"2010 - 2014 жылдарға арналған республикалық индустрияландыру картасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 14 сәуiрдегi № 303 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 29 наурыздағы № 295 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. «2010 – 2014 жылдарға арналған республикалық индустрияландыру картасы туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 14 сәуiрдегi № 303 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген 2010 – 2014 жылдарға арналған республикалық индустрияландыру картасы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 29 наурыздағы
№ 295 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2010 жылғы 14 сәуiрдегi
№ 303 қаулысымен
бекiтiлген

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года № 303 "О Республиканской карте индустриализации на 2010 - 2014 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2013 года № 295
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года № 303 «О Республиканской карте индустриализации на 2010 – 2014 годы» следующее изменение:
Республиканскую карту индустриализации на 2010 – 2014 годы, утвержденную указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       C. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 марта 2013 года № 295
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 апреля 2010 года № 303

2011 – 2014 жылдар
73 601
7.
Қуатын жылына 300 мың тонна ферроқорытпаға дейін жеткiзе отырып, ферроқорытпа өндiрiсiн және оның шикiзат базасын әртараптандыру және кеңейту
ИЖТМ
Жамбыл облысы
«Тараз металлургия зауыты» ЖШС
2011 – 2016 жылдар
7 442
8.
Қостанай қаласында ұсақ сұрыпты илек станын салу
ИЖТМ
Қостанай облысы
«Евраз Каспиан Сталь» ЖШС
2010 – 2013 жылдар
450
9.
Өскемен қаласында толық циклдi автозауыт және автоқұрамдауыштар шығаратын технопарк салу
ИЖТМ
ШҚО
«Азия Авто» АҚ

2011 – 2014 г.г.
73 601
7.
Диверсификация и расширение ферросплавного производства и его сырьевой базы с доведением мощности до 300 тыс. тонн ферросплавов в год
МИНТ
Жамбылская
область
ТОО «Таразский металлурги-
ческий
завод»
2011 – 2016 г.г.
7 442
8.
Строительство мелкосортного прокатного стана в городе Костанае
МИНТ
Костанайская
область
ТОО «Евраз Каспиан Сталь»
2010 – 2013 г.г.
450
9.
Строительство автозавода полного цикла и технопарка по производству автокомпонентов в городе Усть-Каменогорске
МИНТ
ВКО
АО «Азия Авто»

2010 – 2015 жылдар
35 050
10.
Қазақстан Республикасында жүк вагондарын шығаратын қуаттар құру
ИЖТМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Павлодар облысы
«Қазақстандық вагон жасау компаниясы» ЖШС
2009 – 2011 жылдар
-
11.
Электровоздар жасауды ұйымдастыру
ИЖТМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Астана қаласы
«Қазақстан темiр жолы» ҰК» АҚ
2010 – 2012 жылдар
1 327
12.
КАZ РV қазақстандық кремнийі негiзiнде фотоэлектрлiк модульдер өндiрiсiн құру
ИЖТМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Алматы облысы, ШҚО және Астана қаласы
«Қазатомөнеркәсiп» ҰАК» АҚ
2011 – 2012 жылдар

2010 – 2015 г.г.
35 050
10.
Создание мощностей по производству грузовых вагонов в Республике Казахстан
МИНТ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
Павлодарская
область
ТОО «Казахстанская вагоностроительная компания»
2009 – 2011 г.г.
-
11.
Организация производства электровозов
МИНТ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
г. Астана
АО «НК «Қазақстан тeмip жолы»
2010 – 2012 г.г.
1 327
12.
Создание производства фотоэлектрических модулей на основе казахстанского кремния KAZ PV
МИНТ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
Алматинская область, ВКО и г. Астана
АО «НАК «Казатомпром»
2011 –
2012 г.г.

15 110
13.
Минералдық тыңайтқыштар шығаратын зауыт салу
ИЖТМ
Жамбыл облысы
«ЕвроХим-Тыңайтқыш» ЖШС
2011 – 2018 жылдар
12 348
14.
Аммиак, азот қышқылы және аммиак селитрасы өндірісін жаңғырту
ИЖТМ
Маңғыстау облысы
«ҚазАзот» ЖШС
2011 – 2012 жылдар
-
15.
Өндiрiстiк қуаты жылына 180 мың тонна күкiрт қышқылы зауытын реконструкциялау
ИЖТМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Ақмола облысы
«Қазатомөнөркәсiп-КҚЗ» БК» ЖШС
2010 – 2013 жылдар

15 110
13.
Строительство завода по производству минеральных удобрений
МИНТ
Жамбылская область
ТОО «ЕвроХимУдобрения»
2011 – 2018 г.г.
12 348
14.
Модернизация производства аммиака, азотной кислоты и аммиачной селитры
МИНТ
Мангистауская область
ТОО «КазАзот»
2011 – 2012 г.г.
-
15.
Реконструкция сернокислотного завода производственной мощностью 180 тыс.тонн в год
МИНТ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
Акмолинская
область
ТОО «СП «СКЗ-Казатомпром»
2010 – 2013 г.г.

2 611
16.
№ 3 ст. энергия блогын орнатып, Екiбастұз МАЭС-2 кеңейту және реконструкциялау
ИЖТМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Павлодар облысы
«Самұрық-Энерго» АҚ
2010 – 2015 жылдар
48 304,1
17.
Екiбастұз МАЭС-1 кеңейту және реконструкциялау
ИЖТМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Павлодар облысы
«Екiбастұз МАЭС-1» ЖШС
2010 – 2016 жылдар
26 601,7
18.
Балқаш ЖЭС-iн салу
ИЖТМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Алматы облысы
«Самұрық-Энерго» АҚ
2010 – 2018 жылдар

2 611
16.
Расширение и реконструкция
Экибастузской ГРЭС-2 с установкой энергоблока ст. № 3
МИНТ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
Павлодарская
область
АО «Самрук-Энерго»
2010 – 2015 г.г.
48 304,1
17.
Расширение и реконструкция Экибастузской ГРЭС-1
МИНТ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
Павлодарская
область
ТОО «Экибастузская ГРЭС-1»
2010 – 2016 г.г.
26 601,7
18.
Строительство
Балхашской ТЭС
МИНТ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
Алматинская
область
АО «Самрук-Энерго»
2010 – 2018 г.г.

14 416,1
19.
Шардара ГЭС-iн жаңғырту
ИЖТМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
ОҚО
«Самұрық-Энерго» АҚ
2010 – 2016 жылдар
606,4
20.
Қазақстанның ұлттық электр желiсiн жаңғырту, II-кезең
ИЖТМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Өңiраралық жоба
«KEGOC» АҚ
2010 – 2016 жылдар
16 759,2
21.
«Қорғас» шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығының инфрақұрылымын салу
ИЖТМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Алматы облысы
«Қорғас» шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы» АҚ
2005 – 2018 жылдар

14 416,1
19.
Модернизация Шардаринской ГЭС
МИНТ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
ЮКО
АО «Самрук-Энерго»
2010 – 2016 г.г.
606,4
20.
Модернизация национальной электрической сети Казахстана, этап II
МИНТ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
Межрегиональный проект
АО «KEGOC»
2010 – 2016 г.г.
16 759,225
21.
Строительство инфраструктуры Международного центра приграничного сотрудничества «Хоргос»
МИНТ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
Алматинская
область
АО «Международный
центр приграничного сотрудничества «Хоргос»
2005 – 2018 г.г.

8 300
22.
Қарағанды облысындағы Индустриялық парктiң инфрақұрылымын салу
ИЖТМ
Қарағанды облысы
«Сарыарқа» ӘКК
2007 – 2013 жылдар
3 155,2
23.
«Абу-Даби Плаза» көпфункционалдық кешенiн салу
ИЖТМ
Астана қаласы
«Aldar Properties PJSC» ЖШС
2010 – 2016 жылдар
-
24.
Ақмола облысының Бурабай ауданындағы «Бурабай» арнайы экономикалық аймағының шекараларында туристiк ойын-сауық кешенiн салу
ИЖТМ
Ақмола облысы
«Tourism Borovoe City» ЖШС
2009 – 2021 жылдар

8 300
22.
Строительство инфраструктуры Индустриального парка в Карагандинской области
МИНТ
Карагандинская
область
СПК «Сарыарка»
2007 – 2013 г.г.
3 155,2
23.
Строительство многофункционального комплекса «Абу Даби Плаза»
МИНТ
г. Астана
TOO «Aldar
Properties PJSC»
2010 – 2016 г.г.
-
24.
Строительство туристско-развлекательного комплекса в границах специальной экономической зоны «Бурабай» в районе Бурабай Акмолинской области
МИНТ
Акмолинская
область
ТОО «Tourism Borovoe City»
2009 – 2021 г.г.

1 800
25.
Шымкент қаласында «Химфарм» АҚ-ның өндiрiстік қуатын кеңейту
ИЖТМ
ОҚО
«Химфарм» АҚ
2009 – 2013 жылдар
4 780
26.
Интеграцияланған газ-химия кешенiн салу
МГМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Атырау облысы
«Kazakhstan Petrochemical Industries Inc» ЖШС
2010 – 2016 жылдар
172 706
27.
«Бейнеу – Бозой – Шымкент» газ құбырын салу
МГМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Өңiраралық жоба
«ҚазМұнайГаз» ҰК» АҚ
2011 – 2015 жылдар

1 800
25.
Расширение производственных мощностей АО «Химфарм» в городе Шымкенте
МИНТ
ЮКО
АО «Химфарм»
2009 –
2013 г.г.
4 780
26.
Строительство интегрированного газохимического комплекса
МНГ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
Атырауская
область
ТОО «Kazakhstan Petrochemical Industires Inc.»
2010 – 2016 г.г.
172 706
27.
Строительство газопровода «Бейнеу-Бозой-Шымкент»
МНГ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
Межрегиональный проект
АО «НК «КазМунайГаз»
2011 – 2015 г.г.

2006 – 2014 жылдар
11 298,5
38.
Аффинаж зауытын салу
ИЖТМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Астана қаласы
«Тау-Кен Самұрық» ҰТК» АҚ
2012 – 2013 жылдар
5 000
39.
«Байқоңыр» ғарыш айлағында «Бәйтерек» ҒЗК құру
ҰҒА
Қызылорда облысы
ҰҒА
Перспективалық
-
40.
«Кендiрлi» курорттық демалыс аймағын дамыту
ИЖТМ
Маңғыстау облысы
Маңғыстау облысының әкiмдiгi
Перспективалық
-
41.
Қарашығанақ және Қашаған кен орындары шикізаттарының базасында мұнай-химия өндірісін ұйымдастыру
МГМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Атырау облысы/БҚО
«Бірлескен химия компаниясы» ЖШС
Перспективалық
-
42.
Бутадиен және синтетикалық каучук өндірісі
МГМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Атырау облысы
«Бірлескен химия компаниясы» ЖШС
Перспективалық
-
43.
Кальцийленген сода өндірісі
ИЖТМ, Жамбыл облысының әкімдігі
Жамбыл облысы
Компания «Енким»
Перспективалық
-
44.
Алматы қаласындағы әлемдік деңгейдегі тау-шаңғы курорты
ИЖТМ, Алматы қаласының әкімдігі
Алматы қаласы
Перспективалық
-
45.
Торғай ЖЭС-ін салу
ИЖТМ
Қостанай облысы
Перспективалық
-
46.
Ақтау қаласында бу-газ құрылғысын салу
ИЖТМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Ақтау қаласы
«Қазатомөнеркәсiп» ҰАК» АҚ
Перспективалық
-
47.
Қарағанды ЖЭО-4
ИЖТМ, Қарағанды облысының әкімдігі
Қарағанды облысы
Перспективалық
-
48.
Хромтау қаласында жаңа ферроқорытпа зауытын салу (№ 5 цех)
ИЖТМ
Ақтөбе облысы
«Қазхром» трансұлттық компаниясы» АҚ
Перспективалық
-
49.
Тобыл кенті-Көкшетау қаласы-Астана қаласы төсем маршруты бойынша «Батыс-Солтүстік-Орталық» магистральдық газ құбырын салу
МГМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Өңіраралық
«Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ
Перспективалық
-
50.
БҚО-да Қарашығанақ газ өңдеу зауытын салу
МГМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
БҚО
«Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ
Перспективалық
-
51.
Маңғыстау облысында полимерлі өнім өндірісі
МГМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Маңғыстау облысы
«Бірлескен химия компаниясы» ЖШС
Перспективалық
-
52.
Атырау облысында полимерлі өнім өндірісі
МГМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Атырау облысы
«Бірлескен химия компаниясы» ЖШС
Перспективалық
-
53.
Шымкент МӨЗ-ін реконструкциялау және жаңғырту
МГМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
ОҚО
«ҚазМұнайГаз» ҰК» АҚ
Перспективалық
-
54.
Павлодар мұнай-химия зауытын реконструкциялау және жаңғырту
МГМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Павлодар облысы
«ҚазМұнайГаз» ҰК» АҚ
Перспективалық
-
55.
Үшхлорлы фосфор өндірісі
ИЖТМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Жамбыл облысы
«Бірлескен химия компаниясы» ЖШС
Перспективалық
-
56.
Глифосат (гербицид) өндірісі
ИЖТМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Жамбыл облысы
«Бірлескен химия компаниясы» ЖШС
Перспективалық
-
57.
Каустикалық сода және хлор өндірісі
ИЖТМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Жамбыл облысы
«Бірлескен химия компаниясы» ЖШС
Перспективалық
-
58.

2006 – 2014 г.г.
11 298,5
38.
Строительство аффинажного завода
МИНТ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
г. Астана
АО «НГК «Тау-Кен Самрук»
2012 – 2013 г.г.
5 000
39.
Создание КРК «Байтерек» на космодроме «Байконур»
НКА
Кызылординская
область
НКА
Перспективный
-
40.
Развитие курортной зоны отдыха «Кендерли»
МИНТ
Мангистауская
область
Акимат Мангистауской области
Перспективный
-
41.
Организация нефтехимического производства на базе сырья с месторождений Карачаганак и Кашаган
МНГ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
Атырауская область/ЗКО
ТОО «Объединенная химическая компания»
Перспективный
-
42.
Производство бутадиена и синтетического каучука
МНГ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
Атырауская область
ТОО «Объединенная химическая компания»
Перспективный
-
43.
Производство кальцинированной соды
МИНТ, акимат Жамбылской области
Жамбылская область
Компания «Енким»
Перспективный
-
44.
Горнолыжный курорт мирового уровня в городе Алматы
МИНТ, акимат г. Алматы
г. Алматы
Перспективный
-
45.
Строительство Тургайской ТЭС
МИНТ
Костанайская область
Перспективный
-
46.
Строительство парогазовой установки в городе Актау
МИНТ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
г. Актау
АО «НАК «Казатомпром»
Перспективный
-
47.
Карагандинская ТЭЦ-4
МИНТ, акимат Карагандинской области
Карагандинская область
Перспективный
-
48.
Строительство нового ферросплавного завода в городе Хромтау (цех № 5)
МИНТ
Актюбинская
область
АО «Транснациональная компания «Казхром»
Перспективный
-
49.
Строительство магистрального газопровода «Запад-Север-Центр» по маршруту прокладки поселок Тобол-город Кокшетау-город Астана
МНГ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
Межрегиональный
АО «ФНБ «Самрук-Казына»
Перспективный
-
50.
Строительство Карачаганакского газоперерабатывающего завода в ЗКО
МНГ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
ЗКО
АО «ФНБ «Самрук-Казына»
Перспективный
-
51.
Производство полимерной продукции в Мангистауской области
МНГ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
Мангистауская область
ТОО «Объединенная химическая компания»
Перспективный
-
52.
Производство полимерной продукции в Атырауской области
МНГ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
Атырауская область
ТОО «Объединенная химическая компания»
Перспективный
-
53.
Реконструкция и модернизация Шымкентского НПЗ
МНГ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
ЮКО
АО «НК «КазМунайГаз»
Перспективный
-
54.
Реконструкция и модернизация Павлодарского нефтехимического завода
МНГ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
Павлодарская область
АО «НК «КазМунайГаз»
Перспективный
-
55.
Производство треххлористого фосфора
МИНТ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
Жамбылская область
ТОО «Объединенная химическая компания»
Перспективный
-
56.
Производство глифосата (гербицида)
МИНТ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
Жамбылская область
ТОО «Объединенная химическая компания»
Перспективный
-
57.
Производство каустической соды и хлора
МИНТ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
Жамбылская область
ТОО «Объединенная химическая компания»
Перспективный
-
58.

Ерейментау қаласы ауданында перспективада 300 МВт дейін кеңейте отырып, қуаты 50 МВт ЖелЭС-ін салу
ИЖТМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Ақмола облысы
«Самұрық-Энерго» АҚ
Перспективалық
-
59.
Перспективада 300 МВт дейін кеңейте отырып, Шелек дәлізінде қуаты 60 МВт ЖелЭС-ін салу
ИЖТМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Алматы облысы
«Самұрық-Энерго» АҚ
Перспективалық
-
60.
Рельсті арқалық зауыты
ИЖТМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Ақтөбе облысы
«Қазақстан темiр жолы» ҰК» АҚ
Перспективалық
-
* iске асырылуы республикалық бюджеттен қаражат бөлуге де байланысты жобалар бойынша тиiстi кезеңдерге арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат көлемiне орай нақтыланатын болады
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ИЖТМ                      - Қазақстан Республикасы Индустрия
және жаңа технологиялар министрлiгi
ККМ                       - Қазақстан Республикасы Көлiк және
коммуникация министрлiгi
МГМ                       - Қазақстан Республикасы Мұнай және
газ министрлiгi
ӨДМ                       - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму
министрлігі
ҰҒА                       - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш
агенттiгi
«ҚазМұнайГаз» ҰК» АҚ      - «ҚазМұнайГаз» ұлттық компаниясы»
акционерлiк қоғамы
«Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ  - «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат
қоры» акционерлiк қоғамы
ШҚО                       - Шығыс Қазақстан облысы
ОҚО                       - Оңтүстiк Қазақстан облысы
ӘКК                       - әлеуметтiк-кәсiпкерлiк корпорация
МӨЗ                       - мұнай өңдеу зауыты
КҚЗ                       - күкiрт қышқылы зауыты
ЖЭС                       - жылу электр станциясы
КБК                       - кен байыту комбинаты
ҒЗК                       - ғарыш зымыран кешенi
ГЭС                       - су электр станциясы
МАЭС                      - мемлекеттiк аудандық электр
станциясы
ЖЭО                       - жылу электр орталығы
ҰЭЖ                       - ұлттық электр жүйесi
АҚ                        - акционерлiк қоғам
БК                        - бiрлескен кәсiпорын
ЖШС                       - жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiк
«Қазақстан темiр жолы»    - «Қазақстан темiр жолы» ұлттық
ҰК» АҚ                      компаниясы» акционерлiк қоғамы
«Қазатомөнеркәсiп» ҰАК»   - «Қазатомөнеркәсiп» ұлттық атом
АҚ                          компаниясы» акционерлiк қоғамы»
«Тау-Кен Самұрық» ҰТК» АҚ - «Тау-Кен Самұрық» ұлттық тау-кен
компаниясы» акционерлiк қоғамы
БҚО                       - Батыс Қазақстан облысы
ЖелЭС                     - жел электр станциясы

Строительство ВЭС в районе города Ерементау мощностью 50 МВт с перспективой расширения до 300 МВт
МИНТ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
Акмолинская область
АО «Самрук-Энерго»
Перспективный
-
59.
Строительство ВЭС мощностью 60 МВт в Шелекском коридоре с перспективой расширения до 300 МВт
МИНТ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
Алматинская область
АО «Самрук-Энерго»
Перспективный
-
60.
Рельсобалочный завод
МИНТ, АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
Актюбинская область
АО «НК «Қазақстан тeмip жолы»
Перспективный
-
* по проектам, реализация которых зависит, в том числе от выделения средств из республиканского бюджета, сроки реализации будут уточняться в зависимости от объема средств, предусмотренных в республиканском бюджете на соответствующие периоды
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МИНТ - Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
МТК - Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
МНГ - Министерство нефти и газа Республики Казахстан
МРР - Министерство регионального развития Республики Казахстан
НКА - Национальное космическое агентство Республики Казахстан
АО «НК «КазМунайГаз» - акционерное общество «Национальная компания «КазМунайГаз»
АО «ФНБ «Самрук-Казына» - акционерное общество «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына»
ВКО - Восточно-Казахстанская область
ЮКО - Южно-Казахстанская область
СПК - социально-предпринимательская корпорация
НПЗ - нефтеперерабатывающий завод
СКЗ - сернокислотный завод
ТЭС - теплоэлектростанция
ГОК - горно-обогатительный комбинат
КРК - космический ракетный комплекс
ГЭС - гидроэлектростанция10
ГРЭС - государственная районная электростанция
ТЭЦ - теплоэлектроцентраль
НЭС - национальная электрическая сеть
АО - акционерное общество
СП - совместное предприятие
ТОО - товарищество с ограниченной ответственностью
АО «НК «Қазақстан темiр жолы» - акционерное общество «Национальная компания «Қазақстан темiр жолы»
«АО «НАК «Казатомпром» - акционерное общество «Национальная атомная компания «Казатомпром»
АО «НГК «Тау-Кен Самрук» - акционерное общество «Национальная горнорудная компания «Тау-Кен Самрук»
ЗКО - Западно-Казахстанская область
ВЭС - ветровая электрическая станция