Бір өтініш негізінде электрондық нысанда көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 маусымдағы № 624 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 623 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 623 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 8) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған бір өтініш негізінде электрондық нысанда көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін алты ай өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 19 маусымдағы
№ 624 қаулысымен
бекітілген
Бір өтініш негізінде электрондық нысанда көрсетілетін
мемлекеттік қызметтердің тізбесі
Р/с
Бір өтініш негізінде электрондық нысанда көрсетілетін мемлекеттік қызметтерді іріктеу өлшемдері
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің атауы
Орталық мемлекеттік орган
1
2
3
4
1.
Қазақстан Республикасының азаматтарын тұрғылықты жері бойынша тіркеу
Қазақстан Республикасының азаматтарын тұрғылықты жері бойынша тіркеу
ІІМ
Қазақстан Республикасының азаматтарын тұрғылықты жері бойынша тіркеу есебінен шығару
ІІМ
Тұрғылықты жерінен мекенжай анықтамаларын беру
ІІМ
2.
Қазақстан Республикасының тұрғындарын жұмыспен қамтуға жәрдемдесу
Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою
Еңбекмині
Жұмыссыз азаматтарға анықтамалар беру
Еңбекмині
3.
Дара кәсіпкерді, жеке нотариусты, жеке сот орындаушысын, адвокатты тіркеу және патент беру
Дара кәсіпкерді, жеке нотариусты, жеке сот орындаушысын, адвокатты тіркеу есебі
Қаржымині
Дара кәсіпкерлерге патент беру**
Қаржымині
4.
Бала туу
Тууды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілерінің жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу
Әділетмині
Бала тууға және бала күтімі бойынша жәрдемақылар тағайындау
Еңбекмині
Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жіберу үшін мектепке дейінгі (7 жасқа дейін) жастағы балаларды кезекке қою
БҒМ
Ескертпе:
** мемлекеттік қызмет патент құны есебін ұсыну кезінде көрсетіледі (өтінішсіз)
аббревиатуралардың толық жазылуы:
Әділетмині   - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
БҒМ          - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
министрлігі
Еңбекмині    - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігі
Қаржымині    - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ІІМ          — Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі

Об утверждении перечня государственных услуг, оказываемых в электронной форме на основании одного заявления
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 624. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 623
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 623 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления см. приказ и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 19 марта 2015 года № 296.
В соответствии с подпунктом 8) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень государственных услуг, оказываемых в электронной форме на основании одного заявления.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении шести месяцев после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 июня 2013 года № 624
Перечень государственных услуг,
оказываемых в электронной форме на
основании одного заявления
п/п
Критерии отбора
государственных
услуг,
оказываемых в электронной
форме на
основании одного
заявления
Наименование
государственной
услуги
Центральный
государственный
орган
1
2
3
4
1.
Регистрация граждан Республики Казахстан по месту жительства
Регистрация граждан Республики Казахстан по месту жительства
МВД
Снятие с регистрационного учета граждан Республики Казахстан по месту жительства
МВД
Выдача адресных справок с места жительства
МВД
2.
Содействие занятости населения Республики Казахстан
Регистрация и постановка на учет безработных граждан
МТСЗН
Выдача справок безработным гражданам
МТСЗН
3.
Регистрация индивидуального предпринимателя, частного нотариуса, частного судебного исполнителя, адвоката и выдача патента
Регистрационный учет индивидуального предпринимателя, частного нотариуса, частного судебного исполнителя, адвоката
МФ
Выдача патента индивидуальным предпринимателям**
МФ
4.
Рождение ребенка
Регистрация рождения, в том числе внесение изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния
МЮ
Назначение пособий на рождение ребенка и по уходу за ребенком
МТСЗН
Постановка на очередь детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные организации
МОН
Примечания:
** государственная услуга оказывается при представлении расчета стоимости патента (без заявления)
расшифровка аббревиатур:
МЮ        - Министерство юстиции Республики Казахстан
МОН       - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МТСЗН     - Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
МФ        - Министерство финансов Республики Казахстан
МВД       - Министерство внутренних дел Республики Казахстан