"2012 - 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1428 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1742 Қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2012 - 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1428 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 -қосымшада:
12 «Көлік және коммуникация» деген функционалдық топта:
215 «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігі» деген әкімшіде:
002 «Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту» бағдарламасында:
мына:
«
«Павлодар, Семей қалалары арқылы Ресей федерациясының шекарасы (Омбыға карай) - Майқапшағай (Қытай Халық Республикасына шығу) автомобиль жолдары бойынша қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
6 394 000
10 500 000
21 000 000
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын
«
«Павлодар, Семей қалалары арқылы Ресей федерациясының шекарасы (Омбыға карай) - Майқапшағай (Қытай Халық Республикасына шығу) автомобиль жолдары бойынша қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
6 454 000
10 500 000
21 000 000
»;
мына:
«
«Астана - Теміртау» автомобиль жолы бойынша жобалау-іздестіру жұмыстары
60 000
»
деген жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С.Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1428 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012 - 2014 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1742
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2012 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1428 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2012 - 2014 годы» следующие изменения:
в приложении 1:
в функциональной группе 12 «Транспорт и коммуникации»:
в администраторе 215 «Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан»:
в программе 002 «Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне»:
строку:
«
Реконструкция
автомобильной
дороги «граница
Российской
Федерации
(на Омск)
-Майкапшагай
(выход на
Китайскую
Народную
республику),
через города
Павлодар,
Семипалатинск»
6 394
000
10 500
000
21 000
000
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция
автомобильной
Дороги «граница
Российской
Федерации (на
Омск)
-Майкапшагай
(выход на
Китайскую
Народную
республику),
через города
Павлодар,
Семипалатинск»
6 454
000
10 500
000
21 000
000
»;
строку:
«
Проектно-
изыскательские
работы по
автомобильной
дороге
"Астана-
Темиртау"
60 000
»
исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2012 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов