-5-89
8 (71436) 37-4-52
20.
Ұзынкөл бөлімі
Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл ауылы, Абай көшесі, 79-үй
8 (71444) 21-5-67
8 (71444) 21-1-62
21.
Федоровский бөлімі
Федоровский ауданы, Федоровка ауылы, Красноармейская көшесі, 56-үй
8 (71442) 22-5-18
8 (71442) 23-2-83
22.
Қостанай аудандық бөлімі
Қостанай ауданы, Затабол кенті, Калинин көшесі, 53-үй
8 (71455) 24-3-15
8 (71455) 24-3-16
«Қызылорда облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Қызылорда облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Қызылорда қаласы, Ғ.Мұратбаев көшесі, 2«Е» үй

8 (71063) 4-03-47
18.
Отдел г. Балхаш
г. Балхаш,
ул. Бокейхана, д. 20 «А»
8 (71036) 6-83-37
19.
Шетский районный отдел
с. Аксу-Аюлы,
ул. Жапакова, д. 23/1
8 (71031) 2-21-88
20.
Отдел г. Жезказган
г. Жезказган,
ул. Б.Момышулы, д. 9
8 (7102) 73-81-09
21.
Жанааркинский районный отдел
Жанааркинский район,
п. Атасу, ул. А.Оспанова, д. 40
8 (71030) 2-69-09
22.
Отдел г. Каражал
г. Каражал,
ул. Ленина, д. 18
8 (71032) 2-70-21
23.
Отдел г. Приозерск
г. Приозерск,
ул. Балхашская д. 7
8 (71039) 5-27-37
24.
Бухар-Жырауский районный отдел № 1
Бухар-Жырауского район,
п. Ботакара, ул. Абылай хана, д. 37
8 (72154) 2-23-73
25.
Бухар-Жырауский районный отдел № 2
Бухар-Жырауский район,
п. Ботакара, ул. Мира, д. 24
8 (72138) 3-15-62
26.
Актогайский районный отдел № 1
п. Актогай,
ул. Бокейхана, д. 10
8 (71037) 2-11-05
27.
Актогайский районный отдел № 2
п. Сары-шаган,
ул. Абая, д. 12
8 (71038) 2-23-39
28.
Нуринский районный отдел
п. Киевка,
ул. Сулейменовых, д. 2
8 (72144) 2-11-11
29.
Улытауский районный отдел
Улытауский район, п. Улытау,
л. Амангельды, д. 29 «А»
8 (71035) 2-13-06
30.
Каркаралинский районный отдел
г. Каркаралинск,
ул. Аубакирова, д. 21
8 (72146) 3-17-03
Филиал РГП «ЦОН по Костанайской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Костанайской области»
г. Костанай,
ул. Тарана, д. 114
8 (7142) 53-44-84
8 (7142) 53-25-56
2.
Костанайский городской отдел
г. Костанай,
ул. Гашека, д.14
8 (7142) 26-45-51
3.
Алтынсаринский отдел
п. Силантьевка,
ул. Ленина, д. 51
8 (71445) 2-15-28
8 (71445) 2-15-29
4.
Амангельдинский отдел
с. Амангельды,
ул. Майлина, д. 27/7
8 (71440) 2-12-55
8 (71440) 2-12-69
5.
Аркалыкский отдел
г. Аркалык,
ул. Абая, д. 62
8 (71430) 7-56-87
8 (71430) 7-56-86
6.
Аулиекольский отдел
с. Аулиеколь,
ул. Ленина, д.32
8 (71453) 2-18-31
8 (71453) 2-19-02
7.
Денисовский отдел
с. Денисовка,
ул. Советская, д. 13
8 (71434) 2-20-30
8 (71434) 9-27-16
8.
Жангельдинский отдел
Жангельдинский район,
с. Торай, ул. 8 марта, д. 37
8 (71439) 2-20-05
8 (71439) 2-15-85
9.
Житикаринский отдел
г. Житикара,
ул. Ленина, д. 108
8 (71435) 2-82-83
8(71435) 2-82-00
10.
Камыстинский отдел
Камыстинский район,
с. Камысты, ул. Ержанова, д. 66
8 (71437) 2-22-76
8 (71437) 2-22-75
11.
Карабалыкский отдел
Карабалыкский район,
п. Карабалык,
ул. Космонавтов, д. 16
8 (71441) 3-29-61
8 (71441) 3-25-02
12.
Карасуский отдел
Карасуский район,
с. Карасу,
ул. Комсомольская, д. 24
8 (71452) 2-21-47
8 (71452) 2-19-69
13.
Лисаковский отдел
г. Лисоковск,
4 микрорайон, д. 25
8 (71433) 3-20-90
8 (71433) 3-53-89
14.
Мендыкаринский отдел
Мендыкаринский район,
с. Боровское,
ул. Королева, д. 4 «А»
8 (71443) 2-24-60
15.
Наурзумский отдел
Наурзумский район,
п. Караменды,
ул. Шакшак Жанибека, д. 5
8 (71454) 2-10-53
8 (71454) 2-10-15
16.
Рудненский отдел № 1
г. Рудный,
пр-кт Космонавтов, д. 12
8 (71431) 4-98-02
17.
Рудненский отдел № 2
г. Рудный,
ул. Корчагина, д. 76
8 (71431) 9-00-38
8 (71431) 9-89-47
18.
Сарыкольский отдел
Сарыкольский район,
п. Сарыколь,
ул. Ленина, д. 104
8 (71451) 2-13-21
8 (71451) 2-12-09
19.
Тарановский отдел
Тарановский район,
с. Тарановское,
ул. Калинина, д. 93
8 (71436) 3-65-89
8 (71436) 3-74-52
20.
Узункольский отдел
Узункольский район,
с. Узынколь,
ул. Абая, д. 79
8 (71444) 2-15-67
8 (71444) 2-11-62
21.
Федоровский отдел
Федоровский район,
с. Федоровка,
ул. Красноармейская, д. 56
8 (71442) 2-25-18
8 (71442) 2-32-83
22.
Отдел Костанайского района
Костанайский район,
п. Затабольск,
ул. Калинина, д. 53
8 (71455) 2-43-15
8 (71455) 2-43-16
Филиал РГП «ЦОН по Кызылординской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Кызылординской области»
г. Кызылорда,
ул. Г.Муратбаева, д 2 «Е»

8 (7242) 23-07-16
2.
№ 1 қалалық бөлім
Қызылорда қаласы, Тасбөгет кенті, Амангелді көшесі, н/ж
8 (7242) 21-66-64
3.
№ 2 қалалық бөлім
Қызылорда қаласы, Жанқожа батыр көшесі, 82-үй
8(7242) 25-60-57
4.
№ 3 қалалық бөлім
Қызылорда қаласы, Шұғыла шағын ауданы, 45-үй
8 (7242) 24-86-11
5.
№ 4 қалалық бөлім
Қызылорда қаласы, Ақмешіт шағын ауданы, 1б-үй
8 (7242) 22-48-27
6.
Байқоңыр қалалық бөлімі
Байқоңыр қаласы, Максимов көшесі, 17«А» үй
8 (3362) 27-54-81
7.
Арал аудандық бөлімі
Арал қаласы, Қарасақал көшесі, н/ж
8 (72433) 25-0-02
8.
Қазалы аудандық бөлімі
Қазалы қаласы, Жанқожа батыр көшесі, н/ж
8 (72438) 26-1-27
9.
Қармақшы аудандық бөлімі
Жосалы кенті, Абай көшесі, н/ж
8 (72437) 2-11-62
10.
Жалағаш аудандық бөлімі
Жалағаш кенті, Желтоқсан көшесі, н/ж
8 (72431) 32-3-03
11.
Сырдария аудандық бөлімі
Тереңөзек кенті, Амангелді көшесі, 55«А» үй
8 (72436) 2-29-00
12.
Шиелі аудандық бөлімі
Шиелі кенті, Рысқұлов көшесі, н/ж
8 (72432) 4-15-59
13.
Жаңақорған аудандық бөлімі
Жаңақорған кенті, Сығанақ көшесі, н/ж
8 (72435) 21-4-51
«Маңғыстау облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Маңғыстау облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Ақтау қаласы, 15 шағын аудан, 67«Б» үй
8 (7292) 42-23-11
8 (7292) 42-23-12
2.
№ 1 Ақтау қалалық бөлімі
Ақтау қаласы, 15 шағын аудан, 67«Б» үй
8 (7292) 42-23-17
3.
№ 2 Жаңаөзен қалалық бөлімі
Жаңаөзен қаласы, Өркен шағын ауданы, Оқушылар шығармашылық үйінің ғимараты
8 (72934) 5-03-90
4.
№ 3 Мұнайлы аудандық бөлімі
Мұнайлы ауданы, Маңғыстау ауылы, «Қоғамдық ұйымдардың» ғимараты
8 (7292) 46-56-83
5.
№ 4 Бейнеу аудандық бөлімі
Бейнеу ауылы, Қосай ата көшесі, «Жастар орталығы» ғимараты
8 (72932) 2-55-35
6.
Бейнеу ауданының № 9 Боранқұл бөлімі
Боранқұл ауылы, 7 ауыл, «Боранқұлмәдениет» ММ ғимараты
8 (72932) 3-16-95
7.
№ 5 Маңғыстау аудандық бөлімі
Шетпе ауылы, Центральная көшесі, 15-үй, Қазпоштаның ғимараты
8 (72931) 22-0-79
8.
№ 6 Қарақия аудандық бөлімі
Құрық ауылы, Уәлиханов көшесі, 15-үй
8 (72937) 22-2-10
9.
№ 7 Түпқараған аудандық бөлімі
Форт-Шевченко қаласы, Маяулыз көшесі, 6«Д» үй
8 (72938) 2-30-38
10.
Түпқараған ауданының № 10 Ақшұқыр бөлімі
Ақшұқыр ауылы, Үштерек көшесі, 5-үй, «Жайлау» ЖШС ғимараты
8 (72938) 33-28-44
11.
№ 8 Жетібай аудандық бөлімі
Жетібай кенті, Жаңақұрылыс көшесі, 10-үй
8 (72935) 26-9-33
«Павлодар облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Павлодар облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48-үй
8 (7182) 33-47-35
8 (7182) 70-42-01
2.
Павлодар қалалық бөлімі
Павлодар қаласы, Кутузов көшесі, 204-үй
8 (7182) 34-59-04
8 (8182) 34-59-05
3.
№ 1 Павлодар қалалық бөлімі
Павлодар қаласы, Исінәлиев көшесі, 24-үй
8 (7182) 32-04-67
8 (7182) 70-42-09
4.
Павлодар аудандық бөлімі
Павлодар қаласы, Толстой көшесі, 10-үй

8 (7242) 23-07-16
2.
Городской отдел № 1
г. Кызылорда,
п. Тасбогет, ул.Амангельды, б/н
8 (7242) 21-66-64
3.
Городской отдел № 2
г. Кызылорда,
ул. Жанкожа батыр, д. 82
8 (7242) 25-60-57
4.
Городской отдел № 3
г. Кызылорда,
мкр. Шугыла, д. 45
8(7242) 24-86-11
5.
Городской отдел № 4
г. Кызылорда,
мкр. Акмешит, д. 1б
8 (7242) 22-48-27
6.
Байконырский городской отдел
г. Байконыр,
ул. Максимова, д. 17 «А»
8 (3362) 27-54-81
7.
Аральский районный отдел
г. Аральск,
ул. Карасакал, б/н
8 (72433) 2-50-02
8.
Казалинский районный отдел
г. Казалинск,
ул. Жанкожа батыра, б/н
8 (72438) 2-61-27
9.
Кармакшинский районный отдел
п. Жосалы,
ул. Абая, б/н
8 (72437) 2-11-62
10.
Жалагашский районный отдел
п. Жалагаш,
ул. Желтоксан, б/н
8 (72431) 3-23-03
11.
Сырдарьинский районный отдел
п. Теренозек,
ул. Амангельды, д. 55 «А»
8 (72436) 2-29-00
12.
Шиелинский районный отдел
п. Шиели,
ул. Рыскулова, б/н
8 (72432) 4-15-59
13.
Жанакорганский районный отдел
п. Жанакорган,
ул. Сыганак, б/н
8 (72435) 2-14-51
Филиал «ЦОН по Мангистауской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Мангистауской области»
г. Актау,
15 микрорайон, д. 67 «Б»
8 (7292) 42-23-11
8 (7292) 42-23-12
2.
Актауский городской отдел № 1
г. Актау,
15 микрорайон, д. 67 «Б»
8 (7292) 42-23-17
3.
Жанаозенский городской отдел № 2
г. Жанаозен,
мкр. Оркен, здание Дома творчества школьников
8 (72934) 5-03-90
4.
Мунайлинский районный отдел № 3
Мунайлинский район, с. Мангистау, здание «Общественных организаций»
8 (7292) 46-56-83
5.
Бейнеуский районный отдел № 4
с. Бейнеу,
ул.Косай ата, здание «Центр молодежи»
8 (72932) 2-55-35
6.
Боранкулское отделение № 9 Бейнеуского района
с. Боранкул,
7 аул, здание ГУ «Боранкулмадениет»
8 (72932) 3-16-95
7.
Мангистауский районный отдел № 5
с. Шетпе,
ул. Центральная, д. 15, здание Казпочта
8 (72931) 2 20-79
8.
Каракиянский районный отдел № 6
с. Курык,
ул. Валиханова, д. 15
8 (72937) 2-22-10
9.
Тупкараганский районный отдел № 7
г.Форт-Шевченко,
ул. Маяулыз, д. 6 «Д»
8 (72938) 2-30-38
10.
Акшукурское отделение № 10 Тупкараганского района
с. Акшукур,
ул. Уштерек, д. 5, здание ТОО «Жайлау»
8 (72938) 3-28-44
11.
Жетыбайский районный отдел № 8
п. Жетыбай,
ул. Жанакурылыс, д. 10
8 (72935) 2-69-33
Филиал РГП «ЦОН по Павлодарской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Павлодарской области»
г. Павлодар,
ул. Павлова, д. 48
8 (7182) 33-47-35
8 (7182) 70-42-01
2.
Павлодарский городской отдел
г. Павлодар,
ул. Кутузова, д. 204
8 (7182) 34-59-04
8 (8182) 34-59-05
3.
Павлодарский городской отдел № 1
г. Павлодар,
ул. Исиналиева, д. 24
8 (7182) 32-04-67
8 (7182) 70-42-09
4.
Павлодарский районный отдел
г. Павлодар,
ул. Толстого, д. 10

8 (7182) 62-92-29
8 (7182) 32-26-83
5.
Екібастұз қалалық бөлімі
Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 92/2-үй
8 (7187) 77-66-93
8 (7182) 70-42-27
6.
Ақсу қалалық бөлімі
Ақсу қаласы, Ленин көшесі, 10-үй
8 (7183) 76-90-60
8 (7183) 76-91-77
7.
Ақтоғай аудандық бөлімі
Ақтоғай ауылы, Абай көшесі, 72-үй
8 (71841) 2-21-66
8.
Баянауыл аудандық бөлімі
Баянауыл ауылы, Сәтпаев көшесі, 49-үй
8 (71840) 9-23-65
8 (71840) 9-23-61
9.
Железинка аудандық бөлімі
Железинка ауылы, Торайғыров көшесі, 58-үй
8 (71831) 2-25-86
10.
Шарбақты аудандық бөлімі
Шарбақты ауылы, В. Чайко көшесі, 45-үй
8 (71836) 2-34-43
8 (71836) 2-33-37
11.
Қашыр аудандық бөлімі
Тереңкөл ауылы, Тургенов көшесі, 85-үй
8 (71833)2-24-79
12.
Лебяжье аудандық бөлімі
Аққу ауылы, Тәшімов көшесі, 114-үй
8 (71839) 2-11-07
13.
Ертіс аудандық бөлімі
Ертіс ауылы, Иса Байзақов көшесі, 14-үй
8 (71832) 22-91-12
8 (71832) 22-91-11
14.
Май аудандық бөлімі
Май ауылы, Сейфуллин көшесі, 13-үй
8 (71838) 9-21-44
15.
Успенка аудандық бөлімі
Успенка ауылы, Тәуелсіздікке 10 жыл көшесі
8 (71834) 9-18-40
8 (71834) 9-12-51
«Солтүстік Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Солтүстік Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Петропавл қаласы, Әуезов көшесі, 157-үй
8 (7152) 33-12-57
2.
Қалалық бөлім
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 72-үй
8 (7152) 33-02-26
3.
Айыртау ауданы бойынша бөлім
Саумалкөл ауылы, Д.Сыздықов көшесі, 4-үй
8 (71533) 2-01-84
4.
Ақжар ауданы бойынша бөлім
Талшық ауылы, Жеңіс көшесі, 67-үй
8 (71546) 2-21-08
5.
Аққайың ауданы бойынша бөлім
Смирново ауылы, Еңбек көшесі, 11-үй
8 (71532) 2-25-86
6.
Есіл ауданы бойынша бөлім
Явленка ауылы, Ленин көшесі, 6-үй
8 (71543) 2-20-03
7.
Жамбыл ауданы бойынша бөлім
Пресновка ауылы, Горький қиылысы көшесі, 10«Г» үй
8 (71544) 2-29-16
8.
Ғ.Мүсірепов атындағы аудан бойынша бөлім
Новоишимское ауылы, Ленин көшесі, 7-үй
8 (71535) 2-22-19
9.
Қызылжар ауданы бойынша бөлім
Бескөл ауылы, Институтская көшесі, 1«В» үй
8 (71538) 2-17-46
10.
М.Жұмабаев ауданы бойынша бөлім
Булаево қаласы, Юбилейная көшесі, 62-үй
8 (71531) 2-03-76
11.
Мамлют ауданы бойынша бөлім
Мамлют қаласы, С.Мұқанов көшесі, 11-үй
8 (71541) 2-27-48
12.
Тайынша ауданы бойынша бөлім
Тайынша қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 208-үй
8 (71536) 2-36-03
13.
Тимирязев ауданы бойынша бөлім
Тимирязев ауылы, Уәлиханов көшесі, 17-үй
8 (71537) 2-03-02
14.
Уалиханов ауданы бойынша бөлім
Кішкенекөл ауылы, Уәлиханов көшесі, 80-үй
8 (71542) 2-28-11
15.
Шал ақын ауданы бойынша бөлім
Сергеевка қаласы, Желтоқсан көшесі, 31-үй
8 (71534) 2-73-90
«Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Шымкент қаласы, Мәделі Қожа көшесі, н/ж

8 (7182) 62-92-29
8 (7182) 32-26-83
5.
Экибастузский городской отдел
г. Экибастуз,
ул. Машхур-Жусуп д. 92/2
8 (7187) 77-66-93
8 (7187) 70-42-27
6.
Аксусский городской отдел
г. Аксу,
ул. Ленина, д. 10
8 (7183) 76-90-60
8 (7183) 76-91-77
7.
Актогайский районный отдел
с. Актогай,
ул. Абая, д. 72
8 (71841) 2-21-66
8.
Баянаульский районный отдел
с. Баянаул,
ул. Сатпаева, д. 49
8 (71840) 9-23-65
8 (71840) 9-23-61
9.
Железинский районный отдел
с. Железинка,
ул. Торайгырова, д. 58
8 (71831) 2-25-86
10.
Щербактинский районный отдел
с. Щербакты
ул. В. Чайко 45
8 (71836) 2-34-43
8 (71836) 2-33-37
11.
Качирский районный отдел
с. Теренколь,
ул. Тургенова, д. 85
8 (71833) 2-24-79
12.
Лебяжинский районный отдел
с. Акку,
ул. Ташимова, д. 114
8 (71839) 2-11-07
13.
Иртышский районный отдел
с. Иртышск,
ул. Исы-Байзакова, д. 14
8 (71832) 22-91-12
8 (71832) 22-91-11
14.
Майский районный отдел
с. Майск,
ул. Сейфулина, д. 13
8 (71838) 9-21-44
15.
Успенский районный отдел
с. Успенка,
ул. 10 лет Независимости
8 (71834) 9-18-40
8 (71834) 9-12-51
Филиал РГП «ЦОН по Северо-Казахстанской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Северо-Казахстанской области»
г. Петропавловск,
ул. Ауэзова, д. 157
8 (7152) 33-12-57
2.
Городской отдел
г. Петропавловск,
ул. Конституции Казахстана, д. 72
8 (7152) 33-02-26
3.
Отдел по Айыртаускому району
с. Саумалколь,
ул. Д.Сыздыкова, д. 4
8 (71533) 2-01-84
4.
Отдел по Акжарскому району
с. Талшик,
ул. Победы, д. 67
8 (71546) 2-21-08
5.
Отдел по Аккайынскому району
с. Смирново,
ул. Труда, д. 11
8 (71532) 2-25-86
6.
Отдел по Есильскому району
с. Явленка,
ул. Ленина, д. 6
8 (71543) 2-20-03
7.
Отдел по Жамбылскому району
с. Пресновка,
ул. Переулок Горького, д. 10 «Г»
8 (71544) 2-29-16
8.
Отдел по району им.Г.Мусрепова
с. Новоишимское,
ул. Ленина, д. 7
8 (71535) 2-22-19
9.
Отдел по Кызылжарскому району
а. Бескол,
ул. Институтская, д. 1 «В»
8 (71538) 2-17-46
10.
Отдел по району М.Жумабаева
г. Булаево,
ул. Юбилейная, д. 62
8 (71531) 2-03-76
11.
Отдел по Мамлютскому району
г. Мамлютка, ул. С.Муканова, д. 11
8 (71541) 2-27-48
12.
Отдел по Тайыншинскому району
г. Тайынша,
ул. Конституции Казахстана, д. 208
8 (71536) 2-36-03
13.
Отдел по Тимирязевскому району
с. Тимирязево,
ул. Уалиханова, д. 17
8 (71537) 2-03-02
14.
Отдел по Уалихановскому району
с. Кишкенеколь,
ул. Уалиханова, д. 80
8 (71542) 2-28-11
15.
Отдел по району Шал акына
г. Сергеевка,
ул. Желтоксана, д. 31
8 (71534) 2-73-90
Филиал РГП «ЦОН Южно-Казахстанской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Южно-Казахстанской области»
г. Шымкент,
ул. Мадели Кожа, б/н

8 (7252) 30-06-79
8 (7252) 21-09-00
2.
Шымкент қаласының № 1 қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Мәделі Қожа көшесі, н/ж
8 (7252) 30-06-79
8 (7252) 99-72-76
3.
Шымкент қаласының № 2 қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Мәделі Қожа көшесі, н/ж
8 (7252) 99-72-31
4.
Шымкент қаласының № 3 қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Оспанов көшесі, 61-үй
8 (7252) 30-01-35
5.
Шымкент қаласының № 4 қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Сайрам көшесі, н/ж
8 (7252) 52-50-84
6.
Шымкент қаласының № 5 қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Республика көшесі, 15-үй
8 (7252) 56-52-84
7.
Арыс қалалық бөлімі
Арыс қаласы, Ергөбек көшесі, н/ж.
8 (72540) 2-31-18
8.
Бәйдібек аудандық бөлімі
Шаян ауылы, Мыңбұлақ көшесі, н/ж
8 (72548) 21-443
9.
Кентау қалалық бөлімі
Кентау қаласы, Абылай хан көшесі, 10-үй
8 (72536) 36-456
10.
Қазығұрт аудандық бөлімі
Қазығұрт ауылы, Қонаев көшесі, н/ж
8 (72539) 22-757
11.
Мақтаарал аудандық бөлімі
Жетісай қаласы, Жайшыбеков көшесі, н/ж
8 (72534) 61-343
12.
Отырар аудандық бөлімі
Шәуілдір ауылы, Жібек жолы даңғылы, н/ж
8 (72544) 22-616
13.
Ордабасы аудандық бөлімі
Темірлан ауылы, Қажымұқан көшесі, н/ж
8 (72530) 22-670
14.
Түркістан қалалық бөлімі
Түркістан қаласы, Тілеулі мыңбасы көшесі, н/ж
8 (72533) 4-16-79
15.
Төлеби аудандық бөлімі
Леңгір қаласы, Төле би көшесі, н/ж
8 (72547) 61-90-56
16.
Түлкібас аудандық бөлімі
Түлкібас ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, 189-үй
8 (72538) 52-709
17.
Сайрам аудандық бөлімі
Ақсукент ауылы, Қыстаубаев көшесі, н/ж
8 (72531) 77-079
18.
Созақ аудандық бөлімі
Шолаққорған ауылы, Қожанов көшесі, н/ж
8 (72546) 43-329
19.
Сарыағаш аудандық бөлімі
Сарыағаш ауылы, Шораұлы көшесі, н/ж
8 (72537) 27-020
20.
Абай ауылдық бөлімі
Абай ауылы, А.Жылқышиев көшесі, н/ж
8 (72532) 31-629
21.
Шардара аудандық бөлімі
Шардара қаласы, Шардара түкпірі, н/ж
8 (72535) 21-583
«Алматы қаласы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Алматы қаласы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 51-үй
8 (727) 247-16-28
2.
Әуезов аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 51-үй
8 (727) 247-16-27
3.
Алмалы аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 221-үй
8 (727) 378-09-09
4.
Алатау аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Шаңырақ-2 шағын ауданы, Жанқожа батыр көшесі, 24-үй
8 (727) 395-36-10
5.
Бостандық аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Алмагүл шағын ауданы, 9«А» үй
8 (727) 396-37-00
6.
Жетісу аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Төле би көшесі, 155-үй
8 (727) 330-72-43
7.
Медеу аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Марков көшесі, 44-үй
8 (727) 239-65-52
8.
Түркісіб аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Рихард Зорге көшесі, 9-үй
8 (727) 234-09-74
«Астана қаласы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Астана қаласы бойынша Халыққа қызмет көрсету орталығы» РМК филиалы

8 (7252) 30-06-79
8 (7252) 21-09-00
2.
Городской отдел № 1 г. Шымкента
г. Шымкент,
ул. Мадели Кожа, б/н
8 (7252) 30-06-79
8 (7252) 99-72-76
3.
Городской отдел № 2 г. Шымкента
г. Шымкент,
ул. Мадели Кожа, б/н
8 (7252) 99-72-31
4.
Городской отдел № 3 г. Шымкента
г. Шымкент,
ул. Оспанова, д. 61
8 (7252) 30-01-35
5.
Городской отдел № 4 г. Шымкента
г. Шымкент,
ул. Сайрамская, б/н
8 (7252) 52-50-84
6.
Городской отдел № 5 г. Шымкента
г. Шымкент,
ул. Республика, д. 15
8 (7252) 56-52-84
7.
Арысский городской отдел
г. Арыс,
ул. Ергөбек, б/н
8 (72540) 2-31-18
8.
Байдибекский районный отдел
с. Шаян,
ул. Мынбулак, б/н
8 (72548) 2-14-43
9.
Кентауский городской отдел
г. Кентау,
ул. Абылай хана, д. 10
8 (72536) 3-64-56
10.
Казыгуртский районный отдел
с. Казыгурт,
ул. Конаева, б/н
8 (72539) 2-27-57
11.
Мактаральский районный отдел
г. Жетисай,
ул. Жайшыбекова, б/н
8 (72534) 6-13-43
12.
Отырарский районный отдел
с. Шауилдир,
пр-кт Жибек-жолы, б/н
8 (72544) 2-26-16
13.
Ордабасинский районный отдел
с. Темирлан,
ул. Кажымухан, б/н.
8 (72530) 2-26-70
14.
Туркестанский городской отдел
г. Туркестан,
ул. Тылеулы мынбасы, б/н
8 (72533) 4-16-79
15
Толебийский районный отдел
г. Ленгер,
ул. Толе-би, б/н
8 (72547) 61-90-56
16.
Тулькубасский районный отдел
с. Тулькубас,
ул. Т.Рыскулова, д. 189
8 (72538) 5-27-09
17.
Сайрамский районный отдел
с. Аксукент,
ул. Кыстаубаев, б/н
8 (72531) 7-70-79
18.
Созакский районный отдел
с. Шолаккорган,
ул. Кожанова, б/н
8 (72546) 4-33-29
19.
Сарыагашский районный отдел
с. Сарыагаш,
ул. Шораулы, б/н
8 (72537) 2-70-20
20.
Абайский сельский отдел
с. Абай,
ул. А.Жылкышиева, б/н
8 (72532) 3-16-29
21.
Шардаринский районный отдел
г. Шардара,
тупик Шардара, б/н
8 (72535) 2-15-83
Филиал РГП «ЦОН по городу Алматы»
1.
Филиал РГП «ЦОН по г. Алматы»
г. Алматы,
ул. Джандосова, д. 51
8 (727) 247-16-28
2.
Отдел Ауэзовского района
г. Алматы,
ул. Джандосова, д. 51
8 (727) 247-16-27
3.
Отдел Алмалинского района
г. Алматы,
ул. Богенбай батыра, д. 221
8 (727) 378-09-09
4.
Отдел Алатауского района
г. Алматы,
мкр. Шанырак-2,
ул. Жанкожа батыра, д. 24
8 (727) 395-36-10
5.
Отдел Бостандыкского района
г. Алматы,
мкр. Алмагуль, д. 9 «А»
8 (727) 396-37-00
6.
Отдел Жетысуского района
г. Алматы,
ул. Толе би, д. 155
8 (727) 330-72-43
7.
Отдел Медеуского района
г. Алматы,
ул. Маркова, д. 44
8 (727) 239-65-52
8.
Отдел Турксибского района
г. Алматы,
ул. Рихарда Зорге, д. 9
8 (727) 234-09-74
Филиал РГП «ЦОН по городу Астане»
1.
Филиал РГП «Центр обслуживания населения по городу Астане»
г. Астана,

Астана қаласы, Республика даңғылы, 12/2-үй
8 (7172) 57-07-74
2.
Алматы ауданы бойынша бөлім
Астана қаласы, Мирзоян к-сі., 25-үй
8 (7172) 61-84-11
3.
№ 1 бөлім
Астана қаласы, Республика даңғылы 12/2-үй
8 (7172) 32-80-10
4.
№ 2 бөлім
Астана қаласы, Абай көшесі, 53-үй
8 (7172) 21-10-27
5.
№ 3 бөлім
Астана қаласы, Железнодорожный кенті, Ақтасты көшесі, 20-үй
8 (7172) 94-71-80
6.
Сарыарқа ауданы бойынша бөлім
Астана қаласы, Республика даңғылы, 43-үй
8 (7172) 32-46-97
7.
«Тілендиев» бөлімшесі
Астана қаласы, Бөгенбай даңғылы, 6«А» үй
8 (7172) 94-99-96
8.
«Ақжайық» бөлімшесі
Астана қаласы, Есенберлин көшесі, 16/2-үй («Темірбанк» АҚ ғимараты)
8 (7172) 59-28-33
9.
«Өндіріс» бөлімшесі
Астана қаласы, Кемеңгерұлы көшесі, 6/1-үй
8 (7172) 30-40-70
10.
«Кенесары» бөлімшесі
Астана қаласы, Сарыарқа даңғылы, 12-үй («БТА-банк» АҚ ғимараты)
8 (7172) 23-79-03
11.
«Жеңіс» бөлімшесі
Астана қаласы, Жеңіс даңғылы, 34-үй
8 (7172) 31-70-37
12.
Есіл ауданы бойынша бөлім
Астана қаласы, Сауран көшесі, 7-үй
8 (7172) 50-13-70
13.
Есіл ауданы бойынша бөлімше
Астана қаласы, Қабанбай батыр даңғылы көшесі, 5/1-үй
8 (7172) 50-91-95
«Прокуратура органдарынан, тергеу және
анықтау органдарынан шығатын ресми
құжаттарға апостиль қою» мемлекеттік
қызмет көрсету стандартына
2-қосымша
Сапа және тиімділік көрсеткіштерінің мәндері
Сапа және қолжетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есептік жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4
1. Уақтылылығы
1.1. Құжатты тапсырған сәттен бастап, қызмет көрсетуді белгіленген мерзімде ұсыну жағдайларының %-ы (үлесі)
2. Сапасы
2.1. Қызмет көрсету үдерісінің сапасына қанағаттанған мемлекеттік қызметті алушылардың %-ы (үлесі)
3. Қолжетімділігі
3.1. Қызмет көрсету сапасына және оны ұсыну тәртібі туралы ақпаратқа қанағаттанған мемлекеттік қызметті алушылардың %-ы (үлесі)
3.2. Ақпаратқа электрондық форматта қол жеткізуге болатын қызмет көрсету %-ы (үлесі)
4. Шағымдану үдерісі
4.1. Қолданыстағы шағымдану тәртібіне қанағаттанған мемлекеттік қызметті алушылардың %-ы (үлесі)
5. Сыпайылық
5.1. Қызметкерлердің сыпайылығына қанағаттанған мемлекеттік қызметті алушылардың %-ы (үлесі)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 26 қарашадағы
№ 1486 қаулысымен
бекітілген
«Соттылықтың болуы не болмауы туралы анықтама беру» мемлекеттік
қызмет көрсету стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметті Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық басқармалары (бұдан әрі – уәкілетті орган), халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі – орталық), халыққа ұтқыр қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі – ұтқыр орталық) «электронды үкіметтің» www.e.gov.kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы не жеке тұлға тікелей уәкілетті органға жүгінген кезде көрсетеді.

пр-кт Республики, д. 12/2
8 (7172) 57-07-74
2.
Отдел по Алматинскому району
г. Астана,
ул. Мирзояна д. 25
8 (7172) 61-84-11
3.
Отделение № 1
г. Астана,
пр-кт Республики, д. 12/2
8 (7172) 32-80-10
4.
Отделение № 2
г. Астана,
ул. Абая, д. 53
8 (7172) 21-10-27
5.
Отделение № 3
г. Астана,
п. Железнодорожный,
ул. Актасты, д. 20
8 (7172) 94-71-80
6.
Отдел по Сарыаркинскому району
г. Астана,
пр-кт Республики, д. 43
8 (7172) 32-46-97
7.
Отделение «Тлендиева»
г. Астана,
пр. Богенбая, д. 6 «А»
8 (7172) 94-99-96
8.
Отделение «Ақжайық»
г. Астана,
ул. Есенберлина, д. 16/2
(здание АО «Темірбанк»)
8 (7172) 59-28-33
9.
Отделение «Өндіріс»
г. Астана,
ул. Кеменгерұлы, д. 6/1
8 (7172) 30-40-70
10.
Отделение «Кенесары»
г. Астана,
пр-кт Сарыарка, д.12
(здание АО «БТА-банк»)
8 (7172) 23-79-03
11.
Отделение «Жеңіс»
г. Астана,
пр. Жеңіс, д. 34
8 (7172) 31-70-37
12.
Отдел по Есильскому району
г. Астана,
ул. Сауран, д. 7
8 (7172) 50-13-70
13.
Отделение по Есильскому району
г. Астана,
пр. Кабанбай батыра, д. 5/1
8 (7172) 50-91-95
Приложение 2
к стандарту государственной
услуги «Апостилирование
официальных документов,
исходящих из органов
прокуратуры, органов
следствия и дознания»
Значения показателей качества и эффективности
Показатели качества и доступности
Нормативное значение показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее значение показателя в отчетном году
1
2
3
4
1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев предоставления услуги в установленный срок с момента сдачи документа
2. Качество
2.1. % (доля) получателей государственной услуги, удовлетворенных качеством процесса предоставления услуги
3. Доступность
3.1. % (доля) получателей государственной услуги, удовлетворенных качеством и информацией о порядке предоставления услуги
3.2. % (доля) услуг информации, которые доступны в электронном формате
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) получателей государственной услуги, удовлетворенных существующим порядком обжалования
5. Вежливость
5.1. % (доля) получателей государственной услуги, удовлетворенных вежливостью персонала
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 ноября 2012 года № 1486
Стандарт государственной услуги
«Выдача справки о наличии либо отсутствии судимости» 1. Общие положения
1. Государственная услуга оказывается территориальными управлениями Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан по областям, городам Астана и Алматы (далее – уполномоченный орган) через центры обслуживания населения (далее – центр), мобильные центры обслуживания населения (далее – мобильные центры), веб-портал «электронного правительства» www.e.gov.kz (далее – портал), либо при непосредственном обращении физического лица в уполномоченный орган.

Уәкілетті органдардың мекенжайлары осы стандартқа 1-қосымшада, орталықтардың мекенжайлары осы стандартқа 2-қосымшада көрсетілген.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету «Мемлекеттік құқықтық статистика және арнайы есепке алу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының және «Ақпараттандыру туралы» 2007 жылғы 11 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 29-бабының негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі туралы толық ақпарат:
1) уәкілетті органның интернет-ресурсында: www.prokuror.kz;
2) порталда: www.e.gov.kz;
3) Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің «Халыққа қызмет көрсету орталықтары» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының (бұдан әрі – Орталық РМК) www.con.gov.kz. интернет-ресурсында;
4) тізбесі осы стандартқа 1 және 2-қосымшаларда берілген ресми ақпарат көздерінде, уәкілетті органның және орталықтардың ғимараттарында орналасқан стенділерінде, үлгілері бар ақпараттық тақталарда орналастырған.
Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы ақпаратты да «электрондық үкімет» call-орталығының ақпараттық-анықтамалық қызметінің телефоны бойынша алуға болады (1414).
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижелері:
1) уәкілетті органда:
жеке тұлғаға қатысты қағаз жүзіндегі соттылықтың болуын немесе болмауын растайтын анықтаманы беру не қағаз жүзінде мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру;
2) орталықта, ұтқыр орталықта және порталда:
жеке тұлғаға қатысты электрондық құжат түрінде соттылықтың болуын немесе болмауын растайтын анықтаманы беру не электрондық құжат нысанында мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының азаматтарына, шетел азаматтарына және азаматтығы жоқ адамдарға көрсетіледі (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы).
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) уәкілетті орган:
мемлекеттік қызметті алушы осы стандарттың 11-тармағында анықталған қажетті құжаттарды берген сәттен бастап 7 жұмыс күні ішінде көрсетіледі;
өтініш беруші жүгінген күні оған орында көрсетілетін мемлекеттік қызмет бойынша өтініш берген сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсетілгенше күтудің рұқсат етілген уақыты – 30 минуттан аспайды;
өтініш беруші жүгінген күні оған сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет бойынша мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген уақыты – 10 минут;

Адреса уполномоченных органов указаны в приложении 1 к настоящему стандарту, адреса центров в приложении 2 к настоящему стандарту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статьи 9 Закона Республики Казахстан «О государственной правовой статистике и специальных учетах» и статьи 29 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года «Об информатизации».
4. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается:
1) на интернет-ресурсе уполномоченного органа: www. prokuror.kz;
2) на портале: www.e.gov.kz;
3) на интернет-ресурсе Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – РГП Центр): www.con.gov.kz;
4) в официальных источниках информации, на стендах, информационных досках с образцами, размещенными в здании уполномоченного органа и центров, перечни которых указаны в приложениях 1 и 2 к настоящему стандарту.
Также информацию о порядке оказания государственной услуги можно получить по телефону информационно-справочной службы call-центра «электронного правительства» (1414).
5. Результатом оказываемой государственной услуги являются:
1) в уполномоченном органе:
выдача справки, подтверждающей наличие либо отсутствие у физического лица судимости на бумажном носителе, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе;
2) в центре, мобильном центре и на портале:
выдача справки подтверждающей наличие либо отсутствие у физического лица судимости в форме электронного документа либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в форме электронного документа.
6. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан, иностранным гражданам и лицам без гражданства (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) уполномоченным органом:
с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункте 11 настоящего стандарта, оказывается в течение – 7 рабочих дней;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя, с момента подачи заявления – не более 30 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя – 10 минут;

2) орталықтар, ұтқыр орталықтар арқылы:
мемлекеттік қызмет көрсетуді алу үшін жүгінген сәттен бастап 3 жұмыс күні;
өтініш беруші жүгінген күні оған сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет бойынша мемлекеттік қызмет көрсетілгенше күтудің рұқсат етілген уақыты – 20 минуттан аспайды;
өтініш беруші жүгінген күні оған сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет бойынша мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген уақыты – 20 минуттан аспайды;
3) портал арқылы қызмет көрсету мерзімі 3 жұмыс күнін құрайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Уәкілетті орган мемлекеттік қызметті демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейінгі аралықта күн сайын көрсетеді. Қабылдау кезек күту тәртібінде, алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
Орталықтарда мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, еңбек заңнамасына сәйкес сағат 8.00-ден 20.00-ге дейін белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес үзіліссіз, дүйсенбіден сенбіге дейінгі аралықта күн сайын көрсетіледі.
Қабылдау «электрондық» кезек тәртібімен, жеделдетілген қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
Ұтқыр орталықтар құжаттарды орталық бекіткен кестеге сәйкес, бірақ бір елді мекенде кемінде алты сағат бойы қабылдайды.
Порталдың жұмыс кестесі – тәулік бойы.
10. Уәкілетті органның үй-жайында күту залы болады, ол ақпараттық стенділермен жарақталады және ғимараттың бірінші қабатында орналасады, сондай-ақ, мүмкіндіктері шектеулі мемлекеттік қызметті алушыларға қызмет көрсету үшін жағдайлар көзделген.
Мемлекеттік қызмет мемлекеттік қызметті алушының тұрғылықты жері бойынша орналасқан орталықтың ғимаратында көрсетіледі, онда мүмкіндіктері шектеулі мемлекеттік қызметті алушыларға қызмет көрсету үшін жағдайлар көзделген.
Залда анықтама бюросы, күту креслолары, бланкілерді толтыру үлгілері бар ақпараттық стенділер орналасады.
Орталықтардың ғимараттарында анықтама бюросы, күту креслолары, бланкілерді толтыру үлгілері бар ақпараттық стенділер орналасады, сондай-ақ, мүмкіндіктері шектеулі мемлекеттік қызметті алушыларға қызмет көрсету үшін жағдайлар көзделген.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы:
1) уәкілетті органға:
соттылықтың болуы немесе болмауы жөніндегі анықтама беру туралы өтінішті;
жеке куәліктің көшірмесін (салыстырып тексеру үшін түпнұсқасын бере отырып);
он алты жасқа толмаған адамдар үшін баланың туу туралы куәлігінің көшірмесін (салыстырып тексеру үшін түпнұсқасын бере отырып);
мемлекеттік қызметті алушының мүдделерін үшінші тұлға білдірген кезде нотариус растаған сенімхатты;

2) через центры, мобильные центры:
с момента обращения для получения государственной услуги – 3 рабочих дня;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя – не более 20 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя – не более 20 минут;
3) через портал – в течение 3 рабочих дней.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
В центрах государственная услуга предоставляется ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству, в соответствии с установленным графиком работы с 8.00 часов до 20.00 часов без перерыва.
Прием осуществляется в порядке «электронной» очереди, без ускоренного обслуживания.
Мобильные центры осуществляют прием документов согласно утвержденному центром графику, но не менее шести рабочих часов в день в одном населенном пункте.
График работы портала – круглосуточно.
10. Помещения уполномоченного органа имеют зал ожидания, оснащаются информационными стендами и располагаются на первом этаже здания, также предусмотрены условия для обслуживания получателей государственной услуги с ограниченными физическими возможностями.
Государственная услуга оказывается в здании центра по месту проживания получателя государственной услуги, где предусмотрены условия для обслуживания получателей государственной услуги с ограниченными физическими возможностями.
В зале располагаются справочное бюро, кресла ожидания, информационные стенды с образцами заполнения бланков.
В здании центра располагаются справочное бюро, кресла ожидания, информационные стенды с образцами заполнения бланков, а также предусмотрены условия для обслуживания получателей государственной услуги с ограниченными физическими возможностями.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет:
1) в уполномоченный орган:
заявление о предоставлении справки о наличии либо отсутствии судимости;
копию документа, удостоверяющего личность (с представлением оригинала для сверки);
копию свидетельства о рождении ребенка, для лиц, не достигших шестнадцатилетнего возраста (с представлением оригинала для сверки);
доверенность, удостоверенную нотариально – при представлении интересов получателя государственной услуги третьим лицом;

2) орталыққа, ұтқыр орталыққа:
жеке куәлікті;
он алты жасқа толмаған адамдар үшін олардың тууы 2008 жылға дейін тіркелген жағдайда баланың туу туралы куәлігінің көшірмесін (салыстырып тексеру үшін түпнұсқасын бере отырып);
мемлекеттік қызметті алушының мүдделерін үшінші тұлға білдірген кезде нотариус растаған сенімхатты;
порталға:
мемлекеттік қызметті алушының электрондық цифрлық қолтаңбасы қойылған электрондық сұрауды ұсынады.
12. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі, сондай-ақ қажетті құжаттардың тізімі мен оларды толтыру үлгілері туралы ақпарат www.prokuror.kz интернет-ресурсында орналасқан.
Орталықтарда өтініштердің бекітілген нысандағы бланкілері күту залындағы арнайы тағанда, сондай-ақ Орталық РМК интернет-ресурсында орналастырылады: www.con.gov.kz.
13. Қажетті құжаттар толтырылған соң уәкілетті органның кеңсесіне (1-қосымшаға сәйкес) не орталыққа, ұтқыр орталыққа (2-қосымшаға сәйкес) тапсырылады.
Орталықтарда құжаттарды қабылдау операциялық залда жүзеге асырылады.
Порталда электрондық сұрауды жіберу мемлекеттік қызметті алушының «жеке кабинеті» арқылы жүзеге асырылады. Сұрау таңдалған қызмет түріне сәйкес адресат мемлекеттік органға автоматты түрде жолданады.
14. Құжаттар уәкілетті орган арқылы қабылданған кезде мемлекеттік қызметті алушыға құжаттарды қабылдау күні, уақыты, өтінішті қабылдаған адамның тегі және аты-жөнінің бірінші әріптері көрсетіле отырып, талон беріледі.
Құжаттарды орталық, ұтқыр орталық арқылы қабылдау кезінде мемлекеттік қызметті алушыға тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат:
өтінішті қабылдау нөмірі мен күні;
сұратылған мемлекеттік қызметтің түрі;
қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
құжаттар берілетін күні (уақыты) және орны;
өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты;
құжаттарды ресімдеу үшін өтінішті қабылдаған орталық, ұтқыр орталық қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты;
өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты, уәкілетті өкілінің тегі, аты, әкесінің аты, олардың байланыс телефондары көрсетіле отырып, беріледі.
Портал арқылы жүгінген кезде мемлекеттік қызметті алушының порталдағы «жеке кабинетіне» мемлекеттік қызмет көрсету үшін сұрауды қабылдау туралы хабарлама-есеп, мемлекеттік қызмет нәтижесін алу күні мен уақыты көрсетіле отырып жіберіледі.
15. Уәкілетті орган құжатты мемлекеттік қызметті алушы не оның өкілі сенімхат бойынша жүгінген кезде береді.
Орталықта, ұтқыр орталықта мемлекеттік қызметті алушыға құжаттарды орталықтың, ұтқыр орталықтың қызметкері мемлекеттік қызметті алушы өзі немесе оның өкілі сенімхат бойынша жүгінген кезде қолхат негізінде береді.
Егер мемлекеттік қызметті алушы көрсетілген мерзімде қызмет нәтижесін алу үшін жүгінбесе, орталық, ұтқыр орталық олардың бір ай көлемінде сақталуын қамтамасыз етеді, одан кейін оны уәкілетті органға береді.
Портал арқылы жүгінген кезде қызмет көрсетудің нәтижесі алушының «жеке кабинетіне» жолданады.

2) в центр, мобильный центр:
удостоверение личности;
копию свидетельства о рождении ребенка, в случае регистрации рождения до 2008 года – для лиц, не достигших шестнадцатилетнего возраста (с представлением оригинала для сверки);
доверенность, удостоверенную нотариально – при представлении интересов получателя государственной услуги третьим лицом;
на портал:
электронный запрос, подписанный электронной цифровой подписью получателя государственной услуги.
12. Информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах для ее получения, а также образцы их заполнения располагаются на интернет-ресурсе: www. prokuror.kz.
В центрах бланки заявлений утвержденной формы размещаются на специальной стойке в зале ожидания, а также интернет-ресурсе РГП Центр: www.con.gov.kz.
13. Заполненные необходимые документы сдаются в канцелярию уполномоченного органа (согласно приложению 1), либо в центр, мобильный центр (согласно приложению 2).
В центрах прием документов осуществляется в операционном зале.
На портале отправка электронного запроса осуществляется из «личного кабинета» получателя государственной услуги. Запрос автоматически направляется государственному органу – адресату в соответствии с выбранной услугой.
14. При приеме документов через уполномоченный орган получателю государственной услуги выдается талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего обращение.
При приеме документов через центр, мобильный центр получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и название приложенных документов;
даты (времени) и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества работника центра, мобильного центра принявшего заявление на оформление документов;
фамилии, имени, отчества заявителя, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя, и их контактные телефоны.
При обращении через портал, получателю в личный кабинет на портале направляется уведомление-отчет о принятии запроса для предоставления государственной услуги с указанием даты и времени получения получателем результата государственной услуги.
15. Выдача документов уполномоченным органом осуществляется при личном обращении получателя государственной услуги, либо представителя по доверенности.
В центре, мобильном центре выдача документов получателю государственной услуги осуществляется работником центра, мобильного центра при личном обращении получателя государственной услуги, либо представителя по доверенности.
В случаях, если получатель государственной услуги не обратился за результатом услуги в указанный срок, центр, мобильный центр обеспечивают их хранение в течение одного месяца, после чего передает их в уполномоченный орган.
При обращении через портал результат оказания услуги получателю направляется в «личный кабинет».

16. Уәкілетті орган, орталық, ұтқыр орталық мемлекеттік қызметті алушының құжаттарын қабылдаған сәттен бастап екі жұмыс күнінің ішінде ұсынылған құжаттардың толықтығын және дұрыстығын тексеруге міндетті.
Құжаттарды толық ұсынбау, бұрмалау деректері анықталған жағдайда уәкілетті орган, орталық және ұтқыр орталық белгіленген мерзімде өтінішті әрі қарай қараудан бас тарту туралы жазбаша уәжделген жауабын береді.
3. Жұмыс қағидаттары
17. Уәкілетті органның, орталықтың, ұтқыр орталықтың қызметі адамның конституциялық құқықтарын, қызметтік борышын атқару кезінде заңдылықты сақтау және сыпайылық, толыққанды және дұрыс ақпарат беру, оның сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету қағидаттарына негізделеді.
4. Жұмыс нәтижелері
18. Мемлекеттік қызметті алушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы стандартқа 3-қосымшаға сәйкес сапа және тиімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
19. Уәкілетті органның жұмысына баға берілетін «Соттылықтың болуы немесе болмауы туралы анықтама беру» мемлекеттік қызметін көрсетудің сапа және тиімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәндері жыл сайын Қазақстан Республикасы Бас прокурорының тиісті бұйрығымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
20. Уәкілетті органның жоғары тұрған басшысы қызметкерлерінің әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі туралы ақпарат беруді және шағымдарды дайындауда көмек көрсетуді осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген мекенжайлар мен телефондар бойынша жүзеге асырады.
Орталық, ұтқыр орталық қызметкерлерінің әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану және шағымды дайындауға көмек көрсету тәртібі туралы ақпаратты «электрондық үкімет» ақпараттық-анықтамалық call-орталығы қызметінің телефоны (1414) не стандартқа 2-қосымшада көрсетілген мекенжайлар мен телефондар бойынша алуға болады.
21. Мемлекеттік қызметті алушы көрсетілген қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда, Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (бұдан әрі – Комитет) басшылығының атына шағымданады.
Комитеттің мекенжайы: 010000, Астана қаласы, Мәскеу көшесі, 34-үй.
Интернет-ресурсы: www.prokuror.kz, бірінші басшының (қабылдау бөлмесінің) телефоны: (87172) 31-81-88.
Жұмыс кестесі: демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен, күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейінгі аралықта.
Орталық көрсеткен мемлекеттік қызметтің нәтижесімен келіспеген жағдайда шағым мына мекенжай бойынша Орталық РМК директорының атына беріледі: 010000, Астана қаласы, Республика даңғылы, 43-үй, телефоны 8 (7172) 94-99-93, интернет-ресурсы: www.con.gov.kz.

16. Уполномоченный орган, центр, мобильный центр в течение двух рабочих дней с момента получения документов получателя государственной услуги обязаны проверить полноту и достоверность представленных документов.
В случае установления факта неполноты, искажения представленных документов уполномоченный орган, центр и мобильный центр в указанные сроки дают письменный мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении заявления.
3. Принципы работы
17. Деятельность уполномоченного органа, центра, мобильного центра основывается на соблюдении конституционных прав человека, законности при исполнении служебного долга и осуществляется на принципах вежливости, представления полной и достоверной информации, обеспечения ее сохранности, защиты и конфиденциальности.
4. Результаты работы
18. Результаты оказания государственной услуги получателям измеряются показателями качества и эффективности согласно приложению 3 к настоящему стандарту.
19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственной услуги «Выдача справки о наличии либо отсутствии судимости», по которым оценивается работа уполномоченного органа, ежегодно утверждаются приказом Генерального прокурора Республики Казахстан.
5. Порядок обжалования
20. Информация о порядке обжалования действий (бездействия) сотрудников уполномоченного органа и оказании содействия в подготовке жалобы предоставляются вышестоящим руководством по адресам и телефонам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту.
Информация о порядке обжалования действий (бездействия) работника центра, мобильного центра и оказание содействия в подготовке жалобы предоставляются по телефону информационно-справочной службы call-центра «электронного правительства» (1414) либо по адресам и телефонам, указанным в приложении 2 к настоящему стандарту.
21. В случае несогласия с результатами оказанной услуги, жалоба подается на имя руководства Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее – Комитет).
Адрес Комитета: 010000, город Астана, улица Московская, дом 34.
Интернет-ресурс: www.prokuror.kz., телефон первого руководителя (приемная) – 8 (7172) 31-81-88.
График работы: ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней.
В случае несогласия с результатами государственной услуги оказанной центром жалоба подается на имя генерального директора РГП Центр по адресу: 010000, город Астана, проспект Республики, дом 43, телефон 8 (7172) 94-99-93, интернет ресурс: www.con.gov.kz.

22. Дөрекі қызмет көрсетуге шағымдану:
уәкілетті органда осы стандартқа 1-қосымшаға сәйкес мекенжай бойынша орналасқан кеңсе арқылы жазбаша түрде, поштамен немесе қолма-қол сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен, жұмыс күндері сағат 9.00-ден 18.30-ға дейінгі аралықта беріледі;
орталықта осы стандартқа 2-қосымшаға сәйкес мекенжай бойынша орналасқан кеңсе арқылы жазбаша түрде, поштамен немесе қолма-қол сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен, жұмыс күндері сағат 8.00-ден 20.00-ге дейінгі аралықта беріледі.
23. Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда, мемлекеттік қызметті алушының заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқығы бар.
24. Уәкілетті органға және орталыққа шағымдану үшін мемлекеттік қызметті алушы ерікті нысанда өз қолымен жазған қағаз тасымалдағыштағы өтініш береді.
25. Қабылданған шағым уәкілетті органның, орталықтардың ақпаратты есепке алу журналдарында тіркеледі және «Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы» Қазақстан Республикасы Заңымен белгіленген мерзімде қаралады.
Шағымды қараудың нәтижелері туралы мемлекеттік қызметті алушыға жазбаша түрде пошта арқылы хабарланады.
26. Уәкілетті органның және орталықтардың басшыларының байланыс деректері 12-қосымшаларда, сондай-ақ ресми ақпарат көздерінде және уәкілетті орган мен орталықтардың ғимаратында орналасқан стенділерде көрсетілген.
«Соттылықтың болуы не болмауы
туралы анықтама беру» мемлекеттік
қызмет көрсету стандартына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы Құқықтық статистика
және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің облыстар, Астана
және Алматы қалалары бойынша аумақтық басқармаларының
ТІЗБЕСІ
Р/с №
Бөлімшенің атауы
Толық заңды мекенжайы
Байланыс телефоны, электрондық пошта мекенжайы
1
2
3
4
1.
Комитеттің Астана қаласы бойынша басқармасы
010000, Астана қаласы, Абай көшесі, 22-үй
8 (7172) 32-49-18
8 (7172) 32-62-82
astana1@pravstat.kz
2.
Комитеттің Ақмола облысы бойынша басқармасы
475000, Көкшетау қаласы, Вернадский көшесі, 5«Б» үй
8 (7162) 76-19-62
8 (7162) 76-18-42
akmola1@pravstat.kz
3.
Комитеттің Ақтөбе облысы бойынша басқармасы
030006, Ақтөбе қаласы, Алтынсарин көшесі, 34-үй
8 (7132) 21-78-91
8 (7132) 21-21-85
aktobe1@pravstat.kz
4.
Комитеттің Алматы қаласы бойынша басқармасы
050045, Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 145-үй
8 (727) 272-60-07
8 (727) 272-86-40
almagor1@pravstat.kz
5.
Комитеттің Алматы облысы бойынша басқармасы
040000, Талдықорған қаласы, Абылайхан көшесі, 160/164-үй
8 (7282) 24-07-36
8 (7282) 24-28-21
almaty1@pravstat.kz
6.
Комитеттің Атырау облысы бойынша басқармасы

22. Жалоба на некорректное обслуживание:
в уполномоченном органе направляется в письменном виде по почте либо нарочно через канцелярию по адресу, согласно приложению 1 к настоящему стандарту, в рабочие дни с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов;
в центре направляется в письменном виде по почте либо нарочно через канцелярию по адресу, согласно приложению 2 к настоящему стандарту, в рабочие дни с 8.00 до 20.00 часов.
23. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги, получатель имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
24. Для подачи жалобы в уполномоченный орган или в центр получателем подается собственноручно написанное заявление в произвольной форме.
25. Принятая жалоба регистрируется в журнале учета информации уполномоченного органа, центров и рассматривается в сроки, установленные Законом Республики Казахстан «О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц».
О результатах рассмотрения жалобы получателю государственной услуги сообщается в письменном виде по почте.
26. Контактные данные руководителей уполномоченного органа и центров указаны в приложениях 12, а также в официальных источниках информации и на стендах, расположенных в помещениях уполномоченного органа и центров.
Приложение 1
к стандарту государственной
услуги «Выдача справки о наличии
либо отсутствии судимости»
ПЕРЕЧЕНЬ
территориальных управлений Комитета по правовой
статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан по областям, городам Астане и Алматы
№ п/н
Наименование подразделения
Полный юридический адрес
Контактный телефон, адрес электронной почты
1
2
3
4
1.
Управление Комитета по г. Астане
010000, г. Астана,
ул. Абая, д. 22
8 (7172) 32-49-18
8 (7172) 32-62-82
astana1@pravstat.kz
2.
Управление Комитета по Акмолинской области
475000, г. Кокшетау,
ул. Вернадского, д. 5 «Б»
8 (7162) 76-19-62
8 (7162) 76-18-42
akmola1@pravstat.kz
3.
Управление Комитета по Актюбинской области
030006, г. Актобе,
ул. Алтынсарина, д. 34
8 (7132) 21-78-91
8 (7132) 21-21-85
aktobe1@pravstat.kz
4.
Управление Комитета по г. Алматы
050045, г. Алматы,
ул. Богенбай-батыра, д. 145
8 (727) 272-60-07
8 (727) 272-86-40
almagor1@pravstat.kz
5.
Управление Комитета по Алматинской области
040000, г. Талдыкорган,
ул. Абылайхана, д. 160/164
8 (7282) 24-07-36
8 (7282) 24-28-21
almaty1@pravstat.kz
6.
Управление Комитета по Атырауской области

060002, Атырау қаласы, Құлманов көшесі, 48-үй
8 (7122) 27-20-39
8 (7122) 27-20-40
atyrau1@pravstat.kz
7.
Комитеттің Шығыс Қазақстан облысы бойынша басқармасы
492018, Өскемен қаласы, Тәуелсіздік даңғылы, 36/1-үй
8 (7232) 47-99-43
8 (7232) 47-96-20
vko1@pravstat.kz
8.
Комитеттің Жамбыл облысы бойынша басқармасы
080000, Тараз қаласы, Дүрімбетов көшесі, 34-үй
8 (7262) 45-67-50
8 (7262) 45-77-32
zhambyl@pravstat.kz
9.
Комитеттің Батыс Қазақстан облысы бойынша басқармасы
090000, Орал қаласы, Есқалиев көшесі, 177-үй
8 (7112) 98-62-59
8 (7112) 98-62-57
zko1@pravstat.kz
10.
Комитеттің Қарағанды облысы бойынша басқармасы
470038, Қарағанды қаласы, Жамбыл көшесі, 97-үй
8 (7212) 56-40-08
8 (7212) 56-82-26
karaganda1@pravstat.kz
11.
Комитеттің Қостанай облысы бойынша басқармасы
110003, Қостанай қаласы, Темірбаев көшесі, 13-үй
8 (7142) 53-63-99
8 (7142) 53-52-82
kostanay1@pravstat.kz
12.
Комитеттің Қызылорда облысы бойынша басқармасы
120019, Қызылорда қаласы, К. Байсейітова көшесі, 104«А» үй
8 (7242) 26-45-09
8 (7242) 27-71-01
kyzylorda1@pravstat.kz
13.
Комитеттің Маңғыстау облысы бойынша басқармасы
466200, Ақтау қаласы, 9 шағын аудан, 23«А» үй
8 (7292) 42-79-75
8 (7292) 42-72-70
mangystau1@pravstat.kz
14.
Комитеттің Павлодар облысы бойынша басқармасы
637025, Павлодар қаласы, Мир көшесі, 22-үй
8 (7182) 53-31-44
8 (7182) 53-65-66
pavlodar1@pravstat.kz
15.
Комитеттің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша басқармасы
642007, Петропавл қаласы, Ульянов к-сi, 59-үй
8 (7152) 52-95-54
8 (7152) 52-95-03
sko1@pravstat.kz
16.
Комитеттің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша басқармасы
486050, Шымкент қаласы, Тыныбаев көшесі, 40-үй
8 (7252) 53-74-41
8 (7252) 53-45-01
uko1@pravstat.kz
«Соттылықтың болуы не болмауы
туралы анықтама беру» мемлекеттік
қызмет көрсету стандартына
2-қосымша
Халыққа қызмет көрсету орталықтарының тізімі
Р/с №
Орталықтардың атаулары (филиалдар, бөлімдер, бөлімшелер)
Орналасқан мекенжайы
Байланыс телефондары
1
2
3
4
«Ақмола облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Ақмола облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Көкшетау қаласы, Әуезов көшесі, 189«А» үй
8 (7162) 40-10-76
8 (7162) 40-10-63
2.
Көкшетау қалалық бөлімі
Көкшетау қаласы, Біржан сал көшесі, 42-үй
8 (7162) 25-00-67
8 (7162) 25-06-21
3.
Красный Яр ауылы аудандық бөлімі
Көкшетау қаласы, Красный Яр ауылы, Ленин көшесі, 65-үй
8 (7162) 40-43-27
4.
Ақкөл аудандық бөлімі
Ақкөл ауданы, Ақкөл қаласы, Нұрмағамбетов көшесі, 102-үй
8 (71638) 2-09-96
8 (71638) 2-18-49
5.
Аршалы аудандық бөлімі
Аршалы ауданы, Аршалы кенті, М. Мәметова көшесі, 19-үй
8 (71644) 2-10-77
8 (71644) 2-28-28
8 (71644) 2-10-77
6.
Атбасар аудандық бөлімі
Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Уәлиханов көшесі, 11-үй

060002, г. Атырау, ул. Кулманова, д. 48
8 (7122) 27-20-39
8 (7122) 27-20-40
atyrau1@pravstat.kz
7.
Управление Комитета по Восточно-Казахстанской области
492018,
г. Усть-Каменогорск,
пр-кт Независимости, д. 36/1
8 (7232) 47-99-43
8 (7232) 47-96-20
vko1@pravstat.kz
8.
Управление Комитета по Жамбылской области
080000, г. Тараз,
ул. Дурумбетова, д. 34
8 (7262) 45-67-50
8 (7262) 45-77-32
zhambyl@pravstat.kz
9.
Управление Комитета по Западно-Казахстанской области
090000, г. Уральск,
ул. Ескалиева, д. 177
8 (7112) 98-62-59
8 (7112) 98-62-57
zko1@pravstat.kz
10.
Управление Комитета по Карагандинской области
470038, г. Караганда,
ул. Джамбула, д. 97
8 (7212) 56-40-08
8 (7212) 56-82-26
karaganda1@pravstat.kz
11.
Управление Комитета по Костанайской области
110003, г. Костанай,
ул. Темирбаева, д. 13
8 (7142) 53-63-99
8 (7142) 53-52-82
kostanay1@pravstat.kz
12.
Управление Комитета по Кызылординской области
120019, г. Кызылорда,
ул. К. Байсеитовой, д. 104 «А»
8 (7242) 26-45-09
8 (7242) 27-71-01
kyzylorda1@pravstat.kz
13.
Управление Комитета по Мангистауской области
466200, г. Актау,
9 мкр.,д. 23 «А»
8 (7292) 42-79-75
8 (7292) 42-72-70
mangystau1@pravstat.kz
14.
Управление Комитета по Павлодарской области
637025, г. Павлодар,
ул. Мира, д. 22
8 (7182) 53-31-44
8 (7182) 53-65-66
pavlodar1@pravstat.kz
15.
Управление Комитета по Северо-Казахстанской области
642007, г. Петропавловск,
ул. Ульянова, д. 59
8 (7152) 52-95-54
8 (7152) 52-95-03
sko1@pravstat.kz
16.
Управление Комитета по Южно-Казахстанской области
486050, г. Шымкент,
ул. Тыныбаева, д. 40
8 (7252) 53-74-41
8 (7252) 53-45-01
uko1@pravstat.kz
Приложение 2
к стандарту государственной
услуги «Выдача справки о наличии
либо отсутствии судимости»
Список центров обслуживания населения
п/п
Наименование центров (филиалы, отделы, отделении)
Адрес месторасположения
Номера телефонов
1
2
3
4
Филиал РГП «ЦОН по Акмолинской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Акмолинской области»
г. Кокшетау,
ул. Ауэзова, д. 189 «А»
8 (7162) 40-10-76
8 (7162) 40-10-63
2.
Кокшетауский городской отдел
г. Кокшетау,
ул. Биржан Сал, д. 42
8 (7162) 25-00-67
8 (7162) 25-06-21
3.
Районный отдел с.Красный Яр
г. Кокшетау,
с.Красный Яр, ул. Ленина, д. 65
8 (7162) 40-43-27
4.
Аккольский районный отдел
Аккольский район,
г. Акколь, ул. Нурмагамбетова, д. 102
8 (71638) 2-09-96
8 (71638) 2-18-49
5.
Аршалынский районный отдел
Аршалынский район,
п. Аршалы, ул. М.Маметовой, д. 19
8 (71644) 2-10-77
8 (71644) 2-28-28
8 (71644)2-10-77
6
Атбасарский районный отдел
Атбасарский район,
г. Атбасар, ул. Валиханова, д. 11

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет «Мемлекеттік құқықтық статистика және арнайы есепке алу туралы» 2003 жылғы 22 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 4-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі туралы толық ақпарат, сондай-ақ қажетті құжаттар тізбесі мен оларды толтырудың үлгілері www.prоkuror.kz интернет-ресурсында, Комитеттің және оның аумақтық органдарының ғимараттарындағы үлгілері бар ақпараттық стенділерде орналасқан.
5. Құқықтық статистикалық ақпаратты қағаз тасымалдағышта ұсыну – мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі болып табылады. Сұратылған мәліметтер болмаған жағдайда теріс жауап әзірленеді.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға – Қазақстан Республикасының азаматтарына, шетел азаматтары мен азаматтығы жоқ тұлғаларға және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы осы стандарттың 11-тармағында анықталған жазбаша өтінішті берген сәттен бастап – 15 күнтізбелік күн ішінде;
2) мемлекеттік қызметті алушы жүгінген күні сол жерде мемлекеттік қызметті алғанға дейін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 20 минуттан аспайды;
3) мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті алушы жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 30 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейінгі аралықта күн сайын көрсетіледі. Қабылдау кезек тәртібінде алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
10. Комитеттің және аумақтық басқармалардың үй-жайларында ақпараттық стенділермен жарақтандырылған күту залы бар, ол ғимараттың бірінші қабатында орналасады, мүмкіндіктері шектеулі тұлғаларға қызмет көрсету үшін жағдайлар көзделген.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті алушы мемлекеттік қызметті алу үшін ерікті нысанда жазбаша өтініш – сұрату береді.
12. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі туралы ақпарат www.prokuror.kz интернет-ресурсында орналасқан.
13. Мемлекеттік қызметті алушы мемлекеттік қызметті алу үшін мекенжайы осы стандарттың 1-тармағында көрсетілген Комитеттің кеңсесіне не мекенжайлары осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген оның аумақтық басқармаларының кеңселеріне сұрату жолдайды.

2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга осуществляется в соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 4 Закона Республики Казахстан от 22 декабря 2003 года «О государственной правовой статистике и специальных учетах».
4. Полная информация о порядке оказания государственной услуги, а также перечень необходимых документов и образцы их заполнения располагаются на интернет-ресурсе: www.prokuror.kz, информационных стендах с образцами, размещенных в зданиях Комитета и территориальных управлений.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является предоставление правовой статистической информации на бумажном носителе. В случае отсутствия запрашиваемых сведений составляется отрицательный ответ.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам – гражданам Республики Казахстан, иностранным гражданам и лицам без гражданства и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги письменного обращения, определенного в пункте 11 настоящего стандарта – в течение 15 календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги – не более 20 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги – 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Государственная услуга предоставляется ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
10. Помещения Комитета и территориальных управлений имеют зал ожидания, оснащены информационными стендами и располагаются на первом этаже здания, предусмотрены условия для обслуживания лиц с ограниченными возможностями.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет письменное обращение – запрос в произвольной форме.
12. Информация о порядке оказания государственной услуги располагается на интернет-ресурсе: www.prokuror.kz.
13. Получатель государственной услуги для получения государственной услуги подает запрос в канцелярию Комитета, адрес которого указан в пункте 1 настоящего стандарта, или в канцелярию территориальных управлений, адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему стандарту.

14. Құжаттар Комитет не оның аумақтық басқармалары арқылы қабылданған кезде мемлекеттік қызметті алушыға осы стандартқа 2-қосымшада сәйкес құжаттарды қабылдау туралы талон беріледі.
15. Мемлекеттік қызмет мемлекеттік қызметті алушы өзі жеке жүгінген кезде көрсетіледі.
16. Сұратылған мәліметтер болмаған жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
3. Жұмыс қағидаттары
17. Комитеттің және оның аумақтық басқармаларының мемлекеттік қызметті алушыларға мемлекеттік қызмет көрсету бойынша қызметі сыпайылық, көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат беру, мемлекеттік қызметті алушы құжаттарының мазмұны туралы мәліметтерді сақтау, қорғау және құпия ұстау, мемлекеттік қызметті алушы құжаттарды белгіленген мерзімдерде ала алмаған жағдайда олардың сақталуын қамтамасыз ету қағидаттарына негізделеді.
4. Жұмыс нәтижелері
18. Мемлекеттік қызметті алушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы стандартқа 3-қосымшада сәйкес сапа және тиімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
19. Комитеттің және аумақтық басқармалардың қызметіне баға берілетін, мемлекеттік қызмет көрсету сапасы мен тиімділігі көрсеткіштерінің нысаналы мәндері жыл сайын Қазақстан Республикасы Бас прокурорының бұйрығымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
20. Уәкілетті лауазымды тұлғалардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіруді және шағымдарды дайындауда көмек көрсетуді Комитеттің және аумақтық басқармалардың ішкі қауіпсіздікті қамтамасыз ету қызметкерлері жүзеге асырады. Комитеттің ішкі қауіпсіздікті қамтамасыз ету қызметі Комитет ғимаратының 1-қабатында, № 104 кабинетте орналасқан, телефоны 8 (7172) 31-74-07.
Аумақтық басқармалардың мекенжайлары осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген.
21. Мемлекеттік қызметті алушы көрсетілген қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда, Комитет басшылығының немесе аумақтық басқармалар басшыларының атына шағымданады.
Комитеттің мекенжайы: 010000, Астана қаласы, Мәскеу көшесі, 34-үй, қабылдау бөлімінің телефоны 8 (7172) 31-81-88, электрондық поштаның мекенжайы: otvb@pravstat.kz, аумақтық басқармалардың мекенжайлары осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген. Комитеттің және аумақтық басқармалардың жұмыс кестесі осы стандарттың 9-тармағында көрсетілген.
Мемлекеттік қызметті алушы өтінішті қарау нәтижелерімен келіспеген жағдайда 010000, Астана қаласы, Орынбор көшесі, 8-үй, 2-кіреберіс, Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы мекенжайы бойынша Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының басшылығына шағымданады.

14. При приеме документов через Комитет или его территориальные управления получателю государственной услуги выдается талон о приеме документов согласно приложению 2 к настоящему стандарту.
15. Государственная услуга предоставляется при личном посещении получателя государственной услуги.
16. В предоставлении государственной услуги отказывается при отсутствии запрашиваемых сведений.
3. Принципы работы
17. Деятельность Комитета и территориальных управлений по оказанию государственной услуги получателям государственной услуги основывается на принципах вежливости, исчерпывающей информации об оказываемой государственной услуге, обеспечения сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов получателя государственной услуги, обеспечения сохранности документов, которые получатель государственной услуги не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
18. Результаты оказания государственной услуги получателями государственной услуги измеряются показателями качества и эффективности в соответствии с приложением 3 к настоящему стандарту.
19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственной услуги, по которым оценивается работа Комитета и территориальных управлений, ежегодно утверждается приказом Генерального прокурора Республики Казахстан.
5. Порядок обжалования
20. Разъяснение порядка обжалования действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц и оказание содействия в подготовке жалобы осуществляется сотрудниками службы обеспечения внутренней безопасности Комитета и территориальных управлений. Служба обеспечения внутренней безопасности Комитета расположена на 1-м этаже здания Комитета, кабинет № 104, телефон 8 (7172) 31-74-07.
Адреса территориальных управлений указаны в приложении 1 к настоящему стандарту.
21. В случае несогласия с результатами оказанной услуги получатель государственной услуги подает жалобу на имя руководства Комитета или руководителей территориальных управлений.
Адрес Комитета: 010000, город Астана, улица Московская, дом 34, телефон приемной 8 (7172) 31-81-88, адрес электронной почты: otvb@pravstat.kz., адреса территориальных управлений указаны в приложении 1 к настоящему стандарту. График работы Комитета и территориальных управлений указан в пункте 9 настоящего стандарта.
В случае несогласия с результатами рассмотрения жалобы получатель государственной услуги обращается к руководству Генеральной прокуратуры Республики Казахстан по адресу: 010000, город Астана, улица Орынбор, дом 8, подъезд 2, Генеральная прокуратура Республика Казахстан.

Жұмыс кестесі: демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейінгі аралықта, сондай-ақ www.prokuror.kz интернет-ресурсында.
22. Мемлекеттік қызметті алушылар дөрекі қызмет көрсеткен жағдайда, мекенжайы осы стандарттың 1-тармағында көрсетілген Комитет басшысының не мекенжайы осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген аумақтық басқармалар басшыларының қабылдау бөлмелеріне шағыммен жүгіне алады.
23. Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда, мемлекеттік қызметті алушының заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқығы бар.
24. Мемлекеттік қызметті алушының шағымы Комитетке және аумақтық басқармаларға ерікті нысанда қағаз тасымалдағышта беріледі.
25. Қабылданған шағым Комитеттің немесе аумақтық басқармалардың ақпаратты есепке алу журналдарында тіркеледі және «Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына сәйкес мерзімде қаралады.
Шағымды қараудың нәтижелері туралы мемлекеттік қызметті алушыға жазбаша түрде пошта арқылы хабарланады.
«Құқықтық статистикалық
ақпарат беру» мемлекеттік қызмет
көрсету стандартына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы Құқықтық статистика
және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің облыстар, Астана
және Алматы қалалары бойынша аумақтық басқармаларының
ТІЗБЕСІ
Р/с №
Бөлімшенің атауы
Толық заңды мекенжайы
Байланыс телефоны, электрондық пошта мекенжайы
1
2
3
4
1.
Комитеттің Астана қаласы бойынша басқармасы
010000, Астана қаласы, Абай көшесі, 22-үй
8 (7172) 32-49-18
8 (7172) 32-62-82
astana1@pravstat.kz
2.
Комитеттің Ақмола облысы бойынша басқармасы
475000, Көкшетау қаласы, Вернадский көшесі, 5«Б» үй
8 (7162) 76-19-62
8 (7162) 76-18-42
akmola1@pravstat.kz
3.
Комитеттің Ақтөбе облысы бойынша басқармасы
030006, Ақтөбе қаласы, Алтынсарин көшесі, 34-үй
8 (7132) 21-78-91
8 (7132) 21-21-85
aktobe1@pravstat.kz
4.
Комитеттің Алматы қаласы бойынша басқармасы
050045, Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 145-үй
8 (727) 272-60-07
8 (727) 272-86-40
almagor1@pravstat.kz
5.
Комитеттің Алматы облысы бойынша басқармасы
040000, Талдықорған қаласы, Абылайхан көшесі, 160/164-үй
8 (7282) 24-07-36
8 (7282) 24-28-21
almaty1@pravstat.kz
6.
Комитеттің Атырау облысы бойынша басқармасы
060002, Атырау қаласы, Құлманов көшесі, 48-үй
8 (7122) 27-20-39
8 (7122) 27-20-40
atyrau1@pravstat.kz
7.
Комитеттің Шығыс Қазақстан облысы бойынша басқармасы
492018, Өскемен қаласы, Тәуелсіздік даңғылы, 36/1-үй
8 (7232) 47-99-43
8 (7232) 47-96-20
vko1@pravstat.kz
8.
Комитеттің Жамбыл облысы бойынша басқармасы
080000, Тараз қаласы, Дүрімбетов көшесі, 34-үй

График работы: с 9.00 до 18.30 часов за исключением выходных и праздничных дней, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, а также на интернет-ресурсе: www.procuror.kz.
22. В случаях некорректного обслуживания получатели государственной услуги могут обратиться с жалобой в приемную руководителя Комитета, адрес которого указан в пункте 1 настоящего стандарта, или территориальных управлений, адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему стандарту.
23. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги получатель государственной услуги имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
24. Жалоба получателем государственной услуги в Комитет или территориальное управление подается в произвольной форме на бумажном носителе.
25. Принятая жалоба регистрируется в журнале учета информации Комитета или территориальных управлений и рассматривается в сроки в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан «О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц».
О результатах рассмотрения жалобы получателю государственной услуги сообщается в письменном виде по почте.
Приложение 1
к Стандарту государственной
услуги «Предоставление правовой
статистической информации»
ПЕРЕЧЕНЬ
территориальных управлений Комитета по правовой
статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан по областям, городам Астане и Алматы
№ п/п
Наименование подразделения
Полный юридический адрес
Контактный телефон, адрес электронной почты
1
2
3
4
1.
Управление Комитета по г. Астане
010000, г. Астана,
ул. Абая, д. 22
8 (7172) 32-49-18
8 (7172) 32-62-82
astana1@pravstat.kz
2.
Управление Комитета по Акмолинской области
475000, г. Кокшетау,
ул. Вернадского, д. 5 «Б»
8 (7162) 76-19-62
8 (7162) 76-18-42
akmola1@pravstat.kz
3.
Управление Комитета по Актюбинской области
030006, г. Актобе,
ул. Алтынсарина, д. 34
8 (7132) 21-78-91
8 (7132) 21-21-85
aktobe1@pravstat.kz
4.
Управление Комитета по г. Алматы
050045, г. Алматы,
ул. Богенбай-батыра, д. 145
8 (727) 272-60-07
8 (727) 272-86-40
almagor1@pravstat.kz
5.
Управление Комитета по Алматинской области
040000, г. Талдыкорган,
ул. Абылайхана, д. 160/164
8 (7282) 24-07-36
8 (7282) 24-28-21
almaty1@pravstat.kz
6.
Управление Комитета по Атырауской области
060002, г. Атырау, ул. Кулманова, д. 48
8 (7122) 27-20-39
8 (7122) 27-20-40
atyrau1@pravstat.kz
7.
Управление Комитета по Восточно-Казахстанской области
492018,
г. Усть-Каменогорск,
пр-кт Независимости, д. 36/1
8 (7232) 47-99-43
8 (7232) 47-96-20
vko1@pravstat.kz
8.
Управление Комитета по Жамбылской области
080000, г. Тараз,
ул. Дурумбетова, д. 34

8 (7262) 45-67-50
8 (7262) 45-77-32
zhambyl@pravstat.kz
9.
Комитеттің Батыс Қазақстан облысы бойынша басқармасы
090000, Орал қаласы, Есқалиев көшесі, 177-үй
8 (7112) 98-62-59
8 (7112) 98-62-57
zko1@pravstat.kz
10
Комитеттің Қарағанды облысы бойынша басқармасы
470038, Қарағанды қаласы, Жамбыл көшесі, 97-үй
8 (7212) 56-40-08
8 (7212) 56-82-26
karaganda1@pravstat.kz
11.
Комитеттің Қостанай облысы бойынша басқармасы
110003, Қостанай қаласы, Темірбаев көшесі, 13-үй
8 (7142) 53-63-99
8 (7142) 53-52-82
kostanay1@pravstat.kz
12
Комитеттің Қызылорда облысы бойынша басқармасы
120019, Қызылорда қаласы, К. Байсейітова көшесі, 104«А» үй
8 (7242) 26-45-09
8 (7242) 27-71-01
kyzylorda1@pravstat.kz
13.
Комитеттің Маңғыстау облысы бойынша басқармасы
466200, Ақтау қаласы, 9 шағын аудан, 23«А» үй
8 (7292) 42-79-75
8 (7292) 42-72-70
mangystau1@pravstat.kz
14
Комитеттің Павлодар облысы бойынша басқармасы
637025, Павлодар қаласы, Мир көшесі, 22-үй
8 (7182) 53-31-44
8 (7182) 53-65-66
pavlodar1@pravstat.kz
15.
Комитеттің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша басқармасы
642007, Петропавл қаласы, Ульянов к-сi, 59-үй
8 (7152) 52-95-54
8 (7152) 52-95-03
sko1@pravstat.kz
16.
Комитеттің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша басқармасы
486050, Шымкент қаласы, Тыныбаев көшесі, 40-үй
8 (7252) 53-74-41
8 (7252) 53-45-01
uko1@pravstat.kz
«Құқықтық статистикалық
ақпарат беру» мемлекеттік қызмет
көрсету стандартына
2-қосымша
Өтінішті қабылдау туралы талон
1. __________________________________________________________________
_________________________________ құқықтық статистикалық ақпарат беру
(көрсетілетін мемлекеттік
қызметтің түрі)
2. Өтінішті тіркеу нөмірі ___________________________________________
Өтінішті тіркеу күні 20__ жылғы «___» _________________.
3. Азамат ________________________________________________ қабылданды
(тегін, атын, әкесінің атын көрсету)
4. __________________________________________________________________
(өтінішті қабылдаған қызметкердің тегі, аты, әкесінің аты,
лауазымы және қолы)
5. Құжатты беру күні 20__ жылғы «___» _________________.
6. __________________________________________________________________
(құжатты алған тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты және қолы)
------------------------- жыртып берілетін талон --------------------
«Құқықтық статистикалық
ақпарат беру» мемлекеттік қызмет
көрсету стандартына
3-қосымша
Сапа және тиімділік көрсеткіштерінің мәндері
Сапа және қолжетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есептік жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4

8 (7262) 45-67-50
8 (7262) 45-77-32
zhambyl@pravstat.kz
9.
Управление Комитета по Западно-Казахстанской области
090000, г. Уральск,
ул. Ескалиева, д. 177
8 (7112) 98-62-59
8 (7112) 98-62-57
zko1@pravstat.kz
10.
Управление Комитета по Карагандинской области
470038, г. Караганда,
ул. Джамбула, д. 97
8 (7212) 56-40-08
8 (7212) 56-82-26
karaganda1@pravstat.kz
11.
Управление Комитета по Костанайской области
110003, г. Костанай,
ул. Темирбаева, д. 13
8 (7142) 53-63-99
8 (7142) 53-52-82
kostanay1@pravstat.kz
12.
Управление Комитета по Кызылординской области
120019, г. Кызылорда,
ул. К. Байсеитовой, д. 104 «А»
8 (7242) 26-45-09
8 (7242) 27-71-01
kyzylorda1@pravstat.kz
13.
Управление Комитета по Мангистауской области
466200, г. Актау,
9 мкр.,д. 23 «А»
8 (7292) 42-79-75
8 (7292) 42-72-70
mangystau1@pravstat.kz
14.
Управление Комитета по Павлодарской области
637025, г. Павлодар,
ул. Мира, д. 22
8 (7182) 53-31-44
8 (7182) 53-65-66
pavlodar1@pravstat.kz
15.
Управление Комитета по Северо-Казахстанской области
642007, г. Петропавловск,
ул. Ульянова, д. 59
8 (7152) 52-95-54
8 (7152) 52-95-03
sko1@pravstat.kz
16.
Управление Комитета по Южно-Казахстанской области
486050, г. Шымкент,
ул. Тыныбаева, д. 40
8 (7252) 53-74-41
8 (7252) 53-45-01
uko1@pravstat.kz
Приложение 2
к Стандарту государственной
услуги «Предоставление правовой
статистической информации»
Талон о принятии заявления
1. Предоставление правовой статистической информации ________________
_____________________________________________________________________
(вид оказываемой государственной услуги)
2. Регистрационный номер заявления __________________________________
_____________________________________________________________________
Дата регистрации заявления «____»_____________________20___ года
3. Принято от гражданина ____________________________________________
(указать фамилию, имя, отчество)
4. __________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность и подпись сотрудника,
принявшего заявление)
5. Дата выдачи документов «_____» _____________________20 ___года
6. __________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество и подпись лица, получившего документ)
--------------------------отрывной талон----------------------------
Приложение 3
к Стандарту государственной
услуги «Предоставление правовой
статистической информации»
Значения показателей качества и эффективности
Показатели качества и доступности
Нормативное значение показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее значение показателя в отчетном году
1
2
3
4

1. Уақтылылығы
1.1. Құжатты тапсырған сәттен бастап, қызмет көрсетуді белгіленген мерзімде ұсыну жағдайларының %-ы (үлесі)
2. Сапасы
2.1. Қызмет көрсету үдерісінің сапасына қанағаттанған мемлекеттік қызметті алушылардың %-ы (үлесі)
3. Қолжетімділігі
3.1. Қызмет көрсету сапасына және оны ұсыну тәртібі туралы ақпаратқа қанағаттанған мемлекеттік қызметті алушылардың %-ы (үлесі)
3.2. Ақпаратқа электрондық форматта қол жеткізуге болатын қызмет көрсету %-ы (үлесі)
4. Шағымдану үдерісі
4.1. Қолданыстағы шағымдану тәртібіне қанағаттанған мемлекеттік қызметті алушылардың %-ы (үлесі)
5. Сыпайылық
5.1. Қызметкерлердің сыпайылығына қанағаттанған мемлекеттік қызметті алушылардың %-ы (үлесі)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 26 қарашадағы
№ 1486 қаулысымен
бекітілген
«Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық
статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің
мұрағаты шегінде мұрағаттық анықтамаларды және/немесе
мұрағаттық құжаттардың көшірмелерін беру» мемлекеттік қызмет
көрсету стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметті Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (бұдан әрі – Комитет) және оның аумақтық органдары (бұдан әрі – аумақтық басқармалар) көрсетеді.
Аумақтық басқармалардың мекенжайлары осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген.
Комитеттің мекенжайы: 010000, Астана қаласы, Мәскеу көшесі, 34-үй, қабылдау бөлімінің телефоны 8 (7172) 31-81-88, электрондық пошта мекенжайы: obtv@pravstat.kz.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет «Мемлекеттік құқықтық статистика және арнайы есепке алу туралы» 2003 жылғы 22 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңы 7-бабы 2-тармағының 5) тармақшасының негізінде жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі туралы толық ақпарат, сондай-ақ қажетті құжаттар тізбесі мен оларды толтырудың үлгілері www.prоkuror.kz интернет-ресурсында, Комитеттің және оның аумақтық органдарының ғимараттарындағы үлгілері бар ақпараттық стенділерінде орналасқан.
5. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижесі мөрмен бекітілген мұрағаттық анықтамаларды, мұрағаттық көшірмелерді немесе мұрағаттық үзінділерді беру не Комитеттің немесе оның аумақтық басқармаларының басшылары қол қойып, сұрату салынған мәліметтің жоқтығын жазбаша растау болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға – Қазақстан Республикасының азаматтарына, шетел азаматтарына, азаматтығы жоқ тұлғаларға және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушылар) көрсетіледі.

1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев предоставления услуги в установленный срок с момента сдачи документа
2. Качество
2.1. % (доля) получателей государственной услуги, удовлетворенных качеством процесса предоставления услуги
3. Доступность
3.1. % (доля) получателей государственной услуги, удовлетворенных качеством и информацией о порядке предоставления услуги
3.2. % (доля) услуг информации, которые доступны в электронном формате
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) получателей государственной услуги, удовлетворенных существующим порядком обжалования
5. Вежливость
5.1. % (доля) получателей государственной услуги, удовлетворенных вежливостью персонала
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 ноября 2012 года № 1486
Стандарт государственной услуги
«Выдача архивных справок и/или копий архивных документов
в пределах архивов Комитета по правовой статистике и
специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
и его территориальных управлений»
1. Общие положения
1. Государственная услуга оказывается Комитетом по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее – Комитет) и его территориальными управлениями (далее – территориальные управления).
Адреса территориальных управлений указаны в приложении 1 к настоящему стандарту.
Адрес Комитета: 010000, город Астана, улица Московская, дом 34, телефон приемной 8 (7172) 31-81-88, адрес электронной почты: otvb@pravstat.kz.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга осуществляется на основании подпункта 5) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 22 декабря 2003 года «О государственной правовой статистике и специальных учетах».
4. Полная информация о порядке оказания государственной услуги, а также перечень необходимых документов и образцы их заполнения располагаются на интернет-ресурсе: www.prokuror.kz, информационных стендах с образцами, размещенных в зданиях Комитета и территориальных управлений.
5. Результатом оказываемой государственной услуги являются выдача архивной справки, архивной копии или архивной выписки, скрепленной печатью, либо письменное подтверждение об отсутствии запрашиваемых сведений за подписью руководителя Комитета или территориальных управлений.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам – гражданам Республики Казахстан, иностранным гражданам, лицам без гражданства и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).

7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы осы стандарттың 11-тармағында анықталған өтінішті жазбаша түрде берген сәттен бастап – 30 күнтізбелік күн ішінде;
2) электрондық сұрату берілген сәттен бастап – 30 күнтізбелік күн ішінде. Бұл ретте жауап мемлекеттік қызметті алушыға мөрмен бекітіліп, қағаз тасымалдағышта жіберіледі, ол туралы мемлекеттік қызметті алушының электрондық мекенжайына хабарланады;
3) құжаттарды тапсыру кезінде кезекте күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды;
4) құжаттарды алу кезінде кезекте күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 10 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейінгі аралықта күн сайын көрсетіледі. Қабылдау кезек тәртібінде, алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
10. Комитеттің және аумақтық басқармалардың үй-жайларында күту залы бар, ол ақпараттық стенділермен жарақтандырылады және ғимараттың бірінші қабатында орналастырылады, мүмкіндіктері шектеулі тұлғаларға қызмет көрсету үшін жағдайлар көзделген.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті алушы мемлекеттік қызметті алу үшін осы стандартқа 2-қосымшаға сәйкес үлгіде мұрағаттық анықтаманы, мұрағаттық көшірмені немесе мұрағаттық үзіндіні беру туралы белгіленген үлгіде өтініш береді.
12. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі, сондай-ақ қажетті құжаттардың тізімі мен оларды толтыру үлгілері туралы ақпарат www.prokuror.kz интернет-ресурсында орналасқан.
Өтініш бланкілерін Комитеттің және оның аумақтық басқармаларының кеңселері береді.
13. Мемлекеттік қызметті алушы мемлекеттік қызметті алу үшін мекенжайы осы стандарттың 1-тармағында көрсетілген Комитеттің кеңсесіне не мекенжайлары осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген оның аумақтық басқармаларының кеңселеріне сұрату жолдайды.
14. Құжаттарды Комитет не оның аумақтық басқармалары арқылы қабылдаған кезде мемлекеттік қызметті алушыға осы стандартқа 3-қосымшаға сәйкес құжаттарды қабылдау туралы талон беріледі.
15. Мемлекеттік қызмет мемлекеттік қызметті алушының қатысуымен көрсетіледі не адресатқа пошта арқылы жіберіледі.
16. Сұрату салынған мәліметтер болмаған жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
3. Жұмыс қағидаттары
17. Комитеттің және оның аумақтық басқармаларының мемлекеттік қызметті алушыларға мемлекеттік қызмет көрсету бойынша қызметі сыпайылық, көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат беру, мемлекеттік қызметті алушы құжаттарының мазмұны туралы мәліметтерді сақтау, қорғау және құпия ұстау, мемлекеттік қызметті алушы құжаттарды белгіленген мерзімдерде ала алмаған жағдайда олардың сақталуын қамтамасыз ету қағидаттарына негізделеді.

7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги письменного обращения, определенного в пункте 11 настоящего стандарта – в течение 30 календарных дней;
2) с момента подачи электронного запроса – в течение 30 календарных дней. При этом ответ направляется получателю государственной услуги на бумажном носителе, заверенном печатью, о чем сообщается получателю государственной услуги на электронный адрес;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче документов – не более 20 минут;
4) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов – 10 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Государственная услуга оказывается ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
10. Помещения Комитета и территориальных управлений имеют зал ожидания, оснащены информационными стендами и располагаются на первом этаже здания, предусмотрены условия для обслуживания лиц с ограниченными возможностями.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет заявление установленного образца о предоставлении архивной справки, архивной копии или архивной выписки согласно приложению 2 к настоящему стандарту.
12. Информация о порядке оказания государственной услуги, а также перечень необходимых документов и образцы их заполнения располагаются на интернет-ресурсе: www.prokuror.kz.
Бланки заявлений выдаются канцеляриями Комитета и его территориальных управлений.
13. Получатель государственной услуги для получения государственной услуги подает заявление в канцелярию Комитета, адрес которого указан в пункте 1 настоящего стандарта, или в канцелярию его территориальных управлений, адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему стандарту.
14. При приеме документов через Комитет и территориальные управления получателю государственной услуги выдается талон о приеме документов согласно приложению 3 к настоящему стандарту.
15. Государственная услуга предоставляется путем личного посещения получателя государственной услуги либо направляется адресату почтой.
16. В предоставлении государственной услуги отказывается при отсутствии запрашиваемых сведений.
3. Принципы работы
17. Деятельность Комитета и его территориальных управлений по оказанию государственной услуги получателям государственной услуги основывается на принципах вежливости, исчерпывающей информации об оказываемой государственной услуге, обеспечения сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов получателя государственной услуги, обеспечения сохранности документов, которые получатель государственной услуги не получил в установленные сроки.

4. Жұмыс нәтижелері
18. Мемлекеттік қызметті алушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы стандартқа 4-қосымшаға сәйкес сапа және тиімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
19. Комитеттің және аумақтық басқармалардың қызметіне баға берілетін, мемлекеттік қызмет көрсету сапасы мен тиімділігі көрсеткіштерінің нысаналы мәндері жыл сайын Қазақстан Республикасы Бас прокурорының бұйрығымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
20. Уәкілетті лауазымды тұлғалардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіруді және шағымдарды дайындауда көмек көрсетуді Комитеттің және аумақтық басқармалардың ішкі қауіпсіздікті қамтамасыз ету қызметкерлері жүзеге асырады. Комитеттің ішкі қауіпсіздікті қамтамасыз ету қызметі Комитет ғимаратының 1-қабатында, № 104 кабинетте орналасқан, телефоны 8 (7172) 31-74-07. Аумақтық басқармалардың мекенжайлары осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген.
21. Мемлекеттік қызметті алушы көрсетілген қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда, Комитет басшылығының және аумақтық басқармалар бастықтарының атына шағымданады. Комитеттің мекенжайы осы стандарттың 1-тармағында көрсетілген, аумақтық басқармалардың мекенжайлары осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген.
Комитеттің және аумақтық басқармалардың жұмыс кестесі осы стандарттың 9-тармағында көрсетілген.
Мемлекеттік қызметті алушы өтінішті қарау нәтижелерімен келіспеген жағдайда 010000, Астана қаласы, Орынбор көшесі, 8-үй, 2-кіреберіс, Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы мекенжайы бойынша Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының басшылығына шағымданады.
Жұмыс кестесі: демалыс және мерекелік күндерді қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейінгі аралықта, сондай-ақ, www.prokuror.kz интернет-ресурсында.
22. Мемлекеттік қызметті алушылар дөрекі қызмет көрсеткен жағдайда, мекенжайы осы стандарттың 1-тармағында көрсетілген Комитет басшысының не мекенжайы осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген аумақтық басқармалар басшыларының қабылдау бөлмелеріне шағыммен жүгіне алады.
23. Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда, мемлекеттік қызметті алушының заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқығы бар.
24. Мемлекеттік қызметті алушының шағымы Комитетке және аумақтық басқармаларға ерікті нысанда қағаз тасымалдағышта беріледі.
25. Қабылданған шағым Комитеттің немесе аумақтық басқармалардың ақпаратты есепке алу журналдарында тіркеледі және «Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына сәйкес мерзімде қаралады.
Шағымды қараудың нәтижелері туралы мемлекеттік қызметті алушыға жазбаша түрде пошта арқылы хабарланады.
«Қазақстан Республикасы
Бас прокуратурасының Құқықтық
статистика және арнайы есепке алу
жөніндегі комитетінің мұрағаты
шегінде мұрағаттық анықтамаларды
және/немесе мұрағаттық құжаттардың
көшірмелерін беру» мемлекеттік
қызмет көрсету стандартына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы Құқықтық статистика
және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің облыстар, Астана
және Алматы қалалары бойынша аумақтық басқармаларының
ТІЗБЕСІ
Р/с №
Бөлімшенің атауы
Толық заңды мекенжайы
Байланыс телефоны, электрондық пошта мекенжайы
1
2
3
4
1.
Комитеттің Астана қаласы бойынша басқармасы
010000, Астана қаласы, Абай көшесі, 22-үй

4. Результаты работы
18. Результаты оказания государственной услуги получателям государственной услуги измеряются показателями качества и эффективности в соответствии с приложением 4 к настоящему стандарту.
19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственной услуги, по которым оценивается работа Комитета и территориальных управлений, ежегодно утверждается приказом Генерального прокурора Республики Казахстан.
5. Порядок обжалования
20. Разъяснение порядка обжалования действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц и оказание содействия в подготовке жалобы осуществляются сотрудниками службы обеспечения внутренней безопасности Комитета и территориальных управлений. Служба обеспечения внутренней безопасности Комитета расположена на 1-м этаже здания Комитета, кабинет № 104, телефон 8 (7172) 31-74-07. Адреса территориальных управлений указаны в приложении 1 к настоящему стандарту.
21. В случае несогласия с результатами оказанной услуги, получатель государственной услуги подает жалобу на имя руководителей Комитета и территориальных управлений. Адрес Комитета указан в пункте 1 настоящего стандарта, адреса территориальных управлении указаны в  приложении 1 к настоящему стандарту.
График работы Комитета и территориальных управлений указан в пункте 9 настоящего стандарта.
В случае несогласия с результатами рассмотрения жалобы получатель государственной услуги обращается к руководству Генеральной прокуратуры Республики Казахстан по адресу: 010000, город Астана, улица Орынбор, дом 8 подъезд 2, Генеральная прокуратура Республики Казахстан.
График работы: с 9.00 до 18.30 часов за исключением выходных и праздничных дней, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, а также на интернет-ресурсе: www.prokuror.kz.
22. В случаях некорректного обслуживания получатели государственной услуги могут обратиться с жалобой в приемную руководителя Комитета, адрес которого указан в пункте 1 настоящего стандарта, или территориальных управлений, адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему стандарту.
23. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги получатель государственной услуги имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
24. Жалоба получателем государственной услуги в Комитет и территориальное управление подается в произвольной форме на бумажном носителе.
25. Принятая жалоба регистрируется в журнале учета информации Комитета и территориальных управлений и рассматривается в сроки в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан «О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц».
О результатах рассмотрения жалобы получателю государственной услуги сообщается в письменном виде по почте.
Приложение 1
к Стандарту государственной услуги
«Выдача архивных справок и/или копий
архивных документов в пределах
архивов Комитета по правовой
статистике и специальным учетам
Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан и его
территориальных управлений»
ПЕРЕЧЕНЬ
территориальных управлений Комитета по правовой
статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан по областям, городам Астане и Алматы
№ п/п
Наименование подразделения
Полный юридический адрес
Контактный телефон, адрес электронной почты
1
2
3
4
1.
Управление Комитета по г. Астане
010000, г. Астана,
ул. Абая, д. 22

8 (7172) 32-49-18
8 (7172) 32-62-82
astana1@pravstat.kz
2.
Комитеттің Ақмола облысы бойынша басқармасы
475000, Көкшетау қаласы, Вернадский көшесі, 5«Б» үй
8 (7162) 76-19-62
8 (7162) 76-18-42
akmola1@pravstat.kz
3.
Комитеттің Ақтөбе облысы бойынша басқармасы
030006, Ақтөбе қаласы, Алтынсарин көшесі, 34-үй
8 (7132) 21-78-91
8 (7132) 21-21-85
aktobe1@pravstat.kz
4.
Комитеттің Алматы қаласы бойынша басқармасы
050045, Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 145-үй
8 (727) 272-60-07
8 (727) 272-86-40
almagor1@pravstat.kz
5.
Комитеттің Алматы облысы бойынша басқармасы
040000, Талдықорған қаласы, Абылайхан көшесі, 160/164-үй
8 (7282) 24-07-36
8 (7282) 24-28-21
almaty1@pravstat.kz
6.
Комитеттің Атырау облысы бойынша басқармасы
060002, Атырау қаласы, Құлманов көшесі, 48-үй
8 (7122) 27-20-39
8 (7122) 27-20-40
atyrau1@pravstat.kz
7.
Комитеттің Шығыс Қазақстан облысы бойынша басқармасы
492018, Өскемен қаласы, Тәуелсіздік даңғылы, 36/1-үй
8 (7232) 47-99-43
8 (7232) 47-96-20
vko1@pravstat.kz
8.
Комитеттің Жамбыл облысы бойынша басқармасы
080000, Тараз қаласы, Дүрімбетов көшесі, 34-үй
8 (7262) 45-67-50
8 (7262) 45-77-32
zhambyl@pravstat.kz
9.
Комитеттің Батыс Қазақстан облысы бойынша басқармасы
090000, Орал қаласы, Есқалиев көшесі, 177-үй
8 (7112) 98-62-59
8 (7112) 98-62-57
zko1@pravstat.kz
10
Комитеттің Қарағанды облысы бойынша басқармасы
470038, Қарағанды қаласы, Жамбыл көшесі, 97-үй
8 (7212) 56-40-08
8 (7212) 56-82-26
karaganda1@pravstat.kz
11.
Комитеттің Қостанай облысы бойынша басқармасы
110003, Қостанай қаласы, Темірбаев көшесі, 13-үй
8 (7142) 53-63-99
8 (7142) 53-52-82
kostanay1@pravstat.kz
12
Комитеттің Қызылорда облысы бойынша басқармасы
120019, Қызылорда қаласы, К. Байсейітова көшесі, 104«А» үй
8 (7242) 26-45-09
8 (7242) 27-71-01
kyzylorda1@pravstat.kz
13.
Комитеттің Маңғыстау облысы бойынша басқармасы
466200, Ақтау қаласы, 9 шағын аудан, 23«А» үй
8 (7292) 42-79-75
8 (7292) 42-72-70
mangystau1@pravstat.kz
14
Комитеттің Павлодар облысы бойынша басқармасы
637025, Павлодар қаласы, Мир көшесі, 22-үй
8 (7182) 53-31-44
8 (7182) 53-65-66
pavlodar1@pravstat.kz
15.
Комитеттің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша басқармасы
642007, Петропавл қаласы, Ульянов к-сi, 59-үй
8 (7152) 52-95-54
8 (7152) 52-95-03
sko1@pravstat.kz
16.
Комитеттің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша басқармасы
486050, Шымкент қаласы, Тыныбаев көшесі, 40-үй
8 (7252) 53-74-41
8 (7252) 53-45-01
uko1@pravstat.kz
«Қазақстан Республикасы
Бас прокуратурасының Құқықтық
статистика және арнайы есепке алу
жөніндегі комитетінің мұрағаты
шегінде мұрағаттық анықтамаларды
және/немесе мұрағаттық құжаттардың
көшірмелерін беру» мемлекеттік
қызмет көрсету стандартына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Бас прокуратурасы Құқықтық
статистика және арнайы есепке алу
жөніндегі комитеті
төрағасының орынбасарына
___________________________________________
___________________________________ тұратын
(индексі мен пошталық мекенжайын көрсетіңіз)
___________________________________________
(өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты)
ӨТІНІШ
Сізден маған, мұрағаттық анықтама талап етілетін туысқандарыма
қатысты Қазақстан Республикасының (Қазақ КСР) аумағында арнайы
қоныста болуы туралы мұрағаттық анықтама, мұрағаттық көшірме немесе
мұрағаттық үзінді беруіңізді сұраймын: (қажетінің астын сызыңыз)
1. ____________________, _________________________________ ,_________
(туыстық дәрежесі)       (тегі, аты, әкесінің аты)        (ұлты)
19__ жылы _____________________________________________________ туған
(қала, ауыл, аудан, облыс, өлке, республиканы көрсетіңіз)
_____________________________________________________________________
(туған жері, қоныс аударғанға дейінгі тұрғылықты жері)
_____________________________________________________ қоныс аударылды
(қала, ауыл, аудан, облыс, өлке, республиканы керсетіңіз)
және 19__ жылы ______________________________________________________
(ауыл, колхоз, совхоз, ауданды көрсетіңіз)
_______________________________________________ арнайы қонысына келді
_____________________________________________________________________
(арнайы қоныста болған қала, ауыл, аудан, облыс, өлке, республиканы
_____________________________________________________________________
және басқа да мәліметтерді көрсетіңіз)

8 (7172) 32-49-18
8 (7172) 32-62-82
astana1@pravstat.kz
2.
Управление Комитета по Акмолинской области
475000, г. Кокшетау,
ул. Вернадского, д. 5 «Б»
8 (7162) 76-19-62
8 (7162) 76-18-42
akmola1@pravstat.kz
3.
Управление Комитета по Актюбинской области
030006, г. Актобе,
ул. Алтынсарина, д. 34
8 (7132) 21-78-91
8 (7132) 21-21-85
aktobe1@pravstat.kz
4.
Управление Комитета по г. Алматы
050045, г. Алматы,
ул. Богенбай-батыра, д. 145
8 (727) 272-60-07
8 (727) 272-86-40
almagor1@pravstat.kz
5.
Управление Комитета по Алматинской области
040000, г. Талдыкорган,
ул. Абылайхана, д. 160/164
8 (7282) 24-07-36
8 (7282) 24-28-21
almaty1@pravstat.kz
6.
Управление Комитета по Атырауской области
060002, г. Атырау, ул. Кулманова, д. 48
8 (7122) 27-20-39
8 (7122) 27-20-40
atyrau1@pravstat.kz
7.
Управление Комитета по Восточно-Казахстанской области
492018,
г. Усть-Каменогорск,
пр-кт Независимости, д. 36/1
8 (7232) 47-99-43
8 (7232) 47-96-20
vko1@pravstat.kz
8.
Управление Комитета по Жамбылской области
080000, г. Тараз,
ул. Дурумбетова, д. 34
8 (7262) 45-67-50
8 (7262) 45-77-32
zhambyl@pravstat.kz
9.
Управление Комитета по Западно-Казахстанской области
090000, г. Уральск,
ул. Ескалиева, д. 177
8 (7112) 98-62-59
8 (7112) 98-62-57
zko1@pravstat.kz
10.
Управление Комитета по Карагандинской области
470038, г. Караганда,
ул. Джамбула, д. 97
8 (7212) 56-40-08
8 (7212) 56-82-26
karaganda1@pravstat.kz
11.
Управление Комитета по Костанайской области
110003, г. Костанай,
ул. Темирбаева, д. 13
8 (7142) 53-63-99
8 (7142) 53-52-82
kostanay1@pravstat.kz
12.
Управление Комитета по Кызылординской области
120019, г. Кызылорда,
ул. К. Байсеитовой, д. 104 «А»
8 (7242) 26-45-09
8 (7242) 27-71-01
kyzylorda1@pravstat.kz
13.
Управление Комитета по Мангистауской области
466200, г. Актау,
9 мкр.,д. 23 «А»
8 (7292) 42-79-75
8 (7292) 42-72-70
mangystau1@pravstat.kz
14.
Управление Комитета по Павлодарской области
637025, г. Павлодар,
ул. Мира, д. 22
8 (7182) 53-31-44
8 (7182) 53-65-66
pavlodar1@pravstat.kz
15.
Управление Комитета по Северо-Казахстанской области
642007, г. Петропавловск,
ул. Ульянова, д. 59
8 (7152) 52-95-54
8 (7152) 52-95-03
sko1@pravstat.kz
16.
Управление Комитета по Южно-Казахстанской области
486050, г. Шымкент,
ул. Тыныбаева, д. 40
8 (7252) 53-74-41
8 (7252) 53-45-01
uko1@pravstat.kz
Приложение 2
к Стандарту государственной услуги
«Выдача архивных справок и/или копий
архивных документов в пределах
архивов Комитета по правовой
статистике и специальным учетам
Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан и его
территориальных управлений»
Заместителю Председателя
Комитета по правовой статистике
и специальным учетам
Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан
от ___________________________
(фамилия, имя, отчество
заявителя)
проживающего (-ей) ___________
______________________________
(указать индекс и почтовый адрес)
ЗАЯВЛЕНИЕ
Прошу Вас выдать архивную справку, архивную копию или архивную выписку о нахождении на спецпоселении на территории Республики Казахстан (Казахской ССР) в отношении меня, моих родственников, на которых требуется архивная справка: (нужное подчеркнуть)
1.__________________,___________________________,___________________,    (степень родства)   (фамилия, имя, отчество)    (национальность)
19____года рождения, родился (-ась)
в __________________________________________________________________
(указать город, село, район, область, край, республику)
_____________________________________________________________________
(место рождения, место жительства до выселения)
выселен (-а)
из __________________________________________________________________
(указать город, село, район, область, край, республику)
и прибыл (-а) в 19___году на спецпоселение
в _____________________________________________________________
(указать аул, колхоз, совхоз, район)
_____________________________________________________________________
(указать город, село, район, область, край, республику нахождения
_____________________________________________________________________
на спецпоселении и другие возможно имеющиеся сведения)

2. ____________________, _________________________________, _________
(туыстық дәрежесі)       (тегі, аты, әкесінің аты)        (ұлты)
19__ жылы _____________________________________________________ туған
(қала, ауыл, аудан, облыс, өлке, республиканы көрсетіңіз)
_____________________________________________________________________
(туған жері, қоныс аударғанға дейінгі тұрғылықты жері)
_____________________________________________________ қоныс аударылды
(қала, ауыл, аудан, облыс, өлке, республиканы көрсетіңіз)
және 19__ жылы ______________________________________________________
_______________________________________________ арнайы қонысына келді
(арнайы қоныста болған қала, ауыл, аудан, облыс,
өлке, республиканы және басқа да мәліметтерді көрсетіңіз)
3. ____________________, _________________________________, _________
(туыстық дәрежесі)       (тегі, аты, әкесінің аты)        (ұлты)
19__ жылы _____________________________________________________ туған
(қала, ауыл, аудан, облыс, өлке, республиканы көрсетіңіз)
_____________________________________________________________________
(туған жері, қоныс аударғанға дейінгі тұрғылықты жері)
_____________________________________________________ қоныс аударылды
(қала, ауыл, аудан, облыс, өлке, республиканы көрсетіңіз)
және 19__ жылы ______________________________________________________
_______________________________________________ арнайы қонысына келді
(арнайы қоныста болған қала, ауыл, аудан, облыс,
өлке, республиканы және басқа да мәліметтерді көрсетіңіз)
Қосымша: ______________________________________________________
(құжаттардың саны мен тізімін көрсетіңіз)
Өтініш иесінің аты-жөні: ______________________________________
(қысқартылмай көрсетілуі тиіс,
анықтама телефоны)
Қолы ___________________
«___» _________ 20__ жыл
Ескертпе:
тектері, аттары және әкесінің аттары, туған күндері мен жерлері баспа әріптерімен толтырылады, өтінішті толтыру кезінде бұрынғы және өзгертілген сауалнамалық деректер міндетті түрде көрсетілуі тиіс.
«Қазақстан Республикасы
Бас прокуратурасының Құқықтық
статистика және арнайы есепке алу
жөніндегі комитетінің мұрағаты
шегінде мұрағаттық анықтамаларды
және/немесе мұрағаттық құжаттардың
көшірмелерін беру» мемлекеттік
қызмет көрсету стандартына
3-қосымша
Өтінішті қабылдау туралы талон
1. __________________________________________________________________
(көрсетілетін мемлекеттік қызметтің түрі)

2. ____________________,_______________________,_____________________
(степень родства)  (фамилия, имя, отчество)   (национальность)
19___года рождения, родился (-ась)
в ___________________________________________________________________
(место рождения, место жительства до выселения)
выселен (-а)
из __________________________________________________________________
(указать город, село, район, область, край, республику)
и прибыл (-а) в 19____году на спецпоселение
в____________________________________________________________________
(указать город, село, район, область, край, республику нахождения на            спецпоселении и другие возможно имеющиеся сведения)
3._______________________, ______________________,__________________,
(степень родства)    (фамилия, имя, отчество) (национальность)
19____года рождения, родился (-ась)
в ___________________________________________________________________
(указать город, село, район, область, край, республику)
_____________________________________________________________________
(место рождения, место жительства до выселения)
выселен (-а)
из __________________________________________________________________
(указать город, село, район, область, край, республику)
_____________________________________________________________________
(указать город, село, район, область, край, республику)
и прибыл (-а) в 19____году на спецпоселение
в ___________________________________________________________________
(указать аул, колхоз, совхоз, район)
_____________________________________________________________________
(указать город, село, район, область, край, республику нахождения на
спецпоселении и другие возможно имеющиеся сведения)
Приложение: __________________________________________________
(указать количество и перечень документов)
Фамилия, имя, отчество заявителя ______________________________
(указать без сокращений, телефон для справок)
Подпись ________________________
«    »                  20 года
Примечание:
Фамилии, имена и отчества, даты и места рождений заполняются печатными буквами при заполнении заявления в обязательном порядке подлежат указанию прежние и измененные анкетные данные.
Приложение 3
к Стандарту государственной услуги
«Выдача архивных справок и/или копий
архивных документов в пределах
архивов Комитета по правовой
статистике и специальным учетам
Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан и его
территориальных управлений»
Талон о принятии заявления
1.__________________________________________________________________
(вид оказываемой государственной услуги)

2. Өтінішті тіркеу нөмірі ___________________________________________
Өтінішті тіркеу күні 20__ жылғы «___» _________________.
3. Азамат ________________________________________________ қабылданды
(тегін, атын, әкесінің атын көрсету)
4. Қоса берілген құжаттардың саны мен тізбесі _______________________
5. __________________________________________________________________
(өтінішті қабылдаған қызметкердің аты-жөні, лауазымы және қолы)
6. Құжатты беру күні 20__ жылғы «___» __________________
7. __________________________________________________________________
(мұрағаттық анықтаманы немесе құжатты алған күні, тұлғаның тегі,
аты, әкесінің аты және қолы)
------------------------ жыртып берілетін талон ---------------------
«Қазақстан Республикасы Бас
прокуратурасының Құқықтық статистика
және арнайы есепке алу жөніндегі
комитетінің мұрағаты шегінде мұрағаттық
анықтамаларды және/немесе мұрағаттық
құжаттардың көшірмелерін беру»
мемлекеттік қызмет көрсету стандартына
4-қосымша
Сапа және тиімділік көрсеткіштерінің мәндері
Сапа және қолжетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есептік жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4
1. Уақтылылығы
1.1. Құжатты тапсырған сәттен бастап, қызмет көрсетуді белгіленген мерзімде ұсыну жағдайларының %-ы (үлесі)
2. Сапасы
2.1. Қызмет көрсету үдерісінің сапасына қанағаттанған мемлекеттік қызметті алушылардың %-ы (үлесі)
3. Қолжетімділігі
3.1. Қызмет көрсету сапасына және оны ұсыну тәртібі туралы ақпаратқа қанағаттанған мемлекеттік қызметті алушылардың %-ы (үлесі)
3.2. Ақпаратқа электрондық форматта қол жеткізуге болатын қызмет көрсету %-ы (үлесі)
4. Шағымдану үдерісі
4.1. Қолданыстағы шағымдану тәртібіне қанағаттанған мемлекеттік қызметті алушылардың %-ы (үлесі)
5. Сыпайылық
5.1. Қызметкерлердің сыпайылығына қанағаттанған мемлекеттік қызметті алушылардың %-ы (үлесі)

2. Регистрационный номер заявления _________________________________
Дата регистрации заявления «____» ______________________20____ года
3. Принято от гражданина____________________________________________
(указать фамилию, имя, отчество)
4. Количество и перечень приложенных документов ____________________
____________________________________________________________________
5. _________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность и подпись сотрудника, принявшего заявление)
6. Дата выдачи документов «_____»________________________20_____ года
7. __________________________________________________________________
(дата, фамилия, имя, отчество и подпись лица, получившего
архивную справку либо документ)
--------------------------отрывной талон-----------------------------
Приложение 4
к Стандарту государственной услуги
«Выдача архивных справок и/или копий
архивных документов в пределах
архивов Комитета по правовой
статистике и специальным учетам
Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан и его
территориальных управлений»
Значения показателей качества и эффективности
Показатели качества и доступности
Нормативное значение показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее значение показателя в отчетном году
1
2
3
4
1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев предоставления услуги в установленный срок с момента сдачи документа
2. Качество
2.1. % (доля) получателей государственной услуги, удовлетворенных качеством процесса предоставления услуги
3. Доступность
3.1. % (доля), получателей государственной услуги удовлетворенных качеством и информацией о порядке предоставления услуги
3.2. % (доля) услуг информации, которые доступны в электронном формате
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) получателей государственной услуги, удовлетворенных существующим порядком обжалования
5. Вежливость
5.1. % (доля) получателей государственной услуги, удовлетворенных вежливостью персонала