"Халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының (учаскелерiнiң) тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 қарашадағы № 1137 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 65 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 745 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2015 № 745 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының (учаскелерiнiң) тiзбесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 қарашадағы № 1137 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 44, 546-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының және (немесе) учаскелерiнiң тiзбесiн бекiту туралы»;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қоса берiліп отырған халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының және (немесе) учаскелерiнің тiзбесi бекiтiлсiн.»;
көрсетілген қаулымен бекітілген халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының (учаскелерiнің) тiзбесiнде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының және (немесе) учаскелерiнің тiзбесi»
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2004 года № 1137 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов (участков) международного и республиканского значения"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2013 года № 65. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2015 года № 745
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.09.2015 № 745 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2004 года № 1137 «Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов (участков) международного и республиканского значения» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 44, ст. 546) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков международного и республиканского значения»;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить прилагаемый перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков международного и республиканского значения»;
в перечне рыбохозяйственных водоемов (участков) международного и республиканского значения, утвержденном указанным постановлением:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков международного и республиканского значения».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов