Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 11 сәуірдегі № 333 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтыру бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 11 сәуірдегі
№ 333 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтыру
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.08.2016 № 497 қаулысымен.
2. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 06.10.2016 № 568 қаулысымен.
3. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 06.10.2016 № 568 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 11 сәуірдегі
№ 333 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 16 тамыздағы
№ 773 қаулысымен
бекітілген
Нормативтiк құқықтық актілерді ресiмдеу және келiсу
қағидалары
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 06.10.2016 № 568 қаулысымен.

О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2013 года № 333
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнение, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 апреля 2013 года № 333
Изменения и дополнение, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.08.2016 № 497.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 06.10.2016 № 568.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 06.10.2016 № 568.
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 апреля 2013 года № 333
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 августа 2006 года № 773
Правила оформления и согласования нормативных правовых актов
Сноска. Приложение утратило силу постановлением Правительства РК от 06.10.2016 № 568.