"Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 ақпандағы № 134 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 787 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 ақпандағы № 134 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 20, 243-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген кіші бөлімде:
002 «Пайдалану құқығы мұнай-газ жобалары жөніндегі мердігерлерге берілуге тиіс мемлекеттік мүлікті есепке алуды жүргізуді қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
«2013» деген бағанда:
«Пайдалану құқығы мұнай-газ жобалары бойынша мердігерлерге берілуге тиіс мемлекеттік мүлікке бухгалтерлік есеп жүргізу» деген жолдағы «29764» деген сандар «115882» деген сандармен ауыстырылсын;
«Капиталмұнайгаз» мемлекеттік мекемесінің балансында есепке алынған мемлекеттік мүлікті түгендеу 01.01.2013 ж.» деген жолдағы «33» деген сандар «100» деген сандармен ауыстырылсын;
«Мемлекеттік мүлікті бағалауды өткізуге арналған шығын» деген жол «86118» деген сандармен толықтырылсын;
«Бюджеттік бағдарламаның бюджеттік шығыстарының көлемі» деген жолдағы «29764» деген сандар «115882» деген сандармен ауыстырылсын;
006 «Мұнай, газ және мұнай-химия өнеркәсібінің нормативтік-техникалық базасын жетілдіру» деген бюджеттік бағдарламада:
бюджеттік бағдарламаның іс-шараларында:
мынадай мазмұндағы 6-1-жолмен толықтырылсын:
«
6-1. Авиациялық отынды сынау әдістеріне арналған ұлттық стандарттарды әзірлеу
71592
»;
бюджеттік бағдарламаның тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
мына:
«
Газ саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды, оның ішінде мемлекеттік стандарттарды әзірлеу
15
»
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Авиациялық отынды сынау әдістеріне арналған ұлттық стандарттарды әзірлеу
саны
32
»;
бюджеттік бағдарламаның түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
мына:
«
Кеден одағының техникалық регламенттердін қолдау үшін
36,6
31,7
31,7
»
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
авиациялық отынды сынау әдістеріне
%
100
»;
бюджеттік бағдарламаның тиімділік көрсеткіштерінде:
мына:
«
Газ саласында 1 нормативтік-құқықтық құжатты, оның ішінде стандартты әзірлеудің орташа құны

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2011 года № 134 "О Стратегическом плане Министерства нефти и газа Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 787
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2011 года № 134 «О Стратегическом плане Министерства нефти и газа Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 20, ст. 243) следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Министерства нефти и газа Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 7. «Бюджетные программы»:
в подразделе «Бюджетные программы»:
в бюджетной программе 002 «Обеспечение ведения учета государственного имущества, право пользования которым подлежит передаче подрядчикам по нефтегазовым проектам»:
в графе «2013»:
в строке «Ведение бухгалтерского учета государственного имущества, право пользования которым подлежит передаче подрядчикам по нефтегазовым проектам» цифры «29764» заменить цифрами «115882»;
в строке «Инвентаризация государственного имущества, числящегося на балансе государственного учреждения «Капиталнефтегаз» на 01.01.2013 года» цифры «33» заменить цифрами «100»;
строку «Затраты на проведение оценки государственного имущества» дополнить цифрами «86118»;
в строке «объем бюджетных расходов бюджетной программы» цифры «29764» заменить цифрами «115882»;
в бюджетной программе 006 «Совершенствование нормативно-технической базы в нефтяной, газовой и нефтехимической промышленности»:
мероприятия бюджетной программы:
дополнить строкой 6-1 следующего содержания:
«
6-1. Разработка национальных стандартов на методы испытания авиатоплива
15
»;
в показателях прямого результата бюджетной программы:
после строки:
«
Разработка нормативно-технических документов в газовой отрасли, в том числе государственных стандартов
15
»
дополнить строкой следующего содержания:
«
Разработка национальных стандартов на методы испытания авиатоплива
кол-во
32
»;
в показателях конечного результата бюджетной программы:
после строки:
«
в поддержку технических регламентов Таможенного союза
36,6
31,7
31,7
»
дополнить строкой следующего содержания:
«
на методы испытания авиатоплива
%
100
»;
в показателях эффективности бюджетной программы:
после строки:
«
Средняя стоимость разработки 1 нормативно-технического документа, в том числе стандарта в газовой отрасли

1500
»
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Авиациялық отынды сынау әдістеріне арналған ұлттық стандарттарды әзірлеудің орташа құны
2237
»;
«2013» деген бағанда «Бюджеттік бағдарламаның бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «37500» деген сандар «109092» деген сандармен ауыстырылсын;
024 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
«2013» деген бағанда:
«Бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру» деген жолдағы «13512526» деген сандар «15584426» деген сандармен ауыстырылсын;
«Аяқталған инвестициялық жобалар бойынша орындалатын жұмыстардың көлемі» деген жолдағы «46,0» деген сандар «40» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жалғастырылатын инвестициялық жобалар бойынша орындалатын жұмыстардың көлемі» деген жолдағы «54,0» деген сандар «60» деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік бағдарламаның түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
«Салынған газ құбырларының ұзындығы» деген жолдағы «518» деген сандар «534» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік бағдарламаның бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «13512526» деген сандар «15584426» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар жиынтығы» деген кіші бөлімде:
«2013» деген бағанда:
«Бюджеттік шығыстардың барлығы» деген жолдағы «14898522» деген сандар «17128132» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолдағы «1060889» деген сандар «1218599» деген сандармен ауыстырылсын;
002 «Пайдалану құқығы мұнай-газ жобалары жөніндегі мердігерлерге берілуге тиіс мемлекеттік мүлікті есепке алуды жүргізуді қамтамасыз ету» деген жолдағы «29764» деген сандар «115882» деген сандармен ауыстырылсын;
006 «Мұнай, газ және мұнай-химия өнеркәсібінің нормативтік-техникалық базасын жетілдіру» деген жолдағы «37500» деген сандар «109092» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік даму бағдарламалары» деген жолдағы «13837633» деген сандар «15909533» деген сандармен ауыстырылсын;
024 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолдағы «13512526» деген сандар «15584426» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

1500
»
дополнить строкой следующего содержания:
«
Средняя стоимость разработки национального стандарта на методы испытания авиатоплива
2237
»;
в графе «2013» строки «объем бюджетных расходов бюджетной программы» цифры «37500» заменить цифрами «109092»;
в бюджетной программе 024 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие газотранспортной системы»:
в графе «2013»:
в строке «Реализация бюджетных инвестиционных проектов» цифры «13512526» заменить цифрами «15584426»;
в строке «Объем выполняемых работ по завершенным инвестиционным проектам» цифры «46,0» заменить цифрами «40»;
в строке «Объем выполняемых работ по продолжающимся инвестиционным проектам» цифры «54,0» заменить цифрами «60»;
в показателях конечного результата бюджетной программы:
в строке «Протяженность построенных газопроводов» цифры «518» заменить цифрами «534»;
в строке «объем бюджетных расходов бюджетной программы» цифры «13512526» заменить цифрами «15584426»;
в подразделе «Свод бюджетных расходов»:
в графе «2013»:
в строке «Всего бюджетных расходов» цифры «14898522» заменить цифрами «17128132»;
в строке «Текущие бюджетные программы» цифры «1060889» заменить цифрами «1218599»;
в строке «002 «Обеспечение ведения учета государственного имущества, право пользования которым подлежит передаче подрядчикам по нефтегазовым проектам» цифры «29764» заменить цифрами «115882»;
в строке «006 «Совершенствование нормативно-технической базы нефтяной, газовой и нефтехимической промышленности» цифры «37500» заменить цифрами «109092»;
в строке «Бюджетные программы развития» цифры «13837633» заменить цифрами «15909533»;
в строке «024 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие газотранспортной системы» цифры «13512526» заменить цифрами «15584426».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов