"Қазақстан Республикасының кедендік баж ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 маусымдағы № 520 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 788 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 15 қазандағы № 829 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.10.2015 № 829 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2010 года № 520 "О ставках таможенных пошлин Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 788. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2015 года № 829
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.10.2015 № 829 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. «Қазақстан Республикасының кедендік баж ставкалары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 маусымдағы № 520 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 36, 304-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының тауарлардың жекелеген түрлеріне кедендік әкету баждарының ставкаларында:
мына:
«
7601 20 990 0
- - - өзгелері
-
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес»;
«

1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2010 года № 520 «О ставках таможенных пошлин Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 36, ст. 304) следующие изменения:
в ставках вывозных таможенных пошлин на отдельные виды товаров Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
строки:
«
7601 20 990 0
- - - прочие
-
15, но не менее 100 евро за 1 тонну»;
«

15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7608 20 890 9
- - - өзгелері:
-
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7609 00 000 0
Алюминий түтіктерге немесе түтікшелерге арналған фитингтер (мысалы, жалғастырғыштар, иіндер, ернемектер)
-
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7610
Алюминий металл құрылымдары (9406 тауар позициясындағы құрастырылатын құрылыс металл құрылымдарынан басқа) және олардың бөліктері (мысалы, көпірлер және олардың бөліктері, мұнаралар, керегеторлы діңгектер, шатырларға арналған аражабындар, құрылыс фермалар, есіктер, терезелер және олардың рамалары, есіктерге арналған табалдырықтар, балюстрадалар, тіректер және колонналар); металл құрылымдарда пайдалануға арналған алюминийден жасалған беттер, шыбықтар, профильдер, түтіктер және ұқсас бұйымдар:
7610 10 000 0
- есіктер, терезелер және олардың рамалары, есіктерге арналған табалдырықтар
-
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7610 90
- өзгелері:
7610 90 100 0
- - көпірлер мен олардың секциялары, мұнаралар мен тор мачталар
-
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7610 90 900 0
- - өзгелері
-
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7611 00 000 0
Әрбір заттарға арналған (қысылған немесе сұйылтылған газдан басқа), сыйымдылығы 300 л астам, қаптамасымен немесе жылу оқшаулағышпен немесе оларсыз, бірақ механикалық немесе жылу техникалық жабдықтарсыз резервуарлар, цистерналар, бактар және алюминийден жасалған ұқсас сыйымдылықтар
-
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7612
Әрбір заттарға арналған (қысылған немесе сұйылтылған газдан басқа), сыйымдылығы 300 л астам қаптамасымен немесе жылу оқшаулағышпен немесе оларсыз, бірақ механикалық немесе жылу техникалық жабдықтарсыз күбілер, атанақтар, банкілер, жәшіктер және алюминийден жасалған ұқсас сыйымдылықтар (қатаңды немесе деформацияланған түтік түріндегі сыйымдылықтарды қоса алғанда):
7612 10 000 0
- деформацияланған түтік түріндегі сыйымдылықтар
-
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7612 90
- өзгелері:
7612 90 200 0
- - аэрозольдар үшін пайдаланылатын сыйымдылықтар
дана
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7612 90 900
- - өзгелері
7612 90 900 1
- - - сыйымдылығы 1 л-ден аспайтын қатты цилиндр түріндегі сыйымдылықтар
-
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7612 90 900 9
- - - өзгелері
-
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7613 00 000
Қысылған немесе сұйылтылған газдарға арналған алюминийге арналған ыдыстар
-
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7614
Электрлік оқшаулаусыз алюминийден жасалған иірілген сым, тростар, өрме баулар және ұқсас бұйымдар:

15, но не менее 100 евро за 1 тонну
7608 20 890 9
- - - - прочие
-
15, но не менее 100 евро за 1 тонну
7609 00 000 0
Фитинги для труб или трубок алюминиевые (например, муфты, колена, фланцы)
-
15, но не менее 100 евро за 1 тонну
7610
Металлоконструкции алюминиевые (кроме сборных строительных металлоконструкций товарной позиции 9406) и их части (например, мосты и их секции, башни, решетчатые мачты, перекрытия для крыш, строительные фермы, двери, окна и их рамы, пороги для дверей, балюстрады, опоры и колонны); листы, прутки, профили, трубы и аналогичные изделия алюминиевые, предназначенные для использования в металлоконструкциях:
7610 10 000 0
- двери, окна и их рамы, пороги для дверей
-
15, но не менее 100 евро за 1 тонну
7610 90
- прочие:
7610 90 100 0
- - мосты и их секции, башни и решетчатые мачты
-
15, но не менее 100 евро за 1 тонну
7610 90 900 0
- - прочие
-
15, но не менее 100 евро за 1 тонну
7611 00 000 0
Резервуары, цистерны, баки и аналогичные алюминиевые емкости для любых веществ (кроме сжатого или сжиженного газа) вместимостью более 300 л, с облицовкой или с термоизоляцией или без них, но без механического или теплотехнического оборудования
-
15, но не менее 100 евро за 1 тонну
7612
Бочки, барабаны, банки, ящики и аналогичные емкости (включая жесткие или деформируемые трубчатые емкости) алюминиевые для любых веществ (кроме сжатого или сжиженного газа) вместимостью не более 300 л, с облицовкой или с термоизоляцией или без них, но без механического или теплотехнического оборудования:
7612 10 000 0
- емкости деформируемые трубчатые
-
15, но не менее 100 евро за 1 тонну
7612 90
- прочие:
7612 90 200 0
- - емкости, используемые для аэрозолей
шт
15, но не менее 100 евро за 1 тонну
7612 90 900
- - прочие:
7612 90 900 1
- - - емкости жесткие цилиндрические вместимостью не более 1 л
-
15, но не менее 100 евро за 1 тонну
7612 90 900 9
- - - прочие
-
15, но не менее 100 евро за 1 тонну
7613 00 000 0
Емкости для сжатого или сжиженного газа алюминиевые
-
15, но не менее 100 евро за 1 тонну
7614
Скрученная проволока, тросы, плетеные шнуры и аналогичные изделия из алюминия без электрической изоляции:

7614 10 000 0
- болат өзегімен
-
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7614 90 000 0
- өзгелері
-
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7615
Алюминийден жасалған асхана, ас үй бұйымдары немесе тұрмыстық жағдайларға арналған өзге де бұйымдар және олардың бөлшектері; алюминийден жасалған, ас үй ыдыстарын жууға арналған жеке, тазалауға немесе жалтыратуға арналған жөкешіктер, қолғаптар және ұқсас ұйымдар; алюминийден жасалған санитарлық-техникалық жабдық және оның бөлшектері:
7615 10
- асхана, ас үй бұйымдары немесе тұрмыстық жағдайларға арналған өзге де бұйымдар және олардың бөлшектері; ас үй ыдыстарын жууға арналған жөке; тазалауға немесе жалтыратуға арналған жөкешіктер, қолғаптар және ұқсас бұйымдар:
7615 10 100 0
- - құйылған
-
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7615 10 900
- - өзгелері:
7615 10 900 1
- - - ас үй ыдыстарын жууға арналған жөке, тазалауға немесе жалтыратуға арналған жөкешіктер, қолғаптар және ұқсас бұйымдар
-
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7615 10 900 9
- - - өзгелері
-
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7615 20 000 0
- санитарлық-техникалық жабдық және оның бөлшектері
-
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7616
Өзге де алюминийден жасалған бұйымдар:
7616 10 000 0
- шегелер, кнопкалар, қапсырма шегелер (8305 тауар позициясына енгізілгендерден басқа) бұрамалар, бұрандамалар, сомындар, вверт ілмектер, тойтармалар, кілтектер, сіргелер, тығырықтар және ұқсас бұйымдар
-
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
- өзгелері:
7616 91 000 0
- - алюминий сымнан жасалған мата, керегеторлар, торлар және қоршаулар
-
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7616 99
- - өзгелері:
7616 99 100
- - - құйылған:
7616 99 100 1
- - - - 8701-8705 тауар позициясының моторлы көлік құралдарын, олардың тораптары мен агрегаттарын өнеркәсіптік құрастыру үшін
-
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7616 99 100 9
- - - - өзгелері
-
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7616 99 900
- - - өзгелері:
7616 99 900 1
- - - - авиациялық қозғалтқыштарды жасау үшін
-

7614 10 000 0
- со стальным сердечником
-
15, но не менее 100 евро за 1 тонну
7614 90 000 0
- прочие
-
15, но не менее 100 евро за 1 тонну
7615
Изделия столовые, кухонные или прочие изделия для бытовых нужд и их части из алюминия; мочалки для чистки кухонной посуды, подушечки для чистки или полировки, перчатки и аналогичные изделия из алюминия; оборудование санитарно-техническое и его части из алюминия:
7615 10
- изделия столовые, кухонные или прочие изделия для бытовых нужд и их части; мочалки для чистки кухонной посуды, подушечки для чистки или полировки, перчатки и аналогичные изделия:
7615 10 100 0
- - литые
-
15, но не менее 100 евро за 1 тонну
7615 10 900 0
- - прочие
7615 10 900 1
- - - мочалки для чистки кухонной посуды, подушечки для чистки или полировки, перчатки и аналогичные изделия
-
15, но не менее 100 евро за 1 тонну
7615 10 900 9
- - - прочие
-
15, но не менее 100 евро за 1 тонну
7615 20 000 0
- оборудование санитарно-техническое и его части
-
15, но не менее 100 евро за 1 тонну
7616
Прочие изделия из алюминия:
7616 10 000 0
- гвозди, кнопки, скобы (кроме, указанных в товарной позиции 8305), винты, болты, гайки, ввертные крюки, заклепки, шпонки, шплинты, шайбы и аналогичные изделия
-
15, но не менее 100 евро за 1 тонну
- прочие:
7616 91 000 0
- - ткань, решетки, сетки и ограждения из алюминиевой проволоки
-
15, но не менее 100 евро за 1 тонну
7616 99
- - прочие:
7616 99 100
- - - литые:
7616 99 100 1
- - - - для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701-8705, их узлов и агрегатов
-
15, но не менее 100 евро за 1 тонну
7616 99 100 9
- - - - прочие
-
15, но не менее 100 евро за 1 тонну
7616 99 900
- - - прочие:
7616 99 900 1
- - - - для производства авиационных двигателей
-

15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7616 99 900 9
- - - - өзгелері
-
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес»
деген жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

15, но не менее 100 евро за 1 тонну
7616 99 900 9
- - - - прочие
-
15, но не менее 100 евро за 1 тонну»
исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов