Арнайы көлік құралдарын республикалық меншіктен коммуналдық меншікке беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 10 сәуірдегі № 329 қаулысы
«Мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітіліп берілген мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екіншісіне беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 маусымдағы № 616 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес ішкі істер департаменттеріне арналған арнайы көлік құралдары республикалық меншіктен облыстардың, Астана және Алматы қалаларының коммуналдық меншігіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігімен және облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктерімен бірлесіп, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыға қосымшада көрсетілген арнайы көлік құралдарын қабылдап алу-беру жөніндегі қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.

О передаче специальных транспортных средств из республиканской собственности в коммунальную собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2013 года № 329
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2011 года № 616 «Об утверждении Правил передачи государственного имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами, из одного вида государственной собственности в другой» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать из республиканской собственности в коммунальную собственность областей, городов Астаны и Алматы специальные транспортные средства для департаментов внутренних дел согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством внутренних дел Республики Казахстан и акиматами областей, городов Астаны и Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче специальных транспортных средств, указанных в приложении к настоящему постановлению.