Мемлекеттік ресурстарға 2013 жылғы егіннің астығын сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 15 сәуірдегі № 349 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттiк ресурстарға 2013 жылғы егiннiң астығын сатып алуды жүзеге асыруға арналған бюджет қаражатының сомасы 5281093000 (бес миллиард екі жүз сексен бір миллион тоқсан үш мың) теңге мөлшерiнде белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 26.12.2013 № 1407 қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі А.С. Мамытбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О закупе зерна в государственные ресурсы из урожая 2013 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года № 349
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сумму бюджетных средств на осуществление закупа зерна в государственные ресурсы из урожая 2013 года в размере 5281093000 (пять миллиардов двести восемьдесят один миллион девяносто три тысячи) тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 26.12.2013 № 1407.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министра сельского хозяйства Республики Казахстан Мамытбекова А.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов