"Кәсіптік-техникалық кадрларды даярлау жөніндегі ұлттық кеңесті құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 наурыздағы № 298 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 16 мамырдағы № 494 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 31 тамыздағы № 529 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.08.2017 № 529 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Кәсіптік-техникалық кадрларды даярлау жөніндегі ұлттық кеңесті құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 наурыздағы № 298 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген кәсіптік-техникалық кадрларды даярлау жөніндегі ұлттық кеңестің құрамына мыналар енгізілсін:
Сағынтаев - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Бақытжан Әбдірұлы бірінші орынбасары - Қазақстан
Республикасының Өңірлік даму министрі
Құл-Мұхаммед - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Мұхтар Абрарұлы ақпарат министрі
Қожағапанов - Қазақстан Республикасы Спорт және дене
Ерлан Тоқтарханұлы шынықтыру істері агенттігінің төрағасы
Айтмұхаметов - Ақмола облысының әкімі
Қосман Қайыртайұлы
Әбдішев - Қарағанды облысының әкімі
Бауыржан Түйтеұлы
Көшербаев - Қызылорда облысының әкімі
Қырымбек Елеуұлы
Айдарбаев - Маңғыстау облысының әкімі
Алик Серікұлы
Ескендіров - Солтүстік Қазақстан облысының әкімі
Самат Сапарбекұлы
Мағауов - "KazEnergy" Қазақстан мұнай-газ және
Әсет Маратұлы энергетика кешені ұйымдары қауымдастығы"
заңды тұлғалар бірлестігінің бас
директоры (келісім бойынша);
мына:
"Досаев - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Ерболат Асқарбекұлы даму және сауда министрі
Құсайынов - Қарағанды облысының әкімі"
Әбілғазы Қалиақпарұлы
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Досаев - Қазақстан Республикасының Экономика
Ерболат Асқарбекұлы және бюджеттік жоспарлау министрі
Құсайынов - Қазақстан Республикасы Кәсіподақтар
Әбілғазы Қалиақпарұлы федерациясының төрағасы (келісім
бойынша)";
көрсетілген құрамнан: Дархан Қамзабекұлы Мыңбай, Талғат Амангелдіұлы Ермегияев, Қайрат Пернешұлы Қожамжаров, Болатбек Баянұлы Қуандықов, Бауыржан Әлімұлы Мұхамеджанов, Серік Сұлтанғазыұлы Біләлов, Серік Кеңесұлы Нокин, Сиязбек Өнербекұлы Мұқашев, Жанболат Жәкейұлы Сәрсенов шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2011 года № 298 "О создании Национального совета по подготовке профессионально-технических кадров"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2013 года № 494. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2017 года № 529
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.082017 № 529 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2011 года № 298 "О создании Национального совета по подготовке профессионально-технических кадров" следующие изменения:
ввести в состав Национального совета по подготовке профессионально-технических кадров, утвержденный указанным постановлением:
Сагинтаева - Первого заместителя Премьер-Министра
Бахытжана Абдировича Республики Казахстан - Министра
регионального развития Республики
Казахстан
Кул-Мухаммеда - Министра культуры и информации
Мухтара Абрарулы Республики Казахстан
Кожагапанова - Председателя Агентства Республики
Ерлана Токтархановича Казахстан по делам спорта и физической
культуры
Айтмухаметова - акима Акмолинской области
Космана Каиртаевича
Абдишева - акима Карагандинской области
Бауржана Туйтеевича
Кушербаева - акима Кызылординской области
Крымбека Елеуовича
Айдарбаева Алика - акима Мангистауской области
Сериковича
Ескендирова - акима Северо-Казахстанской области
Самата Сапарбековича
Магауова - генерального директора объединения
Асета Маратовича юридических лиц "Казахстанская
ассоциация организаций нефтегазового и
энергетического комплекса "KazEnergy"
(по согласованию);
строки:
"Досаев - Министр экономического развития и
Ерболат Аскарбекович торговли Республики Казахстан
Кусаинов - аким Карагандинской области"
Абельгази Калиакпарович
изложить в следующей редакции:
"Досаев - Министр экономики и бюджетного
Ерболат Аскарбекович планирования Республики Казахстан
Кусаинов - председатель Федерации профсоюзов
Абельгази Калиакпарович Республики Казахстан (по
согласованию)";
вывести из указанного состава: Мынбая Дархана Камзабекулы, Ермегияева Талгата Амангельдиевича, Кожамжарова Кайрата Пернешовича, Куандыкова Болатбека Баяновича, Мухамеджанова Бауржана Алимовича, Билялова Серика Султангазиновича, Нокина Серика Кенесовича, Мукашева Сиязбека Онербековича, Сарсенова Джанбулата Жакиевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов