Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 шілдедегі № 720 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2013 жылғы 12 шілдедегі
№ 720 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күшi жойылған кейбiр
шешiмдерiнiң тiзбесi
1. «Мемлекеттік қызметтің үлгі стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 558 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 23, 264-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 558 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 маусымдағы № 662 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 40, 356-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 558 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 5 қарашадағы № 1166 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 59, 578-құжат).
4. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 қарашадағы № 1264 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 60, 862-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2013 года № 720
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 июля 2013 года № 720
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 558 «Об утверждении Типового стандарта государственной услуги» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 23, ст. 264).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2010 года № 662 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 558» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 40, ст. 356).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2010 года № 1166 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 558» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 59, ст. 578).
4. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2011 года № 1264 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 60, ст. 862).