Автомобиль жолдарын басқару жөніндегі ұлттық оператор туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 шілдедегі № 744 қаулысы
"Автомобиль жолдары туралы" 2001 жылғы 17 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "ҚазАвтоЖол" акционерлік қоғамы Автомобиль жолдарын басқару жөніндегі ұлттық оператор болып белгіленсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О Национальном операторе по управлению автомобильными дорогами
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2013 года № 744
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 17 июля 2001 года «Об автомобильных дорогах» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить акционерное общество «ҚазАвтоЖол» Национальным оператором по управлению автомобильными дорогами.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов