Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу және "2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 13 сәуірдегі № 347 қаулысы
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 19-бабына, «2013 — 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» 2012 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына, «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013-2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2013 года № 347
В соответствии со статьей 19 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с Законом Республики Казахстан от 23 ноября 2012 года «О республиканском бюджете на 2013 - 2015 годы», постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 «Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің аумақтарындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою үшін 2013 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінен 3681105000 (үш миллиард алты жүз сексен бір миллион жүз бес мың) теңге сомасында қаражат, оның ішінде:

1. Выделить Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2013 год для ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств, средства в сумме 3681105000 (три миллиарда шестьсот восемьдесят один миллион сто пять тысяч) тенге, в том числе:

1) Жамбыл облысының әкімдігіне 2013 жылғы 12 қаңтардағы дауылды жел салдарынан зақым келген тұрғын үйлерді, әкімшілік ғимараттарды, білім беру, денсаулық сақтау, мәдениет, спорт, әлеуметтік мақсаттағы тыныс-тіршілікті қамтамасыз ету және шаруашылық жүргізу объектілерін жөндеу-қалпына келтіру жұмыстарына ағымдағы нысаналы трансферттер түрінде 2825043000 (екі миллиард сегіз жүз жиырма бес миллион қырық үш мың) теңге сомасында қаражат аудару үшін;

1) для перечисления акимату Жамбылской области в виде целевых текущих трансфертов в сумме 2825043000 (два миллиарда восемьсот двадцать пять миллионов сорок три тысяч) тенге на ремонтно-восстановительные работы жилых домов, административных зданий, объектов образования, здравоохранения, культуры, спорта, социального назначения, жизнеобеспечения и хозяйствования, пострадавших вследствие штормового ветра 12 января 2013 года;

2) Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігіне 2013 жылғы 11-13 қаңтардағы дауылды жел және тасқын салдарынан зақым келген тұрғын үйлерді, денсаулық сақтау, білім беру, шаруашылық жүргізу, әлеуметтік-мәдени және спорттық мақсаттағы объектілерді, облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын жөндеу-қалпына келтіру жұмыстарына ағымдағы нысаналы трансферттер түрінде 856062000 (сегіз жүз елу алты миллион алпыс екі мың) теңге сомасында қаражат аудару үшін бөлінсін.

2) для перечисления акимату Южно-Казахстанской области в виде целевых текущих трансфертов в сумме 856062000 (восемьсот пятьдесят шесть миллионов шестьдесят две тысячи) тенге на ремонтно-восстановительные работы жилых домов, объектов здравоохранения, образования, хозяйствования, социально-культурного и спортивного назначения, автомобильных дорог областного и районного значения, пострадавших вследствие штормового ветра и паводков 11-13 января 2013 года.

2. «2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 37-қосымшадағы 217-әкімші мынадай редакцияда жазылсын:
«
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
58834270
010
Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві
58834270
100
Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві
8000000
101
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві
50234270

2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013 - 2015 годы» следующее изменение:
в приложении 37 к указанному постановлению администратора 217 изложить в следующей редакции:
«
217
Министерство финансов Республики Казахстан
58834270
010
Резерв Правительства Республики Казахстан
58834270
100
Чрезвычайный резерв Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории  Республики Казахстан и других государств
8000000
101
Резерв Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
50234270

102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резерві
600000
».
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
4. Жамбыл және Оңтүстік Қазақстан облыстарының әкімдері 2013 жылғы 15 тамызға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне бөлінген қаражатты мақсатты пайдалану жөніндегі есеп берсін.

102
Резерв Правительства Республики Казахстан на исполнение обязательств по решениям судов
600000
».
3. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
4. Акимам Жамбылской и Южно-Казахстанской областей в срок до 15 августа 2013 года представить в Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан отчет по целевому использованию выделенных средств.

5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов