"Техникалық-экономикалық негіздемелер әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 002 "Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу" бюджеттік бағдарламасының 2013 жылға бөлінетін қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 мамырдағы № 459 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 783 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 тамыздағы № 906 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2013 № 906 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Техникалық-экономикалық негіздемелер әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 002 «Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының 2013 жылға бөлінетін қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 мамырдағы № 459 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген техникалық-экономикалық негіздемелер әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 002 «Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының 2013 жылға бөлінетін қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесі осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 5 тамыздағы
№ 783 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 8 мамырдағы
№ 459 қаулысымен
бекітілген
Техникалық-экономикалық негіздемелер әзірлеуді немесе түзетуді
қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу,
концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу Қазақстан
Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің
002 «Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың
техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету,
сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды
консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының 2013
жылға бөлінетін қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік
инвестициялық және концессиялық жобалардың
тізбесі
Р/с
Жобаның атауы
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру көлемі
(мың теңге)
Концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негiздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру көлемі
(мың теңге)
Концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеуді қаржыландыру көлемі
(мың теңге)
1
2
3
4
5
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
1
Қарағанды қаласында «Қарағанды мемлекеттік медицина университеті» РМК жанында 300 төсектік көп бейінді клиникалық аурухана салу және пайдалану

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2013 года № 459 "Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований, консультативное сопровождение концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 002 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов" Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан на 2013 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 783. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2013 года № 906
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.08.2013 № 906.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2013 года № 459 «Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований, консультативное сопровождение концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 002 «Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов» Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан на 2013 год» следующее изменение:
перечень бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований, консультативное сопровождение концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 002 «Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов» Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан на 2013 год, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 августа 2013 года № 783
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 8 мая 2013 года № 459
Перечень
бюджетных инвестиционных и концессионных проектов,
финансирование разработки или корректировки, а также проведение
необходимых экспертиз технико-экономических обоснований,
консультативное сопровождение концессионных проектов которых
осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 002
«Разработка или корректировка, а также проведение необходимых
экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных
и концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных
проектов» Министерства экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан на 2013 год
№ п/п
Наименование
проекта
Объем финансирования
разработки или корректировки,
а также проведения необходимых экспертиз технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
(тыс. тенге)
Объем финансирования разработки или корректировки,
а также проведения необходимых экспертиз технико-экономических обоснований концессионных проектов
(тыс. тенге)
Объем финансирования консультативного сопровождения концессионных проектов
(тыс. тенге)
1
2
3
4
5
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
1
Строительство и эксплуатация многопрофильной клинической больницы на 300 коек при РГП «Карагандинский государственный медицинский университет» в городе Караганде

41 700,00
2
Алматы қаласында «С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» РМҚК жанында 300 төсектік көп бейінді аурухана салу және пайдалану
38 861,00
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
3
Астана қаласында студенттік қалашық салу
4 009,90
4
Алматы қаласында студенттік қалашық салу
7 482,55
5
Астана қаласында М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің қазақстандық филиалы үшін Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің оқу корпусын салу
1 700,00
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі
6
Атырау облысында «Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймағын құру
175 185,00
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
7
«Бурабай» кентінде демалыс саябағын (жабық аквапарк пен белсенді демалыс аймағы бар) салу
16 071,00
8
Бурабай көлі курортты аймағының инженерлік инфрақұрылымын салу
20 865,00
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
9
Астана қаласының Оңтүстік Батыс айналма жолын салу
15 000,00
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
10
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қала құрылысы кадастрының бірыңғай жүйесін құру
24 918,00
Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
11
Қазақстан Республикасының прокуратура органдары үшін ақпараттық қауіпсіздікті басқару жүйесін құру
6 800,00
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі
12
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) функцияларын автоматтандыру
10 000,00
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
13
Қарағанды облысында 1500 орынға арналған түзеу мекемесін салу және пайдалану
77 000,00
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті
14
Құпия
Жиыны:
292 502,45
157 561,00

41 700,00
3
4
5
2
Строительство и эксплуатация многопрофильной больницы на 300 коек при РГКП «Казахский национальный медицинский университет имени
С.Д. Асфендиярова» в городе Алматы
38 861,00
Министерство образования и науки Республики Казахстан
3
Строительство студенческого городка в городе Астане
4 009,90
4
Строительство студенческого городка в городе Алматы
7 482,55
5
Строительство учебного корпуса Евразийского национального университета имени Л.Н. Гумилева для Казахстанского филиала Московского государственного университета имени М.В. Ломоносова в городе Астане
1 700,00
Министерство нефти и газа Республики Казахстан
6
Создание специальной экономической зоны «Национальный индустриальный нефтехимический технопарк» в
175 185,00
Атырауской области
Управление Делами Президента Республики Казахстан
7
Строительство парка отдыха в поселке «Бурабай» (с крытым аквапарком и зоной активного отдыха)
16 071,00
8
Строительство инженерной инфраструктуры курортной зоны озера Боровое
20 865,00
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
9
Строительство Юго-Западного обхода города Астаны
15 000,00
Министерство регионального развития Республики Казахстан
10
Создание единой системы Государственного градостроительного кадастра Республики Казахстан
24 918,00
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
11
Создание системы управления информационной безопасностью для органов прокуратуры Республики Казахстан
6 800,00
Агентство Республики Казахстан по защите конкуренции
12
Автоматизация функций Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)
10 000,00
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
13
Строительство и эксплуатация исправительного учреждения на 1500 мест в Карагандинской области
3
4
5
77 000,00
Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
14
Секретно
Итого:
292 502,45
157 561,00