Қорғаныс мұқтажы үшiн жер учаскелерін беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 тамыздағы № 775 қаулысы
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексі 13-бабының 3) тармақшасына және 105-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес жер учаскелері елді мекен жерлері санатынан қорғаныс мұқтажы үшін тұрақты жер пайдалану құқығында Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «Қарағанды аудандық пайдалану бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «Қарағанды аудандық пайдалану бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес ауданы 43,96 гектар жайылым түріндегі ауыл шаруашылығы алқаптарын ауыл шаруашылығын жүргізуге байланысты емес мақсаттарда пайдалану үшін алып қоюдан туындаған ауыл шаруашылығы өндірісінің шығындарын республикалық бюджет кірісіне өтесін.
3. Қарағанды облысының әкімі және Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     C. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 2 тамыздағы
№ 775 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «Қарағанды
аудандық пайдалану бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесіне
елді мекен жерлері санатынан тұрақты жер пайдалану құқығында
берілетін жер учаскелерінің экспликациясы
Р/с
Берілетін жер учаскесінің жер санаты
Жер учаскесінің орналасқан жері
Жалпы ауданы, гектар
Оның ішінде:
Жер учаскесінің нысаналы мақсаты
ауыл шаруашылығы алқаптары (жайылым)
басқа
1
2
3
4
5
6
7
1.
Саран қаласы Ақтас кенті елді мекендерінің жерлері
Қарағанды облысы, Саран қаласы, Ақтас кенті
7,6380
-
7,6380

О предоставлении земельных участков для нужд обороны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2013 года № 775
В соответствии с подпунктом 3) статьи 13 и статьей 105 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить республиканскому государственному учреждению «Карагандинская районная эксплуатационная часть» Министерства обороны Республики Казахстан земельные участки на праве постоянного землепользования для нужд обороны из категории земель населенных пунктов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Республиканскому государственному учреждению «Карагандинская районная эксплуатационная часть» Министерства обороны Республики Казахстан в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан возместить в доход республиканского бюджета потери сельскохозяйственного производства, вызванные изъятием сельскохозяйственных угодий в виде пастбищ на площади 43,96 гектара для использования их в целях, не связанных с ведением сельского хозяйства.
3. Акиму Карагандинской области и Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       C. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 августа 2013 года № 775
Экспликация
земельных участков, предоставляемых на праве постоянного
землепользования из категории земель населенных пунктов
республиканскому государственному учреждению
«Карагандинская районная эксплуатационная часть»
Министерства обороны Республики Казахстан
п/п
Категория земель
предоставляемого
земельного участка
Местоположение
земельного
участка
Общая
площадь,
гектар
В том числе:
Целевое назначение
земельного участка
сельскохозяйственные
угодий (пастбища)
прочие
1
2
3
4
5
6
7
1.
Земли населенных пунктов поселка Актас город Сарань
Карагандинская область,
город Сарань,
поселок Актас
7,6380
-
7,6380