"Қазақстан Республикасының қаржы секторын дағдарыстан кейінгі кезеңде дамыту тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 мамырдағы № 409 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 қаңтардағы № 53 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 1344 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.12.2014 № 1344 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының қаржы секторын дағдарыстан кейінгі кезеңде дамыту тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 мамырдағы № 409 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының қаржы секторын дағдарыстан кейінгі кезеңде дамыту тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 2.2-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             С. Ахметов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2010 года № 409 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Концепции развития финансового сектора Республики Казахстан в посткризисный период"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2013 года № 53. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2014 года № 1344
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.12.2014 № 1344.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2010 года № 409 «Об утверждении Плана мероприятий по реализации Концепции развития финансового сектора Республики Казахстан в посткризисный период» следующее изменение:
в Плане мероприятий по реализации Концепции развития финансового сектора Республики Казахстан в посткризисный период, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 2.2, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов