"Халықаралық гуманитарлық құқық пен адам құқықтары бойынша халықаралық шарттар жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінін 2003 жылғы 9 желтоқсандағы № 1251 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 16 шілдедегі № 728 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 28 тамыздағы № 512 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2017 № 512 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Халықаралық гуманитарлық құқық пен адам құқықтары бойынша халықаралық шарттар жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 желтоқсандағы № 1251 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 46, 516-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Халықаралық гуманитарлық құқық пен адам құқықтары бойынша халықаралық шарттар жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 16 шілдедегі
№ 728 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 1251 қаулысымен
бекітілген
Халықаралық гуманитарлық құқық пен адам құқықтары бойынша
халықаралық шарттар жөніндегі ведомствоаралық комиссияның
құрамы
Ыдырысов - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Ерлан Әбілфайызұлы министрі, төраға
Волков - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Алексей Юрьевич министрінің орынбасары, төраға орынбасары
Изанова - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Динара Төлегенқызы министрлігі Көпжақты ынтымақтастық
департаменті мәдени-гуманитарлық
ынтымақтастық басқармасының басшысы,
хатшы
Дүйсенова - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
Тамара Босымбекқызы әлеуметтік қорғау министрі
Баймолдина - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің
Зәуреш Хамитқызы орынбасары
Күреңбеков - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Амантай Жанкеұлы министрінің орынбасары
Майкеев - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Бағдат Әбдіқадырұлы министрінің орынбасары
Жақсылықов - Қазақстан Республикасының Экономика және
Тимур Мекешұлы бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Қырықбаев - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Арман Оразбайұлы ақпарат вице-министрі
Мұхамеджанов - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Бектас Ғафурұлы ортаны қорғау вице-министрі
Төкежанов - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Болат Тұрғанұлы сақтау вице-министрі
Әбенов - Қазақстан Республикасының Білім және
Мұрат Абдуламитұлы ғылым вице-министрі
Ашуев - Қазақстан Республикасы Статистика
Айдын Жұмабекұлы агенттігі төрағасының орынбасары
Калюжный - Адам құқықтары жөніндегі ұлттық
Вячеслав Афанасьевич орталықтың басшысы (келісім бойынша)
Қасенова - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының
Әсия Бәкенқызы жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету
департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Сотының аппараты) басшысының орынбасары
(келісім бойынша)
Әбішев - Қазақстан Республикасы Президентінің
Тастемір Дәуітұлы жанындағы Адам құқықтары жөніндегі
комиссияның хатшысы (келісім бойынша)
Әбдірайымов - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму
Ғалымжан Райылұлы министрлігінің Құрылыс және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық істері
комитеті төрағасының орынбасары
Әлпейісова - Қазақстан Республикасы Президентінің
Камал Әбілқасымқызы жанындағы Әйелдер істері және
отбасылық-демографиялық саясат
жөніндегі ұлттық комиссия
хатшылығының консультанты
(келісім бойынша)
Досполов - Қазақстан Республикасы Бас
Сергей Долдович прокуратурасы Халықаралық
ынтымақтастық департаментінің бастығы
(келісім бойынша)
Сүлеймен - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Үсен Әбдіқадырұлы министрлігінің Ерекше тапсырмалар
жөніндегі елшісі
Әзімова - Қазақстан Республикасы Әділет
Эльвира Әбілқасымқызы министрлігі Халықаралық шарттарды
сараптау департаментінің директоры
Қоқанова - Қазақстан Республикасы Статистика
Гүлнәр Жақайқызы агенттігі Әлеуметтік және
демографиялық статистика
департаментінің директоры
Сембаев - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Ерболат Нәсенұлы министрлігі Көпжақты ынтымақтастық
департаментінің директоры

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2003 года № 1251 "О создании Межведомственной комиссии по международному гуманитарному праву и международным договорам по правам человека"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2013 года № 728. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2017 года № 512
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.08.2017 № 512.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2003 года № 1251 "О создании Межведомственной комиссии по международному гуманитарному праву и международным договорам по правам человека" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 46, ст. 516) следующее изменение:
состав Межведомственной комиссии по международному гуманитарному нраву и международным договорам по правам человека, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 июля 2013 года № 728
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 9 декабря 2003 года № 1251
Состав
Межведомственной комиссии по международному гуманитарному
праву и международным договорам по правам человека
Идрисов
Ерлан Абильфаизович
-
Министр иностранных дел Республики Казахстан, председатель
Волков
Алексей Юрьевич
-
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан, заместитель председателя
Изанова
Динара Толегенкызы
-
руководитель управления культурно-гуманитарного сотрудничества Департамента многостороннего сотрудничества Министерства иностранных дел Республики Казахстан, секретарь
Дуйсенова
Тамара Босымбековна
-
Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Баймолдина
Зауреш Хамитовна
-
заместитель Министра юстиции Республики Казахстан
Куренбеков
Амантай Жанкеевич
-
заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан
Майкеев
Багдат Абдикадырович
-
заместитель Министра обороны Республики Казахстан
Жаксылыков
Тимур Мекешевич
-
вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Кырыкбаев
Арман Оразбаевич
-
вице-министр культуры и информации Республики Казахстан
Мухамеджанов
Бектас Гафурович
-
вице-министр охраны окружающей среды Республики Казахстан
Токежанов
Болат Турганович
-
вице-министр здравоохранения Республики Казахстан
Абенов
Мурат Абдуламитович
-
вице-министр образования и науки Республики Казахстан
Ашуев
Айдын Жумабекович
-
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике
Калюжный
Вячеслав Афанасьевич
-
руководитель Национального центра по правам человека (по согласованию)
Касенова
Асия Бакеновна
-
заместитель руководителя Департамента обеспечения деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан) (по согласованию)
Абишев
Тастемир Даутович
-
секретарь Комиссии по правам человека при Президенте Республики Казахстан (по согласованию)
Абдраймов
Галымжан Райлович
-
заместитель председателя Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан
Альпеисова
Камал Абылкасымовна
-
консультант секретариата Национальной комиссии по делам женщин и семейно-демографической политике при Президенте Республики Казахстан (по согласованию)
Досполов
Сергей Долдович
-
начальник Департамента международного сотрудничества Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (по согласованию)
Сулеймен
Усен Абдикадырович
-
посол по особым поручениям Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Азимова
Эльвира Абилхасимовна
-
директор Департамента экспертизы международных договоров Министерства юстиции Республики Казахстан
Коканова
Гульнар Жакаевна
-
директор Департамента социальной и демографической статистики Агентства Республики Казахстан по статистике
Сембаев
Ерболат Насенович
-
директор Департамента многостороннего сотрудничества Министерства иностранных дел Республики Казахстан