Ауыл шаруашылығы өнімдері өндірісін және нарығын басқару жүйелерін субсидиялау қағидаларын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 28 ақпандағы № 202 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 маусымдағы № 474 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.06.2015 № 474 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Ауыл шаруашылығы өнімдері өндірісін және нарығын басқару жүйелерін субсидиялау қағидалары бекітілсін.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.02.2014 N 150 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 28 ақпандағы
№ 202 қаулысымен
бекітілген
Ауыл шаруашылығы өнімдері өндірісін және нарығын
басқару жүйелерін субсидиялау
қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Ауыл шаруашылығы өнімдері өндірісін және нарығын басқару жүйелерін субсидиялау қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес әзірленген және халықаралық стандартты (халықаралық стандарттарды) енгізу және оның (олардың) сәйкестігін сертификаттау бойынша агроөнеркәсіптік кешені субъектілерінің шығындарын 2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджетте 051 «Ауыл шаруашылығы өнімдері өндірісін басқару жүйелерін субсидиялау қағидалары» бюджеттік бағдарламасы (бұдан әрі – бюджеттік бағдарлама) шеңберінде көзделген қаражат шегінде, ал келесі қаржы жылдары тиісті бюджеттік бағдарламаларда көзделген қаражат есебінен және шегінде субсидиялау тәртібін айқындайды.
2. Субсидиялау мақсаты агроөнеркәсіптік кешенде бәсекеге қабілетті өндірістерді қалыптастыруға және дамытуға, оларды жаңғыртуға және халықаралық сапа менеджменті жүйелеріне өткізуге жағдайлар жасау болып табылады.
3. Субсидиялауға ИСО 9001, ИСО 22000 және ХАССП халықаралық стандартын (халықаралық стандарттарын) енгізген және оның (олардың) сәйкестігіне сертификатталған агроөнеркәсіптік кешен субъектілері жатады.

Об утверждении Правил субсидирования систем управления производством и рынка сельскохозяйственной продукции и внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2013 года № 202. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2015 года № 474
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.06.2015 № 474 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Утвердить прилагаемые Правила субсидирования систем управления производством и рынка сельскохозяйственной продукции.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 25.02.2014 № 150 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 февраля 2013 года № 202
Правила
субсидирования систем управления
производством и рынка сельскохозяйственной продукции
1. Общие положения
1. Настоящие Правила субсидирования систем управления производством и рынка сельскохозяйственной продукции (далее – Правила) разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» и определяют порядок субсидирования затрат субъектов агропромышленного комплекса по внедрению международного стандарта (международных стандартов) и сертификации на его (их) соответствие в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы в рамках бюджетной программы 051 «Субсидирование систем управления производством сельскохозяйственной продукции» (далее – бюджетная программа), а в последующие финансовые годы за счет и в пределах средств, предусмотренных соответствующими бюджетными программами.
2. Целью субсидирования является создание условий для становления и развития конкурентоспособных производств в агропромышленном комплексе, их модернизации и перехода на международные системы менеджмента качества.
3. Субсидированию подлежат субъекты агропромышленного комплекса, внедрившие международный стандарт (международные стандарты) ИСО 9001, ИСО 22000 и ХАССП и сертифицированные на его (их) соответствие.

4. Осы Қағидаларда мынадай ұғымдар мен анықтамалар пайдаланылады:
1) бюджеттік бағдарламаның әкімшісі – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі;
2) субсидиялауға қатысушы – бюджеттік бағдарламаны іске асыруға қатысатын агроөнеркәсіптік кешен субъектісі;
3) ИСО (ағылш. ISO – International Standard for Organization) халықаралық стандарты – стандарттау жөніндегі ұлттық ұйымдардың дүниежүзілік федерациясы әзірлеген және қабылдаған халықаралық стандарт;
4) сәйкестікті растау жөніндегі орган – сәйкестікті растау жөніндегі жұмыстарды орындау үшін белгіленген тәртіппен аккредиттелген заңды тұлға;
5) тартылған консультант – халықаралық стандартты (халықаралық стандарттарды) енгізу жөніндегі консалтингтік (консультациялық) қызметтерді жүзеге асыратын заңды немесе жеке тұлға;
6) халықаралық стандарт – стандарттау жөніндегі халықаралық ұйым қабылдаған және тұтынушылардың қалың көпшілігі қол жеткізе алатын стандарт;
7) ХАССП (ағылш. HACCP – Hazard Analysis and Critical Control Points) – тәуекелдерді және сыни бақылау нүктелерін талдау үшін әзірленген және қабылданған халықаралық стандарт.
5. Құжаттарды қарау, осы Қағидалардың талаптарына сәйкес келетін субсидиялауға қатысушыларды анықтау және субсидияларды бөлу үшін бюджеттік бағдарламаның әкімшісі құрамында комиссияның төрағасы, мүшелері мен хатшысы болатын комиссия (бұдан әрі – Комиссия) құрады.
6. Комиссия құрамы бюджеттік бағдарлама әкімшісінің жауапты хатшысының бұйрығымен бекітіледі.
Комиссия құрамына бюджеттік бағдарлама әкімшісінің мүдделі құрылымдық бөлімшелерінің өкілдері кіреді, бұл ретте Комиссияның сандық құрамы тақ және кемінде бес адам болуы тиіс. Комиссия хатшысы Комиссия мүшесі болып табылмайды.
2. Субсидияларды ұсыну шарттары
7. Субсидиялар ИСО 9001, ИСО 22000 және ХАССП бір немесе бірнеше халықаралық стандарттарды енгізгені және олардың сәйкестігіне сертификаттағаны үшін Қазақстан Республикасының резиденті (заңды тұлғалар үшін) немесе Қазақстан Республикасының азаматтары (жеке тұлғалар үшін) болып табылатын субсидиялауға қатысушыларға төленеді.
8. Республикалық бюджеттен төленетін қаражат сомасы халықаралық стандартты (халықаралық стандарттарды) енгізу және оның (олардың) сәйкестігін сертификаттау жөніндегі жобаның бүкіл құнынан субсидиялауға қатысушы шығынының 50 %-ынан аспайды.
Егер барлық субсидия алушылардың субсидиялауға жататын шығындарының сомасы бөлінген қаражат сомасынан асып түскен жағдайда, онда қаражат субсидияларды алушылардың барлығының шығындарының жалпы сомасындағы субсидияларды алушы шығындарының үлесіне пропорционалды бөлінеді.

4. В настоящих Правилах используются следующие понятия и определения:
1) администратор бюджетной программы – Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан;
2) участник субсидирования – субъект агропромышленного комплекса, принимающий участие в реализации бюджетной программы;
3) международный стандарт ИСО (англ. ISO – International Standard for Organization) – международный стандарт, разработанный и принятый всемирной федерацией национальных организаций по стандартизации;
4) орган по подтверждению соответствия – юридическое лицо, аккредитованное в установленном порядке для выполнения работ по подтверждению соответствия;
5) привлеченный консультант – юридическое или физическое лицо, осуществляющее консалтинговые (консультационные) услуги по внедрению международного стандарта (международных стандартов);
6) международный стандарт – стандарт, принятый международной организацией по стандартизации и доступный широкому кругу потребителей;
7) ХАССП (англ. HACCP – Hazard Analysis and Critical Control Points) – международный стандарт, разработанный и принятый для анализа рисков и критических контрольных точек.
5. Для рассмотрения документов, определения участников субсидирования, соответствующих требованиям настоящих Правил, и распределения субсидий администратор бюджетной программы образует комиссию в составе председателя, членов и секретаря комиссии (далее – Комиссия).
6. Состав Комиссии утверждается приказом ответственного секретаря администратора бюджетной программы.
В состав Комиссии входят представители заинтересованных структурных подразделений администратора бюджетной программы, при этом количественный состав Комиссии должен быть нечетным и не менее пяти человек. Секретарь Комиссии не является членом Комиссии.
2. Условия предоставления субсидий
7. Субсидии выплачиваются участникам субсидирования, являющимся резидентами Республики Казахстан (для юридических лиц) или гражданами Республики Казахстан (для физических лиц), за внедрение одного или нескольких международных стандартов ИСО 9001, ИСО 22000 и ХАССП и сертификацию на их соответствие.
8. Сумма средств, выплачиваемая из республиканского бюджета, составляет не более 50 % затрат участника субсидирования от всей стоимости проекта по внедрению международного стандарта (международных стандартов) и сертификации на его (их) соответствие.
В случае, если сумма затрат всех получателей субсидий, подлежащая субсидированию, превышает сумму выделенных средств, то средства распределяются пропорционально доле затрат получателя субсидий в общей сумме затрат всех получателей субсидий.

9. Субсидияларды төлеу тиісті жылы енгізілген халықаралық стандарттар үшін жүзеге асырылады. Бұл ретте, енгізу мен сертификаттау тиісті жылдың 19 қарашасына дейін аяқталуы тиіс.
3. Қажетті құжаттар тізбесі
10. Субсидиялар алу үшін субсидиялауға қатысушы бюджеттік бағдарламаның әкімшісіне мынадай растайтын құжаттарды ұсынады:
1) осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша халықаралық стандартты (халықаралық стандарттарды) енгізу және оның (олардың) сәйкестігін сертификаттау жөніндегі субсидияға қатысушының шығындарын субсидиялауға арналған өтінім;
2) заңды тұлғалар үшін мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктердің немесе анықтаманың нотариалды куәландырылған көшірмесі* немесе жеке тұлғалар үшін дара кәсіпкерді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің нотариалды куәландырылған көшірмесі немесе салыстырып тексеру үшін құжаттардың түпнұсқасын міндетті түрде ұсынған кезде олардың нотариалды куәландырылған көшірмелері;
ескертпе: * «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін заңды тұлғаны (филиалды, өкілдікті) мемлекеттік (есептік) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметі тоқтатылғанға дейін қолданыста болады;
3) заңды тұлға немесе бірлескен кәсіпкерлік түрінде қызметті жүзеге асыратын дара кәсіпкер үшін бизнес-сәйкестендіру нөмірінің нотариалды куәландырылған көшірмесі немесе жеке тұлға, оның ішінде өзіндік кәсіпкерлік түрінде қызметін жүзеге асыратын дара кәсіпкер үшін жеке сәйкестендіру нөмірі не салыстырып тексеру үшiн құжаттардың түпнұсқасын мiндеттi түрде ұсынған кезде олардың нотариалды куәландырылған көшірмесі;
4) субсидиялауға қатысушы мен сәйкестікті растау жөніндегі орган арасындағы сертификаттауды жүргізу туралы шарттың түпнұсқасы, не салыстырып тексеру үшiн құжаттың түпнұсқасын мiндеттi түрде ұсынған кезде оның көшірмесі не оның нотариалды куәландырылған көшірмесі;
5) субсидиялауға қатысушы мен тартылған консультант (консультантты тартқан жағдайда) арасында жасалған шарттың түпнұсқасы не салыстырып тексеру үшiн құжаттың түпнұсқасын мiндеттi түрде ұсынған кезде оның нотариалды куәландырылған көшірмесі не оның нотариалды куәландырылған көшірмесі;
6) тартылған консультант (консультантты тартқан жағдайда) пен субсидиялауға қатысушы қол қойған, орындалған (бухгалтерлік) жұмыстар актісінің (актілерінің) түпнұсқасы не салыстырып тексеру үшiн құжаттың түпнұсқасын мiндеттi түрде ұсынған кезде оның (олардың) көшірмесі, не оның (олардың) нотариалды куәландырылған көшірмесі;

9. Выплата субсидий осуществляется за международные стандарты, внедренные в соответствующем году. При этом внедрение и сертификация должны быть завершены до 19 ноября соответствующего года.
3. Перечень необходимых документов
10. Для получения субсидий участник субсидирования представляет администратору бюджетной программы следующие подтверждающие документы:
1) заявку на субсидирование затрат участника субсидирования по внедрению международного стандарта (международных стандартов) и сертификации на его (их) соответствие по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам;
2) нотариально заверенную копию свидетельства* или справки о государственной регистрации (перерегистрации) для юридических лиц или нотариально заверенную копию свидетельства о государственной регистрации индивидуального предпринимателя для физических лиц либо их копии при обязательном представлении оригинала документа для сверки;
примечание: * свидетельство о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) юридического лица (филиала, представительства), выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств», является действительным до прекращения деятельности юридического лица;
3) нотариально засвидетельствованную копию бизнес-идентификационного номера для юридического лица и индивидуального предпринимателя, осуществляющего деятельность в виде совместного предпринимательства, или индивидуального идентификационного номера для физического лица, в том числе индивидуального предпринимателя, осуществляющего деятельность в виде личного предпринимательства, либо их копию при обязательном представлении оригинала документа для сверки;
4) оригинал договора о проведении сертификации между участником субсидирования и органом по подтверждению соответствия либо его копию при обязательном представлении оригинала документа для сверки, либо его нотариально заверенной копии;
5) оригинал договора между участником субсидирования и привлеченным консультантом (в случае привлечения консультанта) либо его копию при обязательном представлении оригинала документа для сверки, либо его нотариально заверенную копию;
6) оригинал акта (актов) выполненных работ (бухгалтерские), подписанный привлеченным консультантом (в случае привлечения консультанта) и участником субсидирования, либо его (их) копию при обязательном представлении оригинала документа для сверки, либо его (их) нотариально заверенную копию;

7) сәйкестікті растау жөніндегі орган мен субсидиялауға қатысушы қол қойған сертификаттау жөніндегі орындалған (бухгалтерлік) жұмыстар актісінің (актілерінің) түпнұсқасы, не салыстырып тексеру үшiн құжаттардың түпнұсқасын мiндеттi түрде ұсынған кезде оның (олардың) көшірмесі, не оның (олардың) нотариалды куәландырылған көшірмесі;
8) тартылған консультант (консультантты тартқан жағдайда) пен сәйкестікті растау жөніндегі органның қызметтеріне субсидиялауға қатысушының ақы төлегені туралы төлем тапсырмалары мен шот-фактуралардың субсидиялауға қатысушының мөрі мен қолы қойылған көшірмелері, не қызметтерге ақы төленгенін растайтын өзге де құжаттардың көшірмелері;
9) сәйкестік сертификатының (сертификаттарының) салыстырып тексеру үшін құжаттардың түпнұсқасын міндетті түрде ұсынған кезде көшірмелері, не оның (олардың) нотариалды куәландырылған көшірмесі.
11. Осы Қағидалардың 10-тармағында көрсетілген құжаттарды субсидиялауға қатысушы бюджеттік бағдарлама әкімшісіне тиісті жылдың 20 қарашасына дейін ұсынады. Бұл ретте, субсидиялауға қатысушы жетпейтін құжаттарды көрсетілген мерзім өткенге дейін ұсынады.
4. Комиссияның жұмыс тәртібі
12. Бюджеттік бағдарлама әкімшісі тиісті жылға арналған республикалық бюджет бекітілген күнінен бастап он жұмыс күні ішінде бюджеттік бағдарламаның іске асырылу шарттарын агроөнеркәсіптік кешен субъектілеріне барлық қолжетімді тәсілдермен жеткізеді: ақпаратты бюджеттік бағдарлама әкімшісінің интернет-ресурсында орналастырады, ақпаратты жергілікті атқарушы органдарға, салалық қоғамдық бірлестіктерге, сондай-ақ консалтингтік компанияларға жібереді.
13. Комиссия құжаттарды қабылдау мерзімі аяқталған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде субсидиялауға қатысушылардың өтінімдерін олардың толықтығы мен осы Қағидалардың талаптарына сәйкестігі тұрғысынан қарайды.
Комиссия отырысында ұсынылған құжаттарды қарау және өтінімдерді бағалау хаттамасы (бұдан әрі – Комиссия отырысының хаттамасы) жүргізіледі.
Комиссия қабылдаған шешімдер Комиссия отырысының хаттамасында көрсетілуге тиіс, онда субсидиялауға қатысушылардың атауы, орналасқан жері, субсидиялар көлемі, сондай-ақ өтінімдердің қабылданбау себептері көрсетіле отырып, белгіленген талаптарға сай келмейтін субсидиялауға қатысушылардың атауы көрсетіледі.
14. Осы Қағидалардың талаптарына толығымен сәйкес келетін субсидиялауға қатысушылар Комиссияның шешімімен субсидия алушылар болып белгіленеді.
15. Белгіленген талаптарға сай келмейтін болып танылған субсидиялауға қатысушыларға өтінімдерінің қабылданбау себептері көрсетіле отырып, Комиссия отырысының хаттамасы жасалған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде жазбаша негізделген жауап ұсынылады.

7) оригинал акта (акты) выполненных работ по сертификации (бухгалтерские), подписанный органом по подтверждению соответствия и участником субсидирования, либо его (их) копию при обязательном представлении оригинала документов для сверки, либо его (их) нотариально заверенную копию;
8) копии платежных поручений и счетов-фактур об оплате участником субсидирования услуг привлеченного консультанта (в случае привлечения консультанта) и органа по подтверждению соответствия с печатью и подписью участника субсидирования либо копии иных документов, подтверждающих оплату услуг;
9) копию сертификата (сертификатов) соответствия при обязательном представлении оригинала документа для сверки либо его (их) нотариально заверенную копию.
11. Документы, указанные в пункте 10 настоящих Правил, представляются администратору бюджетной программы участником субсидирования до 20 ноября соответствующего года. При этом участник субсидирования представляет недостающие документы до истечения указанного срока.
4. Порядок работы Комиссии
12. Администратор бюджетной программы в течение десяти рабочих дней со дня утверждения республиканского бюджета на соответствующий год доводит условия реализации бюджетной программы до субъектов агропромышленного комплекса всеми доступными способами: размещает информацию на интернет-ресурсе администратора бюджетной программы, направляет информацию в местные исполнительные органы, отраслевые общественные объединения, а также консалтинговые компании.
13. Комиссия в течение пяти рабочих дней со дня завершения срока принятия документов рассматривает заявки участников субсидирования на предмет их полноты и соответствия требованиям настоящих Правил.
На заседании Комиссии ведется протокол рассмотрения представленных документов и оценки заявок (далее – протокол заседания Комиссии).
Решения, принятые Комиссией, подлежат отражению в протоколе заседания Комиссии, в котором указываются наименование, местонахождение участников субсидирования, объемы субсидий, а также наименование участников субсидирования, не отвечающих установленным требованиям, с указанием причин отклонения заявок.
14. Участники субсидирования, полностью соответствующие требованиям настоящих Правил, решением Комиссии определяются получателями субсидий.
15. Участникам субсидирования, признанным не соответствующими установленным требованиям, в течение пяти рабочих дней со дня составления протокола заседания Комиссии представляется письменный обоснованный ответ с указанием причин отклонения заявки.

5. Субсидияларды төлеу тәртібі
16. Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі Комиссия отырысының хаттамасы негізінде осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша екі данада субсидиялар төлеуге арналған ведомості он бес жұмыс күні ішінде қалыптастырады.
17. Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі бюджеттік субсидияларды төлеуге арналған ведомості бекіткеннен кейін үш жұмыс күнінің ішінде аумақтық қазынашылық бөлімшесіне қағаз тасығышта ұсынған кезде екі данада төлеуге арналған шоттардың тізілімін және төлеуге арналған шотты ұсынады, «Қазынашылық-Клиент» ақпараттық жүйесі арқылы шоттарды төлеу жүргізілген жағдайда төлеуге арналған шоттардың тізілімі ұсынылмайды.
Ауыл шаруашылығы өнімдері
өндірісін және нарығын басқару
жүйелерін субсидиялау
қағидаларына
1-қосымша
Халықаралық стандартты (халықаралық стандарттарды) енгізу және
оның (олардың) сәйкестігіне сертификаттау жөніндегі
субсидиялауға қатысушының шығындарын субсидиялауға арналған
ӨТІНІМ
Күні 20   ж. ____ __________
Осымен субсидиялауға қатысушы _________________________________
(субсидиялауға қатысушының атауы)
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінен
№ ____________________________________ шотына республикалық бюджеттен
___________________________ теңге сомасында қаражат аударуды сұрайды.
(банктің атауы)
____________________________         __________________________
(субсидиялауға қатысушының          (бірінші басшының қолы мен
атауы)                              Т.А.Ә.)
м.о.
Өтінімге жауапты ______________________________________________
(өтінім жасауға жауапты тұлғаның Т.А.Ә.)
Телефон: __________________
Ауыл шаруашылығы өнімдері
өндірісін және нарығын басқару
жүйелерін субсидиялау
қағидаларына
2-қосымша
«Бекітемін»
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
жауапты хатшысы
_______________________________
20  жылғы «___» ________ № ____
Субсидиялар төлеуге арналған ведомость
Р/с
Субсидия алушының атауы
Барлық сомаға қызметтер көрсетілді (теңге)
Оның ішінде
Төленуге тиіс (теңге)
консультациялық
сертификаттық
Төленуге тиіс сома ___________________________________________ теңге.
(цифрмен, жазбаша)
Департаменттің директоры ____________________________________________

5. Порядок выплаты субсидий
16. Администратор бюджетной программы на основании протокола заседания Комиссии в течение пятнадцати рабочих дней формирует ведомость на выплату субсидий в двух экземплярах по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
17. Администратор бюджетной программы в течение трех рабочих дней после утверждения ведомости на выплату бюджетных субсидий представляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате и счет к оплате в двух экземплярах при представлении на бумажном носителе, а при проведении счетов к оплате по информационной системе «Казначейство-клиент» реестры счетов к оплате не представляются.
Приложение 1
к Правилам субсидирования
систем управления производством
и рынка сельскохозяйственной продукции
ЗАЯВКА
на субсидирование затрат участника субсидирования по внедрению
международного стандарта (международных стандартов) и
сертификации на его (их) соответствие
Дата « __ » _________ 20 __г.
Настоящим участник субсидирования ____________________________
(наименование участника субсидирования)
просит Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан перечислить средства из республиканского бюджета на счет
№ _______________ в __________________, в сумме ______________ тенге.
(наименование банка)
____________________________                    _____________________
(наименование участника                            (подпись и
субсидирования)                      Ф.И.О. первого руководителя)
М.П.
Ответственный за заявку: _________________________
(Ф.И.О. ответственного за составление заявки)
Телефон: ____________
Приложение 2
к Правилам субсидирования систем
управления производством и
рынка сельскохозяйственной продукции
«Утверждаю»
Ответственный секретарь
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
________________________________
от « __ » ________ 20 __ года № ___
Ведомость на выплату субсидий
п/п
Наименование
получателя
субсидий
Всего
оказано
услуг на
сумму
(тенге)
В том числе
Подлежит
к оплате
(тенге)
консультационных
сертификационных
Сумма, подлежащая оплате ________________________________ тенге.
(цифрами, прописью)
Директор Департамента           ____________________________
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 февраля 2013 года № 202
Сноска. Приложение утратило силу постановлением Правительства РК от 25.02.2014 № 150 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).