"Кеден органдарының лауазымды адамдары нысанды киімінің және нысанды киімінің (погонсыз) үлгілерін, онымен қамтамасыз етудің заттай нормалары мен айырым белгілерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 қыркүйектегі № 1062 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 қыркүйектегі № 950 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 15 шілдедегі № 523 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.07.2015 № 523 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. «Кеден органдарының лауазымды адамдары нысанды киімінің және нысанды киімінің (погонсыз) үлгілерін, онымен қамтамасыз етудің заттай нормалары мен айырым белгілерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 қыркүйектегі № 1062 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген кеден органдарының лауазымды адамдары нысанды киімінің және нысанды киімінің (погонсыз) үлгілерінде:
1-тармақ мынадай мазмұндағы 4-1) тармақшамен толықтырылсын:
«4-1) көгілдір-сұр немесе көк түсті плащ;»;
3-тармақта:
мынадай мазмұндағы 2-1) тармақшамен толықтырылсын:
«2-1) көгілдір-сұр немесе көк түсті берет»;
мынадай мазмұндағы 4-1) тармақшамен толықтырылсын:
«4-1) көгілдір-сұр немесе көк түсті плащ;»;
5-тармақта:
мынадай мазмұндағы 4-1) тармақшамен толықтырылсын:
«4-1) көгілдір-сұр немесе көк түсті плащ;»;
мынадай мазмұндағы 5-1) тармақшамен толықтырылсын:
«5-1) кеуденің сол жағында кеуде қалталары және қалпақша қалталары бар, жағасы ашық көгілдір түспен көмкерілген, шалбары бар көгілдір-сұр немесе көк түсті бір қаусырмалы күнделікті китель»;
мынадай мазмұндағы 9-1) тармақшамен толықтырылсын:
«9-1) иығында негізгі мата түстес паточкалы көгілдір-сұр немесе көк түсті планкасы бар жеңі ұзын ашық көк түсті көйлек;»;
мынадай мазмұндағы 10-1) тармақшамен толықтырылсын:
«10-1) иығында негізгі мата түстес паточкалы көгілдір-сұр немесе көк түсті планкасы бар жеңі қысқа ашық көк түсті көйлек;»;
мынадай мазмұндағы 11-1) тармақшамен толықтырылсын:
11-1) иығында негізгі мата түстес паточкалы көгілдір-сұр немесе көк түсті планкасы бар жеңі ұзын ақ түсті көйлек;»;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2011 года № 1062 "Об утверждении образцов форменной одежды и форменной одежды (без погон), натуральных норм обеспечения ею и знаков различия должностных лиц таможенных органов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2013 года № 950. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 июля 2015 года № 523
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.07.2015 № 523.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2011 года № 1062 «Об утверждении образцов форменной одежды и форменной одежды (без погон), натуральных норм обеспечения ею и знаков различия должностных лиц таможенных органов» следующие изменения и дополнения:
1) в образцах форменной одежды и форменной одежды (без погон) должностных лиц таможенных органов, утвержденных указанным постановлением:
пункт 1 дополнить подпунктом 4-1) следующего содержания:
«4-1) плащ серо-голубого или синего цвета;»;
в пункте 3:
дополнить подпунктом 2-1) следующего содержания:
«2-1) берет серо-голубого или синего цвета;»;
дополнить подпунктом 4-1) следующего содержания:
«4-1) плащ серо-голубого или синего цвета;»;
в пункте 5:
дополнить подпунктом 4-1) следующего содержания:
«4-1) плащ серо-голубого или синего цвета;»;
дополнить подпунктом 5-1) следующего содержания:
«5-1) повседневный серо-голубого или синего цвета однобортный китель с нагрудным карманом на левой стороне груди и карманами-клапанами, воротник окантован бирюзой, с брюками;»;
дополнить подпунктом 9-1) следующего содержания:
«9-1) рубашка светло-синего цвета с длинным рукавом, на плечах планка серо-голубого или синего цвета с паточкой в цвет основной ткани;»;
дополнить подпунктом 10-1) следующего содержания:
«10-1) рубашка светло-синего цвета с коротким рукавом, на плечах планка серо-голубого или синего цвета с паточкой в цвет основной ткани;»;
дополнить подпунктом 11-1) следующего содержания:
«11-1) рубашка белого цвета с длинным рукавом, на плечах планка серо-голубого или синего цвета с паточкой в цвет основной ткани;»;

мынадай мазмұндағы 12-1) тармақшамен толықтырылсын:
«12-1) иығында негізгі мата түстес паточкалы көгілдір-сұр немесе көк түсті планкасы бар жеңі қысқа ақ түсті көйлек;»;
8-тармақта:
мынадай мазмұндағы 2-1) тармақшамен толықтырылсын:
«2-1) көгілдір-сұр немесе көк түсті берет, береттің айналасында зерленген таспа;»;
мынадай мазмұндағы 5-1) тармақшамен толықтырылсын:
«5-1) қалпақша қалталары бар, жағасы ашық көгілдір түспен көмкерілген, белдемшесі бар көгілдір-сұр немесе көк түсті ашық бір қаусырмалы күнделікті китель;»;

дополнить подпунктом 12-1) следующего содержания:
«12-1) рубашка белого цвета с коротким рукавом, на плечах планка серо-голубого или синего цвета с паточкой в цвет основной ткани;»;
в пункте 8:
дополнить подпунктом 2-1) следующего содержания;
«2-1) берет серо-голубого или синего цвета, вокруг берета лента филигранная;»;
дополнить подпунктом 5-1) следующего содержания;
«5-1) повседневный серо-голубого или синего цвета открытый однобортный китель с карманами-клапанами, воротник окантован бирюзой, с юбкой;»;

мынадай мазмұндағы 10-1 деген жолмен толықтырылсын:
«
10-1
Бөлімшенің атауымен жеңге тағылатын белгі
4
24
»;
Ескертпе мынадай мазмұндағы «*» үшінші абзацпен толықтырылсын:
«*Нысанды киім кеден органдарының лауазымды адамдарына погонсыз беріледі.».
3) көрсетілген қаулымен бекітілген кеден органдарының лауазымды адамдары нысанды киімінің және нысанды киімінің (погонсыз) айырым белгілерінде:
«Жеңге тағатын белгiлер, кокардалар, эмблемалар, жапсырмалар, бейдждер» деген кіші бөлім мынадай мазмұндағы 11-1-тармақпен толықтырылсын:
«11-1. Кеден органдарының арнайы атақтары жоқ лауазымды адамдарының оң қолының жеңіне тағылатын белгісі қалқан нысанындағы мөлшері 110*83 мм көк түсті матаны және ішінде аумақтық бөлімшенің атауы жазылған сегіз бұрышты, жазуы көк түсті жіппен кестелеу әдісімен орындалған, «алтын» түсті жіппен кестелеу әдісімен орындалған сегіз бұрышты бейнені білдіреді.
Сегіз бұрышты бейненің төменгі бөлігінде «КЕДЕНДІК БАҚЫЛАУ ДЕПАРТАМЕНТІ» деген жазу бар. Белгінің жиегі бойының ішкі бөлігінде «алтын» түсті жіппен кестелеу әдісімен орындалған масақ жапырақшалары мәнері бар. Жиегі және жазулары ашық көгілдір түсті жіппен жасалған.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      С. Ахметов

дополнить строкой 10-1 следующего содержания:
«
10-1.
Нарукавный знак с названием подразделения
4
24
»;
примечание дополнить абзацем третьим «*» следующего содержания:
«*Форменная одежда выдается должностным лицам таможенных органов без погон.».
3) в знаках различия форменной одежды и форменной одежды (без погон) должностных лиц таможенных органов, утвержденных указанным постановлением:
подраздел «Нарукавные знаки, кокарды, эмблемы, нашивки, бейджи» дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
«11-1. Нарукавный знак на правую руку должностных лиц таможенных органов, не обладающих специальными званиями, представляет собой тканое полотно синего цвета в форме щита размером 110*83 мм и содержит изображение восьмигранника с надписью внутри наименования территориального подразделения, восьмигранник выполнен методом вышивки нитью цвета «золото», надпись методом вышивки нитью синего цвета.
В нижней части, под изображением восьмигранника, надпись «КЕДЕНДІК БАҚЫЛАУ ДЕПАРТАМЕНТІ». Вдоль канта во внутренней части знака стилизованные лепестки колосьев, выполненные методом вышивки нитью цвета «золото». Кант и надписи выполнены нитью бирюзового цвета.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов