"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1507 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1811 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1507 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 10-11, 143-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«3. Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар мен нәтиже көрсеткіштері» деген бөлімде:
«Азаматтардың еңбек құқықтарының іске асырылуын қамтамасыз ету» деген 3-стратегиялық бағытта:
«Еңбек құқықтарын қорғау және еңбек қауіпсіздігі және еңбекті қорғау жағдайын жақсарту» деген 3.1-мақсатта:
«Еңбек заңнамасы бұзылуының алдын алу және жолын кесу» деген 3.1.2-міндетте:
тікелей нәтиже көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шаралар мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
5. Қазақстан Республикасындағы еңбек заңнамасының негіздеріне азаматтарды құқықтық жалпы оқытуды ұйымдастыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын әзірлеу және іске асыру
х
х
х
х
»;
«Әлеуметтiк әрiптестiкті дамытуға жәрдемдесу» деген 3.2.3-міндетте:
тікелей нәтиже көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шараларда мына:
«
4.Әлеуметтік-еңбек саласындағы даулы жағдайларды басқару және шешу үшін жүйелі ұйымдастырушылық және ақпараттық іс-шараларды жүргізу
х
х
х
х
х
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
4.Әлеуметтік-еңбек саласындағы даулы жағдайларды басқару және шешу үшін жүйелі ұйымдастырушылық және ақпараттық іс-шараларды жүргізу  (Әлеуметтік шиеленістің алдын алу және әлеуметтік-еңбек қақтығыстарын шешу жөніндегі кешенді жоспарды іске асыру)
х
х
х
х
х
»;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1507 "Об утверждении Стратегического плана Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1811
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1507 «Об утверждении Стратегического плана Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 10-11, ст. 143) следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «3. Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в стратегическом направлении 3. «Обеспечение реализации трудовых прав граждан»:
в цели 3.1. «Защита трудовых прав и улучшение условий безопасности и охраны труда»:
в задаче 3.1.2. «Предупреждение и пресечение нарушений трудового законодательства»:
мероприятия для достижения показателей прямых результатов дополнить строкой следующего содержания:
«
5. Разработка и реализация Плана мероприятий по организации правового всеобуча граждан основам трудового законодательства в Республике Казахстан
х
х
х
х
»;
в задаче 3.2.3. «Содействие развитию социального партнерства»:
в мероприятиях для достижения показателей прямых результатов строку:
«
4. Проведение системных организационных и информационных мероприятий для управления и разрешения конфликтных ситуаций в социально-трудовой сфере
х
х
х
х
х
»
изложить в следующей редакции:
«
4. Проведение системных организационных и информационных мероприятий для управления и разрешения конфликтных ситуаций в социально-трудовой сфере (реализация Комплексного плана по предупреждению социальной напряженности и разрешению социально-трудовых конфликтов)
х
х
х
х
х
»;
дополнить строкой следующего содержания:
«

«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдың «2012 жыл» деген бағанындағы «3 167 337» деген сандар «2 975 308» деген сандармен ауыстырылсын;
002 «Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк қамсыздандыру» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
тiкелей нәтиженiң көрсеткiштерiнде:
«Алушылардың орташа жылдық саны» деген жолдағы «4 371 206» деген сандар «4 361 859» деген сандармен ауыстырылсын;
«ынтымақты зейнетақы» деген жолдағы «1 760 134» деген сандар «1 752 517» деген сандармен ауыстырылсын;
«мүгедектiгi бойынша мемлекеттiк базалық жәрдемақы» деген жолдағы «473 572» деген сандар «470 924» деген сандармен ауыстырылсын;
«асыраушысынан айрылу бойынша мемлекеттiк базалық жәрдемақы» деген жолдағы «186 472» деген сандар «187 390» деген сандармен ауыстырылсын;
тиiмдiлiк көрсеткiштерiнде:
«Ынтымақты зейнетақының орташа мөлшерi» деген жолдағы «30 400» деген сандар «30 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «983 225 691» деген сандар «974 084 479» деген сандармен ауыстырылсын;
003 «Арнайы мемлекеттiк жәрдемақылар» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
тiкелей нәтиженiң көрсеткiштерiнде:
«Арнаулы мемлекеттiк жәрдемақы алушылардың жылдық орташа саны» деген жолдағы «1 307 742» деген сандар «1 302 796» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «76 591 340» деген сандар «75 692 717» деген сандармен ауыстырылсын;
005 «Балалы отбасыларға берiлетiн мемлекеттiк жәрдемақылар» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
тiкелей нәтиженiң көрсеткiштерiнде:
«Мемлекеттiк жәрдемақы алушылардың орташа жылдық саны» деген жолдағы «569 628» деген сандар «571 981» деген сандармен ауыстырылсын;
«бiр жасқа толғанға дейiн баланың күтiмi бойынша» деген жолдағы «146 300» деген сандар «148 653» деген сандармен ауыстырылсын;
тиiмдiлiк көрсеткiштерiнде:
«Бала тууға байланысты жәрдемақының орташа мөлшері» деген жолдағы «15 943» деген сандар «13 867» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «59 902 296» деген сандар «57 383 792» деген сандармен ауыстырылсын;
006 «Оралмандарға әлеуметтiк көмек көрсету» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
тiкелей нәтиженiң көрсеткiштерiнде:
«Бiржолғы жәрдемақыларды және өтемақыларды төлеуге өтiнiш берген оралмандардың саны» деген жолдағы «10,0» деген сандар «1,7» деген сандармен ауыстырылсын;
тиiмдiлiк көрсеткiштерiнде:
«Бiржолғы жәрдемақының орташа мөлшерi» деген жолдағы «214 951» деген сандар «202 923» деген сандармен ауыстырылсын;

в графе «2012 год» строки «Объем бюджетных расходов» цифры «3 167 337» заменить цифрами «2 975 308»;
в бюджетной программе 002 «Социальное обеспечение отдельных категорий граждан»:
в графе «2012 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «Среднегодовая численность получателей» цифры «4 371 206» заменить цифрами «4 361 859»;
в строке «солидарной пенсии» цифры «1 760 134» заменить цифрами «1 752 517»;
в строке «государственного базового пособия по инвалидности» цифры «473 572» заменить цифрами «470 924»;
в строке «государственного базового пособия по случаю потери кормильца» цифры «186 472» заменить цифрами «187 390»;
в показателях эффективности:
в строке «Средний размер солидарных пенсий» цифры «30 400» заменить цифрами «30 000»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «983 225 691» заменить цифрами «974 084 479»;
в бюджетной программе 003 «Специальные государственные пособия»:
в графе «2012 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «Среднегодовая численность получателей специальных государственных пособий» цифры «1 307 742» заменить цифрами «1 302 796»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «76 591 340» заменить цифрами «75 692 717»;
в бюджетной программе 005 «Государственные пособия семьям, имеющим детей»:
в графе «2012 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «Среднегодовая численность получателей государственных пособий» цифры «569 628» заменить цифрами «571 981»;
в строке «по уходу за ребенком до одного года» цифры «146 300» заменить цифрами «148 653»;
в показателях эффективности:
в строке «Средний размер пособия по уходу за ребенком» цифры «15 943» заменить цифрами «13 867»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «59 902 296» заменить цифрами «57 383 792»;
в бюджетной программе 006 «Оказание социальной помощи оралманам»:
в графе «2012 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «Количество оралманов, обратившихся за выплатой единовременных пособий и компенсаций» цифры «10,0» заменить цифрами «1,7»;
в показателях эффективности:
в строке «Средний размер единовременного пособия семьям оралманов» цифры «214 951» заменить цифрами «202 923»;

«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «9 200 239» деген сандар «1 300 000» деген сандармен ауыстырылсын;
008 «Жұмыспен қамту және кедейлiк базасы бойынша ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
тiкелей нәтиженiң көрсеткiштерiнде:
«Өңделетiн ақпараттың болжамды саны, оның iшiнде» деген жолдағы «7 801» деген сандар «8 662» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жұмыспен қамту базасы бойынша» деген жолдағы «2 077» деген сандар «2 940» деген сандармен ауыстырылсын;
тиiмдiлiк көрсеткiштерiнде:
«Өңделетiн ақпараттың бiр бiрлiгiнiң орташа мөлшерi» деген жолдағы «16,58» деген сандар «16,50» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «129 344» деген сандар «142 923» деген сандармен ауыстырылсын;
010 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне арнаулы әлеуметтiк қызметтердi көрсетуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
тiкелей нәтиженiң көрсеткiштерiнде:
«Арнайы әлеуметтік қызмет көрсетумен қамтылған азаматтардың саны:» деген жолдағы «37 787» деген сандар «35 939» деген сандармен ауыстырылсын;
«тірек-қозғалу аппараты бұзылған балаларға арналған медициналық-әлеуметтік мекемелер» деген жолдағы «367» деген сандар «338» деген сандармен ауыстырылсын;
«жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер» деген жолдағы «7 473» деген сандар «7 413» деген сандармен ауыстырылсын;
«қарттарға, мүгедектерге оның ішінде мүгедек балаларға арналған үйде әлеуметтік қызмет көрсету бөлімшелер» деген жолдағы «25 782» деген сандар «20 690» деген сандармен ауыстырылсын;
«Медициналық-әлеуметтік мекемелердің күндізгі бөлімшелерінде қызмет көрсетілетін азаматтардың саны» деген жолдағы «790» деген сандар «765» деген сандармен ауыстырылсын;
тиiмдiлiк көрсеткiштерiнде:
«тірек-қозғалу аппараты бұзылған балаларға арналған медициналық-әлеуметтік мекемелер» деген жолдағы «512,9» деген сандар «595,8» деген сандармен ауыстырылсын;
«жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер» деген жолдағы «242,8» деген сандар «213,6» деген сандармен ауыстырылсын;
«қарттарға, мүгедектерге оның ішінде мүгедек балаларға арналған үйде әлеуметтік қызмет көрсету бөлімшелер» деген жолдағы «88,7» деген сандар «146,2» деген сандармен ауыстырылсын;
«Үкіметтік емес секторда нысаналы трансферттер есебінен күніне бір адамға көрсетілетін қызметтердің орташа бағасы» деген жолдағы «721» деген сандар «680,5» деген сандармен ауыстырылсын;
«Медициналық-әлеуметтік мекемелердің күндізгі бөлімшелерінде күніне бір адамға көрсетілетін қызметтердің орташа құны» деген жолдағы «1 539,7» деген сандар «1 550» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке «объем бюджетных расходов» цифры «9 200 239» заменить цифрами «1 300 000»;
в бюджетной программе 008 «Услуги по информационно-аналитическому обеспечению по базе занятости бедности»:
в графе «2012 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «Количество обрабатываемой информации, в том числе» цифры «7 801» заменить цифрами «8 662»;
в строке «по базе занятости» цифры «2 077» заменить цифрами «2 940»;
в показателях эффективности:
в строке «Средняя стоимость одной единицы обрабатываемой информации» цифры «16,58» заменить цифрами «16,50»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «129 344» заменить цифрами «142 923»;
в бюджетной программе 010 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на предоставление специальных социальных услуг»:
в графе «2012 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «Количество граждан, охваченных специальными социальными услугами в:» цифры «37 787» заменить цифрами «35 939»;
в строке «медико-социальных учреждениях для детей с нарушением опорно-двигательного аппарата» цифры «367» заменить цифрами «338»;
в строке «медико-социальных учреждениях общего типа» цифры «7 473» заменить цифрами «7 413»;
в строке «отделениях социальной помощи на дому для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов» цифры «25 782» заменить цифрами «20 690»;
в строке «Количество граждан, обслуженных в отделениях дневного пребывания в медико-социальных учреждениях» цифры «790» заменить цифрами «765»;
в показателях эффективности:
в строке «медико-социальных учреждениях для детей с нарушением опорно-двигательного аппарата» цифры «512,9» заменить цифрами «595,8»;
в строке «медико-социальных учреждениях общего типа» цифры «242,8» заменить цифрами «213,6»;
в строке «отделениях социальной помощи на дому для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов» цифры «88,7» заменить цифрами «146,2»;
в строке «Средняя стоимость услуг неправительственными организациями на одного человека в день за счет целевых трансфертов» цифры «721» заменить цифрами «680,5»;
в строке «Средняя стоимость услуг на одного человека в день за счет целевых трансфертов в отделениях дневного пребывания в медико-социальных учреждениях» цифры «1 539,7» заменить цифрами «1 550»;

«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «2 209 002» деген сандар «2 109 347» деген сандармен ауыстырылсын;
011 «Зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
тiкелей нәтиженiң көрсеткiштерiнде:
«Әлеуметтiк төлем алуға құқығы бар адамдарға көрсетiлген мемлекеттiк қызметтердiң саны» деген жолдағы «6 307 878» деген сандар «6 561 521» деген сандармен ауыстырылсын;
сапа көрсеткiштерiнде:
«Қызмет көрсетілетін қаржы ағынының жалпы көлеміндегі ЗТМО-ның әкімшілік шығындарының ара салмағы» деген жолдағы «0,79» деген сандар «0,7» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығындардың көлемі» деген жолдағы «19 315 457» деген сандар «18 613 709» деген сандармен ауыстырылсын;
013 «Занды тұлғаның қызметі тоқтатылған жағдайда сот мемлекетке жүктеген адам өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды өтеу» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
тiкелей нәтиженiң көрсеткiштерiнде:
«Төлем жүргізілген сот талаптарының саны» деген жолдағы «140» деген сандар «52» деген сандармен ауыстырылсын;
«Заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған жағдайда 70 жасқа жеткен азаматтарға сот мемлекетке жүктеген өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды өтеу төлемдерін алушылар саны» деген жолдағы «1 004» деген сандар «846» деген сандармен ауыстырылсын;
тиімділік көрсеткіштерінде:
«Сот мемлекетке жүктеген өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянға» деген жолдағы «1 429» деген сандар «1 154» деген сандармен ауыстырылсын;
«заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған жағдайда 70 жасқа жеткен азаматтарға сот мемлекетке жүктеген өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянға» деген жолдағы «41,3» деген сандар «23,6» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығындардың көлемі» деген жолдағы «697 930» деген сандар «299 713» деген сандармен ауыстырылсын;
014 «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің күрделі шығыстары» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
тiкелей нәтиженiң көрсеткiштерiнде:
«Сатып алынған есептеуіш және ақпараттық, тұрмыстық, ұйымдастыру техникасының, медициналық жабдықтардың және өзге жабдықтардың саны» деген жолдағы «1 976» деген сандар «1 834» деген сандармен ауыстырылсын;
«Сатып алынған кеңселік жиһаздың саны» деген жолдағы «339» деген сандар «341» деген сандармен ауыстырылсын;
«Сатып алынған материалдық емес активтердің саны» деген жолдағы «352» деген сандар «358» деген сандармен ауыстырылсын;
тиімділік көрсеткіштерінде мына:
«
Ғимараттарда, орынжайлар мен құрылыстардағы күрделі жөндеуге жұмсалған шығынның орташа құны
мың тг.
37,0
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Ғимараттарда, орынжайлар мен құрылыстардағы күрделі жөндеуге жұмсалған шығынның 1 ш. м үшін орташа құны
мың тг.
37,0
»;

в строке «объем бюджетных расходов» цифры «2 209 002» заменить цифрами «2 109 347»;
в бюджетной программе 011 «Услуги по обеспечению выплаты пенсий и пособий»:
в графе «2012 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «Количество оказанных государственных услуг лицам, имеющим право на получение социальных выплат» цифры «6 307 878» заменить цифрами «6 561 521»;
в показателях качества:
в строке «Удельный вес административных затрат ГЦВП в общем объеме обслуживаемых финансовых потоков» цифры «0,79» заменить цифрами «0,7»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «19 315 457» заменить цифрами «18 613 709»;
в бюджетной программе 013 «Возмещение за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство, в случае прекращения деятельности юридического лица»:
в графе «2012 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «Количество судебных исков, по которым осуществлена выплата» цифры «140» заменить цифрами «52»;
в строке «Количество получателей выплат за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство, в случае прекращения деятельности юридического лица гражданам, достигшим 70-летнего возраста» цифры «1 004» заменить цифрами «846»;
в показателях эффективности:
в строке «за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство» цифры «1 429» заменить цифрами «1 154»;
в строке «за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство, в случае прекращения деятельности юридического лица гражданам, достигшим 70-летнего возраста» цифры «41,3» заменить цифрами «23,6»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «697 930» заменить цифрами «299 713»;
в бюджетной программе 014 «Капитальные расходы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан»:
в графе «2012 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «Количество приобретенной вычислительной и информационной техники, бытовой техники, оргтехники, медицинского и прочего оборудования» цифры «1 976» заменить цифрами «1 834»;
в строке «Количество приобретенной офисной мебели» цифры «339» заменить цифрами «341»;
в строке «Количество приобретенных нематериальных активов» цифры «352» заменить цифрами «358»;
в показателях эффективности строку:
«
Средняя стоимость затрат на капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений
тыс. тенге
37,0
»
изложить в следующей редакции:
«
Средняя стоимость затрат за 1 кв. метр капитального ремонта зданий, помещений и сооружений
тыс. тенге
37,0
»;

«бюджеттік шығындардың көлемі» деген жолдың «2012 жыл» деген бағанындағы «286 911» деген сандар «252 269» деген сандармен ауыстырылсын;
015 «Республикалық деңгейде әлеуметтік қорғау ұйымдарының күрделі шығыстары» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
тiкелей нәтиженiң көрсеткiштерiнде:
«Сатып алынған есептеуіш, ақпараттық техникасының және өзге жабдықтардың саны» деген жолдағы «1 392» деген сандар «1 648» деген сандармен ауыстырылсын;
«Сатып алынған материалдық емес активтердің саны» деген жолдағы «2 342» деген сандар «3 000» деген сандармен ауыстырылсын;
түпкілікті нәтиженің көрсеткіштерінде:
«материалдық-техникалық» деген жолдағы «77» деген сандар «78» деген сандармен ауыстырылсын;
«ақпараттық-техникалық» деген жолдағы «80» деген сандар «82» деген сандармен ауыстырылсын;
тиімділік көрсеткіштерінде:
«Есептеуіш техникасы мен серверлік жабдықтар паркін жаңарту» деген жолдағы «23» деген сандар «17» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығындардың көлемі» деген жолдағы «574 090» деген сандар «555 181» деген сандармен ауыстырылсын;
016 «Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсетуді әдістемелік қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
тiкелей нәтиженiң көрсеткiштерiнде:
«1. Ерекше күрделі және қалыпты емес зақымдануы бар мүгедектерді протездеу, сондай-ақ алғашқы протездеу» деген жолдағы «70» деген сандар «75» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығындардың көлемі» деген жолдағы «30 932» деген сандар «33 932» деген сандармен ауыстырылсын;
019 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредит беру» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
тiкелей нәтиженiң көрсеткiштерiнде:
«Берілген микрокредиттер саны» деген жолдағы «8,1 дейін» деген сандар мен сөз «6,1 дейін» деген сандармен және сөзбен ауыстырылсын; тиімділік көрсеткіштерінде:
«Микрокредиттің орташа мөлшері» деген жолдағы «1 490» деген сандар «2 160» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығындардың көлемі» деген жолдағы «12 149 305» деген сандар «12 368 305» деген сандармен ауыстырылсын;
033 «Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың автоматтандырылған ақпараттық жүйесін және әлеуметтік-еңбек саласының бірыңғай ақпараттық жүйесін дамыту» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «234 913» деген сандар «231 000» деген сандармен ауыстырылсын;
128 «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
тiкелей нәтиженiң көрсеткiштерiнде:

в графе «2012 год» строки «объем бюджетных расходов» цифры «286 911» заменить цифрами «252 269»;
в бюджетной программе 015 «Капитальные расходы организаций социальной защиты на республиканском уровне»:
в графе «2012 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «Количество приобретенной вычислительной, информационной техники и прочего оборудования» цифры «1 392» заменить цифрами «1 648»;
в строке «Количество приобретенных нематериальных активов» цифры «2342» заменить цифрами «3 000»;
в показателях конечного результата:
в строке «материально-техническое» цифры «77» заменить цифрами «78»;
в строке «информационно-техническое» цифры «80» заменить цифрами «82»;
в показателях эффективности:
в строке «Обновление парка вычислительной техники и серверного оборудования» цифры «23» заменить цифрами «17»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «574 090» заменить цифрами «555 181»;
в бюджетной программе 016 «Услуги по методологическому обеспечению оказания инвалидам протезно-ортопедической помощи»:
в графе «2012 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «1. Протезирование инвалидов с особо сложными и атипичными видами увечья, а также первичное протезирование» цифры «70» заменить цифрами «75»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «30 932» заменить цифрами «33 932»;
в бюджетной программе 019 «Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020»:
в графе «2012 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «Количество выданных микрокредитов» слово и цифры «до 8,1» заменить словом и цифрами «до 6,1»;
в показателях эффективности:
в строке «Средний размер микрокредита» цифры «1 490» заменить цифрами «2 160»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «12 149 305» заменить цифрами «12 368 305»;
в бюджетной программе 033 «Развитие автоматизированной информационной системы Государственного центра по выплате пенсий и Единой информационной системы социально-трудовой сферы»:
в графе «2012 год»:
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «234 913» заменить цифрами «231 000»;
в бюджетной программе 128 «Реализация мероприятий в рамках Программы занятости 2020»:
в графе «2012 год»:
в показателях прямого результата:

«Ауылда кәсiпкерлiктi дамытуға жәрдемдесу» деген жолдағы «8 151» деген сандар «6 769» деген сандармен ауыстырылсын;
«Еңбек ресурстарының ұтқырлығын арттыру» деген жолдағы «14 674» деген сандар «11 807» деген сандармен ауыстырылсын;
«Экономикалық әлеуеті төмен елді мекендерден қоныс аудару» деген жолдағы «12 850» деген сандар «9 078» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «50 193 441» деген сандар «45 278 878» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджет шығыстарының жинағы» деген кіші бөлімде:
«2012 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттік шығыстардың барлығы» деген жолдағы «1 219 139 128» деген сандар «1 192 552 453» деген сандармен ауыстырылсын;
«1. Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолдағы «1 205 734 636» деген сандар «1 178 932 874» деген сандармен ауыстырылсын;
001 «Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру» деген жолдағы «3 167 337» деген сандар «2 975 308» деген сандармен ауыстырылсын;
002 «Азаматтардың жекелеген санаттарды әлеуметтік қамсыздандыру» деген жолдағы «983 225 691» деген сандар «974 084 479» деген сандармен ауыстырылсын;
003 «Арнайы мемлекеттiк жәрдемақылар» деген жолдағы «76 591 340» деген сандар «75 692 717» деген сандармен ауыстырылсын;
005 «Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар» деген жолдағы «59 902 296» деген сандар «57 383 792» деген сандармен ауыстырылсын;
006 «Оралмандарға әлеуметтік көмек көрсету» деген жолдағы «9 200 239» деген сандар «1 300 000» деген сандармен ауыстырылсын;
008 «Жұмыспен қамту және кедейлік базасы бойынша ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» деген жолдағы «129 344» деген сандар «142 923» деген сандармен ауыстырылсын;
010 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген жолдағы «2 209 002» деген сандар «2 109 347» деген сандармен ауыстырылсын;
011 «Зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» деген жолдағы «19 315 457» деген сандар «18 613 709» деген сандармен ауыстырылсын;
013 «Заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған жағдайда сот мемлекетке жүктеген адам өмiрi мен денсаулығына келтiрiлген зиянды өтеу» деген жолдағы «697 930» деген сандар «299 713» деген сандармен ауыстырылсын;
014 «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлігінің күрделі шығыстары» деген жолдағы «286 911» деген сандар «252 269» деген сандармен ауыстырылсын;
015 «Республикалық деңгейде әлеуметтік қорғау ұйымдарының күрделі шығыстары» деген жолдағы «574 090» деген сандар «555 181» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке «Содействие развитию предпринимательства на селе» цифры «8 151» заменить цифрами «6 769»;
в строке «Повышение мобильности трудовых ресурсов» цифры «14 674» заменить цифрами «11 807»;
в строке «Переселение из населенных пунктов с низким экономическим потенциалом» цифры «12 850» заменить цифрами «9 078»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «50 193 441» заменить цифрами «45 278 878»;
в подразделе «Свод бюджетных расходов»:
в графе «2012 год»:
в строке «Всего бюджетных расходов» цифры «1 219 139 128» заменить цифрами «1 192 552 453»;
в строке «1. Текущие бюджетные программы» цифры «1 205 734 636» заменить цифрами «1 178 932 874»;
в строке 001 «Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты населения» цифры «3 167 337» заменить цифрами «2 975 308»;
в строке 002 «Социальное обеспечение отдельных категорий граждан» цифры «983 225 691» заменить цифрами «974 084 479»;
в строке 003 «Специальные государственные пособия» цифры «76 591 340» заменить цифрами «75 692 717»;
в строке 005 «Государственные пособия семьям, имеющим детей» цифры «59 902 296» заменить цифрами «57 383 792»;
в строке 006 «Оказание социальной помощи оралманам» цифры «9 200 239» заменить цифрами «1 300 000»;
в строке 008 «Услуги по информационно-аналитическому обеспечению по базе занятости и бедности» цифры «129 344» заменить цифрами «142 923»;
в строке 010 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на предоставление специальных социальных услуг» цифры «2 209 002» заменить цифрами «2 109 347»;
в строке 011 «Услуги по обеспечению выплаты пенсий и пособий» цифры «19 315 457» заменить цифрами «18 613 709»;
в строке 013 «Возмещение за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство в случае прекращения деятельности юридического лица» цифры «697 930» заменить цифрами «299 713»;
в строке 014 «Капитальные расходы Министерства труда и социальной защиты населения РК» цифры «286 911» заменить цифрами «252 269»;
в строке 015 «Капитальные расходы организаций социальной защиты на республиканском уровне» цифры «574 090» заменить цифрами «555 181»;

016 «Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсетуді әдістемелік қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» деген жолдағы «30 932» деген сандар «33 932» деген сандармен ауыстырылсын;
128 «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру» деген жолдағы «50 193 441» деген сандар «45 278 878» деген сандармен ауыстырылсын;
«2. Бюджеттік даму бағдарламалары» деген жолдағы «13 404 492» деген сандар «13 619 579» деген сандармен ауыстырылсын;
019 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредит беру» деген жолдағы «12 149 305» деген сандар «12 368 305» деген сандармен ауыстырылсын;
033 «Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың автоматтандырылған ақпараттық жүйесін және әлеуметтік-еңбек саласының бірыңғай ақпараттық жүйесін дамыту» деген жолдағы «234 913» деген сандар «231 000» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 С. Ахметов

в строке 016 «Капитальные расходы организаций социальной защиты на республиканском уровне» цифры «30 932» заменить цифрами «33 932»;
в строке 128 «Реализация мероприятий в рамках Программы занятости 2020» цифры «50 193 441» заменить цифрами «45 278 878»;
в строке «2. Бюджетные программы развития» цифры «13 404 492» заменить цифрами «13 619 579»;
в строке 019 «Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020» цифры «12 149 305» заменить цифрами «12 368 305»;
в строке 033 «Развитие автоматизированной информационной системы Государственного центра по выплате пенсий и Единой информационной системы социально-трудовой сферы» цифры «234 913» заменить цифрами «231 000».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов