"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң заң жобалау жұмыстарының 2013 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1778 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 29 тамыздағы № 900 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң заң жобалау жұмыстарының 2013 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1778 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 7, 165-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң заң жобалау жұмыстарының 2013 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 15-3 және 27-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 43-1-жолмен толықтырылсын:
«
43-1.
Бiтiмгершiлiк қызмет туралы
Қорғаныс минi
мамыр
қыркүйек
қазан
И.Л. Ақпомбаев
»;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 46-2-1-жолмен толықтырылсын:
«
46-2-1.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сыртқы барлау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
«Сырбар» CБҚ (келісім бойынша)
наурыз
сәуір
қараша
Ғ.Ж. Байжанов
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                                С.Ахметов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1778 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2013 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2013 года № 900
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1778 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2013 год» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 7, ст. 165) следующие изменения и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2013 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 15-3 и 27, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 43-1, следующего содержания:
«
43-1.
О миротворческой деятельности
МО
май
сентябрь
октябрь
Акпомбаев И.Л.
»;
дополнить строкой, порядковый номер 46-2-1, следующего содержания:
«
46-2-1.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам внешней разведки
СВР «Сырбар»
(по согласованию)
март
апрель
ноябрь
Байжанов Г.Ж.
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      С. Ахметов