Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 ақпандағы № 107 қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес республикалық мүлік заңнамада белгіленген тәртіппен «Қазақстан Республикасының Парламенті Шаруашылық басқармасының Автошаруашылығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының теңгерімінен «Медициналық технологиялар және ақпараттық жүйелер орталығы» акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасымен бірлесіп (келісім бойынша) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 8 ақпандағы
№ 107 қаулысына
қосымша
«Медициналық технологиялар және ақпараттық жүйелер орталығы»
акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілетін, Астана
қаласы, Республика даңғылы, 62 мекенжайында орналасқан
республикалық мүлік тізбесі
Р/с
Мүліктің атауы
Жалпы ауданы
1.
Жүк автомашиналары гаражы

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2013 года № 107
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством порядке республиканское имущество с баланса Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Автохозяйство ХОЗУ Парламента Республики Казахстан» в оплату акций акционерного общества «Центр медицинских технологий и информационных систем» согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Управлением Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 февраля 2013 года № 107
Перечень республиканского имущества, передаваемого
в оплату акций акционерного общества «Центр медицинских
технологий и информационных систем», находящегося по адресу:
город Астана, проспект Республики, 62
п/п
Наименование имущества
Общая площадь
1.
Гараж грузовых автомашин