"Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасындағы темір жол өткізу пункттерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 3 шілдедегі № 648 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 1608 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 9 шілдедегі № 697 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.07.2013 № 697 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасындағы -темір жол өткізу пункттерінің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 3 шілдедегі № 648 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасындағы темір жол өткізу пункттерінің тізбесінде:
1-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Ресей Федерациясымен шекарадағы көп жақты қатынас үшін ашық темір жол жүк-жолаушы өткізу пункттері:»;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«3. Қырғыз Республикасымен шекарадағы көп жақты қатынас үшін ашық темір жол жүк-жолаушы өткізу пункті:
Мерке (Жамбыл облысы).»;
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«4. Қытай Халық Республикасымен шекарадағы көп жақты қатынас үшін ашық темір жол жүк-жолаушы өткізу пункттері:
Достық (Алматы облысы)
Алтынкөл (Алматы облысы).»;
мынадай мазмұндағы 5-тармақпен толықтырылсын:
«5. Түрікменстанмен шекарадағы көп жақты қатынас үшін ашық темір жол жүк-жолаушы өткізу пункті:
Болашақ (Маңғыстау облысы).».
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі белгіленген тәртіппен Ресей Федерациясы, Қырғыз Республикасы, Қытай Халық Республикасы және Түрікменстан өкілдіктерінің назарына Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасындағы темір жол өткізу пункттерінің тізбесіне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы ақпаратты жеткізсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2003 года № 648 "Об утверждении перечня железнодорожных пунктов пропуска на Государственной границе Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2012 года № 1608. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2013 года № 697
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства
РК от 09.07.2013 № 697 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2003 года № 648 «Об утверждении перечня железнодорожных пунктов пропуска на Государственной границе Республики Казахстан» следующие изменения и дополнение:
в перечне железнодорожных пунктов пропуска на Государственной границе Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
абзац первый пункта 1 изложить в следующей редакции:
«1. Железнодорожные грузо-пассажирские пункты пропуска на границе с Российской Федерацией, открытые для многостороннего сообщения:»;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Железнодорожные грузо-пассажирские пункты пропуска на границе с Кыргызской Республикой, открытые для многостороннего сообщения:
Мерке (Жамбылская область).»;
пункт 4 изложить в следующей редакции:
«4. Железнодорожные грузо-пассажирские пункты пропуска на границе с Китайской Народной Республикой, открытые для многостороннего сообщения:
Достык (Алматинская область)
Алтынколь (Алматинская область).»;
дополнить пунктом 5 следующего содержания:
«5. Железнодорожный грузо-пассажирский пункт пропуска на границе с Туркменистаном, открытый для многостороннего сообщения:
Болашак (Мангистауская область).».
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном порядке довести до сведения представительств Российской Федерации, Кыргызской Республики, Китайской Народной Республики и Туркменистана информацию о внесении изменений и дополнения в перечень железнодорожных пунктов пропуска на Государственной границе Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов