"Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағының аумағында қызметін жүзеге асыратын және орналасқан жері бойынша салық органында тіркелген ұйымдар үшін "Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағын құру мақсаттарына сәйкес келетін қызмет түрлерiнен меншікті өндіріс тауарларының (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердiң) тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 сәуірдегі № 404 қаулысы. Қаулы 2018 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданыста болды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 сәуірдегі № 404 қаулысымен.
Ескерту. Қаулы 01.01.2018 дейін қолданыста болды – ҚР Үкіметінің 29.04.2013 № 404 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексiнiң (Салық кодексi) 150-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған "Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағының аумағында қызметін жүзеге асыратын және орналасқан жері бойынша салық органында тіркелген ұйымдар үшін "Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағын құру мақсаттарына сәйкес келетін қызмет түрлерiнен меншікті өндіріс тауарларының (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердiң) тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2018 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданылады.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2014.12.09 № 1283 (2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2013 жылғы 29 сәуірдегі
№ 404 қаулысымен
бекiтiлген
"Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық
аймағының аумағында қызметін жүзеге асыратын және орналасқан
жері бойынша салық органында тіркелген ұйымдар үшін
"Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағын
құру мақсаттарына сәйкес келетін қызмет түрлерiнен меншікті
өндіріс тауарларының (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің)
тiзбесi
ЭҚЖЖ коды
ЭҚТӨЖ коды
Атауы
түрі
кіші түрі
КОМПЬЮТЕРЛЕР, ЭЛЕКТРОНДЫҚ ЖӘНЕ ОПТИКАЛЫҚ ӨНІМДЕР
1
2
3
4

Об утверждении перечня товаров собственного производства (работ, услуг) от видов деятельности, соответствующих целям создания специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий", для организаций, осуществляющих деятельность на территории специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий" и зарегистрированных по месту нахождения в налоговом органе
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2013 года № 404. Действовал до 1 января 2018 года в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2012 года № 404.
Сноска. Действовал до 01.01.2018 в соответствии с постановлением Правительства РК от 29.04.2013 № 404.
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п. 2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 150 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Утвердить прилагаемый перечень товаров собственного производства (работ, услуг) от видов деятельности, соответствующих целям создания специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий", для организаций, осуществляющих деятельность на территории специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий" и зарегистрированных по месту нахождения в налоговом органе.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и действует до 1 января 2018 года.
Сноска. Пункт 2 в редакции постановления Правительства РК от 09.12.2014 № 1283 (вводятся в действие с 01.01.2015).
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 апреля 2013 года № 404
Перечень
товаров собственного производства (работ, услуг) от
видов деятельности, соответствующих целям создания
специальной экономической зоны "Парк инновационных
технологий", для специальной экономической зоны
"Парк инновационных технологий" и зарегистрированных
по месту нахождения в налоговом органе
Код
ОКЭД
Код КПВЭД
Наименование
вид
подвид
КОМПЬЮТЕРЫ, ПРОДУКЦИЯ
ЭЛЕКТРОННАЯ И ОПТИЧЕСКАЯ
1
2
3
4

26.20
Компьютерлер мен перифериялық жабдықтар
26.20.1
Электрондық-есептеу техникасы, оның бөлшектерi мен керек-жарақтары
26.20.11
Салмағы 10 кг-нан аспайтын портативтi цифрлық есептеуіш машиналар (лэптоптар, ноутбуктер, органайзерлер және т.б.); цифрлық және оған ұқсас машиналар
26.20.12
Есептеуіш машиналарымен немесе желiмен байланысты сауда терминалдары, сауда автоматтары және оған ұқсас машиналар
26.20.13
Бiр корпуста, кемiнде, араласқан немесе жекелеген блоктарға орналастырылған орталық процессор және енгiзу мен шығару құрылғысы бар цифрлы есептеуіш машиналар
26.20.14
Жүйелер түрiнде берiлген деректердi автоматты өңдеуге арналған цифрлық машиналар
26.20.15
Бiр ғана корпуста мына типтердің бiр немесе екi құрылғысы: есте сақтау құрылғысы, енгiзу немесе шығару құрылғысы болатын немесе болмайтын деректердi автоматты өңдеуге арналған өзге де цифрлық машиналар
26.20.16
Басқа топтамаға енгiзiлмеген енгiзу-шығару құрылғылары
26.20.17
Басым түрде деректердi автоматты өңдеу жүйелерiнде пайдаланылатын мониторлар мен проекторлар
26.20.18
Екi немесе одан көп: басып шығару, қарап шығу, көшiру, факспен жолдау функцияларын орындайтын құрылғылар
26.20.2
Есте сақтау құрылғылары (жинақтағыштар) және сақтаушы/жазып алатын басқа құрылғылар
26.20.21
Есте сақтау құрылғылары (жинақтағыштар)
26.20.22
Сақтаушы/жазып алатын құрылғылар
26.20.3
Ақпаратты автоматты өңдеуге арналған машиналардың басқа құрылғылары; басқа топтамаларға енгiзiлмеген ақпаратты өңдеуге арналған машиналар
58.29
Өзге де бағдарламалық қамтамасыз етуді шығару бойынша көрсетілетін қызметтер
58.29.1
Дайын жүйелік бағдарламалық қамтамасыз етуді жеке орамада шығару бойынша көрсетілетін қызметтер
58.29.11
Дайын операциялық жүйелерді жеке орамада шығару бойынша көрсетілетін қызметтер
58.29.12
Дайын желілік бағдарламалық қамтамасыз етуді жеке орамада шығару бойынша көрсетілетін қызметтер
58.29.13
Дерекқорларды басқару бойынша бағдарламалық қамтамасыз етуді жеке орамада шығару бойынша көрсетілетін қызметтер
58.29.14
Құрал-сайманды дайындау құралдары мен бағдарламалау тілдері арқылы дайын бағдарламалық қамтамасыз етуді жеке орамада шығару бойынша көрсетілетін қызметтер
58.29.2
Дайын қолданбалы бағдарламалық қамтамасыз етуді жеке орамада шығару бойынша көрсетілетін қызметтер
58.29.21
Ішкі қолданыс үшін де жалпы мақсаттағы іскерлік қолданбалы дайын бағдарламаларды жеке орамада шығару бойынша көрсетілетін қызметтер
58.29.29
Өзге қолданбалы дайын бағдарламалық қамтамасыз етуді жеке орамада басып шығару бойынша көрсетілетін қызметтер
58.29.4
Желіде меншікті бағдарламалық қамтамасыз етуді шығару (орналастыру) бойынша көрсетілетін қызметтер

26.20
Компьютеры и периферийное оборудование
26.20.1
Техника электронно-вычислительная,
ее детали и принадлежности
26.20.11
Машины вычислительные цифровые
портативные массой
не более 10 кг (лэптопы, ноутбуки,
органайзеры и т.п.);
машины цифровые и аналогичные
26.20.12
Терминалы торговые, автоматы торговые
и машины аналогичные, связанные с
машинами вычислительными
или сетью
26.20.13
Машины вычислительные цифровые,
содержащие в одном корпусе,
по крайней мере, центральный процессор
и устройство ввода
и вывода, комбинированные или
размещенные в отдельных блоках
26.20.14
Цифровые машины для
автоматизированной обработки данных,
представленных в виде систем
26.20.15
Машины цифровые прочие для
автоматизированной обработки
данных, содержащие или не содержащие
в одном и том же корпусе одно или
два из устройств следующих типов:
устройства запоминающие, устройства
ввода или вывода
26.20.16
Устройства ввода-вывода,
не включенные в другие группировки
26.20.17
Мониторы и проекторы, преимущественно
используемые в автоматических системах
обработки данных
26.20.18
Устройства, выполняющие две или
более функций: печать, просмотр,
копирование, отправление факсом
26.20.2
Устройства запоминающие (накопители)
и устройства сохраняющие/записывающие
прочие
26.20.21
Устройства запоминающие
(накопители)
26.20.22
Устройства сохраняющие/записывающие
26.20.3
Устройства прочие машин для
автоматизированной обработки
информации; машины для обработки
информации, не включенные в
другие группировки
58.29
Услуги по изданию программного
обеспечения прочего
58.29.1
Услуги по изданию готового
программного обеспечения
системного в отдельной упаковке
58.29.11
Услуги по изданию готовых
операционных систем
в отдельной упаковке
58.29.12
Услуги по изданию готового
программного обеспечения сетевого
в отдельной упаковке
58.29.13
Услуги по изданию готового
программного обеспечения
по управлению базами данных в
отдельной упаковке
58.29.14
Услуги по изданию готового
программного обеспечения
по инструментальным средствам
разработки и языкам
программирования в отдельной упаковке
58.29.2
Услуги по изданию готового
программного обеспечения
прикладного в отдельной упаковке
58.29.21
Услуги по изданию готовых программ
прикладных деловых
общего назначения и для
внутреннего пользования
в отдельной упаковке
58.29.29
Услуги по изданию готового
программного обеспечения
прикладного прочего в отдельной
упаковке
58.29.4
Услуги по изданию (размещению)
собственного программного
обеспечения в сети

58.29.40
Желіде меншікті бағдарламалық қамтамасыз етуді шығару (орналастыру) бойынша көрсетілетін қызметтер
58.29.5
Компьютерлік бағдарламалық камтамасыз етуді пайдалану құқығына беретін лицензияларды беру бойынша көрсетілетін қызметтер
62.01
Компьютерлiк бағдарламалау саласындағы қызмет
62.01.1
Жобалау және әзiрлеу бойынша көрсетілетін қызметтер
62.01.11
Қолданбалы бағдарламаларды жобалау және әзiрлеу бойынша көрсетілетін қызметтер
62.01.12
Желiлер мен жүйелердi жобалау және әзiрлеу бойынша көрсетілетін қызметтер
63.11
Деректердi орналастыру және қайта өңдеу бойынша көрсетілетін өзге де қызметтер
63.11.1
Деректердi өңдеу бойынша көрсетілетін қызметтер, деректердi және өзге ақпараттық технологияларды орналастыру үшiн инфрақұрылыммен қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер
63.11.11
Деректердi өңдеу бойынша көрсетілетін қызметтер*
63.11.13
Қолданбалы бағдарламалармен қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер
63.11.19
Деректер мен өзге ақпараттық технологияларды орналастыру үшін инфрақұрылыммен қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер
72.19.12
Информатика саласындағы зерттеулер мен эксперименталдық әзiрлемелер бойынша көрсетілетін қызметтер
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:

58.29.40
Услуги по изданию (размещению)
собственного программного
обеспечения в сети
58.29.5
Услуги по предоставлению лицензий
на право использования
компьютерного программного обеспечения
62.01
Деятельность в области
компьютерного программирования
62.01.1
Услуги по проектированию
и разработке
62.01.11
Услуги по проектированию
и разработке программ прикладных
62.01.12
Услуги по проектированию
и разработке сетей и систем
63.11
Услуги по размещению и переработке
данных и другие услуги
63.11.1
Услуги по обработке данных,
услуги по обеспечению
инфраструктурой для размещения
данных и информационных
технологий прочих
63.11.11
Услуги по обработке данных*
63.11.13
Услуги по обеспечению
программами прикладными
63.11.19
Услуги по обеспечению
инфраструктурой для размещения
данных и информационных
технологий прочих
72.19.12
Услуги по исследованиям и
экспериментальным разработкам
в области информатики
Примечание: расшифровка аббревиатур:

ЭҚЖЖ – экономикалық қызмет түрлерiнiң жалпы жiктеуiшi, Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi Техникалық реттеу және метрология комитетiнiң 2007 жылғы 14 желтоқсандағы № 683-од бұйрығымен бекiтiлген және қолданысқа енгiзiлген.
ЭҚТӨЖ – экономикалық қызмет түрлерi бойынша өнiмнiң жiктеуiшi, Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi Техникалық реттеу және метрология комитетiнiң 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 646-од бұйрығымен бекiтiлген және қолданысқа енгiзiлген.
* Ақпараттық технологиялар саласында.

ОКЭД – общий классификатор видов экономической деятельности, утвержден и введен в действие приказом Комитета по техническому регулированию и метрологии Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан от 14 декабря 2007 года № 683-од.
КПВЭД – классификатор продукции по видам экономической деятельности, утвержден и введен в действие приказом Комитета по техническому регулированию и метрологии Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года № 646-од.
* В области информационных технологий.