Б.Б. Қуандықов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 42 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Болатбек Баянұлы Қуандықов Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                           С. Ахметов

О Куандыкове Б.Б.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2013 года № 42
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Куандыкова Болатбека Баяновича Председателем Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство).
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов