"Қазақстан Республикасының минералдық шикізатты кешенді қайта өңдеу жөніндегі ұлттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 мамырдағы № 468 қаулысы
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
«Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 135-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының минералдық шикізатты кешенді қайта өңдеу жөніндегі ұлттық орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына «Авиньен» жауапкершілігі шектеулі қоғамы (Қырғыз Республикасы) қатысушыларының құрамына кіруге келісім берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О некоторых вопросах Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Национальный центр по комплексной переработке минерального сырья Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2013 года № 468
ПРЕСС-РЕЛИЗ
В соответствии с пунктом 3 статьи 135 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить согласие Республиканскому государственному предприятию на праве хозяйственного ведения «Национальный центр по комплексной переработке минерального сырья Республики Казахстан» войти в состав участников Общества с ограниченной ответственностью «Авиньен» (Кыргызская Республика).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов