"Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 қаңтардағы № 52 Қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
2-бөлімде:
мына:
«
Облыстардың бюджеттері мен республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджеттері есебінен ұсталатын ішкі істер органдарының әкімшілік полициясы, оның ішінде:
46686
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Облыстардың бюджеттері мен республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджеттері есебінен ұсталатын ішкі істер органдарының әкімшілік полициясы, оның ішінде:
45754
»;
мына:
«
Астана қаласының Ішкі істер департаменті
2724
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Астана қаласының Ішкі істер департаменті
2573
»;
мына:
«
Ақмола облысының Ішкі істер департаменті
2735
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Ақмола облысының Ішкі істер департаменті
2708
»;
мына:
«
Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті
2364
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті
2314
»;
мына:
«
Алматы қаласының Ішкі істер департаменті
4691
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Алматы қаласының Ішкі істер департаменті
4405
»;
мына:
«
Алматы облысының Ішкі істер департаменті
2929
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Алматы облысының Ішкі істер департаменті
2904
»;
мына:
«
Атырау облысының Ішкі істер департаменті
1874
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Атырау облысының Ішкі істер департаменті
1863
»;
мына:
«
Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті
4486
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті
4436
»;
мына:
«
Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті
2345
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2013 года № 52
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 «Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений» следующие изменения:
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в разделе 2:
строку:
«
Административная полиция органов внутренних дел, содержащаяся за счет областных бюджетов и бюджетов города республиканского значения, столицы, из них:
46686
»
изложить в следующей редакции:
«
Административная полиция органов внутренних дел, содержащаяся за счет областных бюджетов и бюджетов города республиканского значения, столицы, из них:
45754
»;
строку:
«
Департамент внутренних дел города Астаны
2724
»
изложить в следующей редакции:
«
Департамент внутренних дел города Астаны
2573
»;
строку:
«
Департамент внутренних дел Акмолинской области
2735
»
изложить в следующей редакции:
«
Департамент внутренних дел Акмолинской области
2708
»;
строку:
«
Департамент внутренних дел Актюбинской области
2364
»
изложить в следующей редакции:
«
Департамент внутренних дел Актюбинской области
2314
»;
строку:
«
Департамент внутренних дел города Алматы
4691
»
изложить в следующей редакции:
«
Департамент внутренних дел города Алматы
4405
»;
строку:
«
Департамент внутренних дел Алматинской области
2929
»
изложить в следующей редакции:
«
Департамент внутренних дел Алматинской области
2904
»;
строку:
«
Департамент внутренних дел Атырауской области
1874
»
изложить в следующей редакции:
«
Департамент внутренних дел Атырауской области
1863
»;
строку:
«
Департамент внутренних дел Восточно-Казахстанской области
4486
»
изложить в следующей редакции:
«
Департамент внутренних дел Восточно-Казахстанской области
4436
»;
строку:
«
Департамент внутренних дел Жамбылской области
2345
»
изложить в следующей редакции:
«
Департамент внутренних дел Жамбылской области

2315
»;
мына:
«
Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті
1964
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті
1939
»;
мына:
«
Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті
5097
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті
5039
»;
мына:
«
Қызылорда облысының Ішкі істер департаменті
1753
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қызылорда облысының Ішкі істер департаменті
1728
»;
мына:
«
Қостанай облысының Ішкі істер департаменті
2854
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қостанай облысының Ішкі істер департаменті
2819
»;
мына:
«
Маңғыстау облысының Ішкі істер департаменті
1893
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Маңғыстау облысының Ішкі істер департаменті
1867
»;
мына:
«
Павлодар облысының Ішкі істер департаменті
2389
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Павлодар облысының Ішкі істер департаменті
2353
»;
мына:
«
Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті
2174
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті
2148
»;
мына:
«
Оңтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті
4414
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Оңтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті
4343
».
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             С. Ахметов

2315
»;
строку:
«
Департамент внутренних дел Западно-Казахстанской области
1964
»
изложить в следующей редакции:
«
Департамент внутренних дел Западно-Казахстанской области
1939
»;
строку:
«
Департамент внутренних дел Карагандинской области
5097
»
изложить в следующей редакции:
«
Департамент внутренних дел Карагандинской области
5039
»;
строку:
«
Департамент внутренних дел Кызылординской области
1753
»
изложить в следующей редакции:
«
Департамент внутренних дел Кызылординской области
1728
»;
строку:
«
Департамент внутренних дел Костанайской области
2854
»
изложить в следующей редакции:
«
Департамент внутренних дел Костанайской области
2819
»;
строку:
«
Департамент внутренних дел Мангистауской области
1893
»
изложить в следующей редакции:
«
Департамент внутренних дел Мангистауской области
1867
»;
строку:
«
Департамент внутренних дел Павлодарской области
2389
»
изложить в следующей редакции:
«
Департамент внутренних дел Павлодарской области
2353
»;
строку:
«
Департамент внутренних дел Северо-Казахстанской области
2174
»
изложить в следующей редакции:
«
Департамент внутренних дел Северо-Казахстанской области
2148
»;
строку:
«
Департамент внутренних дел Южно-Казахстанской области
4414
»
изложить в следующей редакции:
«
Департамент внутренних дел Южно-Казахстанской области
4343
».
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов