1. Өтініш беруші ____________________________________________________
(заңды немесе жеке тұлға)
2. ЖСН/БСН_______________________ 3. СТН ____________________________
4. ЗТ/ЖТ/ДК атауы ___________________________________________________
_____________________________________________________________________
Азаматтық пиротехникалық заттарды және олар қолданылып жасалған бұйымдарды әзірлеу, өндіру, сату, пайдалану жөніндегі қызмет түрі үшін жалпы талаптар мен құжаттар
5. Лицензиялық-рұқсат беру жүйесінің объектісін тексеру актісінің нөмірі ______________________________________________________________
Тексерістің аяқталған күні ____________________________________
Тексеріс қорытындысы бойынша қабылданған шешім
_____________________________________________________________________
6. Лицензиялық алымды төлеу сомасы __________________________________
Төленген күні _________________________________________________
Төлеу банкі (банктің филиалы) _________________________________
Есепке алу журналы (кіріс, шығыс)
7. Журналды бастаған күні ___________________________________________
(лицензиялық-рұқсат беру жүйесінің мөрі басылған)
Журналдың түгендеу нөмірі _____________________________________
Қоса ұсынылатын құжаттар
8. Ұсынылған құжаттар (тиісті жолда БАР/ЖОҚ деп көрсету)
1) төленгені туралы түбіртек ________________________________________
2) дайын пиротехникалық өнімді сақтауға арналған меншік немесе жалға алу құқығындағы қоймалар құжаттарының көшірмесі _____________________
3) мемлекеттік өртке қарсы қызметі өкілі қол қойған объектіні пайдалануға қабылдау актісінің және өрт жүйесі мен қондырғысын қабылдау актісінің көшірмесі ________________________________________
4) әзірлеу (жасау) саласындағы нормативтік-техникалық құжаттар жиынтығының көшірмесі _______________________________________________
5) тиісті жабдықтар мен аппаратуралардың, құжаттар мен үй-жайлардың барын көрсететін құжаттардың көшірмесі ______________________________
6) техникалық құжаттама _____________________________________________
7) пиротехникалық бұйымдарды тасымалдауға арналған меншік немесе жалға алу құқығындағы арнайы жабдықталған автокөліктің барына құқық белгілейтін құжаттардың көшірмесі ___________________________________
8) лицензиялау рұқсат беру жүйесінің объектісін тексеру актісі ______
9) аккредитация аттестатының көшірмесі ______________________________
ЗТ және ЖТ қызметкерлерінің мәліметтері *
9. Маманның Т.А.Ә. __________________________________________________
_____________________________________________________________________

1. Заявитель __________________________________________________
(юридическое или физическое лицо)
2. ИИН/БИН ______________________ 3.РНН _______________________
4. Наименование ЮЛ/ФЛ/ИП ______________________________________
_____________________________________________________________________
Общие требования и документы для вида деятельности, по
разработке, производству, торговле и использованию гражданских
пиротехнических веществ и изделий с их применением.
5. Номер акта проверки объекта лицензионно-разрешительной
системы _____________________________________________________________
Дата окончания проверки _______________________________________
Принятое решение по итогам проверки ___________________________
6. Сумма оплаты лицензионного сбора ___________________________
Дата оплаты ___________________________________________________
Банк оплаты (филиал банка) ____________________________________
Журнал учета (прихода, расхода)
7. Дата заведения журнала _____________________________________
(опечатан печатью лицензионно-разрешительной системы)
Инвентарный номер журнала _____________________________________
Прикрепление документов
8. Представленные документы (укажите ДА/НЕТ в соответствующей строке)
1) квитанция об оплате ________________________________________
2) копия правоустанавливающих документов или договора аренды на
склады для хранения готовой пиротехнической подукции ________________
3) копия акта приемки в эксплуатацию данного объекта и акта
приемки систем и установок пожарной автоматики, подписанных
представителем государственной противопожарной службы _______________
4) копия комплекта нормативно-технических документов в области
разработки (производства) ___________________________________________
5) копия документов, указывающих на наличие соответствующего
оборудования и аппаратуры, документации и помещений _________________
6) техническая документация ___________________________________
7) копия правоустанавливающих документов на наличие на праве
собственности или аренды специально оборудованного автотранспорта
8) акт проверки объекта лицензионно-разрешительной системы
9) копия аттестата аккредитации
Сведения на работников ЮЛ и ФЛ *
9. ФИО специалиста ____________________________________________
_____________________________________________________________________

10. Наркологиялық диспансерден медициналық анықтама № _______________
Анықтама берілген күн _________________________________________
11. Өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы уәкілетті органда көрсетілген қызмет түрін жүзеге асыру құқығы берілетін курстарды бітіргендігін және Қауіпсіздік ережелерін білуге білікті тексеруден өткені туралы куәлігінің №
_____________________________________________________________________
Куәлік берілген күн ___________________________________________
Оқу орнының атауы _____________________________________________
Біліктілігі (мамандығы) _______________________________________
Өтінімді алған лауазымды тұлғаның жауапкершілігі
Өтінім берген күні ____________________________________________
__________________________________________________ ____________
(лауазымды тұлғаның Т.А.Ә.)                    (қолы)
Ескертпе: * ЗТ (ЖТ) жұмыскерлеріне мәліметтер қызметкердің әр қайсына толтырылады.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 1554 қаулысымен
бекітілген
Азаматтық пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған
бұйымдарды сатып алу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін
қойылатын біліктілік талаптары мен оларға сәйкестікті
растайтын құжаттардың тізбесі
Р/с №
Біліктілік талаптары мыналардың бар болуын қамтиды:
Құжаттар
Ескертпе
1
2
3
4
1
лицензия алуға үміткер жеке тұлғада немесе пиротехникалық бұйымдарға рұқсаты бар заңды тұлғаның қызметкерінде мәлімделген қызметті жүзеге асыруға байланысты қарсы айғақтардың (психикалық аурулар, алкоголизм немесе нашақорлық) жоқтығы туралы медициналық анықтамалары
Мәлімделген қызметті жүзеге асыруға байланысты қарсы көрсетпелердің (психикалық ауру, алкоголизм немесе нашақорлық) жоқтығы туралы медициналық анықтамалар
2
лицензия алуға үміткер жеке тұлғада немесе заңды тұлғаның пиротехникалық бұйымдарға рұқсаты бар қызметкердің соттылығының жоқтығы туралы анықтамасы
Соттылығының жоқтығы туралы анықтама
3
пиротехникалық бұйымдарды әзірлеу және (немесе) өндіру және (немесе) сату және (немесе) пайдалану құқығына лицензия
Қызметтің түріне (кіші түріне) лицензияның көшірмесі
4
өрт қауіпсіздігі ережелерінің талаптарына сәйкес келетін және есепке алынған өнімнің сақталуын, оны қатаң есепке алуды және бар болуын тексеру мүмкіндігін қамтамасыз ететін дайын пиротехникалық өнімдерді сатуға арналған меншік немесе жалға алу құқығындағы арнайы жабдықталған үй-жай мен оларды сақтауға арналған қоймалар
Лицензиялау-рұқсат беру жүйесінің объектісін тексеру актісі
5
пиротехникалық бұйымдарды сатып алуға және олардың сақталуына жауапты тұлғаны бекіту
Пиротехникалық бұйымдарды сатып алуға және оның сақталуына жауапты тұлғаны тағайындау туралы бұйрықтың көшірмесі
6
өзіндік ерекшеліктерін қоса бере отырып, азаматтық пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдарды жеткізуге өндіруші кәсіпорынмен шарт (келісімшарт)
Өзіндік ерекшеліктерін қоса бере отырып, азаматтық пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдарды жеткізуге өндіруші кәсіпорынмен шарт (келісімшарт).

10. № медицинской справки из наркологического диспансера ______
Дата выдачи справки ___________________________________________
11. № свидетельства об окончании курсов, дающего право
осуществлять указанный вид деятельности и подтверждающего прохождение
квалификационной проверки знаний Правил безопасности в уполномоченном
органе в области промышленной безопасности __________________________
Дата выдачи свидетельства _____________________________________
Наименование учебного заведения _______________________________
Квалификация (специальность) __________________________________
Ответственность должностного лица, принявшего заявку
Дата подачи заявки ____________________________________________
__________________________________________         ____________
(Ф.И.О. должностного лица)                      (подпись)
Примечание: * сведения на работников ЮЛ (ФЛ) заполняются на каждого сотрудника.
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2012 года № 1554
Квалификационные требования и перечень документов,
подтверждающих соответствие им, для осуществления деятельности
по приобретению гражданских пиротехнических веществ и изделий с
их применением
№ п/п
Квалификационные требования включают наличие:
Документы
Примечание
1
2
3
4
1
у физического лица, претендующего на получение лицензии, или работника юридического лица, который будет иметь доступ к пиротехническим изделиям, медицинских справок об отсутствии противопоказаний, связанных с осуществлением заявляемой деятельности (психическое заболевание, алкоголизм или наркомания)
Медицинские справки об отсутствии противопоказаний, связанных с осуществлением заявляемой деятельности (психическое заболевание, алкоголизм или наркомания).
2
у физического лица, претендующего на получение лицензии, или работника юридического лица, который будет иметь доступ к пиротехническим изделиям, справок об отсутствии судимости
Справка об отсутствии судимости.
3
лицензии на право разработки и (или) производства и (или) торговли и (или) использования пиротехнических изделий
Лицензия на вид (подвид) деятельности.
4
на праве собственности или аренды специально оборудованных помещений для реализации и складов для хранения готовой пиротехнической продукции, соответствующих требованиям правил противопожарной безопасности и обеспечивающих сохранность, строгий учет и возможность проверки наличия учитываемой продукции
Акт проверки объекта лицензионно-разрешительной системы.
5
закрепление лица, ответственного за приобретение и сохранность пиротехнических изделий
Приказ о назначении лица, ответственного за приобретение и сохранность пиротехнических изделий.
6
договора (контракта) с предприятием-изготовителем на поставку гражданских пиротехнических веществ и изделий с их применением с приложением спецификации.
Договор (контракт) с предприятием-изготовителем на поставку гражданских пиротехнических веществ и изделий с их применением с приложением спецификации.

Ескертпе: Пиротехникалық бұйымдарды өндіруге, әзірлеуге, сатуға лицензиясы бар заңды тұлға немесе дара кәсіпкер пиротехникалық бұйымдарды сатып алуға арналған лицензия бойынша сатып алады, ал қауіптілігі 1-ден 3-ке дейінгі класты пиротехникалық бұйымдарды сатуға лицензияны талап етпей халыққа еркін сатады.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 1554 қаулысына
1-қосымша
Өтініш берушінің Қазақстан Республикасы заңнамасының
талаптарына сәйкестігі бөлігінде азаматтық пиротехникалық
заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдарды әзірлеуге,
өндіруге, сатуға және пайдалануға байланысты қызметті жүзеге
асыруға лицензияларды беруге келісетін мемлекеттік органдар
Ескерту. 1-қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.12.2014 № 1352 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 1554 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір
шешімдерінің тізбесі
1. «Азаматтық және қызметтік қару мен оның патрондарын әзірлеу, жасау, жөндеу, сату, коллекциялау, экспонаттау және сатып алу жөніндегі қызметке және азаматтық пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдарды әзірлеу, жасау, сату, пайдалану және сатып алу жөніндегі қызметке қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 13 тамыздағы № 692 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 28, 326-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында ішкі істер органдарының қызметін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 шілдедегі № 751 қаулысымен бектілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында ішкі істер органдарының қызметін жетілдіру мәселелері бойынша енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 8-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 45, 599-құжат).
3. «Азаматтық және қызметтік атыс қаруы мен оның патрондарын, суық қаруды, сондай-ақ газ қаруы мен оның патрондарын әзірлеу, жасау, жөндеу, сату, сатып алу, коллекциялау, экспонаттау жөніндегі және азаматтық пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдарды әзірлеу, жасау, сату, сатып алу жөніндегі қызметті лицензиялау ережелерін және оларға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 13 тамыздағы № 692 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 1534 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 8, 158-құжат).

Примечание: юридическое лицо или индивидуальный предприниматель, имеющие лицензию по разработке, производству, торговле, приобретают пиротехнические изделия по лицензии на приобретение, а пиротехнические изделия с 1-го по 3-й класс опасности свободно реализуют населению без требования лицензии на их приобретение
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2012 года № 1554
Государственные органы, согласующие выдачу лицензий на
осуществление деятельности, связанной с разработкой,
производством, торговлей и использованием гражданских
пиротехнических веществ и изделий с их применением, в части
соответствия заявителя требованиям законодательства
Республики Казахстан
Сноска. Приложение 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 19.12.2014 № 1352 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2012 года № 1554
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2007 года № 692 «Об утверждении квалификационных требований, предъявляемых к деятельности по разработке, производству, ремонту, торговле, коллекционированию, экспонированию и приобретению гражданского и служебного оружия и патронов к нему и к деятельности по разработке, производству, торговле, использованию и приобретению гражданских пиротехнических веществ и изделий с их применением» (САПП Республики Казахстан 2007 г., № 28, ст.326).
2. Пункт 8 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам совершенствования деятельности органов внутренних дел в сфере обеспечения общественной безопасности, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2011 года № 751 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам совершенствования деятельности органов внутренних дел в сфере обеспечения общественной безопасности» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 45, ст. 599).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2011 года № 1534 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2007 года № 692 «Об утверждении Правил лицензирования и квалификационных требований, предъявляемых к деятельности по разработке, производству, ремонту, торговле, приобретению, коллекционированию, экспонированию огнестрельного гражданского и служебного оружия и патронов к нему, холодного оружия, а также газового оружия и патронов к нему, и к деятельности по разработке, производству, торговле, приобретению гражданских пиротехнических веществ и изделий с их применением» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 8, ст. 158).