"Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Жоғары ғылыми-техникалық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі № 429 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 26 қарашадағы № 1489 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 7 қазандағы № 826 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 07.10.2024 № 826 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі жанынан Жоғары ғылыми-техникалық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі № 429 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 33, 405-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Жоғары ғылыми-техникалық комиссияның құрамы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 26 қарашадағы
№ 1489 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 20 сәуірдегі
№ 429 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Жоғары
ғылыми-техникалық комиссияның құрамы
Ахметов - Қазақстан Республикасының
Серік Нығметұлы Премьер-Министрі, төраға
Жұмағұлов - Қазақстан Республикасының Білім және
Бақытжан Тұрсынұлы ғылым министрі, төрағаның орынбасары
Ыбырайым - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Нұрлан Мұхтарбекұлы министрлігі Ғылым комитетінің төрағасы,
хатшы
Орынбаев - Қазақстан Республикасы
Ербол Тұрмаханұлы Премьер-Министрінің орынбасары
Исекешев - Қазақстан Республикасы
Әсет Өрентайұлы Премьер-Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының Индустрия және
жаңа технологиялар министрі
Сұлтанов - Қазақстан Республикасы Президенті
Бақыт Тұрлыханұлы Әкімшілігі Басшысының орынбасары (келісім
бойынша)
Жақсыбеков - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Әділбек Рыскелдіұлы министрі
Досаев - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Ерболат Асқарбекұлы даму және сауда министрі
Жәмішев - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Болат Бидахметұлы
Жұмағалиев - Қазақстан Республикасының Көлік және
Асқар Қуанышұлы коммуникация министрі
Қайырбекова - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Салидат Зекенқызы сақтау министрі
Мамытбеков - Қазақстан Республикасының Ауыл
Асылжан Сарыбайұлы шаруашылығы министрі
Мыңбаев - Қазақстан Республикасының Мұнай және газ
Сауат Мұхаметбайұлы министрі
Мыңбай - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Дархан Қамзабекұлы ақпарат министрі
Шөкеев - "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры"
Өмірзақ Естайұлы акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
(келісім бойынша)
Әшімбаев - Қазақстан Республикасы Парламенті
Мәулен Сағатханұлы Мәжілісінің Халықаралық қатынастар,
қорғаныс және қауіпсіздік комитетінің
төрағасы (келісім бойынша)
Бишімбаев - Қазақстан Республикасы Парламенті
Уәлихан Қозыкеұлы Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Әдекенов - "Парасат" ұлттық ғылыми-технологиялық
Серғазы Мыңжасарұлы холдингі" акционерлік қоғамының
"Фитохимия" халықаралық ғылыми-өндірістік
орталығы" акционерлік қоғамының басқарма
төрағасы (келісім бойынша)
Бектұрғанов - "Парасат" ұлттық ғылыми-технологиялық
Нұралы Сұлтанұлы холдингі" акционерлік қоғамының басқарма
төрағасы (келісім бойынша)
Жантаев - "Ғарыштық зерттеулер және технологиялар
Жұмабек Шабденамұлы ұлттық орталығы" акционерлік қоғамының
президенті (келісім бойынша)
Жұрынов - "Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым
Мұрат Жұрынұлы академиясы" қоғамдық бірлестігінің
президенті (келісім бойынша)
Қадыржанов - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Қайрат Қамалұлы жаңа технологиялар министрлігінің
"Қазақстан Республикасы Ұлттық ядролық
орталығы" республикалық мемлекеттік
кәсіпорнының бас директоры
Могильный - "ҚазАгроИнновация" акционерлік қоғамының
Сергей Валерьевич президенті (келісім бойынша)
Мун - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Григорий Алексеевич министрлігінің "Әл-Фараби атындағы Қазақ
ұлттық университеті" республикалық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының
коллоидтық химия және жоғары молекулярлық
қосылыстар химиясы кафедрасының
меңгерушісі
Момынәлиев - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Куват Темірғалиұлы министрлігі Ғылым комитетінің "Ұлттық
биотехнология орталығы" республикалық
мемлекеттік кәсіпорнының бас директоры
Мырзахметов - "Атамекен" одағы" Қазақстанның ұлттық
Абылай Исабекұлы экономикалық палатасының басқарма
төрағасы (келісім бойынша)
Сәрінжіпов - "Назарбаев Университеті" дербес білім
Аслан Бәкенұлы беру ұйымы Атқарушы кеңесінің төрағасы
(келісім бойынша)
Темірбеков - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Нұрлан Мұқанұлы министрлігі "Д. Серікбаев атындағы Шығыс
Қазақстан мемлекеттік техникалық
университеті" республикалық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорнының ректоры
Шәукенова - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Зарема Қаукенқызы министрлігі Ғылым комитетінің "Философия,
саясаттану және дінтану институты"
республикалық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының директоры

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2011 года № 429 "О создании Высшей научно-технической комиссии при Правительстве Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2012 года № 1489. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2024 года № 826.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.10.2024 № 826.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2011 года № 429 "О создании Высшей научно-технической комиссии при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 33, ст. 405) следующее изменение:
состав Высшей научно-технической комиссии при Правительстве Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 ноября 2012 года № 1489
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 апреля 2011 года № 429
Состав
Высшей научно-технической комиссии при Правительстве
Республики Казахстан
Ахметов
Серик Ныгметулы
-
Премьер-Министр Республики Казахстан, председатель
Жумагулов
Бакытжан Турсынович
-
Министр образования и науки Республики Казахстан, заместитель председателя
Ыбырайым
Нурлан Мухтарбекович
-
председатель Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан, секретарь
Орынбаев
Ербол Турмаханович
-
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан
Исекешев
Асет Орентаевич
-
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Султанов
Бахыт Турлыханович
-
заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан (по согласованию)
Джаксыбеков
Адильбек Рыскельдинович
-
Министр обороны Республики Казахстан
Досаев
Ерболат Аскарбекович
-
Министр экономического развития и торговли Республики Казахстан
Жамишев
Болат Бидахметович
-
Министр финансов Республики Казахстан
Жумагалиев
Аскар Куанышевич
-
Министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Каирбекова
Салидат Зекеновна
-
Министр здравоохранения Республики Казахстан
Мамытбеков
Асылжан Сарыбаевич
-
Министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Мынбаев
Сауат Мухаметбаевич
-
Министр нефти и газа Республики Казахстан
Мынбай
Дархан Камзабекович
Министр культуры и информации Республики Казахстан
Шукеев
Умирзак Естаевич
-
председатель правления акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" (по согласованию)
Ашимбаев
Маулен Сагатханулы
-
председатель Комитета по международным делам, обороне и безопасности Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
Бишимбаев
Валихан Казыкеевич
-
депутат Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
Адекенов
Сергазы Мынжасарович
-
председатель правления акционерного общества "Международный научно-производственный холдинг "Фитохимия" акционерного общества "Национальный научно-технологический холдинг "Парасат" (по согласованию)
Бектурганов
Нуралы Султанович
-
председатель правления акционерного общества "Национальный научно-технологический холдинг "Парасат" (по согласованию)
Жантаев
Жумабек Шабденамович
-
президент акционерного общества "Национальный центр космических исследований и технологий" (по согласованию)
Журинов
Мурат Журинович
-
президент общественного объединения "Национальная академия наук Республики Казахстан" (по согласованию)
Кадыржанов
Кайрат Камалович
-
генеральный директор республиканского государственного предприятия "Национальный ядерный центр Республики Казахстан" Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Могильный
Сергей Валерьевич
-
президент акционерного общества "КазАгроИнновация" (по согласованию)
Мун
Григорий Алексеевич
-
заведующий кафедрой коллоидной химии и химии высокомолекулярных соединений республиканского государственного казенного предприятия "Казахский национальный университет им. аль-Фараби" Министерства образования и науки Республики Казахстан
Момыналиев
Куват Темиргалиевич
-
генеральный директор республиканского государственного предприятия "Национальный центр биотехнологии" Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
Мырзахметов
Аблай Исабекович
-
председатель правления национальной экономической палаты Казахстана "Союз "Атамекен" (по согласованию)
Саринжипов
Аслан Бакенович
-
председатель Исполнительного совета автономной организации образования "Назарбаев университет" (по согласованию)
Темирбеков
Нурлан Муканович
-
ректор республиканского государственного казенного предприятия "Восточно-Казахстанский государственный технический университет имени Д. Серикбаева" Министерства образования и науки Республики Казахстан
Шаукенова
Зарема Каукеновна
-
директор республиканского государственного казенного предприятия "Институт философии, политологии и религиоведения" Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан