"Кемені, оның ішінде шағын көлемді кемені және оған құқықтарды мемлекеттік тіркеу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 қыркүйектегі № 1058 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 1587 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 624 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 624 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Кемені, оның ішінде шағын көлемді кемені және оған құқықтарды мемлекеттік тіркеу қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 қыркүйектегі № 1058 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 54, 766-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Кемені, оның ішінде шағын көлемді кемені және оған құқықтарды мемлекеттік тіркеу қағидасында:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«4. Кеменің ипотекасын мемлекеттік тіркеуге және кеменің ипотекасын мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің телнұсқасын беруге алым Қазақстан Республикасының салық заңнамасында белгіленетін тәртіппен алынады.»;
8-тармақ алынып тасталсын;
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«9. Кемені Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кеме тізіліміне енгізу осы Қағидаға 1-қосымшаға сәйкес Кеме куәлігін берумен куәландырылады, ол кеменің Қазақстан Республикасының Мемлекеттік туын көтеріп жүзу құқығын және кемеге меншік құқығын растайды.
Кемені Жалға алынған шетел кемелері тізіліміне енгізу осы Қағидаға 2-қосымшаға сәйкес шетел кемесіне Қазақстан Республикасының Мемлекеттік туын көтеріп жүзу құқығын уақытша беру туралы куәлік берумен куәландырылады.»;
10-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«1) осы Қағидаға сәйкес кемелерді мемлекеттік тіркеу үшін қажетті құжаттарды қабылдау, оларды алу кезінде уәкілетті органның аумақтық бөлімшесінің (бұдан әрі - аумақтық бөлімше) лауазымды тұлғасы кіріс құжаттарын есепке алу кітабына тиісті жазу енгізеді. Ұсынылатын құжаттар осы Қағиданың талаптарына сәйкес келмеген кезде өтініш берушіден құжаттар қабылдаудан бас тартылады. Өтініш берушінің талабы бойынша оған құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы дәлелді жазбаша растама беріледі;»;
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«3) көрсетілген қайшылықтар мен мемлекеттік тіркеуден бас тарту үшін басқа да негіздер болмаған кезде Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кеме тізіліміне, Жалға алынған шетел кемелері тізіліміне жазулар енгізу;»;
13-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2011 года № 1058 "Об утверждении Правил государственной регистрации судна, в том числе маломерного судна, и прав на него"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2012 года № 1587. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 624
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 624 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2011 года № 1058 «Об утверждении Правил государственной регистрации судна, в том числе маломерного судна, и прав на него» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 54, ст. 766) следующие изменения:
в Правилах государственной регистрации судна, в том числе маломерного судна, и прав на него, утвержденных указанным постановлением:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
«4. За государственную регистрацию ипотеки судна и выдачу дубликата свидетельства о государственной регистрации ипотеки судна взимается сбор в порядке, определяемом налоговым законодательством Республики Казахстан.»;
пункт 8 исключить;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Внесение судна в Государственный судовой реестр Республики Казахстан удостоверяется выдачей Судового свидетельства, которое подтверждает право плавания судна под Государственным флагом Республики Казахстан и право собственности на судно согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
Внесение судна в Реестр арендованных иностранных судов удостоверяется выдачей Свидетельства о временном предоставлении права плавания под Государственным флагом Республики Казахстан иностранному судну согласно приложению 2 к настоящим Правилам.»;
в пункте 10:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«1) прием документов, необходимых для государственной регистрации судов в соответствии с настоящими Правилами, при получении которых должностное лицо территориального подразделения уполномоченного органа (далее - территориальное подразделение) вносит соответствующую запись в книгу учета входящих документов. При несоответствии представляемых документов требованиям настоящих Правил заявителю отказывается в приеме документов. По требованию заявителя ему выдается мотивированный письменный отказ в приеме документов;»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«3) внесение записей в Государственный судовой реестр Республики Казахстан, Реестр арендованных иностранных судов при отсутствии указанных противоречий и других оснований для отказа в государственной регистрации;»;
абзац первый пункта 13 изложить в следующей редакции:

13. Шетел кемелеріне Қазақстан Республикасының Мемлекеттік туын көтеріп жүзу құқығын уақытша беру туралы шешімін алу үшін уәкілетті органға мынадай құжаттар тапсырылады:»;
17-тармақ алынып тасталсын;
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«18. Кемелерді және оларға құқықтарды Мемлекеттік кеме тізілімінде, жалға берілген шетел кемелері тізілімінде мемлекеттік тіркеу кезінде оларға тиісті тіркеу нөмірлерін бере отырып, осы Қағиданың 9-тармағында көрсетілген құжаттар беріледі.»;
25-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«25. Егер оқиға немесе басқа себептермен кеме бұрын Мемлекеттік кеме тізіліміне енгізілген мәліметтерге сәйкес келмеген жағдайда кемені мемлекеттік қайта тіркеу жүзеге асырылады.
Қазақстан Республикасының меншігіндегі және мемлекеттік органдардың өздеріне жүктелген функцияларды орындау үшін кемені коммерциялық мақсаттарда пайдалану кемені қайта тіркеу үшін негіз болып табылады.»;
29-тармақ алынып тасталсын;
3031323334-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«30. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік туын көтеріп жүзу құқығы уақытша берілген шетел кемесінің ипотекасы Заңның 24-бабы 7 және 11-тармақтарына сәйкес Қазақстан Республикасында тіркелмейді.
31. Кеме ипотекасы кемеге меншік құқығы мемлекеттік тіркелгеннен кейін кепіл берушінің өтініші негізінде тіркеледі.
Кеме ипотекасын мемлекеттік тіркеу туралы өтініште мыналар көрсетіледі:
1) кемені сәйкестендіретін (кеменің атауы, тіркеу нөмірі, тіркеу орны, тіркелім нөмірі, типі және класы, кеме тоннажы);
2) ипотека кепіл берушінің аты мен мекенжайы;
3) ипотеканың кепіл ұстаушысының аты және мекенжайы немесе оның ұсынушыға белгіленгені туралы мәліметтер;
4) ипотекамен қамтамасыз етілген міндеттемелердің ең жоғарғы мөлшері ипотека әрбір кемемен жекеше ол туралы тараптардың келісімі болса екі немесе одан көп кемелер көлемін белгілеу кезінде;
5) кеме ипотекасының аяқталу күні.
Кеменің ипотекасын мемлекеттік тіркеу туралы өтінішке осындай шартта көрсетілгендермен кеменің ипотекасы туралы шарттың нотариалды куәландырылған көшірмесі қоса беріледі.
Кеменің ипотекасы мемлекеттік тіркеу туралы өтініш берілген күні тіркеледі.
Кеменің ипотекасын мемлекеттік тіркеуге ұсынылған құжаттар осы Қағиданың 19-тармағының талаптарына сәйкес болуы тиіс.
32. Кеменің ипотекасын мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер кіріс құжаттарын есепке алу кітабына және осы кеме тіркелген тиісті тізілімге енгізіледі.
Кеменің ипотекасын мемлекеттік тіркеу кезінде ол туралы кеме құжаттарына қандай да бір жазбалар енгізу талап етілмейді.

«13. Для получения решения о временном предоставлении иностранному судну права плавания под Государственным флагом Республики Казахстан в уполномоченный орган представляются следующие документы:»;
пункт 17 исключить;
пункт 18 изложить в следующей редакции:
«18. При государственной регистрации судов и прав на них в Государственном судовом реестре, Реестре арендованных иностранных судов выдаются документы, указанные в пункте 9 настоящих Правил, с присвоением им соответствующих регистрационных номеров.»;
пункт 25 изложить в следующей редакции:
«25. В случаях, если в результате происшествия или по другой причине судно перестает соответствовать сведениям, ранее внесенным в Государственный судовой реестр, осуществляется государственная перерегистрация судна.
Основанием для перерегистрации судна является также использование судна, находящегося в собственности Республики Казахстан и используемого государственными органами для выполнения возложенных на них функций, в коммерческих целях.»;
пункт 29 исключить;
пункты 3031323334 изложить в следующей редакции:
«30. Ипотека иностранного судна, которому временно предоставлено право плавания под Государственным флагом Республики Казахстан в соответствии с пунктами 7 и 11 статьи 24 Закона, не может быть зарегистрирована в Республике Казахстан.
31. Ипотека судна регистрируется на основании заявления залогодателя после государственной регистрации права собственности на судно.
В заявлении о государственной регистрации ипотеки судна указываются:
1) данные, идентифицирующие судно (название судна, регистрационный номер, место регистрации, регистровый номер, тип и класс, тоннаж судна);
2) имя и адрес залогодателя ипотеки;
3) имя и адрес залогодержателя ипотеки или сведения о том, что она установлена на предъявителя;
4) максимальный размер обязательства, обеспеченного ипотекой, при установлении ипотеки на два или более судов; размер, в котором обязательство обеспечивается каждым судном в отдельности при наличии соглашения сторон об этом;
5) дата окончания ипотеки судна.
К заявлению о государственной регистрации ипотеки судна прилагается нотариально засвидетельствованная копия договора об ипотеке судна с указанными в таком договоре документами.
Ипотека судна регистрируется на день подачи заявления о государственной регистрации.
Документы, представленные на государственную регистрацию ипотеки судна, должны соответствовать требованиям пункта 19 настоящих Правил.
32. Сведения о государственной регистрации ипотеки судна вносятся в книгу учета входящих документов и соответствующий реестр, в котором зарегистрировано данное судно.
При государственной регистрации ипотеки судна не требуется вносить какие-либо записи об этом в судовые документы.

33. Кеменің ипотекасын мемлекеттік тіркеу осы Қағидаға 5-қосымшаға сәйкес кеменің ипотекасын мемлекеттік тіркеу туралы куәлік берілуімен өтініш берген сәттен бастап он жұмыс күні ішінде куәландырылады.
34. Кеменің ипотекасын мемлекеттік тіркеу туралы куәлікке өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізу кеме ипотекасы шартына өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізілгеннен кейін Кеменің ипотекасын мемлекеттік тіркеу туралы куәлікке қосымша парақтарды қоса беру жолымен осы Қағидаға 6-қосымшаға сәйкес мерзімде жүзеге асырылады.
Кеменің ипотекасын мемлекеттік тіркеу туралы куәлікке қосымша парақта кеме ипотекасы туралы шартқа қосымша келісім нөмірі және жасалған күні, сондай-ақ кеме ипотекасы туралы шартқа енгізілген өзгерістер және (немесе) толықтырулардың мәні көрсетіледі.
Кепіл беруші және (немесе) борышкер ауысқан кезде, егер борышкер кеме ипотекасының шарты бойынша кепілзат беруші болып табылмаса, Кеме ипотекасын мемлекеттік тіркеу туралы куәлікке қосымша парақта жаңа кепіл берушінің және (немесе) борышкердің деректері (атауы) және тұрғылықты жері көрсетілуі, сондай-ақ жаңа кепіл берушінің қолы болуы тиіс.
Кеме ипотекасын мемлекеттік тіркеу туралы куәлікке қосымша парақты аумақтық бөлімше кеменің ипотекасы туралы шартқа өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізілгеннен кейін кепіл берушінің өтініші негізінде береді.
Өтінішке кеменің ипотекасы туралы шарттың нотариалды куәландырылған көшірмесіне осындай қосымша келісімде көрсетілген құжаттар көрсетілген қосымша келісім қоса беріледі.»;
38-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«38. Мемлекеттік кеме тізілімінде тіркелген кемені жалдау шарты бойынша шетелдік жалға алушыға беру кезінде пайдалануға және иеленуге мұндай кеме уәкілетті органның шешімі негізінде шет мемлекеттің туын көтеруге уақытша ауыстырылады.»;
39-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«39. Кемені шет мемлекеттің туын уақытша көтеруге көшіру туралы шешімді кеме иесінің немесе тиісті түрде ресімделген сенімхаты бар тұлғаның мынадай құжаттарды қоса бере отырып, кемені мемлекеттік тіркеу орны бойынша аумақтық бөлімшенің атына жіберілген өтініші негізінде уәкілетті орган қабылдайды:»;
48-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«48. Осы Қағиданың 46-тармағында көрсетілген құжаттарды алған кезде Қазақстан Республикасының шетелдердегі мекемесінің консулдық лауазымды тұлғасы құжаттарды есепке алу кітабына тиісті жазба енгізеді. Уақытша куәлік бергені туралы әрбір жазба тіркеу нөмірімен сәйкестендіріледі. Мұндай нөмір құжаттарды қабылдаған кезде беріледі және қабылдаған құжаттардың кіріс нөміріне сәйкес келеді. Ұсынылған құжаттарды тексергеннен кейін Қазақстан Республикасының шетелдердегі мекемесі уақытша куәлік береді. Қазақстан Республикасының шетелдердегі мекемесі берілген уақытша куәлік туралы он жұмыс күні ішінде уәкілетті органға уақытша куәліктің көшірмесін қоса бере отырып, хабар жібереді.»;
50-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

33. Государственная регистрация ипотеки судна удостоверяется выдачей Свидетельства о государственной регистрации ипотеки судна в течение десяти рабочих дней с момента подачи заявления согласно приложению 5 к настоящим Правилам.
34. Внесение изменений и (или) дополнений в Свидетельство о государственной регистрации ипотеки судна осуществляется в сроки путем приложения дополнительных листов к Свидетельству о государственной регистрации ипотеки судна, согласно приложению 6 к настоящим Правилам, после внесения изменения и (или) дополнений в договор об ипотеке судна.
В дополнительном листе к Свидетельству о государственной регистрации ипотеки судна указываются номер и дата заключения дополнительного соглашения к договору об ипотеке судна, а также сущность внесенных изменений и (или) дополнений в договор об ипотеке судна.
При смене залогодателя и (или) должника, если должник по договору об ипотеке судна не является залогодателем, в дополнительном листе к Свидетельству о государственной регистрации ипотеки судна должны быть указаны данные (наименование) и местожительство нового залогодателя и (или) должника, а также подпись нового залогодателя.
Дополнительный лист к Свидетельству о государственной регистрации ипотеки судна выдается территориальным подразделением на основании заявления залогодателя после внесения изменения и (или) дополнений в договор об ипотеке судна.
К заявлению прилагается дополнительное соглашение к нотариально засвидетельствованной копии договора об ипотеке судна с указанными в таком дополнительном соглашении документами.»;
пункт 38 изложить в следующей редакции:
«38. При предоставлении судна, зарегистрированного в Государственном судовом реестре, в пользование и владение иностранному арендатору по договору аренды такое судно временно переводится под флаг иностранного государства на основании решения уполномоченного органа.»;
абзац первый пункта 39 изложить в следующей редакции:
«39. Решение о временном переводе судна под флаг иностранного государства принимает уполномоченный орган на основании заявления собственника судна или лица, имеющее соответствующим надлежащим образом оформленную доверенность, направленного в адрес территориального подразделения по месту государственной регистрации судна с приложением следующих документов:»;
пункт 48 изложить в следующей редакции:
«48. При получении документов, указанных в пункте 46 настоящих Правил, консульское должностное лицо загранучреждения Республики Казахстан вносит соответствующую запись в книгу учета документов. Каждая запись о выдаче временного свидетельства идентифицируется с номером регистрации. Такой номер присваивается при приеме документов и соответствует входящему номеру принятых документов. После проверки представленных документов загранучреждение Республики Казахстан выдает временное свидетельство. О выданном временном свидетельстве загранучреждение Республики Казахстан в течение десяти рабочих дней направляет сообщение с приложением копии временного свидетельства в уполномоченный орган.»;
пункт 50 изложить в следующей редакции:

«50. Мемлекеттік кеме тізілімін, Жалға алынған шетелдік кемелердің тізілімін жүргізуді аумақтық бөлімшелер қағаз және электронды тасымалдағыштарда жүзеге асырады.
Осы тізілімдердің нысандарын уәкілетті орган белгілейді.»;
5455-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«54. Мемлекеттік кеме тізілімінде кеме тіркелген аумақтық бөлімше өз мүдделерін қорғауға тиісті шаралар қолдануы үшін кепіл ұстаушыға кеменің осы тізілімнен алдағы уақытта шығарылатыны туралы хабарлама жібереді. Олардың келісімі алынбаған кезде кеме кепіл ұстаушыға хабардар еткеннен кейін үш ай өткен соң осы тізілімнен шығарылады.
55. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кеме тізілімінен алып  тастау, егер барлық тіркелген кеме ипотекасы алдын ала қанағаттандырылған немесе барлық кепіл берушіден жазбаша келісім алынған жағдайда ғана жүргізіледі.
Қазақстан Республикасының тиісті уәкілетті органы шетелдік азаматқа немесе шетелдік заңды тұлғаға кемені мәжбүрлі түрде сатқан кезде Мемлекеттік кеме тізілімінен шығару көрсетілген орган кеменің сатылғанын және сатып алушының өзіне қабылдап алғандарынан басқаларынан қоспағанда, ешқандай ипотекамен ауыртпалық алмағанын куәландыратын құжаттарды ұсынған кезде жүргізіледі.
Осы Қағиданың 505152-тармақтарында көзделген жағдайларды қоспағанда, кемені тиісті тізілімнен шығару өтініш берген күнінен бастап жеті жұмыс күні ішінде жүргізіледі. Аумақтық бөлімше тиісті тізілімнен шығарылу туралы жазба енгізеді және Кемені мемлекеттік кеме тізілімінен шығарылғаны туралы куәлікті осы Қағидаға 8-қосымшаға сәйкес береді.»;
7778-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«77. Оқиға нәтижесінде немесе басқа себеппен шағын көлемді кеменің кеме кітабына бұрын енгізілген мәліметтерге сәйкес келмей қалған жағдайда кемені мемлекеттік қайта тіркеу жүзеге асырылады.
78. Шағын көлемді кемені мемлекеттік қайта тіркеуді ресімдеу үшін аумақтық бөлімшеге шағын көлемді кемені мемлекеттік қайта тіркеу туралы өтініш осы Қағиданың 65-тармағында көрсетілген құжаттарды қоса бере отырып, ұсынылады.
Қазақстан Республикасының меншігіндегі және мемлекеттік органдардың өздеріне жүктелген функцияларды орындау үшін шағын көлемді кемені коммерциялық мақсаттарға да пайдалану шағын көлемді кемені қайта тіркеу үшін негіз болып табылады.»;
көрсетілген Қағидаға 3-қосымша алынып тасталсын;
көрсетілген Қағидаға 56 және 8-қосымшалар осы қаулының 12 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

«50. Ведение Государственного судового реестра, Реестра арендованных иностранных судов осуществляется территориальными подразделениями на бумажных и электронных носителях.
Формы данных реестров устанавливаются уполномоченным органом.»;
пункты 5455 изложить в следующей редакции:
«54. Территориальное подразделение, в Государственном судовом реестре которого зарегистрировано судно, направляет залогодержателю уведомление о предстоящем исключении судна из данного реестра, чтобы залогодержатели приняли надлежащие меры для защиты своих интересов. При неполучении их согласия судно исключается из данного реестра по истечении трех месяцев после уведомления залогодержателей.
55. Исключение из Государственного судового реестра Республики Казахстан производится только в том случае, если все зарегистрированные ипотеки судна предварительно удовлетворены, или получено письменное согласие всех залогодержателей.
При принудительной продаже судна соответствующим уполномоченным органом Республики Казахстан иностранному гражданину или иностранному юридическому лицу исключение из Государственного судового реестра производится при представлении указанным органом документа, удостоверяющего, что судно продано и не обременено никакими ипотеками, за исключением тех, которые были приняты на себя покупателем.
За исключением случаев, предусмотренных в пунктах 505152настоящих Правил, исключение судна из соответствующего реестра производится в течение семи рабочих дней с даты подачи заявления. Территориальное подразделение вносит в соответствующий реестр запись об исключении и выдает Свидетельство об исключении судна из Государственного судового реестра согласно приложению 8 к настоящим Правилам.»;
пункты 7778 изложить в следующей редакции:
«77. В случае, если в результате происшествия или по другой причине маломерное судно перестает соответствовать сведениям, ранее внесенным в судовую книгу, осуществляется государственная перерегистрация судна.
78. Для оформления государственной перерегистрации маломерного судна представляется в территориальное подразделение заявление о государственной перерегистрации маломерного судна с приложением документов, указанных в пункте 65 настоящих Правил.
Основанием для перерегистрации маломерного судна является также использование маломерного судна, находящегося в собственности Республики Казахстан и используемого государственными органами для выполнения возложенных на них функций, в коммерческих целях.»;
приложение 3 к указанным Правилам исключить;
приложения 56 и 8 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложениям 12 и 3 к настоящему постановлению.

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн еткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 1587 қаулысына
1-қосымша
Кемені, оның ішінде шағын
көлемді кемені және оған
құқықтарды мемлекеттік
тіркеу қағидаларына
5-қосымша
Сериясы / Серия хх № ххххххх
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ
РЕСПУБЛИКА КАЗАХСТАН
КЕМЕНІҢ ИПОТЕКАСЫН МЕМЛЕКЕТТІК
ТІРКЕУ ТУРАЛЫ КУӘЛІК СВИДЕТЕЛЬСТВО
О ГОСУДАРСТВЕННОЙ РЕГИСТРАЦИИ ИПОТЕКИ СУДНА
20 ___ жылғы «__» _______ № ___
год
Мемлекеттік кеме тізіліміне 20___ жылғы «__» _______ № ___ енгізілген деректер негізінде осы арқылы _____________
(кеменің атауы) кемесінің ипотекасын мемлекеттік тіркеу куәландырылады.
На основании данных, внесенных в Государственный судовой реестр под № ___ от «__» _______ 20__ г., настоящим удостоверяется государственная регистрация ипотеки судна __________________________
(наименование судна)
Кеменің ипотекасы нысанасының сипаттамасы
Описание предмета ипотеки судна _______________________________
(кеменің ипотекасы шартының деректемелері
(реквизиты договора ипотеки судна)
_____________________________________________________________________
Кепіл беруші
Залогодатель __________________________________________________
(басқару органының атауы, орналасқан жері, мекенжайы
(заңды тұлғалар үшін); тегі, аты
(наименование, местонахождение, адрес органа, управления
(для юридических лиц); фамилия,
_____________________________________________________________________
әкесінің аты, азаматтығы, толық мекенжайы (жеке тұлғалар үшін),
сондай-ақ телефон, факс,
имя, отчество, гражданство, полный адрес (для физических лиц), а
также телефон,факс, телекс,
_____________________________________________________________________
телекс, электрондық почта)
электронная почта)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Кепіл ұстаушы
Залогодержатель _______________________________________________
(басқару органының атауы, орналасқан жері,
мекенжайы (заңды тұлғалар үшін);
(наименование, местонахождение, адрес органа,
управления (для юридических лиц);
_____________________________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты, азаматтығы, толық мекенжайы
(жеке тұлғалар үшін),
фамилия, имя, отчество, гражданство, полный адрес
(для физических лиц), а также
_____________________________________________________________________
сондай-ақ телефон, факс, телекс, электрондық почта)
телефон, факс, телекс, электронная почта)
_____________________________________________________________________
Кеме ипотекасымен қамтамасыз етілген міндеттеменің ең көп мөлшері
Максимальный размер обязательства, обеспеченный ипотекой судна
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Кеме ипотекасының аяқталу күні
Дата окончания ипотеки судна ________________________________________
Ерекше белгілер
Особые отметки ______________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Кеме туралы мәліметтер
Сведения о судне __________________________

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 декабря 2012 года № 1587
Приложение 5
к Правилам государственной
регистрации
судна, в том числе маломерного
судна, и прав на него
Сериясы / Серия хх № ххххххх
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ
РЕСПУБЛИКА КАЗАХСТАН
КЕМЕНІҢ ИПОТЕКАСЫН МЕМЛЕКЕТТІК
ТІРКЕУ ТУРАЛЫ КУӘЛІК СВИДЕТЕЛЬСТВО
О ГОСУДАРСТВЕННОЙ РЕГИСТРАЦИИ ИПОТЕКИ СУДНА
20 ___ жылғы «__» _______ № ___
год
Мемлекеттік кеме тізіліміне 20___ жылғы «__» _______ № ___ енгізілген деректер негізінде осы арқылы _____________
(кеменің атауы) кемесінің ипотекасын мемлекеттік тіркеу куәландырылады.
На основании данных, внесенных в Государственный судовой реестр под № ___ от «__» _______ 20__ г., настоящим удостоверяется государственная регистрация ипотеки судна __________________________
(наименование судна)
Кеменің ипотекасы нысанасының сипаттамасы
Описание предмета ипотеки судна _______________________________
(кеменің ипотекасы шартының деректемелері
(реквизиты договора ипотеки судна)
_____________________________________________________________________
Кепіл беруші
Залогодатель __________________________________________________
(басқару органының атауы, орналасқан жері, мекенжайы
(заңды тұлғалар ушін); тегі, аты
(наименование, местонахождение, адрес органа, управления
(для юридических лиц); фамилия,
_____________________________________________________________________
әкесінің аты, азаматтығы, толық мекенжайы (жеке тұлғалар ушін),
сондай-ақ телефон, факс,
имя, отчество, гражданство, полный адрес (для физических лиц), а
также телефон,факс, телекс,
_____________________________________________________________________
телекс, электрондық почта)
электронная почта)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Кепіл ұстаушы
Залогодержатель _______________________________________________
(басқару органының атауы, орналасқан жері,
мекенжайы (заңды тұлғалар ушін);
(наименование, местонахождение, адрес органа,
управления (для юридических лиц);
_____________________________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты, азаматтығы, толық мекенжайы
(жеке тұлғалар ушін),
фамилия, имя, отчество, гражданство, полный адрес
(для физических лиц), а также
_____________________________________________________________________
сондай-ақ телефон, факс, телекс, электрондық почта)
телефон, факс, телекс, электронная почта)
_____________________________________________________________________
Кеме ипотекасымен қамтамасыз етілген міндеттеменің ең көп мөлшері
Максимальный размер обязательства, обеспеченный ипотекой судна
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Кеме ипотекасының аяқталу күні
Дата окончания ипотеки судна ________________________________________
Ерекше белгілер
Особые отметки ______________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Кеме туралы мәліметтер
Сведения о судне __________________________