"Қазақстан Республикасында өнімдердің сәйкестігін міндетті түрде растау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 сәуірдегі № 367 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 мамырдағы № 447 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 10 маусымдағы № 368 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 10.06.2020 № 368 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасында өнімдердің сәйкестігін міндетті түрде растау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 сәуірдегі № 367 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 17, 203-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген міндетті түрде сертификаттауға жататын өнімдер мен қызметтердің тізбесінде:
"Электротехникалық, радиотехникалық, электронды бұйымдар" деген 4-бөлімде:
"КО СЭҚ ТН коды" деген бағанда:
мына:
"8516 40 Электр өтектер"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"8516 40 000 0 Электр үтіктер";
мына:
"8516 31 Электр шаш кептіргіштер (фендер)"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"8516 31 000 0 Шаш кептіргіштер (фендер)";
"9504 30 200 0" деген сандар "9504 30 200" деген сандармен ауыстырылсын";
"Мемлекеттік құпияларды және қызметтік ақпаратты қамтитын мәліметтерді қорғаудың, өңдеудің, сақтаудың және берудің техникалық құралдары, сондай-ақ арнайы жедел-іздестіру іс-шараларының жүргізілуін қамтамасыз етуге арналған аппараттық және/немесе бағдарламалық құралдарды қамтитын телекоммуникация желілерінің жабдығы" деген 6-бөлімде:
"КО СЭҚ ТН коды" деген бағанда:
"8517 62 000 1-ден" деген жол алынып тасталсын;
"Адамның терісімен, тамақпен және сумен жанасатын халық тұтынатын тауарлар" деген 9-бөлімде:
"КО СЭҚ ТН коды" деген бағанда:
"9619 0 110 0" деген сандар "9619 00 110 0" деген сандармен ауыстырылсын;
"969 00 190 0," деген сандар "9619 00 190 0" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ықтимал қауіпті өндірістерге арналған бұйымдар" деген 21-бөлімде:
"КО СЭҚ ТН коды" деген бағанда:
"7304 29 100 4" деген сандар алынып тасталсын;
"7304 39 300 0" деген сандар алынып тасталсын;
"8425 31 000 0" деген сандар "8425 31 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"8419 50 000 0" деген сандар "8419 50 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Темір жол саласының өнімдері" деген 22-бөлімде:
"КО СЭҚ ТН коды" деген бағанда:
"8607 19 0 10" деген сандар "8607 19 100" деген сандармен ауыстырылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген сәйкестік туралы декларациямен сәйкестігін растауға рұқсат етілетін өнімдердің тізбесінде:
"Медициналық бұйымдар" деген 2-бөлім алынып тасталсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2005 года № 367 "Об обязательном подтверждении соответствия продукции в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2013 года № 447. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 июня 2020 года № 368 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.06.2020 № 368 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2005 года № 367 "Об обязательном подтверждении соответствия продукции в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 17, ст. 203) следующие изменения:
1) в перечне продукции и услуг, подлежащих обязательной сертификации, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 4 "Электротехнические, радиотехнические, электронные изделия":
в графе "Код ТН ВЭД ТС":
строку:
"8516 40 Утюги электрические"
изложить в следующей редакции:
"8516 40 000 0 Электроутюги";
строку:
"8516 31 Электросушители для волос (фены)"
изложить в следующей редакции:
"851631 000 0 Сушилки для волос (фены)";
цифры "9504 30 200 0" заменить цифрами "9504 30 200";
в разделе 6 "Технические средства защиты, обработки, хранения и передачи сведений, содержащие государственные секреты и служебную информацию, а также оборудование сетей телекоммуникаций, содержащее аппаратные и/или программные средства для обеспечения проведения специальных оперативно-розыскных мероприятий":
в графе "Код ТН ВЭД ТС":
строку:
"из 8517 62 000 1" исключить;
в разделе 9 "Товары народного потребления, контактирующие с кожей человека, пищей и водой":
в графе "Код ТН ВЭД ТС":
цифры "9619 0 110 0" заменить цифрами "9619 00 110 0";
цифры "969 00 190 0," заменить цифрами "9619 00 190 0";
в разделе 21 "Продукция для потенциально опасных производств":
в графе "Код ТН ВЭД ТС":
цифры "7304 29 100 4" исключить;
цифры "7304 39 300 0" исключить;
цифры "8425 31 000 0" заменить цифрами "8425 31 000";
цифры "8419 50 000 0" заменить цифрами "8419 50 000";
в разделе 22 "Продукция железнодорожной отрасли":
в графе "Код ТН ВЭД ТС":
цифры "8607 19 0 10" заменить цифрами "8607 19 100";
2) в перечне продукции, соответствие которой допускается подтверждать декларацией о соответствии, утвержденном указанным постановлением:
раздел 2 "Медицинские изделия" исключить.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов