"Рұқсат беру жүйесін жетілдіру мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияны құру және оның жұмысын ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 қыркүйектегі № 1140 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 431 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 756 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 16.11.2018 № 756 қаулысымен.
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Рұқсат беру жүйесін жетілдіру мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияны құру және оның жұмысын ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 қыркүйектегі № 1140 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Рұқсат беру жүйесін жетілдіру мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Комиссияның жұмыс органы Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі болып табылады.";
көрсетілген Ережеге қосымшада:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі (бұдан әрі – ӨДМ) рұқсат беру құжаттарын (рәсімдерін) және хабарламаларын түгендеу бойынша сараптамалық топ (бұдан әрі – СТ) құрамын қалыптастырады және ВАК-қа келісуге ұсынады.";
10, 11, 12, 13 және 20-тармақтардағы "ЭДСМ" деген аббревиатура "ӨДМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 30 сәуірдегі
№ 431 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 1140 қаулысына
қосымша
Рұқсат беру жүйесін жетілдіру мәселелері жөніндегі
ведомствоаралық комиссияның құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Өңірлік даму министрі – төраға;
"Нұр Отан" халықтық-демократиялық партиясының хатшысы – төрағаның орынбасары (келісім бойынша);
"Атамекен" одағы" Қазақстан ұлттық экономикалық палатасының басқарма төрағасы – төрағаның орынбасары (келісім бойынша);
Қазақстан Республикасының Өңірлік даму вице-министрі – хатшы;
Қазақстан Республикасының Әділет министрінің орынбасары;
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі;
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының орынбасары (келісім бойынша);
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік) төрағасының орынбасары;
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының орынбасары (келісім бойынша);
Қазақстан Кәсіпкерлері форумының жетекшісі (келісім бойынша);
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаттары (келісім бойынша).

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2012 года № 1140 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам совершенствования разрешительной системы и некоторых вопросах организации ее работы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2013 года № 431. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2018 года № 756
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.11.2018 № 756.
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2012 года № 1140 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам совершенствования разрешительной системы и некоторых вопросах организации ее работы" следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в Положении о Межведомственной комиссии по вопросам совершенствования разрешительной системы, утвержденном указанным постановлением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Рабочим органом Комиссии является Министерство регионального развития Республики Казахстан.";
в приложении к указанному Положению:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Министерство регионального развития Республики Казахстан (далее – МРР) формирует и подает на согласование в МВК состав экспертной группы по инвентаризации разрешительных документов (процедур) и уведомлений (далее – ЭГ).";
в пунктах 10, 11, 12, 13 и 20 аббревиатуру "МЭРТ" заменить аббревиатурой "МРР".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 апреля 2013 года № 431
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 сентября 2012 года № 1140
Состав
Межведомственной комиссии по вопросам
совершенствования разрешительной системы
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр регионального развития Республики Казахстан – председатель;
Секретарь Народно-демократической партии "Нур Отан" – заместитель председателя (по согласованию);
председатель правления Национальной экономической палаты Казахстана "Союз "Атамекен" – заместитель председателя (по согласованию);
вице-министр регионального развития Республики Казахстан – секретарь;
заместитель Министра юстиции Республики Казахстан;
вице-министр финансов Республики Казахстан;
вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан;
вице-министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;
заместитель Генерального прокурора Республики Казахстан (по согласованию);
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по защите
конкуренции (Антимонопольное агентство);
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (по согласованию);
руководитель Форума предпринимателей Казахстана (по согласованию);
депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию).