Ұлттық қауіпсіздік мұқтажы үшiн жер учаскеcін беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 тамыздағы № 764 қаулысы
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексі 13-бабының 3) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес «Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің «Арыстан» қызметі» мемлекеттік мекемесіне далалық оқу орталығын орналастыру үшін Ақмола облысы Аршалы ауданы Арнасай ауылдық округінің елді мекен жерлері санатынан тұрақты жер пайдалану құқығында жалпы ауданы 40,0 гектар жер учаскесі берілсін.
2. «Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің «Арыстан» қызметі» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес 40,0 гектар жайылымдық алқабын ауыл шаруашылығын жүргізуге байланысты емес мақсаттарда пайдалану үшін алып қоюдан туындаған ауыл шаруашылығы өндірісінің шығынын республикалық бюджет кірісіне өтесін.
3. Ақмола облысының әкімі және Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.

О предоставлении земельного участка для нужд национальной безопасности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2013 года № 764
В соответствии с подпунктом 3) статьи 13 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить государственному учреждению «Служба «Арыстан» Комитета национальной безопасности Республики Казахстан» земельный участок из категории земель населенных пунктов Арнасайского аульного округа Аршалинского района Акмолинской области на праве постоянного землепользования общей площадью 40,0 гектаров для размещения полевого учебного центра согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению «Служба «Арыстан» Комитета национальной безопасности Республики Казахстан» в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан возместить в доход республиканского бюджета потери сельскохозяйственного производства, вызванные изъятием 40,0 гектаров пастбищных угодий, для использования их в целях, не связанных с ведением сельского хозяйства.
3. Акиму Акмолинской области и Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.