Торонто қаласында (Канада) Қазақстан Республикасының консулдығын ашу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 15 ақпандағы № 140 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Торонто қаласында (Канада) Қазақстан Республикасының консулдығы ашылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              С. Ахметов

Об открытии Консульства Республики Казахстан в городе Торонто (Канада)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2013 года № 140
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Открыть в городе Торонто (Канада) Консульство Республики Казахстан.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов