"Әлеуметтік мәні бар облысаралық қатынастарды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 11 қарашадағы № 1185 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 1592 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 624 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 624 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. «Әлеуметтік мәні бар облысаралық қатынастарды айқындау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 11 қарашадағы № 1185 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 45, 562-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша мынадай мазмұндағы 62 және 63-тармақтармен толықтырылсын:
«62. Павлодар – Қарағанды.
63. Орал – Астана.».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының                  С. Ахметов
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года № 1185 "Об определении социально значимых межобластных сообщений"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2012 года № 1592. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 624
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 624 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года № 1185 «Об определении социально значимых межобластных сообщений» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 45, ст. 562) следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению дополнить пунктами 62 и 63 следующего содержания:
«62. Павлодар – Караганда.
63. Уральск – Астана.».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов