"Қазақстан Республикасының дипломаттық және қызметтік паспорттарын беру, есепке алу, сақтау және жою қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 7 қыркүйектегі № 150 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1734 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасының дипломаттық және қызметтік паспорттарын беру, есепке алу, сақтау және жою қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 7 қыркүйектегі № 150 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы «Қазақстан Республикасының дипломаттық және қызметтік
паспорттарын беру, есепке алу, сақтау және жою қағидаларын
бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы
7 қыркүйектегі № 150 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасының дипломаттық және қызметтік паспорттарын беру, есепке алу, сақтау және жою қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 7 қыркүйектегі № 150 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 54, 763-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының дипломаттық және қызметтік паспорттарын беру, есепке алу, сақтау және жою қағидаларының 2-қосымшасында:
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«9. Осы тізбенің 7-тармағында көрсетілген шет мемлекеттердегі ұйымдар өкілдіктерінің қызметкерлері мен олардың отбасы мүшелері (жұбайлары/зайыптары, балалары).».
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 7 сентября 2011 года № 150 "Об утверждении Правил выдачи, учета, хранения и уничтожения дипломатического и служебного паспортов Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 № 1734
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 7 сентября 2011 года № 150 «Об утверждении Правил выдачи, учета, хранения и уничтожения дипломатического и служебного паспортов Республики Казахстан».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С.Ахметов
О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан
от 7 сентября 2011 года № 150 «Об утверждении Правил выдачи,
учета, хранения и уничтожения дипломатического и служебного
паспортов Республики Казахстан»
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 7 сентября 2011 года № 150 «Об утверждении Правил выдачи, учета, хранения и уничтожения дипломатического и служебного паспортов Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 54, ст. 763) следующее изменение:
в приложении 2 к Правилам выдачи, учета, хранения и уничтожения дипломатического и служебного паспортов Республики Казахстан, утвержденным вышеназванным Указом:
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Сотрудники представительств организаций, указанных в пункте 7 настоящего перечня, в иностранных государствах и члены их семей (супруги, дети).».
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев