Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 390 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 30 қаңтардағы № 43 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.01.2016 № 43 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2013 жылғы 24 сәуірдегі
№ 390 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне
енгiзiлетiн өзгерiстер
1. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2015 № 1108 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. «Мақта қолхаттары бойынша мiндеттемелердiң орындалуына кепiлдiк беру қорларының кепiлдiк алу ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2007 жылғы 26 қарашадағы № 1133 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 44, 519-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Мақта қолхаттары бойынша мiндеттемелердiң орындалуына кепiлдiк беру қорларының кепiлдiк алу ережесiнде:
1) 2-тармақтың төртінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«қорға қатысушы – қормен жасалған және қатысу шарты қолданылатын мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметi бойынша қызметтер көрсету жөнiндегi қызметтi жүзеге асыру құқығына лицензиясы бар мақта өңдеу ұйымы;»;
2) 3-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«4) заңды тұлғалар заңды тұлғаны мемлекеттiк тiркеу (қайта тiркеу) туралы куәлiктің* немесе анықтаманың көшiрмесiн ұсынады;
ескертпе: *«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны (филиалды, өкілдікті) мемлекеттік (есептік) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметi тоқтатылғанға дейін жарамды болып табылады;».

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 390. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 января 2016 года № 43
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.01.2016 № 43 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 апреля 2013 года № 390
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015  № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.12.2015 № 1108 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2007 года № 1133 «Об утверждении Правил получения гарантий фондов гарантирования исполнения обязательств по хлопковым распискам» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 44, ст. 519):
в Правилах получения гарантий фондов гарантирования исполнения обязательств по хлопковым распискам, утвержденных указанным постановлением:
1) абзац четвертый пункта 2 изложить в следующей редакции:
«участник фонда - хлопкоперерабатывающая организация, имеющая лицензию на право осуществления деятельности по оказанию услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок, с которой фондом заключен и действует договор участия;»;
2) подпункт 4) пункта 3 изложить в следующей редакции:
«4) юридические лица представляют копии свидетельства* или справки о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица;
примечание: *свидетельство о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) юридического лица (филиала, представительства), выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств», является действительным до прекращения деятельности юридического лица;».

4. «Мақта қолхаттары бойынша мiндеттемелердiң орындалуына кепiлдiк беру қорларының мiндеттемелерiн өтеу ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 24 қаңтардағы № 63 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 2, 27-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Мақта қолхаттары бойынша мiндеттемелердiң орындалуына кепiлдiк беру қорларының мiндеттемелерiн өтеу ережесiнде:
8-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«4) егер мақта қолхатын ұстаушы жеке тұлға болып табылса - жеке куәлiгiнiң (паспортының) көшiрмесi, ал егер заңды тұлға болып табылса - мемлекеттiк тiркеу (қайта тiркеу) туралы куәлiктiң* немесе анықтаманың көшiрмесi ұсынылады.
Ескертпе: * «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны (филиалды, өкілдікті) мемлекеттік (есептік) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметi тоқтатылғанға дейін жарамды болып табылады.».
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.07.2015 № 567 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
6. «Сорттық және тұқымдық бақылауды, жерге егiп бағалауды, зертханалық сорттық сынақтардан өткiзудi, тұқым сапасына сараптама жасауды жүзеге асыру қағидаларын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 2 қарашадағы № 1279 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 1, 4-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Зертханалық сорттық сынақтардан өткізуді жүзеге асыру қағидаларында:
5-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«2) заңды тұлғаны мемлекеттiк тiркеу (қайта тiркеу) туралы куәлiктің* немесе анықтаманың көшiрмесiн немесе жеке тұлғаның жеке басын куәландыратын құжаттың көшiрмесiн;
ескертпе: *«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны (филиалды, өкілдікті) мемлекеттік (есептік) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметi тоқтатылғанға дейін жарамды болып табылады;»;
көрсетілген Қағидаларға 1-қосымшада 1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Заңды тұлғаны мемлекеттiк тiркеу (қайта тіркеу) туралы
куәлiк* немесе анықтама немесе жеке тұлғаның жеке куәлiгi __________;
(тiркеу нөмiрi, кiм және қашан бердi)

4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 января 2008 года № 63 «Об утверждении Правил погашения обязательств фондами гарантирования исполнения обязательств по хлопковым распискам» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 2, ст. 27):
в Правилах погашения обязательств фондами гарантирования исполнения обязательств по хлопковым распискам, утвержденных указанным постановлением:
подпункт 4) пункта 8 изложить в следующей редакции:
«4) если держатель хлопковой расписки является физическим лицом - копия удостоверения личности (паспорта), а если юридическим лицом - копия свидетельства* или справки о государственной регистрации (перерегистрации).
Примечание: *свидетельство о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) юридического лица (филиала, представительства), выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств», является действительным до прекращения деятельности юридического лица.».
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 23.07.2015 № 567 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
6. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2011 года № 1279 «Об утверждении Правил осуществления сортового и семенного контроля, грунтовой оценки, лабораторных сортовых испытаний, экспертизы качества семян» (САПП Республики Казахстан, 2012., № 1, ст. 4):
в Правилах осуществления лабораторных сортовых испытаний, утвержденных указанным постановлением:
подпункт 2) пункта 5 изложить в следующей редакции:
«2) копию свидетельства* или справки о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица или копию документа, удостоверяющего личность физического лица;
примечание: *свидетельство о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) юридического лица (филиала, представительства), выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств», является действительным до прекращения деятельности юридического лица;»;
в приложении 1 к указанным Правилам пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Свидетельство* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица или удостоверение личности физического лица ___________________________________________________;
(регистрационный номер, кем, когда выдано)