"Әкiмшiлiк заңнаманы жетiлдiру мәселелерi жөнiнде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 23 сәуірдегі № 506 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 10 шілдедегі № 707 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Әкiмшiлiк заңнаманы жетiлдiру мәселелерi жөнiнде ведомствоаралық комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 23 сәуірдегі № 506 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Әкiмшiлiк заңнаманы жетiлдiру мәселелерi жөнiндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Әбіш
Самат Сатыбалдыұлы
- Қазақстан Республикасы Ұлттық
қауіпсіздік комитеті
төрағасының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Егемберді
Ерғали Қуандықұлы
- Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау вице-министрі
Тұрғымбаев
Ерлан Заманбекұлы
- Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрінің орынбасары
Өмірияев
Мүслім Тайырұлы
- Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Коржова
Наталья Артемовна
- Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің жауапты хатшысы
Шкарупа
Анатолий Валерьевич
- Қазақстан Республикасы Табиғи
монополияларды реттеу
агенттігінің жауапты хатшысы
Тукиев
Аслан Султанович
- Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігі Заңнама
департаментінің директоры, хатшы;
мына:
«Жұмағұлов
Марат Иманғалиұлы
- Қазақстан Республикасы Бас
прокурорының аға көмекшісі, заң
ғылымдарының докторы
(келiсiм бойынша)»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Жұмағұлов
Марат Иманғалиұлы
- Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Сотының жанындағы Соттардың қызметін
қамтамасыз ету департаментінің
басшысы, заң ғылымдарының докторы
(келiсiм бойынша)»;
көрсетілген құрамнан Мейрам Арыстанұлы Жұманиязов, Өсер Елеусізұлы Мизанбаев, Евгений Иосифович Аман, Дәулет Еділұлы Ерғожин, Біржан Бидайбекұлы Нұрымбетов, Қайрат Сағатханұлы Тыныбеков, Балжан Ибатқызы Досмұхамбетова, Николай Петрович Тихонюк, Еліс Нұрқасымұлы Әбдіқадыров, Сәуле Көшкенқызы Амандықова, Мирлан Ахмадиұлы Қызылов, Шырынхан Ошақбайұлы Себеков шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2012 года № 506 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам совершенствования административного законодательства"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2013 года № 707
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2012 года № 506 «О создании Межведомственной комиссии по вопросам совершенствования административного законодательства» следующие изменения:
ввести в состав Межведомственной комиссии по вопросам совершенствования административного законодательства:
Абиша
Самата Сатыбалдыулы
-
заместителя Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)
Егемберды
Ергали Куандыкулы
_
вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Тургумбаева
Ерлана Заманбековича
_
заместителя Министра внутренних дел Республики Казахстан
Умирьяева
Муслима Таировича
_
вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан
Коржову
Наталью Артемовну
_
ответственного секретаря Министерства финансов Республики Казахстан
Шкарупа
Анатолия Валерьевича
_
заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий
Тукиева
Аслана Султановича
_
директора Департамента законодательства Министерства юстиции Республики Казахстан, секретарем;
строку:
«Жумагулов
Марат Имангалиевич
_
старший помощник Генерального прокурора Республики Казахстан, доктор юридических наук (по согласованию)»
изложить в следующей редакции:
«Жумагулов
Марат Имангалиевич
_
руководитель Департамента по обеспечению деятельности судов Верховного Суда Республики Казахстан, доктор юридических наук (по согласованию)»;
вывести из указанного состава: Жуманиязова Мейрама Арыстановича, Мизанбаева Усера Елеусизовича, Амана Евгения Иосифовича, Ергожина Даулета Едиловича, Нурымбетова Биржана Бидайбекулы, Тыныбекова Кайрата Сагатхановича, Досмухамбетову Балжан Ибатовну, Тихонюк Николая Петровича, Абдыкадырова Елиса Нуркасымовича, Амандыкову Сауле Кошкеновну, Кызылова Мирлана Ахмадиевича, Себекова Шырынхана Ошакбаевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       C. Ахметов