"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 1 шілдедегі № 662 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 25, 311-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі туралы ережеде:
12-тармақта:
64) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«64) мына жеке басты куәландыратын құжаттардың үлгiлерiн, оларды ресiмдеу, беру, ауыстыру, тапсыру, алып қою және жою тәртiбiн әзiрлейдi:
Қазақстан Республикасы азаматының паспорты;
Қазақстан Республикасы азаматының жеке куәлiгi;
шетелдiктiң Қазақстан Республикасында тұруға ықтиярхаты;
азаматтығы жоқ адамның куәлiгi;
босқын куәлігі;»;
мынадай мазмұндағы 64-1), 64-2), 64-3) тармақшалармен толықтырылсын:
«64-1) осы Ереженің 12-тармағының 64) тармақшасында көрсетілген жеке басты куәландыратын құжаттарды ресiмдеудi, берудi, ауыстыруды, алып қоюды және жоюды жүзеге асырады;
64-2) Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілейтін тәртіппен азаматтарды есепке алуды және тіркеуді жүзеге асырады;
64-3) Қазақстан Республикасы азаматтарының, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдардың жеке сәйкестендіру нөмірлерін қалыптастыруды орталықтандырылған түрде жүзеге асырады және тіркейтін және басқа да мемлекеттік органдар мен өзге де мемлекеттік мекемелерге ақпарат береді;»;
126) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«126) жол жүру құжатының үлгiлерiн бекiтеді және оны берудi жүзеге асырады;».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2013 года № 662
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 «Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 25, ст. 311) следующие изменения и дополнения:
в Положении о Министерстве внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 12:
подпункт 64) изложить в следующей редакции:
«64) разрабатывает образцы, порядок оформления, выдачи, замены, сдачи, изъятия и уничтожения документов, удостоверяющих личность:
паспорта гражданина Республики Казахстан;
удостоверения личности гражданина Республики Казахстан;
вида на жительство иностранца в Республике Казахстан;
удостоверения лица без гражданства;
удостоверения беженца;»;
дополнить подпунктами 64-1), 64-2), 64-3) следующего содержания:
«64-1) осуществляет оформление, выдачу, замену, изъятие и уничтожение документов, удостоверяющих личность, указанных в подпункте 64) пункта 12 настоящего Положения;
64-2) осуществляет учет и регистрацию граждан в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан;
64-3) централизованно осуществляет формирование индивидуальных идентификационных номеров граждан Республики Казахстан, иностранцев и лиц без гражданства, постоянно проживающих в Республике Казахстан и представляет информацию регистрирующим и другим государственным органам и иным государственным учреждениям;»;
подпункт 126) изложить в следующей редакции:
«126) утверждает образцы проездного документа и осуществляет его выдачу;».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов