"Тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алуы қазақстандық қамтудың мониторингіне жататын ұйымдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы № 366 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 мамырдағы № 554 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 1 маусымдағы № 349 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 01.06.2022 № 349 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алуы қазақстандық қамтудың мониторингіне жататын ұйымдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы № 366 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 16, 134-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алуы қазақстандық қамтудың мониторингіне жататын ұйымдардың тізбесі осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 30 мамырдағы
№ 554 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 20 наурыздағы
№ 366 қаулысымен
бекітілген
Тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алуы қазақстандық
қамтудың мониторингіне жататын ұйымдардың тізбесі
Ақмола облысы
1. "Көкше" акционерлік қоғамы
2. "Көкшетау минералды сулары" акционерлік қоғамы
3. "Степногорск ішпек зауыты" акционерлік қоғамы
4. "ENKI" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Ақтөбе облысы
5. "Ақтөбе хромды қоспалар зауыты" акционерлік қоғамы
6. "Ақтөбе нан" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
7. "Айс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
8. "Стройдеталь" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Алматы облысы
9. "Джей Ти Ай Қазақстан" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
10. "ZHERSU POWER" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
11. "Қайнар-аккумуляторлық батареялар" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
12. "Кнауф Гипс Қапшағай" акционерлік қоғамы
Атырау облысы
13. "Атырау-Жарық" акционерлік қоғамы
14. "Атырау жылу электр орталығы" акционерлік қоғамы
15. "Іскер" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
16. "GE Logistics" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шығыс Қазақстан облысы

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 366 "Об утверждении перечня организаций, закупки товаров, работ и услуг которых подлежат мониторингу казахстанского содержания"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2013 года № 554. Утратило постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2022 года № 349.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 01.06.2022 № 349 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 366 "Об утверждении перечня организаций, закупки товаров, работ и услуг которых подлежат мониторингу казахстанского содержания" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 16, ст. 134) следующее изменение:
перечень организаций, закупки товаров, работ и услуг которых подлежат мониторингу казахстанского содержания, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 мая 2013 года № 554
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 марта 2009 года № 366
Перечень организаций, закупки товаров, работ и услуг
которых подлежат мониторингу казахстанского содержания
Акмолинская область
1. Акционерное общество "Кокше"
2. Акционерное общество "Кокшетауские минеральные воды"
3. Акционерное общество "Степногорский подшипниковый завод"
4. Товарищество с ограниченной ответственностью "ENKI"
Актюбинская область
5. Акционерное общество "Актюбинский завод хромовых соединений"
6. Товарищество с ограниченной ответственностью "Актобенан"
7. Товарищество с ограниченной ответственностью "Айс"
8. Товарищество с ограниченной ответственностью "Стройдеталь"
Алматинская область
9. Товарищество с ограниченной ответственностью "ДжейТи Ай Казахстан"
10. Товарищество с ограниченной ответственностью "ZHERSU POWER"
11. Товарищество с ограниченной ответственностью "Кайнар-аккумуляторные батареи"
12. Акционерное общество "Кнауф Гипс Капчагай"
Атырауская область
13. Акционерное общество "Атырау-Жарык"
14. Акционерное общество "Атырау теплоэлектроцентраль"
15. Товарищество с ограниченной ответственностью "Искер"
16. Товарищество с ограниченной ответственностью "GELogistics"
Восточно-Казахстанская область

17. "Қазмырыш" акционерлік қоғамы
18. "Өскемен арматура зауыты" акционерлік қоғамы
19. "Өскемен титан-магний комбинаты" акционерлік қоғамы
20. "Бұқтырма цемент компаниясы" акционерлік қоғамы
21. "Силикат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
22. "Семей цемент зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Жамбыл облысы
23. "Тараз металлургиялық зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
24. "Жамбылгипс" акционерлік қоғамы
25. "Тараз былғары аяқ киім" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
26. "Та-Мақ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
27. "Фабрика ПОШ Тараз" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Батыс Қазақстан облысы
28. "Батыс Қазақстан машина жасау компаниясы" акционерлік қоғамы
29. "Конденсат" акционерлік қоғамы
30. "ҚазАрмаӨнеркәсібі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
31. "СВ плюс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
32. "Батыс Қазақстан құрылыс материалдары корпорациясы" акционерлік қоғамы
33. "Желаев нан өнімдерінің комбинаты" акционерлік қоғамы
34. "Гидромаш-Орион "МЖБК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қарағанды облысы
35. "Арселор Миттал Теміртау" акционерлік қоғамы
36. "Евразиан Фудс" акционерлік қоғамы
37. "Қарағанды кәмпиттері" акционерлік қоғамы
38. "Эфес Қарағанды сыра зауыты" акционерлік қоғамы
39. "Қазақмыс корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
40. "Central Asia Цемент" акционерлік қоғамы
41. "Қарағандырезеңкетехника" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
42. "Қазорталықэлектрсымдары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қостанай облысы
43. "Агромашхолдинг" акционерлік қоғамының Қостанайдағы филиалы
44. "Дормаш" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
45. "Большевичка" өндірістік кооперативі
46. "Қостанай диірмен комбинаты" акционерлік қоғамы
47. "СарыарқаАвтоӨнеркәсібі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
48. "Қостанай-МБИ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
49. "Қарасу ет" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызылорда облысы
50. "Құрылыс" акционерлік қоғамы
51. "СКЗ-U" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
52. "Автожолдарды басқару" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
53. "Қуат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
54. "Кемикал" қазақстандық мұнай-химия компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
55. "Озық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
56. "РЗА" акционерлік қоғамы
Маңғыстау облысы

17. Акционерное общество "Казцинк"
18. Акционерное общество "Усть-Каменогорский арматурный завод"
19. Акционерное общество "Усть-Каменогорский титано-магниевый комбинат"
20. Акционерное общество "Бухтарминская цементная компания"
21. Товарищество с ограниченной ответственностью "Силикат"
22. Товарищество с ограниченной ответственностью "Цементный завод Семей"
Жамбылская область
23. Товарищество с ограниченной ответственностью "Таразский металлургический завод"
24. Акционерное общество "Жамбылгипс"
25. Товарищество с ограниченной ответственностью "ТаразКожОбувь"
26. Товарищество с ограниченной ответственностью "Та-мак"
27. Товарищество с ограниченной ответственностью "Фабрика ПОШ-Тараз"
Западно-Казахстанская область
28. Акционерное общество "Западно-Казахстанская машиностроительная компания"
29. Акционерное общество "Конденсат"
30. Товарищество с ограниченной ответственностью "КазАрмаПром"
31. Товарищество с ограниченной ответственностью "СВ плюс"
32. Акционерное общество "Западно-Казахстанская корпорация строительных материалов"
33. Акционерное общество "Желаевский комбинат хлебопродуктов"
34. Товарищество с ограниченной ответственностью "Гидромаш-Орион "МЖБК"
Карагандинская область
35. Акционерное общество "АрселорМиттал Темиртау"
36. Акционерное общество "Евразиан Фудс"
37. Акционерное общество "Конфеты Караганды"
38. Акционерное общество "Эфес Караганда пивоваренный завод"
39. Товарищество с ограниченной ответственностью "Корпорация Казахмыс"
40. Акционерное общество "CentralAsia Цемент"
41. Товарищество с ограниченной ответственностью "Карагандарезинотехника"
42. Товарищество с ограниченной ответственностью "Казцентрэлектропровод"
Костанайская область
43. Костанайский филиал акционерного общества "Агромашхолдинг"
44. Товарищество с ограниченной ответственностью "Дормаш"
45. Производственный кооператив "Большевичка"
46. Акционерное общество "Костанайский мелькомбинат"
47. Товарищество с ограниченной ответственностью "СарыаркаАвтоПром"
48. Товарищество с ограниченной ответственностью "Костанай-МБИ"
49. Товарищество с ограниченной ответственностью "Карасу Ет"
Кызылординская область
50. Акционерное общество "Курылыс"
51. Товарищество с ограниченной ответственностью "СКЗ-U"
52. Товарищество с ограниченной ответственностью "Управление автодорог"
53. Товарищество с ограниченной ответственностью "Куат"
54. Товарищество с ограниченной ответственностью "Казахстанская нефтехимическая компания "Кемикал"
55. Товарищество с ограниченной ответственностью "Озык"
56. Акционерное общество "РЗА"
Мангистауская область

57. "ЕР САЙ Каспиан Контрактор" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
58. "Мұнай газқұрылыс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
59. "Каспий маңы машина жасау кешені" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
60. "ҚазАзот" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
61. "Keppel Kazahstan" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
62. "САГА Аташ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
63. "Ақтау нан" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
64. "Ақтау сүт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Павлодар облысы
65. "Еуразия энергетика корпорациясы" акционерлік қоғамы
66. "Қазақстан алюминийі" акционерлік қоғамы
67. "Қазақстандық электролиз зауыты" акционерлік қоғамы
68. "Павлодарэнергия" акционерлік қоғамы
69. "Қазэнергия кәбелі" акционерлік қоғамы
70. "Павлодар машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы
71. "Каустик" акционерлік қоғамы
72. "KSP Steel" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Павлодардағы бөлімшесі
Солтүстік Қазақстан облысы
73. "Мамлют ұн-жарма комбинаты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
74. "ЗИКСТО" акционерлік қоғамы
75. "Сұлтан ЭММК" акционерлік қоғамы
76. "Петропавл ликерарақ зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
77. "СТ Гедеон" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Оңтүстік Қазақстан облысы
78. "Кентау трансформатор зауыты" акционерлік қоғамы
79. "Химфарм" акционерлік қоғамы
80. "Шымкентцемент" акционерлік қоғамы
81. "South Textiline KZ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
82. "Шымкентсыра" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
83. "Шымкентмай" акционерлік қоғамы
84. "Шымкент-Құс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласы
85. "Құрылыс конструкциясы" акционерлік қоғамы
86. "Экотон +" акционерлік қоғамы
87. "Алкон" фирмасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
88. "Цесна-Астық" концерні" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
89. "Стальцинк" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
90. "Қазақстандыққұбырзауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Алматы қаласы
91. "Алматы ауыр машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы
92. "Ырысты-АЭВРЗ" акционерлік қоғамы
93. "Белкамит" бірлескен кәсіпорны" акционерлік қоғамы
94. "Ақсай" нан-тоқаш комбинаты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
95. "Raimbek-Bottlers" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
96. "Бахус" акционерлік қоғамы
97. "Рахат" акционерлік қоғамы
98. "Алматы көпір конструкциялары зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.

57. Товарищество с ограниченной ответственностью "ЕР САЙ КаспианКонтрактор"
58. Товарищество с ограниченной ответственностью "Мунайгазкурылыс"
59. Товарищество с ограниченной ответственностью "Прикаспийский машиностроительный комплекс"
60. Товарищество с ограниченной ответственностью "КазАзот"
61. Товарищество с ограниченной ответственностью "KeppelKazahstan"
62. Товарищество с ограниченной ответственностью "САГА Аташ"
63. Товарищество с ограниченной ответственностью "Актау нан"
64. Товарищество с ограниченной ответственностью "Актау сут"
Павлодарская область
65. Акционерное общество "Евроазиатская энергетическая корпорация"
66. Акционерное общество "Алюминий Казахстана"
67. Акционерное общество "Казахстанский электролизный завод"
68. Акционерное общество "Павлодарэнерго"
69. Акционерное общество "Казэнергокабель"
70. Акционерное общество "Павлодарский машиностроительный завод"
71. Акционерное общество "Каустик"
72. Павлодарский филиал товарищества с ограниченной ответственностью "KSP Steel"
Северо-Казахстанская область
73. Товарищество с ограниченной ответственностью "Мамлютский мукомольный комбинат"
74. Акционерное общество "ЗИКСТО"
75. Акционерное общество "Султан ЭММК"
76. Товарищество с ограниченной ответственностью "Петропавловский ликероводочный завод"
77. Товарищество с ограниченной ответственностью "СТГедеон"
Южно-Казахстанская область
78. Акционерное общество "Кентауский трансформаторный завод"
79. Акционерное общество "Химфарм"
80. Акционерное общество "Шымкентцемент"
81. Товарищество с ограниченной ответственностью "South Textiline KZ"
82. Товарищество с ограниченной ответственностью "Шымкентпиво"
83. Акционерное общество "Шымкентмай"
84. Товарищество с ограниченной ответственностью "Шымкент-Кус"
Город Астана
85. Акционерное общество "Стройконструкция"
86. Акционерное общество "Экотон +"
87. Товарищество с ограниченной ответственностью "Фирма "Алкон"
88. Товарищество с ограниченной ответственностью "Концерн "Цесна-Астык"
89. Товарищество с ограниченной ответственностью "Стальцинк"
90. Товарищество с ограниченной ответственностью "Казахстанский трубный завод"
Город Алматы
91. Акционерное общество "Алматинский завод тяжелого машиностроения"
92. Акционерное общество "Ырысты-АЭВРЗ"
93. Акционерное общество "Совместное предприятие "Белкамит"
94. Товарищество с ограниченной ответственностью "Хлебобулочный комбинат "Аксай"
95. Товарищество с ограниченной ответственностью "Raimbek-Bottlers"
96. Акционерное общество "Бахус"
97. Акционерное общество "Рахат"
98. Товарищество с ограниченной ответственностью "Алматинский завод мостовых конструкций".